z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 1

30.09.2018
11:00
godzina

Bieg 2

28.10.2018
11:00
godzina

Bieg 3

25.11.2018
11:00
godzina

Bieg 4

30.12.2018
11:00
godzina

Bieg 5

03.02.2019
11:00
godzina

Bieg 6

03.03.2019
11:00
godzina

Bieg 1

30.09.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 POCZEWSKI JAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:16:06 00:16:06
2 284 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew 1994 M20 00:16:10 00:16:10
3 1228 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz 1994 M20 00:16:22 00:16:22
4 240 JANKOWSKI KAROL Bydgoszcz UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2001 M16 00:16:30 00:16:30
5 196 ZIMMER ŁUKASZ Toruń CITY TRAIL TEAM/PACKMAN TEAM 1981 M30 00:16:49 00:16:50
6 364 MIKA OSKAR Bydgoszcz 1979 M30 00:16:56 00:16:57
7 269 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:02 00:17:03
8 127 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M30 00:17:05 00:17:06
9 176 POCZEWSKI PIOTR ZŁOTÓW ANKO SPORT 1972 M40 00:17:14 00:17:14
10 1130 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1976 M40 00:17:18 00:17:18
11 299 STANKIEWICZ BŁAŻEJ Bydgoszcz LKS OSTROMECKO 1975 M40 00:17:18 00:17:19
12 208 JAGODZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1990 M20 00:17:22 00:17:23
13 162 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1998 M20 00:17:28 00:17:30
14 312 WILKOSZ TOMASZ BYDGOSZCZ CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 M16 00:17:37 00:17:38
15 53 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1983 M30 00:17:40 00:17:40
16 1149 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:17:40 00:17:41
17 177 MANIKOWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1978 M40 00:17:43 00:17:43
18 289 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:17:43 00:17:45
19 90 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:18:02 00:18:04
20 12 SZENK MARTA Bydgoszcz 1980 K30 00:18:07 00:18:08
21 325 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:18:13 00:18:14
22 1115 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:18:15 00:18:17
23 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:18:19 00:18:19
24 256 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH Bydgodzcz AŚ BYDGOSZCZ 1980 M30 00:18:17 00:18:21
25 1133 LENC SEBASTIAN LASKOWICE POMORSKIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:18:22 00:18:24
26 214 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M40 00:18:31 00:18:34
27 275 CHOLEWIŃSKI DARIUSZ Bydgoszcz HURAGAN MIEDZYŃ 1974 M40 00:18:34 00:18:36
28 20 KAWIECKI PAWEŁ NIDZICA AKADEMIAMUZYCZNABIEGA 1994 M20 00:18:40 00:18:41
29 1073 SZLINGER JAKUB Tur #RUNADDICTS 1986 M30 00:18:42 00:18:43
30 1095 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:18:43 00:18:45
31 391 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz TRISPACE / ALLIANZ RUNNING TEAM 1972 M40 00:18:54 00:18:57
32 134 PAWLACZYK SZYMON Bydgoszcz TRISPACE 1985 M30 00:19:02 00:19:06
33 345 BENTKOWSKI MARCIN Bydgoszcz TRI POWER 1987 M30 00:19:09 00:19:11
34 356 SOSONOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ ZS 5 MS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:19:11 00:19:14
35 22 OKOŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz BIEGOWEZAPARCIE.PL 1986 M30 00:19:14 00:19:15
36 71 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz #RUNADDICTS 1993 M20 00:19:14 00:19:16
37 1048 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:16 00:19:19
38 1131 NOWICKI TOMASZ Bydgoszcz SUPERMARKET ŁABISZYN SZUBIŃSKA 15 1991 M20 00:19:17 00:19:19
39 13 MAIK DARIA Mrocza LUKS START NAKŁO 1997 K20 00:19:19 00:19:20
40 1337 TACIAK DAWID Bydgoszcz 1981 M30 00:19:20 00:19:23
41 100 MARZYJANEK JAKUB Inowrocław PRO 366 1987 M30 00:19:24 00:19:26
42 1264 KANIK TOMASZ Bydgoszcz 1982 M30 00:19:23 00:19:27
43 1204 KOWALSKI JACEK BYDGOSZCZ 1977 M40 00:19:26 00:19:29
44 355 TACZKOWSKI JAROSŁAW Bydgoszcz ZS 5 MS BYDGOSZCZ 1975 M40 00:19:29 00:19:32
45 1338 BALCEREK MATEUSZ Bydgoszcz SZEF KUCHNI 1986 M30 00:19:34 00:19:37
46 1203 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN PASJA 1985 M30 00:19:37 00:19:39
47 363 BUKOWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:19:36 00:19:39
48 1186 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA 1984 K30 00:19:37 00:19:39
49 1029 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1983 M30 00:19:35 00:19:39
50 1306 WADELSKI MACIEJ Bydgoszcz 1BLOG 1987 M30 00:19:34 00:19:41
51 350 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:19:41 00:19:45
52 1284 KONWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:19:45 00:19:46
53 123 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:19:49 00:19:51
54 1041 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń 1986 K30 00:19:51 00:19:52
55 1172 KORALEWSKA JULIA Bydgoszcz 2002 K16 00:19:52 00:19:53
56 1093 TADZIK WOJCIECH Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIĘSTWA 1988 M30 00:19:56 00:19:59
57 358 LEWANDOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:19:57 00:19:57
58 1013 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30 00:19:57 00:20:02
59 1011 RYBAK ŁUKASZ Niemcz 1983 M30 00:19:58 00:20:02
60 219 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M20 00:19:58 00:20:03
61 77 KONIARSKI JANUSZ Przysiek 1967 M50 00:20:00 00:20:03
62 359 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:20:03 00:20:07
63 1177 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 00:20:07 00:20:12
64 1171 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:20:08 00:20:19
65 1336 SZATTEN DAWID Bydgoszcz 1983 M30 00:20:08 00:20:12
66 125 BRZUCHALSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:20:11 00:20:15
67 1232 BARCZAK WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:20:12 00:20:18
68 86 KASTRAU TOMASZ Bydgoszcz RUN4FAN 1981 M30 00:20:13 00:21:12
69 1102 DERDA PIOTR Bydgoszcz 1997 M20 00:20:14 00:21:15
70 1099 JENCZEWSKI SZYMON Ciechocin ALBATROSY 1991 M20 00:20:14 00:20:16
71 1226 GWIZDAL MICHAŁ Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIESTWA TEAM 1987 M30 00:20:17 00:20:21
72 1040 FELINIAK DANIEL Bydgoszcz 1983 M30 00:20:17 00:20:20
73 1181 MUCHA MARCIN Pawłówek BATRUNNERS 1978 M40 00:20:17 00:20:22
74 369 MŁYNAREK MONIKA ŁOCHOWO UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2002 K16 00:20:17 00:20:23
75 1051 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1983 M30 00:20:18 00:21:18
76 1147 CZAJKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1977 K40 00:20:24 00:20:25
77 1242 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1964 M50 00:20:31 00:21:30
78 1056 CZYZEWSKI MATEUSZ Solec Kujawski KUJAVIA3TEAM 1988 M30 00:20:31 00:20:39
79 1288 ŻYLSKA ZUZANNA Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K16 00:20:33 00:20:37
80 94 STRYCHALSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:20:35 00:20:51
81 1001 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:20:43 00:21:46
82 1193 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:20:45 00:20:49
83 1290 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:20:49 00:20:53
84 246 ANISZCZYK HUBERT Bydgoszcz ZSE-A BYDGOSZCZ 2002 M16 00:20:49 00:20:57
85 114 SZAŁKOWSKI MICHAŁ Koronowo 1981 M30 00:20:50 00:20:52
86 394 SKORECKI ALEKSANDER Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:20:53 00:21:03
87 1060 SADAJ KRZYSZTOF Strzelce Górne 1988 M30 00:20:54 00:21:00
88 1053 HOC MAREK Bydgoszcz LEGE ARTIS 1978 M40 00:20:58 00:21:59
89 1124 GÓRA KRYSTIAN Bydgoszcz 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1983 M30 00:20:59 00:21:05
90 1299 RUSIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz KEEEPER 1987 M30 00:21:00 00:21:05
91 1301 RYBAK REMIGIUSZ Białe Błota KEEEPER 1977 M40 00:21:01 00:21:06
92 195 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz SBRT BYDGOSZCZ 1997 M20 00:21:02 00:21:08
93 202 PAWŁOWSKI MAREK Żnin GARDENFLORA MTB TEAM 1979 M30 00:21:02 00:21:10
94 213 SKORNIA ELIZA Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1996 K20 00:21:04 00:21:08
95 1199 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:21:04 00:21:08
96 1083 DUSZKA ŁUKASZ BYDGOSZCZ TEAMRUNDUSZKI 1981 M30 00:21:06 00:21:20
97 1156 WŁOCH SYLWESTER Bydgoszcz MAX DO KOŃCA 1963 M50 00:21:08 00:21:15
98 104 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:21:09 00:22:11
99 1340 GURNA-CHODÓR WIKTORIA Bydgoszcz 1986 K30 00:21:09 00:21:16
100 247 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:21:12 00:21:18
101 1272 KONWIŃSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1988 M30 00:21:12 00:21:12
102 117 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:21:12 00:21:17
103 61 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:21:13 00:22:14
104 184 MIĘKCZYŃSKI MIŁOSZ SICIENKO 1983 M30 00:21:14 00:21:32
105 1289 BRYMORA ANDRZEJ Bydgoszcz 1975 M40 00:21:15 00:21:20
106 1318 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:15 00:22:23
107 1175 KOŃCZAL ROBERT Bydgoszcz 1983 M30 00:21:17 00:21:24
108 69 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GARDENFLORA MTB TEAM 1989 M20 00:21:19 00:21:23
109 52 PRZEWŁOCKI JAKUB Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1983 M30 00:21:20 00:22:23
110 60 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1984 M30 00:21:22 00:21:24
111 205 BIEL MAREK Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 00:21:22 00:21:29
112 230 WOLSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:21:23 00:21:31
113 1251 BINIENDA MATEUSZ KRUSZYN BIMAT 1978 M40 00:21:23 00:21:31
114 1158 ZIMNY MAREK Bydgoszcz ELTRA W BIEGU 1960 M50 00:21:25 00:21:31
115 295 PALACZ WIOLETTA Bydgoszcz 1978 K40 00:21:26 00:21:31
116 1280 GABRYCH MACIEJ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:21:26 00:22:25
117 308 ULAN NATALIA Bydgoszcz 1989 K20 00:21:27 00:21:32
118 259 TOMASZEWSKI JORDAN Bydgoszcz TRIFRIENDS 1985 M30 00:21:27 00:21:31
119 1184 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:21:29 00:22:38
120 305 LADA PRZEMYSŁAW Chełmża STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:29 00:21:34
121 25 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:21:30 00:22:32
122 336 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M30 00:21:31 00:22:36
123 64 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA MTB TEAM 1982 M30 00:21:31 00:21:41
124 1134 NALEŻYTY PIOTR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1986 M30 00:21:32 00:22:34
125 1302 SOBCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1986 M30 00:21:32 00:21:38
126 1112 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:32 00:22:33
127 1023 KWIATKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1985 M30 00:21:33 00:21:38
128 285 KIEŁCZYŃSKI ANDRZEJ Bydgoszcz 1985 M30 00:21:33 00:22:32
129 1116 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1978 M40 00:21:34 00:21:40
130 74 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:38 00:21:45
131 1328 DRANICKI ŁUKASZ Bydgoszcz AS BOX TEAM 1982 M30 00:21:41 00:21:48
132 119 GRZECHULSKI TOMASZ Maksymilianowo IRON MAX TEAM 1983 M30 00:21:41 00:21:52
133 28 IWICKI PAWEŁ Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1989 M20 00:21:46 00:22:48
134 1062 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn 1984 M30 00:21:48 00:22:48
135 1160 MROTEK MICHAŁ Kruszyn Krajeński QUAPRO TEAM 1979 M30 00:21:48 00:22:49
136 1018 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:21:50 00:21:54
137 1089 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:21:50 00:22:53
138 1240 ŚWIATLAK PIOTR Bydgoszcz PKO POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEM 1992 M20 00:21:51 00:22:52
139 1194 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:52 00:22:53
140 326 JANYSKA KRZYSZTOF Białe Błota 1983 M30 00:21:52 00:22:55
141 1094 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M20 00:21:55 00:22:02
142 143 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:56 00:22:57
143 371 STARCZEWSKI KRYSTIAN ŻOŁĘDOWO 1983 M30 00:21:56 00:22:57
144 303 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:21:57 00:22:59
145 67 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:21:57 00:23:00
146 225 MITKOWSKA NATALIA WTELNO GARDEN FLORA MTB TEAM 1985 K30 00:21:57 00:22:58
147 386 FRYDRYSZEK MICHAŁ BYDGODSZCZ TRIPOWER 1989 M20 00:22:02 00:22:09
148 200 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:22:03 00:22:14
149 1087 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:22:05 00:22:12
150 1252 NIEDBALSKI SZYMON Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1990 M20 00:22:06 00:22:09
151 382 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:22:06 00:23:08
152 206 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:08 00:23:08
153 1022 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN WWW.BYTPAK.PL 1975 M40 00:22:11 00:23:14
154 1274 RAK WALDEMAR Bydgoszcz 1978 M40 00:22:11 00:23:12
155 1178 DROŻYŃSKI MACIEJ Bydgoszcz CB163 1989 M20 00:22:13 00:22:17
156 178 BINASZEWSKI ADAM Toruń 1982 M30 00:22:14 00:23:17
157 157 FOKSIŃSKI FILIP BYDGOSZCZ STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1996 M20 00:22:14 00:23:17
158 70 GEDEK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1982 M30 00:22:16 00:23:16
159 393 TROJANOWSKI DANIEL NIEMCZ 1982 M30 00:22:16 00:23:20
160 47 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:22:21 00:22:28
161 1146 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:22:22 00:22:26
162 1236 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:22:22 00:23:23
163 281 KACZMARCZYK MACIEK Milejewo 1999 M16 00:22:23 00:23:31
164 1291 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:22:25 00:23:27
165 1173 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M30 00:22:26 00:23:31
166 321 GACKOWSKI SZYMON Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1981 M30 00:22:30 00:23:31
167 1136 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS BYDGOSZCZ 2002 M16 00:22:30 00:22:44
168 1141 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 00:22:33 00:23:42
169 209 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:22:33 00:23:37
170 361 MURAWIEC IZA MUROWANIEC 1979 K30 00:22:34 00:22:38
171 1205 MALINOWSKI ARTUR Maksymilianowo 1969 M40 00:22:36 00:22:50
172 357 SKONIECZNY MARCIN BYDGOSZCZ FORDON RUNNERS 1977 M40 00:22:37 00:23:41
173 113 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:22:38 00:23:42
174 57 ANDRZEJAK SYLWIA Żołędowo IRON MAX TEAM 1969 K40 00:22:42 00:22:53
175 223 PUTON TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:22:43 00:23:43
176 267 ZIMON MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:22:43 00:23:44
177 1162 GONDEK KRZYSZTOF Naklo nad Notecią 1972 M40 00:22:45 00:22:50
178 110 ROGOZIŃSKI ADRIAN Toruń 1991 M20 00:22:45 00:22:47
179 163 KRZYSIAK MICHAŁ białe błota 1979 M30 00:22:48 00:23:56
180 153 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:22:48 00:23:53
181 245 STANECKI MACIEJ Osielsko 1983 M30 00:22:51 00:23:51
182 1039 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:22:54 00:23:54
183 217 SIUDA RAFAŁ Bydgoszcz RUN BDG 1977 M40 00:22:54 00:25:12
184 1176 ŚWIĄTEK MAREK Nakło n/Not. 1999 M16 00:22:55 00:23:00
185 390 B??? TOMASZ KORONOWO 1975 M40 00:22:55 00:24:08
186 141 KOSIŃSKI MICHAEL Bydgoszcz HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZ 1993 M20 00:22:56 00:22:58
187 1128 MROTEK KATARZYNA Kruszyn Krajeński ON THE MOVE 1981 K30 00:22:56 00:23:59
188 1003 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:22:58 00:23:08
189 1066 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:22:58 00:23:59
190 1180 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:22:59 00:25:02
191 164 KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:23:01 00:23:14
192 99 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:23:01 00:24:07
193 222 JASIŃSKI ARTUR Szubin 1975 M40 00:23:03 00:24:03
194 45 TARCZYŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz Z PIĘTY, ODDECH I ŻYJE, JESTEM TRZEŹWY 1982 M30 00:23:05 00:23:10
195 181 LICHOCKI MARCIN Bydgoszcz 1986 M30 00:23:05 00:24:12
196 75 LACH PAWEŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:23:07 00:24:11
197 1033 WASTOWSKI DAWID Piotrków Kujawski 1991 M20 00:23:07 00:24:13
198 1019 STEFAŃSKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:23:09 00:24:15
199 17 BUDKIEWICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1988 M30 00:23:09 00:23:15
200 1032 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:23:10 00:23:23
201 1219 RADECKI MARCIN Bydgoszcz 1990 M20 00:23:10 00:23:13
202 1216 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:11 00:24:18
203 1050 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:12 00:24:17
204 265 PRZERACKI MIROSŁAW BYDGOSZCZ SZOSZONI 1970 M40 00:23:13 00:24:23
205 251 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:23:14 00:24:28
206 65 KOSCIELNY REMIGIUSZ Osielsko 1979 M30 00:23:14 00:24:14
207 309 GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz JUST 5 1989 M20 00:23:16 00:24:23
208 1225 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1991 K20 00:23:18 00:24:21
209 43 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:23:21 00:23:34
210 1110 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:23:22 00:24:27
211 1036 RACZYCKI TOMASZ Pawlowek 1977 M40 00:23:22 00:24:29
212 1166 WASILEWSKA MARTYNA Bydgoszcz AMS BYDGOSZCZ 1983 K30 00:23:25 00:24:30
213 372 MIELCARSKI MICHAŁ Solec Kujawski MIELCAR TEAM 1981 M30 00:23:25 00:24:28
214 1165 KORTAS MARCIN Bydgoszcz 1972 M40 00:23:26 00:24:35
215 1293 ANGLART ROMAN Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M50 00:23:27 00:24:32
216 301 DROCIAK MICHAŁ Bydgoszcz OSOWA GÓRA 1981 M30 00:23:27 00:24:27
217 1078 BANACH JAN Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1991 M20 00:23:27 00:24:35
218 318 ŁUCZAK PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:23:27 00:24:32
219 387 PASZKIEWICZ JAROSŁAW TRYSZCZYN 1974 M40 00:23:28 00:24:38
220 161 SZULC RADOSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:23:29 00:24:33
221 146 KAMIŃSKI ŁUKASZ Niemcz QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWA 1985 M30 00:23:30 00:24:30
222 1135 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1983 K30 00:23:31 00:24:33
223 370 ĆWIKILIŃSKI JAROSŁAW BYDGOSZCZ COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:31 00:24:34
224 98 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M30 00:23:31 00:25:45
225 1119 MIKOŁAJCZAK SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:23:32 00:24:41
226 1183 KWIATKOWSKI MARCIN Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1987 M30 00:23:33 00:25:40
227 1214 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:23:34 00:24:42
228 1104 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M30 00:23:34 00:25:40
229 166 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:23:35 00:23:49
230 1229 BOINSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1978 M40 00:23:38 00:24:43
231 1080 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Mrocza 2000 K16 00:23:38 00:23:44
232 287 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:23:40 00:23:43
233 1105 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:41 00:24:42
234 128 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:23:44 00:24:54
235 1221 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo 1998 M20 00:23:49 00:26:03
236 322 SZCZĘSNY ARKADIUSZ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1978 M40 00:23:49 00:25:52
237 1332 URBAŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ 1979 M30 00:23:51 00:24:59
238 226 ZYGMUNT ROBERT Bydgoszcz 1974 M40 00:23:53 00:24:58
239 1012 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1947 M60 00:23:54 00:24:59
240 1285 DERECKI PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1971 M40 00:23:56 00:24:58
241 150 KAMIŃSKI PAWEŁ Murowaniec 1972 M40 00:23:57 00:25:59
242 1081 STEJUK ALEKSANDRA Bydgoszcz AMS 1978 K40 00:23:57 00:25:02
243 207 MUSIELEWSKA DARIA Bydgoszcz 1993 K20 00:24:01 00:25:02
244 1273 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:24:01 00:25:06
245 368 WOJEWÓDZKI PIOTR Bydgoszcz 1979 M30 00:24:02 00:25:15
246 381 SZALKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1987 K30 00:24:05 00:25:11
247 76 DRABIK MAJA Łabiszyn #SLIMAKIBARCIN 1992 K20 00:24:08 00:25:14
248 283 CZYŚCIECKI ADRIAN Zamość/Bydgoszcz EDUTEAM 1989 M20 00:24:08 00:25:17
249 182 RYBAK KRZYSZTOF przyłęki DOCENT FELGA TEAM 1956 M60 00:24:08 00:25:17
250 1010 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:24:10 00:25:18
251 1144 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz 1967 M50 00:24:10 00:25:16
252 1267 CZARNECKI MAREK Chełmno 1975 M40 00:24:11 00:25:21
253 1316 RENC PATRYK Bydgoszcz SERCE TYBETU 1989 M20 00:24:11 00:25:15
254 1114 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz CB 163 1970 M40 00:24:12 00:25:19
255 351 ANDRZEJEWSKI JACEK NIEMCZ 1979 M30 00:24:14 00:26:17
256 169 LEBA DARIUSZ UNISŁAW LEBUŚTEAM 1975 M40 00:24:16 00:26:22
257 395 BILIŃSKI WOJCIECH ŁÓDŹ BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1991 M20 00:24:19 00:26:27
258 1245 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo 1969 M40 00:24:20 00:25:23
259 1091 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF Nekla 1971 M40 00:24:21 00:25:27
260 148 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:24:24 00:25:31
261 121 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE 1975 M40 00:24:25 00:25:29
262 180 BORKOWSKI MICHAŁ Lubostroń 1991 M20 00:24:28 00:25:28
263 374 RYBAK BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 00:24:29 00:27:28
264 1223 ŻEBRACKI ARTUR Bydgoszcz 1980 M30 00:24:31 00:26:40
265 1164 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ R2G 1973 M40 00:24:31 00:24:31
266 1322 GROCHOWSKI KAMIL Bydgoszcz GROSZKI 1981 M30 00:24:32 00:25:34
267 187 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:24:32 00:24:46
268 1185 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1994 K20 00:24:33 00:25:38
269 1072 SAJDAK MARCIN Zielonka 1982 M30 00:24:34 00:25:44
270 106 SIUDA MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:24:35 00:25:45
271 38 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:24:36 00:25:42
272 212 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:24:37 00:25:42
273 1057 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:24:39 00:25:49
274 1169 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:24:39 00:25:46
275 314 DĄBROWSKI ADAM Bydgoszcz 1978 M40 00:24:39 00:26:47
276 126 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1976 K40 00:24:40 00:25:51
277 1170 ŁABENDA PIOTR Bydgoszcz TERENOWA MASAKRA TEAM 1970 M40 00:24:41 00:26:48
278 1075 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:24:42 00:25:42
279 1191 SCHNEIDER KRYSTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:24:46 00:25:44
280 300 TOKARSKI MACIEJ Bydgoszcz 2002 M16 00:24:46 00:24:50
281 1058 SOBOL MAGDALENA Nakło nad Notecią 1976 K40 00:24:47 00:25:46
282 388 BAUMGART KRZYSZTOF KORONOWO 1978 M40 00:24:48 00:26:01
283 1255 BADZIŃSKI BOGDAN Bydgoszcz 1979 M30 00:24:55 00:27:01
284 186 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M30 00:24:56 00:27:01
285 330 DERESZYŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1978 M40 00:24:57 00:26:12
286 1325 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo ZAPA 1972 M40 00:24:58 00:27:10
287 329 DOBUCKA KATARZYNA Bydgoszcz CHONAROWER.PL 1989 K20 00:24:58 00:27:02
288 210 POTRZEBOWSKA AGATA Bydgoszcz DEAF 1985 K30 00:24:58 00:26:06
289 1222 KOZICKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1978 M40 00:25:00 00:27:05
290 1317 KAPELA JACEK Bydgoszcz 1975 M40 00:25:01 00:26:11
291 235 LACH BOGUMIŁA Bydgoszcz 1986 K30 00:25:02 00:26:07
292 1335 SZYPER MAGDALENA Bydgoszcz 1985 K30 00:25:03 00:26:16
293 1294 KUŚ MARCIN Bydgoszcz 1974 M40 00:25:03 00:26:16
294 129 BURSZTYŃSKI TOMEK Borówno 1986 M30 00:25:03 00:26:14
295 241 JANKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1972 K40 00:25:10 00:26:16
296 307 HARASIMCZYK WERONIKA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1991 K20 00:25:10 00:26:19
297 280 ZŁOTOWSKI PIOTR Osielsko 1975 M40 00:25:11 00:26:14
298 328 ZIĘTARA MICHAŁ Bydgoszcz 1991 M20 00:25:11 00:27:15
299 1308 SZYCZEWSKA EWA Bydgoszcz KEEEPER 1972 K40 00:25:11 00:26:25
300 1329 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:25:12 00:28:12
301 1296 PRIEWE PAWEŁ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1983 M30 00:25:12 00:27:16
302 218 KUKULSKI MACIEJ Bydgoszcz 1988 M30 00:25:14 00:27:19
303 378 SZ??? SEWERYN BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1979 M30 00:25:14 00:28:19
304 1142 CZYŻAK JOANNA Nowy Dwór AMS 1975 K40 00:25:15 00:26:21
305 346 MISUN-NOWAK KATARZYNA OSÓWIEC AMS 1980 K30 00:25:15 00:26:21
306 1268 LWOWSKI ZBIGNIEW Osielsko 1974 M40 00:25:17 00:28:20
307 1068 ZAMIATOWSKA KINGA BYDGOSZCZ BELLA LINE BDG 1977 K40 00:25:20 00:26:27
308 1154 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:25:26 00:27:30
309 239 NAWROCKI DAMIAN Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1990 M20 00:25:31 00:27:40
310 1307 MORZYK MICHAŁ Osielsko 1979 M30 00:25:31 00:26:41
311 144 SKALISZ RYSZARD Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1946 M60 00:25:31 00:26:44
312 1030 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:25:32 00:28:33
313 1097 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:25:33 00:27:48
314 91 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz 1984 M30 00:25:37 00:28:39
315 1210 LANGE MONIKA Sicienko 1976 K40 00:25:40 00:27:50
316 1182 GRZESIAK-KNUT LUCYNA Sicienko WOLNE STRZAŁY 1982 K30 00:25:41 00:27:51
317 348 PROCH AGNIESZKA BYDGOSZCZ 1984 K30 00:25:42 00:28:00
318 229 LEWANDOWSKI DAMIAN Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1980 M30 00:25:46 00:27:53
319 1244 USS ALIAKSANDR Bydgoszcz 1975 M40 00:25:52 00:27:02
320 1145 DRELICH RADOSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1971 M40 00:25:55 00:27:02
321 1016 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K30 00:25:56 00:27:02
322 1300 KUJAWA ADAM Świecie KEEEPER 1976 M40 00:25:57 00:27:09
323 48 STĘPSKI SŁAWEK Bydgoszcz 1999 M16 00:26:03 00:28:21
324 1084 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M30 00:26:03 00:27:09
325 367 NOWAK ADAM BYDGOSZCZ 1972 M40 00:26:07 00:29:15
326 137 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M40 00:26:07 00:27:10
327 228 WAJER MARITA Ślesin 1997 K20 00:26:09 00:28:12
328 264 PROKOPOWICZ PAWEŁ Osielsko 1981 M30 00:26:10 00:29:13
329 373 BRACIKOWSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 00:26:11 00:27:13
330 1215 JĘDRZEJCZYK KAROLINA Bydgoszcz 1994 K20 00:26:15 00:27:22
331 304 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M30 00:26:15 00:27:22
332 1140 SIWIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz CB163 1980 M30 00:26:16 00:29:19
333 365 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1969 M40 00:26:16 00:28:22
334 1283 KAMASZ DAWID Bydgoszcz 1989 M20 00:26:17 00:28:20
335 375 NAGORZYŃSKI AREK BYDGOSZCZ BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘ 1983 M30 00:26:17 00:27:19
336 277 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:26:18 00:27:20
337 1148 BERNACKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:26:20 00:28:27
338 72 BEJSTER PRZEMYSŁAW Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1958 M60 00:26:21 00:27:36
339 249 DZIEKAN ALEKSANDRA Dobrcz GARDENFLORA MTB TEAM 1981 K30 00:26:21 00:27:32
340 250 GILL DANIEL Bydgoszcz BOGMAR 1981 M30 00:26:21 00:27:32
341 1005 BOROWICZ ANNA Bydgoszcz 1982 K30 00:26:25 00:26:25
342 334 KULAS BARTOSZ Bydgoszcz 1974 M40 00:26:27 00:27:40
343 1202 PRZYBYLSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ GLS POLAND 1962 M50 00:26:27 00:27:39
344 254 RAKOWSKA EWA Bydgoszcz RAKOSIA 1980 K30 00:26:32 00:28:47
345 1143 RUMOCKI JÓZEK Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 1959 M50 00:26:33 00:27:41
346 1122 NAWROCKI MARCIN Bydgoszcz DELIKATESY RYBNE FISHKA.PL 1982 M30 00:26:34 00:28:39
347 1326 PAWLEWSKA KLAUDIA Bydgoszcz SPORTWAY 2002 K16 00:26:35 00:27:45
348 37 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz 1978 K40 00:26:36 00:28:38
349 1123 STAWOWSKA-WATRAS MARTA Bydgoszcz DELIKATESY RYBNE FISHKA.PL 1984 K30 00:26:37 00:28:41
350 392 LESZCZYŃSKI MARCIN OSIELSKO BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:26:37 00:28:44
351 1297 IWAN REMIGIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:26:40 00:27:51
352 296 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz 1985 K30 00:26:40 00:27:52
353 1233 RUPIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1973 M40 00:26:41 00:28:56
354 1311 KAMIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1989 M20 00:26:42 00:27:54
355 1315 LEMAŃCZYK ZYGMUNT Niemcz B3K 1970 M40 00:26:42 00:28:54
356 1279 PRZYBYLSKA GRAŻYNA Bydgoszcz SLKB, BYDGOSZCZ NA START 1964 K50 00:26:44 00:28:59
357 1213 WAWRZYNIAK PIOTR BYDGOSZCZ 1966 M50 00:26:47 00:28:57
358 73 MATUSIAK EWELINA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1990 K20 00:26:48 00:29:04
359 279 NUNZEK AGNIESZKA Bydgoszcz ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1974 K40 00:26:51 00:29:01
360 197 KOLASIŃSKA JOANNA Bydgoszcz #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1980 K30 00:26:52 00:29:02
361 297 WOJTYSIAK DOROTA Bydgoszcz 1981 K30 00:26:54 00:29:01
362 1249 DEMBEK ANETA Bydgoszcz -- 1993 K20 00:26:59 00:29:15
363 160 PERA MAREK Bydgoszcz 1983 M30 00:26:59 00:29:59
364 40 STAŃCZUK WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:27:00 00:29:05
365 1139 DOLATA MAGDALENA Rynarzewo 1977 K40 00:27:02 00:29:11
366 332 BABICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:27:02 00:29:18
367 389 MĘTEL LENA ŁABISZYN 1992 K20 00:27:02 00:28:09
368 211 POTRZEBOWSKI MAREK Bydgoszcz DEAF 1983 M30 00:27:03 00:28:11
369 290 PALIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1979 M30 00:27:03 00:29:09
370 360 MURAWIEC KRZYSZOF MUROWANIEC 1978 M40 00:27:03 00:28:11
371 1071 TOMASZEK SEBASTIAN Bydgoszcz ATOS 1979 M30 00:27:04 00:29:10
372 1138 KOCHAŃSKA WIOLETTA Paterek 1976 K40 00:27:04 00:29:08
373 220 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORAMTBTEAM 1978 M40 00:27:04 00:29:20
374 35 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:27:11 00:29:25
375 1312 GUMOWSKI KAMIL Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:27:11 00:28:14
376 1298 JELEŃ AGNIESZKA Bydgoszcz KEEEPER 1984 K30 00:27:14 00:29:16
377 88 SOCHA JUSTYNA Murowaniec 1988 K30 00:27:17 00:29:29
378 1047 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:27:17 00:29:23
379 78 KONIARSKA AGATA Przysiek 1968 K50 00:27:19 00:29:28
380 159 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:27:19 00:29:22
381 347 ŁOŚ-WĄS KATARZYNA NIWY 1979 K30 00:27:22 00:29:38
382 41 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:27:22 00:29:25
383 1188 GOŁATTA MAGDALENA Bydgoszcz WOLNE STRZAŁY 1980 K30 00:27:24 00:29:35
384 1126 SOBCZYŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1985 K30 00:27:24 00:28:37
385 122 SZULCZEWSKI KAMIL Bydgoszcz 1989 M20 00:27:25 00:30:28
386 133 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M40 00:27:26 00:29:40
387 103 OGRODOWICZ MARCIN Bydgoszcz M.L. 1975 M40 00:27:27 00:29:37
388 1200 CICHAŃSKI MARCIN Dobrcz 1987 M30 00:27:28 00:29:41
389 288 SAJUR SYLWIA Bydgoszcz 1993 K20 00:27:32 00:28:42
390 1174 IWANEK DOMINIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 K30 00:27:33 00:28:46
391 109 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:27:38 00:29:42
392 1239 WESOŁOWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:27:39 00:29:44
393 1286 KLONOWSKI MACIEJ Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1972 M40 00:27:41 00:27:41
394 216 FUZ EMILIA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1996 K20 00:27:43 00:29:59
395 215 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:27:46 00:30:00
396 54 ĆWIKLIŃSKA ANNA Bydgoszcz AMS / KLONIKTEAM 1979 K30 00:27:47 00:29:53
397 1263 PORCZEK BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1989 M20 00:27:48 00:29:53
398 151 STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ CZASAMI 1976 K40 00:27:48 00:29:56
399 1313 NALEWALSKA JUSTYNA Bydgoszcz SERCE TYBETU 1989 K20 00:27:49 00:29:51
400 1309 CZAJA TOMASZ Bydgoszcz 1BLOG 1988 M30 00:27:51 00:30:57
401 1025 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:27:56 00:30:56
402 81 ŁASZKIEWICZ EWELINA NOWA WIEŚ WIELKA 1982 K30 00:27:59 00:30:11
403 271 SZATKOWSKA BEATA Bydgoszcz 1963 K50 00:28:02 00:31:08
404 331 BONALSKA MAGDALENA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 K30 00:28:03 00:30:14
405 56 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA Bydgoszcz 1980 K30 00:28:03 00:30:14
406 92 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1986 M30 00:28:05 00:30:15
407 66 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30 00:28:05 00:29:20
408 1086 SZEFLIŃSKI WALDEMAR bydgoszcz 1971 M40 00:28:08 00:30:15
409 1155 WOŹNIAK RADEK Bydgoszcz BOZITA POLSKA 1983 M30 00:28:09 00:31:09
410 1101 SOBCZAK ANNA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1984 M30 00:28:12 00:30:19
411 1238 WESOŁOWSKI WIKTOR Bydgoszcz 2002 M16 00:28:12 00:30:17
412 1098 SUCHODOLSKA AGNIESZKA Żołędowo 1976 K40 00:28:14 00:29:29
413 1254 WERKOWSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1988 K30 00:28:15 00:31:19
414 1270 PAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1990 M20 00:28:17 00:30:25
415 1314 STĘPNIAK PAULINA Bydgoszcz RUN4FUN 1978 K40 00:28:23 00:30:35
416 344 PLUTKA MARTYNA Bydgoszcz 1990 K20 00:28:23 00:30:28
417 1059 STĘPNIAK KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN4FUN 1978 M40 00:28:24 00:30:36
418 85 BEJENKA KAMILA Bydgoszcz 1990 K20 00:28:24 00:29:34
419 1187 JANICKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:28:25 00:30:30
420 1064 MIŁKOWSKA MONIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:28:26 00:30:29
421 397 GRZĘDZICKA MARTA BYDGOSZCZ 1987 K30 00:28:27 00:29:35
422 1090 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:28:28 00:30:30
423 1275 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:28:31 00:30:44
424 156 TRYKOWSKA ANETA Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1994 K20 00:28:33 00:29:43
425 87 SKRZĄTEK ANNA PRZYŁĘKI 1973 K40 00:28:33 00:29:45
426 1021 KWIATKOWSKA MAJA Bydgoszcz 1993 K20 00:28:41 00:29:48
427 1209 PASZKIET WITOLD BYDGOSZCZ 1954 M60 00:28:42 00:31:00
428 270 SIĘBOR SEBASTIAN Unisław 1984 M30 00:28:50 00:31:03
429 1159 WYSKIEL NATHALIE Bydgoszcz 1991 K20 00:28:51 00:31:04
430 1085 SZAJDA MAGDALENA PRZYŁĘKI 1977 K40 00:28:59 00:31:09
431 1319 LEWANDOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1982 K30 00:29:02 00:31:15
432 1321 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:29:02 00:31:15
433 327 ZIĘTARA MONIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:29:05 00:31:09
434 39 TUSZYŃSKA ANNA Świecie 1994 K20 00:29:06 00:32:06
435 95 SZUKALSKI PIOTR Bydgoszcz 1998 M20 00:29:07 00:32:09
436 319 GACKOWSKI EDWARD Bydgoszcz 1944 M60 00:29:08 00:30:18
437 1103 LENC JANUSZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:29:10 00:32:17
438 317 TOBAŁA GRZEGORZ Bydgoszcz TOBI TEAM 1979 M30 00:29:16 00:31:21
439 1161 LEWANDOWSKI JAN Bydgoszcz 1962 M50 00:29:17 00:32:17
440 1031 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota TEAM KUCYKI 1981 K30 00:29:19 00:30:30
441 58 MAZUREK ANITA BYDGOSZCZ 1975 K40 00:29:20 00:32:23
442 258 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:29:22 00:32:24
443 1045 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:29:25 00:32:26
444 342 NIEMCZEWSKI MIROSŁAW ŁABISZYN 1976 M40 00:29:25 00:31:28
445 142 KOŃCZAL KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:29:25 00:30:29
446 1007 CZERENKIEWICZ MAGDALENA Bydgoszcz 1990 K20 00:29:25 00:32:28
447 1008 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:29:26 00:32:30
448 1247 SOBIERAJSKI ŁUKASZ Aleksandrów Kujawski WSPR BYDGOSZCZ 1992 M20 00:29:26 00:31:33
449 333 BOCIEK PIOTR BYDGOSZCZ 1974 M40 00:29:27 00:32:31
450 1015 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:29:34 00:31:41
451 165 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW Osie 1957 M60 00:29:37 00:32:43
452 1198 MIKOLAJEWSKA MARTA Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIĘSTWA 1987 K30 00:29:38 00:31:48
453 1107 SUSZEK KATARZYNA Dobrcz 1984 K30 00:29:40 00:32:43
454 1120 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:40 00:31:54
455 1281 DRAUS TOMASZ BYDGOSZCZ 1981 M30 00:29:41 00:32:42
456 107 SUSZEK JOANNA Sienno 1985 K30 00:29:42 00:32:45
457 1259 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M30 00:29:42 00:32:46
458 1028 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K20 00:29:43 00:31:58
459 1109 SZULIST KAZIMIERZ Bydgoszcz CTS 1980 M30 00:29:46 00:32:53
460 145 KUBOWICZ - KAMIŃSKA HANNA Niemcz QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWA 1986 K30 00:29:47 00:31:58
461 1020 ZAKRZEWSKI ADAM BIAŁE BŁOTA 1995 M20 00:29:47 00:31:51
462 324 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:29:50 00:31:56
463 274 CHUDECKA BEATA Gródek 1979 K30 00:29:50 00:32:00
464 190 GONCERZEWICZ MARIONA Bydgoszcz 1984 K30 00:29:52 00:32:03
465 1157 WYRĄBKIEWICZ HANNA Bydgoszcz 1986 K30 00:29:52 00:32:55
466 1207 SYGULSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1983 K30 00:29:52 00:32:03
467 1153 ŁUKOMSKI DAWID Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:29:55 00:32:05
468 366 BUKOWIŃSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1960 K50 00:29:55 00:32:04
469 62 WAWRZYNIAK KAROLINA bydgoszcz 1980 K30 00:29:57 00:31:11
470 1235 TACIKIEWICZ ANIA Bydgoszcz 1981 K30 00:29:57 00:32:08
471 252 TRUŚ KAROLINA OSIELSKO 1983 K30 00:29:58 00:32:06
472 1190 KULCZYŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1964 K50 00:30:03 00:32:18
473 248 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:30:10 00:30:17
474 1009 PIKULIK NATALIA B-cz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 K30 00:30:10 00:32:14
475 1269 SMOLIŃSKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:30:16 00:33:22
476 1150 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:30:17 00:32:20
477 34 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1984 K30 00:30:21 00:31:30
478 55 WOŹNIACKA BEATA SOLEC KUJAWSKI FUNDACJA JEKO 1965 K50 00:30:25 00:33:26
479 291 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:30:28 00:32:43
480 396 BRZEZIŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1987 K30 00:30:29 00:31:37
481 1067 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:30:29 00:32:46
482 1257 JANIC JOANNA BYDGOSZCZ 1978 K40 00:30:30 00:32:46
483 294 MATCZYNSKA AGNIESZKA Potulice RUNNERS TEAM CS GROUP 1982 K30 00:30:30 00:32:32
484 1163 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:30:33 00:32:47
485 1061 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:30:35 00:31:36
486 1113 KASPERSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1975 M40 00:30:38 00:33:44
487 1100 TALAR MAGDALENA Bydgoszcz CB163 1979 K30 00:30:43 00:32:59
488 188 JAGIELSKA PATRYCJA Bydgoszcz BRAK 1989 K20 00:30:45 00:33:01
489 1208 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:30:53 00:33:54
490 1168 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:31:02 00:34:07
491 1331 KOWALCZYK VIOLETTA NIEMCZ KEEEPER 1974 K40 00:31:06 00:33:10
492 1230 SKIBIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1989 K20 00:31:06 00:32:18
493 1129 BIERYT MAGDALENA Bydgoszcz POLIFAX 1990 K20 00:31:10 00:32:19
494 24 TREPANOWSKA KATARZYNA Przyłęki 1992 K20 00:31:10 00:33:16
495 30 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:11 00:33:34
496 1231 KANJERSKI JERZY Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1940 M60 00:31:12 00:32:19
497 23 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:31:12 00:33:35
498 1250 MICHALSKA ALEKSANDRA olimpin 1972 K40 00:31:13 00:33:26
499 349 LUFTMAN IZABELA Bydgoszcz 1987 K30 00:31:13 00:33:21
500 1271 ROGALSKA MARCELINA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:16 00:33:25
501 1278 KOSZOWSKA ANIA Bydgoszcz 1982 K30 00:31:22 00:34:23
502 243 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:31:23 00:34:22
503 152 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:31:25 00:34:24
504 1243 NOWAKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz BRAK 1978 K40 00:31:31 00:34:32
505 302 NOWAKOWSKA NATALIA Bydgoszcz FIZJOGO 1988 K30 00:31:33 00:32:46
506 68 KRYSIŃSKA KAMILA Bydgoszcz 1977 K40 00:31:38 00:34:43
507 132 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:31:40 00:33:54
508 170 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA TORUŃ RUN FOR FUN 1977 K40 00:31:42 00:33:46
509 1303 BONIECKI ŁUKASZ Bydgoszcz KEEEPER 1980 M30 00:31:43 00:34:51
510 1037 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:31:47 00:34:03
511 323 JASIAK JOANNA Solec Kujawski 1983 K30 00:31:47 00:34:52
512 29 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30 00:31:52 00:33:03
513 97 WEYNA-KUŹNIAK ANITA Bydgoszcz 1982 K30 00:31:53 00:32:58
514 337 KUCZMA MONIKA Osielsko TRISPACE 1980 K30 00:31:55 00:34:07
515 1212 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:31:57 00:35:01
516 89 PANTKOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ 1988 K30 00:32:04 00:33:14
517 191 BEDNARCZYK JOANNA Czarnowo AXA RUNNING TEAM 1980 K30 00:32:05 00:34:16
518 1046 WIŚNIEWSKA EWA Mrocza 1968 K50 00:32:09 00:35:09
519 221 SADOWSKA MAGDA Bydgoszcz 1988 K30 00:32:09 00:35:10
520 1197 WATOROWSKA MARTYNA Unisław 1992 K20 00:32:09 00:35:10
521 262 PASIEKA MAGDA Mrocza MAM TĘ MOC 1981 K30 00:32:11 00:35:11
522 282 TUBAJA ANITA BYDGOSZCZ KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 K40 00:32:19 00:34:32
523 1042 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:32:23 00:35:28
524 268 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:32:25 00:35:31
525 233 GWIZDAŁA KATARZYNA Gruczno 1973 K40 00:32:33 00:34:39
526 1220 SZYMANSKI ISABELLA Niemcz 1980 K30 00:32:35 00:34:52
527 353 WASILEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1997 M20 00:32:39 00:34:44
528 354 REDER MONIKA MOCHLE 1991 K20 00:32:39 00:34:45
529 172 RYTLEWSKA ALICJA Lubiewo 1995 K20 00:32:44 00:35:48
530 377 KOCZUR DONATA WYSTĘP 1995 K20 00:32:44 00:35:03
531 376 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:32:47 00:35:05
532 1246 PROSEK KRZYSZTOF Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1971 M40 00:32:50 00:34:56
533 59 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz 1961 M50 00:32:55 00:35:07
534 273 WRUK JUSTYNA gródek 1972 K40 00:33:00 00:35:10
535 167 BĄK BOGDAN Bydgoszcz - 1954 M60 00:33:00 00:35:18
536 379 SPADZIŃSKA MARIA STRZYŻAWA 1960 K50 00:33:08 00:36:11
537 385 PRZEWŁOCKI SŁAWOMIR BYDGOSZCZ KLINIKA TRIATHLONU 1958 M60 00:33:08 00:36:11
538 380 SPADZIŃSKI JANUSZ STRZYŻAWA 1958 M60 00:33:08 00:36:11
539 1206 KUCHARSKI MAREK BYDGOSZCZ 1954 M60 00:33:16 00:36:32
540 158 KANIEWSKA ASIA Bydgoszcz 1984 K30 00:33:31 00:35:46
541 1276 SZYMCZUCH AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:33:34 00:35:47
542 1017 STACHOWSKI MICHAŁ PLEBANKA KONIEC SKŁADU 1982 M30 00:33:41 00:35:46
543 1137 JANKOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:33:43 00:36:48
544 352 ANGIEL WŁADYSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:33:43 00:33:46
545 1006 KONDRATOWICZ AGNIESZKA Wąbrzeźno KONIEC SKŁADU 1982 K30 00:33:44 00:35:49
546 306 GROCHOWSKA ANNA Bydgoszcz 1987 K30 00:33:48 00:36:52
547 315 TOBAŁA KONRAD Bydgoszcz TOBI TEAM 2001 M16 00:33:50 00:36:52
548 1234 RUPIŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1974 K40 00:33:54 00:36:09
549 362 RYMASZEWSKI ROMAN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:34:14 00:36:18
550 1277 SZCZEPANEK-KOZIŃSKA JUSTYNA Bydoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K30 00:34:34 00:37:34
551 1237 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:34:37 00:37:38
552 63 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:34:51 00:36:04
553 263 PROKOPOWICZ ALEKSANDRA Osielsko 1981 K30 00:35:16 00:38:19
554 339 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:35:45 00:36:56
555 266 HOŁY MONIKA Dąbrowa Chełmińska 1982 K30 00:36:01 00:39:07
556 1248 DĘBICKA KATARZYNA Bydgoszcz 1994 K20 00:36:27 00:38:34
557 1125 ZELEK ALEKSANDRA Bydgoszcz 1974 K40 00:36:49 00:39:54
558 1024 STĘPKOWSKA IZABELA Bydgoszcz 1974 K40 00:36:59 00:39:16
559 278 TOKARSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1976 K40 00:37:13 00:40:19
560 341 GROCHOWSKA EWA Bydgoszcz 1980 K30 00:37:23 00:39:27
561 1327 RYBKA MAGDALENA DĄBROWA CHEŁMIŃSKA NOKIA TEAM 1980 K30 00:38:20 00:38:20
562 204 BURSZTYŃSKA BARBARA Borówno 1986 K30 00:39:10 00:41:24
563 316 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:39:47 00:42:56
564 27 LEJB AGNIESZKA Bydgoszcz RUN4FUN 1989 K20 00:42:28 00:45:31
565 1266 CIESIELSKA BEATA Bydgoszcz 1970 K40 00:44:24 00:47:34
566 1339 URBAŃCZYK ANNA Bydgoszcz 1983 K30 00:44:36 00:47:39
567 201 CHMIELOWSKI JERZY Bydgoszcz 1946 M60 00:46:40 00:49:48
568 244 CIESIELSKA MARIANNA Bydgoszcz 1950 K60 00:46:49 00:49:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni