Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1076 Pawlik Stanisław Osielsko 1965 M50

1
00:18:30
00:18:29
2
00:19:00
00:18:59


1
00:18:59
00:18:56
1
00:18:45
00:18:42
4 5
2 1095 Bejgier Edmund Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko 1968 M50 1
00:18:45
00:18:43
2
00:18:36
00:18:35
1
00:18:46
00:18:45
2
00:19:18
00:19:15
2
00:19:18
00:19:15
2
00:19:01
00:18:58
6 6
3 1048 Raczyński Krzysztof Bydgoszcz Biegający Filozof Team 1960 M50 2
00:19:19
00:19:16


3
00:19:42
00:19:40
4
00:19:40
00:19:37
3
00:19:40
00:19:37
3
00:19:42
00:19:39
5 11
4 1242 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Czarne Stopy 1964 M50 4
00:21:30
00:20:31
4
00:21:30
00:20:29


5
00:22:13
00:20:39
4
00:21:46
00:20:41


4 17
5 1199 Mondry Waldemar Bydgoszcz 1965 M50 5
00:21:08
00:21:04
6
00:21:02
00:20:55


6
00:21:24
00:21:16
6
00:21:01
00:20:52
5
00:21:24
00:21:15
5 22
6 1112 Michalak Wojciech Bydgoszcz 1966 M50 8
00:22:33
00:21:32
7
00:21:20
00:21:15
5
00:21:13
00:21:06
8
00:21:39
00:21:31
7
00:22:44
00:21:36
4
00:21:08
00:21:01
6 23
7 1156 włoch sylwester Bydgoszcz max do końca 1963 M50 6
00:21:15
00:21:08
5
00:21:39
00:20:40
7
00:22:45
00:21:45
7
00:22:52
00:21:17
9
00:22:00
00:21:54


5 25
8 1158 Zimny Marek Bydgoszcz BKTR Gryf 1960 M50 7
00:21:31
00:21:25




11
00:22:31
00:22:25
8
00:22:00
00:21:48
6
00:21:57
00:21:47
4 32
9 1260 PAWLIK Marek Pruszcz Farmvita Team 1960 M50

10
00:23:03
00:22:02
6
00:21:48
00:21:39
10
00:22:25
00:22:18
10
00:22:31
00:22:23
7
00:22:04
00:21:55
5 33
10 1032 Kuchczyński Adam Bydgoszcz Ból To Ściema 1967 M50 12
00:23:23
00:23:10
12
00:22:59
00:22:48
10
00:22:58
00:22:45
13
00:23:26
00:23:12
11
00:22:56
00:22:43
11
00:23:13
00:22:57
6 44
11 1291 Baumgart Jacek Osielsko Biegaj z Dębami 1962 M50 10
00:23:27
00:22:25
11
00:23:32
00:22:27


17
00:23:56
00:23:46
14
00:23:19
00:23:06
10
00:23:04
00:22:56
5 45
12 534 Raunest Adam bydgoszcz 1962 M50



9
00:23:40
00:22:34
16
00:25:23
00:23:40
12
00:23:00
00:22:51
8
00:22:51
00:22:45
4 45
13 1180 Luzak Mirosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1961 M50 11
00:25:02
00:22:59
30
00:30:18
00:27:17
12
00:24:21
00:23:16
14
00:24:47
00:23:12
15
00:24:36
00:23:30
20
00:25:31
00:24:27
6 52
14 382 Węgrzynowski Sławomir Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1968 M50 9
00:23:08
00:22:06
9
00:22:07
00:22:01


12
00:22:47
00:22:41
23
00:25:36
00:24:30
28
00:27:48
00:26:40
5 53
15 1050 Falkowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 13
00:24:17
00:23:12
15
00:24:12
00:23:09
13
00:24:30
00:23:24
18
00:25:24
00:23:46
17
00:24:45
00:23:39
12
00:23:22
00:23:10
6 53
16 1096 Holiczko Mirosław Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50

13
00:23:04
00:22:57
11
00:23:19
00:23:12
22
00:24:44
00:24:35
13
00:23:11
00:23:03


4 59
17 148 Dobosz Maciej Niemcz 1968 M50 17
00:25:31
00:24:24
17
00:24:53
00:23:50
15
00:24:42
00:23:36
15
00:25:10
00:23:33
20
00:25:12
00:24:03
14
00:24:53
00:23:44
6 61
18 420 Ćwikliński Jarosław Bydgoszcz colorado pizza express 1964 M50

16
00:24:57
00:23:48
14
00:25:25
00:23:25
19
00:25:37
00:23:48
16
00:25:40
00:23:34
16
00:25:51
00:23:48
5 62
19 1144 Brzuskiewicz Sławomir Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 16
00:25:16
00:24:10
18
00:24:09
00:23:59


23
00:26:30
00:24:36
35
00:30:07
00:27:53
15
00:23:55
00:23:45
5 72
20 445 Lica Krzysztof Bydgoszcz SISU OWB rowertour.com 1962 M50

14
00:25:07
00:23:06


21
00:27:43
00:24:29
21
00:26:17
00:24:13
19
00:25:37
00:24:24
4 75
21 403 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ Parkrun Bydgoszcz 1968 M50

21
00:25:32
00:24:28
18
00:25:22
00:24:17
20
00:24:32
00:24:19


18
00:24:18
00:24:07
4 77
22 399 Drygas Ryszard Bydgoszcz 1965 M50

22
00:25:41
00:24:40
20
00:26:02
00:25:00
24
00:26:19
00:24:45
22
00:24:33
00:24:24
17
00:24:05
00:23:56
5 81
23 1293 Anglart Roman Bydgoszcz 1966 M50 14
00:24:32
00:23:27


17
00:25:00
00:23:54


28
00:27:01
00:25:54
23
00:26:16
00:25:12
4 82
24 83 Zupa Wojciech Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com 1962 M50

20
00:26:19
00:24:17
19
00:26:40
00:24:40
25
00:28:06
00:24:52
24
00:26:36
00:24:33
22
00:26:40
00:24:37
5 85
25 430 Kowalewski Wojciech Bydgoszcz 1968 M50

19
00:25:07
00:24:01
16
00:24:48
00:23:43


26
00:26:03
00:24:54
29
00:28:17
00:27:05
4 90
26 212 Kwasek Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1967 M50 18
00:25:42
00:24:37
23
00:26:08
00:25:00


27
00:27:01
00:25:21
27
00:26:06
00:24:59
26
00:27:06
00:25:58
5 94
27 1202 Przybylski Mariusz Bydgoszcz GLS Poland 1962 M50 19
00:27:39
00:26:27
24
00:27:01
00:25:47


31
00:28:02
00:26:16


24
00:26:18
00:25:14
4 98
28 1196 Kolanowski Wojciech Bydgoszcz 1962 M50

25
00:27:13
00:26:07
21
00:26:41
00:25:34
29
00:27:45
00:26:04
29
00:27:07
00:25:58
25
00:26:56
00:25:50
5 100
29 35 Twardowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 23
00:29:25
00:27:11
28
00:28:38
00:26:33
23
00:28:44
00:26:42
39
00:31:58
00:28:53
37
00:30:21
00:28:10
33
00:30:40
00:28:33
6 107
30 1143 Rumocki Józek Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 1959 M50 20
00:27:41
00:26:33
26
00:27:20
00:26:12
25
00:28:05
00:26:59
37
00:29:45
00:28:06




4 108
31 1192 Wegner Roman Niemcz 1963 M50



22
00:28:05
00:26:03
30
00:29:09
00:26:07
31
00:28:43
00:26:40
27
00:28:15
00:26:12
4 110
32 1213 WAWRZYNIAK PIOTR BYDGOSZCZ 1966 M50 21
00:28:57
00:26:47
27
00:28:40
00:26:32




34
00:30:05
00:27:45
31
00:29:25
00:27:18
4 113
33 1161 LEWANDOWSKI Jan Bydgoszcz 1962 M50 24
00:32:17
00:29:17
32
00:30:00
00:27:55
26
00:29:24
00:27:21




34
00:30:58
00:28:50
4 116
34 96 Sieński Jacek Niemcz RUN Bydgoszcz 1963 M50

29
00:29:01
00:26:56
24
00:28:45
00:26:43
34
00:30:57
00:27:50


30
00:29:22
00:27:12
4 117
35 1088 Gotowicz Mariusz Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50

31
00:29:22
00:27:19
28
00:29:41
00:27:37
38
00:31:47
00:28:37
33
00:29:54
00:27:43


4 130
36 1201 Wyporkiewicz Jerzy Wilcze Klinika Triathlonu 1967 M50



30
00:31:18
00:28:18
36
00:31:12
00:28:01
32
00:29:47
00:27:42
32
00:30:02
00:27:58
4 130
37 248 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 26
00:30:17
00:30:10
37
00:33:13
00:33:07
32
00:30:19
00:28:59
42
00:33:16
00:30:03
36
00:29:03
00:27:53


5 131
38 1045 Kapeliński Stanisław Bydgoszcz RODOS Team 1967 M50 25
00:32:26
00:29:25
36
00:32:21
00:30:09
34
00:31:45
00:29:38
43
00:34:35
00:31:20
41
00:32:44
00:30:27
36
00:33:15
00:31:08
6 131
39 558 wawrzyniak Andrzej bydgoszcz 22. ODN 1960 M50



27
00:29:29
00:27:26
33
00:29:34
00:27:44
38
00:29:45
00:28:30
35
00:30:17
00:29:05
4 133
40 120 Stankiewicz Dariusz Maksymilianowo Ból to ściema 1967 M50

35
00:31:17
00:29:05
29
00:30:24
00:28:14
40
00:32:46
00:29:39
39
00:30:57
00:28:44


4 143
41 316 Sapa Dariusz Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1967 M50 28
00:42:56
00:39:47
38
00:43:05
00:39:58
35
00:47:13
00:44:10
45
00:46:51
00:42:10
44
00:43:41
00:41:00


5 145
42 1323 Liwoch Grzegorz Osielsko 1967 M50

34
00:31:09
00:29:04
31
00:30:35
00:28:26
41
00:32:55
00:29:42
40
00:31:41
00:29:33


4 146

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 631 Nowak Paweł Kcynia Kepnet 1965 M50





26
00:26:47
00:25:02
25
00:25:53
00:24:35
13
00:24:28
00:23:23
3 64
2 77 Koniarski Janusz Przysiek 1967 M50 3
00:20:03
00:20:00
3
00:20:22
00:20:16








2 6
3 502 Włodarczak Witold Bydgoszcz TRISPACE 1963 M50

8
00:22:44
00:21:41




18
00:23:55
00:23:40


2 26
4 698 Bratek Andrzej Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1959 M50







19
00:24:11
00:24:01
21
00:25:42
00:24:35
2 40
5 40 Stańczuk Wojciech Bydgoszcz 1968 M50 22
00:29:05
00:27:00




35
00:31:08
00:27:56




2 57
6 489 Ciachera Ireneusz Bydgoszcz indywidualnie 1967 M50





28
00:28:59
00:25:42
30
00:28:24
00:26:10


2 58
7 1106 Trepanowski Tomasz Przyłęki 1968 M50

33
00:30:28
00:28:21
33
00:31:20
00:29:11






2 66
8 608 GACEK MIROSŁAW NIEMCZ 1959 M50





44
00:41:41
00:38:34
42
00:33:08
00:33:04


2 86
9 636 Krysztofiak Sławomir BYDGOSZCZ 1965 M50





1
00:18:47
00:18:44




1 1
10 651 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M50





3
00:19:24
00:19:21




1 3
11 1282 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1965 M50



4
00:19:48
00:19:44






1 4
12 709 JURACHNO EDWARD BEŁCHATÓW KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1960 M50







5
00:20:55
00:20:49


1 5
13 555 Dumowski Krzsztof Łochowice 1966 M50



8
00:22:03
00:21:54






1 8
14 623 Gordon Andrzej BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 1962 M50





9
00:21:55
00:21:40




1 9
15 505 Bagrowski Marek Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50









9
00:22:58
00:22:50
1 9
16 370 ĆWIKILIŃSKI JAROSŁAW BYDGOSZCZ COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 15
00:24:34
00:23:31










1 15
17 59 Haracewiat Cezary Bydgoszcz Chupacabras 1961 M50 27
00:35:07
00:32:55










1 27
18 656 Sierant Marian Bydgoszcz Żółtokrólewscy 1959 M50





32
00:30:03
00:26:35




1 32
19 691 Sandal Trond Bydgoszcz JFTC 1965 M50







43
00:40:00
00:37:44


1 43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni