z

Aktualności

Grudniowe biegi w Lublinie i Olsztynie
11.12.2021

Grudniowe biegi w Lublinie i Olsztynie

11 grudnia - to wyjątkowa data w trwającej edycju naszego cyklu, bo tego dnia zorganizowaliśmy dwa biegi - ten w Lublinie był jeszcze częścią drugiej serii, a ten w Olsztynie - rozpoczął trzecią kolejkę sezonu. Tym samym poznaliśmy pierwszą zwyciężczynię edycji 2021/2022, a jest nią Martyna Budziłek. Zapraszamy do przeczytania relacji z dzisiejszych zawodów.

Zguba
09.12.2021

Zguba

Gubienie jest jedną z najmniej przyjemnych czynności w życiu. Chociaż nazywanie tegoż czynnością jest chyba niewłaściwe, bo czynność jest działaniem świadomym. Gubienie zazwyczaj nie. I o gubieniu właśnie jest najnowszy tekst Łukasza Panfila, do którego lektury Was zapraszamy.

W weekend widzimy się w czterech miastach!
09.12.2021

W weekend widzimy się w czterech miastach!

Lublin, Olsztyn, Łódź i Trójmiasto (Gdańsk) – w tych lokalizacjach jesteśmy w najbliższy weekend – 11 i 12 grudnia. Elektroniczna rejestracja do każdego z tych biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią naszych wydarzeń.

Masz karnet? Przyprowadź znajomego – pobiegnie za darmo!
07.12.2021

Masz karnet? Przyprowadź znajomego – pobiegnie za darmo!

Każdy z Was, kto wykupił karnet w wersji premium lub standard (w biegu głównym) może w drugiej i trzeciej serii naszych zawodów sprezentować bieg komuś znajomemu! Wystarczy zgłosić się z nowym zawodnikiem (jeszcze niezapisanym na nasze imprezy w trwającej edycji) do biura zawodów.

Świetne widowisko w Bydgoszczy!
05.12.2021

Świetne widowisko w Bydgoszczy!

Podczas drugiego biegu sezonu w bydgoskim Myślęcinku Mateusz Kaczmarek i Sebastian Nowicki zafundowali nam olbrzymie emocje! Wbiegli na metę niemal jednocześnie, z rewelacyjnym czasem 14:46! Brawa należą się także dla najszybszej z kobiet - Aleksandra Brzezińska zwyciężyła z dużą przewagą, z wynikiem 16:33. Kolejne spotkanie w Bydgszczy - 9 stycznia.

Drugi bieg w Warszawie za nami!
04.12.2021

Drugi bieg w Warszawie za nami!

W sobotę, 4 grudnia spotkaliśmy się w warszawskim Lesie Młociny. Na trasie naszej przełajowej piątki sprawdziło się 600 dorosłych. W biegach CITY TRAIL Junior wystartowało 195 dzieci. Zwycięzcami biegu głównego na dystansie 5 km zostali Piotr Mielewczyk oraz Dominika Stelmach. Kolejne zawody w stolicy są zaplanowane na 8 stycznia.

Grudzień zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy!
02.12.2021

Grudzień zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy!

W pierwszy weekend grudnia widzimy się w dwóch miastach - w sobotę, 4 grudnia w Warszawie, a w niedzielę, 5 grudnia – w Bydgoszczy. Elektroniczna rejestracja do obu imprez jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu biegu - w biurze zawodów.

Blaski i cienie przełajowych mistrzostw Polski
01.12.2021

Blaski i cienie przełajowych mistrzostw Polski

W miniony weekend Tomaszów Lubelski gościł zawodników ścigających się o medale 93. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. Impreza zgromadziła na starcie krajową czołówkę od juniorów młodszych po weteranów. Łukasz Panfil przygotował dla Was podsumowanie zawodów, ze szczególnym uwzględnieniem biegaczy startujących w CITY TRAIL.

Zapraszamy na rozruch przed CITY TRAIL!
30.11.2021

Zapraszamy na rozruch przed CITY TRAIL!

Jest okazja do dodatkowego spotkania! W przededniu grudniowych i styczniowych biegów (w zależności od miasta) zapraszamy na "Rozruch przed CITY TRAIL". Proponujemy kilka kilometrów biegu i pobudzające przebieżki w asfaltowych butach marki Salomon, które będzie można przetestować podczas naszego krótkiego treningu. Startujemy 3 grudnia w Warszawie!

Działamy bez zmian
30.11.2021

Działamy bez zmian

Obowiązujące od 1 grudnia obostrzenia związane z pandemią koronawirusa nie wpływają na nasze działania - biegamy bez zmian. Najbliższe biegi są zaplanowane na 4 grudnia w Warszawie, 5 grudnia w Bydgoszczy, 11 grudnia w Lublinie i Olsztynie oraz 12 grudnia w Łodzi i Trojmieście (Gdańsku). Do zobaczenia!

Drugi bieg w Katowicach na zmodyfikowanej trasie
28.11.2021

Drugi bieg w Katowicach na zmodyfikowanej trasie

Listopadowe zawody nad stawami Janina i Barbara w Katowicach przyniosły zwycięstwo Oliwiera Mutwila i Sylwii Ślęzak. Bieg odbył się na zmodyfikowanej trasie - ze względu na zalanie jednej ze ścieżek. W biegu głównym wzięło udział 337 osób, a w zawodach dla juniorów - 90 dzieci. Kolejne spotkanie w Katowicach - 16 stycznia.

Andrzej Witek i Dominika Napieraj triumfują we Wrocławiu
27.11.2021

Andrzej Witek i Dominika Napieraj triumfują we Wrocławiu

Druga odsłona wrocławskiego biegania za nami! W nocy nieco przyprószyło, zatem aura była delikatnie zimowa, ale śnieg nie utrzymał się na ścieżkach. Zwycięstwo w dzisiejszych zawodach odnieśli Andrzej Witek i Dominika Napieraj. W Lesie Osobowickim pojawiło się ponad 500 uczestników – 416 dorosłych oraz 120 dzieci. Kolejne zawody we Wrocławiu są zaplanowane na 15 stycznia.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni