Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 335 Gurna Jolanta Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1965 K50

1
00:21:08
00:21:03
1
00:21:27
00:21:21
1
00:21:45
00:21:39
1
00:21:37
00:21:31
1
00:21:09
00:21:02
5 4
2 1195 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50

2
00:25:43
00:24:39
2
00:25:58
00:24:51
2
00:26:26
00:24:44
2
00:25:45
00:24:37
3
00:25:34
00:24:28
5 8
3 1279 Przybylska Grażyna Bydgoszcz SLPB, Bydgoszcz na start 1964 K50 1
00:28:59
00:26:44
4
00:28:30
00:26:17
3
00:28:33
00:26:22
3
00:27:56
00:26:15
3
00:27:31
00:26:13
4
00:27:37
00:26:28
6 10
4 1261 Skwarek Bogumiła Pruszcz Pomorski 1967 K50

3
00:26:58
00:25:51
4
00:27:53
00:26:49
6
00:29:59
00:28:21
7
00:29:56
00:28:45
7
00:29:37
00:28:30
5 20
5 1355 Dalak - Ożóg Grażyna Laskowice TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1962 K50

7
00:29:57
00:27:54
5
00:28:24
00:27:06
4
00:28:19
00:26:38
4
00:28:37
00:27:27


4 20
6 1163 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 7
00:32:47
00:30:33
10
00:30:58
00:28:54
6
00:30:37
00:28:37
7
00:31:55
00:28:53
5
00:30:28
00:28:25
6
00:30:00
00:27:57
6 24
7 55 Woźniacka Beata Solec Kujawski Azyl.dla.Jeży/Fundacja JeKo 1965 K50 6
00:33:26
00:30:25
13
00:32:19
00:30:12
7
00:32:14
00:30:07
10
00:33:20
00:30:17
9
00:32:57
00:30:49


5 32
8 1341 Śpica Dorota Bydgoszcz BBL Bydgoszcz 1967 K50

12
00:31:01
00:28:55


8
00:33:12
00:29:57
8
00:31:12
00:29:00
5
00:30:01
00:27:54
4 33
9 1190 Kulczyńska Joanna Bydgoszcz 1964 K50 5
00:32:18
00:30:03
11
00:31:01
00:28:55


9
00:33:14
00:29:57


8
00:31:54
00:29:47
4 33
10 451 Bączkowska Elżbieta Świecie 1968 K50

14
00:32:57
00:30:42
8
00:33:03
00:30:56
11
00:37:01
00:32:28
10
00:35:13
00:32:36


4 43
11 1046 Wiśniewska Ewa Mrocza 1968 K50 8
00:35:09
00:32:09
15
00:36:00
00:32:58


13
00:44:49
00:40:10
11
00:36:48
00:34:25


4 47
12 1292 Markowska-Baumgart Aneta Osielsko Gmina Osielsko 1960 K50

17
00:37:32
00:34:28


12
00:38:00
00:34:44
12
00:37:11
00:34:53
9
00:37:00
00:33:57
4 50

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 271 Szatkowska Beata Bydgoszcz 1963 K50 3
00:31:08
00:28:02
6
00:30:53
00:27:48


5
00:31:33
00:26:54




3 14
2 78 Koniarska Agata Przysiek 1968 K50 2
00:29:28
00:27:19
8
00:30:06
00:28:00








2 10
3 501 Włodarczak Barbara Bydgoszcz 1963 K50

5
00:28:14
00:27:04




6
00:29:41
00:28:30


2 11
4 366 Bukowińska Grażyna Bydgoszcz 1960 K50 4
00:32:04
00:29:55
9
00:29:11
00:28:04








2 13
5 379 Spadzińska Maria Strzyżawa 1960 K50 9
00:36:11
00:33:08
16
00:36:34
00:33:31








2 25
6 582 Gackowska Beata Barcin TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1968 K50









2
00:24:17
00:24:06
1 2

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni