Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 5

10.03.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Klasyfikacja WMA:
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1350 MEGIER MACIEJ Kokoszkowy KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 M16 00:14:16 00:14:16
2 600 GOSIEWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA/CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 1988 M35 00:14:36 00:14:36
3 8 KACZMAREK MATEUSZ Rakoniewice TEAM RUDNIK 1996 M23 00:14:42 00:14:42
4 1362
20*
TULEJA JAKUB Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 2001 M16 00:14:52 00:14:53
5 1114 POCZWARDOWSKI JĘDRZEJ Toruń MKL TORUŃ 2002 M16 00:15:06 00:15:07
6 1 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1993 M23 00:15:21 00:15:22
7 2 OCHAL PAWEL Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:15:50 00:15:51
8 233 BIEGAŁA LESZEK Bydgoszcz LINGUA PRO 1978 M45 00:15:51 00:15:53
9 5 KOTŁOWSKI BARTOSZ Bydgoszcz KOTŁOWSKIRUNTEAM 1992 M23 00:15:57 00:15:58
10 488 WITKOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 2000 M23 00:16:00 00:16:00
11 353 STOSIK MACIEJ Cekcyn TEAM RUDNIK 2004 M16 00:16:00 00:16:01
12 414 KUJAWA ZBIGNIEW Janowiec Wielkopolski TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1990 M23 00:16:05 00:16:06
13 1190 KIRSZ JAKUB Toruń MKL TORUŃ 2000 M23 00:16:08 00:16:08
14 548 ZIĘBA MIKOŁAJ Toruń PRO3TRIATHLON 1997 M23 00:16:23 00:16:24
15 463 PŁOTKA MICHAŁ Radziejów 1996 M23 00:16:29 00:16:29
16 444 FILIPIAK JAKUB Osiek nad Notecią 1992 M23 00:16:33 00:16:35
17 199 JANUSZEWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz TEAM RUDNIK 1996 M23 00:16:37 00:16:39
18 59 ROGOZINSKI DAWID Bydgoszcz TEAMOCHAL 1988 M35 00:16:42 00:16:45
19 1351 SZYMAŃSKI WOJCIECH KRUSZYN KRAJEŃSKI UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2007 M16 00:16:47 00:16:48
20 471 ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1984 M35 00:16:48 00:16:49
21 1061 KORALEWSKA JULIA Bydgoszcz AZS AWFIS GDAŃSK 2002 K16 00:16:48 00:16:49
22 1352 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz TEAMOCHAL 2007 M16 00:16:58 00:17:00
23 69 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz WTLENIE 1983 M40 00:17:02 00:17:03
24 1359 GLUGA MARIUSZ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M45 00:17:15 00:17:16
25 407 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M35 00:17:13 00:17:16
26 1085 SUDZIŃSKI HUBERT Sępólno Krajeńskie TEAMOCHAL 2003 M16 00:17:16 00:17:18
27 309 WADELSKI MACIEJ Osielsko MEDYCY NA START 1987 M35 00:17:17 00:17:19
28 424 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEIARZ BYDGOSZCZ 1971 M50 00:17:17 00:17:20
29 468 SZLINGER JAKUB Bydgoszcz KOTŁOWSKIRUNTEAM 1986 M35 00:17:19 00:17:20
30 1209 PRZYBYTKOWSKI MAREK Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M23 00:17:28 00:17:28
31 1348 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 1985 M35 00:17:32 00:17:36
32 159 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz TEAM RUDNIK 1997 M23 00:17:35 00:17:37
33 122 DEPTUŁA GRZEGORZ Osielsko VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZY 1979 M40 00:17:52 00:17:53
34 11 OCHAL OLGA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1985 K35 00:17:54 00:17:55
35 564 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M45 00:17:54 00:17:57
36 1335 ZIELIŃSKI NICOLAS Osielsko ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1993 M23 00:17:56 00:17:58
37 329 MATYSZEWSKI AMADEUSZ Toruń TEAM RUDNIK 1991 M23 00:17:55 00:17:58
38 9 KAROLCZUK ALEKSANDRA Rawa Mazowiecka TEAM RUDNIK 2004 K16 00:18:01 00:18:02
39 451 JANECZEK WERONIKA Pruszcz pomorski LUKS SEROCK 1997 K23 00:18:06 00:18:06
40 520 SKRZECZEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz KOTLOWSKIRUNTEAM 1987 M35 00:18:05 00:18:06
41 1216 KOŁAKOWSKI TOMASZ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1988 M35 00:18:04 00:18:06
42 1072 PŁATEK WERONIKA Lisewo 2005 K16 00:18:08 00:18:08
43 275 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KOTŁOWSKIRUNTEAM/UPSBYDGOSZCZ 1986 M35 00:18:07 00:18:09
44 550 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M35 00:18:08 00:18:13
45 174 LUTY TOMASZ BYDGOSZCZ FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ 2007 M16 00:18:20 00:18:24
46 1294 GOŁATA WOJCIECH Dąbrowa Chełmińska LKS OSTROMECKO/ KOTŁOWSKI RUN TEAM 1980 M40 00:18:21 00:18:25
47 67 ONDRA KAROL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1994 M23 00:18:23 00:18:25
48 332 BALCEREK MATEUSZ Bydgoszcz GASTRO SZEF 1986 M35 00:18:29 00:18:30
49 1018 WOJEWODA TOMASZ TORUŃ TEAM RUDNIK 1983 M40 00:18:28 00:18:31
50 1361 PAWŁOWSKI KAMIL Bydgoszcz HARUBI SZMEH 1997 M23 00:18:30 00:18:32
51 234 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WTLENIE 1992 M23 00:18:36 00:18:38
52 1224 SUTKOWY PAWEŁ Bydgoszcz 1986 M35 00:18:36 00:18:40
53 569 KUBIŃSKI JAKUB Bydgoszcz ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM/WTLENIE 1987 M35 00:18:37 00:18:39
54 280 KAPSA DAWID Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1978 M45 00:18:41 00:18:44
55 65 KLAJA ALEKSANDER Szubin ABEBE BIKILA RUNNING CLUB 1986 M35 00:18:42 00:18:45
56 1307 RUCIŃSKI TYMON Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1991 M23 00:18:46 00:18:49
57 527 MAJCHER ELŻBIETA Rawa Mazowiecka TEAM RUDNIK 1984 K35 00:18:46 00:18:49
58 303 WARSZAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1989 M23 00:18:48 00:18:50
59 267 DROBINSKI DANIEL Bydgoszcz ŁAPATRIRUN 1989 M23 00:18:53 00:18:56
60 369 SZYMAŃSKI ADAM Tryszczyn TEAM RUDNIK 1985 M35 00:18:58 00:19:02
61 558 ABRAMOWSKI DAMIAN Żnin TT SODA 1991 M23 00:18:59 00:19:00
62 1035 BASTIEN YANN Bydgoszcz 1986 M35 00:19:00 00:19:02
63 55 PAWLIK STANISŁAW Osielsko 1965 M55 00:19:11 00:19:13
64 469 RADKIEWICZ OSKAR Lipniki FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ 2007 M16 00:19:12 00:19:17
65 338 JENCZEWSKI SZYMON Ciechocin ALBATROSY 1991 M23 00:19:14 00:19:16
66 359 KRYSIŃSKI ADRIAN Bydgoszcz TEAMOCHAL 2004 M16 00:19:14 00:19:19
67 17 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M50 00:19:14 00:19:17
68 1308 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M40 00:19:15 00:19:18
69 1026 PAWLAK WOJCIECH Bydgoszcz 1973 M50 00:19:16 00:19:21
70 218 JAGIEŁA ADAM Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1981 M40 00:19:16 00:19:20
71 482 PRONDZINSKI MACIEJ Przyłęki 1985 M35 00:19:19 00:19:20
72 209 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M45 00:19:24 00:19:29
73 417 ŚLEFARSKI JACEK Osielsko TRIFRIENDS 1986 M35 00:19:24 00:19:28
74 476 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz EFINANSOWI.PL 1984 M35 00:19:25 00:19:32
75 125 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M55 00:19:25 00:19:27
76 323 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 1965 M55 00:19:25 00:19:28
77 325 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:19:27 00:19:32
78 1282 KORECKI ANDRZEJ Murowaniec ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1976 M45 00:19:28 00:19:36
79 456 STASIEWICZ FILIP Bydgoszcz SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1988 M35 00:19:29 00:19:31
80 1027 TOMASZEWSKI WOJCIECH Torun TASMAN TEAM 1964 M55 00:19:30 00:19:32
81 1394 LEWANDOWSKI RADOSŁAW BYDGOSZCZ 2002 M16 00:19:32 00:19:42
82 37 STELMACH PATRYCJA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1991 K23 00:19:36 00:19:39
83 497 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M40 00:19:36 00:19:40
84 577 SKORECKI ALEKSANDER Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / WTLENIE 1990 M23 00:19:38 00:19:46
85 138 KRZEWIŃSKI RADOSŁAW Bydgoszcz KONOHA TEAM 1998 M23 00:19:49 00:19:52
86 134 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M35 00:19:53 00:21:26
87 23 MAZUR TOMASZ Kcynia 1991 M23 00:19:54 00:19:57
88 344 MAIK DARIA Mrocza WTLENIE 1997 K23 00:19:54 00:19:57
89 150 GROBELNY SZYMON Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1987 M35 00:19:54 00:19:58
90 1091 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1984 K35 00:19:55 00:19:57
91 51 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz WTLENIE 1969 M50 00:19:58 00:20:03
92 549 KALEK ARTUR Bydgoszcz TM IRON TEAM 1974 M45 00:19:58 00:20:02
93 528 HAIZE TOMEK Bydgoszcz JAŹWIEC APOKALIPSY 1978 M45 00:19:58 00:20:00
94 176 GŻYL MIKOLAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M40 00:20:02 00:20:08
95 1300 BIERNACKI SŁAWOMIR Białe Błota ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1980 M40 00:20:08 00:20:15
96 526 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1978 M45 00:20:08 00:20:10
97 1287 DAPON MATEUSZ BYDGOSZCZ 1988 M35 00:20:10 00:20:15
98 36 DERING TOMASZ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M40 00:20:10 00:20:19
99 169 CIACIUCH AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1996 K23 00:20:12 00:20:16
100 1160 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie MLKS KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M23 00:20:14 00:20:18
101 143 KŁOSOWSKI MARCIN Bydgoszcz CSM POLSKA 1976 M45 00:20:15 00:20:18
102 165 OLSZEWSKI DANIEL Bydgoszcz WTLENIE 1988 M35 00:20:18 00:20:21
103 1319 OKOŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1986 M35 00:20:22 00:20:27
104 200 DOMBROWSKI PATRYK Bydgoszcz 1990 M23 00:20:23 00:20:34
105 306 KAMIŃSKI ARTUR Chełmża PSY GOŃCZE JANKI-EGO 1986 M35 00:20:23 00:21:58
106 365 TYMA KRZYSZTOF Bydgoszcz CB163 1986 M35 00:20:23 00:20:27
107 110 WITKOWSKI ŁUKASZ Jagodowo RUN BYDGOSZCZ 1989 M23 00:20:25 00:20:31
108 532 BELIŃSKA PATRYCJA Bydgoszcz #ZALINIAMETYTEAM/WTLENIE 1989 K23 00:20:25 00:20:36
109 477 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M55 00:20:26 00:20:35
110 1236 ŻYLSKA ZUZANNA Bydgoszcz BRAK 2002 K16 00:20:28 00:20:32
111 162 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1977 M45 00:20:28 00:20:35
112 545 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ Mogilno MKL TLEN/MOGILNO TEAM 1961 M60 00:20:28 00:20:37
113 486 ŁUKOMSKI MARCIN Bydgoszcz 1985 M35 00:20:29 00:20:36
114 178 KASPEROWICZ JACEK Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1977 M45 00:20:31 00:20:35
115 490 RATAJCZAK JAKUB Bydgoszcz CB163 1982 M40 00:20:32 00:20:37
116 373 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M23 00:20:33 00:20:40
117 448 BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz MROZBIKE TEAM 1989 M23 00:20:34 00:20:37
118 446 OLEJNICZAK MAREK Bydgoszcz 1977 M45 00:20:34 00:22:09
119 493 ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN Mogilni MOGILNO TEAM 1979 M40 00:20:38 00:20:42
120 1323 SZEWCZUK PATRYK Świecie GABINET SPORT ZDOWIE KONDYCJA 1992 M23 00:20:38 00:20:42
121 1172 KOTUŁA SEBASTIAN Chełmża START TEAM WĄBRZEŹNO 1979 M40 00:20:40 00:20:46
122 244 KOTER MIROSŁAW Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1977 M45 00:20:45 00:20:50
123 1157 KAMIŃSKI ŁUKASZ Niemcz WATAHA BYDGOSZCZ 1985 M35 00:20:48 00:22:21
124 357 ANDRZEJEWSKA SYLWIA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1988 K35 00:20:48 00:20:52
125 90 GAWRYCH AWA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1990 K23 00:20:50 00:20:57
126 222 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz WTLENIE 1978 K45 00:20:52 00:21:03
127 289 KARCZEWSKI FILIP Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M40 00:20:52 00:21:06
128 505 SKARBEK MAREK Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M50 00:20:52 00:22:27
129 1398
194*
WOLSKI TOMASZ Myślęcinek BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM/WTLENIE 1990 M23 00:20:54 00:21:02
130 189 GRZYBOWSKI MACIEJ Bydgoszcz ACTI-VIT 1986 M35 00:20:57 00:21:09
131 254 WISNIEWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1983 M40 00:20:59 00:21:04
132 34 LESISZ AGATA Maksymilianowo PKO HARPAGAN GDAŃSK 1984 K35 00:20:59 00:21:11
133 1310 SKONIECZNY MARCIN Bydgoszcz NESSI TEAM 1977 M45 00:20:59 00:21:05
134 409 SMARZ KAROL Dąbrowa Chełmińska 1988 M35 00:21:02 00:21:08
135 362 BZDZION MARCIN Bydgoszcz 1993 M23 00:21:04 00:21:09
136 54 ŚWIETLIK MICHALINA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1982 K40 00:21:05 00:21:06
137 395 SZULC ANGELIKA Łochowo TEAMOCHAL 1981 K40 00:21:06 00:21:11
138 1056 FIKSAT MATEUSZ Bydgoszcz 1992 M23 00:21:06 00:22:39
139 155 RYDLEWSKI MAREK Ciele TEAM RUDNIK 1970 M50 00:21:07 00:22:45
140 220 SZYCHOWSKI JAROSŁAW Wierzchucice TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1987 M35 00:21:09 00:22:44
141 328 JANISZEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1988 M35 00:21:09 00:21:18
142 21 ANTOSIK PATRYK Kcynia BIEGAMPOKCYNIBEZTEAMU 1984 M35 00:21:14 00:21:21
143 1325 BROWN CHRISTOPHER Bydgoszcz 1989 M23 00:21:17 00:21:24
144 131 JUREK SŁAWOMIR Bydgoszcz 1966 M55 00:21:19 00:21:29
145 459 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 K40 00:21:21 00:21:26
146 341 RACIBORSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1979 M40 00:21:22 00:23:01
147 387 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1983 K40 00:21:27 00:21:32
148 460 SZULC ANDRZEJ Łochowo ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1972 M50 00:21:29 00:21:34
149 393 ROHDE ŁUKASZ Bydgoszcz TM IRON TEAM 2005 M16 00:21:31 00:21:41
150 1246 DEMBOWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ 1993 M23 00:21:31 00:21:38
151 492 ŻEGLICZ MAREK Białe Błota SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1995 M23 00:21:32 00:21:46
152 473 KEMPA JULIA Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2005 K16 00:21:36 00:21:40
153 136 ŁASSA ELIZA Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA / PARKA BIEGA 1996 K23 00:21:36 00:23:13
154 1385 BUREK JAKUB Obrowo 2001 M16 00:21:38 00:21:48
155 76 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz PARKA BIEGA 1997 M23 00:21:40 00:23:14
156 419 KUJAWA ROGER BARCIN #SLIMAKIBARCIN 1972 M50 00:21:40 00:23:14
157 499 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1990 M23 00:21:43 00:21:49
158 98 PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M35 00:21:46 00:21:50
159 1331 MAKOWSKI KRZYSZTOF Swarzędz MOLDY UNICORNS 1972 M50 00:21:47 00:24:56
160 440 SZALA WOJCIECH Bydgoszcz 1996 M23 00:21:48 00:21:49
161 180 BABIARZ MAREK Bydgoszcz 1978 M45 00:21:49 00:21:56
162 192 KNAPIK KAROL Osielsko DAWAJ KALACH TEAM 1990 M23 00:21:51 00:22:00
163 1128 OLKOWSKI DARIUSZ Piotrkówko 1992 M23 00:21:51 00:22:02
164 318 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 M45 00:21:54 00:22:00
165 406 MAKUSZEWSKI MATEUSZ Bydgoszcz WTLENIE 1985 M35 00:21:54 00:22:01
166 242 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1984 M35 00:21:57 00:22:02
167 400 KWAŚNIK SŁAWOMIR Sadki TEAM RUDNIK 1986 M35 00:21:59 00:23:38
168 1088 PAPIEROWSKI PAWEŁ Bydgoszcz CB 163 1986 M35 00:22:00 00:22:04
169 445 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M35 00:22:03 00:23:36
170 1017 LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ Wyrzysk 1996 M23 00:22:07 00:22:08
171 386 GORGOL TOMASZ BYDGOSZCZ LP500/WTLENIE 1978 M45 00:22:09 00:22:17
172 513 JEZIORSKI KRZYSZTOF Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1980 M40 00:22:11 00:23:46
173 305 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M50 00:22:12 00:25:15
174 472 ZIĘBICKI MACIEJ Bydgoszcz HOOYABUSA 1990 M23 00:22:12 00:22:25
175 153 KOWALEWSKI SEBASTIAN Chojnice TEAM RUDNIK 1975 M45 00:22:12 00:22:20
176 441 ANDRZEJEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz DECATHLON KOMORNIKI 1991 M23 00:22:13 00:22:26
177 1341 MEINERT DAWID Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1978 M45 00:22:14 00:22:30
178 312 WADELSKA JOANNA Osielsko MEDYCY NA START 1987 K35 00:22:17 00:22:22
179 339 MICHALIK JOANNA Bydgoszcz TM IRONTEAM 1981 K40 00:22:18 00:22:23
180 184 RUNNER ANDRZEJ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M55 00:22:18 00:22:25
181 533 RYDUCHOWSKI JAROSŁAW Piastoszyn 1993 M23 00:22:20 00:24:01
182 1074 KRUSZYNA ADAM Bydgoszcz 1966 M55 00:22:25 00:22:35
183 1051 WOŹNIAK ANNA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1979 K40 00:22:25 00:22:36
184 1162 SZYMAŃSKI WIKTOR BYDGOSZCZ 1990 M23 00:22:25 00:24:03
185 1077 GAJ AGNIESZKA Toruń 1985 K35 00:22:26 00:24:03
186 378 SZYMAŃSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ WTLENIE 1992 M23 00:22:27 00:24:07
187 61 LIPIŃSKI SEBASTIAN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1973 M50 00:22:28 00:22:41
188 432 MICHALEWSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ CB163 1977 M45 00:22:29 00:22:41
189 1041 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 K35 00:22:30 00:24:05
190 214 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M60 00:22:30 00:24:06
191 1410 PASZKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz 1974 M45 00:22:31 00:22:41
192 202 GRACZYK-GRZYBOWSKA ILONA Bydgoszcz ACTI-VIT 1979 K40 00:22:31 00:22:43
193 1317 ZABŁOCKI DAWID Osowiec 1986 M35 00:22:31 00:22:46
194 1376
470*
RADKIEWICZ EUGENIUSZ Lipniki TEAMOCHAL 1972 M50 00:22:33 00:22:47
195 538 MAJKOWSKA JAGODA Znin CB163 1992 K23 00:22:34 00:22:44
196 361 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M55 00:22:34 00:25:39
197 1230 PUCHACZ MARCIN Bydgoszcz PUCHACZE 1984 M35 00:22:35 00:25:45
198 1381 KOPER MICHAŁ Niemcz 1987 M35 00:22:35 00:24:12
199 1368 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ BYDGOSZCZ BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1987 M35 00:22:37 00:22:39
200 1119 KACZMARCZYK KRZYSZTOF Bydgoszcz BRZEZIŃSKIRUNCLUB 1978 M45 00:22:38 00:22:40
201 368 BERENDA DAMIAN Bydgoszcz CB163 1978 M45 00:22:39 00:22:49
202 364 TYMA KATARZYNA Bydgoszcz CB163 1983 K40 00:22:42 00:24:16
203 99 ROMIŃSKI PATRYK Bydgoszcz ROMSKIZPOLSKI.PL 1991 M23 00:22:46 00:24:27
204 269 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M35 00:22:49 00:24:27
205 124 CHRZANOWSKI JAKUB Bydgoszcz 1988 M35 00:22:51 00:22:56
206 249 RYCHTER ZBIGNIEW Szczecinek NATIONALE NEDERLANDEN 1969 M50 00:22:54 00:24:33
207 274 KABACIŃSKI JAROSŁAW Borówno EFINANSOWI 1983 M40 00:22:54 00:23:07
208 487 CHRUBCZYŃSKA PATRYCJA Maksymilianowo WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA 2000 K23 00:22:55 00:23:08
209 183 WRZESIŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1988 M35 00:23:05 00:24:42
210 1339 ZABŁOCKA MAGDALENA Osówiec 1985 K35 00:23:05 00:24:39
211 544 CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR Padniewko 1979 M40 00:23:06 00:24:43
212 346 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M45 00:23:06 00:26:12
213 271 SIKORA SYLWIA Bydgoszcz 1979 K40 00:23:08 00:23:15
214 79 FIRYN PIOTR Tuchola 1997 M23 00:23:11 00:24:57
215 87 CHOJNACKI PATRYK Bydgoszcz 1995 M23 00:23:11 00:23:25
216 177 LOOSE ANNA Bydgoszcz 1989 K23 00:23:13 00:24:52
217 142 GRAJEWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M40 00:23:15 00:26:22
218 251 TRYBUŚ MATEUSZ Bydgoszcz 1990 M23 00:23:19 00:25:00
219 236 JANUSZEWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1981 M40 00:23:20 00:24:55
220 375 KRYSIŃSKA KAMILA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 K45 00:23:20 00:23:44
221 156 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz TEAM RUDNIK 1971 M50 00:23:23 00:25:00
222 506 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M50 00:23:25 00:23:34
223 207 KOZŁOWSKI RAFAŁ Barcin 1999 M23 00:23:26 00:25:04
224 22 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M23 00:23:27 00:25:06
225 117 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M65 00:23:28 00:25:05
226 232 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M40 00:23:29 00:25:10
227 517 KORACH PIOTR Łochowo CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1980 M40 00:23:32 00:25:08
228 92 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M40 00:23:33 00:26:39
229 439 NAWROCKI MARCIN Mogilno MOGILNO TEAM 1980 M40 00:23:34 00:25:11
230 1396 CIEPŁOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1977 M45 00:23:36 00:25:20
231 1276 FIRST ANNA Osielsko RUN BYDGOSZCZ 1994 K23 00:23:36 00:25:13
232 523 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M40 00:23:37 00:25:10
233 484 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K35 00:23:43 00:25:19
234 208 BRETT PRZEMYSŁAW Białe Błota BTW BYDGOSZCZ 1973 M50 00:23:45 00:26:55
235 335 NATYWO GERARD Bydgoszcz MOLDY UNICORNS 1986 M35 00:23:46 00:26:57
236 553 ZDROJEWSKI PAWEŁ BYDGOSZCZ 1971 M50 00:23:46 00:25:28
237 1259 ZAORSKA ROMA Bydgoszcz 1987 K35 00:23:48 00:25:34
238 290 ZDROJEWSKI PIOTR bydgoszcz - 1967 M55 00:23:50 00:25:31
239 230 SAJDAK MARCIN Zielonka PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 1982 M40 00:23:50 00:24:01
240 223 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1974 M45 00:23:50 00:25:30
241 238 KUBEŁ MARTA Bydgoszcz 1995 K23 00:23:51 00:24:04
242 1206 KURDYNOWSKI SZYMON BYDGOSZCZ 1988 M35 00:23:52 00:25:31
243 26 PASIEKA TOMASZ Mrocza SZOKO BONS 1976 M45 00:23:55 00:25:41
244 397 KREŃSKI TOMASZ Żołędowo TEAMOCHAL 1977 M45 00:23:56 00:24:09
245 478 PAWLIK MAREK Pruszcz AMATOR PRUSZCZ 1960 M60 00:23:58 00:25:35
246 1212 PRZYBYŁOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz LEKKO SPOCENI 1975 M45 00:24:00 00:25:39
247 278 SOBAŃSKI MARIUSZ Bydgoszcz 1971 M50 00:24:01 00:24:11
248 1047 JASTER JAKUB Bydgoszcz KLOCKU.PL 1985 M35 00:24:01 00:25:35
249 1336 STRYJAK MIKOŁAJ Bydgoszcz DAMY RADĘ! 2001 M16 00:24:01 00:27:06
250 494 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M55 00:24:02 00:27:07
251 263 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M40 00:24:09 00:27:24
252 1338 LWOWSKI ZBIGNIEW Żołędowo 1974 M45 00:24:11 00:25:55
253 1377 LAPKE RÓŻA Bydgoszcz WTLENIE 1989 K23 00:24:11 00:25:50
254 196 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K40 00:24:13 00:25:55
255 1330 AUGUSTYNIAK PIOTR Poznań MOLDY UNICORNS 1993 M23 00:24:14 00:27:24
256 540 MIKOŁAJCZAK ARTUR Niwy 1980 M40 00:24:17 00:25:53
257 58 SZUKALSKI MICHAŁ Bydgoszcz TEAM RUDNIK 1981 M40 00:24:18 00:25:54
258 410 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz YOGA BLISKO NATURY 1976 K45 00:24:18 00:26:13
259 1015 KIEŁCZYŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1985 K35 00:24:20 00:26:03
260 567 LIPSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1974 M45 00:24:21 00:25:56
261 256 MISIAK AGATA Solec Kujawski 1994 K23 00:24:22 00:26:19
262 225 PISKORSKA MARTA Solec Kujawski KOLOROWE GACIE 1981 K40 00:24:22 00:26:03
263 1299 MAJEWSKA MARTYNA Osielsko 2003 K16 00:24:22 00:24:35
264 1367 GIERNATOWSKI FRANCISZEK Bydgoszcz 2007 M16 00:24:24 00:26:11
265 129 SIUDA MAREK Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1973 M50 00:24:25 00:26:11
266 221 PASZKIET REMIGIUSZ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1978 M45 00:24:27 00:24:36
267 388 SZMYT WIOLETTA Barcin #SLIMAKIBARCIN 1969 K50 00:24:27 00:24:37
268 190 SIERACKI KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1985 M35 00:24:27 00:27:39
269 333 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M40 00:24:28 00:27:56
270 77 MALEC KAROL Bydgoszcz 1976 M45 00:24:31 00:27:55
271 85 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M45 00:24:32 00:26:07
272 342 KAPANOWSKI SYLWESTER BYDGOSZCZ 1972 M50 00:24:32 00:26:14
273 1349 DYRDA ANTONINA Inowrocław 2002 K16 00:24:34 00:27:39
274 557 POCZEKAJ PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1985 M35 00:24:34 00:26:10
275 331 JAWORSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1973 M50 00:24:35 00:26:18
276 575 MANDOSIK JERZY Grudziądz TEAMOCHAL 1953 M65 00:24:35 00:26:23
277 512 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M35 00:24:35 00:26:10
278 1304 ZAMROCZYŃSKA JULITA Mogilno 2003 K16 00:24:36 00:26:14
279 1378 GOŁATA AGNIESZKA Dąbrowa Chełmińska 1982 K40 00:24:40 00:26:22
280 1108 CZACHOWSKI JACEK Bydgoszcz KS OPŁAWIEC SPARTAN 1983 M40 00:24:41 00:24:54
281 1273 STANECKI MACIEJ Osielsko 1983 M40 00:24:41 00:26:23
282 514 TĘGOS DANIEL Bydgoszcz 1992 M23 00:24:43 00:26:26
283 315 PIERZGALSKI DAMIAN Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 2000 M23 00:24:43 00:26:18
284 461 STĘPIEŃ TOMASZ Jarużyn 1974 M45 00:24:44 00:26:18
285 427 DULIŃSKA DOROTA Niemcz TRISPACE TREK 1976 K45 00:24:48 00:26:30
286 422 RYGIEWICZ WOJCIECH Wolwark 1965 M55 00:24:50 00:26:27
287 1360 GIERCZAK DOROTA BYDGOSZCZ ŁAPA_TRI_RUN_CREW 1987 K35 00:24:53 00:27:57
288 516 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M45 00:24:56 00:26:30
289 376 WTOREK SZYMON Bydgoszcz CB163 1995 M23 00:24:58 00:28:06
290 270 PASIŃSKA ANGELIKA Chojnice 1990 K23 00:25:00 00:26:45
291 1366
201*
STĘPNIEWSKI MICHAŁ Aleksandrów Kujawski 1985 M35 00:25:00 00:26:46
292 268 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M23 00:25:06 00:26:45
293 457 SLOMCZEWSKI MARCIN Bydgoszcz 1980 M40 00:25:07 00:26:43
294 435 RATAJCZAK PAWEŁ Wolice ŚLIMAKI BARCIN 1976 M45 00:25:08 00:25:20
295 450 RATAJCZAK AGATA BARCIN 1977 K45 00:25:11 00:25:20
296 141 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M45 00:25:13 00:28:24
297 1177 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY 1978 K45 00:25:13 00:28:18
298 231 GÓRSKI ŁUKASZ Niemcz GÓRSCY TEAM 1985 M35 00:25:13 00:28:19
299 288 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:25:15 00:26:51
300 423 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M40 00:25:15 00:26:58
301 1134 BESS ANIA Bydgoszcz 1982 K40 00:25:16 00:27:00
302 358 LIZOŃ DAWID Nakło nad Notecią 1986 M35 00:25:17 00:28:26
303 508 SZULC RADOSŁAW Bydgoszcz 1983 M40 00:25:20 00:27:02
304 227 SZKUTA SŁAWKA Bydgoszcz 100% BANANA 1986 K35 00:25:21 00:27:02
305 500 DRABIK MAJA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K23 00:25:23 00:28:27
306 547 SZATKOWSKA NATALIA Bydgoszcz 1997 K23 00:25:25 00:27:03
307 1318 KOSCIELNY REMIGIUSZ Osielsko 1979 M40 00:25:25 00:25:43
308 1279 LICA SZYMON GDAŃSK SISU OWB 1990 M23 00:25:27 00:27:18
309 381 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB ROWERTOUR.COM 1962 M60 00:25:27 00:27:20
310 371 KĘSKRAWIEC BARTOSZ Tryszczyn 1986 M35 00:25:28 00:28:39
311 411 BALCEREK MARCIN Bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M45 00:25:30 00:27:14
312 428 BRYWCZYŃSKI WIKTOR Bydgoszcz #SLIMAKIBARCIN 2006 M16 00:25:30 00:28:44
313 337 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:25:32 00:27:21
314 524 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M35 00:25:34 00:27:18
315 1292 DOLATA MAGDA Bydgoszcz 1977 K45 00:25:34 00:27:19
316 1369 MROTEK MARCIN ZIELONCZYN 1989 M23 00:25:37 00:28:46
317 49 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M55 00:25:38 00:28:48
318 431 PILARSKI WITOLD Bydgoszcz SII RUNNING TEAM 1981 M40 00:25:41 00:27:28
319 284 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz RWT BYDGOSZCZ 1966 M55 00:25:43 00:25:54
320 412 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K23 00:25:44 00:28:53
321 555 STACHOWICZ KAROL Niemcz 1988 M35 00:25:48 00:28:55
322 298 GOLLA WIKTOR Osówiec KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1998 M23 00:25:48 00:27:39
323 48 NIKODEM ŁUKASZ Mikorzyn 1993 M23 00:25:49 00:27:32
324 1136 WOŹNIAK BARTOSZ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1978 M45 00:25:52 00:26:00
325 219 LEWANDOWSKA LARYSA Bydgoszcz AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 2003 K16 00:25:52 00:27:26
326 240 KUBIAK MAGDALENA Bydgoszcz 1987 K35 00:25:59 00:29:03
327 1320 KULCZYŃSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TYPYGRUBE 1983 M40 00:26:00 00:29:08
328 1020 WOJTECKI MACIEJ Bydgoszcz BLINK182 1999 M23 00:26:01 00:29:07
329 539 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo ROZPĘDZONE TRZEWIKI 1998 M23 00:26:01 00:27:41
330 44 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M23 00:26:02 00:27:51
331 32 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K50 00:26:06 00:27:57
332 454 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:26:07 00:27:51
333 1013 POPIELARZ KAROLINA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1981 K40 00:26:09 00:29:15
334 148 KONONOWICZ WOJCIECH Bydgoszcz 1993 M23 00:26:10 00:29:19
335 403 KSOBIAK JĘDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSKI KLUB SZTUK WALKI 2004 M16 00:26:11 00:27:55
336 1379 ZŁOTOWSKI PIOTR Niwy RUN BYDGOSZCZ 1975 M45 00:26:11 00:27:49
337 170 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:26:12 00:29:21
338 1280 BRZEZIŃSKA ANNA Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO 1972 K50 00:26:14 00:29:23
339 97 RUCIŃSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1990 M23 00:26:14 00:29:25
340 299 KRAWCZYKOWSKI PRZEMYSŁAW Pakość KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1994 M23 00:26:15 00:28:04
341 405 MIECZKOWSKA-LAPKE WERONIKA Łochowo TM IRONTEAM 1993 K23 00:26:16 00:27:55
342 1254 GŁOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ 1991 K23 00:26:18 00:29:27
343 84 BAGNIEWSKA MAŁGORZATA Wtelno 1991 K23 00:26:20 00:29:28
344 310 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M55 00:26:28 00:28:10
345 1234 SOBCZYŃSKI MICHAŁ Tryszczyn 1985 M35 00:26:29 00:29:33
346 1164 MIKULSKI DAMIAN Bydgoszcz 1992 M23 00:26:32 00:28:20
347 300 KOCIK MARCIN Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1983 M40 00:26:32 00:29:41
348 1064 KWAŚNIEWSKA ALDONA Mrocza 1975 K45 00:26:32 00:26:40
349 347 RYDLEWSKI ANDRZEJ Bydgoszcz TEAM RUDNIK 1979 M40 00:26:33 00:28:09
350 530 DEBCZYNSKI MACIEJ Bydgoszcz ATOS 1981 M40 00:26:33 00:29:45
351 1063 KWAŚNIEWSKI WALDEMAR Mrocza 1969 M50 00:26:34 00:26:40
352 147 KARSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 2006 M16 00:26:35 00:29:48
353 266 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M45 00:26:40 00:29:45
354 1221 DOLIŃSKA-FOJUT ANNA Bydgoszcz 1985 K35 00:26:44 00:29:48
355 324 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K45 00:26:44 00:29:56
356 1079 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M23 00:26:46 00:29:55
357 272 PILARSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1997 M23 00:26:48 00:30:01
358 1165 BOSAK MACIEJ Bydgoszcz 1992 M23 00:26:49 00:28:35
359 1281 SZATKOWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ 1992 M23 00:26:49 00:30:00
360 1322 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1961 M60 00:26:49 00:30:02
361 327 WÓJCIK MARIA Bydgoszcz RUNNING SUCKS 1985 K35 00:26:50 00:29:57
362 25 MOTOCZYŃSKA MARIA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1982 K40 00:26:50 00:28:28
363 464 KRÓL PATRYCJA Bydgoszcz 2001 K16 00:26:53 00:30:05
364 1097 SZCZUKA ANNA Bydgoszcz 1996 K23 00:26:53 00:30:16
365 259 NIEMCZEWSKI MIROSŁAW Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M45 00:26:54 00:29:59
366 1387
103*
STEMPKOWSKA KLAUDIA Bydgoszcz 1996 K23 00:26:55 00:30:00
367 66 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K35 00:26:56 00:28:38
368 1039 STRZEMKOWSKA ALEKSANDRA Barcin #SLIMAKIBARCIN 1989 K23 00:27:00 00:27:09
369 321 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M45 00:27:01 00:28:49
370 568 WAJER MARITA Ślesin 1997 K23 00:27:02 00:30:09
371 1277 JANKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1993 M23 00:27:03 00:30:34
372 151 BIEDROŃ MATEUSZ Bydgoszcz WYZWANIA SPACEROWE I BIEGOWE 1992 M23 00:27:11 00:30:30
373 1033 GWÓŹDŹ GRAŻYNA Maksymilianowo TEAM RUDNIK 1969 K50 00:27:12 00:27:22
374 510 MULARZ ADAM Unisław ADAM 1971 M50 00:27:13 00:30:30
375 1332 JAMROZIK GRZEGORZ Poznań MOLDY UNICORNS 1988 M35 00:27:14 00:30:25
376 1389 DURA JULIA Bydgoszcz 1998 K23 00:27:15 00:30:19
377 1333 KAPELA BASIA Poznań MOLDY UNICORNS 1988 K35 00:27:15 00:30:25
378 336 WITKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz MOLDY UNICORNS 1988 K35 00:27:15 00:30:25
379 1344 SWOBODZINSKI JACEK Bydgoszcz 1984 M35 00:27:17 00:28:57
380 1373
462*
RADKIEWICZ BEATA Lipniki TEAMOCHAL 1976 K45 00:27:17 00:29:05
381 401 LEMANOWICZ MARZENA Bydgoszcz 1972 K50 00:27:18 00:28:56
382 502 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1954 M65 00:27:19 00:29:08
383 314 PIERZGALSKI JAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:27:19 00:27:26
384 1337 FORMELLA JUSTYNA Bydgoszcz 1991 K23 00:27:20 00:29:05
385 481 DZIERZANOWSKA ELIZA Bydgoszcz KONOHA TEAM 2000 K23 00:27:22 00:30:35
386 391 ŻEBROWSKA MARTYNA Bydgoszcz SANDO 1979 K40 00:27:25 00:30:43
387 33 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K23 00:27:27 00:30:34
388 576 MANDOSIK BERNADETA Grudziądz TEAMOCHAL 1954 K65 00:27:29 00:29:16
389 257 KRANZ AMELIA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 2005 K16 00:27:30 00:30:34
390 1156 KUBOWICZ-KAMIŃSKA HANNA Niemcz BIEGAJĄCY_Z_WILKAMI 1986 K35 00:27:30 00:30:32
391 1309 SKONIECZNA MARLENA Bydgoszcz NESSI TEAN 1975 K45 00:27:32 00:30:41
392 1399 RADOŁA OSKAR BYDGOSZCZ 2006 M16 00:27:39 00:29:25
393 366 BŁAŻEJEWSKI KACPER Bydgoszcz CB163 1989 M23 00:27:40 00:30:50
394 416 PIONTEK ELŻBIETA Bydgoszcz 1957 K65 00:27:43 00:31:00
395 260 KONWIŃSKI MARCIN Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1985 M35 00:27:44 00:30:58
396 1313 GĄSIOR KRZYSZTOF Poznań CHARTOWO POZNAŃ 1991 M23 00:27:45 00:30:59
397 1302 GĄSIOR JUSTYNA Borówiec NIGHT RUNNERS 1986 K35 00:27:45 00:30:59
398 28 WITKOWSKA ANNA Bydgoszcz 1971 K50 00:27:46 00:30:55
399 245 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz SOS NA START 1980 M40 00:27:46 00:31:50
400 1303 SZCZEŚNIAK PAWEŁ Marki 1978 M45 00:27:47 00:30:59
401 355 WANECKA MAŁGORZATA Zławieś Wielka 1984 K35 00:27:47 00:31:13
402 413 GRZANKOWSKA OLGA Złotniki 1999 K23 00:27:50 00:31:14
403 1316 OLSZEWSKI KACPER Bydgoszcz 1999 M23 00:27:51 00:31:10
404 531 CIEŚLEWICZ RADEK Bydgoszcz 1990 M23 00:27:51 00:31:18
405 546 WOLFF KATARZYNA Kcynia KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1998 K23 00:27:52 00:29:41
406 304 KIJEWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1981 M40 00:27:52 00:29:40
407 89 WALCZAK MACIEJ BYDGOSZCZ TEAM RUDNIK 1973 M50 00:27:52 00:30:56
408 168 FRANKÓW ŁUKASZ Nakło nad Notecią 1986 M35 00:27:58 00:29:40
409 354 PARADOWSKA NATALIA Bydgoszcz 1995 K23 00:28:02 00:31:13
410 226 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M35 00:28:04 00:31:18
411 276 LEWANDOWSKA SYLWIA Bydgoszcz 1978 K45 00:28:04 00:31:12
412 449 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz OPŁAWIEC 1956 M65 00:28:06 00:29:59
413 458 RÓŻYCZKA JOANNA Bydgoszcz 1984 K35 00:28:08 00:31:16
414 1263 ZIELIŃSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1986 M35 00:28:10 00:31:24
415 1386 STRYBEL MAŁGORZATA BYDGOSZCZ 2000 K23 00:28:10 00:31:29
416 1229 STRÓŻYK GRAŻYNA Bydgoszcz 1990 K23 00:28:12 00:29:55
417 483 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M60 00:28:14 00:31:34
418 109 SŁOWIŃSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1974 M45 00:28:15 00:31:23
419 343 ŻMICH TOMASZ Bydgoszcz WOPR WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 1978 M45 00:28:18 00:31:39
420 313 SIERANT MARIAN Bydgoszcz CHOCOBONS 1959 M60 00:28:19 00:31:35
421 258 KONWIŃSKA ALINA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1983 K40 00:28:20 00:31:32
422 345 QUAAS LUKASZ Bydgoszcz WOPR WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 1979 M40 00:28:20 00:31:43
423 465 KINSTLER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1975 M45 00:28:24 00:31:50
424 285 MARACH-NEUMANN MONIKA Ciele 1981 K40 00:28:24 00:31:33
425 57 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M65 00:28:27 00:31:39
426 187 STUDZINSKI ROBERT Bydgoszcz PIGS.IN.SPACE. 1975 M45 00:28:28 00:31:51
427 172 LUTY KRZYSZTOF Bydgoszcz SQAD. 1972 M50 00:28:29 00:31:43
428 1135 WOŹNIAK IZABELA Barcin #SLIMAKIBARCIN 1984 K35 00:28:29 00:30:07
429 1238 DRZEWIECKI PAWEŁ Bydgoszcz 1992 M23 00:28:29 00:31:39
430 70 WÓJCIK TOMASZ Bydgoszcz 1971 M50 00:28:30 00:31:36
431 562 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1984 K35 00:28:30 00:30:14
432 182 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ PARKRUN BYDGOSZCZ 1968 M55 00:28:31 00:30:29
433 282 MAKOWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1984 M35 00:28:33 00:31:45
434 518 JARZEMSKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M35 00:28:34 00:30:13
435 1314 SZOLZ KAROL Bydgoszcz 1983 M40 00:28:37 00:31:52
436 30 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1983 K40 00:28:39 00:30:19
437 507 SULECKI PIOTR Bydgoszcz 1991 M23 00:28:41 00:32:16
438 1354 JĘDRZEJEWSKI JAKUB OSIELSKO 1993 M23 00:28:46 00:32:06
439 1293 CHUDZIŃSKI KONRAD Bydgoszcz 1998 M23 00:28:47 00:32:03
440 398 KREŃSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 1979 K40 00:28:49 00:30:41
441 261 NIEMCZEWSKA ZOFIA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1984 K35 00:28:49 00:31:55
442 421 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ SUZ 1955 M65 00:28:58 00:32:12
443 24 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz 1980 K40 00:28:59 00:30:59
444 108 IGNASIAK BERNADETA Bydgoszcz 1981 K40 00:29:07 00:32:14
445 246 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M50 00:29:08 00:32:29
446 542 KACHLICKA WERONIKA Złotniki Kujawskie 1998 K23 00:29:14 00:32:37
447 1327 PŁUSA SYLWIA Niemcz 1986 K35 00:29:23 00:32:29
448 41 GOLIK KRZYSZTOF Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1979 M40 00:29:24 00:32:31
449 402 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M60 00:29:30 00:31:17
450 1266 SZUMSKI KAMIL Bydgoszcz 1989 M23 00:29:31 00:31:18
451 166 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz RUNNING STARS 1991 K23 00:29:32 00:32:50
452 286 RÓŻAŃSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1981 M40 00:29:39 00:32:51
453 158 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M65 00:29:41 00:32:58
454 205 WESOŁOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1970 M50 00:29:42 00:33:02
455 204 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1978 K45 00:29:43 00:33:00
456 1220 GOTOWICZ JOANNA Bydgoszcz AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1995 K23 00:29:44 00:33:02
457 1213 STAŃCZYKOWSKI JAKUB Bajerze 1996 M23 00:29:44 00:32:52
458 50 LEBA DARIUSZ UNISŁAW 1975 M45 00:29:44 00:32:52
459 399 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M60 00:29:47 00:33:06
460 572 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:29:50 00:33:22
461 287 ZIELIŃSKA JUSTYNA Solec kujawski KOLOROWE GACIE 1981 K40 00:29:51 00:31:34
462 1048 JAWORSKA SYLWIA Bydgoszcz 1992 K23 00:29:53 00:33:02
463 350 SOBIERAJSKI ŁUKASZ Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1992 M23 00:29:53 00:33:14
464 277 BŁAŻEK KATARZYNA Białe Błota 1983 K40 00:29:54 00:33:02
465 53 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K65 00:30:01 00:31:41
466 1315 WYTKOWSKI JAKUB Ślesin 1983 M40 00:30:15 00:33:30
467 1081 SOŁDYGA JOLANTA Bydgoszcz SKOWRONEK BIEGA 1982 K40 00:30:26 00:33:33
468 1210 JOZWIK JACEK Bydgoszcz PARKUN 1951 M65 00:30:28 00:32:13
469 1120 LISEWSKI JACEK Bydgoszcz TRIŚWINKI TEAM 1984 M35 00:30:31 00:32:15
470 78 AUGUSTYNOWICZ KATARZYNA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1980 K40 00:30:32 00:32:10
471 1298 KLESSA HANNA BARCIN 1973 K50 00:30:33 00:33:45
472 193 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K23 00:30:38 00:33:44
473 175 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M45 00:30:40 00:32:37
474 1297 SKOCKA ANIA Bojano PARKRUN RUMIA 1971 K50 00:30:46 00:32:43
475 1312 SZAŁECKA ALEKSANDRA Inowrocław 2002 K16 00:30:52 00:33:58
476 102 WIŚNIEWSKA KLAUDIA Bydgoszcz 1996 K23 00:30:52 00:34:11
477 243 JANICKA MARIA Bydgoszcz 1990 K23 00:30:54 00:34:00
478 1346 STARZYŃSKI PIOTR Bydgoszcz PRZYSTAŃ ROZWOJU OSOBISTEGO HOMO LUDENS 1979 M40 00:31:01 00:32:47
479 408 GORGOL RENATA Bydgoszcz WTLENIE 1976 K45 00:31:03 00:31:12
480 1364 SIMINSKI WOJCIECH Bydgoszcz MUKS 1979 M40 00:31:03 00:34:14
481 1384 MYŚLICKA DALIA Bydgoszcz 1991 K23 00:31:05 00:34:40
482 447 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M45 00:31:11 00:34:26
483 119 CZAJKOWSKI KRYSTIAN Bydgoszcz SZOKO BONS 1979 M40 00:31:15 00:34:32
484 39 OKOŃSKA ŻANETA Bydgoszcz 1983 K40 00:31:19 00:34:33
485 140 SŁOWIŃSKI ADAM Bydgoszcz KONOHA TEAM 1989 M23 00:31:24 00:34:35
486 1380 KAŁEK INGA BYDGOSZCZ 2004 K16 00:31:30 00:34:40
487 80 GRUDZKA AGATA Bydgoszcz 1983 K40 00:31:31 00:33:14
488 297 OCHOCKI MACIEJ Inowrocław KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1992 M23 00:31:34 00:34:56
489 437 ADRYCH KAROL Bydgoszcz 1980 M40 00:31:37 00:34:56
490 436 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K40 00:31:37 00:34:56
491 42 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz #SLIMAKIBARCIN 1978 K45 00:31:38 00:34:50
492 433 FILARECKA JOANNA Bydgoszcz SMOKI 1979 K40 00:31:42 00:34:55
493 1305 GABRICH ŻANETTA Bydgoszcz MY NEW LIVE 1972 K50 00:31:56 00:35:08
494 404 PRIETZ AGATA Bydgoszcz 1981 K40 00:32:04 00:33:48
495 1401 TEMPSKI ALEKSANDER BYDGOSZCZ 1998 M23 00:32:09 00:33:51
496 394 JANKOWSKI RAFAŁ Łochowo 7 BDH SZARE WILKI 1974 M45 00:32:09 00:35:32
497 1167 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M65 00:32:13 00:35:20
498 1408 ŚLIWIŃSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M50 00:32:21 00:35:39
499 262 NAWROCKA AGNIESZKA ŁABISZYN ŁABISZYN RUNNERS 1977 K45 00:32:23 00:35:35
500 326 CICHULSKA-QUAAS IZABELA Bydgoszcz WOPR 1979 K40 00:32:25 00:35:45
501 565 GACKA PAULA Jagodowo RUN BYDGOSZCZ 1999 K23 00:32:33 00:35:47
502 1241 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M55 00:32:34 00:35:48
503 1184 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K60 00:32:49 00:34:29
504 173 BURDUK-LUTY ANNA Bydgoszcz 1973 K50 00:32:50 00:36:12
505 1153 DRAUS TOMASZ Kruszyniec DRAUSIKI 1981 M40 00:32:59 00:36:29
506 1334 BUDZYŃSKA PAULINA Włocławek MOLDY UNICORNS 1994 K23 00:33:14 00:36:29
507 1148 PATZER PATRYCJA Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1999 K23 00:33:17 00:36:27
508 1058 DRAB MATEUSZ BYDGOSZCZ NATIONALE NEDERLANDEN 1982 M40 00:33:18 00:34:57
509 216 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K60 00:33:29 00:36:54
510 420 PIOTROWSKA ZUZANNA Niemcz 1996 K23 00:33:31 00:36:52
511 551 MIODUSZEWSKA DOROTA Łochowo 1984 K35 00:33:54 00:37:01
512 83 RUJNER KLARA Bydgoszcz 1969 K50 00:33:55 00:37:09
513 571 GRABOWICZ URSZULA Bydgoszcz DOKTOR 1984 K35 00:34:02 00:37:21
514 163 ROŻYŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1992 K23 00:34:06 00:37:18
515 72 PASIEKA MAGDA Mrocza SZOKO BONS 1981 K40 00:34:08 00:37:25
516 308 SZYSZKA AGATA Bydgoszcz 1988 K35 00:34:18 00:37:44
517 100 KUBICKA ADRIANNA Bydgoszcz NATIONALE-NEDERLANDEN 1988 K35 00:34:19 00:37:46
518 1278 RADOŁA MAŁGORZATA BYDGOSZCZ 1980 K40 00:34:22 00:36:07
519 74 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M50 00:35:20 00:35:26
520 392 ŻEBROWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz SANDO 1979 M40 00:35:35 00:39:01
521 68 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:36:13 00:38:06
522 35 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M55 00:36:42 00:39:56
523 212 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M50 00:37:02 00:40:24
524 105 ŻELAZNY MATEUSZ Bydgoszcz 1996 M23 00:37:04 00:40:20
525 60 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1957 K65 00:37:24 00:40:42
526 161 BOŃDOS KATARZYNA Bydgoszcz NATIONALE-NEDRLANDEN 1970 K50 00:37:41 00:40:57
527 466 KINSTLER JOANNA Bydgoszcz 1977 K45 00:38:21 00:41:50
528 374 JANKOWSKA ILONA Łochowo 1975 K45 00:39:07 00:42:32
529 73 KANJERSKI JERZY Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1940 M65 00:39:11 00:39:14
530 573 MLICKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K40 00:39:43 00:43:07
531 1131 KONDEK JAKUB BYDGOSZCZ 1978 M45 00:40:04 00:43:30
532 474 POCIOT MAŁGORZATA Bydgoszcz 1991 K23 00:40:14 00:43:35
533 1391 GOLĘBIEWSKA MAGDALENA BIAŁE BŁOTA NATIONALE-NEDERLANDEN 1968 K55 00:40:47 00:44:03
534 1390 IWANIUK ANITA BYDGOSZCZ 1975 K45 00:40:51 00:44:00
535 145 IWANIUK JACEK Bydgoszcz PĘDZĄCE CHOMIKI 1973 M50 00:40:53 00:44:02
536 82 OSTROWSKA RENATA Złotniki Kujawskie MŁODZI DUCHEM 1979 K40 00:41:04 00:44:10
537 81 WOŹNIAK ANNA Bydgoszcz 1979 K40 00:41:04 00:44:10
538 1012 BŁAŻEJEWSKA JOANNA Bydgoszcz 1979 K40 00:41:58 00:45:17
539 1036 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M60 00:43:14 00:46:30

Sponsor tytularny