Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 290 Słomiński Błażej Cekcyn Cis Cekcyn 1996 M16 27
00:19:13
00:19:06
30
00:18:44
00:18:38
43
00:19:27
00:19:23
20
00:18:22
00:18:20


22
00:18:19
00:18:16
5 99
2 139 Libera Maksymilian Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1996 M16 22
00:18:54
00:18:53
33
00:18:55
00:18:54
33
00:19:13
00:19:10
34
00:19:12
00:19:09
25
00:19:14
00:19:12


5 113
3 279 Gralik Kacper Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1996 M16

42
00:19:11
00:19:09
79
00:20:19
00:20:17


81
00:21:28
00:21:26
80
00:20:24
00:20:18
4 282
4 360 Krawisz Szymon Łochowo 1998 M16 147
00:22:10
00:21:58
110
00:22:32
00:20:57
203
00:24:31
00:22:59
148
00:24:47
00:21:45




4 608
5 225 Sawicki Mikołaj Bydgoszcz 1997 M16 163
00:22:26
00:22:20
164
00:22:21
00:22:13
169
00:22:24
00:22:18
222
00:23:23
00:23:15
222
00:24:53
00:24:45
169
00:22:14
00:22:07
6 665
6 755 Czajkowski Kamil Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1996 M16

248
00:25:14
00:23:38
287
00:26:33
00:24:54
282
00:25:47
00:24:11
240
00:27:00
00:25:23
383
00:32:44
00:29:36
5 1057
7 653 Kretowicz Piotr Niemcz 1996 M16 265
00:25:01
00:24:46
350
00:27:58
00:26:17
266
00:27:30
00:24:25
332
00:30:05
00:25:22




4 1213
8 632 Panic Damian Bydgoszcz Brzoza Biega 1995 M16 365
00:29:45
00:29:21


415
00:35:11
00:32:02


364
00:41:24
00:36:52
286
00:27:55
00:24:48
4 1430

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 657 Russ Radosław Laskowice Sport Zdrowie Kondycja - szewczukkinezo.pl 1996 M16 6
00:16:52
00:16:52


4
00:16:50
00:16:48




8
00:17:08
00:17:07
3 18
2 470 OBDERKO JAN BYDGOSZCZ 1996 M16 337
00:27:32
00:27:05


309
00:28:32
00:25:25




353
00:29:10
00:27:26
3 999
3 40 Kłos Mateusz Bydgoszcz Elektronik Bydgoszcz 1995 M16 44
00:19:40
00:19:38
89
00:20:41
00:20:34








2 133
4 495 Głowski Karol Białe Błota 1998 M16 191
00:23:06
00:22:53
191
00:24:14
00:22:36








2 382
5 679 KRETOWICZ WOJCIECH BYDGOSZCZ 1998 M16 263
00:24:59
00:24:44




323
00:29:58
00:25:15




2 586
6 1041 TARANOWSKI STANISŁAW BYDGOSZCZ 1998 M16





299
00:24:43
00:24:37


318
00:27:11
00:25:35
2 617
7 1099 SENCHIŃSKI MATEUSZ SZUBIN UKB SZUBIN 1996 M16







8
00:17:55
00:17:54


1 8
8 1100 PODPOLSKI TOMASZ KORONOWO UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1997 M16







9
00:17:55
00:17:54


1 9
9 762 Tokarski Bartosz Toruń sklepbiegacza.pl 1995 M16

60
00:20:01
00:19:54








1 60
10 699 ULAJEWSKI NIKODEM BYDGOSZCZ 1998 M16 211
00:23:35
00:23:18










1 211
11 777 LICA Marcin Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1996 M16

267
00:24:04
00:23:59








1 267
12 954 WARAWON DAWID BYDGOSZCZ 1996 M16



269
00:27:49
00:24:28






1 269
13 1172 Buritta Robert Bydgoszcz 1996 M16









302
00:26:54
00:25:11
1 302
14 1014 Szulakowski Bartosz Bydgoszcz 1995 M16





371
00:31:03
00:26:31




1 371
15 903 Ponikowski Michał Bydgoszcz 1995 M16



373
00:29:59
00:28:21






1 373
16 976 KAZUBOWSKI JEREMIASZ Białe Błota 1995 M16





438
00:32:03
00:30:28




1 438

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni