Bydgoszcz

Trasa

Trasy biegów cyklu CITY TRAIL to zawsze 5 kilometrów w pięknej, leśnej scenerii Myślęcinka i Nadleśnictwa Żołędowo. Właśnie dlatego nasze zawody są dla każdego - dla początkujących, ponieważ dystans 5 kilometrów można przebyć marszobiegiem bez większego wysiłku, dla tych bardziej zaawansowanych - aby mogli sprawdzić się zawsze na tej samej trasie - nie tylko w perspektywie miesięcy, ale nawet lat.

Start i meta biegu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden są zlokalizowane na Polanie Różopole. Biegamy na terenie Myślęcinka i Nadleśnictwa Żołędowo. 

Uwaga - nie ma możliwości parkowania przy Polanie Różopole. Warto przyjechać nieco wcześniej, by spokojnie zostawić auto na parkingu znajdujących się w odległości około kilometra od naszego biegowego miasteczka (ul. Gdańska) lub przy pętli tramwajowej (ul. Rekreacyjna) znajdującej się ok. 1,5 km od startu naszego biegu. 

Partnerem cyklu CITY TRAIL w Bydgoszczy jest Nadleśnictwo Żołędowo.

Lokalizacja biura zawodów (obok jest start i meta): BIURO ZAWODÓW (kliknij)

Rekordy trasy:
KOBIETY: Aleksandra Brzezińska (Brzeziński Run Club) - 16:18
MĘŻCZYŹNI: Maciej Megier (KS AZS AWFiS Gdańsk)  - 14:18

Zwycięzcy edycji 2022/2023:
KOBIETY: Olga Ochal (TEAMOCHAL)
MĘŻCZYŹNI: Przemysław Ratajczyk (TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zwycięzcy edycji 2021/2022:
KOBIETY: Aleksandra Brzezińska (Brzeziński Run Club)
MĘŻCZYŹNI: Błażej Brzeziński (Brzeziński Run Club

Zwycięzcy edycji 2019/2020:
KOBIETY: Daria Maik (KotłowskiMaikParanadystansie Team)
MĘŻCZYŹNI: Damian Rudnik (Damian Rudnik Team) 

Zwycięzcy edycji 2018/2019:
KOBIETY: Marta Szenk 
MĘŻCZYŹNI: Krystian Szymański (ANKO sport) 

Zwycięzcy edycji 2017/2018:
KOBIETY: Aleksandra Brzezińska (Brzeziński Run Club)
MĘŻCZYŹNI: Bartosz Kotłowski (LKS Ostromecko) 

Zwycięzcy edycji 2016/2017:
KOBIETY: Aleksandra Brzezińska (Brzeziński Run Club)
MĘŻCZYŹNI: Bartosz Kotłowski (LKS Ostromecko) 

Zwycięzcy edycji 2015/2016:
KOBIETY: Marta Szenk (Lekko Spoceni)
MĘŻCZYŹNI: Bartosz Kotłowski (LKS Ostromecko) 

Zwycięzcy edycji 2014/2015:
KOBIETY: Marta Szenk (Lekko Spoceni)
MĘŻCZYŹNI: Bartosz Kotłowski (LKS Ostromecko) 

Zwycięzcy edycji 2013/2014:
KOBIETY: Daria Maik
MĘŻCZYŹNI: Bartosz Kotłowski (LKS Ostromecko) 

Zwycięzcy edycji 2012/2013:
KOBIETY: Oliwia Popławska KB Łapka)
MĘŻCZYŹNI: Kamil Sieracki (Brzoza Biega)

Trasa biegu głównego:

Sponsor tytularny