Aktualności

Wrocław na mecie!
25.03.2023

Wrocław na mecie!

Klaudia Pawlus najszybszą biegaczką ostatniego biegu oraz klasyfikacji generalnej we Wrocławiu! Wśród mężczyzn zwycięstwo odniósł tym razem Dawid Borowski, a triumfatorem w generalce - ponownie Darek Boratyński! Walka wśród panów była niezwykle zacięta i emocjonująca! To wielka przyjemność obserwować takie zawody! Brawo chłopaki!

Prezentujemy nagrody edycji 2022/2023
20.03.2023

Prezentujemy nagrody edycji 2022/2023

Pamiątkowe medale to nagrody dla wszystkich, którzy ukończą ca najmniej 3 biegi w edycji. Najszybsi zawodnicy biegu głównego otrzymają statuetki oraz nagrody m.in. ufundowane przez markę Salomon. Nagrody otrzymają także nasi najmłodsi Uczestnicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Ostateczne rozstrzygnięcia w Bydgoszczy
19.03.2023

Ostateczne rozstrzygnięcia w Bydgoszczy

Nasz bydgoski cykl na mecie! Dziękujemy za udział w kończącym sezon biegu (19 marca)! Zwycięstwo odnieśli Przemysław Ratajczyk oraz Katarzyna Piotrowska. Oboje mogą być z siebie dumni - dzisiejsze zwycięstwo zapewniło Przemkowi wygraną w klasyfikacji generalnej, natomiast Kasia wskoczyła na trzecie miejsce naszego podium. Do mety dotarło dzisiaj 446 osób.

Warszawski cykl zakończony!
18.03.2023

Warszawski cykl zakończony!

W sobotę, 18 marca odbył się piąty - ostatni bieg edycji 2022/2023 w ramach naszego cyklu Grand Prix. 5-kilometrowe zawody w Parku Młocińskim przyciągnęły 501 osób. Zwycięstwo odnieśli Marta Kaźmierczak oraz Rafał Gontarczyk. Ostatni warszawski akcent sezonu to rozdanie nagród, które odbędzie się 30 marca, a dwa dni później - 1 kwietnia nasz ogólnopolski finał - CITY TRAIL Gold!

Łódź i Trójmiasto po raz piąty
12.03.2023

Łódź i Trójmiasto po raz piąty

W niedzielę, 12 marca zakończyliśmy sezon w dwóch kolejnych lokalizacjach - w Łodzi i Trójmieście. Łódzka rywalizacja odbyła się pod dyktando triumfatorki klasyfikacji generalnej - Dominiki Wiechy oraz Patryka Stypułkowskiego. W Gdańsku zwycięstwo odnieśli Monika Dubiella i Daniel Marszk. Zachęcamy do przeczytania relacji z obu biegów.

Zakończyliśmy sezon w Lublinie i Olsztynie
11.03.2023

Zakończyliśmy sezon w Lublinie i Olsztynie

W sobotę, 11 marca spotkaliśmy się po raz ostatni w edycji 2022/2023 w Lublinie i Olsztynie. Były to biegi ostatecznie rozstrzygające w klasyfikacji generalnej, a także zawody, podczas których nagrodziliśmy najszybsze panie w ramach Pucharu Siły Kobiet Herbapolu Poznań. Co więcej - rozdawaliśmy również medale za ukończenie cyklu. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z obu biegów.

Szczecin: sytuacja bez precedensu
05.03.2023

Szczecin: sytuacja bez precedensu

Cóż to były za emocje! Ostatni bieg edycji w Szczecinie odbył się w niedzielę, 5 marca. 5-kilometrowe zawody nad Jeziorem Szmaragdowym przyciągnęły 319 osób. Najszybszą wśród kobiet okazała się dzisiaj Joanna Woźniak. Walka o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej miała odbyć się między Pauliną Grzegórzek i Justyną Grzywaczewską. Do bezpośredniej rywalizacji nie doszło, bowiem Paulina nie pojawiła się na starcie, ale i tak została triumfatorką końcowej klasyfikacji.

Poznań - dziękujemy za kolejny piękny sezon!
04.03.2023

Poznań - dziękujemy za kolejny piękny sezon!

Piąty, ostatni w edycji bieg w Poznaniu odbył się w sobotę, 4 marca. Nad jeziorem Rusałka pojawiło się tym razem 561 osób. Zwycięstwo odniósł Łukasz Nowak. Najskuteczniejszym biegaczem sezonu jest nieobecny dzisiaj Sebastian Nowicki, który wygrał trzy biegi. Wśród kobiet najszybszą okazała się dzisiaj Aneta Konieczek, a zwyciężczynią klasyfikacji generalnej jest czwarta tym razem - Aleksandra Bereśniewicz. Ostatni poznański akcent sezonu to rozdanie nagród, które odbędzie się 14 marca.

Suunto Vertical Week – weź udział w wyzwaniu
03.03.2023

Suunto Vertical Week – weź udział w wyzwaniu

Masz zegarek Suunto? Dołącz i dorzucaj swoje kilometry do polskiej "drużyny". Wyzwanie Suunto Vertical Week trwa do 5 marca. Liczą się wszystkie aktywne kilometry - niezależnie od tego, czy biegasz, chodzisz po górach, czy też na skiturach. To jeszcze nie wszystko! Udostępniając swoje aktywności sportowe z #verticalweek można wygrać zegarek!

Marcowy Puchar Siły Kobiet
28.02.2023

Marcowy Puchar Siły Kobiet

Tegoroczny marzec jest u nas miesiącem Kobiet! I tak w najbliższych tygodniach na naszych biegach będziemy podkreślać, że siła drzemie w naturze i... jest kobietą! Puchar Siły Kobiet to dodatkowa klasyfikacja stworzona we współpracy z Herbapol Poznań S.A., w ramach której nagrodzimy trzy najszybsze panie każdego z biegów piątej kolejki. To co, widzimy się podczas marcowych zawodów?

CITY TRAIL Gold 2023 - pobiegniemy w Warszawie
28.02.2023

CITY TRAIL Gold 2023 - pobiegniemy w Warszawie

1 kwietnia 2023 spotkamy się w Warszawie podczas ogólnopolskiego podsumowania sezonu - biegu CITY TRAIL Gold. Będzie to druga edycja imprezy, która wyłoni najlepsze biegaczki i najlepszych biegaczy naszego cyklu. CITY TRAIL Gold to także bieg otwarty na dystansie 5 km. Zapisy trwają!

Piotr Mielewczyk ponownie najlepszy w Warszawie
25.02.2023

Piotr Mielewczyk ponownie najlepszy w Warszawie

W ostatnią sobotę lutego zorganizowaliśmy czwarty bieg w Warszawie. Były to jednocześnie zawody zamykające czwartą serię naszego cyklu. Zwycięstwo odnieśli Piotr Mielewczyk oraz Zuzanna Bąk. Wygrana Piotrka Mielewczyka oznacza, że został on triumfatorem warszawskiej "generalki".

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni