Aktualności

Kończymy sezon w Olsztynie i Trójmieście
13.03.2024

Kończymy sezon w Olsztynie i Trójmieście

Ostatnie zawody edycji w Olsztynie i Trójmieście już w najbliższy weekend! W sobotę, 16 marca widzimy się nad olsztyńskim Jeziorem Długim, a w niedzielę (17 marca) - w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (w Gdańsku). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Poznaj najbardziej energetyczny but biegowy marki On!
11.03.2024

Poznaj najbardziej energetyczny but biegowy marki On!

W każdej z naszych lokalizacji organizujemy oficjalne podsumowanie edycji - z wręczeniem nagród oraz pamiątkowych medali. Ruszamy 12 marca w Poznaniu, kończymy 4 kwietnia - w Katowicach. W tym roku po raz pierwszy połączymy te wydarzenia z testami butów. Zapraszamy do sprawdzenia w akcji modelu On Cloudmonster 2!

Cztery kolejne miasta na mecie i rekordowy wynik w Bydgoszczy!
11.03.2024

Cztery kolejne miasta na mecie i rekordowy wynik w Bydgoszczy!

W weekend, 9-10 marca zakończyliśmy sezon w Lublinie, Warszawie, Łodzi i Bydgoszczy. Wydarzeniem numer jeden był rekordowy wynik zwycięzcy bydgoskiego biegu - Maciej Megier pokonał 5-kilometrową trasę w czasie 14:16, co jest najlepszym wynikiem w historii naszego cyklu! Bohaterów było jednak znacznie więcej.

Ostatni poczwórny weekend przed nami!
06.03.2024

Ostatni poczwórny weekend przed nami!

Warszawa, Lublin, Bydgoszcz i Łódź - te miasta odwiedzimy w najbliższy weekend (9-10 marca). Będą to ostatnie spotkania sezonu, podczas których wręczymy pamiątkowe medale za ukończenie co najmniej trzech biegów. Na tym nie koniec ważnych informacji - w Warszawie i Bydgoszczy będziecie mieć okazję przetestować buty On. A tymczasem przypominamy najważniejsze informacje przedstartowe.

Poznań i Szczecin na mecie
05.03.2024

Poznań i Szczecin na mecie

W weekend 2-3 marca zakończyliśmy sezon w Poznaniu i Szczecinie. Niemal wiosenna aura przyciągnęła na przełajowe trasy blisko 1300 Uczestników. Ci, którzy startowali regularnie otrzymali pamiątkowe medale za ukończenie co najmniej 3 biegów. Sportowo największe wrażenie zrobił na nas wynik zwyciężczyni szczecińskich zawodów - Joanna Woźniak poprawiła własny rekord wymagającej trasy nad Jeziorem Szmaragdowym, śrubując go do poziomu 17:32!

Poznań i Szczecin pobiegną po raz ostatni
28.02.2024

Poznań i Szczecin pobiegną po raz ostatni

Ostatnie zawody edycji 2023/2024 w Poznaniu i Szczecinie już w najbliższy weekend - 2 i 3 marca! Tego dnia musicie być z nami! To nie tylko okazja do poprawienia swojego wyniku na trasie, przybicia ostatniej w sezonie pobiegowej "piątki", ale także możliwość odebrania pamiątkowego medalu. Wszyscy, który ukończą 3 biegi już w weekend mogą swój medal otrzymać. A tymczasem zachęcamy do zerknięcia na najważniejsze informacje przedstartowe.

Prezentujemy medal edycji 2023/2024!
27.02.2024

Prezentujemy medal edycji 2023/2024!

Oto on! Medal edycji 2023/2024! Taką pamiątkę otrzymają wszyscy, którzy ukończą co najmniej 3 biegi edycji 2022/2023 (także w CITY TRAIL Junior). Pamiętajcie, że jest możliwość ukończenia cyklu "zaocznie", czyli starty w różnych lokalizacjach. Ważne, by pobiec co najmniej 3 razy.

Słoneczne biegi Wrocławiu i Katowicach
26.02.2024

Słoneczne biegi Wrocławiu i Katowicach

W weekend, 24-25 lutego - we Wrocławiu i Katowicach - zakończyła się czwarta - przedostatnia seria naszych biegów. Wysokie temperatury i słońce przyciągnęły w miniony ponad 1100 uczestników, z czego blisko 300 stanowiły dzieci i młodzież. Była także niespodzianka. Biegacze, którzy pojawili się w sobotę we wrocławskim Lesie Osobowickim mieli okazję spotkać znakomite lekkoatletki - olimpijki z Tokio - siostry Alicję i Anetę Konieczek.

Najważniejsze zasady cyklu Grand Prix
23.02.2024

Najważniejsze zasady cyklu Grand Prix

Cykl CITY TRAIL organizujemy w formule Grand Prix i nie jest to zbyt popularne rozwiązanie w świecie biegów. Jesteśmy już blisko końca sezonu 2023/2024, więc to dobry moment na przypomnienie najważniejszych zasad naszego wydarzenia oraz prezentację terminarza oficjalnych podsumowań edycji.

W weekend biegamy we Wrocławiu i Katowicach
21.02.2024

W weekend biegamy we Wrocławiu i Katowicach

Wrocław i Katowice zamkną czwartą - przedostatnią kolejkę edycji 2023/2024. We wrocławskim Lesie Osobowickim widzimy się w sobotę. Nad katowickimi Stawami Janina i Barbara jesteśmy w niedzielę. Przypominamy najważniejsze informacje przed startem - lokalizacje naszych biegów i parkingów oraz harmonogram. W newsie znajdziecie także informację o spotkaniu ze znakomitymi biegaczkami - siostrami Alicją i Anetą Konieczek.

Cztery biegi w dwa dni! Dzięki, że byliście z nami!
19.02.2024

Cztery biegi w dwa dni! Dzięki, że byliście z nami!

W weekend 17-18 lutego widzieliśmy się w czterech lokalizacjach: Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Trójmieście. Łączna frekwencja to ponad 1600 Uczestników - 1237 w biegach na dystansie 5 km oraz 423 w zawodach dla dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni ze swoich osiągnięć i przede wszystkim - że dobrze się bawiliście!

W weekend widzimy się w Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Gdyni!
15.02.2024

W weekend widzimy się w Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Gdyni!

To będzie intensywny weekend! 17-18 lutego jesteśmy w czterech lokalizacjach - w sobotę widzimy się w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście (Gdyni). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.