Aktualności

Poznań i Szczecin: bieganie w świątecznym klimacie
11.12.2023

Poznań i Szczecin: bieganie w świątecznym klimacie

W weekend 9-10 rozpoczęła się trzecia seria naszych biegów w sezonie 2023/2024. Było wyjątkowo, bo wiele i wielu z Was postanowiło założyć świąteczne przebrania - za co pięknie dziękujemy! Dla poznańskich i szczecińskich biegaczy była to ostatnia okazja do sprawdzenia się na trasach przełajowej "piątki" w tym roku - kolejne zawody w tych miastach zaplanowaliśmy na 3 i 4 lutego 2024.

Zaczynamy trzecią kolejkę edycji 2023/2024!
07.12.2023

Zaczynamy trzecią kolejkę edycji 2023/2024!

Poznań i Szczecin jako pierwsze wchodzą w trzecią kolejkę naszego cyklu (z pięciu zaplanowanych na edycję). W Poznaniu widzimy się w sobotę, 9 grudnia, a w Szczecinie - w niedzielę, 10 grudnia. Dla biegaczy myślących o rywalizacji w klasyfikacji generalnej oraz marzących o pamiątkowym medalu to ostatni dzwonek, by dołączyć do naszego przełajowego biegania. A tymczasem przypominamy najważniejsze informacje przedstartowe.

Wraca akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!"
05.12.2023

Wraca akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!"

Mamy dla Was dobre wieści! Kontynuujemy akcję "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!". To promocja skierowana do osób, które mają karnet na nasze biegi. Każdy z Was może przyjść na bieg z kimś bliskim, kto pobiegnie bez opłaty startowej.

Biegacze CITY TRAIL w Przełajowych Mistrzostwach Polski 2023
05.12.2023

Biegacze CITY TRAIL w Przełajowych Mistrzostwach Polski 2023

W sobotę, 25 listopada w Zielonej Górze odbyły się 95. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Bardziej wnikliwi kibice sportu kojarzą precyzyjną lokalizację - Drzonków jako indywidualną miejscowość. Faktycznie do 2015 roku była to oddzielna wieś słynąca z ośrodka przygotowań kadry pięcioboistów nowoczesnych. Na przełomie lat 70. i 80. bywał tam sam Bronisław Malinowski. Co wydarzyło się podczas tegorocznych mistrzostw i dlaczego o tym piszemy?

Zima nas nie powstrzyma!
04.12.2023

Zima nas nie powstrzyma!

Śnieg i mróz nie są przeszkodą dla biegaczy - taki wniosek płynie z naszych weekendowych biegów w Warszawie i Bydgoszczy. W zawodach wzięło udział łącznie ponad 900 dorosłych i blisko 350 dzieci. Mimo chłodu, warunki do biegania były dobre. Podobnie jak nastroje uczestników.

W weekend biegamy w Warszawie i Bydgoszczy
30.11.2023

W weekend biegamy w Warszawie i Bydgoszczy

Warszawa i Bydgoszcz ponownie na start! W sobotę widzimy się w warszawskim Lesie Młociny, a w niedzielę - w bydgoskim Myślęcinku. Czy będzie to zimowe bieganie? Niewykluczone! Czy śnieg i mróz nas zatrzymają? Skądże! W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych dotyczących naszego cyklu w Warszawie i Bydgoszczy. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Pierwszy śnieg tej jesieni
27.11.2023

Pierwszy śnieg tej jesieni

Biegacze zimy się nie boją! Taki wniosek płynie z naszych weekendowych zawodów! W biegach w Olsztynie i Trójmieście wzięło udział ponad 850 uczestników, w tym 249 w biegach dziecięco-młodzieżowych. Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia w styczniu! A tymczasem my już rozgrzewamy się przed kolejnymi biegami - 2 grudnia widzimy się w Warszawie, a 3 grudnia - w Bydgoszczy.

Olsztyn i Trójmiasto po raz drugi
23.11.2023

Olsztyn i Trójmiasto po raz drugi

Kolejne dwa biegi przed nami! W sobotę, 25 listopada widzimy się w Olsztynie, natomiast w niedzielę 26 listopada zapraszamy do Trójmiasta (Gdyni). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Motywacja to podstawa!
20.11.2023

Motywacja to podstawa!

Outdoorowa aktywność fizyczna podczas jesienno-zimowych miesięcy wymaga sporej motywacji. Z tą na pewno nie macie problemu! Na mecie weekendowych (18-19 listopada) biegów we Wrocławiu i Katowicach zameldowało się blisko 1200 biegaczek i biegaczy, z czego ponad 300 to uczestnicy zawodów dziecięco-młodzieżowych. Kolejne biegi już 25 listopada w Olsztynie oraz 26 listopada w Gdyni.

Czas na drugie "rozdanie" we Wrocławiu i Katowicach!
16.11.2023

Czas na drugie "rozdanie" we Wrocławiu i Katowicach!

W sobotę, 18 listopada widzimy się we Wrocławiu, natomiast w niedzielę, 19 listopada zawitamy do Katowic. W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Warto zerknąć, szczególnie jeśli dopiero zaczynacie bieganie w naszym cyklu.

Nowe zasady tworzenia klasyfikacji drużynowej
12.11.2023

Nowe zasady tworzenia klasyfikacji drużynowej

Nowe kategorie wiekowe to nie koniec zmian w nadchodzącej rywalizacji w cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2023/2024. Kolejne zmiany będą dotyczyły klasyfikacji drużynowej. Przypominamy, że zgłoszenia do drużynówki zamykamy w dniu drugiego biegu.

Uwaga konkurs! Zainspiruj innych do biegania!
09.11.2023

Uwaga konkurs! Zainspiruj innych do biegania!

Podczas biegu II kolejki naszego cyklu zrób sobie zdjęcie(-a) z tabliczką przygotowaną wspólnie ze Zmiany Zmiany, z wybranym przez siebie hasłem. Wstaw je na swój profil na Instagramie dodając opis, który zainspiruje innych do ruszenia się z kanapy i wygraj zdrowy, słodki zestaw batonów.