z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 3

12.01.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 139 SIERACKI KAMIL Inowrocław 1988 M20 00:16:12 00:16:13
2 222 KABAT DAMIAN Bydgoszcz SL WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 1989 M20 00:17:25 00:17:25
3 245 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz 1985 M20 00:17:51 00:17:53
4 99 RACZYŃSKI MIKOŁAJ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1992 M20 00:17:56 00:17:56
5 160 SIERACKI SEBASTIAN Inowrocław AZS UKW BYDGOSZCZ 1989 M20 00:18:08 00:18:08
6 186 MIKA OSKAR Bydgoszcz KB LAPKA 1979 M30 00:18:11 00:18:12
7 185 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M40 00:18:16 00:18:16
8 83 JENDRYKA MAREK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1963 M40 00:18:40 00:18:41
9 178 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO 1979 M30 00:18:45 00:18:46
10 192 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 4RUN TEAM PIŁA 1985 M20 00:19:11 00:19:12
11 182 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:19:22 00:19:23
12 131 HORODYSKI PIOTR Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M20 00:19:24 00:19:25
13 68 CZYŻEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1970 M40 00:19:24 00:19:26
14 88 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz ESPADON 1979 M30 00:19:34 00:19:35
15 162 CZECHOWICZ MILOSZ Piła UKS SPORTOWIEC PIŁA 1993 M16 00:20:09 00:20:09
16 250 SOBKOWIAK ARTUR PIŁA UKS SPORTOWIEC PIŁA 1995 M16 00:20:09 00:20:09
17 175 CIESZYNSKI JACEK Szkocja gm Szubin TRI ELANA 1963 M40 00:20:15 00:20:17
18 54 KUBIŃSKI JAKUB Osielsko TRI-SPORT NIEMCZ 1987 M20 00:20:22 00:20:23
19 204 PARUCKI PAWEŁ Bydgoszcz 1989 M20 00:20:21 00:20:23
20 73 DOLNY TOMASZ Wilcze HARNASRUN.PL 1974 M30 00:20:25 00:20:26
21 196 MAJKA MARIUSZ Świecie I LO ŚWIECIE 1968 M40 00:20:25 00:20:26
22 238 ZACHWIEJA PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TRI-ELANA 1978 M30 00:20:27 00:20:27
23 102 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZ 1972 M40 00:20:29 00:20:30
24 148 LIBERA MAKSYMILIAN Bydgoszcz IV LO BYDGOSZCZ 1996 M16 00:20:39 00:20:39
25 221 ŁOBODA KAROL Bydgoszcz 1984 M20 00:20:43 00:20:44
26 231 DĘBIŃSKI DANIEL Osielsko 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1980 M30 00:20:43 00:20:46
27 79 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice KB ŁAPKA 1971 M40 00:21:00 00:21:01
28 156 KŁOPOCKI JAN Bydgoszcz 1991 M20 00:21:08 00:21:11
29 57 BUDZIK IREK Bydgoszcz KB ŁAPKA 1972 M40 00:21:12 00:21:15
30 130 SEROCKI ZBIGNIEW Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1964 M40 00:21:19 00:21:21
31 237 MAJKA KAROL Głogówko Królewskie ZSM ŚWIECIE 1995 M16 00:21:21 00:21:22
32 241 KŁOSOWSKI MARCIN Bydgoszcz GRUPA BANKIETOWA SPECJAL 1976 M30 00:21:24 00:21:25
33 210 KĘSKA MICHAŁ Świecie I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:21:28 00:21:29
34 203 KLÓSKA FABIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:21:28 00:21:30
35 209 TARGACZEWSKI PATRYK Laskowice 1995 M16 00:21:38 00:21:39
36 174 GUZIK GRZEGORZ Bydgoszcz ING 1977 M30 00:21:39 00:21:43
37 134 POPŁAWSKA OLIWIA Bydgoszcz KB ŁAPKA 1985 K20 00:21:43 00:21:45
38 150 KANIEWSKI LUKASZ Bydgoszcz HTNS BYDGOSZCZ 1981 M30 00:21:53 00:21:55
39 66 LEWICKI ARTUR Bydgoszcz LEGE ARTIS 1972 M40 00:22:01 00:22:02
40 89 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1976 M30 00:22:02 00:22:05
41 161 GRZELCZAK MARTA bydgoszcz WSG BYDGOSZCZ 1983 K20 00:22:06 00:22:08
42 219 RADOWSKA HELENA BYDGOSZCZ 1966 K40 00:22:07 00:22:09
43 244 NALEWALSKI MAREK Bydgoszcz ZSE 1995 M16 00:22:11 00:22:14
44 115 MAREK WOJCIECH Bydgoszcz 1974 M30 00:22:17 00:22:20
45 125 JANICKI MARIUSZ Kruszyn 1973 M30 00:22:17 00:22:21
46 76 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ FIT-MAX BYDGOSZCZ 1965 M40 00:22:20 00:22:22
47 167 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz TEAM ZIENKIEWICZ 1972 M40 00:22:28 00:22:29
48 144 ZBOIŃSKI FILIP Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:22:32 00:22:35
49 122 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M50 00:22:42 00:22:42
50 188 WILL MARCIN Bydgoszcz LEGE ARTIS 1977 M30 00:22:42 00:22:43
51 70 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M50 00:22:49 00:22:52
52 108 NAGÓRSKA ELŻBIETA Łochowice KB ŁAPKA 1975 K30 00:22:59 00:23:01
53 61 KOSIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1980 M30 00:23:02 00:23:06
54 214 EJSMONT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ PILSKI SPORT 1977 M30 00:22:25 00:23:19
55 84 PODKÓWKA ZBIGNIEW Bydgoszcz 1960 M50 00:23:17 00:23:19
56 195 LUZAK SZYMON Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:23:23 00:23:25
57 246 HOFFMANN ARKADIUSZ bydgoszcz 1977 M30 00:23:30 00:23:38
58 251 WIECZARKIEWICZ DAWID PIŁA UKS SPORTOWIEC PIŁA 1996 M16 00:23:42 00:23:42
59 128 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:23:41 00:23:43
60 248 KUJAWA PIOTR Bydgoszcz 1970 M40 00:23:38 00:23:46
61 170 BIELAWSKI ROLAND bydgoszcz 1967 M40 00:23:44 00:23:51
62 166 BRZEZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1983 M20 00:23:46 00:23:54
63 3 GRZYWACZEWSKA JUSTYNA Lublin 1988 K20 00:23:46 00:23:54
64 106 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1958 M50 00:24:00 00:24:03
65 254 MATUSZEWSKI PIOTR BYDGOSZCZ 1967 M40 00:24:01 00:24:08
66 93 MALINOWSKI ARTUR Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1962 M50 00:24:10 00:24:16
67 100 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1960 M50 00:24:18 00:24:23
68 111 GRZEGORZEWSKI RAFAŁ Niemcz 1974 M30 00:24:25 00:24:31
69 247 STACHOWIAK MARCIN BYDGOSZCZ 1995 M16 00:24:35 00:24:37
70 85 GACKOWSKA BEATA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1968 K40 00:24:36 00:24:38
71 184 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M50 00:24:37 00:24:42
72 118 RASZLIŃSKA MARIOLA Bydgoszcz 1969 K40 00:24:42 00:24:45
73 199 GURNA JOLANTA Bydgoszcz UKS-ZS 27 OSOWA GÓRA 1965 K40 00:24:48 00:24:52
74 193 MAGUSIAK AGNIESZKA Bydgoszcz 1986 K20 00:24:53 00:24:56
75 90 KINSTLER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1975 M30 00:24:56 00:24:59
76 132 ORŁOWSKI JANUSZ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:24:56 00:25:00
77 236 WINIARSKI JACEK toruń CT TEAM 1962 M50 00:24:59 00:25:03
78 137 TRZCIŃSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz 1957 M50 00:25:06 00:25:08
79 173 JANIKOWSKA AWA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1990 K20 00:25:10 00:25:17
80 103 DREWS GRZEGORZ Bydgoszcz 1975 M30 00:25:16 00:25:21
81 194 PIWECKI WIESŁAW Bydgoszcz BBL/BIEGAJ Z NAMI 1964 M40 00:25:15 00:25:22
82 117 PERLIK GRZEGORZ Bydgoszcz 1955 M50 00:25:24 00:25:28
83 205 SZNAJDROWSKI MATEUSZ Koronowo 1989 M20 00:25:20 00:25:28
84 86 MATYSZKIEWICZ TOMASZ Białe Błota 1980 M30 00:25:31 00:25:37
85 95 URBAŃSKA EMILIA Łochowice GALA24.PL 1979 K30 00:25:41 00:25:44
86 96 BISIOREK ROBERT Bydgoszcz KB ŁAPKA 1989 M20 00:25:53 00:25:57
87 112 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START! 1975 M30 00:25:58 00:26:00
88 189 GRAJEK PAWEŁ Bydgoszcz BBL 1972 M40 00:25:57 00:26:01
89 249 WIESE GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1961 M50 00:25:59 00:26:03
90 177 OLKOWSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz 1954 M50 00:26:03 00:26:10
91 159 STRZAŁKA ROBERT Bydgoszcz ZS NR5 MS 1982 M30 00:25:27 00:26:21
92 138 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz OCULUS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:26:56 00:27:03
93 129 MROCZEK FILIP Bydgoszcz LEGE ARTIS 1986 M20 00:27:08 00:27:13
94 141 SEROCKA DANUTA Grudziądz LZSZSP SPARTA ŁASIN 1971 K40 00:27:13 00:27:15
95 147 BYKOWSKI JERZY Bydgoszcz 1961 M50 00:27:21 00:27:23
96 149 LIBERA ARKADIUSZ Bydgoszcz 1966 M40 00:27:23 00:27:28
97 242 BILSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1978 M30 00:27:25 00:27:32
98 230 WRÓBEL TOMASZ Świecie ABSOLUTNY AMATOR 1973 M30 00:27:26 00:27:32
99 235 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K30 00:27:27 00:27:34
100 212 WARYLEWSKI DARIUSZ Łochowice GALA24.PL TEAM 1974 M30 00:27:34 00:27:43
101 120 TOMACKI MIROSŁAW Bydgoszcz 1958 M50 00:27:42 00:27:48
102 190 SIMINSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1979 M30 00:27:52 00:27:58
103 74 MAREK MAGDALENA Kraków 1975 K30 00:28:02 00:28:05
104 110 MARSZELSKA DOROTA Bydgoszcz LEGE ARTIS 1981 K30 00:28:05 00:28:09
105 200 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz 1973 M30 00:28:13 00:28:19
106 191 ANDERSOHN PAWEL Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1976 M30 00:28:46 00:28:51
107 187 SIEŃSKI JACEK Niemcz 1963 M40 00:28:50 00:28:56
108 116 BORZYSZKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz STARY FORDON 1981 M30 00:28:59 00:29:02
109 243 KWIATKOWSKI MACIEJ Koronowo 1989 M20 00:29:26 00:29:34
110 240 KWIATKOWSKI PAWEŁ Koronowo 1991 M20 00:29:42 00:29:50
111 207 MIKA KASIA BYDGOSZCZ KB LAPKA 1979 K30 00:30:18 00:30:22
112 98 JURCZYK ANNA Bydgoszcz KLUB BIEGACZA ŁAPKA, BIEGAMBOLUBIĘ BYDGOSZCZ 1975 K30 00:30:20 00:30:23
113 97 JURCZYK ARTUR Bydgoszcz KLUB BIEGACZA ŁAPKA, BIEGAMBOLUBIĘ BYDGOSZCZ 1971 M40 00:30:19 00:30:23
114 234 JURGA CELINA Wągrowiec 1981 K30 00:30:53 00:31:03
115 208 KUTA JAKUB Gruczno I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:31:28 00:31:36
116 253 WILLMA JAROSŁAW bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1967 M40 00:31:44 00:31:44
117 252 WILLMA PATRYCJA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1995 K16 00:31:44 00:31:44
118 206 CEJKO SŁAWOMIR Bydgoszcz BIEGAM BO LUBIĘ - BYDGOSZCZ 1976 M30 00:31:50 00:31:56
119 198 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60+ 00:32:20 00:32:27
120 113 PILECKI GUSTAW Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1946 M60+ 00:32:36 00:32:45
121 224 FOT IWONA KOWALE 1978 K30 00:35:31 00:35:37
122 255 ANDERSOHN AGNIESZKA BYDGOSZCZ 1979 K30 00:35:33 00:35:38
123 123 GLASNER RAFAŁ Bydgoszcz WEEKENDOWY BIEGACZ 1976 M30 00:41:16 00:41:22
124 124 KOCH-GLASNER MAGDALENA Bydgoszcz WEEKENDOWY BIEGACZ 1985 K20 00:41:16 00:41:22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni