Aktualności

Najważniejsze zasady cyklu Grand Prix
23.02.2024

Najważniejsze zasady cyklu Grand Prix

Cykl CITY TRAIL organizujemy w formule Grand Prix i nie jest to zbyt popularne rozwiązanie w świecie biegów. Jesteśmy już blisko końca sezonu 2023/2024, więc to dobry moment na przypomnienie najważniejszych zasad naszego wydarzenia oraz prezentację terminarza oficjalnych podsumowań edycji.

W weekend biegamy we Wrocławiu i Katowicach
21.02.2024

W weekend biegamy we Wrocławiu i Katowicach

Wrocław i Katowice zamkną czwartą - przedostatnią kolejkę edycji 2023/2024. We wrocławskim Lesie Osobowickim widzimy się w sobotę. Nad katowickimi Stawami Janina i Barbara jesteśmy w niedzielę. Przypominamy najważniejsze informacje przed startem - lokalizacje naszych biegów i parkingów oraz harmonogram. W newsie znajdziecie także informację o spotkaniu ze znakomitymi biegaczkami - siostrami Alicją i Anetą Konieczek.

Cztery biegi w dwa dni! Dzięki, że byliście z nami!
19.02.2024

Cztery biegi w dwa dni! Dzięki, że byliście z nami!

W weekend 17-18 lutego widzieliśmy się w czterech lokalizacjach: Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Trójmieście. Łączna frekwencja to ponad 1600 Uczestników - 1237 w biegach na dystansie 5 km oraz 423 w zawodach dla dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni ze swoich osiągnięć i przede wszystkim - że dobrze się bawiliście!

W weekend widzimy się w Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Gdyni!
15.02.2024

W weekend widzimy się w Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Gdyni!

To będzie intensywny weekend! 17-18 lutego jesteśmy w czterech lokalizacjach - w sobotę widzimy się w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście (Gdyni). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Pobiegliśmy w Warszawie i Bydgoszczy po raz czwarty
13.02.2024

Pobiegliśmy w Warszawie i Bydgoszczy po raz czwarty

W weekend 10-11 lutego odbyły się czwarte - przedostatnie - zawody sezonu 2023/2024 w Warszawie i Bydgoszczy. Do linii mety dystansu głównego na 5 km - dotarło 501 osób w Warszawie oraz 454 - w Bydgoszczy. W biegach CITY TRAIL Junior uczestniczyło kolejno 230 i 90 młodych sportowców. W najbliższy weekend - 17-18 lutego widzimy się w Olsztynie, Lublinie, Gdyni i Łodzi.

Warszawa i Bydgoszcz na start!
07.02.2024

Warszawa i Bydgoszcz na start!

Czwarte rozdanie w Warszawie i Bydgoszczy przed nami! W sobotę (10 lutego) widzimy się w warszawskim Lesie Młociny, a w niedzielę (11 lutego) - w bydgoskim Myślęcinku. W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych dotyczących naszego cyklu. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Wróciliśmy po krótkiej przerwie!
05.02.2024

Wróciliśmy po krótkiej przerwie!

W weekend 3-4 lutego zorganizowaliśmy dwa biegi: w sobotę - w Poznaniu, a w niedzielę - w Szczecinie. Warunki na trasach były całkiem sprzyjające, co zaowocowało m.in. znakomitym kobiecym rekordem szczecińskiej, urozmaiconej pętli. Kolejne zawody odbędą się 10 lutego w Warszawie oraz 11 lutego - w Bydgoszczy.

Klasyfikacja drużynowa według nowych zasad
31.01.2024

Klasyfikacja drużynowa według nowych zasad

Jak wygląda nasza klasyfikacja drużynowa tworzona na podstawie nowych zasad (uwzględniających przelicznik wiekowy) po trzech biegach? Niezwykle ciekawie! Okazuje się bowiem, że najlepsze wyniki ogólne członków danego zespołu nie mają już wyłączności na wygrywanie.

Książka autorstwa Łukasza Panfila
30.01.2024

Książka autorstwa Łukasza Panfila

W sklepiku CITY TRAIL mamy bogatą półkę książek o tematyce biegowej. Od tego roku oferta została rozszerzona o kolejną pozycję, a jej autorem jest nasz spiker - Łukasz Panfil. Już w najbliższy piątek (2 lutego), w Poznaniu odbędzie się spotkanie z Łukaszem, na które serdecznie zapraszamy!

Poznań i Szczecin - widzimy się 3-4 lutego!
29.01.2024

Poznań i Szczecin - widzimy się 3-4 lutego!

Sezon 2023/2024 trwa! Za nami już 30 biegów - z 50, które zaplanowaliśmy. Czwartą serię zaczynamy w weekend 3-4 lutego - w Poznaniu i Szczecinie. Pamiętajcie, że trwa akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!". To idealny moment, by namówić do biegania kogoś bliskiego - przecież nie tylko z początkiem stycznia warto postanawiać o wprowadzeniu pozytywnych zmian w swoim życiu!

[Eko-edukacja] Garść wiedzy o mokradłach
24.01.2024

[Eko-edukacja] Garść wiedzy o mokradłach

Znacie nas i wiecie, że w naszej działalności duży nacisk kładziemy na ekologię. Dziś - na tydzień przed Światowym Dniem Mokradeł chcemy przybliżyć Wam kwestię mokradeł właśnie. Sami bardzo zdziwiliśmy się, gdy zaczęliśmy wgryzać się w temat, więc domyślamy się, że Wy także będziecie zaskoczeni, gdy przeczytacie np. że osuszone na potrzeby rolnictwa i leśnictwa torfowiska zamieniają się z pochłaniaczy dwutlenku węgla w źródło jego emisji!

Zimowego biegania ciąg dalszy
16.01.2024

Zimowego biegania ciąg dalszy

W weekend, 13-14 stycznia zorganizowaliśmy cztery biegi - w sobotę w zimowych warunkach sprawdzali się biegacze startujący w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście. Czy śnieg na ścieżkach Was odstrasza? Nic z tych rzeczy! W naszej przełajowej "piątce" uczestniczyły łącznie 1132 osoby, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 375 młodych sportowców.

Sponsor tytularny