Aktualności

Sprawdź, gdzie rosną citytrailowe lasy!
07.06.2024

Sprawdź, gdzie rosną citytrailowe lasy!

Pomysł na współpracę z Fundacją Las Na Zawsze to był strzał w dziesiątkę. Sadzenie i ochrona terenów leśnych idealnie wpisują się w cele naszej Fundacji – Fundacji Krok do Natury. I z wielką przyjemnością włączamy Was w te działania!

9 sezonów współpracy z Nationale-Nederlanden
17.04.2024

9 sezonów współpracy z Nationale-Nederlanden

Wiosną 2015 roku przeżyliśmy rewolucję. Sponsorem Tytularnym naszej imprezy została marka Nationale-Nederlanden. Doskonale pamiętamy pierwszą rozmowę w sprawie współpracy, a także nasze pierwsze spotkanie w warszawskiej siedzibie Nationale-Nederlanden. Dzisiaj, 9 lat później, kończymy tę współpracę.

To był najlepszy sezon od 2020 roku!
16.04.2024

To był najlepszy sezon od 2020 roku!

Zakończyła się 9. edycja CITY TRAIL licząc od momentu, kiedy nasz cykl nosi taką właśnie nazwę. Warto jednak pamiętać, że wcześniej przez dwa sezony biegaliśmy pod szyldem „zBiegiemNatury”, a jeszcze wcześniej w „wyjściowej” wersji „Grand Prix Poznania”. Jakie było ostatnie pół roku?

Sześć kolejnych miast oficjalnie zakończyło sezon!
29.03.2024

Sześć kolejnych miast oficjalnie zakończyło sezon!

Warszawa, Bydgoszcz, Olsztyn, Trójmiasto, Lublin i Łódź zakończyły swoją rywalizację w CITY TRAIL. Sezon został już oficjalnie i uroczyście podsumowany. Spójrzmy, jak wyglądało tamże ściganie od października 2023 do marca 2024.

Ostatnie biegi edycji za nami!
25.03.2024

Ostatnie biegi edycji za nami!

Wrocław i Katowice zakończyły sportową część naszego cyklu w edycji 2023/2024! Na szczegółowe podsumowania jeszcze przyjdzie pora, ale już dzisiaj możemy pochwalić się liczbą 10 036 - dokładnie tylu unikalnych Uczestników mieliśmy w trakcie sezonu. Pięknie Wam dziękujemy! A teraz podsumujmy ostatni weekend - marcowe bieganie we Wrocławiu i Katowicach.

Oficjalne zakończenia sezonu
25.03.2024

Oficjalne zakończenia sezonu

Już 2 marca rozpoczynamy wręczanie pamiątkowych medali za ukończenie edycji 2023/2024! Przypominamy, że to drugi sezon, podczas którego medale rozdajemy już w dniu ostatniego biegu. Kolejna okazja do odebrania medalu to oficjalne podsumowanie edycji, kiedy to nagrodzimy również najszybsze biegaczki i biegaczy. Nie martw się jeśli żaden z tych terminów nie będzie Ci odpowiadać.

Wiosną nie pobiegniemy w CITY TRAIL Gold
23.03.2024

Wiosną nie pobiegniemy w CITY TRAIL Gold

Bieg CITY TRAIL Gold z założenia ma być imprezą prestiżową, z niecodzienną otoczką, która sprawi, że każdy Uczestnik i Uczestniczka poczuje się wyjątkowo. Aby zorganizować taką imprezą potrzebujemy 100% mocy oraz dobrego terminu. Wiosną 2024 brakuje nam obu tych elementów, więc podjęliśmy decyzję, by wstrzymać się z realizacją tego wydarzenia.

Nagrody edycji 2023/2024!
23.03.2024

Nagrody edycji 2023/2024!

Pamiątkowe medale to nagrody dla wszystkich, którzy ukończą ca najmniej 3 biegi w edycji. Najszybsi zawodnicy biegu głównego otrzymają statuetki oraz nagrody. Sponsorami głównymi nagród są w tym roku marka On oraz Sklep Biegacza. Nagrody otrzymają także nasi najmłodsi Uczestnicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Ostatnie zawody edycji przed nami!
22.03.2024

Ostatnie zawody edycji przed nami!

Nadszedł moment, w którym musimy to napisać: OSTATNI weekend edycji przed nami! W sobotę (23 marca) widzimy się we Wrocławiu, a w niedzielę (24 marca) - w Katowicach. W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

CITY TRAIL: Olsztyn i Trójmiasto na mecie
19.03.2024

CITY TRAIL: Olsztyn i Trójmiasto na mecie

Kończące sezon 2023/2024 biegi w Olsztynie i Trójmieście odbyły się w kapryśnej pogodzie - deszcz i śnieg przeplatał się ze słońcem. Łącznie w zawodach wzięło udział ponad 750 uczestników, w tym 222 młodych sportowców startujących w biegach dziecięco-młodzieżowych. Pamiętajcie, że przed nami jeszcze rozdanie nagród i pamiątkowych medali.

Podsumowanie sezonu w Poznaniu i Szczecinie
14.03.2024

Podsumowanie sezonu w Poznaniu i Szczecinie

Czternasty sezon CITY TRAIL powoli przechodzi do historii. Dwa pierwsze miasta, które zamknęły piątą kolejkę, a co za tym idzie dopełniły całości Grand Prix to Poznań i Szczecin. W mijającym tygodniu odbyły się już dekoracje, więc stolice Wielkopolski i zachodniopomorskiego zapadną teraz w wiosenno-letni sen "citytrailowy". Jak wyglądało bieganie na tych dwóch różnych trasach?

Kończymy sezon w Olsztynie i Trójmieście
13.03.2024

Kończymy sezon w Olsztynie i Trójmieście

Ostatnie zawody edycji w Olsztynie i Trójmieście już w najbliższy weekend! W sobotę, 16 marca widzimy się nad olsztyńskim Jeziorem Długim, a w niedzielę (17 marca) - w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (w Gdańsku). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.