z

Bydgoszcz

Klasyfikacja drużynowa 2012/2013

Drużyny klasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 KB Łapka I 4 / 4 114
134 Popławska Oliwia Bydgoszcz 1985 K20 1 1 1 1 1 5 4
108 Nagórska Elżbieta Łochowice 1975 K30 2 4 3 2 4 11
192 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 1985 M20 12 10 7 6 4 35
98 Jurczyk Anna Bydgoszcz 1975 K30 15 17 15 17 4 64
2 TKKF Kolejarz Bydgoszcz I 4 / 4 163
185 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz 1966 M40 8 7 5 5 4 25
51 Lutowski Wojciech Bydgoszcz 1985 M20 6 13 10 4 4 33
182 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ 1972 M40 10 11 17 13 4 51
131 Horodyski Piotr Bydgoszcz 1984 M20 15 14 12 13 4 54
3 Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego I 4 / 4 291
118 Raszlińska Mariola Bydgoszcz 1969 K40 8 4 7 5 6 5 22
178 Sosnowski Krzysztof Bydgoszcz 1979 M30 9 9 6 9 4 33
102 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz 1972 M40 13 22 23 21 21 5 77
159 Strzałka Robert Bydgoszcz 1982 M30 40 43 80 38 38 5 159
4 BBL Bydgoszcz I 4 / 4 432
99 Raczyński Mikołaj Bydgoszcz 1992 M20 3 7 4 4 3 5 14
83 Jendryka Marek Bydgoszcz 1963 M40 8 6 8 8 4 30
60 Śpica Leszek Bydgoszcz 1969 M40 25 49 42 35 4 151
93 Malinowski Artur Bydgoszcz 1962 M50 51 68 61 60 65 5 237
5 ELEKTRONIK BYDGOSZCZ I 4 / 4 448
69 Wróblewska Dagmara Bydgoszcz 1980 K30 5 7 4 5 4 21
68 Czyżewski Dariusz Bydgoszcz 1970 M40 5 15 13 14 41 5 47
101 Wyrzykowski Mateusz Bydgoszcz 1993 M16 18 34 51 52 4 155
195 Luzak Szymon Bydgoszcz 1993 M16 62 52 58 53 4 225
6 KB Łapka II 4 / 4 609
79 Sowiński Piotr Łochowice 1971 M40 14 27 27 26 4 94
155 Świątkowski Michał Bydgoszcz 1993 M16 19 33 37 30 4 119
57 Budzik Irek Bydgoszcz 1972 M40 30 47 29 54 45 5 151
61 Kosiński Michał Bydgoszcz 1980 M30 49 65 49 82 95 5 245
7 I LO Świecie 4 / 4 695
196 Majka Mariusz Świecie 1968 M40 19 21 20 14 4 74
210 Kęska Michał Świecie 1995 M16 24 33 29 19 4 105
209 Targaczewski Patryk Laskowice 1995 M16 30 35 30 26 4 121
208 Kuta Jakub Gruczno 1995 M16 100 97 106 92 4 395
8 Lege artis I 4 / 4 742
110 Marszelska Dorota Bydgoszcz 1981 K30 13 15 13 15 4 56
66 Lewicki Artur Bydgoszcz 1972 M40 26 41 38 61 33 5 138
188 Will Marcin Bydgoszcz 1977 M30 51 47 57 50 4 205
129 Mroczek Filip Bydgoszcz 1986 M20 76 90 82 95 4 343
9 TKKF Kolejarz Bydgoszcz II 4 / 4 1003
72 Milewski Zbigniew Bydgoszcz 1970 M40 21 25 25 18 4 89
144 Zboiński Filip Bydgoszcz 1985 M20 23 48 45 36 56 5 152
184 LENC JANUSZ Bydgoszcz 1953 M50 93 65 109 91 4 358
198 Angiel Władysław Bydgoszcz 1937 M60+ 102 100 104 98 4 404

Drużyny nieklasyfikowane

. . . . . . . . . . . . . .
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
10 KB Łapka III 4 / 2 693
96 Bisiorek Robert Bydgoszcz 1989 M20 64 80 75 81 995 300
97 Jurczyk Artur Bydgoszcz 1971 M40 82 83 96 101 965 357
186 MIKA OSKAR Bydgoszcz 1979 M30 3 6 2 9
207 MIKA KASIA BYDGOSZCZ 1979 K30 11 16 2 27
11 ELEKTRONIK BYDGOSZCZ II 3 / 2 773
121 Bałys Krzysztof Bydgoszcz 1993 M16 59 82 93 804 314
105 Kurzeja Łukasz Bydgoszcz 1993 M16 83 99 98 874 367
244 Nalewalski Marek Bydgoszcz 1995 M16 40 52 2 92
12 KB Łapka IV 2 / 1 78
304 Domiza-Bisiorek Marta Białe Błota 1989 K20 181 18
179 Sikora Artur BYDGOSZCZ 1971 M40 60 1 60
13 Lege artis II 2 / 1 212
119 Wolski Przemysław Bydgoszcz 1983 M20 68 91 2 159
65 Hoc Marek Bydgoszcz 1978 M30 53 1 53
14 AZS WSG 1 / 4 10
161 grzelczak marta bydgoszcz 1983 K20 3 2 2 34 10
15 BBL Bydgoszcz II 1 / 3 21
85 Gackowska Beata Bydgoszcz 1968 K40 9 6 6 3 21
16 Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego II 1 / 2 63
172 Laskowski Michał Bydgoszcz 1980 M30 31 322 63

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni