Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 411 Szymański Krystian Złotów ANKO sport 1999 M16

2
00:16:10
00:16:10
1
00:15:50
00:15:50
1
00:15:38
00:15:38
1
00:15:41
00:15:40
1
00:15:52
00:15:51
5 4
2 3 Poczewski Jan Złotów ANKO sport 1999 M16 1
00:16:06
00:16:06


2
00:16:13
00:16:12
2
00:16:01
00:15:59


2
00:16:04
00:16:02
4 7
3 312 Wilkosz Tomasz Bydgoszcz 2001 M16 3
00:17:38
00:17:37
3
00:17:18
00:17:17
6
00:17:48
00:17:48


3
00:17:38
00:17:37


4 15
4 246 Aniszczyk Hubert Bydgoszcz ZSE-A Bydgoszcz 2002 M16 4
00:20:57
00:20:49
6
00:19:43
00:19:40


4
00:19:56
00:19:51
6
00:21:44
00:21:39


4 20
5 486 Pyszka Mikołaj SADKI LUKS START NAKŁO 2002 M16

5
00:19:16
00:19:14
7
00:19:00
00:18:59


4
00:19:43
00:19:39
5
00:18:48
00:18:47
4 21
6 1167 Jaroszewski Jan Tryszczyn Deep Forest 2002 M16



8
00:22:04
00:20:46
5
00:20:52
00:20:34
5
00:20:08
00:20:04
8
00:20:08
00:20:03
4 26
7 1176 Świątek Marek Nakło n/Not. 1999 M16 7
00:23:00
00:22:55
8
00:21:18
00:21:13
9
00:21:41
00:21:36
6
00:21:49
00:21:41
7
00:22:00
00:21:56
9
00:20:14
00:20:08
6 28
8 311 Kitkowski Maciej Osielsko N-Bike Academy 2002 M16

7
00:20:21
00:20:19
12
00:22:48
00:22:40
8
00:22:18
00:22:08
8
00:22:02
00:21:57
10
00:21:31
00:21:23
5 33
9 1136 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS Bydgoszcz/Ból To Ściema 2002 M16 6
00:22:44
00:22:30
10
00:22:51
00:22:40


9
00:23:25
00:23:11
10
00:22:53
00:22:39
12
00:22:59
00:22:43
5 35
10 564 Kobyliński Mateusz Brzoza 2001 M16



11
00:23:05
00:22:02
7
00:23:35
00:22:01
11
00:24:33
00:23:28
11
00:22:04
00:21:58
4 40
11 48 Stępski Sławek Bydgoszcz 1999 M16 11
00:28:21
00:26:03


16
00:27:40
00:25:35
10
00:26:45
00:23:41
9
00:24:34
00:22:27


4 46
12 300 Tokarski Maciej Bydgoszcz 2002 M16 9
00:24:50
00:24:46
12
00:24:08
00:24:06


12
00:26:23
00:24:49


15
00:24:55
00:23:41
4 48
13 1329 Nowak Hubert Kcynia 2002 M16 10
00:28:12
00:25:12
13
00:27:16
00:25:14
18
00:28:23
00:26:17
11
00:27:49
00:24:47
14
00:25:23
00:24:10
16
00:24:49
00:23:47
6 48
14 374 RYBAK BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 8
00:27:28
00:24:29


15
00:26:30
00:24:30
13
00:28:07
00:25:00
16
00:27:31
00:25:27
17
00:25:41
00:24:32
5 52
15 583 Lewandowski Jakub Bydgoszcz 2000 M16



17
00:27:13
00:25:57
14
00:26:42
00:25:01
12
00:24:32
00:23:30
14
00:24:27
00:23:24
4 57

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 416 Kowalski Bartosz Bydgoszcz 2000 M16

4
00:17:21
00:17:21
5
00:17:35
00:17:35


2
00:17:07
00:17:06


3 11
2 240 Jankowski Karol Bydgoszcz UKS Czapla Białe Błota 2001 M16 2
00:16:30
00:16:30


3
00:16:17
00:16:17






2 5
3 653 Tuleja Jakub Bydgoszcz CWZS Zawisza Bydgoszcz 2001 M16





3
00:16:01
00:15:59


3
00:16:30
00:16:29
2 6
4 576 Wojciechowski Klaudiusz Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 2000 M16



4
00:16:38
00:16:37




4
00:16:47
00:16:45
2 8
5 1369 Szymański Filip Bydgoszcz VIII LO Bydgoszcz 2002 M16

9
00:22:29
00:21:27
10
00:21:46
00:21:42






2 19
6 1367 Werner Robert Nakło nad Notecią 2002 M16

11
00:24:57
00:23:55
13
00:24:44
00:23:39






2 24
7 710 GAJKOWSKI IGOR RZĘCZKOWO 1999 M16







15
00:26:23
00:24:17
13
00:24:04
00:22:53
2 28
8 2 Biskup Marcin Bydgoszcz TEAMOCHAL 1999 M16

1
00:15:23
00:15:23








1 1
9 281 Kaczmarczyk Maciek Milejewo 1999 M16 5
00:23:31
00:22:23










1 5
10 10 WACHOWIAK JAKUB OSIEK NAD NOTECIĄ TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M16









6
00:19:08
00:19:04
1 6
11 730 Knothe Adrian Niemcz Budstol Invest 2001 M16









7
00:19:53
00:19:49
1 7
12 373 Bracikowski Bartosz Poznań 2002 M16 12
00:27:13
00:26:11










1 12
13 629 Stupczyński Karol Łochowice 2001 M16







13
00:25:55
00:23:50


1 13
14 1238 Wesołowski Wiktor Bydgoszcz 2002 M16 13
00:30:17
00:28:12










1 13
15 599 KOŚCIELNY KUBA OSIELSKO 2002 M16



14
00:25:30
00:24:17






1 14
16 315 Tobała Konrad Bydgoszcz Tobi team 2001 M16 14
00:36:52
00:33:50










1 14
17 648 STARZYŃSKI JACEK BYDGOSZCZ RKS 2002 M16





15
00:27:08
00:25:32




1 15
18 701 Starzyński Paweł Szczytno Rodzinny Klub Sportowy Przyjemność 2002 M16







17
00:25:42
00:25:37


1 17
19 667 Kędzia Maksymilian Białe-Błota 2001 M16







18
00:28:15
00:26:11


1 18
20 588 CICHY KACPER BYDGOSZCZ 2001 M16



19
00:31:41
00:28:39






1 19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni