Aktualności

Rekord wszechczasów na zakończenie edycji we Wrocławiu!
26.03.2022

Rekord wszechczasów na zakończenie edycji we Wrocławiu!

Takiego wyniku nikt się nie spodziewał! 14:25 to czas, jaki na 5-kilometrowej pętli we wrocławskim Lesie Osobowickim uzyskał dzisiaj (26 marca) Dariusz Boratyński. Wynik ten jest najlepszym w historii naszego cyklu. Poprzedni rekord CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden – 14:39 - należał do Błażeja Brzezińskiego i został ustanowiony na bydgoskiej trasie.

CITY TRAIL Gold – ogólnopolski finał sezonu w Bydgoszczy!
25.03.2022

CITY TRAIL Gold – ogólnopolski finał sezonu w Bydgoszczy!

Pierwsza, historyczna edycja naszego ogólnopolskiego, prestiżowego podsumowania sezonu odbędzie się 9 kwietnia w bydgoskim Myślęcinku. Na wydarzenie złożą się biegi najszybszych zawodniczek i zawodników startujących od października w naszych zawodach CITY TRAIL, a także bieg towarzyszący – otwarty dla wszystkich. Zapisy trwają!

Ostatni weekend sezonu przed nami!
24.03.2022

Ostatni weekend sezonu przed nami!

Wrocław i Katowice - to miasta, które zamkną edycję 2021/2022! Ostatnie biegi nie oznaczają końca naszych wydarzeń, bowiem przed nami jeszcze sześć uroczystych gal z rozdaniem medali i nagród oraz ogólnopolski finał edycji - bieg CITY TRAIL Gold w Bydgoszczy! Przypominamy też, że opłaty startowe zebrane w weekend w biurze zawodów przekażemy na zbiórkę dla Ukrainy.

Znakomity wynik Mateusza Kaczmarka w Bydgoszczy!
20.03.2022

Znakomity wynik Mateusza Kaczmarka w Bydgoszczy!

14:41 - taki czas pokazał zegar, gdy na metę naszego ostatniego biegu sezonu w Bydgoszczy wbiegł jego zwycięzca - Mateusz Kaczmarek. To trzeci wynik uzyskany na naszych trasach w historii cyklu (ex aequo z Maciejem Muślewskim z Poznania). Zwyciężczynią zawodów została Olga Ochal. Zarówno Mateusz, jak i Olga uplasowali się na drugim miejscu klasyfikacji generalnej.

Warszawa na mecie!
19.03.2022

Warszawa na mecie!

Piąty, ostatni bieg sezonu 2021/2022 w Warszawie odbył się w sobotę, 19 marca. Piękna, słoneczna aura i wiele indywidualnych rekordów trasy - tak w skrócie wyglądał bieg. A najszybszymi na mecie byli Dominika Stelmach i Adam Świrgoń. Ostatnie spotkanie edycji, czyli naszą uroczystą galę (dla zawodników, którzy wzięli udział w co najmniej tzrech biegach) zaplanowaliśmy na 29 marca.

Warszawa i Bydgoszcz - zapraszamy na piąte zawody
16.03.2022

Warszawa i Bydgoszcz - zapraszamy na piąte zawody

Ostatnie biegi w Warszawie i Bydgoszczy odbędą się w weekend 19-20 marca! Znamy już zwycięzców klasyfikacji generalnych. W Warszawie to Dominika Stelmach i Piotr Mielewczyk. W Bydgoszczy - Aleksandra i Błażej Brzezińscy. Opłaty startowe zebrane w biurze zawodów przekażemy na zbiórkę dla Ukrainy, prowadzoną przez Polską Akcję Humanitarną.

Prezentujemy nagrody edycji 2021/2022!
15.03.2022

Prezentujemy nagrody edycji 2021/2022!

Pamiątkowe medale to nagrody dla wszystkich, którzy ukończą ca najmniej 3 biegi w edycji. Najszybsi zawodnicy biegu głównego otrzymają statuetki oraz nagrody m.in. ufundowane przez markę Salomon. Nagrody otrzymają także nasi najmłodsi Uczestnicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Terminarz gal kończących sezon
14.03.2022

Terminarz gal kończących sezon

Nasz cykl to 50 biegów oraz 10 uroczystych gal podsumowujących niemal półroczne zmagania. Wszyscy, którzy ukończyli co najmniej 3 biegi otrzymają podczas ceremonii pamiątkowe medale. Oczywiście będzie to także uroczystość wręczenia nagród – zarówno w biegu głównym, jak i w CITY TRAIL Junior.

Kobiecy rekord trasy na zakończenie edycji w Trójmieście
13.03.2022

Kobiecy rekord trasy na zakończenie edycji w Trójmieście

Piąty - ostatni w sezonie bieg w Trójmieście odbył się w Gdańsku. To jedna z naszych najbardziej wymagających tras. Dzisiejsza zwyciężczyni - Marta Łagownik - pokonała ją w czasie 18:31, co jest najlepszym kobiecym wynikiem na gdańskiej trasie w historii. Najszybszym z mężczyzn był Kamil Dementka.

Wojtek Kopeć zwycięzcą olsztyńskiej odsłony CITY TRAIL
12.03.2022

Wojtek Kopeć zwycięzcą olsztyńskiej odsłony CITY TRAIL

Ostatni bieg sezonu nad olsztyńskim Jeziorem Długim przyniósł trzecie zwycięstwo Wojtka Kopcia, który tym samym został triumfatorem klasyfikacji generalnej. Wojtek wrócił z dzisiejszego biegu ze świetnym wynikiem - 15:59. W rywalizacji kobiet najlepszą okazała się Magdalena Trzeciak - druga w generalce.

Olsztyn i Trójmiasto - zapraszamy na piąte zawody
10.03.2022

Olsztyn i Trójmiasto - zapraszamy na piąte zawody

W weekend 12-13 marca spotykamy się w Olsztynie i Gdańsku. Będą to ostatnie biegi sezonu w tych miastach, zatem czekają nas ostatnie rozstrzygnięcia w klasyfiakcjach generalnych i wiekowych. Opłaty startowe zebrane w biurze zawodów przekażemy na zbiórkę dla Ukrainy, prowadzoną przez Polską Akcję Humanitarną. Zapraszamy do przeczytania najważniejszych informacji przedstartowych.

Ostatnie biegi sezonu w Łodzi i Szczecinie
06.03.2022

Ostatnie biegi sezonu w Łodzi i Szczecinie

W niedzielę, 6 marca zakończyliśmy sportową część naszego cyklu w Łodzi i Szczecinie. O ile w Łodzi już przed dzisiejszym biegiem było jasne, kto zwyciężył w klasyfikacji generalnej, w Szczecinie dopiero dzisiaj wyklarowała się sytuacja w męskiej rywalizacji. Przypominamy, że zawodnicy, którzy ukończyli co najmniej 3 biegi - spotkają się z nami ponownie na uroczystym rozdaniu medali i nagród.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni