z

Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1 Kotłowski Bartosz Ostromecko LKS Ostromecko 1992 M20 1
00:15:43
00:15:43


2
00:16:08
00:16:07
1
00:15:17
00:15:16
1
00:15:43
00:15:42
1
00:15:41
00:15:41
5 4
2 661 Kulpa Michał Bukowiec Wda Świecie 1987 M20 4
00:16:03
00:16:03
1
00:16:19
00:16:18
3
00:16:20
00:16:19
6
00:16:37
00:16:36
2
00:16:50
00:16:49
3
00:15:51
00:15:51
6 9
3 419 danielsen vegard bydgoszcz www.krslop.no 1990 M20 3
00:15:51
00:15:50




3
00:15:49
00:15:48
3
00:17:14
00:17:14
4
00:16:10
00:16:09
4 13
4 196 Myślak Piotr Poznań TRIATHLONISTA.com #OwocBiega 1990 M20 7
00:16:55
00:16:54


7
00:17:01
00:17:00
5
00:16:36
00:16:35
4
00:17:19
00:17:18
5
00:16:16
00:16:15
5 21
5 96 Tuczyński Sylwester Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20

3
00:16:52
00:16:50
5
00:16:55
00:16:54
7
00:17:04
00:17:03
6
00:17:46
00:17:45
9
00:17:10
00:17:09
5 21
6 413 Biegała Leszek Bydgoszcz Lingua Pro Running Club 1978 M30 12
00:18:12
00:18:10
7
00:17:33
00:17:31
8
00:17:19
00:17:18
8
00:17:08
00:17:07
5
00:17:32
00:17:31
6
00:16:49
00:16:49
6 26
7 390 Małecki Jakub Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1979 M30 8
00:17:37
00:17:36
6
00:17:25
00:17:24
11
00:17:41
00:17:39
9
00:17:22
00:17:20
10
00:17:58
00:17:57


5 33
8 410 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M40 10
00:17:48
00:17:47
9
00:17:42
00:17:41
10
00:17:39
00:17:37
13
00:17:51
00:17:49
16
00:18:30
00:18:28
10
00:17:27
00:17:26
6 39
9 637 Poczewski Piotr Złotów ANKO sport 1972 M40 9
00:17:47
00:17:46
10
00:17:50
00:17:49
14
00:18:10
00:18:09
10
00:17:42
00:17:40
14
00:18:24
00:18:22
12
00:17:35
00:17:34
6 41
10 812 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M40

11
00:17:51
00:17:50
15
00:18:15
00:18:14
11
00:17:43
00:17:41
11
00:18:09
00:18:08
13
00:17:37
00:17:36
5 46
11 843 Strychalski Tomasz Bydgoszcz 1983 M30

14
00:18:17
00:18:15
12
00:18:06
00:18:05
14
00:17:55
00:17:54
13
00:18:21
00:18:19


4 53
12 957 Pelc Marcin Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 M30



13
00:18:09
00:18:07
15
00:18:00
00:17:58
17
00:18:33
00:18:31
19
00:18:05
00:18:04
4 64
13 429 Dziekoński Rafał Bydgoszcz Lekko spoceni 1982 M30 18
00:18:42
00:18:40
12
00:18:09
00:18:07


17
00:18:04
00:18:02
18
00:18:40
00:18:39


4 65
14 86 Kuziel Karol Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20 11
00:17:52
00:17:51
13
00:18:14
00:18:13


21
00:18:24
00:18:22
21
00:19:00
00:18:58
60
00:19:49
00:19:47
5 66
15 592 Jendryka Marek Bydgoszcz KB ŁAPKA 1963 M50 17
00:18:41
00:18:38
25
00:18:38
00:18:36
20
00:18:33
00:18:31
16
00:18:02
00:17:59


15
00:17:48
00:17:46
5 68
16 291 Glugla Mariusz Świecie The Runners Świecie 1978 M30

23
00:18:37
00:18:33
22
00:18:40
00:18:37
12
00:17:44
00:17:43
12
00:18:15
00:18:14


4 69
17 735 Nalewalski Rafał Bydgoszcz Lekko spoceni 1994 M20

19
00:18:23
00:18:22
17
00:18:22
00:18:21


20
00:18:59
00:18:58
18
00:18:01
00:18:00
4 74
18 479 Horodyski Piotr Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 M30 15
00:18:20
00:18:19
17
00:18:20
00:18:19
18
00:18:30
00:18:28


161
00:23:24
00:23:18
24
00:18:27
00:18:25
5 74
19 691 Żaroń Sławomir Bydgoszcz EBUD-DOM 1961 M50 20
00:18:51
00:18:50
45
00:19:19
00:19:16
23
00:18:41
00:18:39
19
00:18:15
00:18:13


23
00:18:20
00:18:18
5 85
20 184 Kubiński Jakub Osielsko Bydgoszcz Triathlon Team 1987 M20 34
00:19:28
00:19:25
37
00:19:02
00:19:00
60
00:19:59
00:19:52
23
00:18:26
00:18:24
15
00:18:28
00:18:26
17
00:18:00
00:18:00
6 89
21 278 Klóska Fabian Bydgoszcz 1989 M20 19
00:18:45
00:18:44
392
00:31:46
00:28:37
38
00:19:25
00:19:22
27
00:18:38
00:18:36
26
00:19:19
00:19:17
21
00:18:08
00:18:06
6 93
22 734 Niedziałkowski Patryk Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1993 M20

22
00:18:30
00:18:29
24
00:18:45
00:18:43


22
00:19:04
00:19:03
26
00:18:39
00:18:37
4 94
23 52 Ziętak Andrzej Brzoza TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1973 M40 25
00:19:06
00:19:04
32
00:18:54
00:18:53
25
00:18:49
00:18:47
18
00:18:09
00:18:07


28
00:18:48
00:18:46
5 96
24 290 Słomiński Błażej Cekcyn Cis Cekcyn 1996 M16 27
00:19:13
00:19:06
30
00:18:44
00:18:38
43
00:19:27
00:19:23
20
00:18:22
00:18:20


22
00:18:19
00:18:16
5 99
25 27 Kwiatkowski Damian Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1992 M20 26
00:19:07
00:19:05
26
00:18:39
00:18:37
19
00:18:32
00:18:31
30
00:18:45
00:18:43


33
00:19:01
00:19:00
5 101
26 635 Rybak Łukasz Niemcz 1983 M30 31
00:19:18
00:19:14
28
00:18:41
00:18:38
30
00:19:06
00:19:04


24
00:19:13
00:19:10
20
00:18:06
00:18:05
5 102
27 242 Kruk Rafał Niemcz biegaj w Niemczu.pl 1973 M40 24
00:19:03
00:19:02
35
00:18:58
00:18:57
26
00:18:52
00:18:50
25
00:18:36
00:18:35


27
00:18:41
00:18:40
5 102
28 841 SZERSZEŃ KAMIL BYDGOSZCZ RWT w Bydgoszczy 1978 M30

27
00:18:40
00:18:38
31
00:19:09
00:19:07
28
00:18:41
00:18:40
23
00:19:10
00:19:07


4 109
29 133 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1972 M40 30
00:19:17
00:19:15
48
00:19:33
00:19:31
28
00:18:58
00:18:55
24
00:18:35
00:18:33
28
00:19:30
00:19:28


5 110
30 314 Chojnacki Krzysztof Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1968 M40

34
00:18:56
00:18:54
27
00:18:56
00:18:54


27
00:19:20
00:19:18
25
00:18:38
00:18:36
4 113
31 139 Libera Maksymilian Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1996 M16 22
00:18:54
00:18:53
33
00:18:55
00:18:54
33
00:19:13
00:19:10
34
00:19:12
00:19:09
25
00:19:14
00:19:12


5 113
32 259 Kubanek Lukasz Niemcz TEAMOCHAL 1983 M30 21
00:18:53
00:18:52
36
00:19:01
00:18:59
36
00:19:19
00:19:15
26
00:18:37
00:18:35




4 119
33 439 Kryske Mariusz Białe Błota Spójnia Białe Błota 1982 M30

41
00:19:10
00:19:08
29
00:19:03
00:19:00
32
00:18:56
00:18:53
31
00:19:47
00:19:43
134
00:23:06
00:21:29
5 133
34 534 Kamiński Piotr Toruń Geotechnica 1978 M30

50
00:19:36
00:19:31
39
00:19:26
00:19:23
40
00:19:28
00:19:24
30
00:19:46
00:19:43
32
00:18:54
00:18:52
5 141
35 294 Milewski Zbigniew Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1970 M40 28
00:19:14
00:19:12
43
00:19:13
00:19:10
45
00:19:33
00:19:28
37
00:19:26
00:19:22


38
00:19:22
00:19:19
5 146
36 549 Basiński Łukasz Bydgoszcz Olimpiasport.pl 1992 M20 46
00:19:51
00:19:50




44
00:19:40
00:19:34
29
00:19:46
00:19:42
29
00:18:49
00:18:48
4 148
37 748 Sowiński Piotr Łochowice Spójnia Białe Błota 1971 M40

44
00:19:16
00:19:12
35
00:19:16
00:19:13
33
00:19:00
00:18:57
39
00:20:09
00:20:06


4 151
38 169 Telejko Łukasz Kobylarnia RUN BYDGOSZCZ 1994 M20 41
00:19:37
00:19:33
52
00:19:40
00:19:35
42
00:19:27
00:19:23
39
00:19:27
00:19:25
37
00:20:01
00:19:56
36
00:19:12
00:19:08
6 153
39 330 Bednarczyk Adrian Bydgoszcz 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1982 M30 47
00:19:52
00:19:48
39
00:19:08
00:19:05
41
00:19:26
00:19:24


89
00:24:44
00:21:42
31
00:18:51
00:18:49
5 158
40 212 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20 35
00:19:30
00:19:26
46
00:19:19
00:19:17
51
00:19:46
00:19:41
41
00:19:32
00:19:28
38
00:20:08
00:20:05
64
00:19:58
00:19:52
6 160
41 457 Wysmoliński Piotr Osielsko 1972 M40 45
00:19:40
00:19:37


46
00:19:37
00:19:32
35
00:19:14
00:19:12
47
00:20:40
00:20:38


4 173
42 67 Haize Tomek Bydgoszcz ARRK 1978 M30 38
00:19:33
00:19:25
54
00:19:48
00:19:39
40
00:19:26
00:19:19
47
00:21:12
00:19:41
48
00:22:00
00:20:28
58
00:19:47
00:19:45
6 173
43 855 JĘDRAL Janusz Jeżewo Runners Team Jeżewo 1974 M40



37
00:19:25
00:19:22
38
00:19:27
00:19:25
41
00:20:27
00:20:24
57
00:19:47
00:19:44
4 173
44 465 Hołtyn Patryk Radziejów Sport Zdrowie Kondycja - szewczukkinezo.pl 1988 M20 57
00:19:59
00:19:57
96
00:20:47
00:20:44
65
00:20:00
00:19:57
36
00:19:22
00:19:20
34
00:19:54
00:19:50
47
00:19:38
00:19:37
6 174
45 803 Szrajber Tomasz Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS w Bydgoszczy 1983 M30

55
00:19:48
00:19:45
49
00:19:40
00:19:37


33
00:19:53
00:19:51
40
00:19:30
00:19:26
4 177
46 611 MOROSZCZAK BOGUMIŁ Bydgoszcz Spójnia Białe Błota 1974 M40 55
00:19:57
00:19:57
107
00:20:56
00:20:54
52
00:19:46
00:19:42
53
00:19:51
00:19:47
44
00:20:32
00:20:27
42
00:19:31
00:19:28
6 191
47 338 Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM 1979 M30 42
00:19:37
00:19:34
67
00:20:06
00:20:03




49
00:20:41
00:20:36
35
00:19:11
00:19:09
4 193
48 337 Szyszka Mariusz Bydgoszcz Spójnia Białe Błota/1BLOG 1978 M30 53
00:19:55
00:19:52
56
00:19:48
00:19:46
104
00:20:59
00:20:50
48
00:19:48
00:19:42
59
00:21:04
00:20:59
37
00:19:16
00:19:13
6 194
49 433 Taczkowski Jarosław Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1975 M30 49
00:19:53
00:19:51
62
00:19:58
00:19:55
48
00:19:39
00:19:36


35
00:19:56
00:19:53


4 194
50 430 kuk piotr Bydgoszcz kabel taem 1977 M30 36
00:19:31
00:19:29


44
00:19:28
00:19:25
46
00:19:46
00:19:43


69
00:20:09
00:20:06
4 195
51 455 Szoch Tomasz Bydgoszcz WORD Bydgoszcz 1975 M30 52
00:19:55
00:19:53


92
00:20:35
00:20:31
49
00:19:47
00:19:44
46
00:20:38
00:20:35
62
00:19:53
00:19:51
5 209
52 29 Kośmieja Marcin Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M20

95
00:20:47
00:20:40
103
00:20:58
00:20:49
55
00:19:54
00:19:48
51
00:20:52
00:20:45
11
00:17:32
00:17:28
5 212
53 193 Nowak Przemysław Nowa Wieś Wielka Kabel Team Bydgoszcz 1985 M20 70
00:20:18
00:20:16


63
00:20:01
00:19:55
64
00:20:07
00:20:03
45
00:20:32
00:20:30
43
00:19:33
00:19:29
5 215
54 124 Święcicki Wojciech Bydgoszcz FISHKA.pl 1977 M30 33
00:19:21
00:19:17
61
00:20:01
00:19:55


76
00:20:22
00:20:14


48
00:19:41
00:19:37
4 218
55 428 Obrębski Grzegorz Bydgoszcz BiegaSie 1977 M30 48
00:19:52
00:19:48


342
00:29:51
00:26:45
89
00:20:35
00:20:29
53
00:20:52
00:20:47
50
00:19:44
00:19:40
5 240
56 423 Skarbek Marek Bydgoszcz Sir START/MLKS Nadwiślanin Chełmno 1969 M40 63
00:20:11
00:20:05
57
00:19:55
00:19:52
66
00:20:10
00:20:07
74
00:20:17
00:20:13
55
00:20:54
00:20:50
70
00:20:17
00:20:07
6 241
57 845 Dębski Włodzimierz Bydgoszcz RWT BYDGOSZCZ 1973 M40

40
00:19:09
00:19:06
47
00:19:39
00:19:36


50
00:20:47
00:20:43
105
00:20:50
00:20:48
4 242
58 16 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1965 M40 85
00:20:47
00:20:43
73
00:20:21
00:20:15
71
00:20:19
00:20:12
57
00:19:53
00:19:49
61
00:22:32
00:21:00
54
00:21:13
00:19:42
6 243
59 140 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1987 M20 23
00:18:58
00:18:56
51
00:19:38
00:19:33
96
00:20:43
00:20:38
100
00:20:51
00:20:46
144
00:23:04
00:22:57
76
00:20:18
00:20:15
6 246
60 573 Duba Błażej Ełk 1991 M20 117
00:21:29
00:21:18
80
00:20:32
00:20:24
55
00:19:52
00:19:49


70
00:21:11
00:21:09
41
00:19:30
00:19:28
5 246
61 78 Meyer Marek Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1969 M40 72
00:20:20
00:20:08
74
00:20:22
00:20:16


69
00:20:14
00:20:10
54
00:22:22
00:20:50
59
00:19:54
00:19:46
5 254
62 563 DAHMS ADAM BYDGOSZCZ MEDI TEAM 1978 M30 71
00:20:19
00:20:15
59
00:19:58
00:19:54
62
00:19:59
00:19:55




65
00:20:00
00:19:57
4 257
63 689 Bukowiński Michał Bydgoszcz 1978 M30 78
00:20:27
00:20:23
75
00:20:22
00:20:16
69
00:20:16
00:20:12


58
00:21:03
00:20:58
61
00:19:53
00:19:49
5 263
64 625 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M20 271
00:25:07
00:24:33
31
00:18:48
00:18:46
34
00:19:16
00:19:11


165
00:23:29
00:23:24
34
00:19:09
00:19:07
5 264
65 54 Raczyński Krzysztof Bydgoszcz Biegający Filozof Team 1960 M50 65
00:20:14
00:20:11
68
00:20:10
00:20:07
86
00:20:26
00:20:23
59
00:19:53
00:19:50
74
00:21:18
00:21:14


