z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 2

28.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KOTŁOWSKI BARTOSZ Ostromecko LKS OSTROMECKO 1992 M20 00:15:17 00:15:17
2 2 BISKUP MARCIN Bydgoszcz CITY TRAIL TEAM 1999 M16 00:15:23 00:15:23
3 482 SIERADZKI PATRYK Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 1998 M20 00:15:43 00:15:43
4 284 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew 1994 M20 00:16:00 00:16:00
5 411 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:16:10 00:16:10
6 485 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:16:43 00:16:43
7 127 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M30 00:16:53 00:16:54
8 497
364*
MIKA OSKAR Bydgoszcz 1979 M30 00:17:00 00:17:00
9 1228 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz 1994 M20 00:17:11 00:17:11
10 176 POCZEWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1972 M40 00:17:15 00:17:15
11 312 WILKOSZ TOMASZ Bydgoszcz CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 M16 00:17:17 00:17:18
12 1149 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:17:18 00:17:19
13 416 KOWALSKI BARTOSZ Bydgoszcz 2000 M16 00:17:21 00:17:21
14 1130 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1976 M40 00:17:23 00:17:23
15 596
177*
MANIKOWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1978 M40 00:17:42 00:17:42
16 447 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1986 M30 00:17:44 00:17:45
17 162 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1998 M20 00:17:49 00:17:50
18 51 NAWROCKI SŁAWOMIR Koronowo VICTORIA KORONOWO 1982 M30 00:17:50 00:17:53
19 90 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:17:54 00:17:56
20 503 SZYSZKA MARIUSZ Bydgoszcz SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1978 M40 00:17:57 00:17:57
21 1265 ŁAGANOWSKI ŁUKASZ Janikowo RARAMURI SOSNÓWIEC/COLITIS TEAM 1984 M30 00:18:06 00:18:06
22 325 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:18:11 00:18:12
23 256 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH Bydgodzcz AŚ BYDGOSZCZ 1980 M30 00:18:10 00:18:13
24 454 KONIAIEV VOLODYMYR Kremenchug RUN BYDGOSZCZ 1985 M30 00:18:13 00:18:15
25 269 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:18:25 00:18:26
26 1076 PAWLIK STANISŁAW Osielsko FARMVITA TEAM 1965 M50 00:18:29 00:18:30
27 289 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:33 00:18:35
28 1095 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:18:35 00:18:36
29 498 RYCHTER KAROL Bydgoszcz THE RYCHTERS 1976 M40 00:18:38 00:18:39
30 495 KWIATKOWSKI DANIEL Bydgoszcz KOTŁOWSKI RUN TEAM 1989 M20 00:18:38 00:18:40
31 1203 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN PASJA 1985 M30 00:18:39 00:18:42
32 391 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ/ALLIANZ RUNNING TEAM/TRISPACE 1972 M40 00:18:47 00:18:48
33 80 SZULC ROBERT Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:18:51 00:18:53
34 134 PAWLACZYK SZYMON Bydgoszcz TRISPACE 1985 M30 00:18:52 00:18:54
35 1133 LENC SEBASTIAN Laskowice Pomorskie TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:18:53 00:18:55
36 71 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz #RUNADDICTS 1993 M20 00:18:55 00:18:56
37 1073 SZLINGER JAKUB Tur #RUNADDICTS 1986 M30 00:19:01 00:19:03
38 1264 KANIK TOMASZ Bydgoszcz 1982 M30 00:19:03 00:19:07
39 1284 KONWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:19:10 00:19:12
40 1055 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M30 00:19:12 00:19:14
41 19 KUROWSKI KAMIL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:19:12 00:19:16
42 486 PYSZKA MIKOŁAJ SADKI LUKS START NAKŁO 2002 M16 00:19:14 00:19:16
43 363 BUKOWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:19:14 00:19:18
44 461 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:19:16 00:19:20
45 1256 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ 1971 M40 00:19:20 00:19:21
46 123 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:19:19 00:19:22
47 1070 RYMER JAKUB Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1985 M30 00:19:22 00:19:24
48 469 WANTOWSKA ALEKSANDRA Iława TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:19:23 00:19:24
49 1204 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz CZARNE KONIE 1977 M40 00:19:22 00:19:25
50 22 OKOŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:19:23 00:19:26
51 1029 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1983 M30 00:19:27 00:19:30
52 423 WALDA ŁUKASZ Bydgoszcz 1985 M30 00:19:30 00:19:33
53 494 RYCHTER MARCIN Niemcz THE RYCHTERS 1971 M40 00:19:30 00:19:33
54 1131 NOWICKI TOMASZ Bydgoszcz SUPERMARKET ŁABISZYN SZUBIŃSKA 15 1991 M20 00:19:32 00:19:34
55 1093 TADZIK WOJCIECH Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIĘSTWA 1988 M30 00:19:33 00:19:36
56 1038 RYDLEWSKI MAREK Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:19:34 00:19:37
57 13 MAIK DARIA Mrocza LUKS START NAKŁO 1997 K20 00:19:34 00:19:35
58 490
1370*
LEWANDOWSKI TOMASZ Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1981 M30 00:19:35 00:19:38
59 1013 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30 00:19:36 00:20:37
60 499 BISKUPSKI CEZARY Bydgoszcz TRISPACE 1987 M30 00:19:36 00:19:40
61 1041 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń 1986 K30 00:19:38 00:19:39
62 246 ANISZCZYK HUBERT Bydgoszcz ZSE-A BYDGOSZCZ 2002 M16 00:19:40 00:19:43
63 1181 MUCHA MARCIN Pawłówek BATRUNNERS 1978 M40 00:19:42 00:19:46
64 1040 FELINIAK DANIEL Bydgoszcz 1983 M30 00:19:43 00:19:44
65 443 GŁOGOWSKI KRZYSZTOF Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO 1977 M40 00:19:43 00:19:46
66 1336 SZATTEN DAWID Bydgoszcz 1983 M30 00:19:44 00:19:47
67 592
1354*
BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz TRISPACE 1989 M20 00:19:46 00:19:49
68 36 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1977 M40 00:19:46 00:19:47
69 1011 RYBAK ŁUKASZ Niemcz 1983 M30 00:19:46 00:19:49
70 1290 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:19:47 00:19:51
71 353 WASILEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1997 M20 00:19:50 00:19:55
72 1118 SŁOMKA MACIEJ Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:19:53 00:19:55
73 515 SZRAJDA MARCIN Bydgoszcz 1983 M30 00:19:55 00:19:56
74 1049 KUTKA SZYMON Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:19:56 00:20:55
75 1186 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA 1984 K30 00:19:57 00:20:00
76 1253 KOCHMAN KAROL Bydgoszcz ZWYROLINDOR 1991 M20 00:19:59 00:20:03
77 1171 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:19:59 00:20:06
78 1232 BARCZAK WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:20:03 00:20:05
79 1177 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 00:20:03 00:20:08
80 350 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:20:05 00:20:11
81 359 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:20:07 00:20:11
82 1147 CZAJKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1977 K40 00:20:07 00:20:10
83 1226 GWIZDAL MICHAŁ Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIESTWA TEAM 1987 M30 00:20:07 00:20:11
84 1179 JAGIEŁA BARTOSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1983 M30 00:20:09 00:20:15
85 1102 DERDA PIOTR Bydgoszcz 1997 M20 00:20:10 00:20:16
86 77 KONIARSKI JANUSZ Przysiek 1967 M50 00:20:16 00:20:22
87 311 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko N-BIKE ACADEMY 2002 M16 00:20:19 00:20:21
88 460 ANHALT MICHAŁ Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1976 M40 00:20:27 00:20:30
89 124 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M40 00:20:29 00:20:34
90 1242 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1964 M50 00:20:29 00:21:30
91 512 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:20:32 00:20:37
92 1082 WIECZOREK ŁUKASZ Bydgoszcz RUN4FUN WWW.BYTPAK.PL 1987 M30 00:20:34 00:21:34
93 1340 GURNA-CHODÓR WIKTORIA Bydgoszcz 1986 K30 00:20:35 00:20:38
94 475 KOTULA SŁAWOMIR Bydgoszcz 1987 M30 00:20:35 00:21:35
95 1053 HOC MAREK Bydgoszcz LEGE ARTIS 1978 M40 00:20:35 00:20:43
96 1318 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:20:37 00:20:44
97 1002 WANKIEWICZ ŁUKASZ Bydgoszcz SZURUSIE TEAM 1991 M20 00:20:38 00:21:41
98 202 PAWŁOWSKI MAREK Żnin GARDENFLORA MTB TEAM 1979 M30 00:20:39 00:20:41
99 1156 WŁOCH SYLWESTER Bydgoszcz MAX DO KOŃCA 1963 M50 00:20:40 00:21:39
100 459 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz 1978 M40 00:20:43 00:20:46
101 1060 SADAJ KRZYSZTOF Strzelce Górne 1988 M30 00:20:43 00:24:38
102 104 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:20:44 00:21:45
103 1211 WNĘK NATALIA Gródek SPECIAL SPACE TEAM 1993 K20 00:20:45 00:20:47
104 112 BORKOWSKI TOMASZ Tuchola KUJAVIA3TEAM 1970 M40 00:20:48 00:20:54
105 587
1352*
SZULC ANDRZEJ Łochowo ELTRA W BIEGU 1972 M40 00:20:50 00:20:55
106 1099 JENCZEWSKI SZYMON Ciechocin ALBATROSY 1991 M20 00:20:50 00:20:50
107 434 MARĆ ROBERT Bydgoszcz 1971 M40 00:20:52 00:21:04
108 1199 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:20:55 00:21:02
109 1001 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:20:56 00:21:56
110 119 GRZECHULSKI TOMASZ Maksymilianowo IRON MAX TEAM 1983 M30 00:20:56 00:21:07
111 1051 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1983 M30 00:21:00 00:22:02
112 93 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M60 00:21:02 00:21:07
113 335 GURNA JOLANTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1965 K50 00:21:03 00:21:08
114 247 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:21:04 00:21:10
115 219 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M20 00:21:04 00:21:07
116 295 PALACZ WIOLETTA Bydgoszcz 1978 K40 00:21:07 00:21:11
117 82 WERNER MICHAŁ Łabiszyn GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:21:08 00:21:21
118 117 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:21:09 00:21:14
119 114 SZAŁKOWSKI MICHAŁ Koronowo 1981 M30 00:21:09 00:21:14
120 1240 ŚWIATLAK PIOTR Bydgoszcz PKO POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEM 1992 M20 00:21:11 00:22:11
121 1176 ŚWIĄTEK MAREK Nakło n/Not. 1999 M16 00:21:13 00:21:18
122 1112 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:15 00:21:20
123 143 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:17 00:21:17
124 1022 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN 1975 M40 00:21:18 00:22:18
125 171 NAGOW MICHAŁ Bydgoszcz 1974 M40 00:21:18 00:21:23
126 1172 KORALEWSKA JULIA Bydgoszcz 2002 K16 00:21:21 00:21:22
127 74 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:21 00:21:27
128 1337 TACIAK DAWID Bydgoszcz 1981 M30 00:21:23 00:22:42
129 1094 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M20 00:21:23 00:21:32
130 18 SADECKI KAROL Chełmno CB 163 BYDGOSZCZ 1988 M30 00:21:25 00:21:31
131 205 BIEL MAREK Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 00:21:25 00:21:29
132 25 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:21:26 00:22:26
133 594
1369*
SZYMAŃSKI FILIP Bydgoszcz VIII LO BYDGOSZCZ 2002 M16 00:21:27 00:22:29
134 1108 BILICKI WOJCIECH Bydgoszcz 1980 M30 00:21:27 00:22:30
135 60 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:21:27 00:21:32
136 253 ROGALSKI MACIEJ Bydgoszcz 1987 M30 00:21:30 00:21:37
137 52 PRZEWŁOCKI JAKUB Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1983 M30 00:21:30 00:21:34
138 1178 DROŻYŃSKI MACIEJ Bydgoszcz CB163 1989 M20 00:21:32 00:21:36
139 1175 KOŃCZAL ROBERT Bydgoszcz 1983 M30 00:21:34 00:21:42
140 157 FOKSIŃSKI FILIP Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1996 M20 00:21:36 00:22:41
141 424 DRWĘCKI DANIEL Bydgoszcz BIEGNIJ Z PROSERVICE 1983 M30 00:21:38 00:21:46
142 427 BĄCZKOWSKA JULIA Świecie 2002 K16 00:21:39 00:22:44
143 140 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M30 00:21:41 00:22:47
144 502 WŁODARCZAK WITOLD Bydgoszcz TRISPACE 1963 M50 00:21:41 00:22:44
145 336 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M30 00:21:42 00:22:43
146 305 LADA PRZEMYSŁAW Chełmża STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:42 00:21:48
147 1116 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1978 M40 00:21:43 00:21:47
