z

Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 411 Szymański Krystian Złotów ANKO sport 1999 M16

5
00:16:10
00:16:10
2
00:15:50
00:15:50
2
00:15:38
00:15:38
1
00:15:41
00:15:40
1
00:15:52
00:15:51
5 6
2 3 Poczewski Jan Złotów ANKO sport 1999 M16 1
00:16:06
00:16:06


5
00:16:13
00:16:12
3
00:16:01
00:15:59


3
00:16:04
00:16:02
4 12
3 284 Frydrychowski Piotr Kleczew 1994 M20 2
00:16:10
00:16:10
4
00:16:00
00:16:00




5
00:16:20
00:16:19
2
00:15:58
00:15:57
4 13
4 1228 Felczak Jakub Bydgoszcz 1994 M20 3
00:16:22
00:16:22
9
00:17:11
00:17:11
4
00:16:09
00:16:09
5
00:16:33
00:16:32
6
00:17:00
00:17:00
7
00:16:44
00:16:43
6 18
5 485 Szymański Marek Sarnaki 1993 M20

6
00:16:43
00:16:43
6
00:16:15
00:16:15
6
00:16:58
00:16:56
3
00:16:02
00:16:01
4
00:16:05
00:16:04
5 19
6 127 Małecki Jakub Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1979 M30 8
00:17:06
00:17:05
7
00:16:54
00:16:53
12
00:17:14
00:17:13
8
00:17:28
00:17:26


13
00:17:30
00:17:28
5 35
7 338 Kośmieja Marcin Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M30



9
00:17:08
00:17:08
9
00:17:33
00:17:30
9
00:17:11
00:17:11
9
00:17:10
00:17:09
4 36
8 208 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1990 M20 12
00:17:23
00:17:22


11
00:17:11
00:17:10
7
00:17:19
00:17:16
13
00:17:29
00:17:28


4 43
9 269 Tuczyński Sylwester Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20 7
00:17:03
00:17:02
25
00:18:26
00:18:25
17
00:17:47
00:17:45
15
00:18:04
00:18:02
11
00:17:24
00:17:22
15
00:17:38
00:17:37
6 48
10 176 Poczewski Piotr Złotów ANKO sport 1972 M40 9
00:17:14
00:17:14
10
00:17:15
00:17:15
13
00:17:27
00:17:27


16
00:17:41
00:17:40
17
00:17:40
00:17:38
5 48
11 177 Manikowski Piotr Złotów ANKO sport 1978 M40 17
00:17:43
00:17:43
15
00:17:42
00:17:42
15
00:17:42
00:17:42


10
00:17:17
00:17:16
10
00:17:15
00:17:14
5 50
12 1130 Mruk Tomasz Bydgoszcz Czarne Stopy.SM 1976 M40 10
00:17:18
00:17:18
14
00:17:23
00:17:23


12
00:17:48
00:17:46
19
00:17:46
00:17:45
14
00:17:32
00:17:31
5 50
13 90 SULKOWSKI Zdzisław Bydgoszcz 1971 M40 19
00:18:04
00:18:02
19
00:17:56
00:17:54
21
00:18:07
00:18:05
10
00:17:38
00:17:35
12
00:17:27
00:17:24
11
00:17:17
00:17:15
6 52
14 312 Wilkosz Tomasz Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 M16 14
00:17:38
00:17:37
11
00:17:18
00:17:17
18
00:17:48
00:17:48


14
00:17:38
00:17:37


4 57
15 1149 Bedra Robert Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 16
00:17:41
00:17:40
12
00:17:19
00:17:18


16
00:18:07
00:18:05
17
00:17:41
00:17:40
16
00:17:39
00:17:37
5 60
16 162 Rutkowski Szymon Bydgoszcz GardenFlora MTB Team 1998 M20 13
00:17:30
00:17:28
17
00:17:50
00:17:49
16
00:17:43
00:17:42
14
00:18:01
00:17:59




4 60
17 53 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz Kujavia3Team 1983 M30 15
00:17:40
00:17:40


23
00:18:11
00:18:10
13
00:17:55
00:17:53
21
00:17:57
00:17:55


4 72
18 447 Maćkowski Maciej Bydgoszcz #runaddicts 1986 M30

16
00:17:45
00:17:44
19
00:17:50
00:17:49


20
00:17:48
00:17:46
18
00:17:43
00:17:40
4 73
19 454 Koniaiev Volodymyr Kremenchug Run Bydgoszcz 1985 M30

24
00:18:15
00:18:13
20
00:18:01
00:17:59


18
00:17:44
00:17:42
20
00:17:46
00:17:44
4 82
20 256 Spryszyński Wojciech Bydgodzcz AŚ Bydgoszcz 1980 M30 23
00:18:21
00:18:17
23
00:18:13
00:18:10
22
00:18:08
00:18:06
20
00:18:17
00:18:15
25
00:18:04
00:18:02
21
00:17:59
00:17:55
6 86
21 498 Rychter Karol Bydgoszcz THE RYCHTERS 1976 M40

29
00:18:39
00:18:38
29
00:18:32
00:18:29
19
00:18:13
00:18:11
24
00:18:01
00:17:59
19
00:17:44
00:17:43
5 91
22 289 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M40 18
00:17:45
00:17:43
27
00:18:35
00:18:33
30
00:18:33
00:18:31
25
00:18:42
00:18:39


22
00:18:02
00:17:58
5 92
23 325 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20 20
00:18:14
00:18:13
22
00:18:12
00:18:11
24
00:18:13
00:18:10
27
00:18:45
00:18:43
27
00:18:22
00:18:19


5 93
24 1111 Łaz Kamil Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 22
00:18:19
00:18:19


154
00:23:20
00:22:14
24
00:18:34
00:18:32
28
00:18:31
00:18:30
23
00:18:21
00:18:20
5 97
25 51 Nawrocki Sławomir Koronowo Victoria Koronowo 1982 M30

18
00:17:53
00:17:50
25
00:18:17
00:18:14
23
00:18:21
00:18:18


32
00:18:46
00:18:42
4 98
26 1203 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz RUN PASJA 1985 M30 44
00:19:39
00:19:37
31
00:18:42
00:18:39
33
00:18:45
00:18:41
26
00:18:44
00:18:41


24
00:18:23
00:18:20
5 114
27 214 Fuz Marek Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1971 M40 25
00:18:34
00:18:31




29
00:18:57
00:18:53
33
00:19:05
00:19:01
27
00:18:36
00:18:33
4 114
28 1133 LENC Sebastian Laskowice Pomorskie TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1978 M40 24
00:18:24
00:18:22
35
00:18:55
00:18:53
35
00:18:49
00:18:48


29
00:18:45
00:18:44
29
00:18:40
00:18:38
5 117
29 1076 Pawlik Stanisław Osielsko Farmvita Team 1965 M50

26
00:18:30
00:18:29
36
00:19:00
00:18:59


31
00:18:59
00:18:56
31
00:18:45
00:18:42
4 124
30 1095 Bejgier Edmund Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko 1968 M50 29
00:18:45
00:18:43
28
00:18:36
00:18:35
34
00:18:46
00:18:45
35
00:19:18
00:19:15
40
00:19:18
00:19:15
40
00:19:01
00:18:58
6 126
31 80 Szulc Robert Wągrowiec City Trail Team 1987 M30

33
00:18:53
00:18:51
31
00:18:34
00:18:33
71
00:20:53
00:20:51
34
00:19:13
00:19:11
30
00:18:45
00:18:42
5 128
32 134 Pawlaczyk Szymon Bydgoszcz TriSpace 1985 M30 31
00:19:06
00:19:02
34
00:18:54
00:18:52
32
00:18:40
00:18:39
32
00:19:08
00:19:05




4 129
33 1073 Szlinger Jakub Tur #runaddicts 1986 M30 28
00:18:43
00:18:42
37
00:19:03
00:19:01


31
00:19:07
00:19:03
42
00:19:23
00:19:19
45
00:19:16
00:19:12
5 138
34 391 Zienkiewicz Janusz Bydgoszcz RUN Bydgoszcz/Allianz Running Team/TRISPACE 1972 M40 30
00:18:57
00:18:54
32
00:18:48
00:18:47
45
00:19:23
00:19:23




37
00:18:55
00:18:52
4 144
35 1070 Rymer Jakub Bydgoszcz 1985 M30

47
00:19:24
00:19:22


33
00:19:11
00:19:08
32
00:19:03
00:19:01
33
00:18:47
00:18:44
4 145
36 1264 Kanik Tomasz Bydgoszcz 1982 M30 40
00:19:27
00:19:23
38
00:19:07
00:19:03
42
00:19:12
00:19:09


36
00:19:14
00:19:10
35
00:18:52
00:18:49
5 149
37 71 Stankiewicz Jacek Bydgoszcz #runaddicts 1993 M20 35
00:19:16
00:19:14
36
00:18:56
00:18:55
43
00:19:13
00:19:11


39
00:19:17
00:19:15
44
00:19:14
00:19:11
5 153
38 1338 Balcerek Mateusz Bydgoszcz Szef kuchni 1986 M30 43
00:19:37
00:19:34


50
00:19:37
00:19:32
34
00:19:14
00:19:08
38
00:19:17
00:19:13
42
00:19:09
00:19:06
5 157
39 486 Pyszka Mikołaj SADKI LUKS START NAKŁO 2002 M16

42
00:19:16
00:19:14
37
00:19:00
00:18:59


49
00:19:43
00:19:39
34
00:18:48
00:18:47
4 162
40 19 Kurowski Kamil Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30

41
00:19:16
00:19:12
44
00:19:13
00:19:09
36
00:19:21
00:19:17
41
00:19:19
00:19:15


4 162
41 415 Sosnowski Krzysztof Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1979 M30 33
00:19:14
00:19:11


369
00:34:10
00:31:11
37
00:19:24
00:19:20
26
00:18:11
00:18:08
69
00:20:05
00:20:00
5 165
42 22 Okoński Jarosław Bydgoszcz 1986 M30 34
00:19:15
00:19:14
49
00:19:26
00:19:23
41
00:19:08
00:19:05




49
00:19:26
00:19:23
4 173
43 355 Taczkowski Jarosław Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1975 M40 42
00:19:32
00:19:29


38
00:19:05
00:19:03
56
00:20:04
00:20:00


38
00:18:57
00:18:55
4 174
44 1029 kaczmarek sebastian Bydgoszcz Team Kucyki 1983 M30 46
00:19:39
00:19:35
50
00:19:30
00:19:27
52
00:19:41
00:19:36
54
00:20:02
00:19:54
43
00:19:24
00:19:19
39
00:18:59
00:18:54
6 178
45 1048 Raczyński Krzysztof Bydgoszcz Biegający Filozof Team 1960 M50 36
00:19:19
00:19:16


56
00:19:42
00:19:40
43
00:19:40
00:19:37
47
00:19:40
00:19:37
60
00:19:42
00:19:39
5 182
46 123 Haize Tomek Bydgoszcz ARRK 1978 M40 50
00:19:51
00:19:49
46
00:19:22
00:19:19


42
00:19:37
00:19:34
46
00:19:34
00:19:31


4 184
47 1055 Wilk Łukasz Bydgoszcz #runaddicts 1983 M30

40
00:19:14
00:19:12
47
00:19:28
00:19:25


53
00:19:52
00:19:48
53
00:19:35
00:19:31
4 193
48 1204 Kowalski Jacek Bydgoszcz Czarne Konie 1977 M40 41
00:19:29
00:19:26
48
00:19:25
00:19:22
53
00:19:41
00:19:36
52
00:19:56
00:19:50




4 194
49 1370 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1981 M30

56
00:19:38
00:19:35
46
00:19:29
00:19:24
48
00:19:46
00:19:40


46
00:19:17
00:19:13
4 196
50 494 Rychter Marcin Niemcz The Rychters 1971 M40

52
00:19:33
00:19:30
61
00:19:52
00:19:50
40
00:19:34
00:19:30
52
00:19:51
00:19:48
55
00:19:35
00:19:33
5 199
51 1177 Makowski Sławomir Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 58
00:20:12
00:20:07
74
00:20:08
00:20:03
54
00:19:40
00:19:37
49
00:19:53
00:19:44
48
00:19:47
00:19:37
50
00:20:31
00:19:26
6 201
52 1011 Rybak Łukasz Niemcz 1983 M30 54
00:20:02
00:19:58
66
00:19:49
00:19:46
49
00:19:33
00:19:29
44
00:19:41
00:19:37
54
00:19:54
00:19:52


5 201
53 1354 Bethke Slawomir Bydgoszcz TriSpace 1989 M20

64
00:19:49
00:19:46
39
00:19:06
00:19:05
45
00:19:42
00:19:36
63
00:20:33
00:20:27
56
00:19:33
00:19:33
5 203
54 94 Strychalski Tomasz Bydgoszcz 1983 M30 72
00:20:51
00:20:35


40
00:19:08
00:19:05


45
00:19:32
00:19:27
48
00:19:25
00:19:19
4 205
55 1284 konwiński michał Bydgoszcz 1985 M30 49
00:19:46
00:19:45
39
00:19:12
00:19:10


51
00:19:50
00:19:47


73
00:20:13
00:20:04
4 212
56 1256 Piekarski Marek Bydgoszcz VIII LO Bydgoszcz 1971 M40

45
00:19:21
00:19:20
68
00:20:10
00:20:08
46
00:19:44
00:19:42
62
00:20:29
00:20:27


4 221
57 1336 Szatten Dawid Bydgoszcz 1983 M30 60
00:20:12
00:20:08
63
00:19:47
00:19:44
57
00:19:45
00:19:42
57
00:20:14
00:20:10
50
00:19:43
00:19:40
65
00:19:53
00:19:50
6 224
58 350 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1987 M30 48
00:19:45
00:19:41
75
00:20:11
00:20:05
65
00:20:06
00:20:02
59
00:20:20
00:20:16


199
00:24:29
00:23:26
5 247
59 359 Milewski Zbigniew Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1970 M40 57
00:20:07
00:20:03
76
00:20:11
00:20:07
59
00:19:49
00:19:44
58
00:20:15
00:20:11




4 250
60 1181 Mucha Marcin Pawłówek Batrunners 1978 M40 68
00:20:22
00:20:17
60
00:19:46
00:19:42


65
00:20:44
00:20:36
59
00:20:15
00:20:09
76
00:20:21
00:20:15
5 252
61 475 Kotula Sławomir Bydgoszcz GLS POLAND 1987 M30

87
00:21:35
00:20:35
51
00:19:38
00:19:35
55
00:19:58
00:19:54
95
00:23:24
00:21:22
62
00:19:44
00:19:41
5 255
62 1040 Feliniak Daniel Bydgoszcz 1983 M30 67
00:20:20
00:20:17
61
00:19:44
00:19:43


64
00:20:39
00:20:36
67
00:20:39
00:20:37


4 259
63 1179 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M30

78
00:20:15
00:20:09
84
00:20:39
00:20:35
47
00:19:44
00:19:40
93
00:21:21
00:21:16
52
00:19:32
00:19:29
5 261
64 1117 Kasperowicz Jacek Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz 1977 M40

138
00:21:54
00:21:47
64
00:20:05
00:19:59


35
00:19:13
00:19:10
36
00:18:52
00:18:49
4 273
65 1167 Jaroszewski Jan Tryszczyn Deep Forest 2002 M16



88
00:22:04
00:20:46
63
00:20:52
00:20:34
55
00:20:08
00:20:04
71
00:20:08
00:20:03
4 277
66 1232 Barczak Wojciech Bydgoszcz 1971 M40 62
00:20:18
00:20:12
73
00:20:05
00:20:03
63
00:20:00
00:19:54




83
00:20:38
00:20:33
4 281
67 512 Giolda Paweł Bydgoszcz 1983 M30

85
00:20:37
00:20:32
71
00:20:17
00:20:15
78
00:21:12
00:21:05
60
00:20:20
00:20:17
72
00:20:08
00:20:03
5 281
68 1102 Derda Piotr Bydgoszcz 1997 M20 64
00:21:15
00:20:14
79
00:20:16
00:20:10
66
00:20:13
00:20:04
74
00:21:02
00:20:53


98
00:21:13
00:21:05
5 283
69 246 Aniszczyk Hubert Bydgoszcz ZSE-A Bydgoszcz 2002 M16 75
00:20:57
00:20:49
59
00:19:43
00:19:40


53
00:19:56
00:19:51
103
00:21:44
00:21:39


4 290
70 195 Łassa Rafał Bydgoszcz SBRT Bydgoszcz 1997 M20 83
00:21:08
00:21:02




69
00:20:53
00:20:46
66
00:20:40
00:20:36
77
00:20:22
00:20:18
4 295
71 64 Damski Łukasz Tryszczyn GardenFlora MTB Team 1982 M30 110
00:21:41
00:21:31


74
00:20:23
00:20:19
73
00:21:03
00:20:52
70
00:20:48
00:20:40
78
00:20:33
00:20:27
5 295
72 1242 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Czarne Stopy.SM 1964 M50 70
00:21:30
00:20:31
84
00:21:30
00:20:29


68
00:22:13
00:20:39
73
00:21:46
00:20:41


4 295
73 1051 Sobczak Marcin Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1983 M30 69
00:21:18
00:20:18
103
00:22:02
00:21:00
95
00:22:08
00:21:04
81
00:22:41
00:21:07
65
00:21:41
00:20:35
82
00:21:34
00:20:32
6 297
74 460 Anhalt Michał Łochowo UKS Czapla Białe Błota 1976 M40

82
00:20:30
00:20:27
83
00:20:38
00:20:35
60
00:20:29
00:20:25
85
00:21:06
00:21:03


4 310
75 546 Butryn Nikodem Bydgoszcz 1969 M40



76
00:20:27
00:20:21
66
00:20:44
00:20:37
86
00:21:09
00:21:04
86
00:20:55
00:20:48
4 314
76 459 Sudoł Jacek Bydgoszcz 1978 M40

93
00:20:46
00:20:43
87
00:20:46
00:20:41
62
00:20:35
00:20:29
72
00:20:46
00:20:41


4 314
77 1038 Rydlewski Marek Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40

55
00:19:37
00:19:34
62
00:19:54
00:19:51
137
00:23:56
00:22:18
61
00:20:21
00:20:17
171
00:24:03
00:22:56
5 315
78 1001 Polasik Michał Bydgoszcz Run4Fun 1987 M30 73
00:21:46
00:20:43
101
00:21:56
00:20:56
90
00:21:53
00:20:51
83
00:22:42
00:21:07
74
00:20:49
00:20:41
132
00:23:08
00:22:05
6 320
79 61 Węgielewski Szymon Bydgoszcz 1986 M30 92
00:22:14
00:21:13


220
00:24:50
00:23:39
97
00:21:34
00:21:23
58
00:20:14
00:20:08
79
00:20:35
00:20:28
5 326
80 1171 GRZYWIŃSKI Grzegorz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 59
00:20:19
00:20:08
72
00:20:06
00:19:59


197
00:25:24
00:23:42
105
00:21:48
00:21:41
92
00:21:08
00:21:01
5 328
81 1062 Skarwecki Remigiusz Łabiszyn 1984 M30 121
00:22:48
00:21:48
135
00:22:45
00:21:44
86
00:20:47
00:20:41
82
00:22:41
00:21:07
76
00:21:48
00:20:44
87
00:20:53
00:20:49
6 331
82 36 Chodkiewicz Tomasz Bydgoszcz GardenFlora MTB Team 1977 M40

65
00:19:47
00:19:46
80
00:20:35
00:20:31
89
00:21:21
00:21:15


101
00:21:15
00:21:09
4 335
83 82 Werner Michał Łabiszyn GardenFlora MTB Team 1990 M20

107
00:21:21
00:21:08
104
00:21:16
00:21:12
87
00:21:19
00:21:12
71
00:20:46
00:20:40
81
00:20:32
00:20:28
5 343
84 1184 Klinowski Radosław Bydgoszcz 1985 M30 106
00:22:38
00:21:29
137
00:22:52
00:21:46
93
00:22:05
00:20:58
72
00:22:25
00:20:51
94
00:22:24
00:21:17
90
00:21:59
00:20:55
6 349
85 1352 Szulc Andrzej Łochowo Eltra w biegu 1972 M40

97
00:20:55
00:20:50
91
00:21:00
00:20:55
80
00:21:13
00:21:07
90
00:21:22
00:21:10
97
00:21:12
00:21:04
5 358
86 1199 Mondry Waldemar Bydgoszcz 1965 M50 85
00:21:08
00:21:04
100
00:21:02
00:20:55


91
00:21:24
00:21:16
82
00:21:01
00:20:52
102
00:21:24
00:21:15
5 358
87 171 Nagow Michał Bydgoszcz 1974 M40

114
00:21:23
00:21:18
82
00:20:40
00:20:34
76
00:22:37
00:21:01
88
00:22:11
00:21:07


4 360
88 1099 Jenczewski Szymon Ciechocin Albatrosy 1991 M20 65
00:20:16
00:20:14
98
00:20:50
00:20:50
92
00:20:57
00:20:57
106
00:21:36
00:21:36
133
00:22:11
00:22:01


5 361
89 1240 Światlak Piotr Bydgoszcz ATOS / Wings for Life 1992 M20 125
00:22:52
00:21:51
110
00:22:11
00:21:11
89
00:21:53
00:20:51
75
00:22:32
00:20:59
87
00:22:10
00:21:06


5 361
90 69 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GardenFlora MTB Team 1989 M20 97
00:21:23
00:21:19


98
00:21:10
00:21:07
98
00:21:30
00:21:23


74
00:20:10
00:20:06
4 367
91 52 Przewłocki Jakub Bydgoszcz Klinika Triathlonu 1983 M30 98
00:22:23
00:21:20
125
00:21:34
00:21:30
123
00:21:44
00:21:38


83
00:21:02
00:20:53
66
00:19:57
00:19:51
5 370
92 552 Krygier Mateusz Żnin 1989 M20



115
00:23:34
00:21:31
77
00:22:39
00:21:03
78
00:21:55
00:20:49
100
00:22:17
00:21:07
4 370
93 1337 Taciak Dawid Bydgoszcz 1981 M30 38
00:19:23
00:19:20
116
00:22:42
00:21:23
99
00:22:11
00:21:07
127
00:25:04
00:22:02




4 380
94 1118 Słomka Maciej Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30

68
00:19:55
00:19:53
79
00:21:35
00:20:29


155
00:23:41
00:22:30
84
00:20:50
00:20:43
4 386
95 1112 Michalak Wojciech Bydgoszcz 1966 M50 113
00:22:33
00:21:32
112
00:21:20
00:21:15
96
00:21:13
00:21:06
101
00:21:39
00:21:31
101
00:22:44
00:21:36
93
00:21:08
00:21:01
6 391
96 1056 Czyzewski Mateusz Solec Kujawski Kujavia3Team 1988 M30 71
00:20:39
00:20:31


137
00:21:54
00:21:50
95
00:22:54
00:21:20
91
00:22:15
00:21:11


4 394
97 1156 włoch sylwester Bydgoszcz max do końca 1963 M50 87
00:21:15
00:21:08
92
00:21:39
00:20:40
134
00:22:45
00:21:45
93
00:22:52
00:21:17
123
00:22:00
00:21:54


5 395
98 1318 Śpica Leszek Bydgoszcz BBL Bydgoszcz 1969 M40 95
00:22:23
00:21:15
89
00:20:44
00:20:37


118
00:23:41
00:21:52
122
00:24:03
00:21:54
94
00:21:16
00:21:03
5 396
99 117 Niedbalski Grzegorz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 91
00:21:17
00:21:12
108
00:21:14
00:21:09
106
00:21:25
00:21:18
96
00:21:27
00:21:21
120
00:21:56
00:21:50
112
00:21:32
00:21:25
6 401
100 1301 Rybak Remigiusz Białe Błota keeeper 1977 M40 82
00:21:06
00:21:01


111
00:21:31
00:21:24
123
00:22:07
00:22:00
102
00:21:45
00:21:37
107
00:21:28
00:21:22
5 402
101 1194 Wenda Dawid Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS 1990 M20 126
00:22:53
00:21:52
253
00:25:25
00:24:25
100
00:21:15
00:21:08
113
00:21:50
00:21:44
64
00:20:38
00:20:35


5 403
102 434 Marć Robert Bydgoszcz 1971 M40

99
00:21:04
00:20:52
102
00:21:28
00:21:11


110
00:21:54
00:21:44
96
00:21:19
00:21:03
4 407
103 93 Stromczyński wiesław bydgoszcz Tuptuś Borówno 1958 M60

104
00:21:07
00:21:02
107
00:21:25
00:21:19
99
00:21:33
00:21:24
98
00:21:39
00:21:30
150
00:22:39
00:22:30
5 408
104 1060 Sadaj Krzysztof Strzelce Górne 1988 M30 78
00:21:00
00:20:54
94
00:24:38
00:20:43


94
00:21:23
00:21:18


148
00:22:37
00:22:28
4 414
105 184 Miękczyński Miłosz Zielonczyn Lupus TeaM 1983 M30 93
00:21:32
00:21:14


97
00:21:17
00:21:07
126
00:22:13
00:22:02
99
00:21:44
00:21:33


4 415
106 119 Grzechulski Tomasz Maksymilianowo Iron Max team 1983 M30 119
00:21:52
00:21:41
102
00:21:07
00:20:56
110
00:21:30
00:21:23
85
00:21:19
00:21:11
150
00:22:38
00:22:28


5 416
107 1176 Świątek Marek Nakło n/Not. 1999 M16 166
00:23:00
00:22:55
111
00:21:18
00:21:13
120
00:21:41
00:21:36
111
00:21:49
00:21:41
124
00:22:00
00:21:56
75
00:20:14
00:20:08
6 417
108 104 Wasilewski Darek Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 88
00:22:11
00:21:09
95
00:21:45
00:20:44
156
00:23:19
00:22:15
79
00:22:42
00:21:07
280
00:26:07
00:26:07


5 418
109 86 Kastrau Tomasz Bydgoszcz run4fan 1981 M30 63
00:21:12
00:20:13


78
00:21:30
00:20:29


96
00:23:34
00:21:25
187
00:23:08
00:23:08
4 424
110 336 Woźniak Adam Bydgoszcz 1979 M30 109
00:22:36
00:21:31
132
00:22:43
00:21:42
133
00:22:49
00:21:44
115
00:23:24
00:21:50
97
00:22:34
00:21:30
106
00:22:25
00:21:21
6 427
111 1302 Sobczyński Michał Bydgoszcz keeeper 1986 M30 112
00:21:38
00:21:32
142
00:22:04
00:21:55
105
00:21:23
00:21:13
103
00:21:42
00:21:33


111
00:21:35
00:21:24
5 431
112 1299 Rusiecki Mikołaj Bydgoszcz keeeper 1987 M30 81
00:21:05
00:21:00
140
00:22:53
00:21:52
138
00:22:01
00:21:53


114
00:22:50
00:21:48
99
00:21:12
00:21:05
5 432
113 25 Cichy Adam Bydgoszcz Run4Fun 1986 M30 108
00:22:32
00:21:30
120
00:22:26
00:21:26
114
00:22:31
00:21:29
104
00:23:08
00:21:33
388
00:39:51
00:37:42
108
00:22:24
00:21:22
6 434
114 219 Borowski Radosław Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno 1989 M20 55
00:20:03
00:19:58
106
00:21:07
00:21:04




158
00:22:41
00:22:34
118
00:21:41
00:21:35
4 437
115 247 Szulc Rafał TARKOWO DOLNE Run Bydgoszcz 1984 M30 89
00:21:18
00:21:12
105
00:21:10
00:21:04
160
00:22:27
00:22:20
128
00:22:10
00:22:03
135
00:22:10
00:22:04
120
00:21:48
00:21:41
6 442
116 311 Kitkowski Maciej Osielsko N-Bike Academy 2002 M16

81
00:20:21
00:20:19
172
00:22:48
00:22:40
131
00:22:18
00:22:08
126
00:22:02
00:21:57
109
00:21:31
00:21:23
5 447
117 1022 Drzewiecki Rafał Niemcz Run4Fun 1975 M40 138
00:23:14
00:22:11
113
00:22:18
00:21:18


112
00:21:53
00:21:42
220
00:26:07
00:23:55
89
00:21:58
00:20:54
5 452
118 74 Gżyl Mikołaj Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team 1983 M30 117
00:21:45
00:21:38
115
00:21:27
00:21:21
124
00:21:45
00:21:39


111
00:21:52
00:21:45
116
00:21:42
00:21:34
5 459
119 205 Biel Marek Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 100
00:21:29
00:21:22
119
00:21:29
00:21:25


114
00:21:54
00:21:47
134
00:22:10
00:22:03


4 467
120 124 Ślaziński Daniel Bydgoszcz 1977 M40

83
00:20:34
00:20:29


86
00:21:19
00:21:11
68
00:20:44
00:20:37
238
00:25:33
00:24:20
4 475
121 1193 Szyszka Radosław Bydgoszcz 1982 M30 74
00:20:49
00:20:45


131
00:21:49
00:21:42


127
00:22:02
00:22:00
144
00:22:29
00:22:24
4 476
122 1175 Kończal Robert Bydgoszcz 1983 M30 96
00:21:24
00:21:17
127
00:21:42
00:21:34
116
00:21:39
00:21:32




138
00:22:24
00:22:18
4 477
123 1013 Kujda Arkadiusz OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30 53
00:20:02
00:19:57
57
00:20:37
00:19:36


70
00:20:51
00:20:47
298
00:27:57
00:26:44


4 478
124 1158 Zimny Marek Bydgoszcz ELTRA w biegu 1960 M50 103
00:21:31
00:21:25




138
00:22:31
00:22:25
115
00:22:00
00:21:48
122
00:21:57
00:21:47
4 478
125 60 Łobocki Krzysztof Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 M30 99
00:21:24
00:21:22
123
00:21:32
00:21:27
118
00:21:37
00:21:34
141
00:22:34
00:22:29
139
00:22:17
00:22:13
168
00:22:58
00:22:53
6 479
126 1094 Wiśniewski Piotr Bydgoszcz 1989 M20 128
00:22:02
00:21:55
117
00:21:32
00:21:23
119
00:21:45
00:21:35
117
00:22:03
00:21:51
129
00:23:03
00:22:00
131
00:22:12
00:22:03
6 481
127 153 Umiejski Sebastian Bydgoszcz 1989 M20 162
00:23:53
00:22:48
144
00:23:03
00:21:59
122
00:22:43
00:21:37
135
00:22:27
00:22:15
92
00:22:18
00:21:13
136
00:23:23
00:22:13
6 485
128 1089 Gąsiorowski Robert Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1971 M40 124
00:22:53
00:21:50
166
00:23:29
00:22:25
142
00:23:01
00:21:58


118
00:22:54
00:21:49
104
00:21:28
00:21:17
5 488
129 140 Łyszczarz Błażej Bydgoszcz 1979 M30

130
00:22:47
00:21:41
128
00:21:56
00:21:41
108
00:23:11
00:21:36
130
00:23:04
00:22:01
244
00:26:31
00:24:25
5 496
130 305 Lada Przemysław Chełmża STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 107
00:21:34
00:21:29
133
00:21:48
00:21:42
144
00:22:06
00:21:58


128
00:22:07
00:22:00
129
00:22:03
00:21:58
5 497
131 253 Rogalski Maciej Bydgoszcz 1987 M30

124
00:21:37
00:21:30
112
00:21:32
00:21:25
157
00:22:59
00:22:51
106
00:21:48
00:21:42
170
00:23:01
00:22:55
5 499
132 1116 Widźgowski Przemysław Bydgoszcz 1978 M40 116
00:21:40
00:21:34
134
00:21:47
00:21:43
140
00:22:04
00:21:56
151
00:22:51
00:22:42
125
00:22:03
00:21:57


5 515
133 183 Dunajewski Marcin Łochowo Euro-Nova 1974 M40

139
00:22:48
00:21:48
151
00:22:16
00:22:09
119
00:21:59
00:21:54
107
00:21:48
00:21:43


4 516
134 230 Wolski Tomasz Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team 1990 M20 101
00:21:31
00:21:23


236
00:25:05
00:23:59


89
00:21:14
00:21:08
91
00:21:07
00:20:58
4 517
135 1324 Lewandowski Marcin Stęszewko keeeper 1991 M20



113
00:21:35
00:21:27
150
00:22:49
00:22:41
137
00:23:09
00:22:07
119
00:21:45
00:21:39
4 519
136 178 Binaszewski AdaM Toruń 1982 M30 141
00:23:17
00:22:14


148
00:23:10
00:22:07
122
00:22:11
00:21:59
109
00:22:56
00:21:44


4 520
137 1346 Rolewicz Michał Śliwice Klinika Triathlonu Bydgoszcz 1990 M20

196
00:25:08
00:23:01
141
00:23:10
00:21:57
116
00:23:26
00:21:51
69
00:20:43
00:20:38


4 522
138 1078 Banach Jan Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz 1991 M20 195
00:24:35
00:23:27
193
00:25:07
00:22:59
162
00:23:34
00:22:21
90
00:22:50
00:21:16
80
00:21:55
00:20:51


5 525
139 1160 Mrotek Michał Kruszyn Krajeński QUAPRO Team 1979 M30 122
00:22:49
00:21:48
146
00:22:10
00:22:01
165
00:22:43
00:22:34
147
00:24:17
00:22:37
131
00:22:10
00:22:01
126
00:22:11
00:21:54
6 525
140 521 Smietana Mirosław Dobrcz 1958 M60



127
00:22:47
00:21:39
121
00:23:29
00:21:55
141
00:22:25
00:22:15
140
00:23:24
00:22:19
4 529
141 1260 PAWLIK Marek Pruszcz Farmvita Team 1960 M50

148
00:23:03
00:22:02
125
00:21:48
00:21:39
136
00:22:25
00:22:18
146
00:22:31
00:22:23
127
00:22:04
00:21:55
5 534
142 45 Tarczyński Łukasz Bydgoszcz #FreakY_FIT 1982 M30 175
00:23:10
00:23:05




139
00:25:35
00:22:29
116
00:22:03
00:21:48
105
00:21:32
00:21:18
4 535
143 70 Gedek Krzysztof Bydgoszcz 1982 M30 143
00:23:16
00:22:16
151
00:22:09
00:22:03
129
00:21:47
00:21:41


148
00:22:36
00:22:27
117
00:21:41
00:21:34
5 537
144 1272 Konwiński Wojciech Bydgoszcz 1988 M30 90
00:21:12
00:21:12
149
00:22:02
00:22:02
153
00:22:27
00:22:12
146
00:22:38
00:22:35




4 538
145 353 Wasilewski Wojciech Bydgoszcz 1997 M20 355
00:34:44
00:32:39
67
00:19:55
00:19:50


61
00:20:31
00:20:28


57
00:19:37
00:19:33
4 540
146 346 SZYMAŃSKI DOMINIK ŁOCHOWO 1977 M40

194
00:23:03
00:23:00
108
00:21:24
00:21:20
88
00:21:19
00:21:15
157
00:22:37
00:22:34


4 547
147 470 Zborała Dawid Bydgoszcz Szkoła Jazdy Tomas 1990 M20

261
00:25:35
00:24:34


120
00:22:00
00:21:54
84
00:20:57
00:20:54
85
00:20:47
00:20:43
4 550
148 1280 Gabrych Maciej Bydgoszcz Czarne Stopy.SM 1980 M30 104
00:22:25
00:21:26
150
00:23:06
00:22:03
152
00:23:14
00:22:12


160
00:23:42
00:22:39
146
00:23:28
00:22:25
5 552
149 449 Cyl Dawid Bydgoszcz FordonRunners / Zielony Pelikan 1980 M30

136
00:21:51
00:21:45
143
00:22:06
00:21:58
133
00:22:22
00:22:12
175
00:24:12
00:23:01
141
00:23:26
00:22:20
5 553
150 1082 Wieczorek Łukasz Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl 1987 M30

86
00:21:34
00:20:34


102
00:21:33
00:21:33
279
00:26:07
00:26:07
88
00:21:57
00:20:54
4 555
151 259 Tomaszewski Jordan Bydgoszcz TriFriends 1985 M30 105
00:21:31
00:21:27


178
00:22:53
00:22:48
156
00:22:55
00:22:51


124
00:21:58
00:21:49
4 563
152 446 Paliga Maciej Sośno 1987 M30

170
00:22:36
00:22:28
163
00:22:29
00:22:25
134
00:22:18
00:22:12
132
00:22:06
00:22:01
135
00:22:17
00:22:09
5 564
153 1065 Krawisz Maciej Bydgoszcz LP500 1976 M40

184
00:23:55
00:22:51
155
00:23:20
00:22:14
180
00:25:01
00:23:23
121
00:22:57
00:21:50
110
00:21:34
00:21:24
5 566
154 1219 Radecki Marcin Bydgoszcz 1990 M20 182
00:23:13
00:23:10
162
00:22:18
00:22:18
117
00:21:36
00:21:34
187
00:25:04
00:23:29
215
00:23:56
00:23:52
114
00:21:37
00:21:30
6 575
155 326 Janyska Krzysztof Białe Błota 1983 M30 127
00:22:55
00:21:52


101
00:21:18
00:21:10
160
00:23:06
00:22:55


193
00:23:30
00:23:15
4 581
156 1018 Jancowski Wojciech Bydgoszcz 1971 M40 123
00:21:54
00:21:50
165
00:22:31
00:22:25
157
00:22:22
00:22:17
143
00:24:08
00:22:34
173
00:23:59
00:22:57
160
00:23:46
00:22:43
6 583
157 1205 Malinowski Artur Maksymilianowo 1969 M40 155
00:22:50
00:22:36
158
00:23:17
00:22:13
147
00:22:13
00:22:06
155
00:22:59
00:22:50
154
00:22:39
00:22:29
128
00:22:03
00:21:56
6 584
158 1236 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 147
00:23:23
00:22:22
168
00:24:34
00:22:27
121
00:22:41
00:21:37
179
00:25:01
00:23:23
230
00:25:22
00:24:10
151
00:23:39
00:22:32
6 587
159 357 Skonieczny Marcin Bydgoszcz Fordon Runners Puszczalscy 1977 M40 156
00:23:41
00:22:37


182
00:24:00
00:22:52
239
00:26:33
00:24:47
136
00:23:11
00:22:07
115
00:22:37
00:21:31
5 589
160 564 Kobyliński Mateusz Brzoza 2001 M16



146
00:23:05
00:22:02
124
00:23:35
00:22:01
192
00:24:33
00:23:28
130
00:22:04
00:21:58
4 592
161 67 Wojtecki Łukasz Solec Kujawski Soleccy biegacze 1983 M30 131
00:23:00
00:21:57


166
00:23:41
00:22:34
154
00:24:21
00:22:45
147
00:23:38
00:22:26
184
00:24:12
00:23:06
5 598
162 1178 Drożyński Maciej Bydgoszcz CB163 1989 M20 140
00:22:17
00:22:13
126
00:21:36
00:21:32




144
00:22:30
00:22:22
189
00:23:20
00:23:14
4 599
163 206 Monsiorski Adam Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1973 M40 137
00:23:08
00:22:08
141
00:22:56
00:21:54




156
00:23:40
00:22:34
169
00:23:57
00:22:54
4 603
164 267 Zimon Marcin Bydgoszcz 1982 M30 158
00:23:44
00:22:43
143
00:23:01
00:21:58
145
00:22:11
00:21:58


165
00:23:56
00:22:47


4 611
165 168 KOWALSKI MAREK NIEMCZ 1970 M40

187
00:23:58
00:22:55
159
00:22:26
00:22:18
145
00:22:45
00:22:35
159
00:22:43
00:22:37
149
00:22:35
00:22:30
5 612
166 1134 Należyty Piotr Bydgoszcz Klinika Triathlonu 1986 M30 111
00:22:34
00:21:32
185
00:25:02
00:22:54


212
00:27:18
00:24:08
140
00:22:29
00:22:14
181
00:23:20
00:23:03
5 617
167 1348 Forbot Piotr Bydgoszcz 1994 M20

293
00:27:39
00:25:26
202
00:24:29
00:23:24
178
00:23:35
00:23:22
112
00:21:58
00:21:46
134
00:22:13
00:22:06
5 626
168 1214 Kwasek Łukasz Bydgoszcz 1994 M20 205
00:24:42
00:23:34
153
00:22:11
00:22:06
181
00:23:56
00:22:52
183
00:25:06
00:23:27
113
00:22:54
00:21:46
183
00:24:10
00:23:05
6 630
169 98 Barszczewski Sebastian Bydgoszcz 1979 M30 202
00:25:45
00:23:31
203
00:23:21
00:23:12
171
00:22:47
00:22:38
171
00:23:26
00:23:14
152
00:22:37
00:22:29
139
00:22:34
00:22:19
6 633
170 99 Brunke Tomasz Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1972 M40 173
00:24:07
00:23:01
181
00:23:53
00:22:50
192
00:24:16
00:23:05
130
00:23:43
00:22:07


154
00:23:47
00:22:40
5 638
171 1136 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS Bydgoszcz/Ból To Ściema 2002 M16 152
00:22:44
00:22:30
176
00:22:51
00:22:40


167
00:23:25
00:23:11
161
00:22:53
00:22:39
158
00:22:59
00:22:43
5 638
172 141 Kosiński Michael Bydgoszcz Harpagan Team Bydgoszcz 1993 M20 168
00:22:58
00:22:56
171
00:22:37
00:22:30




145
00:22:30
00:22:22
156
00:22:55
00:22:41
4 640
173 47 Stępski Marek Bydgoszcz 1973 M40 145
00:22:28
00:22:21
173
00:23:32
00:22:32
161
00:22:31
00:22:21


186
00:23:28
00:23:21
163
00:22:58
00:22:47
5 642
174 1173 Szewczykowski Grzegorz Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1981 M30 150
00:23:31
00:22:26
157
00:23:13
00:22:12


173
00:24:57
00:23:16
195
00:23:41
00:23:30
164
00:23:53
00:22:49
5 644
175 43 Gwiazdowski Krzysztof Bydgoszcz 1977 M40 188
00:23:34
00:23:21
202
00:23:18
00:23:09
173
00:22:46
00:22:40
161
00:23:06
00:23:01
164
00:22:53
00:22:46
152
00:22:42
00:22:34
6 650
176 287 Gralak Damian Bydgoszcz 1992 M20 209
00:23:43
00:23:40
180
00:22:54
00:22:48
180
00:22:54
00:22:51
163
00:23:14
00:23:08
143
00:22:25
00:22:21
182
00:23:08
00:23:05
6 666
177 102 Grajewski Tomasz Bydgoszcz 1983 M30

159
00:23:19
00:22:16
170
00:23:37
00:22:36
198
00:25:26
00:23:42
166
00:23:58
00:22:47
174
00:25:01
00:22:57
5 669
178 1291 Baumgart Jacek Osielsko Biegaj z Dębami 1962 M50 149
00:23:27
00:22:25
169
00:23:32
00:22:27


200
00:23:56
00:23:46
179
00:23:19
00:23:06
172
00:23:04
00:22:56
5 669
179 303 Arach Przemysław Bydgoszcz 1983 M30 130
00:22:59
00:21:57




181
00:25:03
00:23:26
199
00:24:37
00:23:32
162
00:22:59
00:22:46
4 672
180 1328 Dranicki Łukasz Bydgoszcz As box team 1982 M30 118
00:21:48
00:21:41


209
00:23:43
00:23:35


181
00:24:13
00:23:09
166
00:24:00
00:22:52
4 674
181 382 Węgrzynowski Sławomir Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1968 M50 136
00:23:08
00:22:06
145
00:22:07
00:22:01


149
00:22:47
00:22:41
244
00:25:36
00:24:30
296
00:27:48
00:26:40
5 674
182 1032 Kuchczyński Adam Bydgoszcz Ból To Ściema 1967 M50 181
00:23:23
00:23:10
178
00:22:59
00:22:48
175
00:22:58
00:22:45
169
00:23:26
00:23:12
163
00:22:56
00:22:43
173
00:23:13
00:22:57
6 680
183 1146 Gackowski Krzysztof Bydgoszcz IRON and ONE TEAM 1973 M40 146
00:22:26
00:22:22
205
00:23:18
00:23:12
187
00:23:10
00:23:00
176
00:23:30
00:23:20


175
00:23:05
00:22:57
5 684
184 534 Raunest Adam bydgoszcz 1962 M50



167
00:23:40
00:22:34
193
00:25:23
00:23:40
169
00:23:00
00:22:51
161
00:22:51
00:22:45
4 690
185 1274 Rak Waldemar Bydgoszcz 1978 M40 139
00:23:12
00:22:11


190
00:24:12
00:23:04
175
00:23:26
00:23:19
188
00:23:35
00:23:24
195
00:23:34
00:23:22
5 692
186 1165 Kortas Marcin Bydgoszcz 1972 M40 192
00:24:35
00:23:26
195
00:24:12
00:23:00
191
00:24:16
00:23:05
162
00:24:51
00:23:08
183
00:24:21
00:23:11
157
00:23:56
00:22:43
6 693
187 1066 Krasiński Piotr Bydgoszcz 1975 M40 170
00:23:59
00:22:58
174
00:23:45
00:22:37
177
00:23:51
00:22:48
205
00:25:28
00:23:52
174
00:24:05
00:23:01
176
00:24:07
00:22:59
6 694
188 1252 Niedbalski Szymon Bydgoszcz Sklep Biegacza Running Team 1990 M20 135
00:22:09
00:22:06


206
00:24:33
00:23:32
257
00:26:39
00:25:06
100
00:21:39
00:21:34


4 698
189 1364 Lipski Krzysztof Bydgoszcz 1974 M40

179
00:24:59
00:22:48
185
00:24:04
00:22:56
158
00:24:35
00:22:52


177
00:24:14
00:23:01
4 699
190 1162 Gondek Krzysztof Naklo nad Notecią 1972 M40 159
00:22:50
00:22:45
163
00:22:32
00:22:23
168
00:22:46
00:22:34
214
00:24:22
00:24:10




4 704
191 209 Nadratowski Maciej Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1975 M40 154
00:23:37
00:22:33




148
00:22:47
00:22:41
245
00:25:36
00:24:30
159
00:23:47
00:22:43
4 706
192 137 Kowalski Arkadiusz Łochowo 1969 M40 278
00:27:10
00:26:07
250
00:26:20
00:24:18
229
00:25:00
00:23:45
165
00:24:46
00:23:10
172
00:24:00
00:22:54
155
00:23:46
00:22:41
6 721
193 1019 Stefański Marcin Bydgoszcz 1975 M40 179
00:24:15
00:23:09
177
00:23:48
00:22:43
195
00:24:23
00:23:12
184
00:25:07
00:23:28
185
00:24:22
00:23:19


5 725
194 32 Wróbel Grzegorz Bydgoszcz Byle Do Mety 1983 M30



204
00:23:31
00:23:25
168
00:23:18
00:23:11
180
00:24:14
00:23:09
178
00:23:14
00:23:01
4 730
195 220 Mitkowski Piotr Wtelno GardenFloraMtbTeam 1978 M40 306
00:29:20
00:27:04
259
00:26:37
00:24:32
218
00:24:46
00:23:38
202
00:25:29
00:23:47
178
00:23:15
00:23:05
133
00:22:14
00:22:05
6 731
196 65 Koscielny Remigiusz Osielsko 1979 M30 186
00:24:14
00:23:14
206
00:24:15
00:23:13
186
00:24:00
00:22:59




153
00:23:41
00:22:38
4 731
197 376 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 356
00:35:05
00:32:47
256
00:24:41
00:24:28
210
00:23:47
00:23:36
177
00:23:32
00:23:21
138
00:23:13
00:22:09
209
00:23:46
00:23:42
6 734
198 1180 Luzak Mirosław Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 171
00:25:02
00:22:59
333
00:30:18
00:27:17
198
00:24:21
00:23:16
170
00:24:47
00:23:12
198
00:24:36
00:23:30
247
00:25:31
00:24:27
6 737
199 1027 kreński tomasz bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40

192
00:23:06
00:22:58
176
00:22:54
00:22:48
192
00:23:52
00:23:40
184
00:23:24
00:23:12
200
00:23:38
00:23:29
5 744
200 1039 Siuda Sebastian Bydgoszcz Soleccy Biegacze 1973 M40 164
00:23:54
00:22:54
270
00:25:52
00:24:47
183
00:23:54
00:22:53
190
00:23:50
00:23:38
210
00:24:54
00:23:49


5 747
201 320 Kowalewski Szymon Bydgoszcz 1987 M30

221
00:24:44
00:23:39


195
00:25:22
00:23:41
187
00:24:38
00:23:24
147
00:23:28
00:22:26
4 750
202 164 Kamper Jarosław Bydgoszcz Ból to ściema 1977 M40 172
00:23:14
00:23:01
186
00:23:09
00:22:55
194
00:23:24
00:23:10
207
00:24:12
00:23:56
223
00:24:13
00:23:57
228
00:24:31
00:24:13
6 759
203 1141 Klinikowski Jacek Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 153
00:23:42
00:22:33
197
00:24:05
00:23:02
197
00:24:21
00:23:15
380
00:39:33
00:34:53


216
00:25:01
00:23:51
5 763
204 309 Gołębiewski Krzysztof Bydgoszcz JUST 5 1989 M20 187
00:24:23
00:23:16
160
00:23:20
00:22:17
257
00:25:34
00:24:30
258
00:28:16
00:25:09
162
00:23:51
00:22:41


5 766
205 128 Kabaciński Jarosław Bydgoszcz GardenFlora MTB Team 1983 M30 211
00:24:54
00:23:44
222
00:25:03
00:23:47
189
00:24:10
00:23:04
199
00:25:27
00:23:45
201
00:24:40
00:23:34
179
00:24:07
00:23:02
6 768
206 1049 Kutka Szymon Bydgoszcz run4Fun 1986 M30

70
00:20:55
00:19:56
225
00:24:44
00:23:43
174
00:24:52
00:23:18


305
00:28:17
00:27:13
4 774
207 1050 Falkowski Wojciech Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1964 M50 184
00:24:17
00:23:12
201
00:24:12
00:23:09
201
00:24:30
00:23:24
201
00:25:24
00:23:46
204
00:24:45
00:23:39
188
00:23:22
00:23:10
6 774
208 1104 Bernacki Dominik Czarnowo 1980 M30 206
00:25:40
00:23:34


227
00:24:56
00:23:44
164
00:24:53
00:23:09
182
00:24:23
00:23:11


4 779
209 1191 Schneider Krystian Bydgoszcz 1989 M20 246
00:25:44
00:24:46
182
00:23:53
00:22:51


229
00:26:07
00:24:33
190
00:24:31
00:23:26
185
00:24:10
00:23:07
5 786
210 245 Stanecki Maciej Osielsko 1983 M30 163
00:23:51
00:22:51
191
00:23:03
00:22:57




216
00:26:01
00:23:53
220
00:25:00
00:23:55
4 790
211 1096 Holiczko Mirosław Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50

189
00:23:04
00:22:57
196
00:23:19
00:23:12
230
00:24:44
00:24:35
177
00:23:11
00:23:03


4 792
212 1110 Szmelter Michał Bydgoszcz 1972 M40 189
00:24:27
00:23:22
212
00:24:16
00:23:16
193
00:24:15
00:23:08


232
00:25:18
00:24:12
211
00:24:49
00:23:44
5 805
213 371 Starczewski Krystian Żołędowo 1983 M30 129
00:22:57
00:21:56


188
00:24:05
00:23:03
224
00:26:12
00:24:29
265
00:25:24
00:25:24


4 806
214 1033 Wastowski Dawid Piotrków Kujawski 1991 M20 178
00:24:13
00:23:07


158
00:23:24
00:22:17
206
00:25:33
00:23:54


267
00:26:22
00:25:15
4 809
215 1119 Mikołajczak Sławomir Bydgoszcz 1972 M40 203
00:24:41
00:23:32
214
00:24:33
00:23:28
207
00:24:40
00:23:33
215
00:25:54
00:24:17
206
00:24:51
00:23:43
194
00:23:29
00:23:17
6 810
216 1345 Zagożdżon Piotr Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40

211
00:24:27
00:23:16
174
00:22:45
00:22:41
232
00:26:19
00:24:36
194
00:25:34
00:23:29


4 811
217 420 Ćwikliński Jarosław Bydgoszcz colorado pizza express 1964 M50

224
00:24:57
00:23:48
203
00:25:25
00:23:25
203
00:25:37
00:23:48
202
00:25:40
00:23:34
215
00:25:51
00:23:48
5 823
218 1216 Wiśniewski Leszek Bydgoszcz 1984 M30 183
00:24:18
00:23:11
204
00:24:14
00:23:12
232
00:23:57
00:23:51
238
00:26:22
00:24:45
218
00:25:02
00:23:55
219
00:25:00
00:23:54
6 824
219 1087 Barszcz Tomasz Bydgoszcz 1983 M30 134
00:22:12
00:22:05


230
00:24:57
00:23:48
260
00:25:23
00:25:11


203
00:24:41
00:23:36
4 827
220 318 Łuczak Piotr Bydgoszcz Atos 1986 M30 196
00:24:32
00:23:27
210
00:24:15
00:23:15
214
00:24:46
00:23:37
209
00:25:39
00:24:01




4 829
221 1105 Stawczyk Dariusz Bydgoszcz 1977 M40 210
00:24:42
00:23:41
220
00:24:40
00:23:38
224
00:24:49
00:23:42
213
00:25:44
00:24:09
200
00:24:37
00:23:34
208
00:24:49
00:23:41
6 831
222 1273 Popowski Zbigniew Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 219
00:25:06
00:24:01
246
00:25:15
00:24:12
240
00:24:16
00:24:09
208
00:24:05
00:23:56
203
00:23:42
00:23:34
204
00:23:45
00:23:37
6 834
223 148 Dobosz Maciej Niemcz 1968 M50 233
00:25:31
00:24:24
226
00:24:53
00:23:50
211
00:24:42
00:23:36
188
00:25:10
00:23:33
226
00:25:12
00:24:03
210
00:24:53
00:23:44
6 835
224 313 Kitkowski Maciej Osielsko 1971 M40

208
00:23:20
00:23:14
266
00:24:59
00:24:52
186
00:23:39
00:23:29


202
00:23:43
00:23:34
4 862
225 166 Butowski Michał Bydgoszcz Sen O Victorii 1973 M40 207
00:23:49
00:23:35
269
00:26:01
00:24:44
216
00:24:46
00:23:38
219
00:24:38
00:24:23
247
00:24:46
00:24:30
222
00:24:13
00:23:56
6 864
226 1245 Popielarz Robert Rynarzewo Wkurw_team 1969 M40 231
00:25:23
00:24:20
213
00:24:31
00:23:28


235
00:26:21
00:24:39
207
00:23:54
00:23:45
221
00:24:57
00:23:55
5 872
227 1002 Wankiewicz Łukasz Bydgoszcz Szurusie Team 1991 M20

90
00:21:41
00:20:38


311
00:30:34
00:27:28
221
00:25:07
00:23:56
254
00:25:53
00:24:41
4 876
228 1114 Paczkowski Mirosław Bydgoszcz CB 163 1970 M40 227
00:25:19
00:24:12
217
00:24:43
00:23:34
208
00:24:48
00:23:34
237
00:26:31
00:24:45
225
00:25:14
00:24:03


5 877
229 1023 Kwiatkowski Piotr Bydgoszcz 1985 M30 114
00:21:38
00:21:33




326
00:31:08
00:28:02
305
00:29:12
00:27:05
143
00:23:26
00:22:22
4 888
230 75 Lach Paweł Bydgoszcz 1985 M30 177
00:24:11
00:23:07




259
00:28:18
00:25:09
212
00:25:55
00:23:50
241
00:25:35
00:24:23
4 889
231 223 Puton Tomasz Bydgoszcz 1983 M30 157
00:23:43
00:22:43


287
00:26:46
00:25:33
191
00:25:23
00:23:39


255
00:25:50
00:24:41
4 890
232 91 Pyjos Rafał Bydgoszcz 1984 M30 269
00:28:39
00:25:37
272
00:26:02
00:24:51
231
00:24:59
00:23:48
227
00:26:08
00:24:32
236
00:26:18
00:24:14
201
00:24:43
00:23:31
6 895
233 322 Szczęsny Arkadiusz Bydgoszcz Dynamo Skarpa 1978 M40 213
00:25:52
00:23:49
200
00:25:07
00:23:07
251
00:26:22
00:24:20
256
00:28:07
00:25:05
234
00:26:18
00:24:14


5 898
234 445 Lica Krzysztof Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50

199
00:25:07
00:23:06


225
00:27:43
00:24:29
233
00:26:17
00:24:13
242
00:25:37
00:24:24
4 899
235 169 LEBA DARIUSZ UNISŁAW LEBUŚTEAM 1975 M40 229
00:26:22
00:24:16


261
00:26:43
00:24:42
226
00:26:07
00:24:31
213
00:24:54
00:23:50
234
00:25:25
00:24:20
5 902
236 1144 Brzuskiewicz Sławomir Bydgoszcz 1967 M50 224
00:25:16
00:24:10
237
00:24:09
00:23:59


231
00:26:30
00:24:36
328
00:30:07
00:27:53
212
00:23:55
00:23:45
5 904
237 1012 Trudnowski Janusz Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 216
00:24:59
00:23:54
231
00:25:08
00:23:57
252
00:25:27
00:24:21
221
00:26:01
00:24:26
254
00:25:48
00:24:41
240
00:24:39
00:24:22
6 908
238 48 Stępski Sławek Bydgoszcz 1999 M16 275
00:28:21
00:26:03


291
00:27:40
00:25:35
194
00:26:45
00:23:41
149
00:24:34
00:22:27


4 909
239 458 Nowakowski Grzegorz Bydgoszcz Bydgoszcz 1984 M30

241
00:25:10
00:24:03


255
00:26:42
00:25:04
208
00:23:55
00:23:46
205
00:24:48
00:23:39
4 909
240 1332 Urbański Tomasz BYDGOSZCZ 1979 M30 214
00:24:59
00:23:51
223
00:24:57
00:23:48
243
00:25:34
00:24:15
248
00:26:39
00:24:59
285
00:27:26
00:26:13
229
00:25:23
00:24:14
6 909
241 1322 Grochowski Kamil Bydgoszcz GROSZKI 1981 M30 238
00:25:34
00:24:32
233
00:25:04
00:23:59




258
00:24:56
00:24:56
186
00:24:17
00:23:07
4 915
242 1010 Frąckowiak Waldemar Bydgoszcz 1971 M40 223
00:25:18
00:24:10
243
00:25:14
00:24:04
242
00:25:23
00:24:12
223
00:26:09
00:24:28
261
00:26:13
00:25:06
227
00:25:22
00:24:11
6 915
243 1003 Wiśniewski Dawid Bydgoszcz CzarDzieci.pl 1980 M30 169
00:23:08
00:22:58
268
00:25:50
00:24:42


268
00:25:39
00:25:25
240
00:24:32
00:24:21
239
00:24:30
00:24:21
5 916
244 1155 Woźniak Radek Bydgoszcz Bozita Polska 1983 M30 320
00:31:09
00:28:09




220
00:26:04
00:24:24
197
00:24:43
00:23:30
190
00:24:20
00:23:15
4 927
245 1325 Zaparucha Mikolaj Rynarzewo ZAPA 1972 M40 252
00:27:10
00:24:58
236
00:25:12
00:23:59
254
00:25:32
00:24:24
211
00:27:12
00:24:07


230
00:25:29
00:24:16
5 929
246 388 Baumgart Krzysztof Koronowo 1978 M40 248
00:26:01
00:24:48
234
00:25:01
00:23:59
228
00:23:59
00:23:45
222
00:24:45
00:24:28




4 932
247 300 Tokarski Maciej Bydgoszcz 2002 M16 247
00:24:50
00:24:46
244
00:24:08
00:24:06


242
00:26:23
00:24:49


207
00:24:55
00:23:41
4 940
248 583 Lewandowski Jakub Bydgoszcz 2000 M16



300
00:27:13
00:25:57
250
00:26:42
00:25:01
196
00:24:32
00:23:30
197
00:24:27
00:23:24
4 943
249 1329 Nowak Hubert Kcynia 2002 M16 259
00:28:12
00:25:12
285
00:27:16
00:25:14
309
00:28:23
00:26:17
240
00:27:49
00:24:47
231
00:25:23
00:24:10
214
00:24:49
00:23:47
6 944
250 1285 Derecki Piotr Bydgoszcz Teamochal 1971 M40 217
00:24:58
00:23:56
215
00:23:39
00:23:29


266
00:27:06
00:25:20
248
00:25:38
00:24:31


4 946
251 1221 Jagielski Szymon Maksymilianowo 1998 M20 212
00:26:03
00:23:49


239
00:26:02
00:24:00


262
00:27:25
00:25:08
236
00:25:35
00:24:20
4 949
252 403 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50

258
00:25:32
00:24:28
250
00:25:22
00:24:17
217
00:24:32
00:24:19


226
00:24:18
00:24:07
4 951
253 1358 Knapik Karol Osielsko 1990 M20

247
00:25:19
00:24:13
253
00:25:31
00:24:23
291
00:29:27
00:26:20
249
00:25:40
00:24:32
213
00:24:54
00:23:45
5 962
254 378 Sznajder Seweryn Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M40 262
00:28:19
00:25:14
230
00:25:08
00:23:57
317
00:28:51
00:26:47
328
00:31:31
00:28:15
235
00:26:21
00:24:14
237
00:25:30
00:24:20
6 964
255 1293 Anglart Roman Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M50 193
00:24:32
00:23:27


233
00:25:00
00:23:54


275
00:27:01
00:25:54
265
00:26:16
00:25:12
4 966
256 1374 Burczyk Roman Bydgoszcz 1977 M40



264
00:26:58
00:24:51
278
00:29:00
00:25:52
193
00:24:37
00:23:29
232
00:25:29
00:24:18
4 967
257 1091 Wesołowski Krzysztof Nekla 1971 M40 232
00:25:27
00:24:21
235
00:25:01
00:23:59
255
00:24:35
00:24:25
297
00:29:39
00:26:33


245
00:26:34
00:24:25
5 967
258 399 Drygas Ryszard Bydgoszcz 1965 M50

267
00:25:41
00:24:40
273
00:26:02
00:25:00
236
00:26:19
00:24:45
242
00:24:33
00:24:24
223
00:24:05
00:23:56
5 968
259 1321 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 327
00:31:15
00:29:02
262
00:26:36
00:24:35
238
00:25:07
00:24:00
210
00:25:47
00:24:01


258
00:26:10
00:24:54
5 968
260 472 Grzeca Jakub Bydgoszcz 1991 M20

265
00:25:49
00:24:38
247
00:25:30
00:24:16
241
00:26:38
00:24:48
229
00:26:13
00:24:07
257
00:26:00
00:24:50
5 974
261 1072 Sajdak Marcin Zielonka 1982 M30 240
00:25:44
00:24:34
232
00:24:09
00:23:58
269
00:26:07
00:24:58
247
00:26:35
00:24:58
256
00:25:53
00:24:49


5 975
262 402 Chudecki Robert Gródek 1976 M40

303
00:27:47
00:25:42
234
00:25:58
00:23:55
189
00:25:19
00:23:36
252
00:26:45
00:24:38


4 978
263 1170 ŁABENDA Piotr Bydgoszcz Terenowa Masakra Team 1970 M40 245
00:26:48
00:24:41
251
00:25:29
00:24:20
272
00:26:02
00:24:59
218
00:25:58
00:24:21
264
00:26:28
00:25:21
271
00:26:31
00:25:26
6 978
264 121 Stasiewski Mariusz Bydgoszcz TRISPACE 1975 M40 234
00:25:29
00:24:25
248
00:25:26
00:24:17
265
00:25:57
00:24:52
271
00:27:22
00:25:31
241
00:25:31
00:24:22
288
00:27:20
00:26:11
6 988
265 1295 Lewandowski Maciej Bydgoszcz keeeper 1975 M40

229
00:24:55
00:23:55
301
00:27:14
00:25:57


228
00:25:12
00:24:07
233
00:25:24
00:24:18
4 991
266 374 RYBAK BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 236
00:27:28
00:24:29


256
00:26:30
00:24:30
249
00:28:07
00:25:00
268
00:27:31
00:25:27
251
00:25:41
00:24:32
5 992
267 31 Kresiński Andrzej Bydgoszcz Bydgoszcz 1986 M30

306
00:26:56
00:25:48
205
00:24:32
00:23:30


239
00:25:23
00:24:21
243
00:25:28
00:24:24
4 993
268 182 Rybak Krzysztof przyłęki Docent Felga Team 1956 M60 222
00:25:17
00:24:08
239
00:25:01
00:23:59
241
00:25:14
00:24:12


292
00:27:27
00:26:24


4 994
269 83 Zupa Wojciech Bydgoszcz SISU-OWB team 1962 M50

249
00:26:19
00:24:17
259
00:26:40
00:24:40
245
00:28:06
00:24:52
250
00:26:36
00:24:33
253
00:26:40
00:24:37
5 997
270 106 Siuda Marek Bydgoszcz 1973 M40 241
00:25:45
00:24:35


235
00:26:00
00:23:55
265
00:27:00
00:25:16
263
00:26:23
00:25:11
259
00:27:03
00:24:58
5 998
271 1164 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ R2G 1973 M40 201
00:24:31
00:23:31
264
00:25:48
00:24:35


269
00:28:38
00:25:27
274
00:28:04
00:25:49
268
00:27:25
00:25:17
5 1002
272 1316 Renc Patryk Bydgoszcz Serce Tybetu 1989 M20 226
00:25:15
00:24:11
278
00:27:04
00:25:03
285
00:26:37
00:25:27


295
00:28:44
00:26:29
217
00:25:08
00:23:52
5 1006
273 1368 Pawlak Łukasz Osielsko 1984 M30

308
00:27:54
00:25:52
299
00:27:58
00:25:57
251
00:26:44
00:25:02
227
00:25:14
00:24:04
231
00:26:20
00:24:17
5 1008
274 187 Kosiarski Tomasz Bydgoszcz 1974 M40 239
00:24:46
00:24:32
260
00:25:38
00:24:33
284
00:26:33
00:25:27
264
00:26:55
00:25:16
246
00:25:38
00:24:30


5 1009
275 1169 Jeske Marek Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 243
00:25:46
00:24:39
276
00:26:10
00:24:59
258
00:25:47
00:24:37
253
00:26:40
00:25:03
269
00:26:36
00:25:30
286
00:27:12
00:26:06
6 1023
276 430 Kowalewski Wojciech Bydgoszcz 1968 M50

240
00:25:07
00:24:01
226
00:24:48
00:23:43


257
00:26:03
00:24:54
302
00:28:17
00:27:05
4 1025
277 226 Zygmunt Robert Bydgoszcz 1974 M40 215
00:24:58
00:23:53


310
00:28:31
00:26:24
243
00:26:24
00:24:49
266
00:26:34
00:25:25


4 1034
278 212 Kwasek Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1967 M50 242
00:25:42
00:24:37
277
00:26:08
00:25:00


267
00:27:01
00:25:21
260
00:26:06
00:24:59
280
00:27:06
00:25:58
5 1046
279 283 Czyściecki Adrian Zamość/Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1989 M20 221
00:25:17
00:24:08
218
00:24:43
00:23:35


318
00:30:59
00:27:50


291
00:27:36
00:26:20
4 1048
280 186 Pytliński Paweł Osielsko Bydgoskie Żółwie 1979 M30 250
00:27:01
00:24:56
263
00:25:42
00:24:35
275
00:27:11
00:25:08
274
00:27:13
00:25:36
358
00:32:09
00:29:59
261
00:26:17
00:25:08
6 1048
281 314 Dąbrowski Adam Bydgoszcz 1978 M40 244
00:26:47
00:24:39
257
00:26:36
00:24:28
279
00:27:14
00:25:11


270
00:27:37
00:25:30


4 1050
282 129 Bursztyński Tomek Borówno GardebFlora MTB Team 1986 M30 256
00:26:14
00:25:03
242
00:25:20
00:24:04
277
00:26:16
00:25:09
276
00:27:27
00:25:44
286
00:27:22
00:26:16
299
00:27:54
00:26:48
6 1051
283 1223 Żebracki Artur Bydgoszcz 1980 M30 237
00:26:40
00:24:31
271
00:26:59
00:24:49


262
00:28:17
00:25:13
281
00:28:13
00:26:08
294
00:27:50
00:26:33
5 1051
284 1317 kapela jacek Bydgoszcz 1975 M40 254
00:26:11
00:25:01
275
00:26:13
00:24:57
308
00:27:34
00:26:16
233
00:26:15
00:24:37
316
00:29:38
00:27:24


5 1070
285 511 Nagorzyski Arkadiusz Bydgoszcz Biegam Wspieram Motywuję 1983 M30 285
00:27:19
00:26:17
290
00:26:26
00:25:20


263
00:25:20
00:25:16
259
00:25:04
00:24:58
263
00:25:16
00:25:11
5 1070
286 549 Rybak Mariusz Małe Rudy SISU-OWB team 1970 M40



221
00:24:45
00:23:39
246
00:28:08
00:24:53
321
00:28:45
00:27:32
293
00:27:40
00:26:27
4 1081
287 1371 Sawicki Mikołaj Bydgoszcz 1997 M20

273
00:24:57
00:24:52
268
00:25:00
00:24:55
293
00:26:30
00:26:21
272
00:25:43
00:25:38
273
00:25:44
00:25:36
5 1086
288 1296 Priewe Paweł Bydgoszcz Dynamo Skarpa 1983 M30 260
00:27:16
00:25:12
300
00:27:37
00:25:36
286
00:27:33
00:25:30


253
00:26:43
00:24:39


4 1099
289 1294 Kuś Marcin Bydgoszcz 1974 M40 255
00:26:16
00:25:03
292
00:26:35
00:25:25
280
00:26:22
00:25:13
281
00:27:39
00:25:55


287
00:27:17
00:26:07
5 1103
290 1311 Kamiński Michał Bydgoszcz keeeper 1989 M20 296
00:27:54
00:26:42




279
00:27:34
00:25:53
289
00:28:31
00:26:19
250
00:25:37
00:24:30
4 1114
291 1300 Kujawa Adam Świecie keeeper 1976 M40 274
00:27:09
00:25:57
283
00:26:24
00:25:12
278
00:26:15
00:25:10
280
00:27:36
00:25:54




4 1115
292 1154 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz Kung fu Pandy 3 1971 M40 264
00:27:30
00:25:26
297
00:26:46
00:25:32
298
00:27:06
00:25:46
287
00:27:53
00:26:08
267
00:26:37
00:25:25


5 1115
293 1244 Uss Aliaksandr Bydgoszcz 1975 M40 272
00:27:02
00:25:52
302
00:26:46
00:25:41
283
00:26:36
00:25:27
277
00:27:30
00:25:46
291
00:27:34
00:26:22
283
00:27:16
00:26:03
6 1115
294 179 Raciborski Grzegorz Bydgoszcz TASAK Team 1979 M30

254
00:26:27
00:24:25


294
00:29:28
00:26:24
255
00:26:53
00:24:48
317
00:30:12
00:28:02
4 1120
295 1255 Badziński Bogdan Bydgoszcz 1979 M30 249
00:27:01
00:24:55
266
00:25:50
00:24:40
295
00:26:51
00:25:42


310
00:28:25
00:27:10


4 1120
296 1196 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50

314
00:27:13
00:26:07
288
00:26:41
00:25:34
284
00:27:45
00:26:04
276
00:27:07
00:25:58
278
00:26:56
00:25:50
5 1126
297 365 Jankowski Tomasz Osielsko Dęby Osielsko 1969 M40 283
00:28:22
00:26:16


304
00:28:10
00:26:05
261
00:26:50
00:25:11
331
00:29:12
00:27:58
281
00:28:04
00:26:00
5 1129
298 1097 Karski Marcin Bydgoszcz 1976 M40 268
00:27:48
00:25:33
286
00:27:31
00:25:16
327
00:29:40
00:27:26
307
00:30:29
00:27:17
342
00:30:45
00:28:30
276
00:27:53
00:25:46
6 1137
299 504 Pasieka Tomasz Mrocza KZR LOK Nakło / biegiemprzezpola.pl 1976 M40

190
00:25:08
00:22:57
245
00:26:19
00:24:16
386
00:44:46
00:40:07
317
00:30:09
00:27:26


4 1138
300 144 Skalisz Ryszard Bydgoszcz niezrzeszony 1946 M60 267
00:26:44
00:25:31
284
00:26:21
00:25:13
297
00:27:46
00:25:45
290
00:29:20
00:26:17




4 1138
301 1145 Drelich Radosław Bydgoszcz Ból To Ściema 1971 M40 273
00:27:02
00:25:55
299
00:26:43
00:25:36
289
00:26:42
00:25:34
285
00:27:50
00:26:07


301
00:28:16
00:26:59
5 1146
302 1202 Przybylski Mariusz Bydgoszcz GLS Poland 1962 M50 290
00:27:39
00:26:27
305
00:27:01
00:25:47


289
00:28:02
00:26:16


266
00:26:18
00:25:14
4 1150
303 1297 Iwan Remigiusz Bydgoszcz 1977 M40 294
00:27:51
00:26:40
311
00:27:59
00:25:56
270
00:27:03
00:24:58


308
00:29:15
00:27:08
282
00:28:07
00:26:02
5 1154
304 234 Bałys Łukasz Bydgoszcz 1990 M20

287
00:26:25
00:25:17
282
00:26:34
00:25:21
283
00:27:52
00:26:03
303
00:28:05
00:26:57


4 1155
305 229 Lewandowski Damian Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1980 M30 271
00:27:53
00:25:46
312
00:29:02
00:26:01
294
00:26:48
00:25:42


278
00:28:15
00:26:06


4 1155
306 1222 Kozicki Marcin Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1978 M40 253
00:27:05
00:25:00
298
00:26:44
00:25:34
302
00:27:06
00:25:58
303
00:28:37
00:27:01




4 1156
307 1268 Lwowski Zbigniew Osielsko 1974 M40 263
00:28:20
00:25:17
281
00:26:19
00:25:11
319
00:29:03
00:27:01


306
00:29:13
00:27:05
308
00:29:51
00:27:38
5 1158
308 1267 Czarnecki Marek Chełmno 1975 M40 225
00:25:21
00:24:11
329
00:28:10
00:27:03


301
00:30:08
00:26:54


313
00:30:09
00:27:50
4 1168
309 49 Grubski Rafał Żołędowo GardenFlora MTB Team 1985 M30

307
00:28:01
00:25:48
307
00:28:21
00:26:15
323
00:31:10
00:27:59
294
00:27:45
00:26:28
260
00:26:15
00:25:07
5 1168
310 506 KOWALSKI Marek BYDGOSZCZ Bydgoskie Żółwie 1977 M40



276
00:27:11
00:25:08
273
00:27:12
00:25:36
357
00:32:09
00:29:58
262
00:26:18
00:25:09
4 1168
311 1192 Wegner Roman Niemcz 1963 M50



303
00:28:05
00:26:03
286
00:29:09
00:26:07
296
00:28:43
00:26:40
289
00:28:15
00:26:12
4 1174
312 1307 Morzyk Michał Osielsko 1979 M30 266
00:26:41
00:25:31
294
00:26:34
00:25:26


300
00:30:06
00:26:53


315
00:30:13
00:27:57
4 1175
313 1035 Sosna Mikołaj Bydgoszcz 1980 M30

316
00:29:16
00:26:11
246
00:26:20
00:24:16


273
00:27:51
00:25:46
345
00:35:29
00:30:13
4 1180
314 429 Durlak Damian Bydgoszcz 1977 M40

317
00:28:20
00:26:11
290
00:26:47
00:25:34
299
00:28:15
00:26:38
277
00:27:10
00:26:03


4 1183
315 1365 Raszewski Jan Bydgoszcz 1984 M30

309
00:27:54
00:25:52
306
00:28:09
00:26:08


304
00:29:06
00:27:01
270
00:27:23
00:25:19
4 1189
316 334 Kulas Bartosz Bydgoszcz Osowa Run Team 1974 M40 289
00:27:40
00:26:27
301
00:26:46
00:25:37


302
00:28:38
00:26:57


298
00:27:56
00:26:46
4 1190
317 1286 Klonowski Maciej Bydgoszcz niezrzeszony 1972 M40 270
00:27:41
00:25:38
324
00:28:00
00:26:53
316
00:27:56
00:26:45




320
00:30:19
00:28:13
4 1230
318 92 Smoliński Krzysztof BYDGOSZCZ 1986 M30 318
00:30:15
00:28:05
353
00:30:38
00:28:34
329
00:29:39
00:27:34
354
00:32:59
00:29:54
320
00:28:47
00:27:32
264
00:27:17
00:25:11
6 1231
319 133 Lewandowski Piotr Bydgoszcz 1972 M40 311
00:29:40
00:27:26
331
00:29:16
00:27:07
322
00:29:18
00:27:07
308
00:30:33
00:27:23
315
00:29:33
00:27:21
297
00:28:57
00:26:45
6 1231
320 211 Potrzebowski Marek Bydgoszcz DEAF i #b3k 1983 M30 302
00:28:11
00:27:03
296
00:26:37
00:25:30


346
00:30:57
00:29:16


290
00:28:23
00:26:19
4 1234
321 1043 Zgórski Maciej Bydgoszcz Wkurw_team 1978 M40

365
00:31:43
00:29:42
296
00:26:54
00:25:42
288
00:29:15
00:26:12
288
00:27:35
00:26:19


4 1237
322 194 Lubiński Robert Bydgoszcz CS Group Runners Team 1986 M30

396
00:36:58
00:33:57


107
00:21:44
00:21:36
380
00:36:53
00:34:12
355
00:36:37
00:33:31
4 1238
323 1122 Nawrocki Marcin Bydgoszcz Delikatesy Rybne FISHKA.pl 1982 M30 292
00:28:39
00:26:34
387
00:35:47
00:32:41
267
00:26:54
00:24:53
295
00:29:35
00:26:28




4 1241
324 1127 Kałużny Bartłomiej Bydgoszcz 1974 M40



343
00:30:29
00:28:19
305
00:30:10
00:27:03
302
00:28:57
00:26:52
295
00:28:38
00:26:34
4 1245
325 1213 WAWRZYNIAK PIOTR BYDGOSZCZ 1966 M50 298
00:28:57
00:26:47
319
00:28:40
00:26:32




326
00:30:05
00:27:45
306
00:29:25
00:27:18
4 1249
326 1233 Rupiński Tomasz Bydgoszcz 1973 M40 295
00:28:56
00:26:41
310
00:27:13
00:25:55
349
00:30:49
00:28:38


300
00:28:59
00:26:48


4 1254
327 1143 Rumocki Józek Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 1959 M50 291
00:27:41
00:26:33
318
00:27:20
00:26:12
318
00:28:05
00:26:59
327
00:29:45
00:28:06




4 1254
328 1084 Kapelewski Marcin Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M30 276
00:27:09
00:26:03
321
00:27:46
00:26:37
337
00:29:03
00:27:56
322
00:31:03
00:27:58




4 1256
329 1209 Paszkiet Witold Bydgoszcz 1954 M60 325
00:31:00
00:28:42
328
00:29:12
00:26:59
313
00:28:45
00:26:37
306
00:30:19
00:27:11
340
00:30:33
00:28:21
312
00:29:57
00:27:48
6 1256
330 1224 Papierowski Piotr Bydgoszcz 1986 M30

347
00:29:34
00:28:20
361
00:31:35
00:29:20
350
00:32:43
00:29:34
287
00:27:42
00:26:18
279
00:27:07
00:25:55
5 1263
331 1153 Łukomski Dawid Bydgoszcz GardenFlora MTB Team 1990 M20 345
00:32:05
00:29:55
343
00:30:15
00:28:06
320
00:28:13
00:27:01
332
00:30:11
00:28:22
290
00:27:29
00:26:20
322
00:29:42
00:28:33
6 1264
332 35 Twardowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 307
00:29:25
00:27:11
320
00:28:38
00:26:33
314
00:28:44
00:26:42
342
00:31:58
00:28:53
339
00:30:21
00:28:10
323
00:30:40
00:28:33
6 1264
333 96 Sieński Jacek Niemcz RUN Bydgoszcz 1963 M50

326
00:29:01
00:26:56
315
00:28:45
00:26:43
320
00:30:57
00:27:50


304
00:29:22
00:27:12
4 1265
334 1350 Radecki Maciej Bydgoszcz Cyborgi 1975 M40

332
00:29:26
00:27:14
363
00:32:49
00:29:43


284
00:28:24
00:26:11
292
00:28:42
00:26:27
4 1271
335 1025 Kukliński Rafał Bydgoszcz 1978 M40 317
00:30:56
00:27:56
327
00:29:06
00:26:59
311
00:27:39
00:26:26


318
00:29:40
00:27:29


4 1273
336 95 Szukalski Piotr Bydgoszcz 1998 M20 328
00:32:09
00:29:07
342
00:31:01
00:28:00


348
00:32:45
00:29:31
307
00:29:24
00:27:07
303
00:29:19
00:27:09
5 1280
337 1312 Gumowski Kamil Bydgoszcz Szkoła Jazdy Tomas 1990 M20 308
00:28:14
00:27:11
313
00:27:08
00:26:06


331
00:29:57
00:28:22


329
00:29:58
00:28:45
4 1281
338 1067 Karski Hubert Bydgoszcz 1951 M60 348
00:32:46
00:30:29
363
00:31:53
00:29:38
357
00:31:24
00:29:11
324
00:31:13
00:28:01
336
00:30:20
00:28:06
277
00:27:54
00:25:47
6 1285
339 103 ogrodowicz marcin Bydgoszcz M.l. 1975 M40 312
00:29:37
00:27:27
330
00:29:08
00:27:04
335
00:29:57
00:27:50
330
00:31:26
00:28:21


314
00:29:56
00:27:50
5 1286
340 332 Babicz Radosław Bydgoszcz 1984 M30 301
00:29:18
00:27:02


341
00:30:22
00:28:14
335
00:31:40
00:28:30


318
00:30:18
00:28:04
4 1295
341 1270 Pawski Przemysław Bydgoszcz Bydgoszcz 1990 M20 322
00:30:25
00:28:17
323
00:28:49
00:26:46


314
00:32:11
00:27:37
341
00:30:46
00:28:26
367
00:40:23
00:37:18
5 1300
342 1201 Wyporkiewicz Jerzy Wilcze 1967 M50



342
00:31:18
00:28:18
325
00:31:12
00:28:01
322
00:29:47
00:27:42
316
00:30:02
00:27:58
4 1305
343 160 Pera Marek Bydgoszcz 1983 M30 299
00:29:59
00:26:59
340
00:29:46
00:27:41


344
00:32:11
00:29:01


324
00:29:53
00:28:35
4 1307
344 258 Jankowski Damian Maksymilianowo 1998 M20 333
00:32:24
00:29:22
350
00:31:29
00:28:28


357
00:33:23
00:30:09
319
00:29:48
00:27:31
309
00:29:48
00:27:39
5 1311
345 1359 Czerwiakowski Sebastian Bydgoszcz 1974 M40

369
00:32:44
00:30:43
352
00:30:04
00:28:51
282
00:27:49
00:26:00


310
00:28:47
00:27:39
4 1313
346 122 Szulczewski Kamil Bydgoszcz 1989 M20 310
00:30:28
00:27:25
354
00:30:48
00:28:39


341
00:31:55
00:28:45
311
00:29:41
00:27:13


4 1316
347 1187 Janicki Robert Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1984 M30 324
00:30:30
00:28:25
352
00:30:37
00:28:33
332
00:29:47
00:27:39
317
00:30:53
00:27:48
344
00:30:45
00:28:40


5 1317
348 558 wawrzyniak Andrzej bydgoszcz 22. ODN 1960 M50



328
00:29:29
00:27:26
315
00:29:34
00:27:44
343
00:29:45
00:28:30
334
00:30:17
00:29:05
4 1320
349 1047 Nagórski Ryszard Ciechocinek 1956 M60 309
00:29:23
00:27:17


338
00:29:59
00:27:58
338
00:31:38
00:28:35
337
00:29:20
00:28:07


4 1322
350 1088 Gotowicz Mariusz Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50

334
00:29:22
00:27:19
331
00:29:41
00:27:37
339
00:31:47
00:28:37
324
00:29:54
00:27:43


4 1328
351 42 Pietraszak Tomasz Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40

372
00:34:04
00:31:00
348
00:30:42
00:28:37
329
00:31:31
00:28:15
334
00:30:14
00:28:00
319
00:30:23
00:28:09
5 1330
352 1161 LEWANDOWSKI Jan Bydgoszcz 1962 M50 332
00:32:17
00:29:17
341
00:30:00
00:27:55
326
00:29:24
00:27:21




332
00:30:58
00:28:50
4 1331
353 1059 Stępniak Krzysztof Bydgoszcz Run4Fun 1978 M40 323
00:30:36
00:28:24
346
00:30:30
00:28:19


355
00:33:01
00:29:56
313
00:29:27
00:27:14


4 1337
354 165 Fałkowski Zbigniew Osie 1957 M60 340
00:32:43
00:29:37


346
00:31:35
00:28:32
360
00:35:28
00:30:55
330
00:30:36
00:27:58
327
00:31:47
00:28:43
5 1343
355 1304 Mreła Adrian Nakło nad Notecią 1982 M30

336
00:29:36
00:27:21
333
00:28:50
00:27:42
334
00:29:59
00:28:25
366
00:32:05
00:30:53
351
00:31:56
00:31:48
5 1354
356 519 Musiał Artur Bydgoszcz 1970 M40



344
00:31:22
00:28:21
319
00:31:01
00:27:50
368
00:33:42
00:31:27
335
00:31:28
00:29:21
4 1366
357 1103 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 330
00:32:17
00:29:10


370
00:34:23
00:31:17
362
00:35:33
00:30:57
338
00:30:52
00:28:09
344
00:33:13
00:30:10
5 1374
358 1315 Lemańczyk Zygmunt Niemcz B3K 1970 M40 297
00:28:54
00:26:42




378
00:37:51
00:33:17
363
00:33:00
00:30:37
338
00:32:33
00:29:32
4 1376
359 319 Gackowski Edward Bydgoszcz 1944 M60 329
00:30:18
00:29:08
364
00:31:48
00:29:39
353
00:30:53
00:28:53


355
00:31:07
00:29:50
341
00:30:59
00:29:50
5 1378
360 147 Gierach Krzysztof NIEMCZ niemcz-run 1952 M60

351
00:30:34
00:28:28
347
00:30:46
00:28:35
347
00:30:55
00:29:17
347
00:30:59
00:28:49
343
00:32:15
00:30:05
5 1384
361 248 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 346
00:30:17
00:30:10
391
00:33:13
00:33:07
355
00:30:19
00:28:59
356
00:33:16
00:30:03
329
00:29:03
00:27:53


5 1386
362 513 JANKIEWICZ MAREK BYDGOSZCZ MAREK TEAM 1982 M30

356
00:31:55
00:28:50
365
00:34:31
00:29:58
336
00:31:54
00:28:30


330
00:31:01
00:28:47
4 1387
363 120 Stankiewicz Dariusz Maksymilianowo Ból to ściema 1967 M50

358
00:31:17
00:29:05
340
00:30:24
00:28:14
352
00:32:46
00:29:39
346
00:30:57
00:28:44


4 1396
364 1045 Kapeliński Stanisław Bydgoszcz RODOS Team 1967 M50 334
00:32:26
00:29:25
366
00:32:21
00:30:09
362
00:31:45
00:29:38
364
00:34:35
00:31:20
362
00:32:44
00:30:27
348
00:33:15
00:31:08
6 1406
365 1004 KONIEC Piotr Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1977 M40



336
00:29:55
00:27:54
382
00:35:41
00:35:41
333
00:29:13
00:27:59
357
00:36:14
00:34:00
4 1408
366 1323 Liwoch Grzegorz Osielsko 1967 M50

357
00:31:09
00:29:04
345
00:30:35
00:28:26
353
00:32:55
00:29:42
353
00:31:41
00:29:33


4 1408
367 1310 LEMIEŻ ANDRZEJ BYDGOSZCZ KEEEPER 1977 M40

355
00:30:01
00:28:47
358
00:31:19
00:29:13
358
00:33:43
00:30:35
365
00:33:04
00:30:52
339
00:30:57
00:29:41
5 1410
368 1281 Draus Tomasz Bydgoszcz 1981 M30 341
00:32:42
00:29:41
374
00:34:10
00:31:09


365
00:35:54
00:31:22
369
00:34:18
00:31:37
336
00:32:26
00:29:24
5 1411
369 1061 Przybyszewski Marcin Osielsko 1973 M40 349
00:31:36
00:30:35
370
00:31:58
00:30:51
367
00:31:34
00:30:27
367
00:33:13
00:31:33
356
00:30:59
00:29:50
342
00:31:04
00:29:57
6 1414
370 1259 AUGUSTYNOWICZ Roman Bydgoszcz 1979 M30 342
00:32:46
00:29:42
359
00:31:40
00:29:30
359
00:31:29
00:29:18
361
00:34:06
00:30:57
373
00:34:35
00:32:26


5 1421
371 1246 Prosek Krzysztof Bydgoszcz WSPR Bydgoszcz 1971 M40 357
00:34:56
00:32:50
362
00:32:39
00:29:38
360
00:31:29
00:29:18


350
00:31:23
00:29:12


4 1429
372 243 Maciejewski Maciej Kcynia Gepardzi Kcynia 1977 M40 352
00:34:22
00:31:23
375
00:34:29
00:31:26


349
00:34:05
00:29:32
354
00:31:57
00:29:42


4 1430
373 1008 Astukiewicz Tomasz Bydgoszcz 1970 M40 337
00:32:30
00:29:26
381
00:34:59
00:31:57
368
00:33:29
00:30:29
366
00:36:00
00:31:23
360
00:33:06
00:30:21


5 1431
374 1113 Kasperski Jarosław Bydgoszcz 1975 M40 350
00:33:44
00:30:38
367
00:32:57
00:30:40
366
00:32:34
00:30:26
369
00:35:03
00:31:53
371
00:34:33
00:32:13
353
00:34:26
00:32:16
6 1436
375 1377 Preder Bartosz BYDGOSZCZ 1978 M40



375
00:34:27
00:32:13
368
00:35:05
00:31:46
364
00:33:10
00:30:47
331
00:31:53
00:28:49
4 1438
376 1303 Boniecki Łukasz Bydgoszcz keeeper 1980 M30 354
00:34:51
00:31:43
383
00:34:32
00:32:21
373
00:34:19
00:32:07
363
00:34:15
00:31:12
370
00:34:25
00:32:02
352
00:34:25
00:32:14
6 1439
377 352 Angiel Władysław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1937 M60 365
00:33:46
00:33:43


374
00:32:10
00:32:08
371
00:32:01
00:31:58


350
00:31:30
00:31:26
4 1460
378 1020 ZAKRZEWSKI ADAM BIAŁE BŁOTA 1995 M20 344
00:31:51
00:29:47
376
00:33:34
00:31:27




383
00:36:48
00:34:35
362
00:36:51
00:34:40
4 1465
379 152 Wiśniewski Remigiusz Kcynia Gepardzi Kcynia 1977 M40 353
00:34:24
00:31:25
389
00:35:57
00:32:55


377
00:37:25
00:32:54
378
00:35:58
00:33:43
360
00:37:19
00:34:15
5 1468
380 433 Aptowicz Damian Bydgoszcz 1994 M20

379
00:33:40
00:31:28


370
00:35:08
00:31:55
387
00:39:40
00:37:30
340
00:32:45
00:29:43
4 1476
381 467 Danielek Adam Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić! 1978 M40

377
00:33:43
00:31:27


372
00:36:36
00:32:03
375
00:35:19
00:33:03
356
00:36:48
00:33:44
4 1480
382 559 Kubiczek Paweł Maksymilianowo 1972 M40



379
00:38:06
00:35:07
374
00:37:00
00:32:27
377
00:35:51
00:33:10
354
00:36:07
00:33:03
4 1484
383 139 Robakowski Waldemar Bydgoszcz PACTUM 1974 M40

382
00:35:15
00:32:10
371
00:33:23
00:31:18
376
00:37:22
00:32:50
379
00:36:22
00:33:44
359
00:37:04
00:34:02
5 1485
384 1206 Kucharski Marek Bydgoszcz 1954 M60 362
00:36:32
00:33:16
397
00:38:57
00:35:29
380
00:38:43
00:35:33
383
00:41:42
00:37:03
384
00:39:12
00:36:07
363
00:38:50
00:35:42
6 1488
385 419 Michalski Piotr Bydgoszcz 1990 M20

378
00:33:40
00:31:28


373
00:37:01
00:32:26
372
00:34:37
00:32:18
366
00:40:23
00:37:18
4 1489
386 167 Bąk Bogdan Bydgoszcz - 1954 M60 359
00:35:18
00:33:00
393
00:35:24
00:33:13


381
00:38:22
00:35:15
386
00:38:35
00:36:29
364
00:38:51
00:35:48
5 1490
387 1137 Jankowski Rafał Bydgoszcz 7 BDH Szare Wilki 1974 M40 364
00:36:48
00:33:43
390
00:36:09
00:33:05
372
00:34:59
00:31:57


367
00:34:03
00:31:25


4 1493
388 1044 Żurawski Michał Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia 1976 M40

392
00:36:12
00:33:08
376
00:35:31
00:32:27
379
00:39:13
00:34:36
381
00:36:57
00:34:14
361
00:37:20
00:34:16
5 1497
389 1017 Stachowski Michał Plebanka Koniec Składu 1982 M30 363
00:35:46
00:33:41
388
00:34:01
00:32:54


375
00:34:18
00:32:34
374
00:33:55
00:32:45


4 1500
390 1262 Kawa Marcin Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40

385
00:35:40
00:32:37


384
00:42:01
00:37:24
385
00:38:54
00:36:10
365
00:39:27
00:36:22
4 1519
391 316 Sapa Dariusz Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1967 M50 369
00:42:56
00:39:47
398
00:43:05
00:39:58
382
00:47:13
00:44:10
387
00:46:51
00:42:10
390
00:43:41
00:41:00


5 1528
392 1349 ŁUKASZEWSKI Jacek Bydgoszcz 1969 M40

400
00:47:56
00:44:48
383
00:47:14
00:44:10
388
00:47:23
00:42:41


368
00:48:34
00:45:25
4 1539
393 477 Perlik Wiesław Zielonka TadMax 1954 M60

401
00:48:01
00:44:51
381
00:47:14
00:44:09


391
00:50:40
00:47:57
369
00:48:35
00:45:26
4 1542

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1 Kotłowski Bartosz Ostromecko LKS Ostromecko 1992 M20

1
00:15:17
00:15:17
1
00:15:40
00:15:40
1
00:15:29
00:15:27




3 3
2 196 Zimmer Łukasz Toruń City Trail Team/Packman Team 1981 M30 5
00:16:50
00:16:49


10
00:17:10
00:17:10


8
00:17:09
00:17:08


3 23
3 364 MIKA OSKAR Bydgoszcz Glaz-bud 1979 M30 6
00:16:57
00:16:56
8
00:17:00
00:17:00




15
00:17:41
00:17:39


3 29
4 416 Kowalski Bartosz Bydgoszcz 2000 M16

13
00:17:21
00:17:21
14
00:17:35
00:17:35


7
00:17:07
00:17:06


3 34
5 495 Kwiatkowski Daniel Bydgoszcz 1989 M20

30
00:18:40
00:18:38
28
00:18:30
00:18:28
18
00:18:09
00:18:06




3 76
6 275 Cholewiński Dariusz Bydgoszcz Huragan Miedzyń 1974 M40 26
00:18:36
00:18:34






30
00:18:48
00:18:45
28
00:18:39
00:18:35
3 84
7 1320 Glugla Mariusz Świecie The Runners Świecie 1978 M40



27
00:18:25
00:18:23
17
00:18:08
00:18:05
77
00:20:58
00:20:45


3 121
8 1115 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ 1987 M30 21
00:18:17
00:18:15


70
00:20:18
00:20:14
39
00:19:29
00:19:23




3 130
9 1131 NOWICKI tomasz Bydgoszcz Supermarket Łabiszyn Szubińska 15 1991 M20 37
00:19:19
00:19:17
53
00:19:34
00:19:32
67
00:20:12
00:20:08






3 157
10 203 Dziekan Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1979 M30



109
00:21:32
00:21:23
67
00:20:41
00:20:38
56
00:20:08
00:20:05


3 232
11 202 Pawłowski Marek Żnin GardenFlora MTB Team 1979 M30 84
00:21:10
00:21:02
91
00:20:41
00:20:39
73
00:20:21
00:20:16






3 248
12 394 Skorecki Aleksander Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 77
00:21:03
00:20:53




129
00:23:41
00:22:05


121
00:21:55
00:21:46
3 327
13 1108 Bilicki Wojciech Bydgoszcz 1980 M30

122
00:22:30
00:21:27
85
00:20:46
00:20:39


142
00:23:22
00:22:19


3 349
14 1124 góra krystian Bydgoszcz Czarne Konie 1983 M30 80
00:21:05
00:20:59




100
00:21:36
00:21:26
170
00:25:15
00:22:51


3 350
15 620 GORGOL Tomasz BYDGOSZCZ LP500 1978 M40





144
00:24:12
00:22:35
117
00:22:53
00:21:49
123
00:22:05
00:21:48
3 384
16 28 Iwicki Paweł Bydgoszcz Klinika Triathlonu 1989 M20 120
00:22:48
00:21:46
156
00:22:14
00:22:11




151
00:22:38
00:22:28


3 427
17 200 Tubaja Albert Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1975 M40 133
00:22:14
00:22:03
147
00:22:07
00:22:01






180
00:24:07
00:23:03
3 460
18 110 Rogoziński Adrian Toruń 1991 M20 160
00:22:47
00:22:45
175
00:22:41
00:22:38
132
00:21:49
00:21:43






3 467
19 321 Gackowski Szymon Bydgoszcz Bydgoszcz na Start 1981 M30 151
00:23:31
00:22:30
167
00:23:35
00:22:26




171
00:23:56
00:22:52


3 489
20 554 Krygier Maciej Bydgoszcz voip24sklep.pl sport 1988 M30



184
00:24:59
00:22:55
152
00:24:19
00:22:42
176
00:24:06
00:23:01


3 512
21 222 JASIŃSKI Artur Szubin 1975 M40 174
00:24:03
00:23:03
172
00:23:34
00:22:32
169
00:23:39
00:22:35






3 515
22 1063 Perlinski Damian Bydgoszcz może i powoli ale za to byle jak 1985 M30



179
00:23:55
00:22:49
196
00:25:20
00:23:42
189
00:24:36
00:23:24


3 564
23 1074 Kalek Artur Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz 1974 M40

360
00:31:50
00:29:33


153
00:24:30
00:22:43
81
00:21:03
00:20:52


3 594
24 340 Szczerba Maciej Niemcz Ejkumejkum 1972 M40

198
00:23:11
00:23:04


182
00:23:38
00:23:27


225
00:24:14
00:24:06
3 605
25 1229 Boinski Sebastian Bydgoszcz 1978 M40 208
00:24:43
00:23:38
238
00:25:04
00:23:59
212
00:24:41
00:23:36






3 658
26 150 Kamiński Paweł Murowaniec 1972 M40 218
00:25:59
00:23:57
219
00:24:42
00:23:36
244
00:26:19
00:24:15






3 681
27 161 Szulc Radosław Bydgoszcz 1983 M30 198
00:24:33
00:23:29


262
00:25:51
00:24:44
234
00:26:20
00:24:38




3 694
28 631 Nowak Paweł Kcynia Kepnet 1965 M50





252
00:26:47
00:25:02
251
00:25:53
00:24:35
196
00:24:28
00:23:23
3 699
29 1036 Raczycki Tomasz Pawlowek 1977 M40 190
00:24:29
00:23:22
209
00:24:26
00:23:15
330
00:29:47
00:27:36






3 729
30 1077 Labenda Robert Bydgoszcz szurusie 1986 M30





312
00:30:34
00:27:28
219
00:25:07
00:23:55
206
00:24:51
00:23:39
3 737
31 304 Zieliński Maciej Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1979 M30 281
00:27:22
00:26:15




254
00:26:43
00:25:03


218
00:25:01
00:23:53
3 753
32 392 LESZCZYŃSKI MARCIN OSIELSKO BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 293
00:28:44
00:26:37


237
00:25:07
00:24:00




249
00:25:36
00:24:29
3 779
33 1344 Skrzyniarz Hubert Łochowo Ciągła Walka z BMI 1984 M30

295
00:26:33
00:25:26
274
00:26:06
00:25:04
313
00:29:15
00:27:34




3 882
34 627 Iwanowski Jakub Gdańsk 1987 M30





345
00:33:52
00:29:16
293
00:28:48
00:26:25
256
00:25:52
00:24:47
3 894
35 621 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40





309
00:30:42
00:27:24
314
00:29:41
00:27:19
275
00:27:59
00:25:46
3 898
36 516 Teska Jerzy Bydgoszcz Rodzina 1953 M60

338
00:30:37
00:27:30
292
00:27:43
00:25:35




272
00:26:49
00:25:30
3 902
37 1148 Bernacki Łukasz Bydgoszcz 1984 M30 286
00:28:27
00:26:20
315
00:28:11
00:26:08




309
00:29:17
00:27:09


3 910
38 290 Paliński Grzegorz Bydgoszcz 1979 M30 303
00:29:09
00:27:03
325
00:29:00
00:26:56
312
00:28:38
00:26:34






3 940
39 1287 Roguszczak Maciej Białe Błota 1975 M40

344
00:29:17
00:28:13
323
00:28:28
00:27:11
304
00:28:41
00:27:02




3 971
40 468 Lingo Piotr Osielsko Dęby Osielsko 1972 M40

345
00:30:23
00:28:15




332
00:29:12
00:27:58
307
00:29:35
00:27:30
3 984
41 1086 szefliński waldemar bydgoszcz 1971 M40 319
00:30:15
00:28:08
322
00:28:51
00:26:45




345
00:30:52
00:28:44


3 986
42 310 Jarzemski Marcin Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team 1987 M30

335
00:29:21
00:27:20


337
00:30:08
00:28:32
323
00:28:48
00:27:42


3 995
43 1283 Kamasz Dawid Bydgoszcz 1989 M20 284
00:28:20
00:26:17
337
00:29:36
00:27:22
378
00:37:28
00:34:27






3 999
44 646 Awizen Antoni Bydgoszcz Mysliwy 1948 M60





351
00:32:39
00:29:37
349
00:30:13
00:29:09
333
00:30:26
00:29:03
3 1033
45 1247 Sobierajski Łukasz Aleksandrów Kujawski WSPR Bydgoszcz 1992 M20 338
00:31:33
00:29:26




359
00:33:55
00:30:44


349
00:33:31
00:31:22
3 1046
46 142 Kończal Krzysztof Bydgoszcz 1979 M30 336
00:30:29
00:29:25
371
00:32:07
00:31:00




359
00:31:18
00:30:07


3 1066
47 1269 Smoliński Marcin Bydgoszcz 1975 M40 347
00:33:22
00:30:16
373
00:34:11
00:31:07
351
00:30:55
00:28:48






3 1071
48 339 Guryn Wiktor Bydgoszcz Zielony Pelikan 1983 M30 368
00:36:56
00:35:45
395
00:35:51
00:33:46




382
00:35:44
00:34:28


3 1145
49 653 Tuleja Jakub Bydgoszcz CWZS Zawisza Bydgoszcz 2001 M16





4
00:16:01
00:15:59


6
00:16:30
00:16:29
2 10
50 240 Jankowski Karol Bydgoszcz UKS Czapla Białe Błota 2001 M16 4
00:16:30
00:16:30


7
00:16:17
00:16:17






2 11
51 576 Wojciechowski Klaudiusz Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 2000 M16



8
00:16:38
00:16:37




8
00:16:47
00:16:45
2 16
52 7 Kubiński Jakub Osielsko Bydgoszcz Triathlon Team 1987 M30





22
00:18:20
00:18:19
22
00:17:57
00:17:57


2 44
53 1265 Łaganowski Łukasz Janikowo Raramuri Sosnówiec/Colitis Team 1984 M30

21
00:18:06
00:18:06




37
00:19:15
00:19:13


2 58
54 363 Bukowiński Michał Bydgoszcz 1978 M40 45
00:19:39
00:19:36
43
00:19:18
00:19:14








2 88
55 493 Chorzewski Kamil Drobin 1998 M20



48
00:21:29
00:19:29




51
00:19:32
00:19:27
2 99
56 675 Pic Dawid Osielsko 1992 M20







44
00:19:32
00:19:29
59
00:19:36
00:19:34
2 103
57 661 Gruszeczka Jacek Grudziądz parkrun Grudziądz 1986 M30







57
00:20:12
00:20:07
47
00:19:25
00:19:19
2 104
58 1093 Tadzik Wojciech Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIĘSTWA 1988 M30 51
00:19:59
00:19:56
54
00:19:36
00:19:33








2 105
59 443 Głogowski Krzysztof Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO 1977 M40

62
00:19:46
00:19:43
69
00:20:15
00:20:12






2 131
60 1253 Kochman Karol Bydgoszcz Zwyrolindor 1991 M20

71
00:20:03
00:19:59
60
00:19:48
00:19:46






2 131
61 77 Koniarski Janusz Przysiek 1967 M50 56
00:20:03
00:20:00
80
00:20:22
00:20:16








2 136
62 125 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz 1987 M30 61
00:20:15
00:20:11


75
00:20:26
00:20:21






2 136
63 1226 Gwizdal Michał Bydgoszcz Technika Zwyciestwa Team 1987 M30 66
00:20:21
00:20:17
77
00:20:11
00:20:07








2 143
64 112 Borkowski Tomasz Tuchola Kujavia3Team 1970 M40

96
00:20:54
00:20:48






68
00:20:00
00:19:56
2 164
65 1053 Hoc Marek Bydgoszcz Lege artis 1978 M40 79
00:21:59
00:20:58
88
00:20:43
00:20:35








2 167
66 114 Szałkowski Michał Koronowo 1981 M30 76
00:20:52
00:20:50
109
00:21:14
00:21:09








2 185
67 18 Sadecki Karol Chełmno CB 163 Bydgoszcz 1988 M30

118
00:21:31
00:21:25
77
00:20:32
00:20:26






2 195
68 704 Kujawa Piotr Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1970 M40







119
00:22:56
00:21:50
95
00:21:13
00:21:03
2 214
69 1289 Brymora Andrzej Bydgoszcz 1975 M40 94
00:21:20
00:21:15




140
00:22:36
00:22:29




2 234
70 1360 Bilski Marcin Bydgoszcz 1979 M30



126
00:21:47
00:21:39


108
00:21:48
00:21:43


2 234
71 1369 Szymański Filip Bydgoszcz VIII LO Bydgoszcz 2002 M16

121
00:22:29
00:21:27
130
00:21:46
00:21:42






2 251
72 551 Nowicki Mateusz Bydgoszcz 1994 M20



164
00:23:34
00:22:30
105
00:21:41
00:21:36




2 269
73 157 Foksiński Filip Bydgoszcz Staff Enea Bydgoszcz Triathlon 1996 M20 142
00:23:17
00:22:14
128
00:22:41
00:21:36








2 270
74 560 Kaczorowski Rafał Bydgoszcz Waleczni Bydgoszcz 1991 M20



135
00:21:55
00:21:45
142
00:24:08
00:22:29




2 277
75 424 Drwęcki Daniel Bydgoszcz Biegnij z ProService 1983 M30

129
00:21:46
00:21:38




153
00:22:40
00:22:29


2 282
76 439 Zakrocki Kamil Osielsko 1990 M20

161
00:23:38
00:22:17






125
00:22:56
00:21:52
2 286
77 390 Buła Tomasz Koronowo 1975 M40 167
00:24:08
00:22:55
152
00:23:08
00:22:06








2 319
78 502 Włodarczak Witold Bydgoszcz TRISPACE 1963 M50

131
00:22:44
00:21:41




205
00:23:55
00:23:40


2 336
79 163 Krzysiak Michał białe błota 1979 M30 161
00:23:56
00:22:48
188
00:24:07
00:22:55








2 349
80 372 Mielcarski Michał Solec Kujawski MIELCAR TEAM 1981 M30 191
00:24:28
00:23:25
183
00:23:51
00:22:51








2 374
81 1353 Sobociński Kamil Dąbrowa Chełmińska LKS Ostromecko 1985 M30

164
00:22:27
00:22:24




214
00:25:01
00:23:52


2 378
82 146 Kamiński Łukasz Niemcz Wkurw_Team 1985 M30 199
00:24:30
00:23:30




185
00:23:44
00:23:29




2 384
83 710 GAJKOWSKI IGOR RZĘCZKOWO 1999 M16







238
00:26:23
00:24:17
167
00:24:04
00:22:53
2 405
84 17 Budkiewicz Radosław Bydgoszcz 1988 M30 180
00:23:15
00:23:09
227
00:23:58
00:23:51








2 407
85 697 Klawikowski Dawid Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 M30







217
00:24:05
00:23:54
198
00:23:38
00:23:24
2 415
86 1367 Werner Robert Nakło nad Notecią VIII LO Bydgoszcz 2002 M16

228
00:24:57
00:23:55
219
00:24:44
00:23:39






2 447
87 180 Borkowski Michał Lubostroń 1991 M20 235
00:25:28
00:24:28
216
00:24:33
00:23:30








2 451
88 1121 Filosek Paweł Bydgoszcz 1995 M20

255
00:27:27
00:24:27
200
00:24:29
00:23:19






2 455
89 657 Mazurkiewicz Piotr Dobrcz 1978 M40







222
00:25:09
00:23:57
248
00:25:38
00:24:29
2 470
90 351 ANDRZEJEWSKI JACEK NIEMCZ 1979 M30 228
00:26:17
00:24:14








246
00:25:40
00:24:27
2 474
91 698 Bratek Andrzej Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1959 M50







224
00:24:11
00:24:01
252
00:25:42
00:24:35
2 476
92 328 Ziętara Michał Bydgoszcz 1991 M20 258
00:27:15
00:25:11
225
00:25:50
00:23:49








2 483
93 589 BINAKOWSKI JANUSZ 1977 M40



217
00:24:42
00:23:38




269
00:26:30
00:25:18
2 486
94 238 Twardowski Bartosz Bydgoszcz Ona i Kontrola 1988 M30

274
00:27:57
00:24:57
248
00:25:21
00:24:17






2 522
95 671 Kuć Dariusz Bydgoszcz 1986 M30







299
00:28:59
00:26:44
235
00:25:34
00:24:20
2 534
96 683 Kochański Tomasz Grudziądz parkrun Grudziądz 1986 M30







325
00:30:25
00:27:44
224
00:25:20
00:23:58
2 549
97 489 Ciachera Ireneusz Bydgoszcz indywidualnie 1967 M50





275
00:28:59
00:25:42
282
00:28:24
00:26:10


2 557
98 407 Olejnik Radosław Bydgoszcz 1984 M30

291
00:27:30
00:25:21
271
00:27:04
00:24:58






2 562
99 1140 Siwiński Maciej Bydgoszcz CB163 1980 M30 282
00:29:19
00:26:16
289
00:26:28
00:25:18








2 571
100 72 Bejster Przemysław Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1958 M60 287
00:27:36
00:26:21








285
00:27:15
00:26:04
2 572
101 585 Lewandowski Rafał Bydgoszcz B4sport.pl 1979 M30



305
00:28:22
00:26:07
270
00:27:13
00:25:29




2 575
102 367 Nowak Adam BYDGOSZCZ Wujek Porada 1972 M40 277
00:29:15
00:26:07




316
00:30:56
00:27:45




2 593
103 40 Stańczuk Wojciech Bydgoszcz 1968 M50 300
00:29:05
00:27:00




321
00:31:08
00:27:56




2 621
104 1200 Cichański Marcin Dobrcz 1987 M30 313
00:29:41
00:27:28


325
00:29:24
00:27:17






2 638
105 1071 Tomaszek Sebastian Bydgoszcz Atos 1979 M30 305
00:29:10
00:27:04


334
00:29:51
00:27:46






2 639
106 1263 Porczek Bartłomiej Bydgoszcz WSPR Bydgoszcz 1989 M20 315
00:29:53
00:27:48


324
00:29:18
00:27:12






2 639
107 26 Kurland Sebastian Bydgoszcz Biegam bo lubię... 1977 M40





340
00:31:46
00:28:38
312
00:29:17
00:27:14


2 652
108 360 Murawiec Krzysztof Murowaniec Nadkanale 1977 M40 304
00:28:11
00:27:03


364
00:31:53
00:29:48






2 668
109 317 Tobała Grzegorz Bydgoszcz Tobi team 1979 M30 331
00:31:21
00:29:16
339
00:29:48
00:27:35








2 670
110 672 Sybila Michał Bydgoszcz 1985 M30







351
00:31:26
00:29:15
325
00:30:52
00:28:38
2 676
111 670 Borowiec Michał Brzoza 1984 M30







352
00:31:26
00:29:18
326
00:30:55
00:28:41
2 678
112 700 Pokorski Adam Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M20







361
00:32:45
00:30:26
337
00:31:34
00:29:25
2 698
113 1106 Trepanowski Tomasz Przyłęki 1968 M50

348
00:30:28
00:28:21
356
00:31:20
00:29:11






2 704
114 333 Bociek Piotr Bydgoszcz 1974 M40 339
00:32:31
00:29:27
368
00:33:46
00:30:43








2 707
115 385 Przewłocki Sławomir Bydgoszcz Klinika Triathlonu 1958 M60 360
00:36:11
00:33:08
394
00:36:36
00:33:33








2 754
116 608 GACEK MIROSŁAW NIEMCZ 1959 M50





385
00:41:41
00:38:34
376
00:33:08
00:33:04


2 761
117 2 Biskup Marcin Bydgoszcz City Trail Team 1999 M16

2
00:15:23
00:15:23








1 2
118 706 Witkowski Mateusz Koszalin TriPower 1993 M20







2
00:15:53
00:15:52


1 2
119 482 Sieradzki Patryk Bydgoszcz CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Lekkoatletyczne 1998 M20

3
00:15:43
00:15:43








1 3
120 566 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 M20



3
00:15:59
00:15:59






1 3
121 694 Bednarek Adrian Bydgoszcz adrianbednarek.pl 1990 M20







4
00:16:06
00:16:06


1 4
122 610 Myszkiewicz Maciej Iława Team Kopeć 1996 M20









5
00:16:08
00:16:07
1 5
123 299 STANKIEWICZ Błażej Bydgoszcz LKS Ostromecko 1975 M40 11
00:17:19
00:17:18










1 11
124 601 Grabiński Wojciech Rogoźno gRUNwald team Poznań/CITY TRAIL TEAM 1994 M20





11
00:17:40
00:17:38




1 11
125 8 STRASZAK MARCIN OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 1982 M30









12
00:17:28
00:17:26
1 12
126 503 Szyszka Mariusz Bydgoszcz Spójnia Białe Błota/1BLOG 1978 M40

20
00:17:57
00:17:57








1 20
127 625 Chrząszcz Bartosz Pakość Brzeziński Run Club 1995 M20





21
00:18:20
00:18:18




1 21
128 705 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M30







23
00:18:00
00:17:58


1 23
129 725 Jabłoński Marcin Bydgoszcz KrysportTeam 1971 M40









25
00:18:25
00:18:21
1 25
130 520 Niedziałkowski Patryk Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1993 M20



26
00:18:20
00:18:18






1 26
131 574 Wołoszczak Leszek Bydgoszcz 6. KILOMETR 1990 M20









26
00:18:25
00:18:22
1 26
132 20 KAWIECKI PAWEŁ NIDZICA AkademiaMuzycznaBiega 1994 M20 27
00:18:41
00:18:40










1 27
133 636 Krysztofiak Sławomir BYDGOSZCZ 1965 M50





28
00:18:47
00:18:44




1 28
134 622 Siwiak Filip Gdańsk 1995 M20





30
00:19:00
00:18:56




1 30
135 345 Bentkowski Marcin Bydgoszcz MARBEN 1987 M30 32
00:19:11
00:19:09










1 32
136 651 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M50





38
00:19:24
00:19:21




1 38
137 100 Marzyjanek Jakub Inowrocław Pro 366 1987 M30 39
00:19:26
00:19:24










1 39
138 10 WACHOWIAK JAKUB OSIEK NAD NOTECIĄ TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M16









41
00:19:08
00:19:04
1 41
139 650 Behrendt Paweł Toruń OIRP Wrocław 1987 M30





41
00:19:36
00:19:32




1 41
140 732 Banaś Mateusz Gdańsk 1985 M30









43
00:19:10
00:19:06
1 43
141 461 Rzeszotarski Daniel Bydgoszcz 1984 M30

44
00:19:20
00:19:16








1 44
142 1306 Wadelski Maciej Bydgoszcz 1BLog 1987 M30 47
00:19:41
00:19:34










1 47
143 649 Fogt Maciej Kruszyn CB163 1981 M30





50
00:19:50
00:19:45




1 50
144 423 Walda Łukasz Bydgoszcz 1985 M30

51
00:19:33
00:19:30








1 51
145 1014 Basiński Łukasz Bydgoszcz Olimpiasport.pl 1992 M20







51
00:19:46
00:19:43


1 51
146 358 Lewandowski Mirosław Bydgoszcz 1982 M30 52
00:19:57
00:19:57










1 52
147 707 Szymański Adam Tryszczyn 1985 M30









54
00:19:38
00:19:32
1 54
148 587 RACZY MIKOŁAJ BYDGOSZCZ 1992 M20



55
00:19:41
00:19:39






1 55
149 497 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór 1988 M30









58
00:19:38
00:19:34
1 58
150 499 Biskupski Cezary Bydgoszcz Trispace 1987 M30

58
00:19:40
00:19:36








1 58
151 1282 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1965 M50



58
00:19:48
00:19:44






1 58
152 6 Kalaczyński Miłosz Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA 1997 M20









61
00:19:54
00:19:40
1 61
153 711 KNOTHE Adam Niemcz Budstol Invest 1972 M40









63
00:19:52
00:19:47
1 63
154 730 Knothe Adrian Niemcz Budstol Invest 2001 M16









64
00:19:53
00:19:49
1 64
155 9 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy Tokio64 Osiek nad Notecią 1974 M40









67
00:19:56
00:19:54
1 67
156 515 Szrajda Marcin Bydgoszcz 1983 M30

69
00:19:56
00:19:55








1 69
157 726 Szwarc Paweł Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30









70
00:20:09
00:20:03
1 70
158 595 DUDZIŃSKI ROBERT BIAŁE BŁOTA 1978 M40



72
00:20:23
00:20:16






1 72
159 688 Kolacki Jaroslaw Bydgoszcz 1989 M20







75
00:22:06
00:20:44


1 75
160 709 JURACHNO EDWARD BEŁCHATÓW KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1960 M50







79
00:20:55
00:20:49


1 79
161 733 WDOWIAK KAMIL NIEMCZ 1991 M20









80
00:20:33
00:20:28
1 80
162 1026 Piotrowski Dariusz Bydgoszcz Kujavia3team/GardenFlora MTB Team 1979 M30



81
00:20:36
00:20:32






1 81
163 640 Derengowski Lukasz Bydgoszcz 1985 M30





84
00:21:27
00:21:09




1 84
164 1083 DUSZKA łukasz BYDGOSZCZ TeamRunDuszki 1981 M30 86
00:21:20
00:21:06










1 86
165 641 Rybacki Marcin Bydgoszcz 1975 M40





92
00:21:21
00:21:16




1 92
166 561 Loboda Viacheslav Kremenchug 1978 M40



94
00:22:09
00:21:02






1 94
167 1251 BINIENDA MATEUSZ KRUSZYN BIMAT 1978 M40 102
00:21:31
00:21:23










1 102
168 540 Krzemiński Bartosz Bydgoszcz RUN PASJA 1981 M30



103
00:21:15
00:21:12






1 103
169 4 SPRZYSZYŃSKI MICHAŁ BYDGOSZCZ TRIRODZINKA.PL 1988 M30









103
00:21:21
00:21:16
1 103
170 714 Biernacki Sławomir Białe Błota 1980 M30







104
00:21:48
00:21:41


1 104
171 600 Dering Tomasz Bydgoszcz bydgoskie żółwie 1981 M30





109
00:23:14
00:21:37




1 109
172 623 Gordon Andrzej BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 1962 M50





110
00:21:55
00:21:40




1 110
173 598 Wolsztyński Daniel Bydgoszcz Polska 1990 M20









113
00:21:32
00:21:29
1 113
174 285 Kiełczyński Andrzej Bydgoszcz 1985 M30 115
00:22:32
00:21:33










1 115
175 638 Jaraszkiewicz Wojciech Kaźmierz 1984 M30





125
00:23:47
00:22:01




1 125
176 386 Frydryszek Michał Bydgoszcz #WitkowskiTeam 1989 M20 132
00:22:09
00:22:02










1 132
177 624 Brzeziński Rafał Bydgoszcz MILA 1986 M30





132
00:22:19
00:22:09




1 132
178 562 Kucharski Maciej OPALENICA 1982 M30



136
00:21:52
00:21:46






1 136
179 356 SAMEŁKO ŁUKASZ BYDGOSZCZ 1990 M20









137
00:23:16
00:22:14
1 137