5 266
66 568 Pierzyński Jan Nakło nad Notecią 1977 M30 51
00:19:55
00:19:51
66
00:20:07
00:20:00
83
00:20:23
00:20:19
91
00:20:39
00:20:32
73
00:21:16
00:21:11
78
00:20:22
00:20:17
6 268
67 206 Strabel Łukasz Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1988 M20 77
00:20:25
00:20:24
70
00:20:14
00:20:09
50
00:19:43
00:19:39




72
00:20:14
00:20:09
4 269
68 222 Skorecki Aleksander Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 86
00:20:47
00:20:43
355
00:26:34
00:26:33
67
00:20:17
00:20:10
65
00:20:11
00:20:04
334
00:33:06
00:29:53
51
00:19:45
00:19:41
6 269
69 292 Sibilski Bartosz Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz 1982 M30 59
00:20:03
00:19:57


84
00:20:27
00:20:22
80
00:20:24
00:20:19


52
00:19:46
00:19:41
4 275
70 74 Topczewski Gracjan Bydgoszcz TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team 1976 M30 43
00:19:39
00:19:37
65
00:20:03
00:19:59
137
00:21:35
00:21:31
86
00:20:28
00:20:28


86
00:20:27
00:20:24
5 280
71 279 Gralik Kacper Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1996 M16

42
00:19:11
00:19:09
79
00:20:19
00:20:17


81
00:21:28
00:21:26
80
00:20:24
00:20:18
4 282
72 491 Stysiak Grzegorz Bydgoszcz 1970 M40 61
00:20:07
00:20:05
72
00:20:18
00:20:15
88
00:20:30
00:20:27


68
00:21:09
00:21:07
113
00:21:02
00:20:59
5 289
73 325 GÓRSKI KRZYSZTOF DĄBRÓWKA NOWA 1974 M40 73
00:20:21
00:20:18
81
00:20:29
00:20:24
70
00:20:18
00:20:12
82
00:20:23
00:20:20
65
00:21:05
00:21:03
95
00:20:41
00:20:37
6 289
74 122 Zieliński Łukasz Bożenkowo 1986 M20 37
00:19:32
00:19:30
94
00:20:42
00:20:39




71
00:21:16
00:21:09
89
00:20:33
00:20:30
4 291
75 43 Piekarski Marek Bydgoszcz VIII LO Bydgoszcz 1971 M40 94
00:20:59
00:20:57
71
00:20:14
00:20:13
107
00:20:55
00:20:52
52
00:19:48
00:19:46
76
00:21:18
00:21:16


5 293
76 454 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1981 M30 64
00:20:13
00:20:07
90
00:20:41
00:20:36
120
00:22:42
00:21:11
88
00:20:34
00:20:29


53
00:19:43
00:19:42
5 295
77 131 Trzciński Franciszek Chełmno TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR START 1965 M40 79
00:20:27
00:20:25
77
00:20:25
00:20:21
77
00:20:20
00:20:16
77
00:20:20
00:20:16
67
00:21:10
00:21:07
77
00:20:20
00:20:17
6 298
78 831 Cholewiński Dariusz Bydgoszcz Huragan Miedzyń 1974 M40

127
00:22:51
00:21:17
100
00:22:15
00:20:42
68
00:20:15
00:20:09
77
00:21:23
00:21:17
56
00:19:47
00:19:43
5 301
79 832 Tryt Maciej Bydgoszcz 1981 M30

99
00:20:51
00:20:45
110
00:21:07
00:21:03
51
00:19:48
00:19:46
62
00:22:32
00:21:00
90
00:22:03
00:20:31
5 302
80 30 Kurowski Kamil Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20

92
00:20:45
00:20:38
102
00:20:57
00:20:49
56
00:19:54
00:19:48
52
00:20:52
00:20:46


4 302
81 71 Hutek Andrzej Bydgoszcz 1984 M30 50
00:19:54
00:19:52
83
00:20:33
00:20:29
72
00:20:17
00:20:14
101
00:22:20
00:20:46


98
00:20:45
00:20:41
5 303
82 740 Matwiej Mariusz Bydgoszcz 1983 M30

84
00:20:33
00:20:29
68
00:20:15
00:20:11
63
00:21:37
00:20:03


92
00:20:38
00:20:34
4 307
83 368 Goral Mieczyslaw Grębów Run To Fun 1969 M40 120
00:21:33
00:21:32
105
00:20:59
00:20:51
111
00:21:10
00:21:04
67
00:20:13
00:20:07
99
00:22:07
00:21:59
39
00:19:29
00:19:25
6 310
84 7 Brzeziński Michał Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30

53
00:19:42
00:19:36
54
00:19:47
00:19:43
60
00:19:52
00:19:51
150
00:24:34
00:23:02
219
00:23:10
00:23:04
5 317
85 649 WITCZAK DARIUSZ KRAPLEWICE 1971 M40 60
00:20:06
00:20:03
63
00:20:00
00:19:56
101
00:20:49
00:20:43




93
00:20:37
00:20:34
4 317
86 850 Jenczewski Szymon Ciechocin Albatrosy 1991 M20

101
00:20:50
00:20:47
78
00:20:20
00:20:17
117
00:21:12
00:21:10
56
00:20:54
00:20:52
91
00:20:35
00:20:32
5 326
87 417 SIUCHNIŃSKI Tomasz Bydgoszcz SIEBIEGA 1977 M30 82
00:20:33
00:20:29


73
00:20:20
00:20:14
87
00:21:59
00:20:28


88
00:20:33
00:20:29
4 330
88 26 Kujawa Piotr Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1970 M40 80
00:20:30
00:20:18
69
00:20:15
00:20:08
154
00:23:30
00:21:52
66
00:20:08
00:20:05
117
00:23:56
00:22:23


5 332
89 377 Kowalski Adrian Dąbrowa Górnicza BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1988 M20 102
00:21:12
00:21:08
100
00:20:52
00:20:46
106
00:20:54
00:20:50
92
00:20:42
00:20:34
69
00:21:12
00:21:08
75
00:20:14
00:20:14
6 336
90 197 Janicki Mariusz Kruszyn Asics Frontrunner 1973 M40 68
00:20:17
00:20:14
93
00:20:44
00:20:39
91
00:20:36
00:20:31
90
00:20:35
00:20:30




4 342
91 363 Dziekan Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1979 M30 97
00:21:05
00:20:59
76
00:20:25
00:20:21
74
00:20:19
00:20:15


98
00:22:05
00:21:58
398
00:35:10
00:30:34
5 345
92 53 Michałek Bartek Sicienko RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 90
00:20:49
00:20:46
87
00:20:36
00:20:30


71
00:20:15
00:20:12


99
00:20:51
00:20:44
4 347
93 456 Parucki Paweł Bydgoszcz 1989 M20 96
00:21:03
00:21:01
117
00:21:02
00:20:59
159
00:22:03
00:22:00
70
00:20:13
00:20:10


66
00:20:01
00:19:58
5 349
94 801 Łukomski Piotr Bydgoszcz Szwederowo 1978 M30

116
00:21:07
00:20:59


79
00:20:26
00:20:19
93
00:21:54
00:21:47
71
00:20:13
00:20:07
4 359
95 20 Graczykowski Jakub Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team 1988 M20 66
00:20:15
00:20:12




73
00:20:20
00:20:13
79
00:21:29
00:21:22
143
00:21:44
00:21:40
4 361
96 628 Smietana Mirosław Dobrcz 1958 M50 84
00:20:36
00:20:33
88
00:20:38
00:20:34
94
00:20:37
00:20:31
97
00:20:49
00:20:44




4 363
97 134 Pawłowski Radosław Zielonka JFTC SU 1967 M40 111
00:21:21
00:21:15
97
00:20:53
00:20:44
99
00:22:12
00:20:41
96
00:22:13
00:20:42
72
00:22:42
00:21:10


5 364
98 56 Gąsiorowski Robert Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1971 M40 99
00:21:10
00:20:53
82
00:20:36
00:20:27
98
00:20:48
00:20:39
162
00:25:03
00:22:00
86
00:23:02
00:21:30
133
00:21:33
00:21:27
6 365
99 858 Konopiński Tomasz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M30

119
00:24:16
00:21:04
389
00:32:37
00:29:11
114
00:22:50
00:21:08
63
00:22:34
00:21:00
74
00:20:18
00:20:14
5 370
100 422 Grupa Marcin Przyłęki R2G 1977 M30 109
00:21:18
00:21:12


87
00:21:55
00:20:23


97
00:22:03
00:21:56
82
00:20:27
00:20:22
4 375
101 38 Świerczyński Marcin Osielsko Athleticomed / To Tylko Triathlon 1986 M20 54
00:19:56
00:19:49
85
00:20:38
00:20:30
93
00:20:35
00:20:31
145
00:23:14
00:21:41
317
00:32:01
00:28:46


5 377
102 442 Łata Marcin Tarnów MM&ŁŁ 1993 M20 16
00:18:30
00:18:29
29
00:18:41
00:18:38
307
00:28:23
00:25:19
31
00:18:48
00:18:46




4 383
103 509 Jabłoński Marcin Bydgoszcz KrysportTeam 1971 M40 236
00:24:06
00:23:55
167
00:24:02
00:22:17
59
00:20:01
00:19:52
258
00:25:16
00:23:41
36
00:19:57
00:19:52
129
00:21:29
00:21:22
6 391
104 636 Pilewski Mikołaj Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1990 M20 92
00:20:56
00:20:39
115
00:21:02
00:20:59
85
00:20:27
00:20:22
105
00:21:03
00:20:58




4 397
105 400 Drews Grzegorz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1975 M30 89
00:20:49
00:20:45
118
00:21:09
00:21:03
90
00:20:37
00:20:28
401
00:30:50
00:27:47
126
00:24:10
00:22:36
100
00:20:52
00:20:45
6 397
106 382 Baumgart Jacek Osielsko Biegaj z Dębami 1962 M50 93
00:20:58
00:20:49
86
00:20:36
00:20:30


107
00:21:06
00:21:01


111
00:21:05
00:20:58
4 397
107 110 KUBARSKI JULIAN BYDGOSZCZ tkkf Kolejarz Bydgoszcz 1971 M40 74
00:20:21
00:20:16


97
00:20:44
00:20:38
123
00:21:23
00:21:15


106
00:22:27
00:20:54
4 400
108 260 CIRSON MAREK BYDGOSZCZ Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1969 M40 88
00:20:49
00:20:46
103
00:20:53
00:20:50
114
00:21:13
00:21:07
102
00:20:57
00:20:52
217
00:24:41
00:24:37
156
00:21:57
00:21:51
6 407
109 85 Rzekanowski Paweł Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1991 M20 98
00:21:07
00:21:00
79
00:20:31
00:20:24
115
00:21:12
00:21:07
126
00:21:25
00:21:20
118
00:23:55
00:22:23
132
00:21:32
00:21:25
6 410
110 474 Hass Adam Bydgoszcz 1981 M30 213
00:23:39
00:23:24
128
00:21:27
00:21:17
140
00:21:47
00:21:38
78
00:20:25
00:20:19
66
00:21:13
00:21:06
225
00:23:24
00:23:16
6 412
111 89 Łaz Kamil Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 127
00:21:42
00:21:31
124
00:21:22
00:21:14
150
00:21:58
00:21:46
130
00:21:28
00:21:23
78
00:22:52
00:21:18
97
00:20:52
00:20:39
6 426
112 204 Budzik Irek Bydgoszcz Bozita Team 1972 M40 118
00:21:30
00:21:22
135
00:21:32
00:21:27


98
00:20:49
00:20:44
90
00:21:48
00:21:42
123
00:21:11
00:21:08
5 429
113 310 Zielazny Łukasz Bydgoszcz Klub Wysokogórski Bydgoszcz 1978 M30 101
00:21:11
00:21:02


105
00:21:03
00:20:50
137
00:21:38
00:21:31


87
00:20:34
00:20:25
4 430
114 328 Stanek Marek Bydgoszcz 1975 M30 106
00:21:14
00:21:07
112
00:21:03
00:20:58
127
00:22:51
00:21:19
140
00:23:06
00:21:34
91
00:23:18
00:21:44
122
00:22:39
00:21:07
6 431
115 387 Dańczuk Jerzy Bydgoszcz RWT w Bydgoszczy 1962 M50 113
00:21:24
00:21:17
120
00:21:10
00:21:07
122
00:22:45
00:21:14
115
00:22:40
00:21:09


84
00:21:55
00:20:23
5 432
116 36 Makowski Sławomir Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 103
00:21:12
00:21:08
123
00:21:18
00:21:12
162
00:23:41
00:22:06
127
00:21:25
00:21:21
94
00:21:54
00:21:50
112
00:21:04
00:20:58
6 432
117 873 Giolda Paweł Bydgoszcz 1983 M30

146
00:23:24
00:21:48
143
00:23:15
00:21:40
122
00:21:22
00:21:15
75
00:21:19
00:21:14
94
00:20:43
00:20:37
5 434
118 844 Przybyłowski Michał Bydgoszcz Lekko spoceni 1975 M30

225
00:24:58
00:23:15
133
00:22:59
00:21:26
109
00:22:35
00:21:02
110
00:22:23
00:22:15
83
00:20:26
00:20:22
5 435
119 311 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ Bydgoszcz na start! 1975 M30 110
00:21:20
00:21:14
137
00:21:38
00:21:33
117
00:22:39
00:21:08
125
00:22:49
00:21:18
92
00:23:18
00:21:44
116
00:22:34
00:21:02
6 435
120 496 Tymosiak Mateusz Białe Błota 1990 M20 112
00:21:23
00:21:15




108
00:22:41
00:21:01
95
00:23:31
00:21:50
124
00:21:23
00:21:16
4 439
121 251 Kunde Tomasz Lipniki BYDGOSZCZ TRIATHLON 1990 M20 119
00:21:32
00:21:28


153
00:21:59
00:21:51
132
00:21:32
00:21:25
82
00:21:30
00:21:26
110
00:21:01
00:20:56
5 443
122 359 Czyżewski Sebastian Bydgoszcz 1976 M30 105
00:21:14
00:21:08
114
00:21:07
00:20:59
126
00:21:25
00:21:17
120
00:21:20
00:21:13
107
00:22:18
00:22:12
191
00:22:36
00:22:31
6 446
123 550 Małkiewicz Zbyszek Bydgoszcz Bozony Higgsa 1987 M20 201
00:23:18
00:23:07


135
00:23:02
00:21:27
83
00:20:30
00:20:22
64
00:21:08
00:21:01
167
00:22:13
00:22:04
5 449
124 655 Ochendal Maciej BYdgoszcz TriSpace 1980 M30 124
00:21:40
00:21:34
126
00:21:23
00:21:15


84
00:20:30
00:20:24


115
00:21:11
00:21:01
4 449
125 335 CIEPŁOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1977 M30 135
00:21:54
00:21:48
108
00:21:00
00:20:55
121
00:21:16
00:21:12
112
00:21:13
00:21:07
116
00:22:25
00:22:19
300
00:25:11
00:25:07
6 457
126 952 Pawlik Stanisław Osielsko Farmvita Team 1965 M40



173
00:22:29
00:22:21
113
00:21:14
00:21:08
85
00:21:32
00:21:29
101
00:20:52
00:20:45
4 472
127 502 Krawiec Jacek Bydgoszcz 1 Brygada logistyczna 1971 M40 114
00:21:27
00:21:22
136
00:21:36
00:21:32
151
00:21:52
00:21:47
129
00:21:28
00:21:22
106
00:22:12
00:22:07
126
00:21:22
00:21:17
6 475
128 849 Stromczyński wiesław bydgoszcz Tuptuś Borówno 1958 M50

151
00:22:04
00:21:56
130
00:21:27
00:21:21
93
00:20:43
00:20:37
105
00:22:11
00:22:06


4 479
129 339 Marek Wojciech Bydgoszcz 1974 M40 126
00:21:41
00:21:35


124
00:21:23
00:21:15
95
00:20:47
00:20:41
139
00:24:31
00:22:50


4 484
130 190 Górny Maciej Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1983 M30 370
00:30:01
00:29:42
166
00:22:19
00:22:15
156
00:22:07
00:21:58
106
00:21:06
00:20:59
60
00:21:06
00:21:00


5 488
131 931 Twardowski Piotr Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1976 M30



171
00:23:54
00:22:20
124
00:21:19
00:21:15
102
00:23:47
00:22:03
103
00:20:51
00:20:46
4 500
132 819 SYNAKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ BiegaSie 1981 M30

156
00:22:12
00:22:03
138
00:21:40
00:21:31


96
00:21:56
00:21:50
114
00:21:07
00:21:01
4 504
133 613 Klawitter Robert Bydgoszcz 1975 M30 152
00:22:17
00:22:03
143
00:23:18
00:21:43
146
00:23:18
00:21:43
116
00:22:46
00:21:09
151
00:24:39
00:23:02
107
00:22:29
00:20:55
6 512
134 452 Przybylski Maciej Przyłęki 1975 M30 231
00:24:01
00:23:47
180
00:24:05
00:22:28
144
00:21:48
00:21:43
104
00:20:59
00:20:53


85
00:20:29
00:20:24
5 513
135 125 Ślaziński Daniel Bydgoszcz 1977 M30



109
00:22:34
00:21:01
121
00:22:46
00:21:14
109
00:23:48
00:22:13
183
00:23:59
00:22:25
4 522
136 503 Śpica Leszek Bydgoszcz BBL Bydgoszcz 1969 M40 340
00:27:42
00:27:07
122
00:22:59
00:21:10
128
00:23:05
00:21:19
172
00:26:38
00:22:07


104
00:20:57
00:20:47
5 526
137 722 Barczak Wojciech Bydgoszcz 1971 M40

145
00:23:25
00:21:45
132
00:21:30
00:21:22
149
00:23:19
00:21:46


102
00:22:17
00:20:45
4 528
138 344 Sowiński Jakub Bydgoszcz 1988 M20 181
00:22:50
00:22:42
185
00:24:08
00:22:32
172
00:23:52
00:22:20
143
00:23:09
00:21:39
104
00:23:37
00:22:05
109
00:21:02
00:20:55
6 528
139 602 Klimek Paweł Bydgoszcz 1990 M20 128
00:21:46
00:21:39




62
00:20:07
00:19:59
276
00:28:23
00:26:41
63
00:19:54
00:19:51
4 529
140 894 Kapka Wojciech Bydgoszcz 1971 M40

144
00:23:16
00:21:44
131
00:21:33
00:21:21


127
00:25:39
00:22:36
131
00:21:31
00:21:25
4 533
141 351 Barczewski Krzysztof Niemcz Bydgoszcz Triathlon Team 1975 M30 58
00:20:02
00:19:59


339
00:28:22
00:26:40
209
00:23:04
00:22:54
172
00:23:43
00:23:33
96
00:20:41
00:20:37
5 535
142 6 Muss Aleksander Bydgoszcz ACE OF SPADES 1973 M40 56
00:19:58
00:19:52
64
00:20:04
00:19:58
272
00:26:18
00:24:37




144
00:23:14
00:21:40
4 536
143 17 staniek marcin solec kujawski Biegacze mogą DŁUŻEJ ;) 1982 M30 136
00:21:55
00:21:40
195
00:24:15
00:22:39
165
00:23:49
00:22:10
133
00:23:08
00:21:27
108
00:23:49
00:22:12
234
00:25:15
00:23:37
6 542
144 673 Szłyk Maciej Inowrocław 1975 M30 125
00:21:40
00:21:39


149
00:21:51
00:21:45
154
00:21:56
00:21:52
114
00:23:49
00:22:16


4 542
145 214 Kędzierski Rafał Bydgoszcz DE-STRESS 1977 M30 130
00:21:47
00:21:36
150
00:23:27
00:21:55
155
00:23:29
00:21:56
142
00:23:13
00:21:36
121
00:23:59
00:22:26


5 543
146 444 Kisiel Tomasz Bydgoszcz LP 500 1976 M30 140
00:22:02
00:21:50
153
00:22:06
00:21:59
391
00:32:37
00:29:11


113
00:23:49
00:22:16
138
00:23:05
00:21:32
5 544
147 58 Derecki Piotr Bydgoszcz Teamochal 1971 M40 157
00:22:21
00:22:06
129
00:21:27
00:21:18
125
00:21:24
00:21:16
169
00:22:11
00:22:03


135
00:21:36
00:21:30
5 546
148 237 DACH ŁUKASZ Bydgoszcz 1982 M30 150
00:22:15
00:22:09
161
00:23:45
00:22:12
170
00:23:52
00:22:19
141
00:23:11
00:21:36
133
00:24:19
00:22:44
136
00:23:09
00:21:30
6 560
149 356 Kochański dariusz bukowiec 1966 M40 145
00:22:09
00:21:59
141
00:21:42
00:21:37
118
00:21:16
00:21:10




159
00:23:28
00:21:56
4 563
150 304 Brzeziński Paweł Bydgoszcz R2G 1977 M30 205
00:23:29
00:23:17
155
00:23:37
00:22:03
123
00:22:47
00:21:15
144
00:21:44
00:21:41


141
00:21:40
00:21:35
5 563
151 132 Sobczak Marcin ŻOŁĘDOWO TRISPACE 1975 M30 133
00:21:50
00:21:44
152
00:22:02
00:21:58
145
00:21:49
00:21:43
168
00:22:10
00:22:02
134
00:22:48
00:22:45


5 564
152 64 Łęgowski Łukasz Bydgoszcz Wookie & Matti Team 1985 M20 139
00:22:00
00:21:55
138
00:21:43
00:21:34
136
00:21:35
00:21:30
173
00:22:15
00:22:08


152
00:21:56
00:21:47
5 565
153 178 Przybyłka Mateusz Sępólno Krajeńskie 1989 M20 131
00:21:49
00:21:42
157
00:22:16
00:22:07




140
00:24:25
00:22:50
147
00:23:20
00:21:44
4 575
154 329 Gżyl Mikołaj Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team 1983 M30 123
00:21:38
00:21:32




163
00:22:09
00:22:01
120
00:22:34
00:22:26
175
00:23:51
00:22:16
4 581
155 57 Boinski Sebastian Bydgoszcz 1978 M30 144
00:22:09
00:22:00
197
00:24:20
00:22:44
181
00:24:07
00:22:29
153
00:23:22
00:21:49
146
00:24:37
00:23:00
139
00:23:09
00:21:32
6 582
156 786 Fogt Maciej Kruszyn CB163 1981 M30

178
00:24:07
00:22:27
147
00:23:16
00:21:44
139
00:21:41
00:21:34


120
00:21:10
00:21:05
4 584
157 55 Klinikowski Jacek Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 148
00:22:12
00:22:02
183
00:22:39
00:22:30
187
00:22:52
00:22:42
134
00:21:39
00:21:30
154
00:23:16
00:23:08
150
00:23:23
00:21:47
6 586
158 50 Zboiński Filip Bydgoszcz R2G 1985 M20 67
00:20:15
00:20:08


376
00:31:36
00:28:28
61
00:19:57
00:19:52
88
00:21:45
00:21:40


4 592
159 519 Tucholski Marcin Bydgoszcz 1987 M20 194
00:23:10
00:22:55
139
00:23:10
00:21:37
142
00:21:50
00:21:40




118
00:21:10
00:21:02
4 593
160 360 Krawisz Szymon Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1998 M16 147
00:22:10
00:21:58
110
00:22:32
00:20:57
203
00:24:31
00:22:59
148
00:24:47
00:21:45




4 608
161 177 Szopiński Tomasz BYDGOSZCZ Trispace 1987 M20 193
00:23:10
00:23:02


210
00:24:49
00:23:06
128
00:21:27
00:21:22


79
00:20:21
00:20:17
4 610
162 864 Warylewski Dariusz Łochowice Zabiegani Łochowice / Gala24.pl TEAM 1974 M40

210
00:24:39
00:23:00


150
00:23:20
00:21:47
124
00:24:06
00:22:33
128
00:22:51
00:21:18
4 612
163 398 Biel Marek Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 166
00:22:34
00:22:26
172
00:23:52
00:22:21
178
00:24:00
00:22:28
158
00:23:27
00:21:56
122
00:24:00
00:22:26
166
00:22:13
00:22:03
6 612
164 507 Janyska Krzysztof Białe Błota 1983 M30 239
00:24:09
00:24:05
188
00:24:08
00:22:33
212
00:23:18
00:23:07
157
00:23:30
00:21:56
115
00:23:53
00:22:18
162
00:22:09
00:21:59
6 622
165 22 Śmigielski Marcin Bydgoszcz 1990 M20 167
00:22:34
00:22:20
147
00:23:23
00:21:51
157
00:22:05
00:21:58
176
00:22:21
00:22:12
152
00:24:41
00:23:04


5 623
166 396 Zieliński Maciej Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1979 M30 299
00:26:01
00:25:38
174
00:23:57
00:22:23
168
00:22:27
00:22:17


145
00:23:07
00:22:59
146
00:23:17
00:21:42
5 633
167 46 Kuchczyński Adam Bydgoszcz Ból To Ściema 1967 M40 161
00:22:24
00:22:20
173
00:23:53
00:22:22
175
00:23:57
00:22:25
159
00:23:28
00:21:57
143
00:24:29
00:22:56
172
00:23:44
00:22:12
6 635
168 91 Brzozowski Marcin Bydgoszcz BRZOZA TRI TEAM 1989 M20 162
00:22:25
00:22:13
175
00:23:59
00:22:23
164
00:22:14
00:22:07
166
00:22:09
00:22:02
147
00:23:07
00:23:00


5 639
169 407 Napora Mateusz Bydgoszcz 1992 M20 169
00:22:36
00:22:22
251
00:25:23
00:23:44
256
00:25:43
00:24:08
212
00:24:34
00:23:02
101
00:23:38
00:22:03
158
00:23:31
00:21:55
6 640
170 820 Bilicki Wojciech Bydgoszcz 1980 M30

184
00:24:06
00:22:31
200
00:24:35
00:22:55
151
00:23:26
00:21:47
129
00:24:16
00:22:38
178
00:23:57
00:22:21
5 642
171 186 Dumowski Krzysztof Łochowice Ból To Ściema 1966 M40 165
00:22:30
00:22:26
165
00:23:46
00:22:14
160
00:23:33
00:22:01
152
00:23:18
00:21:48


204
00:24:15
00:22:44
5 642
172 781 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz 1987 M20

154
00:25:09
00:22:02


170
00:23:36
00:22:03
169
00:25:08
00:23:29
153
00:21:59
00:21:48
4 646
173 253 Szopiński Rafał Bydgoszcz 1981 M30

181
00:24:04
00:22:28
134
00:21:35
00:21:27


142
00:23:01
00:22:54
195
00:22:42
00:22:33
4 652
174 528 Kłopocki Jan Bydgoszcz #WpiszCokolwiek 1991 M20 237
00:24:06
00:23:43
407
00:34:55
00:30:17
408
00:34:09
00:30:47
167
00:23:36
00:22:02
128
00:24:19
00:22:37
121
00:21:09
00:21:06
6 653
175 179 Strabel Bartosz Bydgoszcz DECATHLON TEAM FORDON 1992 M20 286
00:25:30
00:25:17
245
00:25:13
00:23:36
190
00:24:18
00:22:43
192
00:22:43
00:22:35
130
00:22:47
00:22:40
142
00:21:46
00:21:37
6 654
176 165 Król Rafał Bydgoszcz DRINKBUS TEAM RUNNING 1983 M30 146
00:22:09
00:21:56
215
00:24:48
00:23:05
161
00:23:36
00:22:03
191
00:24:17
00:22:34


157
00:22:04
00:21:54
5 655
177 81 Piotrowski Dariusz Bydggoszcz 1973 M40 142
00:22:07
00:21:57
162
00:23:45
00:22:13
194
00:24:22
00:22:46
160
00:23:34
00:21:58




4 658
178 704 góra krystian Bydgoszcz Czarne Konie 1983 M30 108
00:21:18
00:21:13
131
00:22:54
00:21:22




203
00:27:16
00:24:14
223
00:24:50
00:23:13
4 665
179 225 Sawicki Mikołaj Bydgoszcz 1997 M16 163
00:22:26
00:22:20
164
00:22:21
00:22:13
169
00:22:24
00:22:18
222
00:23:23
00:23:15
222
00:24:53
00:24:45
169
00:22:14
00:22:07
6 665
180 579 Mucha Marcin Pawłówek Batrunners 1978 M30 203
00:23:25
00:23:07
168
00:23:54
00:22:17
197
00:23:02
00:22:51
178
00:23:50
00:22:14
135
00:24:22
00:22:46
193
00:24:08
00:22:31
6 674
181 535 Czarnecki Grzegorz Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1982 M30



215
00:24:54
00:23:11
161
00:23:37
00:21:59
192
00:27:14
00:24:00
108
00:21:00
00:20:55
4 676
182 807 Kuzimski Rafał Osie 1988 M20

231
00:24:59
00:23:22
183
00:24:03
00:22:31


132
00:22:50
00:22:41
130
00:21:30
00:21:23
4 676
183 357 Piekarski Arek Bydgoszcz 1981 M30 235
00:24:04
00:23:35
256
00:25:29
00:23:48
202
00:24:35
00:22:57
187
00:24:05
00:22:24
123
00:24:03
00:22:27
164
00:23:40
00:22:02
6 676
184 136 Holiczko Mirosław Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M40 195
00:23:12
00:23:04


191
00:22:53
00:22:44
185
00:23:57
00:22:22
137
00:24:22
00:22:49
168
00:22:15
00:22:07
5 681
185 408 Pisarski Igor Bydgoszcz 1992 M20 170
00:22:38
00:22:24
262
00:25:33
00:23:54
259
00:25:46
00:24:11
269
00:25:22
00:23:50
100
00:23:35
00:22:00
161
00:23:34
00:21:59
6 690
186 217 Nawrocki Przemysław Bydgoszcz 1977 M30 153
00:22:18
00:22:14
170
00:22:24
00:22:17
166
00:22:19
00:22:12
226
00:24:49
00:23:18
205
00:25:53
00:24:18


5 694
187 135 Orłowski Janusz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 172
00:22:41
00:22:30
163
00:23:48
00:22:13
177
00:24:03
00:22:27
182
00:23:52
00:22:18


189
00:24:04
00:22:28
5 694
188 173 Ptak ŁUKASZ Szubin 1979 M30

241
00:25:14
00:23:32
176
00:23:59
00:22:25
147
00:23:22
00:21:45
131
00:22:49
00:22:40


4 695
189 543 Antoniak Mateusz Białe Błota Po prostu to lubię :-) 1987 M20 188
00:23:00
00:22:47
159
00:25:11
00:22:10
230
00:26:26
00:23:24
190
00:25:32
00:22:30
199
00:27:11
00:24:10
160
00:24:58
00:21:58
6 697
190 207 Pasieka Tomasz Mrocza KZR LOK Nakło / biegiemprzezpola.pl 1976 M30 137
00:21:56
00:21:52
268
00:27:13
00:24:04
357
00:30:37
00:27:27
386
00:31:44
00:27:05
181
00:26:54
00:23:41
117
00:21:08
00:21:02
6 703
191 31 Bejgier Edmund Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko 1968 M40

324
00:28:23
00:25:20
270
00:26:12
00:24:30
195
00:24:12
00:22:37
111
00:22:23
00:22:16
127
00:21:25
00:21:17
5 703
192 411 Olejniczak Marek Bydgoszcz 1977 M30 171
00:22:41
00:22:25
192
00:24:09
00:22:37


186
00:24:00
00:22:24
164
00:24:55
00:23:23


4 713
193 501 KRAJDA Piotr Łochowice ZABIEGANI ŁOCHOWICE, BBL BYDGOSZCZ 1976 M30 189
00:23:05
00:22:55
160
00:22:20
00:22:10


184
00:22:27
00:22:21
184
00:23:55
00:23:46


4 717
194 421 Monsiorski Adam Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1973 M40

207
00:24:41
00:22:57
158
00:23:32
00:22:00
175
00:23:44
00:22:11


192
00:24:05
00:22:31
4 732
195 235 Filipiak Jakub Bydgoszcz HanWoj 1983 M30 190
00:23:06
00:22:53
214
00:24:47
00:23:05


179
00:22:24
00:22:15
159
00:24:50
00:23:15


4 742
196 837 Dąbrowski Tomasz kruszyn krajeński 1982 M30

198
00:24:18
00:22:45
189
00:24:22
00:22:43
180
00:23:52
00:22:17


176
00:23:55
00:22:18
4 743
197 941 Paczkowski Piotr Osielsko Osielsko 1971 M40



225
00:24:58
00:23:18
203
00:24:21
00:22:44
166
00:23:34
00:23:26
155
00:21:58
00:21:51
4 749
198 282 Sobczak Krzysztof Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 159
00:22:22
00:22:10
199
00:24:18
00:22:45
201
00:24:30
00:22:57
350
00:30:31
00:25:51


190
00:22:38
00:22:30
5 749
199 827 Kawecki Piotr Toruń 1972 M40

232
00:25:05
00:23:22
196
00:23:00
00:22:50
177
00:22:22
00:22:14
179
00:23:45
00:23:37
197
00:22:44
00:22:38
5 749
200 817 Lubiszewski Bartosz Łabiszyn 1985 M20

319
00:26:51
00:25:15
211
00:24:46
00:23:07
183
00:23:59
00:22:19
177
00:25:15
00:23:36
179
00:23:57
00:22:22
5 750
201 295 Szabelski Michał Inowrocław 1989 M20 293
00:25:44
00:25:26
270
00:25:49
00:24:07
254
00:25:40
00:24:03
202
00:24:22
00:22:43
160
00:24:53
00:23:18
140
00:23:07
00:21:33
6 756
202 102 Stępski Marek Bydgoszcz 1973 M40 179
00:22:46
00:22:38
209
00:24:30
00:22:59
207
00:24:37
00:23:04
217
00:24:40
00:23:09
163
00:24:56
00:23:22
209
00:24:22
00:22:50
6 758
203 482 Puziak Rafał Białe Błota 1986 M20

240
00:25:03
00:23:28
198
00:24:28
00:22:52
146
00:23:19
00:21:45
189
00:25:35
00:23:55


4 773
204 229 Winklewski Paweł Bydgoszcz 1980 M30 197
00:23:13
00:23:05
223
00:24:49
00:23:14
167
00:22:21
00:22:12
343
00:28:46
00:25:38


187
00:23:59
00:22:27
5 774
205 248 Sztejka Damian Bydgoszcz Benefit-KSO Odszkodowania 1976 M30 176
00:22:44
00:22:40
282
00:25:59
00:24:24
248
00:25:26
00:23:53
174
00:23:41
00:22:10
182
00:25:16
00:23:44


5 780
206 589 Sławiński Piotr Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1982 M30 214
00:23:39
00:23:20


206
00:24:37
00:23:03
249
00:25:19
00:23:36
138
00:24:24
00:22:50
222
00:24:48
00:23:12
5 780
207 226 Morawski Maciej Bydgoszcz 1984 M30

158
00:23:43
00:22:09
163
00:23:40
00:22:07
211
00:24:35
00:22:58


252
00:25:46
00:24:02
4 784
208 25 Krahl Radek Bydgoszcz 1979 M30 224
00:23:52
00:23:26
193
00:24:16
00:22:38
174
00:23:57
00:22:23
207
00:24:36
00:22:52




4 798
209 280 Niedbalski Grzegorz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M50 168
00:22:35
00:22:25
217
00:24:41
00:23:07
229
00:24:57
00:23:22




186
00:24:01
00:22:25
4 800
210 83 Więcaszek Maciej Bydgoszcz Pro-Pain The Truth Hurts 1972 M40 209
00:23:33
00:23:28




210
00:24:31
00:22:56
173
00:25:12
00:23:33
211
00:24:31
00:22:55
4 803
211 733 Torchalski Krzysztof Bydgoszcz 1957 M50

204
00:25:59
00:22:53
267
00:24:25
00:24:25
196
00:24:12
00:22:37
210
00:26:08
00:24:24
203
00:24:18
00:22:43
5 813
212 906 Kotlarski Krystian Szubin OZ JFTC 1987 M20



234
00:26:42
00:23:36
198
00:24:14
00:22:38
196
00:25:40
00:24:05
188
00:24:06
00:22:28
4 816
213 306 GORGOL Tomasz BYDGOSZCZ LP500 1978 M30 184
00:22:58
00:22:45
213
00:24:38
00:23:03
429
00:40:26
00:37:01
194
00:24:17
00:22:36
225
00:27:48
00:24:46
382
00:32:43
00:29:35
6 816
214 146 Tubaja Albert Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1975 M30 228
00:23:56
00:23:49
177
00:24:00
00:22:26
213
00:23:17
00:23:07
199
00:24:12
00:22:40




4 817
215 364 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 1960 M50 156
00:22:19
00:22:10
189
00:24:12
00:22:35
262
00:27:23
00:24:19
241
00:27:58
00:23:24
235
00:26:55
00:25:13


5 821
216 416 JAROSZEWICZ Adam Kruszyn Krajeński IDEA Biuro Inż. 1975 M30 256
00:24:40
00:24:40
239
00:26:34
00:23:28
235
00:25:21
00:23:37
208
00:24:36
00:22:54
168
00:25:07
00:23:28
215
00:24:33
00:22:57
6 826
217 486 Trzciński Eugeniusz Bydgoszcz Bydgoszcz 1957 M50

104
00:20:55
00:20:50


257
00:25:15
00:23:40
242
00:27:01
00:25:25
224
00:24:46
00:23:13
4 827
218 809 Borowski Radosław Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno 1989 M20

255
00:25:25
00:23:47
231
00:24:57
00:23:25
223
00:24:49
00:23:16
195
00:25:43
00:24:05
184
00:23:57
00:22:25
5 833
219 813 Szatten Michał BYDGOSZCZ 1980 M30

216
00:24:44
00:23:06
184
00:24:17
00:22:41
235
00:24:52
00:23:21


200
00:24:19
00:22:39
4 835
220 576 Widźgowski Przemysław Bydgoszcz 1978 M30 210
00:23:34
00:23:17
205
00:24:31
00:22:54


240
00:24:59
00:23:23


181
00:23:58
00:22:24
4 836
221 922 Kulbaka Dawid Bydgoszcz 1985 M20



223
00:24:57
00:23:17
206
00:24:23
00:22:51
206
00:26:02
00:24:22
206
00:24:18
00:22:48
4 841
222 149 Wojciuk Arkadiusz Bydgoszcz 1982 M30 200
00:23:17
00:23:08
226
00:24:53
00:23:16
273
00:26:14
00:24:37
292
00:26:05
00:24:27
219
00:26:24
00:24:42
202
00:24:20
00:22:40
6 847
223 92 Brzozowski Piotr Brzoza 1992 M20 177
00:22:46
00:22:35
212
00:24:39
00:23:03
227
00:23:27
00:23:19
325
00:28:27
00:25:16
233
00:26:51
00:25:09
311
00:27:13
00:25:31
6 849
224 615 Kubiak Jarosław Bydgoszcz Express Bydgoski 1978 M30 246
00:24:24
00:24:01
190
00:24:12
00:22:36
216
00:24:49
00:23:11


253
00:28:52
00:25:44
198
00:24:17
00:22:38
5 850
225 512 Raut Wiesław Bydgoszcz Run Pasja 1948 M60 174
00:22:43
00:22:38
221
00:24:49
00:23:11


301
00:26:15
00:24:39
220
00:26:21
00:24:42
238
00:25:20
00:23:43
5 853
226 176 Kinstler Krzysztof Bydgoszcz 1975 M30 196
00:23:12
00:23:05
230
00:25:02
00:23:21
238
00:25:16
00:23:42
201
00:24:18
00:22:43


226
00:24:54
00:23:17
5 853
227 612 Rusiecki Mikołaj Bydgoszcz keeeper 1987 M20 220
00:23:48
00:23:32
229
00:25:01
00:23:21
398
00:32:53
00:29:39
218
00:24:47
00:23:09
188
00:26:58
00:23:50
231
00:25:09
00:23:28
6 855
228 192 Brunke Tomasz Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1972 M40 292
00:25:44
00:25:26
357
00:26:34
00:26:34
261
00:25:52
00:24:14
229
00:25:03
00:23:19
176
00:25:15
00:23:36
194
00:24:11
00:22:33
6 860
229 799 Hetel Adam Bydgoszcz Klub Biegacza RTV EURO AGD 1984 M30

253
00:25:28
00:23:46


254
00:25:10
00:23:38
180
00:25:14
00:23:39
174
00:23:47
00:22:14
4 861
230 774 Rydlewski Marek Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40

292
00:27:37
00:24:33
251
00:27:00
00:23:58
250
00:26:37
00:23:37
162
00:24:56
00:23:20
199
00:24:14
00:22:39
5 862
231 39 Nawrocki Marcin Bydgoszcz Delikatesy Rybne FISHKA.pl 1982 M30 230
00:24:00
00:23:43
233
00:25:04
00:23:23


233
00:25:03
00:23:20
170
00:25:07
00:23:29


4 866
232 517 Pawlaczyk Paweł Bydgoszcz SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1989 M20 226
00:23:53
00:23:42
227
00:24:54
00:23:17
214
00:24:40
00:23:08
286
00:25:58
00:24:18
207
00:26:03
00:24:23
244
00:25:28
00:23:52
6 874
233 888 Brzykcy Mateusz Wtelno 1985 M20

305
00:26:29
00:24:49
264
00:25:54
00:24:19
232
00:24:58
00:23:20
194
00:25:37
00:24:01
185
00:23:59
00:22:25
5 875
234 787 Bartkowiak Rafał Bydgoszcz Fordon szukam ekipy rafbar@interia.pl 1973 M40

278
00:27:17
00:24:16
228
00:24:53
00:23:22
205
00:24:22
00:22:46


165
00:23:34
00:22:02
4 876
235 199 MANDOSIK Jerzy Grudziądz TEAMOCHAL 1953 M60 204
00:23:28
00:23:18
238
00:25:06
00:23:27
224
00:24:51
00:23:17
267
00:25:24
00:23:50
258
00:27:31
00:25:52
216
00:24:32
00:22:58
6 882
236 438 Nowak Rafał Białe Błota/Bydgoszcz - 1986 M20 291
00:25:43
00:25:23
326
00:28:26
00:25:21
281
00:28:02
00:24:48
236
00:26:22
00:23:21
171
00:26:32
00:23:30
196
00:27:06
00:22:34
6 884
237 103 Dering Tomasz Bydgoszcz bydgoskie żółwie 1981 M30 129
00:21:47
00:21:42
179
00:24:06
00:22:28


452
00:37:02
00:32:21
125
00:24:09
00:22:35


4 885
238 872 Wawrzyniak Dawid Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 M20

171
00:23:51
00:22:18
428
00:40:26
00:37:01
131
00:21:31
00:21:25
157
00:24:44
00:23:11


4 887
239 361 Wysocki Jerzy Bydgoszcz Czarne Stopy.SM 1963 M50 208
00:23:32
00:23:07
218
00:24:46
00:23:07
218
00:24:49
00:23:15
246
00:25:15
00:23:31




4 890
240 144 Luzak Mirosław Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 250
00:24:33
00:24:26
234
00:24:59
00:23:24
221
00:24:48
00:23:16
244
00:25:03
00:23:29
215
00:26:10
00:24:35
220
00:27:44
00:23:10
6 890
241 194 Kuzioła Marcin Bydgoszcz Oculus Bydgoszcz 1979 M30 251
00:24:34
00:24:06
250
00:25:23
00:23:44
220
00:24:53
00:23:15
243
00:25:08
00:23:27
227
00:26:25
00:24:49
201
00:24:22
00:22:40
6 891
242 312 Popiela Maksymilian Bydgoszcz SGB-BANK S.A. 1977 M30 207
00:23:32
00:23:13
203
00:24:24
00:22:51
205
00:24:33
00:23:00


287
00:28:42
00:27:08


4 902
243 656 Brymora Andrzej Bydgoszcz 1975 M30 322
00:26:41
00:26:11
328
00:28:27
00:25:24
268
00:26:02
00:24:27
219
00:24:46
00:23:13
198
00:25:47
00:24:09
221
00:23:19
00:23:11
6 906
244 218 Walkowiak Rafał Bydgoszcz 1992 M20 182
00:22:51
00:22:36
148
00:21:58
00:21:51




366
00:42:27
00:39:10
212
00:24:28
00:22:55
4 908
245 588 Ćwik dariusz Nadkanale niezrzeszony 1963 M50 206
00:23:30
00:23:07




265
00:25:34
00:23:49
197
00:25:46
00:24:08
241
00:25:26
00:23:47
4 909
246 533 Lewandowski Tomasz Sicienko 1984 M30

303
00:27:55
00:24:46
297
00:26:55
00:25:08
200
00:24:19
00:22:42
185
00:25:27
00:23:49
229
00:25:04
00:23:25
5 911
247 79 Zagożdżon Piotr Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40

182
00:24:01
00:22:29


384
00:31:44
00:27:05
141
00:24:23
00:22:51
205
00:24:19
00:22:44
4 912
248 34 Gackowski Jarosław Bydgoszcz TRIstyle.pl 1973 M40 385
00:31:53
00:31:31


188
00:22:47
00:22:42
430
00:34:19
00:29:44
175
00:26:37
00:23:34
170
00:22:19
00:22:08
5 918
249 510 Janicki Paweł Bydgoszcz 1990 M20 215
00:23:41
00:23:26
356
00:26:37
00:26:34
185
00:24:16
00:22:41


211
00:25:59
00:24:25
308
00:25:27
00:25:21
5 919
250 80 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Bydgoszcz na Start 1976 M30

260
00:25:24
00:23:50
199
00:24:27
00:22:54
275
00:25:33
00:24:01
230
00:26:38
00:25:03
230
00:24:59
00:23:26
5 919
251 116 Popowski Zbigniew Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M50 227
00:23:54
00:23:45
237
00:25:05
00:23:27
252
00:24:09
00:24:00
271
00:25:33
00:23:52
216
00:26:15
00:24:37
240
00:25:18
00:23:46
6 920
252 548 Wieliński Oktawiusz Bydgoszcz DRINKBUS TEAM RUNNING 1982 M30 244
00:24:21
00:24:03
254
00:25:27
00:23:46
217
00:24:49
00:23:15
230
00:25:03
00:23:20


242
00:26:55
00:23:49
5 933
253 388 Górecki Łukasz Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1985 M20 245
00:24:22
00:24:12
257
00:25:22
00:23:48
258
00:25:48
00:24:10
262
00:25:18
00:23:47
174
00:25:07
00:23:34


5 934
254 441 Koczorowski Ireneusz Bydgoszcz 1976 M30 132
00:21:50
00:21:46


236
00:26:40
00:23:38
238
00:26:23
00:23:22


330
00:29:19
00:26:10
4 936
255 160 Luzak Szymon Bydgoszcz Restauracja Spiżarnia 1993 M20 332
00:27:08
00:26:49
125
00:21:22
00:21:14


85
00:22:06
00:20:25


396
00:35:06
00:30:31
4 938
256 516 Kaniewski Lukasz Bydgoszcz HTNS 1981 M30 261
00:24:57
00:24:37
301
00:26:25
00:24:44
284
00:26:26
00:24:48
221
00:24:51
00:23:15
183
00:25:21
00:23:45


5 949
257 342 Biniakowski Janusz Bydgoszcz 1977 M30 274
00:25:12
00:25:09
219
00:24:42
00:23:08
275
00:26:18
00:24:39


226
00:26:28
00:24:48
233
00:25:11
00:23:31
5 952
258 162 Śliwiński Andrzej bydgoszcz 1967 M40 333
00:27:16
00:26:54
284
00:26:08
00:24:27


266
00:25:34
00:23:50
187
00:23:59
00:23:50
217
00:23:09
00:22:58
5 954
259 698 Nowak Adam BYDGOSZCZ Wujek Porada 1972 M40 282
00:25:25
00:24:59




278
00:24:12
00:24:06
218
00:24:45
00:24:39
177
00:22:29
00:22:21
4 955
260 737 Stanecki Maciej Osielsko 1983 M30

261
00:25:30
00:23:51
219
00:24:52
00:23:15


263
00:27:45
00:26:03
218
00:24:38
00:23:01
4 961
261 634 Kruczkowski Piotr Bydgoszcz Krysport Bydgoszcz 1965 M40 216
00:23:41
00:23:22
242
00:25:06
00:23:33
232
00:25:14
00:23:33
277
00:25:37
00:24:05
271
00:28:08
00:26:23
283
00:24:42
00:24:42
6 961
262 256 Skiera Krzysztof Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1976 M30 186
00:22:58
00:22:49
276
00:25:59
00:24:12
403
00:33:59
00:30:33
197
00:22:44
00:22:38
304
00:31:12
00:27:59
347
00:27:17
00:27:09
6 963
263 380 Szulc Rafał TARKOWO DOLNE Run Bydgoszcz 1984 M30 243
00:24:21
00:24:08
269
00:25:38
00:24:05
265
00:25:54
00:24:20
274
00:25:39
00:24:00
209
00:25:59
00:24:24
249
00:25:34
00:24:01
6 966
264 702 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60

258
00:25:26
00:23:48
303
00:25:23
00:25:14
261
00:25:25
00:23:46
208
00:26:00
00:24:23
250
00:25:39
00:24:01
5 977
265 835 Karolewski Robert Osówiec 1980 M30

228
00:25:01
00:23:19


252
00:25:17
00:23:37
267
00:27:58
00:26:13
232
00:25:12
00:23:30
4 979
266 99 Trudnowski Janusz Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 234
00:24:03
00:23:52
297
00:26:13
00:24:36
260
00:25:47
00:24:13
284
00:25:46
00:24:14
244
00:27:08
00:25:31
251
00:25:33
00:24:02
6 989
267 287 Łysko Mariusz Nakło nad Notecią TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1986 M20 199
00:23:16
00:22:59


245
00:25:23
00:23:49
281
00:25:49
00:24:11


266
00:25:56
00:24:22
4 991
268 412 Lota Marcin Osówiec Lotki 1979 M30 222
00:23:50
00:23:27
387
00:31:34
00:28:24
209
00:24:46
00:23:06


178
00:25:16
00:23:37


4 996
269 497 Michalski Artur Łochowo RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 151
00:22:15
00:22:04
142
00:23:17
00:21:42
406
00:34:06
00:30:41




306
00:28:25
00:25:19
4 1005
270 530 GRZELAK Tadeusz Bydgoszcz 1954 M60 240
00:24:10
00:23:56




263
00:25:28
00:23:47
261
00:29:10
00:26:00
243
00:25:21
00:23:49
4 1007
271 114 Nowak Ireneusz Osielsko Wilki Osielsko 1966 M40 298
00:25:59
00:25:37
273
00:25:51
00:24:11
257
00:25:48
00:24:09
242
00:24:59
00:23:27
274
00:29:49
00:26:37
236
00:25:23
00:23:42
6 1008
272 108 Wiśniewski Włodzimierz Toruń SPC 1961 M50 259
00:24:48
00:24:21
285
00:26:03
00:24:27
237
00:25:20
00:23:39
456
00:35:22
00:33:42
260
00:28:58
00:25:54
260
00:27:16
00:24:11
6 1016
273 379 Gierach Marcin Niemcz TriSpace 1977 M30 232
00:24:03
00:23:55
246
00:23:46
00:23:36
291
00:27:59
00:24:57
335
00:27:06
00:25:25


248
00:24:07
00:24:00
5 1017
274 916 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn 1977 M30



319
00:28:58
00:25:49
251
00:25:19
00:23:37
214
00:26:13
00:24:34
239
00:25:22
00:23:44
4 1023
275 374 Kaminski Grzegorz Wiecbork TKKF WODNIK WIĘCBORK 1980 M30 249
00:24:31
00:24:30
280
00:26:01
00:24:23
253
00:24:13
00:24:03
268
00:25:23
00:23:50
257
00:27:25
00:25:51
271
00:26:03
00:24:28
6 1027
276 270 Woźniak Adam Bydgoszcz 1979 M30 378
00:31:03
00:30:28
272
00:27:14
00:24:09
293
00:30:45
00:24:58
256
00:25:18
00:23:39


214
00:23:07
00:22:56
5 1035
277 449 Siminski Wojciech Bydgoszcz 1979 M30 32
00:19:20
00:19:16
346
00:29:13
00:26:09
337
00:29:48
00:26:38
363
00:29:17
00:26:08


325
00:29:07
00:25:54
5 1040
278 883 Węgrzyński Piotr Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1972 M40

308
00:27:55
00:24:52
242
00:25:27
00:23:48
309
00:26:31
00:24:52
212
00:26:00
00:24:26
279
00:26:14
00:24:36
5 1041
279 802 Pawłowski Michał Bydgoszcz 1982 M30

264
00:27:08
00:23:55
280
00:27:55
00:24:47
276
00:25:49
00:24:04
228
00:26:34
00:24:56


4 1048
280 159 Kęskrawiec Dariusz Tryszczyn 1966 M40 269
00:25:04
00:24:44
300
00:26:23
00:24:42
263
00:25:54
00:24:19
253
00:25:15
00:23:37


264
00:25:56
00:24:20
5 1049
281 480 Gaca Piotr Bydgoszcz 1980 M30 311
00:26:21
00:26:01
342
00:28:57
00:25:51
278
00:26:29
00:24:45
248
00:25:18
00:23:35


213
00:24:32
00:22:56
5 1050
282 41 Stangrecki Darek Bydgoszcz 1983 M30

310
00:26:39
00:24:53
239
00:25:23
00:23:46
237
00:24:57
00:23:21
265
00:27:50
00:26:08


4 1051
283 476 SŁUPSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ Benefit - KSO Odszkodowania 1974 M40 225
00:23:52
00:23:39
296
00:26:10
00:24:36
298
00:28:12
00:25:09
300
00:27:38
00:24:37
236
00:28:26
00:25:16


5 1055
284 558 Będziński Maciej Osielsko DRINKBUS TEAM RUNNING 1983 M30 301
00:26:05
00:25:46
271
00:25:50
00:24:09




224
00:26:23
00:24:46
259
00:27:15
00:24:10
4 1055
285 755 Czajkowski Kamil Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1996 M16

248
00:25:14
00:23:38
287
00:26:33
00:24:54
282
00:25:47
00:24:11
240
00:27:00
00:25:23
383
00:32:44
00:29:36
5 1057
286 68 Dębski Rafał Bydgoszcz 1991 M20 242
00:24:21
00:24:09
287
00:26:12
00:24:29


283
00:27:13
00:24:12
245
00:28:34
00:25:31
307
00:28:23
00:25:19
5 1057
287 32 Falkowski Wojciech Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1964 M50 247
00:24:25
00:24:08
322
00:28:25
00:25:16
349
00:30:25
00:27:10
347
00:27:30
00:25:44
239
00:27:05
00:25:20
268
00:26:08
00:24:23
6 1076
288 520 Matyszkiewicz Tomasz Białe Błota 1980 M30 229
00:23:57
00:23:46
291
00:26:12
00:24:32
246
00:25:27
00:23:49
312
00:26:33
00:24:57




4 1078
289 670 długołęcki dariusz bydgoszcz Błonie biegnie dalej 1970 M40 294
00:25:45
00:25:23
265
00:25:38
00:23:57
250
00:25:33
00:23:57
272
00:25:32
00:23:53




4 1081
290 506 Górny Zbigniew Koronowo waszewakacje.pl 1972 M40 396
00:36:25
00:36:00


277
00:26:29
00:24:44
234
00:25:05
00:23:21
363
00:39:16
00:36:06
208
00:23:00
00:22:49
5 1082
291 609 Jagodziński Grzegorz Bydgoszcz AZS UKW Bydgoszcz 1983 M30 253
00:24:35
00:24:18


276
00:26:17
00:24:41


284
00:30:03
00:26:54
272
00:26:12
00:24:29
4 1085
292 604 Zienkiewicz Janusz Bydgoszcz RUN Bydgoszcz/Allianz Running Team/TRISPACE 1972 M40 398
00:37:56
00:37:21
186
00:24:08
00:22:33
226
00:24:58
00:23:19




278
00:27:35
00:24:35
4 1088
293 418 Kamiński Paweł Murowaniec 1972 M40 309
00:26:18
00:26:08
293
00:27:36
00:24:35
301
00:28:15
00:25:12
302
00:26:23
00:24:40
234
00:28:20
00:25:11
262
00:27:22
00:24:19
6 1090
294 714 Kamiński Michał Bydgoszcz keeeper 1989 M20

363
00:29:54
00:26:51
283
00:26:24
00:24:48
296
00:27:40
00:24:36
238
00:28:27
00:25:20
280
00:27:45
00:24:37
5 1097
295 677 jedrkiewicz grzegorz bydgoszcz osuch Pinokio 1985 M20 300
00:26:02
00:25:53
298
00:29:15
00:24:39


228
00:24:56
00:23:18


273
00:26:07
00:24:29
4 1099
296 211 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 255
00:24:39
00:24:26
315
00:26:44
00:25:06
316
00:27:20
00:25:42
305
00:26:26
00:24:45
252
00:27:16
00:25:42
294
00:26:31
00:24:57
6 1106
297 654 Matowski Maciej Bydgoszcz 1984 M30 331
00:27:06
00:26:41
341
00:29:00
00:25:51
296
00:28:16
00:25:08
303
00:26:27
00:24:42
248
00:27:14
00:25:36
261
00:27:20
00:24:15
6 1108
298 851 Szmigielski Rafał Bydgoszcz 1968 M40

354
00:31:10
00:26:32
336
00:29:49
00:26:36
308
00:27:51
00:24:48
231
00:26:47
00:25:06
235
00:25:19
00:23:38
5 1110
299 956 KARWACKI DARIUSZ BYDGOSZCZ TEAM ADRYCHKAZ 1973 M40



292
00:24:59
00:24:57
285
00:27:17
00:24:17
262
00:29:04
00:26:03
275
00:26:16
00:24:32
4 1114
300 646 Jankowski Dominik Bydgoszcz B4Sport.pl 1971 M40 267
00:25:04
00:24:45
314
00:28:12
00:25:04


333
00:30:00
00:25:22
266
00:29:24
00:26:11
274
00:29:11
00:24:30
5 1121
301 451 Baczyński Łukasz Bydgoszcz 1983 M30 313
00:26:23
00:25:57


304
00:26:52
00:25:17
351
00:27:37
00:25:52
243
00:27:04
00:25:28
263
00:24:25
00:24:19
5 1123
302 863 Ulan Piotr Bydgoszcz 1989 M20

304
00:27:57
00:24:47
249
00:25:31
00:23:54
317
00:28:10
00:25:05
259
00:28:58
00:25:53


4 1129
303 583 Kwiatkowski Jakub Bydgoszcz 1990 M20 323
00:26:43
00:26:23
286
00:27:29
00:24:28


349
00:28:50
00:25:49
275
00:29:44
00:26:40
247
00:26:59
00:23:58
5 1131
304 723 Orzechowski Michał Bydgoszcz - 1984 M30

302
00:27:51
00:24:44
295
00:26:42
00:25:07
315
00:28:10
00:25:04
229
00:27:59
00:24:57


4 1141
305 209 Murawiec Krzysztof Murowaniec Nadkanale 1977 M30 252
00:24:34
00:24:25
311
00:26:35
00:24:54




298
00:30:43
00:27:34
282
00:27:45
00:24:40
4 1143
306 250 Warszawski Przemysław Bydgoszcz 1989 M20 262
00:24:58
00:24:50
337
00:27:12
00:25:34
299
00:28:11
00:25:09
334
00:28:24
00:25:23
255
00:28:49
00:25:46
339
00:29:45
00:26:36
6 1150
307 98 Wojtysiak Szymon Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20 273
00:25:11
00:25:02
274
00:25:47
00:24:12
313
00:27:10
00:25:37
310
00:26:26
00:24:55
296
00:29:13
00:27:30
342
00:28:20
00:26:39
6 1153
308 542 Gackowski Krzysztof Bydgoszcz IRON and ONE TEAM 1973 M40 317
00:26:31
00:26:16
307
00:26:23
00:24:51
310
00:27:02
00:25:25
297
00:26:09
00:24:37
280
00:28:23
00:26:47
270
00:26:04
00:24:27
6 1154
309 671 Rybak Mariusz Małe Rudy SISU-OWB team 1970 M40 275
00:25:13
00:25:00
306
00:26:23
00:24:50


324
00:28:17
00:25:16
249
00:28:47
00:25:37


4 1154
310 911 Malinowski Waldemar Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia 1972 M40



355
00:30:25
00:27:22
288
00:27:24
00:24:24
221
00:27:46
00:24:45
297
00:26:43
00:25:03
4 1161
311 18 Wiśniewski Dawid Bydgoszcz CzarDzieci.pl 1980 M30

321
00:28:24
00:25:15
312
00:28:43
00:25:37
290
00:27:36
00:24:25
256
00:29:03
00:25:47
305
00:28:25
00:25:15
5 1163
312 318 Klonowski Sławomir Niemcz 1975 M30 339
00:27:39
00:25:11
266
00:27:02
00:23:59
244
00:25:28
00:23:48




315
00:28:33
00:25:32
4 1164
313 137 Twardowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M40 260
00:24:55
00:24:41
336
00:27:13
00:25:32
315
00:27:20
00:25:39
313
00:28:08
00:25:03
288
00:30:16
00:27:09
303
00:26:55
00:25:11
6 1164
314 610 Babicz Radosław Bydgoszcz 1984 M30 290
00:25:42
00:25:21
333
00:27:20
00:25:30
279
00:26:30
00:24:46
298
00:26:16
00:24:37


304
00:25:24
00:25:13
5 1171
315 848 Kowalewski Wojciech Bydgoszcz 1968 M40

320
00:26:52
00:25:15
285
00:26:28
00:24:50
449
00:36:14
00:31:37
282
00:28:28
00:26:48
285
00:26:27
00:24:47
5 1172
316 155 Lipski Krzysztof Bydgoszcz 1974 M40 321
00:26:38
00:26:17
343
00:29:03
00:25:54
326
00:29:02
00:26:00
340
00:28:44
00:25:31
250
00:28:43
00:25:38
277
00:27:35
00:24:35
6 1174
317 152 Kęskrawiec Bartosz Tryszczyn 1986 M20 351
00:28:14
00:27:49
360
00:28:22
00:26:42
300
00:26:46
00:25:10
357
00:27:40
00:26:00
241
00:28:28
00:25:24
284
00:27:46
00:24:43
6 1176
318 302 Bosiacki Mateusz Bydgoszcz 1993 M20 288
00:25:34
00:25:14
283
00:26:11
00:24:25
314
00:27:15
00:25:38
295
00:26:10
00:24:33




4 1180
319 575 Wojciechowski Radosław Bydgoszcz Babylon Must Fall Runners 1982 M30 258
00:24:46
00:24:26
275
00:27:14
00:24:12
368
00:31:04
00:28:00
280
00:25:50
00:24:10




4 1181
320 469 Kubowicz Piotr Bydgoszcz Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa 1967 M40 310
00:26:20
00:26:08
334
00:28:33
00:25:31


337
00:27:11
00:25:27
251
00:27:22
00:25:42
287
00:26:30
00:24:51
5 1182
321 138 Sznajder Seweryn Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 187
00:22:58
00:22:41




385
00:31:45
00:27:05
308
00:31:16
00:28:02
313
00:28:38
00:25:32
4 1193
322 402 Jankowski Krzysztof Bydgoszcz Drunk Runners Team (DRT) 1986 M20 248
00:24:30
00:24:22
279
00:26:00
00:24:23
329
00:28:01
00:26:21
338
00:27:07
00:25:30


381
00:31:06
00:29:28
5 1194
323 72 Suchomski Marek Świekatowo OPENTAX24.PL 1975 M30 254
00:24:35
00:24:22




304
00:26:26
00:24:44
291
00:29:06
00:27:24
354
00:29:09
00:27:26
4 1203
324 352 Siuda Marek Bydgoszcz 1973 M40 283
00:25:25
00:25:04


323
00:29:08
00:25:54
320
00:29:50
00:25:11
278
00:29:54
00:26:43
322
00:27:34
00:25:52
5 1203
325 555 Warczak Kuba Bydgoszcz TEAMOCHAL 1983 M30 312
00:26:21
00:25:54
325
00:28:26
00:25:21
302
00:28:17
00:25:13
314
00:28:07
00:25:03
327
00:32:29
00:29:12
276
00:26:15
00:24:33
6 1204
326 471 Turek Konrad Warszawa 1982 M30 303
00:26:05
00:25:34
313
00:28:06
00:25:03


311
00:28:04
00:24:57
277
00:28:26
00:26:42


4 1204
327 460 studzinski robert Bydgoszcz swinie w kosmosie 1975 M30 320
00:26:36
00:26:11
327
00:27:08
00:25:23
335
00:29:43
00:26:35
294
00:26:14
00:24:31
268
00:28:03
00:26:19
369
00:31:39
00:28:26
6 1209
328 539 Stasiewski Mariusz Bydgoszcz TRISPACE 1975 M30 270
00:25:06
00:24:50
281
00:26:04
00:24:23


369
00:30:56
00:26:25


293
00:26:38
00:24:57
4 1213
329 653 Kretowicz Piotr Niemcz 1996 M16 265
00:25:01
00:24:46
350
00:27:58
00:26:17
266
00:27:30
00:24:25
332
00:30:05
00:25:22




4 1213
330 369 Syczuk Grzegorz Dąbrowa Chełmińska 1975 M30 278
00:25:14
00:25:02




365
00:29:22
00:26:11
281
00:29:58
00:26:48
289
00:27:59
00:24:53
4 1213
331 856 Lewandowski Arkadiusz Dagenham 1970 M40

290
00:26:10
00:24:32
320
00:27:28
00:25:49
336
00:27:12
00:25:26
299
00:29:18
00:27:38
314
00:27:12
00:25:32
5 1223
332 198 Krawisz Maciej Bydgoszcz LP500 1976 M30 280
00:25:16
00:24:48
247
00:25:17
00:23:37


402
00:30:50
00:27:47
302
00:30:58
00:27:44


4 1231
333 545 Żmich Michał Bydgoszcz Maturita Bydgoszcz 1976 M30 266
00:25:03
00:24:39
345
00:29:13
00:26:04


327
00:29:50
00:25:17
293
00:30:42
00:27:26
407
00:37:12
00:32:36
5 1231
334 472 wawrzyniak Andrzej bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 295
00:25:47
00:25:31




352
00:27:32
00:25:52
318
00:33:25
00:28:53
267
00:27:23
00:24:23
4 1232
335 447 kaliszewski Daniel Tryszczyn - 1975 M30 302
00:26:05
00:25:47
365
00:30:07
00:26:58


432
00:33:03
00:29:53
340
00:33:24
00:30:18
227
00:24:59
00:23:23
5 1234
336 300 Sienkiewicz Artur Bydgoszcz BYDGOSKASZOSA.PL 1980 M30



288
00:26:35
00:24:54
366
00:28:00
00:26:14
254
00:27:23
00:25:45
326
00:29:12
00:25:58
4 1234
337 551 Lubiński Robert Bydgoszcz CS Group Runners Team 1986 M20 400
00:41:07
00:40:34
340
00:30:20
00:25:43
294
00:28:01
00:24:58
322
00:28:18
00:25:14


281
00:26:16
00:24:39
5 1237
338 822 Kępa Paweł Bydgoszcz 1986 M20

367
00:31:40
00:26:59
334
00:29:56
00:26:28
318
00:29:50
00:25:08
223
00:27:48
00:24:45


4 1242
339 189 Tomacki Mirosław Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1958 M50

323
00:26:58
00:25:19
317
00:27:24
00:25:45
331
00:28:23
00:25:21
283
00:30:04
00:26:53


4 1254
340 492 Adrych Karol Bydgoszcz 1980 M30 329
00:27:02
00:26:46
289
00:26:07
00:24:30
305
00:25:20
00:25:17




341
00:29:44
00:26:39
4 1264
341 365 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Szybki Inaczej 1977 M30 279
00:25:15
00:25:02
331
00:27:13
00:25:28
328
00:29:21
00:26:16
397
00:30:48
00:27:38


334
00:29:31
00:26:24
5 1272
342 345 Jaranowski Michał Grudziądz Drunk Runners Team (DRT) 1984 M30 241
00:24:17
00:24:08


325
00:27:40
00:25:59
387
00:28:44
00:27:07


327
00:27:37
00:25:59
4 1280
343 385 Andrzejewski Dariusz Bydgoszcz ZS 19 Team 1978 M30 344
00:27:54
00:27:29
347
00:29:14
00:26:09
348
00:28:49
00:27:06
328
00:26:56
00:25:17
285
00:28:44
00:27:03
331
00:27:47
00:26:12
6 1288
344 299 Młodzik Adam Bydgoszcz 1 pomorska brygada logistyczna 1967 M40 307
00:26:17
00:25:59
349
00:30:58
00:26:14
330
00:28:04
00:26:21
377
00:29:48
00:26:42
306
00:31:04
00:27:59
346
00:30:08
00:27:05
6 1289
345 436 Raciborski Grzegorz Bydgoszcz TASAK Team 1979 M30

299
00:26:24
00:24:41
351
00:30:28
00:27:17
306
00:26:29
00:24:45


338
00:29:43
00:26:33
4 1294
346 603 Malas Damian Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1993 M20 369
00:30:00
00:29:38


289
00:26:33
00:24:55
319
00:26:52
00:25:09
322
00:32:14
00:29:03


4 1299
347 937 Zupa Wojciech Bydgoszcz SISU-OWB team 1962 M50



347
00:30:06
00:26:58
368
00:29:22
00:26:18
279
00:29:49
00:26:45
317
00:28:36
00:25:35
4 1311
348 33 Stefanowicz Wojtek Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 308
00:26:17
00:25:45
329
00:28:27
00:25:25
435
00:40:28
00:38:47
348
00:27:32
00:25:47
341
00:33:39
00:30:23


5 1326
349 926 Jaroński Paweł Bydgoszcz 1985 M20



332
00:29:30
00:26:23
362
00:27:54
00:26:07
301
00:30:56
00:27:41
337
00:29:38
00:26:28
4 1332
350 115 Sieński Jacek Niemcz RUN Bydgoszcz 1963 M50 314
00:26:24
00:26:06
338
00:28:46
00:25:36
344
00:30:07
00:26:52




340
00:28:23
00:26:38
4 1336
351 62 Zieliński Mateusz Bydgoszcz Osova Fitness Club 1986 M20 319
00:26:34
00:26:22
348
00:27:53
00:26:14
341
00:28:24
00:26:43
398
00:30:48
00:27:42
331
00:32:44
00:29:33
416
00:37:17
00:37:16
6 1339
352 910 Mielcarski Michał Solec Kujawski MIELCAR TEAM 1981 M30



345
00:30:03
00:26:57
391
00:32:02
00:27:28
292
00:30:43
00:27:25
312
00:25:32
00:25:32
4 1340
353 950 Sobolewski Jarosław Bydgoszcz 1972 M40

401
00:32:30
00:29:22
360
00:30:46
00:27:34
389
00:30:29
00:27:21
269
00:29:24
00:26:20
328
00:29:06
00:26:02
5 1346
354 865 Szyszka Radosław Bydgoszcz 1982 M30

386
00:32:47
00:28:16
375
00:31:27
00:28:25
376
00:31:12
00:26:42
272
00:29:26
00:26:25
324
00:28:54
00:25:54
5 1347
355 90 Klimek Przemysław Bydgoszcz 1993 M20 318
00:26:32
00:26:14
371
00:30:21
00:27:17


345
00:28:42
00:25:40


316
00:27:14
00:25:33
4 1350
356 145 Grylewicz Tomasz Bydgoszcz 1982 M30 345
00:27:55
00:27:29


353
00:30:30
00:27:19
346
00:30:13
00:25:41
311
00:32:42
00:28:06


4 1355
357 313 Turalski Maciej Bydgoszcz 1983 M30 338
00:27:32
00:27:11


340
00:29:53
00:26:42
393
00:32:06
00:27:30
289
00:30:35
00:27:21


4 1360
358 240 Schmidt Robert Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1974 M40

352
00:29:26
00:26:22
431
00:40:27
00:37:04
373
00:31:06
00:26:33
313
00:31:21
00:28:09
323
00:29:00
00:25:54
5 1361
359 23 Remlinger Michał Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M30 342
00:27:47
00:27:22
377
00:32:20
00:27:39


354
00:30:27
00:25:54


296
00:29:30
00:24:59
4 1369
360 940 Polcyn Michał Bydgoszcz 1980 M30



395
00:32:48
00:29:17
394
00:32:06
00:27:31
286
00:30:11
00:27:05
298
00:28:05
00:25:03
4 1373
361 267 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ R2G 1973 M40 330
00:27:02
00:26:54
403
00:34:10
00:29:28
365
00:31:01
00:27:45
370
00:29:36
00:26:27


310
00:28:36
00:25:27
5 1375
362 675 Wojciekiewicz Tomasz Bydgoszcz 1952 M60 305
00:26:07
00:25:53


392
00:32:29
00:29:13
410
00:33:02
00:28:22
319
00:32:09
00:28:59
368
00:31:33
00:28:26
5 1384
363 601 Drabek Marcin Łochowo SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1986 M20 341
00:27:45
00:27:28
391
00:31:42
00:28:35
374
00:31:33
00:28:23
344
00:28:46
00:25:38
328
00:32:24
00:29:14
389
00:33:02
00:29:51
6 1387
364 462 Klessa Krystian Bydgoszcz 1984 M30 335
00:27:29
00:27:03
369
00:30:12
00:26:59


383
00:30:11
00:27:02
312
00:31:16
00:28:07


4 1399
365 70 Walczak Piotr Nakło nad Notecią 1972 M40 366
00:29:52
00:29:24
368
00:30:05
00:26:59
386
00:32:04
00:29:00
423
00:30:44
00:29:01
300
00:30:40
00:27:38
365
00:29:56
00:28:17
6 1399
366 540 Jasiniecki Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1979 M30 349
00:28:10
00:27:47
361
00:29:53
00:26:42
359
00:30:50
00:27:31
379
00:29:57
00:26:43


333
00:29:29
00:26:21
5 1402
367 461 Drozda Tomasz Bydgoszcz 1990 M20 324
00:26:48
00:26:31
366
00:28:44
00:26:58
369
00:29:45
00:28:04
407
00:31:23
00:28:11


345
00:26:59
00:26:49
5 1404
368 585 Brągiel Jakub Bydgoszcz Vege Runners 1983 M30 336
00:27:32
00:27:05
382
00:32:43
00:27:53
363
00:31:01
00:27:38


329
00:34:06
00:29:26


4 1410
369 47 Stankiewicz Dariusz Maksymilianowo Ból to ściema 1967 M40

385
00:32:46
00:28:12
381
00:31:57
00:28:41
358
00:29:09
00:26:01
290
00:30:35
00:27:23


4 1414
370 45 Ganckowski Piotr Bydgoszcz 1963 M50 372
00:30:05
00:29:36
381
00:30:45
00:27:43
366
00:30:55
00:27:49
409
00:31:27
00:28:17
316
00:31:53
00:28:45
363
00:31:16
00:28:10
6 1417
371 523 Bucholc Adrian Bydgoszcz 1985 M20 316
00:26:29
00:26:15
358
00:26:41
00:26:38


411
00:28:24
00:28:23


336
00:26:34
00:26:27
4 1421
372 432 Dolny Andrzej Bydgoszcz 1981 M30 363
00:29:35
00:29:07


343
00:29:55
00:26:50
427
00:34:02
00:29:27
323
00:33:37
00:29:04
392
00:34:53
00:30:15
5 1421
373 28 Pietraszak Tomasz Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 354
00:28:28
00:27:56
372
00:30:23
00:27:21
394
00:32:32
00:29:17
392
00:32:08
00:27:28
305
00:31:12
00:27:59


5 1423
374 298 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1940 M60 359
00:29:08
00:28:58
373
00:31:55
00:27:23


412
00:33:08
00:28:28
345
00:33:45
00:30:33
349
00:30:20
00:27:17
5 1426
375 223 Jarzemski Marcin Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team 1987 M20 350
00:28:13
00:27:58
418
00:32:55
00:32:54
410
00:33:12
00:31:28
413
00:31:37
00:28:30
346
00:33:52
00:30:38
321
00:28:46
00:25:45
6 1427
376 632 Panic Damian Bydgoszcz Brzoza Biega 1995 M16 365
00:29:45
00:29:21


415
00:35:11
00:32:02


364
00:41:24
00:36:52
286
00:27:55
00:24:48
4 1430
377 343 Giełdon Paweł Bydgoszcz JRG1 Bydgoszcz 1980 M30

374
00:30:44
00:27:37
354
00:30:27
00:27:21
390
00:30:31
00:27:27
315
00:31:50
00:28:44


4 1433
378 617 Filipek Mateusz Bydgoszcz 1988 M20 346
00:28:00
00:27:37
375
00:30:50
00:27:39
327
00:29:11
00:26:00
400
00:30:52
00:27:47




4 1448
379 425 Kapelewski Marcin Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M30 353
00:28:28
00:28:03


387
00:32:08
00:29:04


326
00:32:19
00:29:12
385
00:32:48
00:29:41
4 1451
380 246 Szyperski Ireneusz Bydgoszcz 1973 M40 348
00:28:08
00:27:44




425
00:32:14
00:29:07
330
00:32:46
00:29:28
350
00:31:51
00:27:18
4 1453
381 296 Wieliński Filip Bydgoszcz DRINKBUS TEAM RUNNING 1987 M20 334
00:27:28
00:27:09


388
00:32:19
00:29:11


350
00:36:13
00:31:41
384
00:32:43
00:29:37
4 1456
382 688 Gackowski Edward Bydgoszcz 1944 M60 357
00:28:54
00:28:31
398
00:32:09
00:29:06
379
00:31:41
00:28:33
422
00:33:27
00:28:56
343
00:33:40
00:30:24
388
00:32:56
00:29:49
6 1467
383 166 Remus Marcin bydgoszcz DRINKBUS TEAM RUNNING 1979 M30 356
00:28:40
00:28:23
379
00:29:24
00:27:41
364
00:30:45
00:27:40
372
00:29:36
00:26:32




4 1471
384 42 KEMPA Arkadiusz BYDGOSZCZ RUN Bydgoszcz 1974 M40 393
00:33:53
00:33:20
380
00:32:26
00:27:42
430
00:40:27
00:37:01
437
00:35:04
00:30:21
342
00:33:39
00:30:24
357
00:32:24
00:27:53
6 1472
385 682 Szymański Zbigniew Rynarzewo RUN BYDGOSZCZ 1960 M50 362
00:29:12
00:28:40
351
00:29:22
00:26:20
361
00:30:49
00:27:35




401
00:35:39
00:31:00
4 1475
386 572 Zdrojewski Bartosz Bydgoszcz 1989 M20 361
00:29:09
00:28:40
394
00:31:50
00:28:42
397
00:32:50
00:29:37
408
00:31:20
00:28:13
324
00:32:21
00:29:04


5 1476
387 780 Mikuła Tomasz Szubin GORDON RUN 1979 M30

388
00:33:13
00:28:32
383
00:32:07
00:28:46
406
00:32:42
00:28:05
303
00:30:58
00:27:49


4 1480
388 700 Robakowski Andrzej Bydgoszcz 1965 M40 347
00:28:07
00:27:39
362
00:28:32
00:26:50
350
00:29:02
00:27:12
424
00:33:48
00:29:06




4 1483
389 323 Woźniak Wojciech Bydgoszcz 1982 M30 384
00:31:27
00:30:52
400
00:34:00
00:29:20
380
00:31:57
00:28:34
404
00:32:42
00:28:02
321
00:33:38
00:29:03


5 1485
390 896 Frąckowiak Waldemar Bydgoszcz 1971 M40

378
00:32:12
00:27:40
358
00:30:41
00:27:30
395
00:32:13
00:27:35


356
00:32:19
00:27:39
4 1487
391 643 Lewandowski Maciej Bydgoszcz keeeper 1975 M30 380
00:31:17
00:30:49
294
00:26:15
00:24:35
423
00:36:55
00:33:40
444
00:35:47
00:31:10


402
00:36:22
00:31:48
5 1499
392 66 Szulist Kazimierz Bydgoszcz CTS 1980 M30 389
00:32:50
00:32:32


407
00:34:03
00:30:45


344
00:33:51
00:30:31
362
00:32:38
00:28:04
4 1502
393 466 Wawrzyniak Jarosław Bydgoszcz 1986 M20 374
00:30:33
00:30:17




435
00:34:44
00:30:08
333
00:34:14
00:29:42
361
00:32:37
00:28:03
4 1503
394 608 Rymaszewski Roman Osówiec keeeper 1972 M40 388
00:32:36
00:32:08
416
00:36:59
00:32:18


428
00:34:16
00:29:39
337
00:34:41
00:30:03
364
00:32:49
00:28:16
5 1505
395 366 Wierzbowski Jerzy Bydgoszcz 1952 M60 355
00:28:37
00:28:29
390
00:33:05
00:28:33
377
00:31:39
00:28:28
418
00:31:50
00:28:48


386
00:32:51
00:29:47
5 1508
396 373 Paliński Grzegorz Bydgoszcz 1979 M30 367
00:29:57
00:29:29
397
00:32:10
00:29:03
372
00:31:25
00:28:20
442
00:33:59
00:30:52


373
00:33:19
00:28:44
5 1509
397 836 MUSIAŁ JANUSZ BYDGOSZCZ 1958 M50

396
00:32:14
00:29:03


415
00:31:38
00:28:32
332
00:32:43
00:29:34
370
00:31:36
00:28:32
4 1513
398 383 Danielewski Marcin Kruszwica BBL INOWROCŁAW 1983 M30 352
00:28:21
00:28:03


424
00:37:08
00:33:56
450
00:36:29
00:31:54
339
00:34:44
00:30:12
399
00:35:07
00:30:34
5 1514
399 518 Jarosz Mariusz Bydgoszcz 1987 M20 377
00:30:58
00:30:34


405
00:33:57
00:30:39
419
00:33:26
00:28:52
361
00:39:51
00:35:11
372
00:33:18
00:28:41
5 1515
400 909 Bączkowski Cyprian Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30



419
00:35:56
00:32:39
457
00:38:18
00:33:47
356
00:38:23
00:33:48
292
00:29:37
00:24:56
4 1524
401 564 Rak Marcin Bydgoszcz 1981 M30

384
00:31:13
00:28:07
370
00:31:12
00:28:10
426
00:32:30
00:29:26
349
00:34:22
00:31:17


4 1529
402 283 Pyjos Marcin Bydgoszcz TriSpace, Bydzia Power Bike Team 1980 M30 387
00:32:35
00:32:03
399
00:33:44
00:29:11


396
00:30:47
00:27:37


351
00:30:27
00:27:20
4 1533
403 736 wolski marek bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30

364
00:31:43
00:26:57
414
00:35:29
00:32:02
405
00:32:47
00:28:04


355
00:32:05
00:27:33
4 1538
404 532 Serocki Bartosz Bydgoszcz 1984 M30 373
00:30:05
00:29:35
412
00:35:41
00:31:01




362
00:40:23
00:35:45
391
00:34:47
00:30:14
4 1538
405 321 Strzałkowski Aleksander Osielsko 1971 M40 376
00:30:55
00:30:22
406
00:34:49
00:30:14




352
00:36:35
00:32:03
404
00:36:41
00:32:07
4 1538
406 577 Gradzewicz Mateusz Przyłęki 1986 M20 343
00:27:52
00:27:38
411
00:35:31
00:30:57
413
00:35:17
00:32:02




380
00:32:28
00:29:25
4 1547
407 84 Zygmunt Robert Bydgoszcz 1974 M40 360
00:29:08
00:28:47
393
00:31:49
00:28:40
385
00:32:10
00:28:58
416
00:33:11
00:28:35




4 1554
408 842 Proczek Jakub Bydgoszcz 1989 M20

389
00:31:42
00:28:32
378
00:31:32
00:28:29
417
00:33:11
00:28:40


377
00:32:19
00:29:10
4 1561
409 150 Pianowski Marek Bydgoszcz Biuro Inżynierii Środowiska 1958 M50

405
00:34:40
00:30:01
402
00:33:54
00:30:32
420
00:33:37
00:28:52
338
00:34:48
00:30:11


4 1565
410 806 Wróblewicz Mariusz Nakło nad Notecią Nakielski Klub Biegacza 1977 M30

410
00:35:18
00:30:38
416
00:35:28
00:32:06
448
00:34:40
00:31:32
351
00:36:17
00:31:44
395
00:34:56
00:30:25
5 1572
411 367 Pilecki Gustaw Bydgoszcz Brzoza Biega 1946 M60 392
00:33:02
00:32:42
415
00:35:18
00:32:00
418
00:35:32
00:32:20


360
00:38:05
00:34:49
409
00:36:03
00:32:51
5 1576
412 346 Urbański Jarosław Grudziądz Drunk Runners Team (DRT) 1984 M30 368
00:29:58
00:29:50


384
00:30:29
00:28:48
439
00:32:12
00:30:33


393
00:31:58
00:30:20
4 1584
413 467 Żurawski Michał Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia 1976 M30 397
00:37:04
00:36:30


421
00:36:16
00:32:59
454
00:37:47
00:33:07
358
00:38:44
00:34:10
411
00:37:52
00:33:09
5 1587
414 106 Żychowski Rafał Zalesie 1984 M30 399
00:39:11
00:38:58
423
00:40:21
00:35:43
425
00:38:07
00:34:49


365
00:40:47
00:37:28
412
00:36:59
00:33:56
5 1599
415 244 Jurczyk Artur Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1971 M40

395
00:33:52
00:29:02
422
00:36:51
00:33:24
399
00:32:31
00:27:47


397
00:35:14
00:30:32
4 1613
416 393 Angiel Władysław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1937 M60

417
00:37:14
00:32:25
409
00:34:44
00:31:20
434
00:34:39
00:30:07
354
00:36:30
00:33:11


4 1614
417 829 Anaszewicz Dawid Bydgoszcz OKT Run Team 1980 M30

414
00:36:25
00:31:54
420
00:35:50
00:32:44
447
00:36:01
00:31:25
353
00:36:39
00:32:05


4 1634
418 838 Gierach Krzysztof NIEMCZ niemcz-run 1952 M60

422
00:39:53
00:35:12


453
00:37:40
00:33:04
357
00:38:35
00:33:59
405
00:37:05
00:32:25
4 1637
419 942 Kawa Marcin Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M30



436
00:42:51
00:39:23
458
00:41:09
00:36:23
359
00:39:04
00:34:23
410
00:37:44
00:33:02
4 1663
420 741 Konieczny Waldemar Jankowo 1963 M50

426
00:48:11
00:43:24
434
00:41:16
00:38:00
459
00:42:28
00:37:55
367
00:44:12
00:39:38


4 1686
421 93 Ratajczak Michał Bydgoszcz Tasty&Healthy 1985 M20 391
00:32:58
00:32:34


432
00:40:29
00:37:09
455
00:38:05
00:33:26


413
00:38:36
00:33:57
4 1691

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 3 Gosiewski Krzysztof OSTROMECKO LKS OSTROMECKO 1988 M20 2
00:15:44
00:15:44


1
00:16:08
00:16:07
2
00:15:18
00:15:17




3 5
2 657 Russ Radosław Laskowice Sport Zdrowie Kondycja - szewczukkinezo.pl 1996 M16 6
00:16:52
00:16:52


4
00:16:50
00:16:48




8
00:17:08
00:17:07
3 18
3 415 Kołakowski Tomasz Bydgoszcz 1988 M20

15
00:18:17
00:18:15
16
00:18:21
00:18:17


19
00:18:54
00:18:51


3 50
4 930 Nawrocki Radosław Wierzchucin Królewski "Łokietek" Wierzchucin Królewski 1980 M30



32
00:19:11
00:19:07


32
00:19:51
00:19:47
30
00:18:49
00:18:47
3 94
5 392 Gralik Jędrzej Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20

21
00:18:26
00:18:24
61
00:19:56
00:19:55




44
00:19:34
00:19:29
3 126
6 261 Lewicki Artur Bydgoszcz Lege artis 1972 M40 29
00:19:16
00:19:14






87
00:21:42
00:21:35
73
00:21:40
00:20:09
3 189
7 921 Gil Waldemar białe błota 1994 M20



112
00:21:11
00:21:04
43
00:19:37
00:19:32
83
00:21:30
00:21:26


3 238
8 680 ADAMCZYK MATEUSZ BYDGOSZCZ 1984 M30 87
00:20:48
00:20:44
91
00:20:46
00:20:37
108
00:21:01
00:20:57






3 286
9 818 Pawlak Artur Zamość k/Bydgoszczy Forza Zamość 1975 M30

130
00:22:58
00:21:22
113
00:21:13
00:21:06
72
00:20:18
00:20:12




3 315
10 840 Rybczyński Grzegorz Bydgoszcz 1992 M20

102
00:20:52
00:20:49




112
00:22:19
00:22:16
145
00:21:45
00:21:42
3 359
11 21 Jakś Grzegorz Inowrocław Alpimade Team 1978 M30 175
00:22:44
00:22:31
140
00:21:45
00:21:37
119
00:21:16
00:21:10






3 434
12 824 Sudoł Jacek Bydgoszcz 1978 M30

106
00:20:59
00:20:51
139
00:21:41
00:21:34
193
00:24:23
00:22:35




3 438
13 376 Sznajdrowski Mateusz Koronowo 1989 M20 115
00:21:27
00:21:17
149
00:22:00
00:21:52
182
00:24:06
00:22:30






3 446
14 234 Gapski Jarek Niemcz 1975 M30 149
00:22:14
00:22:09


148
00:21:51
00:21:44


156
00:23:19
00:23:11


3 453
15 49 Hejna Kamil Bydgoszcz Ocochodziwbiegu 1983 M30 155
00:22:19
00:22:11


193
00:24:29
00:22:45
110
00:21:07
00:21:02




3 458
16 406 Mazur Marcin Nowa Wieś Wielka Drunk Runners Team (DRT) 1979 M30 173
00:22:43
00:22:38


255
00:24:16
00:24:08


43
00:20:31
00:20:28


3 471
17 943 Matyasik Marcin Bydgoszcz 1978 M30



179
00:22:39
00:22:28
156
00:23:32
00:21:56
136
00:24:25
00:22:47


3 471
18 1002 Wesołowski Krzysztof Nekla 1971 M40





171
00:23:35
00:22:04
158
00:24:50
00:23:12
148
00:21:52
00:21:44
3 477
19 371 Cieślik Marek Ślesin Ranczo Michalin 1961 M50

202
00:24:33
00:22:48


155
00:22:01
00:21:54
148
00:23:09
00:23:01


3 505
20 795 Rybak Krzysztof przyłęki Docent Felga Team 1956 M50

176
00:23:58
00:22:26


188
00:23:59
00:22:24
167
00:24:59
00:23:26


3 531
21 989 Chmielowiec Jan Bydgoszcz 1988 M20





255
00:26:43
00:23:38
153
00:24:51
00:23:07
137
00:23:11
00:21:31
3 545
22 860 Kiełczyński Andrzej Bydgoszcz 1985 M20

196
00:24:20
00:22:42
195
00:24:25
00:22:49
220
00:24:52
00:23:13




3 611
23 44 Polasik Michał Bydgoszcz Run4Fun 1987 M20



152
00:22:09
00:21:49


191
00:24:07
00:23:58
290
00:28:03
00:24:53
3 633
24 305 Meyer Łukasz Bydgoszcz 1983 M30 180
00:22:47
00:22:39




260
00:25:20
00:23:46
202
00:25:49
00:24:13


3 642
25 60 Parucki Zbigniew Bydgoszcz 1958 M50

243
00:25:07
00:23:33
247
00:26:54
00:23:53




173
00:23:45
00:22:13
3 663
26 960 Łyszczarz Błażej Bydgoszcz 1979 M30



204
00:24:34
00:23:00
245
00:25:09
00:23:30


237
00:25:21
00:23:43
3 686
27 541 Konitz Lech Bydgoszcz 1972 M40 217
00:23:42
00:23:26
252
00:25:19
00:23:45
243
00:25:24
00:23:48






3 712
28 758 Sibilski Patrycjusz Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1983 M30 223
00:23:51
00:23:28


241
00:25:25
00:23:47
287
00:26:01
00:24:19




3 751
29 951 Stróżyński Marcin BYDGOSZCZ Dla zdrowia 1973 M40



311
00:28:48
00:25:30
247
00:25:12
00:23:34


207
00:24:25
00:22:48
3 765
30 687 Gackowski Szymon Bydgoszcz Bydgoszcz na Start 1981 M30 284
00:25:26
00:25:06


233
00:25:13
00:23:35




257
00:25:47
00:24:07
3 774
31 725 Kadow Rafał Łabiszyn Biegam bo lubie 1985 M20

277
00:25:49
00:24:12
290
00:26:31
00:24:56




343
00:28:18
00:26:41
3 910
32 87 Woniakowski Czesław bydgoszcz Parkrun Bydgoszcz 1958 M50 287
00:25:33
00:25:16




355
00:29:07
00:25:57
270
00:29:26
00:26:21


3 912
33 171 Grabiński Jarosław Bydgoszcz 1965 M40 285
00:25:26
00:25:07
312
00:28:01
00:24:59


321
00:28:19
00:25:14




3 918
34 695 Słomko Witold Bydgoszcz 1978 M30 276
00:25:14
00:24:55


331
00:28:00
00:26:23


314
00:33:12
00:28:36


3 921
35 639 Karpiński Błażej Bydgoszcz 1979 M30 268
00:25:04
00:24:43
344
00:29:05
00:25:55
346
00:30:16
00:26:57






3 958
36 1034 Suchomski Eugeniusz Laskowice Pomorskie TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1957 M50





326
00:26:54
00:25:17
264
00:29:09
00:26:07
374
00:31:53
00:28:47
3 964
37 273 Kuczmarski Łukasz Toruń STS-Timing / Run Toruń 1987 M20 326
00:26:48
00:26:27


362
00:30:46
00:27:37


294
00:30:34
00:27:27


3 982
38 470 OBDERKO JAN BYDGOSZCZ 1996 M16 337
00:27:32
00:27:05


309
00:28:32
00:25:25




353
00:29:10
00:27:26
3 999
39 934 Bryliński Jakub Bydgoszcz 1986 M20



356
00:30:39
00:27:23
361
00:30:39
00:26:06
295
00:30:45
00:27:30


3 1012
40 526 Król Dariusz Połczyn-Zdrój 1963 M50 327
00:26:51
00:26:20
332
00:28:35
00:25:30


356
00:29:06
00:25:59




3 1015
41 949 Andryszak piotr nowa wies wielka 1976 M30





382
00:31:27
00:26:53
309
00:31:25
00:28:05
332
00:29:22
00:26:20
3 1023
42 258 drapiewski przemyslaw bydgoszcz Run Bydgoszcz 1971 M40 315
00:26:27
00:25:56


396
00:32:32
00:29:17


347
00:34:16
00:31:03


3 1058
43 255 Buzała Rafał Białe Błota RUN Bydgoszcz 1973 M40





378
00:31:24
00:26:43
297
00:30:45
00:27:31
400
00:35:39
00:31:00
3 1075
44 75 Jurkiewicz Maciej Bydgoszcz 1986 M20



400
00:33:16
00:29:59


336
00:33:20
00:29:59
375
00:33:22
00:28:48
3 1111
45 972 deżakowski Przemysław Maksymilianowo 1971 M40





414
00:33:05
00:28:30
325
00:33:45
00:29:10
379
00:34:01
00:29:23
3 1118
46 707 Stefanowicz Marcin Szubin 1979 M30

408
00:35:00
00:30:19
393
00:32:35
00:29:14


320
00:32:09
00:29:01


3 1121
47 891 PAWŁOWSKI KAMIL BYDGOSZCZ 1988 M20

383
00:31:15
00:28:07
318
00:28:54
00:25:46
446
00:35:44
00:31:12




3 1147
48 846 Krzyżyński Oskar Bydgoszcz keeeper 1974 M40

370
00:31:39
00:27:01


433
00:34:37
00:30:00


352
00:31:55
00:27:22
3 1155
49 701 Hryszkiewicz Stanley Bialogard NYRR-New York 1951 M60 364
00:29:40
00:28:59


412
00:35:05
00:31:37




394
00:35:01
00:30:20
3 1170
50 703 Bokiej Paweł Bydgoszcz 1987 M20

402
00:34:06
00:29:27
382
00:32:08
00:28:44
429
00:34:15
00:29:40




3 1213
51 1033 Urbanowski Mikołaj Bydgoszcz KB Łapka 1993 M20





4
00:15:59
00:15:58


2
00:15:46
00:15:46
2 6
52 800 Bartczak Łukasz Dobrcz TEAMOCHAL 1984 M30

8
00:17:35
00:17:31
9
00:17:31
00:17:30






2 17
53 445 Żerdziński Jan Runowo Krajeńskie --- 1992 M20 13
00:18:18
00:18:16
24
00:18:37
00:18:35








2 37
54 1040 Taranowski Wojciech Bydgoszcz 1993 M20





22
00:18:26
00:18:23


16
00:17:51
00:17:49
2 38
55 378 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz Kujavia3Team 1983 M30

18
00:18:21
00:18:17
21
00:18:35
00:18:32






2 39
56 147 Lewandowski Rafał Bydgoszcz B4sport.pl 1979 M30 40
00:19:37
00:19:33
38
00:19:06
00:19:03








2 78
57 853 Majewski Mariusz Bydgoszcz Drunk Runners Team (DRT) 1986 M20





54
00:19:51
00:19:48
42
00:20:30
00:20:28


2 96
58 880 Świątkowski Michał Bydgoszcz KB ŁAPKA 1993 M20

49
00:19:35
00:19:26


50
00:19:50
00:19:45




2 99
59 920 MONTEWSKI PIOTR bydgoszcz 1988 M20



57
00:19:57
00:19:51
42
00:19:34
00:19:30




2 99
60 1092 Gut Rafał Koronowo 1986 M20







57
00:24:02
00:20:55
55
00:19:51
00:19:42
2 112
61 40 Kłos Mateusz Bydgoszcz Elektronik Bydgoszcz 1995 M16 44
00:19:40
00:19:38
89
00:20:41
00:20:34








2 133
62 483 Staniec Tomasz Bydgoszcz 1974 M40 75
00:20:21
00:20:18




75
00:20:18
00:20:14




2 150
63 811 Szafrański Grzegorz Bydgoszcz 1978 M30

78
00:20:29
00:20:24
82
00:20:23
00:20:19






2 160
64 879 Bzdawka Tomasz Występ Nakielski Klub Biegacza 1974 M40

98
00:22:25
00:20:45
64
00:21:31
00:19:57






2 162
65 686 Skorcz Marcin Bydgoszcz NIKE FOCUS BYDGOSZCZ 1991 M20 81
00:20:30
00:20:26






84
00:21:30
00:21:27


2 165
66 962 Skrzypczyk Andrzej Zamość 1970 M40



95
00:20:45
00:20:37


80
00:21:29
00:21:25


2 175
67 266 Mroczek Filip Bydgoszcz Lege artis 1986 M20 116
00:21:28
00:21:18


75
00:20:23
00:20:15






2 191
68 665 Dobrowolski Bartłomiej Bydgoszcz Sklep Biegacza Running Team 1979 M30 107
00:21:18
00:21:14
121
00:21:16
00:21:10








2 228
69 1055 Jasiński Arkadiusz Bydgoszcz 1980 M30





118
00:22:43
00:21:11
119
00:22:28
00:22:24


2 237
70 1063 ŁAPKA ŁUKASZ SZUBIN 1987 M20





138
00:23:10
00:21:33
103
00:22:13
00:22:04


2 241
71 334 Ścibich Krzysztof Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1982 M30 134
00:21:50
00:21:38
111
00:22:31
00:20:57








2 245
72 690 GAŁAJ ANDRZEJ BYDGOSZCZ 1967 M40 122
00:21:38
00:21:31


129
00:21:28
00:21:19






2 251
73 332 Misiaszek Marek Bydgoszcz niezrzeszony 1983 M30



116
00:21:14
00:21:07
136
00:21:36
00:21:30




2 252
74 862 KROPIŃSKI DARIUSZ BRZOZA RUN-LOG.COM 1970 M40

133
00:21:31
00:21:25


135
00:21:37
00:21:30




2 268
75 317 Zaremba Jacek Występ Nakielski Klub Biegacza 1980 M30 154
00:22:18
00:22:07
132
00:23:00
00:21:25








2 286
76 834 Senger Robert Warszawa Trizarza Team 1982 M30

113
00:22:30
00:20:58


181
00:22:25
00:22:18




2 294
77 82 Kasperowicz Jacek Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz 1977 M30 141
00:22:05
00:22:00


192
00:22:53
00:22:44






2 333
78 620 Fiutak Dariusz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1967 M40 164
00:22:28
00:22:24
206
00:24:28
00:22:55








2 370
79 978 Wesołowski Paweł Bydgoszcz 1981 M30





224
00:24:56
00:23:17
149
00:24:36
00:23:01


2 373
80 123 Paszkiet Remigiusz Barcin #slimakibarcin 1978 M30 138
00:21:57
00:21:51
236
00:24:59
00:23:26








2 374
81 495 Głowski Karol Białe Błota 1998 M16 191
00:23:06
00:22:53
191
00:24:14
00:22:36








2 382
82 728 Malinowski Artur Bydgoszcz BBL Bydgoszcz 1962 M50

201
00:24:31
00:22:46
186
00:24:21
00:22:42






2 387
83 263 Will Marcin Bydgoszcz Lege artis 1977 M30 192
00:23:08
00:22:55


208
00:24:37
00:23:04






2 400
84 980 Czubak Tomek Bydgoszcz Run Lotto Bydgostia 1982 M30





216
00:24:41
00:23:09
186
00:25:24
00:23:50


2 402
85 514 Stodólski Przemysław Janikowo 1993 M20 183
00:22:57
00:22:46
220
00:23:18
00:23:10








2 403
86 1081 szyperski marcin bydgoszcz CTbike.pl 1974 M40







200
00:27:15
00:24:10
228
00:25:01
00:23:24
2 428
87 1067 Należyty Paweł Bydgoszcz 1991 M20





239
00:26:29
00:23:22
201
00:27:19
00:24:12


2 440
88 277 Rycąbel Bogdan Bydgoszcz 1968 M40





231
00:24:53
00:23:20
213
00:26:11
00:24:31


2 444
89 638 Suś Arkadiusz Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team 1976 M30 277
00:25:14
00:24:44
194
00:24:20
00:22:39








2 471
90 322 Chrzan Michał Bydgoszcz Klub Zdrowego Stylu Życia 1989 M20 121
00:21:37
00:21:27
359
00:31:22
00:26:38








2 480
91 1105 Kulas Bartosz Bydgoszcz Osowa Run Team 1974 M40







237
00:26:55
00:25:17
246
00:25:37
00:23:55
2 483
92 1003 Ruciński Marcin Lubostroń TEAM Ciesielski 1975 M30





94
00:22:16
00:20:40


415
00:37:17
00:37:16
2 509
93 947 Gasik Michał Bydgoszcz 1987 M20





291
00:27:37
00:24:27
232
00:28:08
00:25:06


2 523
94 739 Kak Marcin Bydgoszcz 1983 M30

263
00:25:32
00:23:54
274
00:26:15
00:24:38






2 537
95 130 Tomeczek Rafał Bydgoszcz 1973 M40 218
00:23:44
00:23:36


324
00:27:30
00:25:56






2 542
96 113 Żaroń Maciej Bydgoszcz DRINKBUS TEAM RUNNING 1983 M30 381
00:31:17
00:30:53




165
00:23:45
00:22:02




2 546
97 1089 Wasilewski Darek Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30







247
00:27:13
00:25:35
299
00:28:16
00:25:04
2 546
98 1071 Jerzy Paweł Bydgoszcz 1964 M50





213
00:26:06
00:23:02
335
00:34:32
00:29:55


2 548
99 918 Kopicki Mariusz Bydgoszcz 1977 M30



390
00:32:37
00:29:11
164
00:23:41
00:22:01




2 554
100 1037 Wesołowski Daniel Bydgoszcz 1977 M30





293
00:26:14
00:24:31


265
00:25:59
00:24:20
2 558
101 19 Bazela Robert Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 264
00:25:00
00:24:35
317
00:26:54
00:25:10








2 581
102 694 kwintal krzysztof Przyłęki 1972 M40 296
00:25:48
00:25:26
288
00:26:04
00:24:30








2 584
103 679 KRETOWICZ WOJCIECH BYDGOSZCZ 1998 M16 263
00:24:59
00:24:44




323
00:29:58
00:25:15




2 586
104 164 rogulski Mariusz bydgoszcz 1973 M40 281
00:25:20
00:25:05


308
00:27:07
00:25:23






2 589
105 1041 TARANOWSKI STANISŁAW BYDGOSZCZ 1998 M16





299
00:24:43
00:24:37


318
00:27:11
00:25:35
2 617
106 1006 Wawrzyniak Maciej Bydgoszcz 1983 M30





380
00:29:56
00:26:46
246
00:28:41
00:25:34


2 626
107 674 Murawski Sylwester Grudziądz Drunk Runners Team (DRT) 1992 M20 297
00:25:53
00:25:44


333
00:28:08
00:26:28






2 630
108 1015 Kamiński Marek Płock Night Runners Płock 1978 M30





342
00:28:42
00:25:38


309
00:28:35
00:25:27
2 651
109 1085 Lis Marcin Łochowo MKS Łochowo 1976 M30







307
00:32:38
00:28:00
344
00:31:18
00:26:42
2 651
110 95 Wilczyński Łukasz BYDGOSZCZ Drunk Runners Team (DRT) 1988 M20 219
00:23:47
00:23:38




451
00:33:56
00:32:19




2 670
111 619 Wołoszczak Łukasz Bydgoszcz 6. Kilometr 1983 M30 306
00:26:13
00:25:53


367
00:31:05
00:28:00






2 673
112 697 juszczak Marian bydgoszcz niezrzeszony 1951 M60 328
00:26:59
00:26:57
353
00:29:29
00:26:27








2 681
113 111 Duliński Jacek Niemcz 1975 M30



338
00:28:22
00:26:40
367
00:28:01
00:26:14




2 705
114 599 Puławski Tomasz Bydgoszcz RowerowaBydgoszcz.org 1980 M30 371
00:30:04
00:29:41




341
00:28:38
00:25:33




2 712
115 1078 Drelich Radosław Bydgoszcz Ból To Ściema 1971 M40





403
00:32:56
00:27:56
310
00:33:26
00:28:05


2 713
116 1106 ROSŁY DAMIAN BYDGOSZCZ 1978 M30







348
00:35:40
00:31:06
371
00:33:14
00:28:36
2 719
117 48 Lemańczyk Zygmunt Niemcz B3K 1970 M40 358
00:29:04
00:28:38




364
00:30:44
00:26:10




2 722
118 118 Andrzejewski Jacek Białe Błota 1967 M40 304
00:26:06
00:25:53
424
00:41:51
00:38:43








2 728
119 427 Kocięcki Zbigniew Bydgoszcz 1975 M30



417
00:35:32
00:32:13


355
00:37:57
00:33:23


2 772
120 1048 PISANKO MARCIN BYDGOSZCZ 1983 M30





421
00:33:34
00:28:53


367
00:31:37
00:28:24
2 788
121 293 Singer Wojciech Bydgoszcz 1984 M30 382
00:31:18
00:30:51
413
00:34:18
00:31:04








2 795
122 889 Kuziel Wojciech Bydgoszcz TEAMOCHAL 1980 M30

409
00:35:05
00:30:30
399
00:33:01
00:29:47






2 808
123 484 Krajewski Szymon Bydgoszcz Klub Zdrowego Stylu Życia KRAJANKA 1986 M20 394
00:34:38
00:34:01
421
00:38:43
00:33:59








2 815
124 727 Manthey Marek Maksymilianowo PTS Gwardia 1971 M40

425
00:43:50
00:39:04
427
00:39:11
00:35:48






2 852
125 897 POLAŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ CIEPŁOBUD 1975 M30

2
00:16:47
00:16:45








1 2
126 884 MIKA OSKAR Bydgoszcz Glaz-bud 1979 M30

4
00:17:00
00:16:59








1 4
127 437 Wiligalski Bartosz Pigża KM Truchcik Łubianka 1989 M20 5
00:16:16
00:16:16










1 5
128 712 Felczak Jakub Bydgoszcz 1994 M20

5
00:17:23
00:17:22








1 5
129 917 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA spójnia białe błota 1985 M20



6
00:16:59
00:16:58






1 6
130 792 MATUŁA Adam Bydgoszcz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ 1983 M30









7
00:16:55
00:16:54
1 7
131 1101 SMOLIŃSKI KAMIL SZUBIN UKB SZUBIN 1962 M50







7
00:17:55
00:17:53


1 7
132 1099 SENCHIŃSKI MATEUSZ SZUBIN UKB SZUBIN 1996 M16







8
00:17:55
00:17:54


1 8
133 1100 PODPOLSKI TOMASZ KORONOWO UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1997 M16







9
00:17:55
00:17:54


1 9
134 1132 Barczewski Marek Toruń Bydgoszcz Triathlon Team 1989 M20









14
00:17:41
00:17:39
1 14
135 616 Nitka Łukasz Potulice 1982 M30 14
00:18:19
00:18:19










1 14
136 878 FILIPIAK JAKUB OSIEK NAD NOTECIĄ 1992 M20

16
00:18:19
00:18:18








1 16
137 4 Ochal Pawel Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M30

20
00:18:24
00:18:20








1 20
138 1052 RACZYŃSKI PIOTR POKRZYDOWO AZS UMK BYDGOSZCZ 1990 M20





29
00:18:44
00:18:40




1 29
139 644 KRĘZOŁEK SŁAWEK SITNO 1976 M30 39
00:19:37
00:19:34










1 39
140 1090 Gierszewski Paweł Trzciniec Białe Błota (powiat Bydgoski) 1992 M20







40
00:20:27
00:20:24


1 40
141 1154 Lewandowski Marek Bydgoszcz Keeeper / zasuwacz.pl 1991 M20









45
00:19:35
00:19:27
1 45
142 1050 Krempa Mateusz Osielsko Bydgoszcz Triathlon 1991 M20





45
00:19:42
00:19:37




1 45
143 1189 KOZIOŁEK MARCIN WOLSZTYN WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY 1975 M30









46
00:19:36
00:19:32
1 46
144 340 Kubik Tomasz Bydgoszcz KB Łapka Bydgoszcz 1982 M30

47
00:19:21
00:19:18








1 47
145 1160 Mojsiewicz Janusz Bydgoszcz 1981 M30









49
00:19:43
00:19:39
1 49
146 749 Walendziak Klaudiusz Jeżewo Runners Team Jeżewo 1975 M30



53
00:19:45
00:19:43






1 53
147 965 Piesik Dawid Stronno 1990 M20



56
00:19:53
00:19:50






1 56
148 1047 KOBZIAKOWSKI KLAUDIUSZ BYDGOSZCZ BYDZIA POWER BIKE TEAM 1989 M20





58
00:19:52
00:19:50




1 58
149 899 Szymański Czesław Łódź 1986 M20



58
00:19:56
00:19:52






1 58
150 881 Gozimirski Adam Bydgoszcz masaznatelefon.pl 1983 M30