148 1062 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn 1984 M30 00:21:44 00:22:45
149 449 CYL DAWID Bydgoszcz FORDONRUNNERS / ZIELONY PELIKAN 1980 M30 00:21:45 00:21:51
150 1184 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:21:46 00:22:52
151 1117 KASPEROWICZ JACEK Bydgoszcz JW 1515 BYDGOSZCZ 1977 M40 00:21:47 00:21:54
152 183 DUNAJEWSKI MARCIN Łochowo EURO-NOVA 1974 M40 00:21:48 00:22:48
153 1299 RUSIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz KEEEPER 1987 M30 00:21:52 00:22:53
154 206 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:21:54 00:22:56
155 255 MITKOWSKA NATALIA Wtelno GARDEN FLORA MTB TEAM 1985 K30 00:21:54 00:22:02
156 1302 SOBCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1986 M30 00:21:55 00:22:04
157 492
267*
ZIMON MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:21:58 00:23:01
158 153 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:21:59 00:23:03
159 382 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:22:01 00:22:07
160 1160 MROTEK MICHAŁ Kruszyn Krajeński QUAPRO TEAM 1979 M30 00:22:01 00:22:10
161 200 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:22:01 00:22:07
162 1260 PAWLIK MAREK Pruszcz FARMVITA TEAM 1960 M50 00:22:02 00:23:03
163 1272 KONWIŃSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1988 M30 00:22:02 00:22:02
164 113 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:22:02 00:23:05
165 1280 GABRYCH MACIEJ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:22:03 00:23:06
166 70 GEDEK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1982 M30 00:22:03 00:22:09
167 390 BUŁA TOMASZ Koronowo 1975 M40 00:22:06 00:23:08
168 1214 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:22:06 00:22:11
169 479 KLÓSKA JAREK Niemcz MAM TĘ MOC 1985 M30 00:22:07 00:22:19
170 517 SOBOCZYNSKI ADAM Bydgoszcz 1983 M30 00:22:09 00:25:19
171 28 IWICKI PAWEŁ Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1989 M20 00:22:11 00:22:14
172 1173 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M30 00:22:12 00:23:13
173 1205 MALINOWSKI ARTUR Maksymilianowo 1969 M40 00:22:13 00:23:17
174 102 GRAJEWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:22:16 00:23:19
175 309 GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz JUST 5 1989 M20 00:22:17 00:23:20
176 439 ZAKROCKI KAMIL Osielsko 1990 M20 00:22:17 00:23:38
177 1219 RADECKI MARCIN Bydgoszcz 1990 M20 00:22:18 00:22:18
178 1162 GONDEK KRZYSZTOF Naklo nad Notecią 1972 M40 00:22:23 00:22:32
179 483
1353*
SOBOCIŃSKI KAMIL Dąbrowa Chełmińska LKS OSTROMECKO 1985 M30 00:22:24 00:22:27
180 1018 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:22:25 00:22:31
181 1089 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:22:25 00:23:29
182 321 GACKOWSKI SZYMON Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1981 M30 00:22:26 00:23:35
183 57 ANDRZEJAK SYLWIA Żołędowo IRON MAX TEAM 1969 K40 00:22:26 00:23:30
184 1236 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:22:27 00:24:34
185 1291 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:22:27 00:23:32
186 446 PALIGA MACIEJ Sośno RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 1987 M30 00:22:28 00:22:36
187 21 KONARSKA SVETLANA Świecie SPORT I REKREACJA START 1973 K40 00:22:30 00:23:40
188 141 KOSIŃSKI MICHAEL Bydgoszcz HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZ 1993 M20 00:22:30 00:22:37
189 222 JASIŃSKI ARTUR Szubin 1975 M40 00:22:32 00:23:34
190 47 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:22:32 00:23:32
191 1066 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:22:37 00:23:45
192 110 ROGOZIŃSKI ADRIAN Toruń 1991 M20 00:22:38 00:22:41
193 1136 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS BYDGOSZCZ/BÓL TO ŚCIEMA 2002 M16 00:22:40 00:22:51
194 1019 STEFAŃSKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:22:43 00:23:48
195 588
1351*
PILAKOWSKA ANGELIKA Łochowo ELTRA W BIEGU 1981 K30 00:22:47 00:23:51
196 1032 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:22:48 00:22:59
197 505
1364*
LIPSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1974 M40 00:22:48 00:24:59
198 287 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:22:48 00:22:54
199 99 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:22:50 00:23:53
200 1191 SCHNEIDER KRYSTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:22:51 00:23:53
201 372 MIELCARSKI MICHAŁ Solec Kujawski MIELCAR TEAM 1981 M30 00:22:51 00:23:51
202 1065 KRAWISZ MACIEJ Bydgoszcz LP500 1976 M40 00:22:51 00:23:55
203 1134 NALEŻYTY PIOTR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1986 M30 00:22:54 00:25:02
204 1128 MROTEK KATARZYNA Kruszyn Krajeński ON THE MOVE 1981 K30 00:22:54 00:23:59
205 164 KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:22:55 00:23:09
206 1343 WASILEWSKA AGATA Sicienko AMS 1981 K30 00:22:55 00:23:59
207 168 KOWALSKI MAREK NIEMCZ 1970 M40 00:22:55 00:23:58
208 163 KRZYSIAK MICHAŁ białe błota 1979 M30 00:22:55 00:24:07
209 1096 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 00:22:57 00:23:04
210 504 PASIEKA TOMASZ Mrocza KZR LOK NAKŁO / BIEGIEMPRZEZPOLA.PL 1976 M40 00:22:57 00:25:08
211 245 STANECKI MACIEJ Osielsko 1983 M30 00:22:57 00:23:03
212 1027 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:22:58 00:23:06
213 1078 BANACH JAN Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1991 M20 00:22:59 00:25:07
214 1166 WASILEWSKA MARTYNA Bydgoszcz AMS BYDGOSZCZ 1983 K30 00:23:00 00:24:04
215 346 SZYMAŃSKI DOMINIK ŁOCHOWO 1977 M40 00:23:00 00:23:03
216 1165 KORTAS MARCIN Bydgoszcz 1972 M40 00:23:00 00:24:12
217 1346 ROLEWICZ MICHAŁ Śliwice KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1990 M20 00:23:01 00:25:08
218 1141 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 00:23:02 00:24:05
219 340 SZCZERBA MACIEJ Niemcz EJKUMEJKUM 1972 M40 00:23:04 00:23:11
220 445 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:23:06 00:25:07
221 1135 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1983 K30 00:23:06 00:24:09
222 322 SZCZĘSNY ARKADIUSZ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1978 M40 00:23:07 00:25:07
223 1050 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:09 00:24:12
224 43 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:23:09 00:23:18
225 585
98*
BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M30 00:23:12 00:23:21
226 1216 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:12 00:24:14
227 1146 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:23:12 00:23:18
228 586
65*
KOSCIELNY REMIGIUSZ Osielsko 1979 M30 00:23:13 00:24:15
229 442 ORZECHOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz 1978 M40 00:23:14 00:24:18
230 313 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko 1971 M40 00:23:14 00:23:20
231 1036 RACZYCKI TOMASZ Pawlowek 1977 M40 00:23:15 00:24:26
232 318 ŁUCZAK PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:23:15 00:24:15
233 1345 ZAGOŻDŻON PIOTR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:23:16 00:24:27
234 1110 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:23:16 00:24:16
235 1245 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo 1969 M40 00:23:28 00:24:31
236 1119 MIKOŁAJCZAK SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:23:28 00:24:33
237 1285 DERECKI PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1971 M40 00:23:29 00:23:39
238 425 BRUSKA JOANNA Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIĘSTWA 1993 K20 00:23:30 00:24:34
239 180 BORKOWSKI MICHAŁ Lubostroń 1991 M20 00:23:30 00:24:33
240 1114 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz CB 163 1970 M40 00:23:34 00:24:43
241 283 CZYŚCIECKI ADRIAN Zamość/Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1989 M20 00:23:35 00:24:43
242 1225 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1991 K20 00:23:36 00:24:41
243 150 KAMIŃSKI PAWEŁ Murowaniec 1972 M40 00:23:36 00:24:42
244 1105 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:38 00:24:40
245 320 KOWALEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1987 M30 00:23:39 00:24:44
246 1075 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:42 00:23:50
247 128 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:23:47 00:25:03
248 598
1362*
MISUN-NOWAK KATARZYNA Osówiec AMS 1980 K30 00:23:48 00:24:52
249 1332 URBAŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ 1979 M30 00:23:48 00:24:57
250 420 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:48 00:24:57
251 328 ZIĘTARA MICHAŁ Bydgoszcz 1991 M20 00:23:49 00:25:50
252 597
348*
PROCH AGNIESZKA Bydgoszcz GREMLINKI 1984 K30 00:23:49 00:24:58
253 148 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:23:50 00:24:53
254 17 BUDKIEWICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1988 M30 00:23:51 00:23:58
255 1081 STEJUK ALEKSANDRA Bydgoszcz AMS 1978 K40 00:23:53 00:24:58
256 493
1367*
WERNER ROBERT Nakło nad Notecią VIII LO BYDGOSZCZ 2002 M16 00:23:55 00:24:57
257 1295 LEWANDOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KEEEPER 1975 M40 00:23:55 00:24:55
258 378 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:23:57 00:25:08
259 1012 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 00:23:57 00:25:08
260 1072 SAJDAK MARCIN Zielonka 1982 M30 00:23:58 00:24:09
261 1322 GROCHOWSKI KAMIL Bydgoszcz GROSZKI 1981 M30 00:23:59 00:25:04
262 173
575*
DUNAJEWSKA MAGDALENA Łochowo EURO-NOVA 1979 K30 00:23:59 00:24:59
263 388 BAUMGART KRZYSZTOF Koronowo 1978 M40 00:23:59 00:25:01
264 1091 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF Nekla 1971 M40 00:23:59 00:25:01
265 1325 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo ZAPA 1972 M40 00:23:59 00:25:12
266 1144 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz 1967 M50 00:23:59 00:24:09
267 1229 BOINSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1978 M40 00:23:59 00:25:04
268 182 RYBAK KRZYSZTOF przyłęki DOCENT FELGA TEAM 1956 M60 00:23:59 00:25:01
269 1080 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Mrocza 2000 K16 00:24:01 00:24:09
270 430 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:24:01 00:25:07
271 38 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:24:02 00:25:13
272 458 NOWAKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:03 00:25:10
273 129 BURSZTYŃSKI TOMEK Borówno GARDEBFLORA MTB TEAM 1986 M30 00:24:04 00:25:20
274 1010 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:24:04 00:25:14
275 300 TOKARSKI MACIEJ Bydgoszcz 2002 M16 00:24:06 00:24:08
276 381 SZALKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1987 K30 00:24:06 00:25:15
277 1334 BOENIGK TOMASZ Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIĘSTWA TEAM 1987 M30 00:24:07 00:26:09
278 1273 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:24:12 00:25:15
279 593
1358*
KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:24:13 00:25:19
280 436 WESOŁOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ 1991 K20 00:24:14 00:25:18
281 121 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE 1975 M40 00:24:17 00:25:26
282 417 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:24:17 00:25:21
283 83 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:24:17 00:26:19
284 137 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M40 00:24:18 00:26:20
285 1170 ŁABENDA PIOTR Bydgoszcz TERENOWA MASAKRA TEAM 1970 M40 00:24:20 00:25:29
286 491 PODSIEDLIK ZBIGNIEW BYDGOSZCZ ZZODN 1974 M40 00:24:22 00:26:31
287 1194 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:24:25 00:25:25
288 179 RACIBORSKI GRZEGORZ Bydgoszcz ASSECO 1979 M30 00:24:25 00:26:27
289 1121 FILOSEK PAWEŁ Bydgoszcz 1995 M20 00:24:27 00:27:27
290 376 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:24:28 00:24:41
291 314 DĄBROWSKI ADAM Bydgoszcz 1978 M40 00:24:28 00:26:36
292 403 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:28 00:25:32
293 220 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORAMTBTEAM 1978 M40 00:24:32 00:26:37
294 187 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:24:33 00:25:38
295 470 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:24:34 00:25:35
296 1321 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:24:35 00:26:36
297 186 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M30 00:24:35 00:25:42
298 1164 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ R2G 1973 M40 00:24:35 00:25:48
299 472 GRZECA JAKUB Bydgoszcz 1991 M20 00:24:38 00:25:49
300 1195 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:24:39 00:25:43
301 1057 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:24:39 00:25:54
302 1255 BADZIŃSKI BOGDAN Bydgoszcz 1979 M30 00:24:40 00:25:50
303 399 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:24:40 00:25:41
304 1068 ZAMIATOWSKA KINGA BYDGOSZCZ BELLA LINE BDG 1977 K40 00:24:40 00:25:43
305 1003 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:24:42 00:25:50
306 166 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:24:44 00:26:01
307 207 MUSIELEWSKA DARIA Bydgoszcz #BIEGAMŻEBYŻREĆWIĘCEJCIASTKÓW 1993 K20 00:24:45 00:25:48
308 1039 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:24:47 00:25:52
309 1223 ŻEBRACKI ARTUR Bydgoszcz 1980 M30 00:24:49 00:26:59
310 91 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz 1984 M30 00:24:51 00:26:02
311 210 POTRZEBOWSKA AGATA Bydgoszcz DEAF I #B3K 1985 K30 00:24:51 00:25:57
312 583
1371*
SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:24:52 00:24:57
313 296 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:24:52 00:26:02
314 1030 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:24:56 00:27:06
315 238 TWARDOWSKI BARTOSZ Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1988 M30 00:24:57 00:27:57
316 1317 KAPELA JACEK Bydgoszcz 1975 M40 00:24:57 00:26:13
317 1139 DOLATA MAGDALENA Rynarzewo 1977 K40 00:24:58 00:26:14
318 1169 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:24:59 00:26:10
319 212 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:00 00:26:08
320 1058 SOBOL MAGDALENA Nakło nad Notecią 1976 K40 00:25:02 00:26:05
321 1132 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1984 K30 00:25:02 00:26:13
322 1316 RENC PATRYK Bydgoszcz SERCE TYBETU 1989 M20 00:25:03 00:27:04
323 456 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K30 00:25:03 00:26:14
324 478 ŁUKOWSKI MICHAŁ ZOŁĘDOWO 1971 M40 00:25:05 00:27:11
325 286 MICHALSKA DARIA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 K20 00:25:06 00:26:20
326 1227 SZULC JAROSŁAW Przyłęki SZULC TEAM 1979 M30 00:25:09 00:27:22
327 1268 LWOWSKI ZBIGNIEW Osielsko 1974 M40 00:25:11 00:26:19
328 422 KOWALEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz 1983 M30 00:25:11 00:27:23
329 1300 KUJAWA ADAM Świecie KEEEPER 1976 M40 00:25:12 00:26:24
330 144 SKALISZ RYSZARD Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1946 M60 00:25:13 00:26:21
331 1329 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:25:14 00:27:16
332 1174 IWANEK DOMINIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 K30 00:25:16 00:27:29
333 1097 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:25:16 00:27:31
334 234 BAŁYS ŁUKASZ Bydgoszcz 1990 M20 00:25:17 00:26:25
335 507 HEJNA KAMIL Bydgoszcz OCOCHODZIWBIEGU 1983 M30 00:25:17 00:26:28
336 1140 SIWIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz CB163 1980 M30 00:25:18 00:26:28
337 228 WAJER MARITA Ślesin STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1997 K20 00:25:19 00:27:23
338 277 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:25:19 00:26:25
339 511 NAGORZYSKI ARKADIUSZ Bydgoszcz BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘ 1983 M30 00:25:20 00:26:26
340 407 OLEJNIK RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:25:21 00:27:30
341 500 KMIEĆ KAROLINA BYDGOSZCZ TRISPACE 1983 K30 00:25:22 00:27:28
342 1294 KUŚ MARCIN Bydgoszcz 1974 M40 00:25:25 00:26:35
343 1348 FORBOT PIOTR Bydgoszcz 1994 M20 00:25:26 00:27:39
344 1307 MORZYK MICHAŁ Osielsko 1979 M30 00:25:26 00:26:34
345 1344 SKRZYNIARZ HUBERT Łochowo CIĄGŁA WALKA Z BMI 1984 M30 00:25:26 00:26:33
346 1005 BOROWICZ ANNA Bydgoszcz 1982 K30 00:25:28 00:26:36
347 211 POTRZEBOWSKI MAREK Bydgoszcz DEAF I #B3K 1983 M30 00:25:30 00:26:37
348 1154 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:25:32 00:26:46
349 1142 CZYŻAK JOANNA Nowy Dwór AMS 1975 K40 00:25:33 00:26:38
350 1222 KOZICKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1978 M40 00:25:34 00:26:44
351 329 DOBUCKA KATARZYNA Bydgoszcz CHONAROWER.PL 1989 K20 00:25:35 00:27:37
352 431 PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1981 K30 00:25:35 00:26:41
353 1145 DRELICH RADOSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1971 M40 00:25:36 00:26:43
354 1296 PRIEWE PAWEŁ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1983 M30 00:25:36 00:27:37
355 334 KULAS BARTOSZ Bydgoszcz 1974 M40 00:25:37 00:26:46
356 1347 WITKOWSKA MONIKA Bydgoszcz 1986 K30 00:25:38 00:26:46
357 1244 USS ALIAKSANDR Bydgoszcz 1975 M40 00:25:41 00:26:46
358 402 CHUDECKI ROBERT Gródek 1976 M40 00:25:42 00:27:47
359 440 WILLIAMS CHARLES Bydgoszcz 1976 M40 00:25:43 00:28:46
360 1202 PRZYBYLSKI MARIUSZ Bydgoszcz GLS POLAND 1962 M50 00:25:47 00:27:01
361 31 KRESIŃSKI ANDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1986 M30 00:25:48 00:26:56
362 49 GRUBSKI RAFAŁ Żołędowo GARDENFLORA MTB TEAM 1985 M30 00:25:48 00:28:01
363 242 ZAGOZDZON WIOLETA Solec kujawski SOLECCY BIEGACZE 1984 K30 00:25:49 00:28:01
364 1261 SKWAREK BOGUMIŁA Pruszcz Pomorski 1967 K50 00:25:51 00:26:58
365 496
1368*
PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M30 00:25:52 00:27:54
366 506
1365*
RASZEWSKI JAN Bydgoszcz 1984 M30 00:25:52 00:27:54
367 1016 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K30 00:25:52 00:27:01
368 331 BONALSKA MAGDALENA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 K30 00:25:53 00:27:07
369 1233 RUPIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1973 M40 00:25:55 00:27:13
370 1297 IWAN REMIGIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:25:56 00:27:59
371 229 LEWANDOWSKI DAMIAN Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1980 M30 00:26:01 00:29:02
372 1312 GUMOWSKI KAMIL Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:26:06 00:27:08
373 1196 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:26:07 00:27:13
374 1326 PAWLEWSKA KLAUDIA Bydgoszcz SPORTWAY 2002 K16 00:26:08 00:27:18
375 1148 BERNACKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:26:08 00:28:11
376 1035 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M30 00:26:11 00:29:16
377 429 DURLAK DAMIAN Bydgoszcz 1977 M40 00:26:11 00:28:20
378 400 HUTNIK ANNA Bydgoszcz 1989 K20 00:26:11 00:28:20
379 508 AL-DRAWI JOANNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1978 K40 00:26:11 00:28:18
380 1143 RUMOCKI JÓZEK Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 1959 M50 00:26:12 00:27:20
381 254 RAKOWSKA EWA Bydgoszcz RAKOSIA 1980 K30 00:26:12 00:28:19
382 1279 PRZYBYLSKA GRAŻYNA Bydgoszcz SLKB, BYDGOSZCZ NA START 1964 K50 00:26:17 00:28:30
383 384 MĘTEL LAURA Łabiszyn 1992 K20 00:26:22 00:27:31
384 1213 WAWRZYNIAK PIOTR BYDGOSZCZ 1966 M50 00:26:32 00:28:40
385 35 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:26:33 00:28:38
386 1084 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M30 00:26:37 00:27:46
387 1215 JĘDRZEJCZYK KAROLINA Bydgoszcz 1994 K20 00:26:40 00:27:48
388 1086 SZEFLIŃSKI WALDEMAR bydgoszcz 1971 M40 00:26:45 00:28:51
389 1270 PAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1990 M20 00:26:46 00:28:49
390 215 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:26:51 00:29:02
391 1286 KLONOWSKI MACIEJ Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1972 M40 00:26:53 00:28:00
392 288 SAJUR SYLWIA Bydgoszcz 1993 K20 00:26:55 00:28:07
393 290 PALIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1979 M30 00:26:56 00:29:00
394 96 SIEŃSKI JACEK Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1963 M50 00:26:56 00:29:01
395 413 KUFLEWICZ JUSTYNA Bydgoszcz 1989 K20 00:26:58 00:29:10
396 1025 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:26:59 00:29:06
397 1209 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:26:59 00:29:12
398 73 MATUSIAK EWELINA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1990 K20 00:26:59 00:29:04
399 216 FUZ EMILIA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1996 K20 00:27:01 00:29:12
400 1267 CZARNECKI MAREK Chełmno 1975 M40 00:27:03 00:28:10
401 501 WŁODARCZAK BARBARA Bydgoszcz TRISPACE 1963 K50 00:27:04 00:28:14
402 103 OGRODOWICZ MARCIN Bydgoszcz M.L. 1975 M40 00:27:04 00:29:08
403 133 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M40 00:27:07 00:29:16
404 1254 WERKOWSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1988 K30 00:27:13 00:29:17
405 1350 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:27:14 00:29:26
406 584
1366*
ŁOŚ-WĄS KATARZYNA Bydgoszcz BIZNES PARK KRASZEWSKIEGO1 1979 K30 00:27:16 00:29:27
407 1180 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:27:17 00:30:18
408 1126 SOBCZYŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1985 K30 00:27:18 00:29:22
409 1088 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:27:19 00:29:22
410 426 WESOŁOWSKA DANIELA ZIELONKA SZURUSIE TEAM 1977 K40 00:27:19 00:29:27
411 310 JARZEMSKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:27:20 00:29:21
412 1304 MREŁA ADRIAN Nakło nad Notecią 1982 M30 00:27:21 00:29:36
413 1283 KAMASZ DAWID Bydgoszcz 1989 M20 00:27:22 00:29:36
414 599
1357*
KŁOS LIDIA Papowo Biskupie SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 1974 K40 00:27:25 00:28:36
415 1298 JELEŃ AGNIESZKA Bydgoszcz KEEEPER 1984 K30 00:27:27 00:29:41
416 1138 KOCHAŃSKA WIOLETTA Paterek 1976 K40 00:27:30 00:28:36
417 516 TESKA JERZY Bydgoszcz 1953 M60 00:27:30 00:30:37
418 466 GŁOWSKA HALINA Bydgoszcz 1957 K60 00:27:33 00:29:38
419 1090 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:27:33 00:29:38
420 589
1361*
CHMIEL JUSTYNA Bydgoszcz CHUSTYNKA 1980 K30 00:27:34 00:29:43
421 317 TOBAŁA GRZEGORZ Bydgoszcz TOBI TEAM 1979 M30 00:27:35 00:29:48
422 591
151*
STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ CZASAMI 1976 K40 00:27:38 00:28:50
423 231 KOTLĘGA AGATA Pruszcz Pomorski 1993 K20 00:27:39 00:28:51
424 160 PERA MAREK Bydgoszcz 1983 M30 00:27:41 00:29:46
425 66 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30 00:27:47 00:28:56
426 271 SZATKOWSKA BEATA Bydgoszcz 1963 K50 00:27:48 00:30:53
427 1085 SZAJDA MAGDALENA Przyłęki 1977 K40 00:27:50 00:29:05
428 1275 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:27:54 00:29:58
429 600
1355*
DALAK - OŻÓG GRAŻYNA Laskowice TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1962 K50 00:27:54 00:29:57
430 1161 LEWANDOWSKI JAN Bydgoszcz 1962 M50 00:27:55 00:30:00
431 1197 WATOROWSKA MARTYNA Unisław 1992 K20 00:27:56 00:30:04
432 1258 BRAKOWSKA PATRYCJA Niemcz 1988 K30 00:27:57 00:30:00
433 107 SUSZEK JOANNA Sienno 1985 K30 00:27:57 00:31:01
434 78 KONIARSKA AGATA Przysiek 1968 K50 00:28:00 00:30:06
435 95 SZUKALSKI PIOTR Bydgoszcz 1998 M20 00:28:00 00:31:01
436 237 SMOCZYŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1994 K20 00:28:02 00:31:03
437 366 BUKOWIŃSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1960 K50 00:28:04 00:29:11
438 1153 ŁUKOMSKI DAWID Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:28:06 00:30:15
439 88 SOCHA JUSTYNA Murowaniec 1988 K30 00:28:11 00:30:21
440 1287 ROGUSZCZAK MACIEJ Białe Błota 1975 M40 00:28:13 00:29:17
441 468 LINGO PIOTR Osielsko DĘBY OSIELSKO 1972 M40 00:28:15 00:30:23
442 1059 STĘPNIAK KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN4FUN 1978 M40 00:28:19 00:30:30
443 56 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA Bydgoszcz 1980 K30 00:28:19 00:30:21
444 1314 STĘPNIAK PAULINA Bydgoszcz RUN4FUN 1978 K40 00:28:19 00:30:30
445 1224 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz 1986 M30 00:28:20 00:29:34
446 87 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:28:21 00:30:28
447 1106 TREPANOWSKI TOMASZ Przyłęki 1968 M50 00:28:21 00:30:28
448 354 REDER MONIKA Sicienko 1991 K20 00:28:25 00:30:31
449 463 ZIELIŃSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:28:26 00:30:37
450 258 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:28:28 00:31:29
451 147 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ NIEMCZ-RUN 1952 M60 00:28:28 00:30:34
452 1007 CZERENKIEWICZ MAGDALENA Bydgoszcz 1990 K20 00:28:32 00:30:42
453 344 PLUTKA MARTYNA Bydgoszcz 1990 K20 00:28:33 00:30:36
454 1235 TACIKIEWICZ ANIA Bydgoszcz 1981 K30 00:28:33 00:30:39
455 1207 SYGULSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1983 K30 00:28:33 00:30:39
456 1187 JANICKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:28:33 00:30:37
457 92 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1986 M30 00:28:34 00:30:38
458 481 SZPYT ANNA bydgoszcz 1982 K30 00:28:35 00:30:43
459 41 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:28:36 00:30:38
460 1028 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K20 00:28:38 00:30:49
461 122 SZULCZEWSKI KAMIL Bydgoszcz 1989 M20 00:28:39 00:30:48
462 1313 NALEWALSKA JUSTYNA Bydgoszcz SERCE TYBETU 1989 K20 00:28:39 00:30:53
463 453 ŻURAWSKA MARTA Bydgoszcz 1986 K30 00:28:44 00:30:55
464 1098 SUCHODOLSKA AGNIESZKA Żołędowo 1976 K40 00:28:44 00:30:52
465 1310 LEMIEŻ ANDRZEJ BYDGOSZCZ KEEEPER 1977 M40 00:28:47 00:30:01
466 513 JANKIEWICZ MAREK BYDGOSZCZ MAREK TEAM 1982 M30 00:28:50 00:31:55
467 324 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:28:51 00:30:59
468 1163 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:28:54 00:30:58
469 1190 KULCZYŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1964 K50 00:28:55 00:31:01
470 1341 ŚPICA DOROTA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1967 K50 00:28:55 00:31:01
471 1107 SUSZEK KATARZYNA Dobrcz 1984 K30 00:28:56 00:32:00
472 1323 LIWOCH GRZEGORZ Osielsko 1967 M50 00:29:04 00:31:09
473 120 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:29:05 00:31:17
474 1101 SOBCZAK ANNA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1984 K30 00:29:05 00:31:13
475 408 KRÓL JOANNA Bydgoszcz 1975 K40 00:29:06 00:30:17
476 1015 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:29:11 00:31:24
477 190 GONCERZEWICZ MARIONA Bydgoszcz 1984 K30 00:29:18 00:31:28
478 435 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:18 00:31:27
479 1120 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:20 00:31:22
480 1241 KOLASIŃSKA EDYTA Bydgoszcz GREMLINKI 1978 K40 00:29:24 00:31:26
481 274 CHUDECKA BEATA Gródek 1979 K30 00:29:27 00:31:31
482 1092 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:29:29 00:31:31
483 1150 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:29:29 00:31:31
484 1259 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M30 00:29:30 00:31:40
485 1074 KALEK ARTUR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1974 M40 00:29:33 00:31:50
486 1079 STELTMAN REMIGIUSZ Błądzim . 1977 M40 00:29:34 00:32:39
487 327 ZIĘTARA MONIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:29:35 00:31:37
488 34 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1984 K30 00:29:36 00:31:53
489 1208 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:29:37 00:31:49
490 1246 PROSEK KRZYSZTOF Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1971 M40 00:29:38 00:32:39
491 1067 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:29:38 00:31:53
492 1257 JANIC JOANNA Bydgoszcz 1978 K40 00:29:39 00:31:53
493 319 GACKOWSKI EDWARD Bydgoszcz 1944 M60 00:29:39 00:31:48
494 1271 ROGALSKA MARCELINA Bydgoszcz 1991 K20 00:29:41 00:31:54
495 1043 ZGÓRSKI MACIEJ Bydgoszcz WKURW_TEAM 1978 M40 00:29:42 00:31:43
496 1157 WYRĄBKIEWICZ HANNA Bydgoszcz 1986 K30 00:29:43 00:31:53
497 1319 LEWANDOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1982 K30 00:29:54 00:32:56
498 261 PODSIEDLIK ZUZANNA Bydgoszcz 1BLOG 1974 K40 00:29:57 00:32:08
499 1278 KOSZOWSKA ANIA Bydgoszcz 1982 K30 00:29:58 00:32:08
500 145 KUBOWICZ - KAMIŃSKA HANNA Niemcz QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWA 1986 K30 00:30:02 00:32:06
501 291 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:30:03 00:33:07
502 1045 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:30:09 00:32:21
503 55 WOŹNIACKA BEATA Solec Kujawski FUNDACJA JEKO 1965 K50 00:30:12 00:32:19
504 1064 MIŁKOWSKA MONIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:30:13 00:32:19
505 1113 KASPERSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1975 M40 00:30:40 00:32:57
506 451 BĄCZKOWSKA ELŻBIETA Świecie 1968 K50 00:30:42 00:32:57
507 488
1363*
CZERWIAKOWSKA NIKOLA Bydgoszcz 2002 K16 00:30:42 00:32:44
508 333 BOCIEK PIOTR Bydgoszcz 1974 M40 00:30:43 00:33:46
509 489
1359*
CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1974 M40 00:30:43 00:32:44
510 136 DZIKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:30:44 00:31:51
511 233 GWIZDAŁA KATARZYNA Gruczno 1973 K40 00:30:46 00:31:59
512 68 KRYSIŃSKA KAMILA Bydgoszcz 1977 K40 00:30:47 00:33:50
513 421 WIŚNIEWSKA NICOLE Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1999 K16 00:30:48 00:33:48
514 1100 TALAR MAGDALENA Bydgoszcz CB163 1979 K30 00:30:50 00:33:02
515 1061 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:30:51 00:31:58
516 191 BEDNARCZYK JOANNA Czarnowo AXA RUNNING TEAM 1980 K30 00:30:54 00:33:06
517 1037 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:30:55 00:32:13
518 409 SZALA MONIKA BYDGOSZCZ ICH DWOJE 1985 K30 00:30:58 00:34:00
519 590
142*
KOŃCZAL KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:31:00 00:32:07
520 1230 SKIBIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1989 K20 00:31:00 00:32:07
521 97 WEYNA-KUŹNIAK ANITA Bydgoszcz 1982 K30 00:31:00 00:32:07
522 42 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:31:00 00:34:04
523 595
323*
JASIAK JOANNA Solec Kujawski 1983 K30 00:31:01 00:33:16
524 302 NOWAKOWSKA NATALIA Bydgoszcz FIZJOGO 1988 K30 00:31:03 00:33:17
525 1331 KOWALCZYK VIOLETTA Niemcz KEEEPER 1974 K40 00:31:05 00:32:19
526 1269 SMOLIŃSKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:31:07 00:34:11
527 1052 MATUSZEWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1982 K30 00:31:08 00:33:20
528 29 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30 00:31:09 00:33:21
529 1281 DRAUS TOMASZ Bydgoszcz 1981 M30 00:31:09 00:34:10
530 243 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:31:26 00:34:29
531 1020 ZAKRZEWSKI ADAM BIAŁE BŁOTA 1995 M20 00:31:27 00:33:34
532 467 DANIELEK ADAM Bydgoszcz BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! 1978 M40 00:31:27 00:33:43
533 419 MICHALSKI PIOTR Bydgoszcz 1990 M20 00:31:28 00:33:40
534 433 APTOWICZ DAMIAN Bydgoszcz 1994 M20 00:31:28 00:33:40
535 1009 PIKULIK NATALIA B-cz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 K30 00:31:37 00:33:41
536 464 ŁUKASZCZYK JOANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:31:41 00:34:45
537 438 KĘPIŃSKI MARCIN Poznań 1978 M40 00:31:43 00:34:46
538 441 KRZEMIŃSKA JOLANTA Bydgoszcz 1983 K30 00:31:48 00:33:57
539 349 LUFTMAN IZABELA Bydgoszcz 1987 K30 00:31:50 00:32:50
540 1008 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:31:57 00:34:59
541 1129 BIERYT MAGDALENA Bydgoszcz POLIFAX 1990 K20 00:32:02 00:34:16
542 132 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:32:05 00:34:13
543 1069 KOCZWARA KATARZYNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1987 K30 00:32:06 00:34:12
544 1042 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:32:08 00:34:23
545 268 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:32:08 00:34:23
546 139 ROBAKOWSKI WALDEMAR Bydgoszcz PACTUM 1974 M40 00:32:10 00:35:15
547 138 PLUCIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz PACTUM 1977 K40 00:32:10 00:35:15
548 84 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1993 K20 00:32:10 00:34:26
549 1237 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:32:18 00:34:26
550 457 NOWAKOWSKA MARTA Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1987 K30 00:32:18 00:33:26
551 1303 BONIECKI ŁUKASZ Bydgoszcz KEEEPER 1980 M30 00:32:21 00:34:32
552 1220 SZYMANSKI ISABELLA Niemcz 1980 K30 00:32:22 00:34:33
553 1243 NOWAKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz BRAK 1978 K40 00:32:26 00:35:31
554 509 BURCHARDT ARTUR BYDGOSZCZ 1971 M40 00:32:27 00:34:33
555 510 GRABSKA-ZIELIŃSKA SYLWIA Bydgoszcz 1991 K20 00:32:34 00:34:43
556 1262 KAWA MARCIN Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40 00:32:37 00:35:40
557 518 STAWOWSKI MICHAŁ TORUŃ SMAKOSZE PIWA 1983 M30 00:32:39 00:35:46
558 1123 STAWOWSKA-WATRAS MARTA Bydgoszcz DELIKATESY RYBNE FISHKA.PL 1984 K30 00:32:40 00:35:47
559 1122 NAWROCKI MARCIN Bydgoszcz DELIKATESY RYBNE FISHKA.PL 1982 M30 00:32:41 00:35:47
560 89 PANTKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1988 K30 00:32:42 00:34:56
561 172 RYTLEWSKA ALICJA Lubiewo 1995 K20 00:32:42 00:34:58
562 1234 RUPIŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1974 K40 00:32:46 00:34:52
563 1342 CILSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K30 00:32:46 00:34:55
564 1006 KONDRATOWICZ AGNIESZKA Wąbrzeźno KONIEC SKŁADU 1982 K30 00:32:52 00:34:01
565 1017 STACHOWSKI MICHAŁ Plebanka KONIEC SKŁADU 1982 M30 00:32:54 00:34:01
566 152 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:32:55 00:35:57
567 1046 WIŚNIEWSKA EWA Mrocza 1968 K50 00:32:58 00:36:00
568 1137 JANKOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:33:05 00:36:09
569 262 PASIEKA MAGDA Mrocza MAM TĘ MOC 1981 K30 00:33:06 00:36:08
570 248 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:33:07 00:33:13
571 273 WRUK JUSTYNA gródek 1972 K40 00:33:07 00:35:11
572 1044 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:33:08 00:36:12
573 167 BĄK BOGDAN Bydgoszcz - 1954 M60 00:33:13 00:35:24
574 414 MARĆ AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:33:17 00:35:23
575 487
1356*
GRZYBOWSKA ALICJA Bydgoszcz BYLE DO METY 1987 K30 00:33:25 00:35:29
576 462 LENC AGNIESZKA Niwy POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1979 K30 00:33:28 00:35:35
577 379 SPADZIŃSKA MARIA Strzyżawa 1960 K50 00:33:31 00:36:34
578 385 PRZEWŁOCKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1958 M60 00:33:33 00:36:36
579 339 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:33:46 00:35:51
580 131 ZUPA MARTYNA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1996 K20 00:33:47 00:35:55
581 1276 SZYMCZUCH AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:33:48 00:36:02
582 193 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA Bydgoszcz CS GROUP RUNNERS TEAM 1989 K20 00:33:56 00:36:57
583 194 LUBIŃSKI ROBERT Bydgoszcz CS GROUP RUNNERS TEAM 1986 M30 00:33:57 00:36:58
584 63 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:34:17 00:36:29
585 343 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:34:18 00:36:25
586 480 GLAZA ALEKSANDRA Ciele UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1974 K40 00:34:28 00:36:36
587 404 GOZA KATARZYNA Białe błota UKS CZAPLA 1980 K30 00:34:28 00:36:36
588 1292 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K50 00:34:28 00:37:32
589 452 ZIELIŃSKA EWA bydgoszcz 1982 K30 00:34:30 00:36:33
590 1125 ZELEK ALEKSANDRA Bydgoszcz 1974 K40 00:35:00 00:38:04
591 1206 KUCHARSKI MAREK Bydgoszcz 1954 M60 00:35:29 00:38:57
592 155 STANISZEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1988 K30 00:35:32 00:38:34
593 1327 RYBKA MAGDALENA Dąbrowa Chełmińska NOKIA TEAM 1980 K30 00:35:47 00:36:56
594 278 TOKARSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1976 K40 00:35:56 00:38:01
595 204 BURSZTYŃSKA BARBARA Borówno GARDENFLORA MTB TEAM 1986 K30 00:37:07 00:39:21
596 471 CICHA IRENA Bydgoszcz 1955 K60 00:37:27 00:40:30
597 316 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:39:58 00:43:05
598 27 LEJB AGNIESZKA Bydgoszcz RUN4FUN 1989 K20 00:40:15 00:43:20
599 1266 CIESIELSKA BEATA Bydgoszcz 1970 K40 00:41:50 00:44:59
600 244 CIESIELSKA MARIANNA Bydgoszcz 1950 K60 00:43:42 00:46:50
601 484 CICHY RYSZARD BYDGOSZCZ 1953 M60 00:43:56 00:46:58
602 1349 ŁUKASZEWSKI JACEK Bydgoszcz 1969 M40 00:44:48 00:47:56
603 477 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:44:51 00:48:01
604 1054 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz 1951 K60 00:44:53 00:48:01

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni