Aktualności

Wróciliśmy po krótkiej przerwie!
05.02.2024

Wróciliśmy po krótkiej przerwie!

W weekend 3-4 lutego zorganizowaliśmy dwa biegi: w sobotę - w Poznaniu, a w niedzielę - w Szczecinie. Warunki na trasach były całkiem sprzyjające, co zaowocowało m.in. znakomitym kobiecym rekordem szczecińskiej, urozmaiconej pętli. Kolejne zawody odbędą się 10 lutego w Warszawie oraz 11 lutego - w Bydgoszczy.

Klasyfikacja drużynowa według nowych zasad
31.01.2024

Klasyfikacja drużynowa według nowych zasad

Jak wygląda nasza klasyfikacja drużynowa tworzona na podstawie nowych zasad (uwzględniających przelicznik wiekowy) po trzech biegach? Niezwykle ciekawie! Okazuje się bowiem, że najlepsze wyniki ogólne członków danego zespołu nie mają już wyłączności na wygrywanie.

Książka autorstwa Łukasza Panfila
30.01.2024

Książka autorstwa Łukasza Panfila

W sklepiku CITY TRAIL mamy bogatą półkę książek o tematyce biegowej. Od tego roku oferta została rozszerzona o kolejną pozycję, a jej autorem jest nasz spiker - Łukasz Panfil. Już w najbliższy piątek (2 lutego), w Poznaniu odbędzie się spotkanie z Łukaszem, na które serdecznie zapraszamy!

Poznań i Szczecin - widzimy się 3-4 lutego!
29.01.2024

Poznań i Szczecin - widzimy się 3-4 lutego!

Sezon 2023/2024 trwa! Za nami już 30 biegów - z 50, które zaplanowaliśmy. Czwartą serię zaczynamy w weekend 3-4 lutego - w Poznaniu i Szczecinie. Pamiętajcie, że trwa akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!". To idealny moment, by namówić do biegania kogoś bliskiego - przecież nie tylko z początkiem stycznia warto postanawiać o wprowadzeniu pozytywnych zmian w swoim życiu!

[Eko-edukacja] Garść wiedzy o mokradłach
24.01.2024

[Eko-edukacja] Garść wiedzy o mokradłach

Znacie nas i wiecie, że w naszej działalności duży nacisk kładziemy na ekologię. Dziś - na tydzień przed Światowym Dniem Mokradeł chcemy przybliżyć Wam kwestię mokradeł właśnie. Sami bardzo zdziwiliśmy się, gdy zaczęliśmy wgryzać się w temat, więc domyślamy się, że Wy także będziecie zaskoczeni, gdy przeczytacie np. że osuszone na potrzeby rolnictwa i leśnictwa torfowiska zamieniają się z pochłaniaczy dwutlenku węgla w źródło jego emisji!

Zimowego biegania ciąg dalszy
16.01.2024

Zimowego biegania ciąg dalszy

W weekend, 13-14 stycznia zorganizowaliśmy cztery biegi - w sobotę w zimowych warunkach sprawdzali się biegacze startujący w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście. Czy śnieg na ścieżkach Was odstrasza? Nic z tych rzeczy! W naszej przełajowej "piątce" uczestniczyły łącznie 1132 osoby, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 375 młodych sportowców.

Wolontariat podczas CITY TRAIL
11.01.2024

Wolontariat podczas CITY TRAIL

Pytacie nas, czy osoby niepełnoletnie mogą zostać wolontariuszami podczas organizacji naszych biegów. Odpowiadamy: jak najbardziej! Wystarczy zgłosić się mailowo oraz wypełnić i podpisać oświadczenie opiekuna, które Wam wyślemy. Z przyjemnością pokażemy Wam od kuchni, jak wygląda organizacja największego cyklu biegów przełajowych w Polsce.

Jeden weekend, cztery biegi!
11.01.2024

Jeden weekend, cztery biegi!

Nasz styczniowy kalendarz jest dość nietypowy, ponieważ biegamy tylko w pierwszej połowie miesiąca. Najbliższy weekend (13-14 stycznia) to aż cztery biegi - w sobotę widzimy się w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście (Gdańsku). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Pierwsze biegi CITY TRAIL w 2024 roku za nami
08.01.2024

Pierwsze biegi CITY TRAIL w 2024 roku za nami

W weekend, 6-7 stycznia wróciliśmy na nasze przełajowe trasy po świąteczno-noworocznej przerwie. Miastami, które rozpoczęły bieganie w 2024 były Warszawa i Bydgoszcz. Zawody odbyły się w zimowej aurze - mróz oraz śnieg na ścieżkach Wam nie przeszkadzały - a wręcz przeciwnie - w przed- i pobiegowych rozmowach słychać było zadowolenie.

Nowy Rok zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy
05.01.2024

Nowy Rok zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy

Warszawa i Bydgoszcz ponownie na start! W sobotę widzimy się w warszawskim Lesie Młociny, a w niedzielę - w bydgoskim Myślęcinku. Zapowiada się mroźne bieganie, ale przecież nie ma złej pogody - trzeba się tylko dobrze przygotować! Odpowiedni strój, pożywne śniadanie, rozgrzewka i można biegać!

Niemal na półmetku
19.12.2023

Niemal na półmetku

Dotarliśmy niemalże do półmetka edycji 2023/2024! Średnia frekwencja z 24 biegów to 403 dorosłych oraz 147 dzieci i młodzieży. Największą z lokalizacji jest jak dotąd Warszawa - w październikowym biegu w stolicy na linii mety zameldowało się ponad 1000 uczestników, z czego 322 stanowili młodzi adepci biegania. W weekend 16-17 grudnia odbyły się ostatnie cztery wydarzenia w 2023 roku.

Ostatni biegowy weekend 2023 przed nami!
14.12.2023

Ostatni biegowy weekend 2023 przed nami!

Wrocław, Lublin, Katowice i Łódź - w tych lokalizacjach spotkamy się w najbliższy weekend. Będą to ostatnie biegi, które zorganizujmy w 2023 roku. Przypominamy najważniejsze informacje przed startem - lokalizacje naszych biegów oraz harmonogram.