Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1147 Czajkowska Sylwia Bydgoszcz #żółtokrólewscy 1977 K40 1
00:20:25
00:20:24
1
00:20:10
00:20:07
1
00:20:50
00:20:46
1
00:20:24
00:20:21




4 4
2 21 Konarska Svetlana Świecie 1973 K40

4
00:23:40
00:22:30
3
00:23:11
00:22:09
2
00:24:05
00:22:32
1
00:23:44
00:22:42
1
00:22:10
00:22:01
5 7
3 295 Palacz Wioletta Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA 1978 K40 2
00:21:31
00:21:26
2
00:21:11
00:21:07
2
00:21:30
00:21:23




3
00:22:38
00:22:30
4 9
4 57 Andrzejak Sylwia Żołędowo Iron MAX Team 1969 K40 3
00:22:53
00:22:42
3
00:23:30
00:22:26
4
00:23:01
00:22:55
3
00:23:14
00:23:05
3
00:23:00
00:22:50


5 12
5 251 Błażejak Krzysia Bydgoszcz wtlenie.pl/wTLENIE 1978 K40 4
00:24:28
00:23:14


5
00:24:37
00:23:27


2
00:23:54
00:22:49
2
00:23:30
00:22:24
4 13
6 38 Dzieża Roma Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1971 K40 6
00:25:42
00:24:36
6
00:25:13
00:24:02
6
00:24:38
00:23:29
4
00:25:24
00:23:42
4
00:23:42
00:23:34
4
00:22:58
00:22:51
6 18
7 1081 Stejuk Aleksandra Bydgoszcz AMS 1978 K40 5
00:25:02
00:23:57
5
00:24:58
00:23:53
8
00:24:17
00:24:05
5
00:25:31
00:23:52
6
00:24:59
00:23:49


5 21
8 126 Kubis Sylwia Bydgoszcz 1976 K40 7
00:25:51
00:24:40


7
00:24:56
00:23:43
6
00:26:02
00:24:17
5
00:24:45
00:23:38
5
00:23:49
00:23:38
5 23
9 417 Bednarek Marta Wtelno Czarne Stopy 1978 K40

7
00:25:21
00:24:17
15
00:27:07
00:25:49
11
00:27:15
00:25:31
10
00:25:37
00:24:29
6
00:25:08
00:24:03
5 34
10 578 Sowińska Justyna Łochowice Spójnia Białe Błota 1971 K40



10
00:25:32
00:24:25
7
00:26:42
00:25:01
12
00:26:08
00:25:04
8
00:26:06
00:24:57
4 37
11 1068 Zamiatowska Kinga BYDGOSZCZ BELLA LINE 1977 K40 12
00:26:27
00:25:20
8
00:25:43
00:24:40
12
00:25:01
00:24:52
8
00:26:42
00:25:06




4 40
12 1058 Sobol Magdalena Nakło nad Notecią 1976 K40 8
00:25:46
00:24:47
11
00:26:05
00:25:02
13
00:26:31
00:25:25
9
00:26:54
00:25:07
15
00:26:53
00:25:49


5 41
13 1142 Czyżak Joanna Nowy Dwór AMS 1975 K40 11
00:26:21
00:25:15
12
00:26:38
00:25:33
19
00:26:15
00:26:03
15
00:27:38
00:25:59


7
00:24:20
00:24:09
5 45
14 1210 Lange Monika Sicienko 1976 K40 14
00:27:50
00:25:40


9
00:25:38
00:24:19
13
00:29:03
00:25:52
11
00:26:46
00:24:40


4 47
15 1030 Brywczyńska Justyna Bydgoszcz #slimakibarcin 1978 K40 13
00:28:33
00:25:32
9
00:27:06
00:24:56


14
00:29:06
00:25:53
13
00:27:38
00:25:24
17
00:28:59
00:26:52
5 49
16 1308 Szyczewska Ewa Bydgoszcz keeeper 1972 K40 10
00:26:25
00:25:11




12
00:28:37
00:25:34
18
00:27:55
00:26:41
12
00:27:11
00:25:56
4 52
17 1139 dolata magdalena Rynarzewo 1977 K40 17
00:29:11
00:27:02
10
00:26:14
00:24:58
14
00:26:47
00:25:34




15
00:28:58
00:26:47
4 56
18 241 Jankowska Katarzyna Bydgoszcz 1972 K40 9
00:26:16
00:25:10


16
00:27:02
00:25:53
18
00:28:19
00:26:43
16
00:27:31
00:26:23


4 59
19 1373 Burczyk Katarzyna Bygdgoszcz 1975 K40



20
00:28:40
00:26:34
16
00:29:12
00:26:04
14
00:26:35
00:25:26
9
00:26:25
00:25:14
4 59
20 37 Stępień Monika Bydgoszcz 1978 K40 15
00:28:38
00:26:36


17
00:27:10
00:25:57
17
00:28:05
00:26:20
17
00:27:48
00:26:31
11
00:27:58
00:25:51
5 60
21 215 Fuz Gabriela Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1974 K40 21
00:30:00
00:27:46
14
00:29:02
00:26:51




19
00:28:54
00:26:46
13
00:28:35
00:26:29
4 67
22 1138 Kochańska Wioletta Paterek 1976 K40 18
00:29:08
00:27:04
17
00:28:36
00:27:30
23
00:28:26
00:27:21
28
00:30:56
00:29:12
26
00:29:42
00:28:32
14
00:27:39
00:26:34
6 72
23 426 WESOŁOWSKA DANIELA ZIELONKA Szurusie Team 1977 K40

15
00:29:27
00:27:19
18
00:28:07
00:26:03
19
00:30:53
00:27:51


23
00:30:24
00:28:19
4 75
24 1357 Kłos Lidia Papowo Biskupie Sport i Rekreacja START Chełmno 1974 K40

16
00:28:36
00:27:25
22
00:28:12
00:27:10
26
00:30:20
00:28:46
21
00:29:01
00:27:59
16
00:26:59
00:26:49
5 75
25 1085 Szajda Magdalena Bydgoszcz 1977 K40 27
00:31:09
00:28:59
19
00:29:05
00:27:50
28
00:29:39
00:28:27


20
00:30:00
00:27:51
18
00:29:26
00:27:16
5 84
26 151 Stimma Anna Pruszcz LUKS SEROCK 1976 K40 22
00:29:56
00:27:48
18
00:28:50
00:27:38
24
00:28:49
00:27:38
20
00:31:08
00:28:00
29
00:30:02
00:28:47


5 84
27 87 Skrzątek Anna Przyłęki 1973 K40 26
00:29:45
00:28:33
21
00:30:28
00:28:21
27
00:30:35
00:28:27


32
00:31:30
00:29:19
21
00:30:08
00:27:58
5 95
28 41 Kalinowska Kamila Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 19
00:29:25
00:27:22
22
00:30:38
00:28:36




36
00:31:54
00:29:41
20
00:30:00
00:27:51
4 97
29 109 Rydelska Kinga Bydgoszcz 1972 K40 20
00:29:42
00:27:38


34
00:30:44
00:29:30


24
00:29:49
00:28:29
24
00:29:47
00:28:33
4 102
30 1314 Stępniak Paulina Bydgoszcz Run4Fun 1978 K40 24
00:30:35
00:28:23
20
00:30:30
00:28:19


33
00:33:01
00:29:56
25
00:30:40
00:28:29


4 102
31 1168 Jaroszewska Anna Tryszczyn Deep Forest 1976 K40 33
00:34:07
00:31:02


33
00:31:38
00:29:26
29
00:32:33
00:29:20
22
00:29:17
00:28:02
19
00:28:38
00:27:21
5 103
32 1092 Krymer Agnieszka Bydgoszcz 1971 K40

28
00:31:31
00:29:29
29
00:30:10
00:28:55
23
00:29:57
00:28:06
27
00:29:38
00:28:32
25
00:30:18
00:29:04
5 103
33 1098 Suchodolska Agnieszka Żołędowo 1976 K40 23
00:29:29
00:28:14
23
00:30:52
00:28:44


24
00:31:37
00:28:33
33
00:31:23
00:29:20


4 103
34 1257 Janic Joanna Bydgoszcz 1978 K40 32
00:32:46
00:30:30
30
00:31:53
00:29:39
31
00:31:24
00:29:10
22
00:31:13
00:28:01
23
00:30:20
00:28:06


5 106
35 1120 Mikołajczak Magdalena Bydgoszcz 1972 K40 29
00:31:54
00:29:40
26
00:31:22
00:29:20
37
00:32:23
00:30:13
30
00:32:45
00:29:27
34
00:31:57
00:29:37
26
00:31:24
00:29:17
6 111
36 435 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40

25
00:31:27
00:29:18
30
00:30:18
00:29:00


35
00:30:54
00:29:37
29
00:30:59
00:29:49
4 119
37 579 Sosnowska Dorota Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1978 K40



43
00:34:06
00:31:07
27
00:33:41
00:29:09
28
00:31:23
00:28:45
22
00:30:34
00:28:17
4 120
38 23 Janulewicz Monika Bydgoszcz 1977 K40 35
00:33:35
00:31:12


40
00:34:01
00:30:59
31
00:34:24
00:29:50
30
00:31:28
00:29:06
30
00:32:54
00:29:52
5 126
39 279 Nunzek Agnieszka Bydgoszcz Żółtokrólewscy 1974 K40 16
00:29:01
00:26:51


21
00:28:15
00:27:07
50
00:42:02
00:37:22


40
00:39:27
00:36:22
4 127
40 1064 Miłkowska Monika Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1978 K40 25
00:30:29
00:28:26
33
00:32:19
00:30:13
38
00:32:42
00:30:30
39
00:34:35
00:31:26


34
00:36:28
00:33:26
5 130
41 1150 Cybul Anna Bydgoszcz 1974 K40 30
00:32:20
00:30:17
29
00:31:31
00:29:29
36
00:31:09
00:29:54
37
00:32:57
00:31:05
40
00:32:01
00:30:40


5 132
42 291 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1972 K40 31
00:32:43
00:30:28
32
00:33:07
00:30:03


32
00:33:10
00:29:55
39
00:32:30
00:30:16


4 134
43 487 KAŹMIERCZAK Aleksandra Niwy Biegaj z Dębami 1976 K40



44
00:32:25
00:31:15
34
00:33:06
00:29:56
31
00:31:25
00:29:19
31
00:32:22
00:30:12
4 140
44 132 Lewandowska Beata Bydgoszcz #Biegacze 1973 K40 39
00:33:54
00:31:40
38
00:34:13
00:32:05
50
00:34:06
00:31:55
40
00:34:48
00:31:38
42
00:34:41
00:32:28
33
00:35:06
00:32:53
6 150
45 1331 Kowalczyk Violetta Niemcz keeeper 1974 K40 34
00:33:10
00:31:06
37
00:32:19
00:31:05
42
00:33:11
00:31:06
38
00:32:53
00:31:13




4 151
46 136 Dzikowska Agnieszka Bydgoszcz 1975 K40

34
00:31:51
00:30:44
55
00:34:05
00:33:04


38
00:31:17
00:30:06
28
00:30:45
00:29:37
4 155
47 68 Krysińska Kamila Bydgoszcz 1977 K40 38
00:34:43
00:31:38
36
00:33:50
00:30:47
41
00:34:00
00:31:00




41
00:39:27
00:36:23
4 156
48 233 Gwizdała Katarzyna Gruczno 1973 K40 44
00:34:39
00:32:33
35
00:31:59
00:30:46


44
00:34:32
00:32:48
49
00:37:15
00:36:05
36
00:35:30
00:34:23
5 159
49 1042 Piórkowska Agnieszka Bydgoszcz BRB Bydgoszcz 1978 K40 42
00:35:28
00:32:23
39
00:34:23
00:32:08
51
00:34:10
00:31:57
47
00:37:33
00:34:16
51
00:40:14
00:37:54
37
00:37:34
00:34:30
6 165
50 138 Plucińska Aleksandra Bydgoszcz PACTUM 1977 K40

41
00:35:15
00:32:10
45
00:33:22
00:31:18
45
00:37:22
00:32:50
46
00:36:21
00:33:43
35
00:37:17
00:34:16
5 166
51 1243 NOWAKOWSKA Sylwia Bydgoszcz brak 1978 K40 37
00:34:32
00:31:31
43
00:35:31
00:32:26
47
00:34:29
00:31:27
41
00:36:34
00:32:01




4 168
52 1234 Rupińska Justyna Bydgoszcz 1974 K40 46
00:36:09
00:33:54
44
00:34:52
00:32:46
39
00:32:51
00:30:42


44
00:35:32
00:33:20


4 173
53 273 wruk justyna gródek 1972 K40 45
00:35:10
00:33:00
45
00:35:11
00:33:07


46
00:36:39
00:33:32
47
00:35:55
00:33:47
38
00:37:35
00:35:24
5 174
54 1237 Rassalska-Kausa Jola Bydgoszcz Yogi Biega 1978 K40 47
00:37:38
00:34:37
42
00:34:26
00:32:18


49
00:40:45
00:36:13


43
00:38:56
00:36:44
4 181
55 268 Mikołajczak Aleksandra Solec Kujawski Soleccy Biegacze 1978 K40 43
00:35:31
00:32:25
40
00:34:23
00:32:08
52
00:34:26
00:32:13


50
00:40:14
00:37:52


4 185
56 526 Pyra-Kuczyńska Marzena Jeżewo 1976 K40



53
00:34:23
00:32:14
43
00:35:33
00:32:24
45
00:34:50
00:33:35
44
00:39:11
00:37:05
4 185
57 1125 Zelek Aleksandra Bydgoszcz 1974 K40 48
00:39:54
00:36:49
48
00:38:04
00:35:00
56
00:38:07
00:35:05




39
00:39:16
00:36:13
4 191
58 1024 Stępkowska Izabela Bydgoszcz 1974 K40 49
00:39:16
00:36:59




53
00:40:29
00:38:45
48
00:36:46
00:35:31
42
00:37:33
00:36:26
4 192
59 278 Tokarska Agnieszka Bydgoszcz 1976 K40 50
00:40:19
00:37:13
49
00:38:01
00:35:56


51
00:40:45
00:37:38


45
00:41:04
00:38:53
4 195
60 1266 Ciesielska Beata Bydgoszcz 1970 K40 51
00:47:34
00:44:24
50
00:44:59
00:41:50




52
00:45:26
00:42:47
46
00:45:03
00:41:54
4 199

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1241 Kolasińska Edyta Bydgoszcz Gremlinki 1978 K40

27
00:31:26
00:29:24
35
00:31:38
00:29:32
35
00:33:47
00:30:35




3 97
2 508 Al-Drawi Joanna Bydgoszcz Klinika Triathlonu 1978 K40

13
00:28:18
00:26:11




7
00:25:57
00:23:53


2 20
3 428 Bylicka Katarzyna BYDGOSZCZ Perełka 1973 K40



11
00:26:02
00:24:48
10
00:26:49
00:25:07




2 21
4 437 Sztejka Jolanta Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka 1978 K40



25
00:29:49
00:27:40
21
00:32:33
00:28:01




2 46
5 408 Król Joanna Bydgoszcz 1975 K40

24
00:30:17
00:29:06
32
00:31:31
00:29:19






2 56
6 111 Przybylska Paulina Bydgoszcz 1977 K40



46
00:33:31
00:31:19
25
00:31:57
00:28:38




2 71
7 282 Tubaja Anita Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1978 K40 41
00:34:32
00:32:19








32
00:34:19
00:32:13
2 73
8 635 Pogorzelska Bogusia Wieczfnia Kościelna 1977 K40





48
00:39:33
00:34:53


27
00:31:32
00:29:20
2 75
9 480 Glaza Aleksandra Ciele UKS Czapla Białe Błota 1974 K40

47
00:36:36
00:34:28


42
00:35:23
00:32:20




2 89
10 414 MARĆ Agnieszka Bydgoszcz 1975 K40

46
00:35:23
00:33:17




43
00:35:24
00:33:19


2 89
11 1250 michalska aleksandra olimpin 1972 K40 36
00:33:26
00:31:13


54
00:34:15
00:32:59






2 90
12 607 GACEK PAULINA NIEMCZ 1971 K40





52
00:41:40
00:38:34
41
00:32:18
00:32:13


2 93
13 687 Mączewska Marzena Grudziądz 1969 1969 K40







8
00:25:16
00:24:00


1 8
14 719 SMARZYK EWELINA BYDGOSZCZ 1977 K40







9
00:28:11
00:24:07


1 9
15 590 Skonieczna Marlena Bydgoszcz Fordon Runners 1975 K40









10
00:26:34
00:25:19
1 10
16 563 Paczka Anna Gniezno 1977 K40



26
00:30:32
00:28:22






1 26
17 58 Mazurek Anita Bydgoszcz 1975 K40 28
00:32:23
00:29:20










1 28
18 261 podsiedlik zuzanna Żołędowo 1Blog 1974 K40

31
00:32:08
00:29:57








1 31
19 609 KAROW ALEKSANDRA MUROWANIEC 1976 K40





36
00:33:57
00:30:54




1 36
20 712 MINDKOWSKA ANNA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1975 K40







37
00:31:54
00:29:42


1 37
21 170 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA TORUŃ Run For Fun 1977 K40 40
00:33:46
00:31:42










1 40
22 570 Szczygieł Marlena Kwidzyn 1978 K40



48
00:33:53
00:31:39






1 48
23 1218 KAŁUŻNA AGNIESZKA BYDGOSZCZ 1976 K40



49
00:33:50
00:31:41






1 49
24 645 Rybka Aldona Zielonka ŻÓŁTOKRÓLEWSCY #B3K 1976 K40





54
00:44:46
00:40:05




1 54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni