Wolontariat

Cykl zawodów Grand Prix CITY TRAIL to impreza, która co tydzień będzie gromadzić na starcie kilkuset biegaczy. Co tydzień w innych miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie czy Wrocławiu. Co tydzień odbywać się będą dwa - cztery biegi przy organizacji których pracować będzie grupa kilkudziesięciu organizatorów i wolontariuszy.

Jeśli masz ukończone 13 lat, chcesz zdobyć doświadczenie przy organizacji imprezy sportowej oraz rozwijać cenione na rynku pracy kompetencje: umiejętność pracy w zespole, komunikacja, organizowanie, czy motywowanie - zgłoś się do nas!

Jeśli sport jest Twoją pasją, chcesz przeżyć przygodę, poczuć niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy organizowanym przez nas zawodom sportowym lub poznać nowych ludzi, którzy są równie bezinteresowni jak Ty i spełniają się pomagając innym - ta oferta jest adresowana właśnie do Ciebie!

Zgłoszenia (imię, nazwisko, wiek i kilka słów o sobie) przesyłajcie na adres: wolontariat@citytrail.pl. 

Każdy z naszych Wolontariuszy może liczyć w dniu imprezy na ciepłą herbatę i przekąskę. Po zakończeniu edycji osoby najbardziej zaangażowane będą zaproszone na podsumowanie sezonu, gdzie wręczymy pamiątkowe gadżety. Na prośbę Wolontariusza wydajemy zaświadczenie o wolontariacie.