z

Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1 Kotłowski Bartosz Ostromecko LKS Ostromecko 1992 M20 1
00:15:51
00:15:51
1
00:15:44
00:15:44


1
00:15:40
00:15:40
1
00:16:00
00:16:00


4 4
2 3 danielsen vegard bydgoszcz www.krslop.no 1990 M20

3
00:15:59
00:15:59
1
00:15:51
00:15:51
2
00:16:30
00:16:30


1
00:15:38
00:15:38
4 7
3 554 Raczyński Mikołaj Bydgoszcz TEAMOCHAL 1992 M20 3
00:16:04
00:16:04
2
00:15:55
00:15:55
2
00:16:01
00:16:01
3
00:16:44
00:16:44
2
00:16:14
00:16:13
2
00:16:08
00:16:08
6 8
4 493 Frydrychowski Piotr Kleczew 1994 M20 5
00:16:43
00:16:43
8
00:17:02
00:17:02
3
00:16:02
00:16:02
4
00:16:47
00:16:47


3
00:16:10
00:16:10
5 15
5 4 Myślak Piotr Poznań TRIATHLONISTA.com #OwocBiega 1990 M20

7
00:16:56
00:16:56
7
00:17:00
00:16:59
6
00:17:28
00:17:27
3
00:16:34
00:16:33


4 23
6 658 Biegała Leszek Bydgoszcz Lingua Pro Running Club 1978 M30

6
00:16:54
00:16:53
5
00:16:45
00:16:45
8
00:17:49
00:17:49
4
00:16:44
00:16:44


4 23
7 249 Kośmieja Marcin Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M30 6
00:17:05
00:17:00
9
00:17:08
00:17:05
14
00:17:37
00:17:35
79
00:20:47
00:20:47
5
00:16:55
00:16:52
4
00:16:19
00:16:18
6 24
8 824 Felczak Jakub Bydgoszcz 1994 M20

5
00:16:47
00:16:47
6
00:16:53
00:16:53
13
00:18:06
00:18:05


7
00:16:24
00:16:24
4 31
9 820 Tuczyński Sylwester Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20

11
00:17:17
00:17:17
12
00:17:12
00:17:11
5
00:17:18
00:17:18
9
00:17:13
00:17:11
8
00:16:52
00:16:52
5 33
10 827 Małecki Jakub Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1979 M30

10
00:17:11
00:17:09
10
00:17:06
00:17:04
7
00:17:46
00:17:44
7
00:17:05
00:17:05


4 34
11 391 Glugla Mariusz Świecie The Runners Świecie 1978 M30 7
00:17:12
00:17:12
136
00:22:33
00:21:03
20
00:17:56
00:17:54
12
00:18:05
00:18:05
10
00:17:14
00:17:14
13
00:17:19
00:17:18
6 42
12 722 Śliwiński Dariusz Żnin SOKÓŁ GĄSAWA / PRT 1988 M20

4
00:16:35
00:16:34
9
00:17:06
00:17:06
28
00:19:01
00:19:01


5
00:16:20
00:16:20
4 46
13 1007 Poczewski Jan Złotów ANKO sport 1999 M16

12
00:17:29
00:17:29
11
00:17:12
00:17:12


8
00:17:08
00:17:08
17
00:17:32
00:17:31
4 48
14 1006 Szymański Krystian Złotów ANKO sport 1999 M16

13
00:17:30
00:17:30
13
00:17:13
00:17:11
16
00:18:09
00:18:07
12
00:17:26
00:17:25


4 54
15 56 Żal Robert Bydgoszcz Spójnia Białe Błota 1980 M30 11
00:17:53
00:17:49
22
00:17:54
00:17:52
23
00:18:03
00:18:01
18
00:18:25
00:18:24
17
00:17:36
00:17:36
10
00:17:12
00:17:10
6 56
16 759 Ziętak Andrzej Brzoza TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1973 M40

24
00:17:55
00:17:54
18
00:17:51
00:17:51
17
00:18:16
00:18:15
11
00:17:22
00:17:20
11
00:17:12
00:17:12
5 57
17 476 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M40 13
00:17:56
00:17:56
14
00:17:31
00:17:29
22
00:18:02
00:18:00
14
00:18:07
00:18:05
16
00:17:34
00:17:31
16
00:17:28
00:17:28
6 57
18 1109 Walendziak Klaudiusz Jeżewo Runners Team Jeżewo 1975 M40



16
00:17:45
00:17:45
15
00:18:08
00:18:08
15
00:17:31
00:17:29
12
00:17:15
00:17:15
4 58
19 591 Strychalski Tomasz Bydgoszcz 1983 M30 8
00:17:44
00:17:44


15
00:17:40
00:17:39
21
00:18:35
00:18:34
20
00:17:44
00:17:41
19
00:17:35
00:17:35
5 62
20 241 Klóska Fabian Bydgoszcz 1989 M20 9
00:17:48
00:17:47
21
00:17:50
00:17:49


29
00:19:05
00:19:04
18
00:17:38
00:17:35
18
00:17:34
00:17:34
5 66
21 774 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M30

27
00:18:03
00:18:01
17
00:17:47
00:17:45
10
00:17:56
00:17:55
25
00:18:00
00:17:57
15
00:17:26
00:17:26
5 67
22 2 Kulpa Michał Bukowiec Wda Świecie 1987 M20 4
00:16:19
00:16:18




35
00:19:13
00:19:12
14
00:17:30
00:17:28
22
00:17:40
00:17:40
4 75
23 93 Rybak Łukasz Niemcz 1983 M30 10
00:17:52
00:17:52
26
00:17:58
00:17:57
26
00:18:17
00:18:15
26
00:18:45
00:18:44
21
00:17:45
00:17:43
30
00:17:52
00:17:51
6 83
24 419 Kalinowski Dawid Bydgoszcz Lekko Spoceni 1985 M30 19
00:18:27
00:18:24
33
00:18:21
00:18:19
40
00:18:42
00:18:39
20
00:18:33
00:18:30
19
00:17:43
00:17:40


5 91
25 1003 Myszkiewicz Maciej Iława Team Kopeć 1996 M16

18
00:17:45
00:17:41
25
00:18:11
00:18:09
24
00:18:41
00:18:39


25
00:17:42
00:17:40
4 92
26 29 Basiński Łukasz Bydgoszcz Olimpiasport.pl 1992 M20 37
00:19:20
00:19:15
23
00:17:55
00:17:55
19
00:17:54
00:17:54


101
00:20:36
00:20:30
14
00:17:22
00:17:22
5 93
27 497 Danielewski Mariusz Zławieś Wielka Drużyna Szpiku 1982 M30 12
00:17:55
00:17:54
19
00:17:45
00:17:43
30
00:18:19
00:18:16
34
00:19:12
00:19:10
32
00:18:19
00:18:16


5 93
28 475 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1966 M40

25
00:17:57
00:17:56
24
00:18:04
00:18:02
23
00:18:40
00:18:39
22
00:17:50
00:17:48


4 94
29 1016 SITERZ DAMIAN MOGILNO CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 1998 M16

30
00:18:18
00:18:17
28
00:18:18
00:18:17
43
00:19:27
00:19:26
13
00:17:28
00:17:28
27
00:17:46
00:17:45
5 98
30 1008 Poczewski Piotr Złotów ANKO sport 1972 M40

31
00:18:18
00:18:17
21
00:17:58
00:17:56
19
00:18:28
00:18:28


28
00:17:46
00:17:46
4 99
31 143 Libera Maksymilian Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1996 M16 14
00:17:59
00:17:59
39
00:18:25
00:18:25
405
00:38:24
00:33:49
25
00:18:45
00:18:44
30
00:18:09
00:18:09


5 108
32 168 Sosnowski Krzysztof Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1979 M30 16
00:18:07
00:18:07
42
00:18:31
00:18:27
38
00:18:38
00:18:35
54
00:19:56
00:19:53
36
00:18:29
00:18:23
20
00:17:39
00:17:37
6 110
33 152 Kolmajer Rafał Bydgoszcz #runaddicts 1981 M30 20
00:18:30
00:18:29
55
00:18:57
00:18:55
48
00:18:58
00:18:54
37
00:19:14
00:19:12
24
00:18:00
00:17:56
31
00:17:54
00:17:53
6 112
34 1078 Dziekoński Rafał Bydgoszcz Lekko spoceni 1982 M30



37
00:18:35
00:18:34
30
00:19:07
00:19:05
28
00:18:06
00:18:02
23
00:17:41
00:17:41
4 118
35 183 Twardowski Piotr Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1976 M30 27
00:19:02
00:19:00
35
00:18:21
00:18:21


22
00:18:36
00:18:35


40
00:18:24
00:18:24
4 124
36 1097 STANKIEWICZ Błażej Bydgoszcz LKS Ostromecko 1975 M40 23
00:18:49
00:18:49


46
00:18:53
00:18:50
42
00:19:25
00:19:24
27
00:18:03
00:18:01
33
00:18:02
00:18:02
5 125
37 1023 Sowiński Piotr Łochowice Spójnia Białe Błota 1971 M40

36
00:18:21
00:18:20
27
00:18:18
00:18:15
39
00:19:19
00:19:16
26
00:18:01
00:17:58


4 128
38 76 Kwiatkowski Damian Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1992 M20

32
00:18:18
00:18:17
31
00:18:20
00:18:17


31
00:18:18
00:18:14
35
00:18:08
00:18:07
4 129
39 395 Kubanek Lukasz Niemcz TEAMOCHAL 1983 M30

38
00:18:22
00:18:20


38
00:19:17
00:19:13
29
00:18:07
00:18:01
26
00:17:44
00:17:42
4 131
40 480 Pelc Marcin Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 M30 18
00:18:22
00:18:21
40
00:18:28
00:18:27
33
00:18:23
00:18:21




42
00:18:32
00:18:32
4 133
41 921 Jankowski Karol Bydgoszcz UKS Czapla Białe Błota 2001 M16

37
00:18:22
00:18:21
34
00:18:23
00:18:22
27
00:18:47
00:18:46


38
00:18:21
00:18:21
4 136
42 813 Taczkowski Jarosław Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1975 M40

29
00:18:16
00:18:15
35
00:18:24
00:18:21
50
00:19:45
00:19:43
39
00:18:38
00:18:35
36
00:18:11
00:18:10
5 139
43 91 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1990 M20

45
00:18:36
00:18:35
43
00:18:48
00:18:45


37
00:18:30
00:18:27
21
00:17:40
00:17:40
4 146
44 880 Kryske Mariusz Białe Błota Spójnia Białe Błota 1982 M30

34
00:18:21
00:18:18


31
00:19:08
00:19:06
38
00:18:37
00:18:34
44
00:18:42
00:18:40
4 147
45 99 Bedra Robert Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 17
00:18:11
00:18:11
46
00:18:38
00:18:36
52
00:19:08
00:19:06
44
00:19:27
00:19:26
49
00:18:52
00:18:48
43
00:18:38
00:18:38
6 150
46 1049 Marzyjanek Jakub Inowrocław Pro 366 1987 M20



39
00:18:40
00:18:38
41
00:19:22
00:19:19
40
00:18:40
00:18:36
34
00:18:05
00:18:04
4 154
47 580 Strabel Łukasz Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1988 M20 24
00:18:55
00:18:54
49
00:18:46
00:18:45
42
00:18:46
00:18:46


43
00:18:45
00:18:43


4 158
48 798 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1972 M40

43
00:18:33
00:18:31
41
00:18:44
00:18:43
36
00:19:14
00:19:12
44
00:18:46
00:18:44


4 164
49 193 Hołtyn Patryk Radziejów Sport Zdrowie Kondycja - szewczukkinezo.pl 1988 M20 32
00:19:15
00:19:14
51
00:18:51
00:18:49
51
00:19:06
00:19:04


42
00:18:44
00:18:42
48
00:18:49
00:18:48
5 173
50 37 Łaz Kamil Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 22
00:18:42
00:18:41
56
00:19:00
00:18:59
112
00:21:02
00:20:55
58
00:19:59
00:19:58
61
00:19:15
00:19:15
39
00:18:23
00:18:21
6 175
51 959 Kruczkowski Patryk Szynwałd ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1999 M16

54
00:20:27
00:18:54
71
00:19:52
00:19:49
57
00:20:00
00:19:56
33
00:18:25
00:18:21
32
00:17:56
00:17:55
5 176
52 499 SZCZEPANAIK CEZARY BYDGOSZCZ 1976 M30 39
00:19:24
00:19:21
52
00:18:52
00:18:49


47
00:19:37
00:19:35
48
00:18:52
00:18:50
47
00:18:48
00:18:47
5 181
53 558 Hoc Marek Bydgoszcz Lege artis 1978 M30 29
00:19:11
00:19:08
50
00:18:53
00:18:48


45
00:19:28
00:19:26


58
00:19:38
00:19:35
4 182
54 410 Grupa Marcin Przyłęki R2G 1977 M30 58
00:20:01
00:19:58
61
00:19:11
00:19:07
47
00:18:54
00:18:51
46
00:19:37
00:19:34
45
00:18:49
00:18:45
45
00:18:45
00:18:43
6 183
55 917 Jendryka Marek Bydgoszcz KB ŁAPKA 1963 M50

53
00:18:51
00:18:51
44
00:18:48
00:18:47
40
00:19:21
00:19:20
52
00:18:58
00:18:56


4 189
56 248 Bukowiński Michał Bydgoszcz 1978 M30 33
00:19:16
00:19:13


70
00:19:53
00:19:48
65
00:20:23
00:20:18
58
00:19:19
00:19:14
46
00:18:46
00:18:43
5 202
57 881 Szrajber Tomasz Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS w Bydgoszczy 1983 M30

88
00:19:58
00:19:54
50
00:19:05
00:19:03


46
00:18:51
00:18:45
29
00:17:51
00:17:50
4 213
58 19 Bejgier Edmund Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko 1968 M40 46
00:19:36
00:19:33
110
00:20:29
00:20:24
58
00:19:23
00:19:20
61
00:20:06
00:20:02
60
00:19:19
00:19:15
53
00:19:17
00:19:15
6 217
59 253 Fuz Marek Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1971 M40 40
00:19:26
00:19:22
63
00:19:23
00:19:12
68
00:19:52
00:19:43
66
00:20:25
00:20:22
53
00:19:04
00:19:01


5 222
60 927 Mruk Tomasz Bydgoszcz Czarne Stopy.SM 1976 M30

65
00:19:23
00:19:15


60
00:20:04
00:19:59
50
00:18:53
00:18:49
49
00:18:51
00:18:45
4 224
61 17 Haize Tomek Bydgoszcz ARRK 1978 M30 42
00:19:33
00:19:31
67
00:20:47
00:19:17
64
00:19:37
00:19:31
52
00:19:55
00:19:51


80
00:20:04
00:20:01
5 225
62 452 Pawlik Stanisław Osielsko Farmvita Team 1965 M50 41
00:19:29
00:19:25
69
00:19:29
00:19:23
59
00:19:24
00:19:20
59
00:20:02
00:19:58




4 228
63 7 Brzeziński Michał Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 15
00:18:01
00:18:01
108
00:20:19
00:20:19
193
00:22:45
00:22:40


71
00:19:47
00:19:47
37
00:18:18
00:18:17
5 231
64 238 Florek Paweł Bydgoszcz runaddicts 1986 M20 55
00:20:00
00:19:57
70
00:19:29
00:19:24
74
00:19:59
00:19:55
49
00:19:43
00:19:40
67
00:19:31
00:19:24


5 241
65 486 Święcicki Wojciech Bydgoszcz FISHKA.pl 1977 M30 44
00:19:35
00:19:31
59
00:19:11
00:19:06


91
00:21:15
00:21:10
78
00:19:57
00:19:53
62
00:22:47
00:19:44
5 243
66 633 Parucki Paweł Bydgoszcz 1989 M20 47
00:19:42
00:19:41
66
00:19:17
00:19:15
86
00:20:20
00:20:17


64
00:19:23
00:19:21
73
00:19:58
00:19:56
5 250
67 829 Cholewiński Dariusz Bydgoszcz Huragan Miedzyń 1974 M40

72
00:19:32
00:19:28
54
00:19:14
00:19:11
72
00:20:32
00:20:29
76
00:19:55
00:19:50
56
00:19:31
00:19:29
5 254
68 49 Lewandowski Rafał Bydgoszcz B4sport.pl 1979 M30

86
00:19:59
00:19:53
66
00:19:39
00:19:33
55
00:19:58
00:19:55


54
00:19:25
00:19:20
4 261
69 222 Nowak Przemysław Nowa Wieś Wielka Kabel Team Bydgoszcz 1985 M30 38
00:19:21
00:19:20
73
00:19:35
00:19:32


86
00:21:01
00:20:58
66
00:19:28
00:19:24


4 263
70 113 Świerczyński Marcin Osielsko Athleticomed / To Tylko Triathlon 1986 M20 28
00:19:04
00:19:01
160
00:22:59
00:21:25
122
00:22:46
00:21:09
129
00:24:02
00:22:22
57
00:19:18
00:19:13
61
00:19:42
00:19:40
6 268
71 205 Hutek Andrzej Bydgoszcz 1984 M30

102
00:20:18
00:20:11
81
00:20:18
00:20:10
76
00:20:47
00:20:39
54
00:19:17
00:19:09
60
00:19:43
00:19:38
5 271
72 562 Serocki Zbigniew Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1964 M50 45
00:19:36
00:19:35
83
00:19:48
00:19:46
288
00:27:52
00:24:51
101
00:21:35
00:21:31
73
00:19:54
00:19:49
72
00:19:56
00:19:53
6 273
73 1083 SZERSZEŃ KAMIL BYDGOSZCZ RWT w Bydgoszczy 1978 M30



61
00:19:29
00:19:28
48
00:19:40
00:19:40
70
00:19:43
00:19:43
100
00:20:39
00:20:37
4 279
74 661 Piekarski Marek Bydgoszcz VIII LO Bydgoszcz 1971 M40

79
00:19:42
00:19:41
63
00:19:31
00:19:30
85
00:20:55
00:20:54
74
00:19:50
00:19:50
63
00:19:47
00:19:45
5 279
75 265 Obrębski Grzegorz Bydgoszcz BiegaSie 1977 M30

93
00:20:10
00:20:05
94
00:20:31
00:20:25
74
00:20:41
00:20:35
63
00:19:25
00:19:20
50
00:19:12
00:19:08
5 280
76 689 Maćkowski Maciej Bydgoszcz #runaddicts 1986 M20 133
00:21:57
00:21:56
105
00:20:17
00:20:15
76
00:20:04
00:20:02
77
00:20:42
00:20:39
68
00:19:42
00:19:39
59
00:19:37
00:19:36
6 280
77 975 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1992 M20

78
00:19:44
00:19:40
67
00:19:47
00:19:40


69
00:19:47
00:19:40
70
00:19:52
00:19:52
4 284
78 46 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz 1987 M20 48
00:19:42
00:19:39
117
00:20:41
00:20:32
101
00:20:50
00:20:41
97
00:21:30
00:21:24
75
00:19:58
00:19:50
69
00:20:03
00:19:51
6 289
79 481 Skorecki Aleksander Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 52
00:19:53
00:19:51
87
00:19:57
00:19:54


73
00:22:03
00:20:30
77
00:21:23
00:19:51


4 289
80 787 Senderkiewicz Tomasz Chojnice 1994 M20

74
00:19:39
00:19:35
83
00:20:22
00:20:15
90
00:21:14
00:21:07


65
00:19:50
00:19:47
4 312
81 175 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz RUN PASJA 1985 M30 64
00:20:12
00:20:07
82
00:19:51
00:19:46


75
00:20:42
00:20:38
92
00:20:18
00:20:13


4 313
82 726 Kowalski Jacek Bydgoszcz Czarne Konie 1977 M30

89
00:20:01
00:19:57
108
00:20:53
00:20:48
78
00:20:45
00:20:41
80
00:19:59
00:19:55
66
00:19:49
00:19:47
5 313
83 328 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1987 M20 34
00:19:17
00:19:16
84
00:19:50
00:19:46
109
00:20:53
00:20:49
92
00:21:17
00:21:12
107
00:20:50
00:20:45


5 317
84 33 Dańczuk Jerzy Bydgoszcz RWT w Bydgoszczy 1962 M50 66
00:21:42
00:20:11
107
00:20:24
00:20:18
99
00:20:41
00:20:34
83
00:22:23
00:20:50
88
00:21:43
00:20:11
82
00:21:33
00:20:02
6 319
85 488 Kowalik Marcin Bydgoszcz 1984 M30 57
00:19:59
00:19:58


118
00:21:09
00:21:05


72
00:19:55
00:19:48
74
00:19:59
00:19:58
4 321
86 18 Kubis Roman Bydgoszcz Run Pasja 1968 M40 82
00:20:54
00:20:54
104
00:20:16
00:20:14
92
00:20:24
00:20:22
80
00:20:50
00:20:47
94
00:20:27
00:20:17
67
00:19:51
00:19:49
6 321
87 836 Kowalski Adrian Dąbrowa Górnicza BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1988 M20

68
00:19:23
00:19:19
73
00:20:00
00:19:53
89
00:21:09
00:21:05
104
00:20:42
00:20:32
93
00:20:26
00:20:26
5 323
88 258 Barczak Wojciech Bydgoszcz 1971 M40 53
00:19:56
00:19:52
119
00:20:43
00:20:33
90
00:20:28
00:20:21
119
00:22:11
00:22:02
96
00:20:32
00:20:26
87
00:21:42
00:20:11
6 326
89 676 Milewski Zbigniew Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1970 M40

97
00:20:17
00:20:08
69
00:19:49
00:19:45
68
00:20:28
00:20:25
93
00:20:21
00:20:16


4 327
90 707 Cieślik Marek Ślesin Ranczo Michalin 1961 M50 49
00:19:45
00:19:45


89
00:20:26
00:20:19
114
00:21:55
00:21:47


86
00:20:15
00:20:11
4 338
91 174 Jenczewski Szymon Ciechocin Albatrosy 1991 M20 60
00:20:02
00:20:02
85
00:19:53
00:19:52
100
00:20:38
00:20:35


135
00:21:22
00:21:18
103
00:20:44
00:20:42
5 348
92 794 Łukomski Piotr Bydgoszcz Szwederowo 1978 M30

100
00:20:20
00:20:10
91
00:20:28
00:20:21
93
00:21:25
00:21:14
83
00:20:12
00:20:00
83
00:20:09
00:20:03
5 350
93 202 Strabel Bartosz Bydgoszcz DECATHLON TEAM FORDON 1992 M20 68
00:20:17
00:20:14
112
00:20:31
00:20:26
93
00:20:30
00:20:25
116
00:21:56
00:21:52
85
00:20:12
00:20:06
106
00:20:49
00:20:46
6 352
94 601 Nowak Rafał Białe Błota/Bydgoszcz - 1986 M20 78
00:22:17
00:20:44
98
00:20:14
00:20:09


94
00:22:52
00:21:19


85
00:20:12
00:20:09
4 355
95 144 Kurowski Kamil Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 69
00:20:23
00:20:17
156
00:21:30
00:21:24
97
00:20:35
00:20:30
88
00:21:05
00:21:01
102
00:20:37
00:20:30


5 356
96 955 SIUCHNIŃSKI Tomasz Bydgoszcz SIEBIEGA 1977 M30

91
00:20:06
00:20:01
85
00:20:20
00:20:17
122
00:22:10
00:22:04
59
00:19:19
00:19:14


4 357
97 682 WITCZAK DARIUSZ KRAPLEWICE 1971 M40 65
00:20:13
00:20:07


95
00:20:32
00:20:26
111
00:21:50
00:21:44
90
00:20:15
00:20:12


4 361
98 189 Jakś Grzegorz Inowrocław Alpimade Team 1978 M30 71
00:20:26
00:20:23
96
00:20:13
00:20:08
136
00:21:23
00:21:18


106
00:20:49
00:20:43
91
00:20:27
00:20:24
5 364
99 965 Przybyłowski Michał Bydgoszcz Lekko spoceni 1975 M40

140
00:21:15
00:21:06
120
00:21:17
00:21:09
96
00:21:28
00:21:23
81
00:20:00
00:19:55
68
00:19:52
00:19:51
5 365
100 245 Sznajdrowski Mateusz Koronowo 1989 M20 91
00:21:17
00:21:13
124
00:20:49
00:20:39


109
00:23:18
00:21:43
84
00:21:35
00:20:03
88
00:20:24
00:20:19
5 372
101 643 Przybytkowski Marek Bydgoszcz RUN FOREST TEAM 1992 M20 104
00:22:54
00:21:22
118
00:20:35
00:20:32
82
00:20:17
00:20:14


100
00:20:36
00:20:29
94
00:22:01
00:20:26
5 380
102 401 Sowiński Jakub Bydgoszcz 1988 M20 51
00:19:50
00:19:48
90
00:20:02
00:20:00




118
00:21:08
00:21:02
122
00:21:11
00:21:07
4 381
103 712 Strzałka Robert Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego 1982 M30 97
00:24:20
00:21:18
101
00:21:43
00:20:11
98
00:22:05
00:20:32


86
00:21:42
00:20:09


4 382
104 779 Ślefarski Jacek Bydgoszcz TriFriends 1986 M20

75
00:19:38
00:19:36
131
00:21:18
00:21:13
103
00:21:40
00:21:35


75
00:20:01
00:19:58
4 384
105 208 Wilk Łukasz Bydgoszcz #runaddicts 1983 M30 75
00:20:43
00:20:39
129
00:20:54
00:20:48
117
00:21:10
00:21:05


108
00:20:57
00:20:49
84
00:20:13
00:20:08
5 384
106 320 Warszawski Przemysław Bydgoszcz 1989 M20 76
00:20:44
00:20:40
95
00:20:11
00:20:08
119
00:21:12
00:21:07
118
00:23:28
00:21:56
111
00:20:58
00:20:51


5 400
107 65 Bilicki Wojciech Bydgoszcz 1980 M30 100
00:22:53
00:21:20
133
00:22:36
00:21:00
129
00:21:18
00:21:11
108
00:23:21
00:21:42
98
00:22:00
00:20:27
96
00:22:02
00:20:27
6 402
108 439 Śrubka Patryk Bydgoszcz Ból to ściema 1987 M20 21
00:18:39
00:18:38
99
00:20:12
00:20:10




127
00:22:49
00:21:12
158
00:21:56
00:21:51
4 405
109 26 Makowski Sławomir Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40

116
00:20:37
00:20:31
110
00:20:57
00:20:49
102
00:21:41
00:21:31
103
00:20:40
00:20:32
90
00:20:26
00:20:22
5 405
110 671 LEWANDOWSKI MACIEJ Wola Podłężna RUN BYDGOSZCZ 1991 M20

234
00:24:24
00:22:38


51
00:19:51
00:19:48
47
00:18:51
00:18:47
77
00:20:00
00:19:59
4 409
111 16 Rydlewski Marek Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 77
00:20:48
00:20:43




158
00:22:58
00:22:48
97
00:20:32
00:20:27
78
00:20:05
00:20:00
4 410
112 225 Dziekan Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1979 M30 113
00:23:09
00:21:31
123
00:20:51
00:20:39


70
00:20:30
00:20:27


104
00:20:49
00:20:44
4 410
113 775 Kamionka Mateusz Chojnice 1994 M20

113
00:20:31
00:20:26
116
00:21:10
00:21:03
152
00:22:45
00:22:36
112
00:21:01
00:20:52
71
00:20:02
00:19:53
5 412
114 564 Lisowski Michał bydgoszcz 1985 M30 109
00:22:58
00:21:26
121
00:20:46
00:20:39
113
00:21:04
00:20:57




81
00:21:34
00:20:01
4 424
115 414 Gżyl Mikołaj Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team 1983 M30 137
00:23:38
00:22:05
168
00:21:46
00:21:36
104
00:20:51
00:20:43
98
00:21:30
00:21:24
109
00:20:57
00:20:51
124
00:22:41
00:21:09
6 435
116 389 Janyska Krzysztof Białe Błota 1983 M30 96
00:21:24
00:21:18
143
00:21:21
00:21:12
157
00:22:03
00:21:54
136
00:23:59
00:22:26
95
00:20:31
00:20:25
109
00:20:53
00:20:49
6 436
117 163 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ Bydgoszcz na start! 1975 M40 81
00:22:22
00:20:51
147
00:22:49
00:21:16
127
00:22:44
00:21:11
95
00:22:54
00:21:20
149
00:23:09
00:21:35
133
00:22:53
00:21:20
6 436
118 284 Wasilewski Darek Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 83
00:22:25
00:20:54
209
00:23:44
00:22:13
150
00:23:24
00:21:48
143
00:24:06
00:22:31
119
00:21:11
00:21:02
97
00:22:00
00:20:28
6 442
119 192 Mucha Marcin Pawłówek Batrunners 1978 M30 122
00:21:45
00:21:39
178
00:21:51
00:21:43
121
00:21:20
00:21:09
117
00:22:02
00:21:53
99
00:20:36
00:20:28
110
00:21:00
00:20:49
6 447
120 290 Sieracki Krzysztof Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1985 M30 74
00:20:38
00:20:37
198
00:22:06
00:21:59
77
00:20:08
00:20:03


336
00:26:38
00:26:24
99
00:20:36
00:20:34
5 448
121 337 Małkiewicz Zbyszek Bydgoszcz Bozony Higgsa 1987 M20 62
00:20:06
00:20:02
126
00:20:50
00:20:43


132
00:22:31
00:22:23
130
00:21:23
00:21:15


4 450
122 505 DACH ŁUKASZ Bydgoszcz 1982 M30 84
00:22:31
00:20:59
134
00:22:33
00:21:01
123
00:21:17
00:21:10
130
00:22:28
00:22:22
116
00:21:06
00:20:59


5 453
123 281 Brzeziński Paweł Bydgoszcz R2G 1977 M30 152
00:23:52
00:22:16
184
00:23:17
00:21:47
138
00:21:27
00:21:21
99
00:21:31
00:21:26
113
00:21:00
00:20:54
105
00:20:48
00:20:44
6 455
124 737 Trzciński Franciszek Chełmno TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR START 1965 M50

109
00:20:26
00:20:22
103
00:20:45
00:20:42
115
00:21:55
00:21:51
131
00:21:23
00:21:16


4 458
125 264 Czyżewski Sebastian Bydgoszcz 1976 M30 94
00:22:53
00:21:17
165
00:21:45
00:21:33
140
00:21:42
00:21:29
105
00:21:46
00:21:37


120
00:22:37
00:21:05
5 459
126 853 Pociask Janusz Brzoza Ból to ściema 1973 M40

169
00:23:06
00:21:36
135
00:22:49
00:21:16
110
00:21:45
00:21:43
55
00:19:18
00:19:12


4 469
127 398 Derecki Piotr Bydgoszcz Teamochal 1971 M40

131
00:21:10
00:20:59
115
00:21:08
00:21:01
113
00:21:57
00:21:46
129
00:21:24
00:21:13


4 488
128 832 Światlak Piotr Bydgoszcz ATOS / Wings for Life 1992 M20

146
00:22:49
00:21:15
133
00:22:47
00:21:14
107
00:23:16
00:21:41


111
00:22:23
00:20:50
4 497
129 625 Durałek Andrzej Pruszcz Pruszcz 1976 M30 215
00:26:48
00:23:43
174
00:23:12
00:21:40
132
00:21:20
00:21:13
120
00:22:11
00:22:03
123
00:21:17
00:21:11
123
00:22:40
00:21:08
6 498
130 491 Bartkowiak Rafał Bydgoszcz Fordon szukam ekipy rafbar@interia.pl 1973 M40 87
00:22:36
00:21:06
152
00:22:52
00:21:21
147
00:23:14
00:21:42
125
00:23:45
00:22:12


143
00:23:05
00:21:32
5 502
131 557 Szkarłat Tomasz Bydgoszcz 1987 M20 134
00:23:43
00:22:03


152
00:23:25
00:21:49
146
00:22:38
00:22:32
110
00:21:09
00:20:51
115
00:22:28
00:20:55
5 505
132 1014 Ochendal Maciej BYdgoszcz TriSpace 1980 M30

137
00:21:09
00:21:03
128
00:21:15
00:21:11
149
00:22:41
00:22:35
120
00:22:37
00:21:04
121
00:22:37
00:21:05
5 506
133 361 Stelter Jakub Bydgoszcz Katolik Team 1983 M30 154
00:23:58
00:22:19
141
00:21:23
00:21:10
102
00:20:52
00:20:41


114
00:21:06
00:20:56


4 511
134 118 Wieczorek Łukasz Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl 1987 M20

150
00:22:51
00:21:20
198
00:24:18
00:22:42
123
00:23:45
00:22:10
128
00:21:20
00:21:12
114
00:22:27
00:20:55
5 515
135 387 Gierach Marcin Niemcz TriSpace 1977 M30

175
00:21:50
00:21:41
148
00:21:55
00:21:43


105
00:22:09
00:20:36
92
00:21:56
00:20:26
4 520
136 616 Muras Michał Bydgoszcz 22.ODN 1974 M40 118
00:23:12
00:21:34
190
00:22:02
00:21:52
146
00:21:48
00:21:38
137
00:22:34
00:22:27
134
00:21:27
00:21:18
131
00:21:25
00:21:18
6 520
137 876 Raczyński Krzysztof Bydgoszcz Biegający Filozof Team 1960 M50

114
00:20:33
00:20:27
84
00:20:22
00:20:16
81
00:20:52
00:20:48


252
00:27:36
00:24:25
4 531
138 593 Juchacz Michał Inowrocław Dziki z Balczewa 1978 M30 243
00:27:35
00:24:35
215
00:23:54
00:22:20
144
00:21:42
00:21:36
145
00:24:05
00:22:32
132
00:22:51
00:21:17
116
00:20:59
00:20:55
6 537
139 870 Stanek Marek Bydgoszcz 1975 M40

135
00:22:37
00:21:03
137
00:22:53
00:21:20
127
00:23:51
00:22:17
139
00:22:58
00:21:24
230
00:26:54
00:23:46
5 538
140 438 Stróżyński Marcin BYDGOSZCZ Dla zdrowia 1973 M40 89
00:21:20
00:21:12
207
00:23:49
00:22:12
191
00:24:12
00:22:36
140
00:24:08
00:22:28
165
00:23:46
00:22:08
148
00:23:15
00:21:40
6 542
141 45 Topczewski Gracjan Bydgoszcz TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team 1976 M30

282
00:26:21
00:23:11
124
00:21:23
00:21:10
64
00:21:47
00:20:15
79
00:21:25
00:19:53


4 549
142 359 Biel Marek Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 85
00:21:06
00:21:00


164
00:22:19
00:22:09
154
00:24:20
00:22:38
428
00:41:14
00:36:35
147
00:23:11
00:21:37
5 550
143 155 Szwarc Paweł Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30 181
00:22:56
00:22:50
173
00:23:18
00:21:40
153
00:23:27
00:21:52
124
00:25:15
00:22:11
430
00:42:48
00:38:10
102
00:20:49
00:20:42
6 552
144 120 Wieczorek Jakub Bydgoszcz Run4Fun 1980 M30 115
00:21:36
00:21:32
151
00:22:52
00:21:21




125
00:21:20
00:21:11
163
00:23:30
00:21:57
4 554
145 301 Pasieka Tomasz Mrocza KZR LOK Nakło / biegiemprzezpola.pl 1976 M30 70
00:20:26
00:20:22
181
00:23:17
00:21:45


165
00:25:59
00:22:56


141
00:23:04
00:21:30
4 557
146 843 Gackowski Szymon Bydgoszcz Bydgoszcz na Start 1981 M30

212
00:25:20
00:22:16
162
00:23:43
00:22:05
131
00:23:59
00:22:22
141
00:22:59
00:21:25
126
00:22:42
00:21:11
5 560
147 21 Dębski Adrian Bydgoszcz 1986 M20 158
00:25:24
00:22:22
486
00:32:28
00:29:16


167
00:24:35
00:22:58
143
00:23:02
00:21:27
98
00:22:05
00:20:33
5 566
148 846 Kochański dariusz bukowiec 1966 M40

145
00:21:23
00:21:14


155
00:22:49
00:22:42
144
00:21:33
00:21:27
125
00:21:16
00:21:11
4 569
149 130 Klinikowski Jacek Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40

188
00:22:05
00:21:48
160
00:23:38
00:22:04
128
00:22:28
00:22:21
152
00:21:59
00:21:48
130
00:21:25
00:21:15
5 570
150 746 Wesołowski Paweł Bydgoszcz 1981 M30

220
00:24:02
00:22:27
161
00:22:15
00:22:04
126
00:22:22
00:22:17
133
00:21:24
00:21:18
150
00:21:50
00:21:43
5 570
151 630 Kędzierski Rafał Bydgoszcz DE-STRESS 1977 M30 80
00:20:52
00:20:47
130
00:20:58
00:20:53
168
00:22:25
00:22:14


195
00:22:53
00:22:48


4 573
152 850 Wenda Dawid Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS 1990 M20

164
00:23:02
00:21:31
125
00:21:15
00:21:11


151
00:24:41
00:21:39
139
00:23:01
00:21:25
4 579
153 440 Borowski Radosław Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno 1989 M20 117
00:23:13
00:21:34


199
00:24:22
00:22:45
139
00:22:36
00:22:28
124
00:21:18
00:21:11


4 579
154 25 Łęgowski Łukasz Bydgoszcz Wookie & Matti Team 1985 M30 124
00:23:15
00:21:45
166
00:23:04
00:21:34


171
00:24:35
00:23:03
121
00:22:38
00:21:05


4 582
155 527 Zienkiewicz Janusz Bydgoszcz RUN Bydgoszcz/Allianz Running Team/TRISPACE 1972 M40

128
00:20:59
00:20:48


112
00:23:19
00:21:46
224
00:25:09
00:23:28
119
00:22:45
00:21:02
4 583
156 111 Konopiński Tomasz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M30

326
00:25:23
00:23:44
143
00:23:12
00:21:35
63
00:20:15
00:20:11


52
00:19:20
00:19:15
4 584
157 1085 Balcerek Mateusz Bydgoszcz Szef kuchni 1986 M20



195
00:24:14
00:22:41
151
00:22:46
00:22:36
136
00:21:27
00:21:19
108
00:20:56
00:20:48
4 590
158 605 Torchalski Krzysztof Bydgoszcz 1957 M50 98
00:22:50
00:21:19
284
00:24:52
00:23:11


184
00:24:49
00:23:15
157
00:23:27
00:21:53
154
00:23:21
00:21:48
5 593
159 705 Kapka Wojciech Bydgoszcz 1971 M40 110
00:22:59
00:21:27
167
00:23:08
00:21:35
158
00:23:29
00:21:55
173
00:24:40
00:23:04
160
00:23:34
00:22:00
172
00:23:43
00:22:07
6 595
160 187 Luzak Szymon Bydgoszcz Restauracja Spiżarnia 1993 M20 163
00:22:30
00:22:24
158
00:22:59
00:21:25
156
00:24:55
00:21:54
148
00:25:35
00:22:33


135
00:24:26
00:21:24
5 597
161 1087 Wróblewski Kewin Bydgoszcz 1998 M16



159
00:22:13
00:21:59
169
00:23:14
00:23:03
117
00:21:08
00:21:01
155
00:21:52
00:21:48
4 600
162 610 Grochal Marcin Bydgoszcz 1988 M20 119
00:23:12
00:21:37
191
00:23:21
00:21:52




146
00:23:06
00:21:34
149
00:24:44
00:21:42
4 605
163 983 Klimek Paweł Bydgoszcz 1990 M20

139
00:21:17
00:21:05
126
00:21:20
00:21:11
142
00:22:39
00:22:30


203
00:24:38
00:23:06
4 610
164 376 Rogalski Maciej Bydgoszcz 1987 M20 129
00:23:21
00:21:49
189
00:23:22
00:21:49
183
00:24:06
00:22:30




113
00:20:58
00:20:52
4 614
165 489 CIRSON MAREK BYDGOSZCZ Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1969 M40 128
00:23:19
00:21:47
183
00:23:19
00:21:47
178
00:22:33
00:22:25
162
00:24:29
00:22:55


146
00:23:12
00:21:36
5 614
166 327 Przybylski Maciej Przyłęki 1975 M40 61
00:20:04
00:20:02
125
00:20:44
00:20:42


346
00:29:16
00:27:37
89
00:20:17
00:20:12


4 621
167 117 Gąsiorowski Robert Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1971 M40 319
00:30:55
00:27:54
171
00:23:16
00:21:38
154
00:23:27
00:21:52
135
00:25:29
00:22:25
162
00:23:40
00:22:02
171
00:23:44
00:22:06
6 622
168 968 Nagorzyski Arkadiusz Bydgoszcz Biegam Wspieram Motywuję 1983 M30



250
00:24:02
00:23:46
160
00:23:07
00:22:53
115
00:21:10
00:20:56
112
00:22:24
00:20:51
4 637
169 548 Kisiel Tomasz Bydgoszcz LP 500 1976 M30

132
00:21:07
00:21:00
263
00:27:13
00:24:09
194
00:26:34
00:23:28
171
00:23:56
00:22:14
144
00:21:37
00:21:32
5 641
170 377 Olejniczak Marek Bydgoszcz 1977 M30 130
00:23:25
00:21:49
200
00:23:40
00:22:05
174
00:22:31
00:22:20


178
00:24:02
00:22:26
166
00:23:37
00:22:01
5 648
171 288 Fogt Maciej Kruszyn CB163 1981 M30 92
00:22:48
00:21:14
410
00:28:50
00:25:41
111
00:21:05
00:20:55


389
00:32:09
00:28:59
57
00:19:37
00:19:32
5 649
172 386 Kończal Robert Bydgoszcz 1983 M30 142
00:22:14
00:22:09
199
00:22:10
00:22:03
149
00:23:19
00:21:45




162
00:23:29
00:21:55
4 652
173 485 Kwiatkowski Jakub Bydgoszcz 1990 M20 170
00:25:28
00:22:28
227
00:24:06
00:22:34
216
00:26:07
00:23:06
199
00:25:20
00:23:48
155
00:23:24
00:21:50
137
00:22:56
00:21:24
6 661
174 461 Baumgart Jacek Osielsko Biegaj z Dębami 1962 M50

226
00:24:11
00:22:34
173
00:23:52
00:22:19
156
00:24:22
00:22:45
167
00:23:46
00:22:12
165
00:23:34
00:22:00
5 661
175 849 Zborała Dawid Bydgoszcz Szkoła Jazdy Tomas 1990 M20

328
00:26:48
00:23:45
197
00:25:45
00:22:42
166
00:26:01
00:22:57
159
00:25:03
00:22:00
140
00:23:05
00:21:28
5 662
176 173 Niedbalski Grzegorz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M50 153
00:23:49
00:22:16
211
00:23:44
00:22:13
176
00:23:57
00:22:23
178
00:24:42
00:23:09
161
00:23:40
00:22:02
179
00:23:58
00:22:17
6 668
177 415 Monsiorski Adam Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1973 M40

177
00:23:14
00:21:43
166
00:23:48
00:22:13
168
00:24:33
00:22:59
158
00:23:36
00:22:00
189
00:24:07
00:22:32
5 669
178 615 Kowalikowski Tadeusz Bydgoszcz nie 1961 M50 228
00:28:43
00:24:05
203
00:23:41
00:22:07
211
00:23:06
00:22:56
150
00:22:47
00:22:36
164
00:22:12
00:22:05
153
00:23:19
00:21:45
6 670
179 293 Sztejka Damian Bydgoszcz Benefit-KSO Odszkodowania 1976 M30 125
00:23:17
00:21:45
196
00:22:09
00:21:59


177
00:24:41
00:23:07
189
00:24:15
00:22:42
180
00:23:55
00:22:19
5 671
180 339 Brymora Andrzej Bydgoszcz 1975 M40

206
00:22:19
00:22:12
170
00:22:26
00:22:14
172
00:23:14
00:23:04
199
00:23:02
00:22:54
134
00:21:31
00:21:23
5 675
181 720 Szulc Radosław Bydgoszcz 1983 M30 141
00:22:08
00:22:08
298
00:23:34
00:23:24
181
00:22:34
00:22:26
426
00:37:38
00:33:02
170
00:22:22
00:22:14
183
00:24:00
00:22:26
6 675
182 160 Kuchczyński Adam Bydgoszcz Ból To Ściema 1967 M40 138
00:23:36
00:22:05
223
00:22:40
00:22:29
189
00:24:16
00:22:36
179
00:24:45
00:23:11
181
00:24:04
00:22:31
178
00:23:50
00:22:17
6 676
183 796 CIEPŁOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1977 M30

155
00:21:27
00:21:23
145
00:21:44
00:21:37


156
00:22:01
00:21:53
221
00:25:02
00:23:25
4 677
184 638 Matowski Maciej Bydgoszcz 1984 M30 199
00:24:51
00:23:14
193
00:23:36
00:21:55
142
00:23:10
00:21:33




152
00:23:17
00:21:44
4 686
185 252 Zagożdżon Piotr Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 161
00:25:23
00:22:23
179
00:23:22
00:21:44
169
00:23:49
00:22:14
183
00:26:17
00:23:14


182
00:24:05
00:22:26
5 691
186 612 Woźniak Adam Bydgoszcz 1979 M30

153
00:21:31
00:21:22
155
00:22:03
00:21:53


174
00:22:34
00:22:23
211
00:26:29
00:23:17
4 693
187 100 Górny Maciej Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1983 M30 139
00:23:43
00:22:08


290
00:28:10
00:24:55
201
00:25:31
00:23:51
192
00:24:29
00:22:46
167
00:23:44
00:22:01
5 699
188 259 Dumowski Krzysztof Łochowice Ból To Ściema 1966 M40 127
00:23:17
00:21:47
192
00:23:23
00:21:52




148
00:23:08
00:21:35
233
00:23:50
00:23:50
4 700
189 818 Okoński Jarosław Bydgoszcz 1986 M20

219
00:25:28
00:22:25


215
00:25:48
00:24:03
140
00:23:01
00:21:25
127
00:22:44
00:21:13
4 701
190 227 Tubaja Albert Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1975 M40 179
00:24:24
00:22:47
205
00:23:40
00:22:10
175
00:23:55
00:22:21
175
00:23:11
00:23:06


173
00:23:42
00:22:08
5 702
191 124 Brunke Tomasz Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1972 M40 144
00:25:15
00:22:09


219
00:24:58
00:23:12
198
00:25:28
00:23:47
150
00:23:16
00:21:38
213
00:26:28
00:23:19
5 705
192 296 Dering Tomasz Bydgoszcz bydgoskie żółwie 1981 M30 108
00:22:59
00:21:25


347
00:31:22
00:26:50
134
00:24:02
00:22:25
312
00:28:49
00:25:44
156
00:23:24
00:21:48
5 710
193 88 Rzekanowski Paweł Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1991 M20 107
00:21:30
00:21:25




245
00:28:00
00:24:51
200
00:24:34
00:22:54
159
00:23:28
00:21:53
4 711
194 179 Luzak Mirosław Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 164
00:22:30
00:22:24
201
00:23:39
00:22:05
202
00:25:47
00:22:45
193
00:26:29
00:23:25
172
00:23:53
00:22:19
185
00:24:02
00:22:27
6 714
195 116 Widźgowski Przemysław Bydgoszcz 1978 M30 148
00:22:19
00:22:13
255
00:22:56
00:22:49
186
00:22:45
00:22:34
205
00:24:06
00:23:56


176
00:22:26
00:22:15
5 715
196 852 Zborała Mateusz Bydgoszcz Szkoła Jazdy Tomas 1991 M20

325
00:26:46
00:23:44
232
00:26:26
00:23:24
176
00:26:10
00:23:06
173
00:25:25
00:22:22
136
00:23:00
00:21:24
5 717
197 430 Rusiecki Mikołaj Bydgoszcz keeeper 1987 M20 185
00:24:25
00:22:52
288
00:24:54
00:23:14
207
00:24:30
00:22:52
157
00:24:22
00:22:47
169
00:23:47
00:22:13


5 718
198 367 MANDOSIK Jerzy Grudziądz TEAMOCHAL 1953 M60

218
00:22:38
00:22:25
215
00:23:12
00:23:04
224
00:24:26
00:24:15
163
00:23:37
00:22:04
132
00:22:55
00:21:19
5 728
199 441 Cyl Dawid Bydgoszcz FordonRunners / Zielony Pelikan 1980 M30 131
00:21:59
00:21:53
208
00:23:46
00:22:12
177
00:22:33
00:22:24
217
00:24:12
00:24:04


232
00:26:56
00:23:50
5 733
200 679 Sumisławski Jacek Bydgoszcz Drużyna szpiku 1972 M40 188
00:24:32
00:22:53
202
00:23:41
00:22:06
167
00:23:55
00:22:13
371
00:33:10
00:28:30
180
00:24:13
00:22:31


5 737
201 59 Kulbaka Dawid Bydgoszcz 1985 M30 146
00:23:45
00:22:11
237
00:24:15
00:22:39
182
00:24:06
00:22:30


183
00:24:07
00:22:32


4 748
202 61 Warczak Kuba Bydgoszcz TEAMOCHAL 1983 M30 151
00:23:48
00:22:16




228
00:26:03
00:24:24
182
00:24:06
00:22:31
188
00:22:37
00:22:31
4 749
203 515 Rzemek Sławomir Bydgoszcz Fordon Runners 1980 M30 202
00:26:16
00:23:15
216
00:24:02
00:22:24
217
00:24:44
00:23:08
192
00:26:28
00:23:22
339
00:28:22
00:26:34
145
00:21:41
00:21:35
6 755
204 456 Górecki Łukasz Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1985 M30 205
00:26:22
00:23:20
259
00:24:26
00:22:52


196
00:25:16
00:23:40
185
00:24:20
00:22:34
170
00:23:43
00:22:04
5 756
205 74 Stępski Marek Bydgoszcz 1973 M40 156
00:22:26
00:22:20
290
00:24:50
00:23:16
220
00:24:45
00:23:13
203
00:25:31
00:23:55
209
00:26:06
00:23:04
191
00:24:16
00:22:43
6 759
206 166 Mańkowski Łukasz Chełmża 1984 M30 103
00:22:58
00:21:21
269
00:24:33
00:22:58


216
00:25:45
00:24:04


174
00:23:47
00:22:08
4 762
207 584 Stanecki Maciej Osielsko 1983 M30 175
00:24:22
00:22:45
294
00:25:01
00:23:19


213
00:27:07
00:24:01
203
00:24:35
00:22:57
175
00:23:49
00:22:09
5 766
208 511 Retlewski Adam Bydgoszcz 1988 M20 234
00:25:53
00:24:18
435
00:29:24
00:26:17
222
00:24:52
00:23:13
195
00:26:33
00:23:30
212
00:24:50
00:23:11
138
00:22:58
00:21:25
6 767
209 360 Piotrowski Dariusz Bydggoszcz 1973 M40 140
00:23:43
00:22:08
235
00:24:14
00:22:38
200
00:24:23
00:22:45




193
00:25:54
00:22:50
4 768
210 256 Rybak Krzysztof przyłęki Docent Felga Team 1956 M50 212
00:26:43
00:23:38
228
00:22:45
00:22:34


188
00:23:23
00:23:20
142
00:21:30
00:21:26


4 770
211 230 Wolski Adam Bydgoszcz Real Madryt 1983 M30 189
00:24:30
00:22:54
256
00:24:24
00:22:49
194
00:24:12
00:22:40
233
00:29:18
00:24:34
349
00:29:52
00:26:45
161
00:21:57
00:21:55
6 777
212 136 Kawecki Piotr Toruń 1972 M40 143
00:25:15
00:22:09


248
00:25:26
00:23:40
237
00:26:30
00:24:43
191
00:24:21
00:22:43
209
00:24:56
00:23:15
5 780
213 289 JAROSZEWICZ Adam Kruszyn Krajeński IDEA Biuro Inż. 1975 M40 177
00:24:22
00:22:46
246
00:24:26
00:22:45
201
00:24:20
00:22:45
181
00:24:51
00:23:13


228
00:26:45
00:23:38
5 787
214 851 Wenda Mateusz Bydgoszcz Szkoła jazdy Tomas 1991 M20

185
00:23:19
00:21:47
237
00:26:34
00:23:31
163
00:25:58
00:22:55


204
00:26:13
00:23:07
4 789
215 861 Magdziak Łukasz Bydgoszcz Decathlon Team Fordon 1987 M20

253
00:24:30
00:22:48
206
00:22:59
00:22:50
186
00:23:27
00:23:18
147
00:21:43
00:21:34


4 792
216 408 Charydczak Błażej Bydgoszcz 1998 M16 147
00:25:23
00:22:11
245
00:25:49
00:22:43
190
00:25:43
00:22:36


211
00:24:54
00:23:07


4 793
217 585 Szulc Rafał TARKOWO DOLNE Run Bydgoszcz 1984 M30 192
00:24:39
00:23:06
233
00:24:09
00:22:37
218
00:24:44
00:23:10
191
00:25:01
00:23:22
194
00:24:25
00:22:48


5 795
218 285 Grzenia Jacek Niemcz 1975 M40 155
00:22:24
00:22:19
264
00:22:58
00:22:54
192
00:22:43
00:22:38


188
00:22:45
00:22:39


4 799
219 197 Chłopek Tomasz Bydgoszcz 1982 M30 230
00:27:13
00:24:08
267
00:25:59
00:22:57
238
00:25:11
00:23:31
180
00:24:47
00:23:11
154
00:22:03
00:21:50


5 802
220 273 Orłowski Janusz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 165
00:23:58
00:22:24
249
00:24:19
00:22:47
268
00:25:51
00:24:15
232
00:26:11
00:24:34
221
00:24:59
00:23:20
195
00:24:35
00:22:52
6 813
221 224 Nowicki Marcin Bydgoszcz LaserFight 1986 M20 159
00:25:25
00:22:22
250
00:24:23
00:22:47
221
00:24:51
00:23:13




184
00:24:06
00:22:27
4 814
222 817 Danielewski Rafał Bydgoszcz ROBOTNIK TOPORZYSKO 1980 M30

232
00:24:10
00:22:36
213
00:24:36
00:23:01


201
00:24:29
00:22:55
169
00:25:07
00:22:03
4 815
223 502 Klessa Krystian Bydgoszcz 1984 M30 255
00:28:14
00:25:05
244
00:24:16
00:22:43
184
00:24:09
00:22:32
187
00:24:52
00:23:18
207
00:24:41
00:23:02


5 822
224 52 Lubiszewski Bartosz Łabiszyn 1985 M30 173
00:24:09
00:22:37
242
00:24:18
00:22:42


255
00:26:43
00:25:04
218
00:24:54
00:23:18
198
00:24:31
00:22:56
5 831
225 636 Łyszczarz Błażej Bydgoszcz 1979 M30 200
00:24:49
00:23:14
311
00:25:15
00:23:33
230
00:24:56
00:23:23


206
00:24:40
00:23:02
202
00:26:05
00:23:00
5 838
226 156 Lipski Krzysztof Bydgoszcz 1974 M40

262
00:24:31
00:22:53


182
00:26:16
00:23:13
223
00:25:10
00:23:28
181
00:24:07
00:22:23
4 848
227 50 Popowski Zbigniew Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 195
00:24:42
00:23:09
283
00:24:43
00:23:11
223
00:24:49
00:23:14
207
00:24:08
00:23:57
236
00:23:49
00:23:40
224
00:25:09
00:23:28
6 849
228 570 APANASIEWICZ Bartosz Bydgoszcz RunSpace.pl 1978 M30 157
00:22:26
00:22:22
425
00:30:41
00:26:02
208
00:23:04
00:22:52
161
00:23:00
00:22:55
351
00:28:36
00:26:52
324
00:31:21
00:26:37
6 850
229 936 Zadka Filip Szubin 1991 M20

222
00:23:59
00:22:27
185
00:22:37
00:22:32
219
00:24:14
00:24:07


225
00:25:04
00:23:30
4 851
230 1060 Grochowski Jakub Witosław JW 1515 1986 M20



224
00:23:26
00:23:14
206
00:25:34
00:23:57
215
00:24:52
00:23:14
214
00:24:51
00:23:19
4 859
231 856 Siuda Rafał Bydgoszcz RUN BDG 1977 M30

214
00:25:35
00:22:17


138
00:24:09
00:22:27
401
00:34:46
00:30:11
107
00:22:25
00:20:47
4 860
232 392 kaliszewski Daniel Tryszczyn - 1975 M40 102
00:21:28
00:21:21




347
00:29:16
00:27:37
237
00:25:21
00:23:42
177
00:23:58
00:22:16
4 863
233 147 Wiśniewski Włodzimierz Toruń SPC 1961 M50 235
00:27:32
00:24:19
416
00:30:25
00:25:53
265
00:25:54
00:24:10
226
00:27:27
00:24:18
216
00:26:17
00:23:15
199
00:27:28
00:22:56
6 876
234 23 Gackowski Krzysztof Bydgoszcz IRON and ONE TEAM 1973 M40 229
00:25:43
00:24:08
293
00:24:52
00:23:18
272
00:24:28
00:24:20
200
00:23:59
00:23:50
246
00:24:08
00:23:55
205
00:24:41
00:23:08
6 880
235 73 Wojciechowski Jarosław Bydgoszcz 1973 M40 211
00:25:08
00:23:31
310
00:25:18
00:23:33
239
00:25:11
00:23:33
211
00:25:35
00:23:58
219
00:24:58
00:23:18
268
00:29:14
00:24:40
6 880
236 295 Kuźma Wojciech Bydgoszcz 1966 M40 174
00:25:44
00:22:43


273
00:27:23
00:24:21
229
00:27:31
00:24:27
205
00:26:02
00:22:59


4 881
237 708 Święcicki Andrzej Bydgoszcz Bydgoszcz 1973 M40

239
00:24:23
00:22:41
179
00:24:02
00:22:25
214
00:25:37
00:24:01
250
00:25:41
00:24:03


4 882
238 899 Karolewski Robert Osówiec 1980 M30

275
00:24:52
00:23:03
267
00:26:02
00:24:15
204
00:25:37
00:23:55
226
00:25:16
00:23:31
192
00:24:27
00:22:50
5 889
239 121 Grajewski Mateusz Świecie Run4Fun 1983 M30 201
00:24:46
00:23:15
287
00:24:43
00:23:12
247
00:25:15
00:23:38
227
00:25:55
00:24:19
222
00:23:30
00:23:22
241
00:25:53
00:24:14
6 891
240 825 Kapeliński Adrian Bydgoszcz 1994 M20

180
00:21:56
00:21:45


308
00:26:28
00:26:21
198
00:22:59
00:22:52
207
00:23:15
00:23:09
4 893
241 27 Rydlewski Andrzej Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1979 M30 219
00:25:21
00:23:47


260
00:25:40
00:24:07
238
00:24:54
00:24:44
243
00:25:26
00:23:48
197
00:24:34
00:22:55
5 897
242 1000 Biedziak Piotr Bydgoszcz Bike Puls Spin 1979 M30

270
00:26:06
00:22:59
226
00:26:24
00:23:20
197
00:26:52
00:23:43
204
00:24:39
00:22:57


4 897
243 966 Sendrowicz Mariusz Bydgoszcz 1981 M30

238
00:24:23
00:22:39
209
00:24:37
00:22:54
202
00:25:40
00:23:55


250
00:29:06
00:24:24
4 899
244 418 Pawlaczyk Paweł Bydgoszcz SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1989 M20 166
00:22:31
00:22:25
314
00:25:13
00:23:36
284
00:26:22
00:24:42
240
00:26:29
00:24:47
210
00:23:11
00:23:05


5 900
245 75 Wojciechowski Grzegorz Bydgoszcz Atos Bydgoszcz 1992 M20 126
00:21:49
00:21:46




262
00:28:24
00:25:18
269
00:27:31
00:24:21
244
00:25:57
00:24:15
4 901
246 477 Wesołowski Dariusz bydgoszcz ICH DWOJE 1970 M40 318
00:32:36
00:27:53
327
00:25:19
00:23:45
251
00:27:10
00:23:49
225
00:25:52
00:24:17
208
00:26:05
00:23:02
217
00:27:54
00:23:21
6 901
247 330 Kamiński Paweł Murowaniec 1972 M40 217
00:25:24
00:23:45
324
00:26:49
00:23:41
235
00:25:07
00:23:30
218
00:25:44
00:24:06
232
00:25:15
00:23:35


5 902
248 212 Więcaszek Maciej Bydgoszcz Pro-Pain The Truth Hurts 1972 M40 176
00:24:19
00:22:45
248
00:24:33
00:22:46
227
00:25:03
00:23:22
323
00:28:27
00:26:47


262
00:27:39
00:24:32
5 913
249 450 GORDON ROMAN BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1956 M50 237
00:27:33
00:24:22
315
00:23:50
00:23:36
234
00:25:02
00:23:25
220
00:25:41
00:24:07
256
00:24:18
00:24:09
222
00:25:01
00:23:25
6 913
250 81 Wawrzyniak Dawid Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 M20 160
00:25:24
00:22:23
291
00:26:23
00:23:17
278
00:27:39
00:24:34
320
00:31:26
00:26:44
370
00:31:08
00:27:57
187
00:24:05
00:22:30
6 916
251 402 Wysocki Jerzy Bydgoszcz Czarne Stopy.SM 1963 M50

243
00:24:24
00:22:42
242
00:25:19
00:23:36
221
00:25:52
00:24:09
217
00:24:57
00:23:15


4 923
252 770 Kutowski Przemysław Bukowiec 1977 M30

268
00:23:06
00:22:58
214
00:23:08
00:23:03
222
00:24:18
00:24:11
227
00:23:38
00:23:32


4 931
253 578 Sawicki Mikołaj Bydgoszcz 1997 M16 183
00:22:53
00:22:50
265
00:23:05
00:22:56
259
00:24:13
00:24:04
252
00:25:09
00:25:02
240
00:23:54
00:23:46


5 934
254 432 Rymaszewski Roman Osówiec keeeper 1972 M40

353
00:27:33
00:24:27
236
00:25:06
00:23:31
174
00:24:41
00:23:06
177
00:23:58
00:22:26


4 940
255 1094 Rak Aleksander Bydgoszcz 1985 M30



305
00:25:30
00:25:22
322
00:28:25
00:26:47
186
00:24:14
00:22:38
129
00:22:45
00:21:14
4 942
256 58 Drzewiecki Rafał Niemcz Run4Fun 1975 M40 249
00:26:16
00:24:44
316
00:25:14
00:23:36
258
00:25:39
00:24:03
159
00:24:28
00:22:53


281
00:26:43
00:25:04
5 947
257 334 Grechuta Tomasz Bydgoszcz 1983 M30 180
00:24:23
00:22:49
347
00:25:55
00:24:15


268
00:27:15
00:25:23


157
00:23:31
00:21:49
4 952
258 697 Pawłowski Michał Bydgoszcz 1982 M30 150
00:25:22
00:22:14
441
00:29:46
00:26:28


235
00:26:13
00:24:39
291
00:26:35
00:24:56
289
00:28:26
00:25:18
5 965
259 353 Kuzioła Marcin Bydgoszcz Oculus Bydgoszcz 1979 M30 169
00:25:28
00:22:27
322
00:25:16
00:23:41


248
00:26:38
00:24:57


226
00:26:39
00:23:32
4 965
260 267 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ R2G 1973 M40 221
00:25:25
00:23:49
355
00:27:43
00:24:31
270
00:25:59
00:24:19
360
00:31:15
00:28:02
257
00:27:18
00:24:11
223
00:26:30
00:23:26
6 971
261 552 Dąbrowski Bartosz Bydgoszcz B-SPORT.pl 1984 M30 190
00:25:58
00:22:56
286
00:26:12
00:23:12
257
00:27:06
00:24:02
267
00:28:28
00:25:22
258
00:25:49
00:24:12


5 972
262 662 Babicz Radosław Bydgoszcz 1984 M30 204
00:26:24
00:23:19
329
00:25:29
00:23:46


273
00:30:11
00:25:32
176
00:24:16
00:22:25


4 982
263 992 Szrajda Marcin Bydgoszcz 1983 M30

258
00:22:55
00:22:52
283
00:24:48
00:24:42


249
00:24:13
00:24:01
194
00:22:55
00:22:52
4 984
264 469 Sznajder Seweryn Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 252
00:28:07
00:24:54
368
00:27:55
00:24:49
279
00:27:40
00:24:35
209
00:27:03
00:23:57


247
00:27:29
00:24:19
5 987
265 504 Holiczko Mirosław Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M40 149
00:23:48
00:22:14
332
00:24:05
00:23:52


269
00:27:03
00:25:26
241
00:23:57
00:23:48


4 991
266 657 Wiśniewski Przemysław Bydgoszcz 1977 M30 279
00:30:44
00:26:07
383
00:26:54
00:25:04
277
00:26:10
00:24:27
210
00:25:35
00:23:58
229
00:25:08
00:23:33


5 995
267 600 Raut Wiesław Bydgoszcz Run Pasja 1948 M60 232
00:25:49
00:24:14
312
00:25:11
00:23:34
264
00:25:45
00:24:10
296
00:29:13
00:26:03
274
00:27:31
00:24:27
236
00:27:12
00:24:01
6 1006
268 204 Sudoł Jacek Bydgoszcz 1978 M30

263
00:24:35
00:22:53
291
00:28:01
00:24:57
243
00:26:35
00:24:50
213
00:24:53
00:23:12


4 1010
269 659 Śliwiński Andrzej bydgoszcz 1967 M40 187
00:24:29
00:22:53
363
00:26:23
00:24:41
293
00:25:06
00:24:59


263
00:27:26
00:24:18
269
00:27:46
00:24:40
5 1012
270 1053 Tomaszewski Jordan Bydgoszcz TriFriends 1985 M30



285
00:24:50
00:24:44
279
00:25:48
00:25:43
242
00:24:00
00:23:48
212
00:23:22
00:23:18
4 1018
271 185 Krahl Radek Bydgoszcz 1979 M30 231
00:27:14
00:24:11
278
00:24:42
00:23:05


208
00:25:43
00:23:57


302
00:28:48
00:25:39
4 1019
272 487 Krasiński Piotr Bydgoszcz 1975 M40 282
00:30:54
00:26:12
335
00:27:08
00:23:57
274
00:26:03
00:24:23
253
00:28:23
00:25:04
214
00:26:19
00:23:13


5 1023
273 788 Nadratowski Maciej Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1975 M40

338
00:25:40
00:24:01
246
00:25:22
00:23:38
234
00:26:13
00:24:37


206
00:24:43
00:23:09
4 1024
274 465 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz Kung fu Pandy 3 1971 M40 270
00:28:56
00:25:46
302
00:25:12
00:23:26
249
00:25:22
00:23:45
246
00:26:38
00:24:54
267
00:26:00
00:24:21
273
00:27:50
00:24:47
6 1032
275 213 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Bydgoszcz na Start 1976 M30 203
00:23:24
00:23:19
331
00:25:32
00:23:51
316
00:27:12
00:25:39
285
00:30:26
00:25:54
265
00:24:28
00:24:19
283
00:26:37
00:25:06
6 1036
276 257 Sikorski Jarek bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M30 264
00:28:45
00:25:38
414
00:27:34
00:25:49
314
00:27:21
00:25:38
303
00:29:23
00:26:13
252
00:25:52
00:24:05
218
00:26:29
00:23:24
6 1037
277 1152 Ćwikliński Jarosław Bydgoszcz colorado pizza express 1964 M50



289
00:28:08
00:24:51
261
00:28:35
00:25:17
247
00:27:01
00:23:58
243
00:27:24
00:24:15
4 1040
278 235 Dębski Rafał Bydgoszcz 1991 M20 197
00:26:14
00:23:11
487
00:32:28
00:29:17
371
00:31:12
00:27:58
239
00:26:23
00:24:46
235
00:26:42
00:23:38


5 1042
279 451 Szulc Jarosław Przyłęki Szulc Team 1979 M30 216
00:26:47
00:23:44
336
00:25:49
00:23:59


260
00:26:54
00:25:15
234
00:25:27
00:23:37


4 1046
280 470 Rataj Maciej Łochowo 1975 M40 224
00:25:32
00:23:56
382
00:26:39
00:25:04
299
00:26:40
00:25:05
251
00:26:34
00:25:01
272
00:26:00
00:24:26
305
00:27:18
00:25:45
6 1046
281 555 Wiśniewski Dawid Bydgoszcz CzarDzieci.pl 1980 M30 223
00:25:32
00:23:53
320
00:25:19
00:23:38
298
00:26:42
00:25:03


287
00:26:32
00:24:52
242
00:25:55
00:24:15
5 1050
282 831 Światlak Marek Bydgoszcz 1969 M40

360
00:26:25
00:24:39


263
00:26:58
00:25:18
220
00:24:54
00:23:19
219
00:25:05
00:23:24
4 1062
283 443 Zupa Wojciech Bydgoszcz SISU-OWB team 1962 M50 241
00:29:03
00:24:30
485
00:33:49
00:29:15
306
00:28:28
00:25:26
281
00:28:47
00:25:44
285
00:29:24
00:24:50
260
00:30:32
00:24:31
6 1067
284 342 Woniakowski Czesław bydgoszcz Parkrun Bydgoszcz 1958 M50

313
00:26:39
00:23:35
252
00:25:29
00:23:49
249
00:26:40
00:24:57
255
00:25:44
00:24:08


4 1069
285 429 Kamiński Michał Bydgoszcz keeeper 1989 M20 206
00:24:55
00:23:22
337
00:25:38
00:24:00
262
00:25:43
00:24:08


283
00:26:22
00:24:45
319
00:28:00
00:26:23
5 1070
286 84 Gackowski Michał Bydgoszcz 1977 M30 254
00:28:09
00:24:55
343
00:25:58
00:24:10


242
00:27:54
00:24:48


231
00:26:56
00:23:48
4 1070
287 218 staniek marcin solec kujawski Biegacze mogą DŁUŻEJ ;) 1982 M30

280
00:24:52
00:23:08
241
00:25:17
00:23:36
302
00:27:52
00:26:12
368
00:30:48
00:27:42
253
00:29:07
00:24:27
5 1076
288 547 Dittmann Grzegorz Bydgoszcz 1993 M20 178
00:24:20
00:22:47
297
00:27:56
00:23:23


317
00:28:06
00:26:32
286
00:27:56
00:24:51


4 1078
289 857 Ślot Michał Toruń BBL Toruń/Samsung Runners 1974 M40

373
00:26:30
00:24:54
245
00:25:16
00:23:38
230
00:26:06
00:24:28
230
00:25:10
00:23:33


4 1078
290 606 Kwasek Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1967 M40 268
00:27:23
00:25:44
367
00:26:37
00:24:48
300
00:26:47
00:25:06
276
00:27:32
00:25:40
277
00:26:17
00:24:36
263
00:27:41
00:24:34
6 1084
291 873 Znajmiecki Marcin Bydgoszcz D&M 1991 M20

279
00:24:40
00:23:08
276
00:24:34
00:24:27
293
00:29:06
00:26:01
301
00:27:00
00:25:21
238
00:27:10
00:24:05
5 1086
292 251 Brzozowski Marcin Bydgoszcz BRZOZA TRI TEAM 1989 M20

251
00:24:28
00:22:47
282
00:26:24
00:24:42


196
00:24:31
00:22:50
373
00:34:14
00:29:33
4 1102
293 903 Kulas Bartosz Bydgoszcz Osowa Run Team 1974 M40



286
00:24:58
00:24:46
292
00:29:10
00:26:01
225
00:25:04
00:23:31
301
00:27:10
00:25:33
4 1104
294 206 Suchomski Eugeniusz Laskowice Pomorskie TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1957 M50

345
00:24:29
00:24:13


244
00:26:27
00:24:50
281
00:26:17
00:24:42
235
00:25:36
00:23:58
4 1105
295 467 Michalski Artur Łochowo RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 250
00:28:02
00:24:51
321
00:26:44
00:23:40


287
00:30:38
00:25:57
400
00:34:45
00:30:10
248
00:27:29
00:24:20
5 1106
296 110 Pawlaczyk Maximilian Bydgoszcz / Osielsko 1994 M20 304
00:31:57
00:27:24
460
00:31:58
00:27:19
308
00:27:20
00:25:31
275
00:28:48
00:25:40
279
00:26:20
00:24:37
249
00:27:25
00:24:20
6 1107
297 431 Szyszka Radosław Bydgoszcz 1982 M30

352
00:26:03
00:24:24
271
00:25:55
00:24:20
357
00:29:34
00:27:59
239
00:25:19
00:23:46
246
00:25:53
00:24:17
5 1108
298 516 Drews Grzegorz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1975 M40

285
00:23:19
00:23:12
171
00:22:22
00:22:15
406
00:35:32
00:30:52
399
00:33:05
00:29:51
256
00:26:09
00:24:30
5 1111
299 146 Kubowicz Piotr Bydgoszcz Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa 1967 M40

333
00:25:38
00:23:55
233
00:24:59
00:23:25
424
00:37:44
00:32:59
294
00:28:07
00:25:01
257
00:26:14
00:24:30
5 1117
300 406 Małecki Tomasz Złotniki Kujawskie 1982 M30 276
00:29:12
00:26:02
400
00:27:06
00:25:20
340
00:29:46
00:26:36
254
00:28:09
00:25:04
321
00:30:39
00:25:59
267
00:27:47
00:24:37
6 1118
301 805 Bauman Krystian Tur Drużyna Szpiku 1985 M30

397
00:28:38
00:25:19
243
00:25:18
00:23:37
350
00:30:57
00:27:40
271
00:27:34
00:24:26
258
00:27:39
00:24:30
5 1122
302 263 JAWORSKI JANUSZ ZŁAWIEŚ WIELKA 1963 M50 238
00:27:24
00:24:24


349
00:29:54
00:26:52
286
00:29:01
00:25:56
299
00:28:19
00:25:16
303
00:27:17
00:25:42
5 1126
303 1063 Federkiewicz Ryszard Bydgoszcz 1956 M50



317
00:28:41
00:25:40
265
00:26:57
00:25:19
310
00:27:14
00:25:41
237
00:27:04
00:24:01
4 1129
304 912 Kortas Marcin Bydgoszcz 1972 M40

380
00:28:08
00:25:02
307
00:28:39
00:25:30
294
00:29:13
00:26:02
270
00:26:11
00:24:24
259
00:27:39
00:24:30
5 1130
305 549 QUAAS Lukasz Bydgoszcz Na Treningu Życiem 1979 M30 239
00:26:02
00:24:26
384
00:26:45
00:25:04


277
00:27:26
00:25:42


234
00:25:36
00:23:54
4 1134
306 106 Trudnowski Janusz Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 225
00:25:30
00:23:59
379
00:26:47
00:25:01
323
00:28:59
00:25:56
291
00:29:10
00:26:00
314
00:27:28
00:25:46
306
00:28:59
00:25:46
6 1136
307 211 Nadzieja Piotr Bydgoszcz 1977 M30

351
00:27:40
00:24:23


250
00:26:40
00:24:57
275
00:27:31
00:24:28
265
00:27:49
00:24:36
4 1141
308 642 Drelich Radosław Bydgoszcz Ból To Ściema 1971 M40 256
00:28:12
00:25:07
372
00:28:00
00:24:53
310
00:28:34
00:25:34
314
00:29:35
00:26:28


264
00:29:13
00:24:35
5 1144
309 973 Górny Zbigniew Koronowo waszewakacje.pl 1972 M40

356
00:26:14
00:24:32
261
00:24:16
00:24:07


259
00:27:21
00:24:12
270
00:27:46
00:24:40
4 1146
310 574 Skiera Krzysztof Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1976 M30 253
00:28:08
00:24:54
480
00:31:45
00:28:30
362
00:30:54
00:27:39
257
00:28:12
00:25:09
278
00:26:17
00:24:36


5 1150
311 576 Kaminski Grzegorz Wiecbork TKKF WODNIK WIĘCBORK 1980 M30

273
00:23:09
00:23:01
297
00:25:13
00:25:01
315
00:26:40
00:26:29
306
00:27:28
00:25:33
276
00:27:52
00:24:48
5 1152
312 822 Lemańczyk Zygmunt Niemcz B3K 1970 M40

387
00:26:51
00:25:06


283
00:28:57
00:25:52
238
00:26:46
00:23:42
255
00:24:43
00:24:28
4 1163
313 345 Baczyński Łukasz Bydgoszcz 1983 M30 220
00:25:26
00:23:48
323
00:23:54
00:23:41
338
00:28:13
00:26:33
289
00:27:36
00:25:58


338
00:30:19
00:27:09
5 1170
314 893 Krawisz Maciej Bydgoszcz LP500 1976 M30

307
00:25:05
00:23:31


256
00:28:10
00:25:05
388
00:32:09
00:28:59
220
00:25:05
00:23:25
4 1171
315 665 Turalski Maciej Bydgoszcz 1983 M30 240
00:27:45
00:24:30


295
00:26:43
00:25:01
313
00:29:37
00:26:27
324
00:27:56
00:26:05


4 1172
316 343 Frąckowiak Waldemar Bydgoszcz 1971 M40 316
00:32:27
00:27:47
418
00:30:25
00:25:54
309
00:28:44
00:25:31
266
00:28:30
00:25:21
282
00:27:49
00:24:44


5 1173
317 915 Węgrzynowski Sławomir Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1968 M40

365
00:26:22
00:24:42
319
00:27:27
00:25:42
280
00:27:24
00:25:43


210
00:24:52
00:23:17
4 1174
318 427 Lewandowski Maciej Bydgoszcz keeeper 1975 M40 324
00:32:43
00:28:11
304
00:25:09
00:23:29


223
00:25:50
00:24:14


334
00:31:38
00:26:58
4 1185
319 255 Proczek Jakub Bydgoszcz 1989 M20 244
00:27:41
00:24:37
350
00:25:56
00:24:19


247
00:26:28
00:24:54


345
00:32:05
00:27:30
4 1186
320 732 Stasiewski Mariusz Bydgoszcz TRISPACE 1975 M40

349
00:24:26
00:24:18
304
00:26:53
00:25:21
295
00:27:44
00:26:02
244
00:25:30
00:23:54


4 1192
321 83 Brzozowski Piotr Brzoza 1992 M20 193
00:24:48
00:23:08
392
00:26:55
00:25:13
352
00:31:52
00:27:14
345
00:32:07
00:27:33
311
00:28:58
00:25:42


5 1201
322 199 Remlinger Michał Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M30 227
00:28:38
00:24:05
364
00:27:59
00:24:42




293
00:28:03
00:25:01
317
00:30:59
00:26:18
4 1201
323 545 Idczak Piotr Niemcz 1984 M30 298
00:31:42
00:27:11
342
00:28:39
00:24:07
256
00:25:43
00:24:00
307
00:29:33
00:26:20




4 1203
324 9 RAK MARKUS BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ TRIATHLON 1988 M20

334
00:25:34
00:23:57
287
00:24:58
00:24:50


357
00:30:13
00:27:02
229
00:25:16
00:23:44
4 1207
325 86 Czyściecki Adrian Zamość/Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1989 M20 114
00:23:09
00:21:31




435
00:43:12
00:38:24
376
00:33:06
00:28:20
287
00:31:16
00:25:11
4 1212
326 875 Byrtek Grzegorz Bydgoszcz CAŁY CZAS DO PRZODU 1975 M40

377
00:26:42
00:25:00
269
00:25:53
00:24:16
274
00:27:11
00:25:35
295
00:26:39
00:25:03


4 1215
327 911 Bączkowski Cyprian Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30

399
00:27:05
00:25:20


300
00:29:21
00:26:11
273
00:26:14
00:24:27
245
00:27:22
00:24:16
4 1217
328 1066 Skrzypek Sebastian Łasin ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1997 M16



328
00:29:11
00:26:10
298
00:29:10
00:26:07
305
00:27:08
00:25:32
286
00:26:46
00:25:11
4 1217
329 653 Brzykcy Mateusz Wtelno 1985 M30 222
00:25:22
00:23:49
357
00:26:09
00:24:33




344
00:28:28
00:26:38
295
00:28:32
00:25:26
4 1218
330 1076 Nowacki Michał Marcinkowo 1976 M30



266
00:27:15
00:24:11
282
00:28:56
00:25:49
333
00:29:32
00:26:23
340
00:30:26
00:27:15
4 1221
331 740 Liwoch Grzegorz Osielsko 1967 M40

341
00:26:02
00:24:07
320
00:28:48
00:25:44
332
00:28:40
00:26:59
331
00:27:57
00:26:15
240
00:25:46
00:24:07
5 1223
332 703 Murawiec Krzysztof Murowaniec Nadkanale 1977 M30 257
00:28:16
00:25:07
371
00:26:24
00:24:51


316
00:29:35
00:26:30
355
00:28:39
00:27:01
296
00:28:35
00:25:27
5 1224
333 962 Jeziorski Michał Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1994 M20

359
00:26:33
00:24:39
255
00:27:09
00:23:59


307
00:27:17
00:25:37
304
00:28:47
00:25:44
4 1225
334 466 kreński tomasz bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M30 284
00:29:35
00:26:21
451
00:28:36
00:26:48
364
00:30:58
00:27:43
338
00:30:17
00:27:11
313
00:28:55
00:25:46
298
00:28:38
00:25:30
6 1233
335 463 Raczycki Tomasz Pawlowek 1977 M30 258
00:28:20
00:25:09




335
00:31:43
00:27:09
290
00:26:39
00:24:55
351
00:32:39
00:27:59
4 1234
336 373 Szmigielski Rafał Bydgoszcz 1968 M40 245
00:29:13
00:24:38
411
00:28:56
00:25:43
358
00:30:42
00:27:30
343
00:32:01
00:27:21
334
00:29:34
00:26:23
318
00:30:56
00:26:18
6 1240
337 855 Złotowski Piotr Osielsko 1975 M40

401
00:28:28
00:25:22


278
00:27:16
00:25:42
289
00:28:02
00:24:55
277
00:28:00
00:24:49
4 1245
338 613 Cygan Marcin Dobrcz 1973 M40 317
00:32:31
00:27:52
386
00:29:37
00:25:06
280
00:27:51
00:24:41
264
00:28:26
00:25:18




4 1247
339 162 Stankiewicz Dariusz Maksymilianowo Ból to ściema 1967 M40 285
00:29:29
00:26:23
438
00:29:37
00:26:19
325
00:29:13
00:26:02
376
00:32:07
00:28:55
327
00:29:16
00:26:07
316
00:30:52
00:26:17
6 1253
340 508 Kruszynski Mariusz bydgoszcz DRUŻYNA SZPIKU 1974 M40 266
00:28:49
00:25:42
381
00:28:22
00:25:03


395
00:33:03
00:29:47
328
00:29:15
00:26:08
284
00:28:16
00:25:07
5 1259
341 622 Sławiński Piotr Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1982 M30 208
00:26:31
00:23:25
430
00:29:17
00:26:08


324
00:28:40
00:26:49
300
00:28:22
00:25:18


4 1262
342 64 GORGOL Tomasz BYDGOSZCZ LP500 1978 M30

369
00:27:55
00:24:50
393
00:34:15
00:29:38
144
00:25:37
00:22:31
361
00:31:54
00:27:19


4 1267
343 67 Jasiniecki Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1979 M30 259
00:26:51
00:25:11
393
00:28:28
00:25:18
353
00:30:23
00:27:15
373
00:31:42
00:28:35
417
00:36:42
00:32:03
285
00:28:20
00:25:11
6 1270
344 841 Kurland Sebastian Bydgoszcz Biegam bo lubię... 1977 M30

415
00:30:21
00:25:50
303
00:25:28
00:25:18
311
00:26:31
00:26:24
320
00:26:08
00:25:58
336
00:28:41
00:27:00
5 1270
345 858 Lica Krzysztof Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50

456
00:31:37
00:27:03
333
00:29:21
00:26:17
331
00:30:04
00:26:57
329
00:29:28
00:26:14
282
00:29:42
00:25:05
5 1275
346 311 Bosiacki Mateusz Bydgoszcz 1993 M20 271
00:29:05
00:25:51


355
00:30:38
00:27:24
367
00:31:25
00:28:14
359
00:30:22
00:27:10
292
00:28:28
00:25:24
5 1277
347 681 GOŁCZYŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ 1977 M30 261
00:30:01
00:25:25
398
00:27:01
00:25:20


310
00:29:32
00:26:22


309
00:28:57
00:25:50
4 1278
348 760 Oleszczuk Artur Solec Kujawski R2G 1975 M40

434
00:29:29
00:26:16
311
00:27:13
00:25:34
359
00:31:15
00:28:02
288
00:28:00
00:24:53
322
00:29:37
00:26:32
5 1280
349 31 KASZOWICZ MAREK BYDGOSZCZ RWT w BYDGOSZCZY 1971 M40 273
00:28:59
00:25:53
403
00:28:33
00:25:26


299
00:29:16
00:26:09
315
00:28:56
00:25:46


4 1290
350 728 Świątek Marek Nakło n/Not. 1999 M16

455
00:30:17
00:27:00
332
00:29:25
00:26:17
304
00:27:53
00:26:15
347
00:28:23
00:26:44
308
00:29:00
00:25:47
5 1291
351 393 Lewandowski Bartłomiej Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1993 M20 265
00:30:12
00:25:42
507
00:32:00
00:32:00


394
00:33:00
00:29:46
319
00:30:38
00:25:57
314
00:30:32
00:25:58
5 1292
352 158 Klonowski Sławomir Niemcz 1975 M40 269
00:28:51
00:25:45




355
00:31:08
00:27:57
346
00:29:53
00:26:43
331
00:30:09
00:26:57
4 1301
353 845 Lubiński Robert Bydgoszcz CS Group Runners Team 1986 M20

423
00:28:59
00:25:59


333
00:30:12
00:27:05
296
00:28:10
00:25:04
251
00:27:33
00:24:24
4 1303
354 232 wawrzyniak Andrzej bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 277
00:27:41
00:26:03
494
00:30:00
00:30:00


366
00:31:26
00:28:13
302
00:28:30
00:25:28
359
00:31:48
00:28:36
5 1304
355 299 Andrzejewski Dariusz Bydgoszcz ZS 19 Team 1978 M30 288
00:28:09
00:26:31
466
00:29:23
00:27:42
379
00:30:25
00:28:44
344
00:30:32
00:27:23
342
00:29:43
00:26:37
332
00:30:05
00:26:57
6 1306
356 1020 Jakubowski Adam Więcbork 1994 M20

453
00:31:26
00:26:52
331
00:29:29
00:26:16
329
00:30:09
00:26:57
298
00:28:20
00:25:13
350
00:31:03
00:27:54
5 1308
357 680 Wołoszyn Kazimierz Bydgoszcz ROWEROWA BRZOZA -BRZOZA BIEGA 1957 M50 314
00:32:18
00:27:41


343
00:29:50
00:26:41
334
00:30:20
00:27:08
332
00:29:30
00:26:18
328
00:28:34
00:26:50
5 1308
358 650 Zygmunt Robert Bydgoszcz 1974 M40



296
00:26:43
00:25:01
312
00:29:37
00:26:26
325
00:27:57
00:26:05
376
00:34:36
00:29:58
4 1309
359 581 GRZELAK Tadeusz Bydgoszcz 1954 M60 313
00:32:09
00:27:37
361
00:27:41
00:24:40




338
00:29:32
00:26:30
300
00:28:41
00:25:31
4 1312
360 988 Spychalski Radosław Bydgoszcz R2G 1979 M30

388
00:28:19
00:25:07


358
00:31:15
00:28:02
309
00:28:47
00:25:40
261
00:27:35
00:24:31
4 1316
361 492 Janulewicz Jakub Bydgoszcz 1979 M30 260
00:28:29
00:25:22


348
00:30:04
00:26:50
352
00:30:59
00:27:46
367
00:30:44
00:27:33
356
00:33:09
00:28:26
5 1316
362 534 Szmelter Michał Bydgoszcz 1972 M40 280
00:29:09
00:26:08
436
00:29:24
00:26:17
350
00:28:31
00:26:52
348
00:30:46
00:27:38
343
00:29:43
00:26:37


5 1321
363 535 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Szybki Inaczej 1977 M30 251
00:27:58
00:24:52
404
00:28:31
00:25:28
321
00:27:36
00:25:51
349
00:32:22
00:27:39




4 1325
364 307 Laskowski Maciej Bydgoszcz 1986 M20

457
00:30:10
00:27:08
365
00:30:46
00:27:43
340
00:30:28
00:27:20
326
00:29:09
00:26:06
294
00:27:02
00:25:25
5 1325
365 140 Walczak Piotr Nakło nad Notecią 1972 M40 294
00:29:57
00:26:45
406
00:28:39
00:25:33


336
00:30:28
00:27:11


291
00:30:00
00:25:23
4 1327
366 495 Lingo Piotr Osielsko Dęby Osielsko 1972 M40 306
00:32:05
00:27:26
389
00:26:46
00:25:07
354
00:30:38
00:27:23


356
00:28:39
00:27:02
315
00:29:14
00:26:07
5 1331
367 128 Suchomski Marek Świekatowo OPENTAX24.PL 1975 M40 248
00:27:50
00:24:41
409
00:27:23
00:25:39




316
00:27:23
00:25:47
362
00:28:46
00:28:41
4 1335
368 802 Wachowski Piotr Koronowo Koronowo 1970 M40

375
00:27:59
00:24:55


337
00:30:21
00:27:11
335
00:29:29
00:26:23
290
00:27:07
00:25:21
4 1337
369 378 Polasik Michał Bydgoszcz Run4Fun 1987 M20 353
00:38:32
00:33:54
514
00:39:49
00:35:07
229
00:24:58
00:23:23
421
00:37:33
00:32:45
337
00:28:06
00:26:25


5 1340
370 729 Malinowski Waldemar Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia 1972 M40

354
00:27:29
00:24:27


391
00:34:13
00:29:34
317
00:30:26
00:25:51
278
00:29:31
00:24:58
4 1340
371 279 Syczuk Grzegorz Dąbrowa Chełmińska 1975 M40 315
00:30:53
00:27:47
408
00:27:31
00:25:37
322
00:27:36
00:25:52


297
00:26:50
00:25:08


4 1342
372 357 Buritta Robert Bydgoszcz 1996 M16 321
00:31:08
00:28:03


391
00:32:29
00:29:26
365
00:31:17
00:28:10
330
00:29:17
00:26:14
326
00:29:55
00:26:46
5 1342
373 5 Starzec Andrzej Gdańsk 1947 M60

426
00:29:13
00:26:02
294
00:28:06
00:25:00
301
00:29:20
00:26:11
322
00:27:51
00:25:59


4 1343
374 691 Dober Damian Bydgoszcz Rekiny Osielsko 1977 M30 326
00:32:48
00:28:15
437
00:29:24
00:26:18


364
00:29:43
00:28:09
340
00:29:41
00:26:34
313
00:29:09
00:25:56
5 1343
375 210 Jurkiewicz Maciej Bydgoszcz 1986 M20 218
00:25:27
00:23:46
378
00:26:53
00:25:01
329
00:30:48
00:26:10
420
00:37:33
00:32:40




4 1345
376 89 Mikuła Tomasz Szubin GORDON RUN 1979 M30 287
00:31:05
00:26:30
449
00:29:51
00:26:37
368
00:31:04
00:27:52
353
00:30:56
00:27:46
353
00:28:37
00:26:55
357
00:33:08
00:28:31
6 1350
377 540 Kadow Ryszard Bydgoszcz TRISPACE 1972 M40 303
00:30:34
00:27:20
446
00:28:16
00:26:32


326
00:28:31
00:26:51


280
00:29:37
00:25:02
4 1355
378 550 Grylewicz Tomasz Bydgoszcz 1982 M30 236
00:27:27
00:24:21
445
00:29:48
00:26:31
372
00:29:49
00:28:02
306
00:29:26
00:26:19




4 1359
379 971 Mrówczyński Sebastian Bydgoszcz 22. ODN 1979 M30

344
00:27:15
00:24:11
301
00:28:17
00:25:12


418
00:35:24
00:32:17
297
00:28:40
00:25:29
4 1360
380 436 Budny Maciej Torun keeeper 1974 M40 333
00:33:38
00:29:06
463
00:30:49
00:27:31
345
00:29:57
00:26:49


354
00:30:07
00:26:59
330
00:31:35
00:26:56
5 1362
381 741 Twardowski Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M40

358
00:28:01
00:24:39
313
00:28:54
00:25:38
342
00:30:34
00:27:21
350
00:29:59
00:26:49


4 1363
382 981 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50

420
00:29:10
00:25:56
337
00:29:34
00:26:26
305
00:29:22
00:26:18
303
00:28:37
00:25:28


4 1365
383 262 Kadow Rafał Łabiszyn Biegam bo lubie 1985 M30

431
00:29:17
00:26:09
302
00:28:18
00:25:14
325
00:28:40
00:26:49


312
00:29:04
00:25:55
4 1370
384 913 Łoś Dariusz Zamość 1958 M50

405
00:28:36
00:25:32
315
00:28:45
00:25:38
341
00:32:07
00:27:21
318
00:30:37
00:25:53


4 1379
385 108 Schmidt Robert Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1974 M40 291
00:31:20
00:26:39
444
00:29:48
00:26:31
341
00:31:13
00:26:37




310
00:29:02
00:25:52
4 1386
386 524 Jarzemski Marcin Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team 1987 M20 278
00:27:44
00:26:04
465
00:30:48
00:27:33
369
00:31:04
00:27:53


403
00:33:30
00:30:20
339
00:28:47
00:27:09
5 1389
387 1091 Rutkowski Michał Bydgoszcz 1999 M16



335
00:28:11
00:26:25
361
00:31:12
00:28:03
345
00:29:44
00:26:40
348
00:32:20
00:27:41
4 1389
388 354 Graczyk Przemysław Bydgoszcz 1988 M20 355
00:42:51
00:38:09
459
00:30:22
00:27:16
363
00:30:48
00:27:40
396
00:33:19
00:30:01
276
00:26:15
00:24:29


5 1390
389 1079 Konkel Bartosz Bydgoszcz 1986 M20



376
00:32:53
00:28:18
362
00:31:11
00:28:05
365
00:32:08
00:27:25
293
00:28:38
00:25:24
4 1396
390 509 Pera Marek Bydgoszcz 1983 M30 347
00:36:13
00:31:30
492
00:34:23
00:29:49
351
00:30:19
00:27:11
425
00:37:38
00:33:02
375
00:31:31
00:28:14
325
00:29:55
00:26:40
6 1398
391 350 Filipek Mateusz Bydgoszcz 1988 M20 322
00:32:49
00:28:09


378
00:31:50
00:28:33
369
00:33:02
00:28:24
390
00:32:22
00:29:04
333
00:31:34
00:26:58
5 1402
392 374 Warawan Dawid Bydgoszcz 1996 M16 267
00:30:32
00:25:42
412
00:28:55
00:25:45


436
00:47:09
00:42:18


299
00:31:33
00:25:30
4 1414
393 809 Małecki Tomasz Bydgoszcz DRUŻYNA SZPIKU 1982 M30

376
00:28:19
00:24:59
326
00:27:44
00:26:03
363
00:31:23
00:28:05
352
00:30:01
00:26:53


4 1417
394 589 ZAREMBA JAROSŁAW BYDGOSZCZ SZYBCY I WŚCIEKLI 1978 M30 342
00:35:07
00:30:30
458
00:30:24
00:27:15
330
00:29:17
00:26:11
377
00:32:03
00:28:57


371
00:34:06
00:29:28
5 1420
395 40 Pyjos Marcin Bydgoszcz TriSpace, Bydzia Power Bike Team 1980 M30 286
00:29:34
00:26:30
467
00:30:56
00:27:45
366
00:30:56
00:27:49
402
00:33:58
00:30:43


370
00:33:47
00:29:13
5 1424
396 198 Siminski Wojciech Bydgoszcz 1979 M30 263
00:28:40
00:25:35
433
00:29:19
00:26:16
367
00:31:05
00:27:52
368
00:31:26
00:28:16




4 1431
397 196 Karski Przemysław Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1985 M30 242
00:27:42
00:24:33
447
00:29:50
00:26:33




380
00:31:54
00:28:38
364
00:33:34
00:28:49
4 1433
398 719 NOŻEWNIK PIOTR BYDGOSZCZ 1993 M20 289
00:29:39
00:26:31


359
00:30:48
00:27:33


410
00:33:54
00:30:38
381
00:35:53
00:31:03
4 1439
399 104 Młodzik Adam Bydgoszcz 1 pomorska brygada logistyczna 1967 M40

479
00:31:33
00:28:29
361
00:30:43
00:27:38
374
00:30:15
00:28:35
366
00:29:07
00:27:32
341
00:30:28
00:27:20
5 1442
400 686 Ronkiewicz Bartosz Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1979 M30 325
00:32:54
00:28:12
471
00:32:35
00:28:03
381
00:31:58
00:28:46
381
00:33:40
00:29:06
386
00:31:58
00:28:47
355
00:33:03
00:28:23
6 1442
401 522 Cap Ryszard Zawiercie 1981 M30 309
00:32:10
00:27:32
442
00:28:08
00:26:30


411
00:32:54
00:31:15
385
00:31:57
00:28:46
343
00:28:54
00:27:22
5 1448
402 22 Pietraszak Tomasz Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 330
00:33:10
00:28:34
474
00:32:47
00:28:11


388
00:34:03
00:29:25
405
00:34:58
00:30:22
337
00:31:37
00:27:00
5 1460
403 171 DĘBSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ 1960 M50 334
00:33:44
00:29:09
488
00:32:28
00:29:17
370
00:31:11
00:27:58
400
00:33:45
00:30:29
378
00:31:39
00:28:26
379
00:35:31
00:30:57
6 1461
404 709 Wojciekiewicz Tomasz Bydgoszcz 1952 M60 320
00:28:01
00:28:01


382
00:31:59
00:28:47
384
00:33:51
00:29:18
377
00:31:25
00:28:21


4 1463
405 663 Pawski Przemysław Bydgoszcz Bydgoszcz 1990 M20 305
00:32:02
00:27:25
417
00:29:01
00:25:53




381
00:31:46
00:28:38
365
00:33:29
00:28:49
4 1468
406 471 Jacobi Maciej Bydgoszcz 1994 M20 339
00:34:27
00:29:44
511
00:37:49
00:33:17
389
00:33:59
00:29:22
380
00:33:40
00:29:02


361
00:33:14
00:28:39
5 1469
407 276 Bączkowski Andrzej Bydgoszcz ABREN 1956 M50 338
00:34:16
00:29:31
493
00:34:32
00:29:58
401
00:35:59
00:31:20
414
00:36:24
00:31:44
395
00:34:21
00:29:38
366
00:33:36
00:28:50
6 1500
408 356 Zieliński Mateusz Bydgoszcz Osova Fitness Club 1986 M20 311
00:27:36
00:27:33
427
00:30:41
00:26:02
360
00:27:48
00:27:35
403
00:30:49
00:30:43




4 1501
409 614 Kukliński Rafał Bydgoszcz 1978 M30 337
00:34:04
00:29:22


384
00:33:27
00:28:51
401
00:35:13
00:30:30
379
00:33:11
00:28:34


4 1501
410 984 Kamiński Grzegorz Solec Kujawski 1980 M30



399
00:34:35
00:31:16
386
00:32:29
00:29:23
372
00:32:47
00:28:07
347
00:32:10
00:27:38
4 1504
411 674 Droż Krzysztof Bydgoszcz KD Serwis Bydgoszcz 1964 M50

491
00:34:12
00:29:38
392
00:32:57
00:29:37
389
00:32:49
00:29:31
374
00:31:26
00:28:12
352
00:31:09
00:28:01
5 1507
412 39 Brągiel Jakub Bydgoszcz Vege Runners 1983 M30 323
00:33:00
00:28:11
498
00:35:15
00:30:28
398
00:35:52
00:31:08
415
00:36:50
00:31:59
404
00:35:07
00:30:22
384
00:37:14
00:31:10
6 1509
413 239 Repeta Michał Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1987 M20 349
00:35:03
00:31:53
462
00:30:47
00:27:28
377
00:31:38
00:28:23


409
00:33:54
00:30:38
382
00:35:53
00:31:05
5 1517
414 995 Siewert Michał Bydgoszcz 1999 M16 332
00:33:32
00:28:44
470
00:32:42
00:28:02
395
00:34:22
00:29:46
409
00:34:22
00:31:05
387
00:32:06
00:28:50


5 1523
415 139 Brzozowski Jarosław Brzoza BRZOZA TRI TEAM 1964 M50

452
00:30:09
00:26:50


379
00:33:44
00:28:58
341
00:29:47
00:26:36
372
00:34:12
00:29:31
4 1544
416 1047 Paliński Grzegorz Bydgoszcz 1979 M30



386
00:33:45
00:29:10
383
00:32:30
00:29:14
407
00:35:13
00:30:34
368
00:33:49
00:29:10
4 1544
417 854 wolski marek bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30

448
00:29:47
00:26:35
346
00:29:59
00:26:50
390
00:34:16
00:29:32


363
00:33:23
00:28:42
4 1547
418 660 Zienkowski Cezary Bydgoszcz 1972 M40 350
00:36:49
00:32:14
505
00:34:37
00:31:25
403
00:36:20
00:33:09
418
00:37:05
00:32:20


380
00:35:44
00:31:02
5 1551
419 862 Medziński Mariusz Bydgoszcz Magic Team 1977 M30

478
00:33:06
00:28:27
357
00:30:31
00:27:27


396
00:31:28
00:29:46
327
00:31:22
00:26:50
4 1558
420 237 Wróblewicz Mariusz Nakło nad Notecią Nakielski Klub Biegacza 1977 M30 329
00:33:04
00:28:32
476
00:31:31
00:28:14
387
00:32:22
00:29:13


383
00:31:54
00:28:39


4 1575
421 472 Synakiewicz Mikołaj Bydgoszcz 1994 M20 340
00:34:49
00:30:05
512
00:38:52
00:34:11


427
00:37:45
00:33:08
421
00:37:50
00:33:14
387
00:36:59
00:32:23
5 1575
422 331 Gierach Krzysztof NIEMCZ niemcz-run 1952 M60

484
00:33:43
00:29:09
385
00:33:38
00:29:04
405
00:35:32
00:30:52
411
00:35:16
00:30:39
375
00:34:26
00:29:47
5 1576
423 231 Żychowski Rafał Zalesie 1984 M30 346
00:35:53
00:31:18
501
00:34:03
00:30:50


423
00:37:36
00:32:54
419
00:35:54
00:32:46
388
00:37:03
00:32:26
5 1576
424 701 Bogusławski Mariusz Bydgoszcz 1967 M40 336
00:33:58
00:29:18
515
00:38:47
00:35:31


422
00:37:28
00:32:52
426
00:39:40
00:36:23
393
00:38:44
00:33:59
5 1577
425 1092 Wierzbowski Jerzy Bydgoszcz 1952 M60



396
00:33:11
00:29:59
412
00:34:29
00:31:16
397
00:32:51
00:29:46
374
00:34:24
00:29:41
4 1579
426 821 Kuś Marcin Bydgoszcz 1974 M40

439
00:29:31
00:26:22
394
00:32:52
00:29:45
378
00:33:38
00:28:58


369
00:33:45
00:29:10
4 1580
427 176 Kapeliński Stanisław Bydgoszcz RODOS Team 1967 M40

443
00:29:35
00:26:30
390
00:32:29
00:29:23
404
00:34:00
00:30:50
408
00:33:43
00:30:34
383
00:35:41
00:31:06
5 1585
428 683 Perlik Wiesław Zielonka TadMax 1954 M60 356
00:44:11
00:39:24
521
00:41:58
00:37:15
410
00:42:00
00:37:18
434
00:43:12
00:38:20
429
00:42:04
00:37:16
396
00:44:54
00:38:48
6 1591
429 764 Angiel Władysław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1937 M60

495
00:34:44
00:30:07
408
00:36:10
00:36:10
407
00:35:35
00:30:56
406
00:35:07
00:30:28
378
00:34:46
00:30:06
5 1599
430 48 Stefanowicz Wojtek Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M30

520
00:41:55
00:37:11
400
00:36:01
00:31:19
393
00:34:22
00:29:39
431
00:42:49
00:38:13
392
00:38:18
00:33:41
5 1616
431 977 drapiewski przemyslaw bydgoszcz Run Bydgoszcz 1971 M40

518
00:41:55
00:37:09


387
00:34:03
00:29:24
398
00:33:05
00:29:51
329
00:31:32
00:26:56
4 1632
432 69 Ganckowski Piotr Bydgoszcz 1963 M50

483
00:30:46
00:29:06


408
00:34:17
00:31:01
393
00:32:17
00:29:13
354
00:32:58
00:28:22
4 1638
433 1115 Gniot Borys Bydgoszcz 1970 M40



406
00:40:17
00:35:40
430
00:39:31
00:34:54
422
00:38:30
00:33:37
390
00:39:09
00:33:02
4 1648
434 815 Siuda Arkadiusz Bydgoszcz 1987 M20

469
00:32:37
00:27:59
375
00:32:51
00:28:15
416
00:36:56
00:32:11
394
00:33:59
00:29:18


4 1654
435 172 Kawa Marcin Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40

490
00:32:39
00:29:27
397
00:35:29
00:30:54
385
00:34:00
00:29:20
382
00:33:18
00:28:39


4 1654
436 1122 TERLECKI PIOTR BYDGOSZCZ 1947 M60



407
00:40:29
00:35:49
433
00:43:08
00:38:19
425
00:40:59
00:36:14
394
00:40:12
00:34:08
4 1659
437 195 Żurawski Michał Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia 1976 M30 341
00:35:10
00:30:28
500
00:35:26
00:30:50
404
00:37:57
00:33:18
419
00:34:14
00:32:30




4 1664
438 62 Rabinek Paweł Bydgoszcz 1984 M30 345
00:34:15
00:31:06
499
00:35:07
00:30:31
402
00:36:41
00:32:08


420
00:36:27
00:33:10


4 1666
439 381 KRZYŻAŃSKI PRZEMYSŁAW BYDGOSZCZ BydgoszczTriathlonTeamJunior 1976 M30

496
00:33:29
00:30:10


410
00:35:53
00:31:07
415
00:34:34
00:31:14
358
00:33:09
00:28:35
4 1679
440 752 Danielek Adam Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić! 1978 M30

504
00:34:30
00:31:12


428
00:38:24
00:33:47
424
00:40:00
00:35:21
391
00:39:40
00:33:37
4 1747

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 756 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz Kujavia3Team 1983 M30

41
00:18:29
00:18:27
36
00:18:28
00:18:23
33
00:19:12
00:19:08




3 110
2 672 Gierszewski Paweł Trzciniec Białe Błota (powiat Bydgoski) 1992 M20 31
00:19:14
00:19:12
64
00:19:16
00:19:14
57
00:19:23
00:19:17






3 152
3 270 Zboiński Filip Bydgoszcz R2G 1985 M30

62
00:19:14
00:19:11


67
00:20:26
00:20:24
51
00:18:55
00:18:51


3 180
4 1072 Szyszka Mariusz Bydgoszcz Spójnia Białe Błota/1BLOG 1978 M30



75
00:20:06
00:20:00
71
00:20:31
00:20:28
35
00:18:27
00:18:23


3 181
5 1180 SPRASZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ 1980 M30





121
00:26:37
00:22:04
87
00:20:16
00:20:10
55
00:19:30
00:19:28
3 263
6 872 Sobczak Marcin ŻOŁĘDOWO TRISPACE 1975 M40

127
00:20:50
00:20:45
79
00:20:11
00:20:07


82
00:21:29
00:19:57


3 288
7 904 Ślaziński Daniel Bydgoszcz 1977 M30

142
00:21:22
00:21:11
106
00:22:17
00:20:45




76
00:23:02
00:19:59
3 324
8 138 Kujawa Piotr Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1970 M40 101
00:22:52
00:21:20
103
00:20:18
00:20:12






168
00:23:40
00:22:02
3 372
9 310 Budzik Irek Bydgoszcz Bozita Team 1972 M40

144
00:21:18
00:21:12
114
00:21:03
00:20:59
141
00:24:09
00:22:29




3 399
10 1038 Salamon Wojciech Chełmża 1982 M30



196
00:24:20
00:22:42


122
00:22:42
00:21:10
95
00:22:00
00:20:27
3 413
11 107 Boinski Sebastian Bydgoszcz 1978 M30 106
00:22:59
00:21:24
182
00:23:20
00:21:46
163
00:22:16
00:22:08






3 451
12 394 Zieliński Maciej Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1979 M30 93
00:22:53
00:21:16
195
00:22:10
00:21:58




166
00:23:44
00:22:08


3 454
13 233 Wesołowski Krzysztof Nekla 1971 M40 95
00:22:49
00:21:17


180
00:22:34
00:22:26




196
00:24:31
00:22:53
3 471
14 724 góra krystian Bydgoszcz Czarne Konie 1983 M30

170
00:24:39
00:21:37
134
00:22:52
00:21:14
185
00:24:57
00:23:16




3 489
15 866 Sobczak Krzysztof Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30

176
00:23:14
00:21:42
165
00:22:16
00:22:11


175
00:24:05
00:22:24


3 516
16 283 Mielcarski Michał Solec Kujawski MIELCAR TEAM 1981 M30

197
00:22:16
00:21:59


147
00:22:41
00:22:32
179
00:22:36
00:22:27


3 523
17 1077 Lipinski Rafał LEGBĄD Florian Chojnice 1970 M40



87
00:21:51
00:20:17
398
00:30:18
00:30:09


64
00:21:17
00:19:45
3 549
18 780 Biały Dawid Białe Błota Spójnia Białe Błota 1991 M20

254
00:24:27
00:22:48


236
00:26:23
00:24:41


101
00:22:13
00:20:39
3 591
19 341 Bzdawka Tomasz Występ Nakielski Klub Biegacza 1974 M40

154
00:21:29
00:21:22
65
00:19:34
00:19:31


384
00:31:54
00:28:40


3 603
20 953 Piekarski Paweł Bydgoszcz 1990 M20

305
00:26:32
00:23:30
172
00:23:56
00:22:17




160
00:24:57
00:21:53
3 637
21 990 Kłopocki Jan Bydgoszcz #WpiszCokolwiek 1991 M20

508
00:37:10
00:32:32


100
00:21:39
00:21:30


41
00:18:27
00:18:26
3 649
22 268 Pawlewicz Bartek Bydgoszcz 1986 M20

241
00:22:52
00:22:42


259
00:28:18
00:25:11
190
00:24:34
00:22:42


3 690
23 731 Broda Piotr Bydgoszcz 1973 M40

257
00:24:36
00:22:52
204
00:24:23
00:22:47




254
00:27:31
00:24:27
3 715
24 261 Piekarski Arek Bydgoszcz 1981 M30 145
00:23:46
00:22:11
271
00:24:41
00:23:00




323
00:29:18
00:26:05


3 739
25 639 Sikorski Rafał Bydgoszcz 1979 M30 191
00:24:35
00:23:01




297
00:29:11
00:26:03
266
00:26:00
00:24:20


3 754
26 583 Nowak Adam BYDGOSZCZ Wujek Porada 1972 M40 135
00:22:09
00:22:03
217
00:22:33
00:22:25




427
00:41:06
00:36:30


3 779
27 751 Łuczak Piotr Bydgoszcz Atos 1986 M20

301
00:26:29
00:23:25


271
00:27:12
00:25:30
260
00:25:50
00:24:14


3 832
28 781 Bernacki Dominik Czarnowo 1980 M30

308
00:25:13
00:23:32
254
00:25:36
00:23:55


280
00:26:36
00:24:37


3 842
29 317 von Beusser Mateusz Osielsko Wookie & Matti Team 1987 M20 283
00:29:18
00:26:14




321
00:29:48
00:26:45


321
00:31:04
00:26:32
3 925
30 520 Grubich Arek Niemcz 1978 M30 354
00:41:32
00:36:52
306
00:25:14
00:23:31


284
00:27:43
00:25:53




3 944
31 149 Anglart Roman Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M40

428
00:29:20
00:26:07
324
00:29:20
00:26:01




275
00:27:59
00:24:48
3 1027
32 66 Smoliński Marcin Bydgoszcz 1975 M40 275
00:30:30
00:25:56
424
00:30:33
00:26:00
334
00:29:35
00:26:20






3 1033
33 777 Brzeziński Bartosz Grudziądz 1990 M20

422
00:30:30
00:25:57
342
00:31:13
00:26:40




307
00:30:24
00:25:46
3 1071
34 948 Karaszewski Marcin Btdgoszcz 1979 M30

450
00:29:50
00:26:42
336
00:28:08
00:26:25




288
00:28:19
00:25:14
3 1074
35 426 Krzyżyński Oskar Bydgoszcz keeeper 1974 M40 281
00:30:41
00:26:09
440
00:29:47
00:26:28




360
00:30:24
00:27:13


3 1081
36 974 Zacharski Adam Osielsko 1973 M40 300
00:31:50
00:27:12
421
00:29:05
00:25:56
373
00:31:21
00:28:05






3 1094
37 696 Jankowski Tomasz Osielsko Dęby Osielsko 1969 M40 307
00:32:07
00:27:28
419
00:29:03
00:25:54
374
00:31:21
00:28:06






3 1100
38 1048 Woźniak Radek Bydgoszcz Bozita Polska 1983 M30



383
00:32:00
00:28:51
370
00:31:41
00:28:30
363
00:30:29
00:27:19


3 1116
39 82 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1940 M60 328
00:33:08
00:28:31
475
00:32:47
00:28:11






360
00:33:14
00:28:37
3 1163
40 604 Ksobiak Sławomir Bydgoszcz Bydgoski Klub Sztuk Walki 1968 M40 327
00:33:03
00:28:26
502
00:35:41
00:30:59


413
00:36:23
00:31:42




3 1242
41 723 Lewandowski Mateusz Bydgoszcz 1986 M20

464
00:30:38
00:27:31


397
00:34:40
00:30:01
392
00:32:19
00:29:08


3 1253
42 1030 AUGUSTYNOWICZ Roman Bydgoszcz 1979 M30

513
00:39:30
00:34:53


431
00:40:14
00:35:37


385
00:37:47
00:31:44
3 1329
43 1258 AUGUSTYNOWICZ Roman Bydgoszcz 1979 M30

513
00:39:30
00:34:53


431
00:40:14
00:35:37


385
00:37:47
00:31:44
3 1329
44 799 KEMPA Arkadiusz BYDGOSZCZ RUN Bydgoszcz 1974 M40

519
00:41:55
00:37:10


392
00:34:22
00:29:38
432
00:45:41
00:41:01


3 1343
45 762 Ryłko Marcin Bydgoszcz TEAMOCHAL 1979 M30

16
00:17:38
00:17:36


9
00:17:52
00:17:49




2 25
46 1220 PODOLSKI TOMASZ KORONOWO UKS CZOPLA BIAŁE BŁOTA 1997 M16







6
00:17:05
00:17:03
24
00:17:41
00:17:41
2 30
47 1024 FILIPIAK JAKUB OSIEK NAD NOTECIĄ 1992 M20

15
00:17:35
00:17:34




23
00:17:53
00:17:53


2 38
48 1070 Bandoch Mariusz Solec Kujawski 1974 M40



29
00:18:19
00:18:16
32
00:19:10
00:19:07




2 61
49 993 Rulewski Michał Bydgoszcz Orlik SP 37 1987 M20

44
00:18:35
00:18:33
45
00:18:49
00:18:48






2 89
50 1017 Bonkowski Piotr Nakło nad Notecią 1988 M20

47
00:18:43
00:18:43






51
00:19:12
00:19:09
2 98
51 804 Moe Kristoffer Bydgoszcz 1989 M20

48
00:18:46
00:18:42
56
00:19:14
00:19:11






2 104
52 1127 EJSMONT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ PILSKI SPORT 1977 M30



55
00:19:12
00:19:11
53
00:19:54
00:19:52




2 108
53 811 Barczewski Marek Toruń Bydgoszcz Triathlon Team 1989 M20

71
00:19:28
00:19:26
49
00:18:58
00:18:54






2 120
54 618 Hoffman Jarosław Bydgoszcz TEAMOCHAL 1979 M30





62
00:20:13
00:20:10
62
00:19:22
00:19:18


2 124
55 628 DAHMS ADAM BYDGOSZCZ MEDI TEAM 1978 M30

76
00:19:37
00:19:36
53
00:19:10
00:19:07






2 129
56 1009 Kudalski Maciej Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1990 M20

77
00:19:40
00:19:38
60
00:19:28
00:19:26






2 137
57 479 Wesolowski Patryk Bydgoszcz Kancelaria Lighthouse 1983 M30 67
00:20:14
00:20:12
81
00:19:46
00:19:42








2 148
58 934 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Intel Runners 1984 M30

80
00:19:47
00:19:42
80
00:20:13
00:20:09






2 160
59 1095 Pilewski Mikołaj Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1990 M20



78
00:20:10
00:20:07
84
00:20:57
00:20:53




2 162
60 319 Firaza Sebastian Sicienko 1996 M16 43
00:19:33
00:19:32




153
00:22:42
00:22:37




2 196
61 738 Pietrzak Tadeusz Ostromecko 1955 M60

122
00:22:12
00:20:39


87
00:22:36
00:20:59




2 209
62 514 Bała Artur Bydgoszcz może i powoli ale za to byle jak 1985 M30 99
00:23:00
00:21:20
157
00:21:33
00:21:25








2 256
63 1229 GAŁAJ ANDRZEJ BYDGOSZCZ 1967 M40







145
00:23:06
00:21:29
118
00:22:32
00:20:59
2 263
64 878 Szałkowski Michał Koronowo 1981 M30

163
00:21:45
00:21:30
141
00:21:41
00:21:30






2 304
65 448 Belicki Mateusz Bydgoszcz 1993 M20 105
00:22:54
00:21:23




212
00:25:32
00:24:00




2 317
66 1164 Lica Szymon Bydgoszcz Sisu OWB 1990 M20





164
00:23:05
00:22:55


164
00:23:28
00:21:57
2 328
67 749 Hirt Tomasz Bydgoszcz 1982 M30

187
00:21:59
00:21:48






142
00:23:01
00:21:30
2 329
68 1035 Gusowski Marcin Zielonka BETTER FUTURE 1975 M40

194
00:22:08
00:21:57




138
00:21:29
00:21:21


2 332
69 1046 Wolsztyński Daniel Bydgoszcz Polska 1990 M20



210
00:22:58
00:22:55
133
00:22:30
00:22:24




2 343
70 1046 Wolsztyński Daniel Bydgoszcz Polska 1990 M30



210
00:22:58
00:22:55
133
00:22:30
00:22:24




2 343
71 1029 Kunde Tomasz Lipniki BYDGOSZCZ TRIATHLON 1990 M20

230
00:24:06
00:22:35
139
00:21:26
00:21:22






2 369
72 1027 Skorcz Marcin Bydgoszcz NIKE FOCUS BYDGOSZCZ 1991 M20

225
00:24:05
00:22:33




153
00:23:23
00:21:50


2 378
73 789 Rutkowski Paweł Jaroty Tri NEGU 1979 M30

252
00:25:48
00:22:48






128
00:22:43
00:21:13
2 380
74 1192 Kubas Łukasz Bydgoszcz SOLIDARNOSC 1989 M20







197
00:22:55
00:22:51
186
00:22:35
00:22:29
2 383
75 623 Sobczak Marcin Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1983 M30 111
00:22:59
00:21:28


292
00:26:35
00:24:59






2 403
76 38 Skóra Damian Bydgoszcz 1986 M20 194
00:24:48
00:23:09
224
00:22:44
00:22:33








2 418
77 1084 Mullert Karol Bydgoszcz TRISPACE 1982 M30



244
00:25:16
00:23:37


187
00:22:54
00:22:38


2 431
78 1136 Jakimczuk Przemysław Bydgoszcz 1990 M20





241
00:29:25
00:24:48
193
00:24:21
00:22:47


2 434
79 229 Binkowski Adrian Gzin 1980 M30 121
00:23:11
00:21:38




318
00:26:40
00:26:38




2 439
80 1218 BURITTA MARIUSZ BYDGOSZCZ 1981 M30







228
00:25:08
00:23:32
215
00:24:52
00:23:19
2 443
81 1132 Kujda Arkadiusz OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30





104
00:23:11
00:21:35


344
00:32:11
00:27:30
2 448
82 1203 Urbanski Piotr Pruszcz 1973 M40







245
00:25:45
00:23:54
208
00:24:48
00:23:12
2 453
83 1221 Knys Maciej Bydgoszcz 1973 M40







262
00:27:21
00:24:14
201
00:26:07
00:23:00
2 463
84 933 Kania Michał Bydgoszcz 1984 M30

300
00:23:34
00:23:25
187
00:22:44
00:22:35






2 487
85 526 Tomaszewski Marcin Łochowice 1976 M30 247
00:27:47
00:24:39
240
00:24:16
00:22:42








2 487
86 669 Chmielowiec Jan Bydgoszcz 1988 M20 214
00:26:45
00:23:41
274
00:24:40
00:23:03








2 488
87 498 Kinstler Krzysztof Bydgoszcz 1975 M40 209
00:27:56
00:23:25
299
00:27:56
00:23:25








2 508
88 753 Przybyłowski Robert Sicienko 1973 M40

261
00:24:27
00:22:52




251
00:25:47
00:24:04


2 512
89 1217 Szatten Dawid Bydgoszcz 1983 M30







364
00:32:08
00:27:25
151
00:24:49
00:21:43
2 515
90 1181 Tonder Mateusz Bydgoszcz 1986 M20





231
00:26:06
00:24:29
292
00:26:34
00:24:58


2 523
91 840 Zglinicki Sebastian Bydgoszcz DECATHLON TEAM FORDON 1993 M20

339
00:27:21
00:24:01
203
00:24:28
00:22:47






2 542
92 242 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn 1977 M30 210
00:25:07
00:23:30
340
00:25:41
00:24:06








2 550
93 1120 Bazak Cezary Bydgoszcz Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych 1966 M40



281
00:26:20
00:24:42




272
00:26:22
00:24:45
2 553
94 1184 Drozdowski Dawid KONIN KB Aktywni Konin 1976 M30





290
00:29:08
00:25:58
264
00:25:59
00:24:19


2 554
95 1129 GOSZCZYCKI MICHAŁ OLSZTYN 1988 M20



327
00:26:17
00:26:09


233
00:25:12
00:23:35


2 560
96 1005 Szatkowski Maciej Bydgoszcz 1976 M30

309
00:25:08
00:23:32




253
00:25:50
00:24:06


2 562
97 1194 Siedliński Kamil Poznań gRUNwald Team Poznań 1989 M20







391
00:32:18
00:29:06
190
00:24:23
00:22:43
2 581
98 1176 Kosiedowski Milosz Ostromecko 1992 M20





319
00:29:53
00:26:41
304
00:28:43
00:25:31


2 623
99 784 Grajek Paweł Bydgoszcz KB Łapka, Aikido Bydgoszcz 1972 M40

391
00:28:25
00:25:12






271
00:29:19
00:24:41
2 662
100 78 Tymosiak Mateusz Białe Błota 1990 M20



339
00:29:39
00:26:35
339
00:30:30
00:27:15




2 678
101 294 Klimek Przemysław Bydgoszcz 1993 M20

394
00:27:05
00:25:19


288
00:29:01
00:25:57




2 682
102 1196 Nitka Adam Bydgoszcz Bydgoszcz na start 1969 M40







348
00:29:51
00:26:45
335
00:31:35
00:26:59
2 683
103 36 Domański Wojtek Niemcz Fat To Lose 1964 M50 262
00:28:29
00:25:27
429
00:29:11
00:26:07








2 691
104 1179 Fałkowski Zbigniew Osie 1957 M50





356
00:32:32
00:27:57


346
00:33:34
00:27:33
2 702
105 457 Kapelewski Marcin Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M30 312
00:30:48
00:27:36




399
00:34:45
00:30:11




2 711
106 624 Sadaj Krzysztof Strzelce Górne 1988 M20 308
00:32:05
00:27:29
407
00:30:10
00:25:35








2 715
107 1198 Pawlak Jakub Bydgoszcz Misio Biega ;) 1981 M30







373
00:31:21
00:28:08
342
00:33:24
00:27:21
2 715
108 1153 Kozakiewicz Marcin Nakło 1975 M40





375
00:31:53
00:28:35
371
00:31:15
00:28:03


2 746
109 1167 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski Soleccy Biegacze 1974 M40





417
00:37:03
00:32:15


353
00:32:49
00:28:12
2 770
110 714 Robakowski Andrzej Bydgoszcz 1965 M50 310
00:32:09
00:27:32
468
00:32:29
00:27:54








2 778
111 216 Anaszewicz Dawid Bydgoszcz OKT Run Team 1980 M30 348
00:36:32
00:31:53




432
00:40:38
00:36:04




2 780
112 711 Kucharski Marek Bydgoszcz 1954 M60







414
00:35:51
00:31:05
395
00:44:55
00:38:47
2 809
113 900 Buzała Rafał Białe Błota RUN Bydgoszcz 1973 M40

489
00:34:04
00:29:20


327
00:30:00
00:26:52




2 816
114 1128 ZANELLA MARKO VENEGONO CLUB 33 1950 M60



409
00:37:03
00:37:03


423
00:38:26
00:35:21


2 832
115 1036 Ritter Tomasz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1982 M30

481
00:31:45
00:28:31




362
00:31:57
00:27:19


2 843
116 412 Żmich Andrzej Bydgoszcz 1979 M30 352
00:37:54
00:33:19
510
00:37:52
00:33:11








2 862
117 844 Gackowski Edward Bydgoszcz 1944 M60

477
00:31:21
00:28:18
388
00:32:31
00:29:15






2 865
118 43 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 351
00:36:57
00:32:15
516
00:40:37
00:36:04








2 867
119 333 Ratajczak Michał Bydgoszcz Tasty&Healthy 1985 M30

497
00:35:00
00:30:21


429
00:38:42
00:33:57




2 926
120 646 Kaczan Grzegorz Biała Podlaska 1993 M20 2
00:15:59
00:15:59










1 2
121 1116 Biskup Marcin Bydgoszcz City Trail Team 1999 M16



4
00:16:14
00:16:14






1 4
122 1262 WITKOWSKI WIKTOR ZŁOTÓW ZAWISZA BYDGOSZCZ 1998 M16









6
00:16:23
00:16:23
1 6
123 1114 Bednarek Adrian Bydgoszcz adrianbednarek.pl 1990 M20



8
00:17:01
00:17:00






1 8
124 1268 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA spójnia białe błota 1985 M30









9
00:17:11
00:17:11
1 9
125 1161 Buś Szymon Ostromecko LKS Ostromecko 1992 M20





11
00:18:03
00:18:03




1 11
126 730 Stasiak Michał Sicienko 1989 M20

17
00:17:44
00:17:43








1 17
127 768 Bartczak Łukasz Dobrcz TEAMOCHAL 1984 M30

20
00:17:46
00:17:45








1 20
128 370 Stadnik Tomasz Toruń CSAiU Toruń 1986 M20 25
00:18:57
00:18:53










1 25
129 215 Jenczewski Patryk Ciechocin Iskra Ciechocin 1997 M16 26
00:18:59
00:18:59










1 26
130 755 Kołakowski Tomasz Bydgoszcz 1988 M20

28
00:18:05
00:18:04








1 28
131 649 KŁOSOWSKI Marcin Bydgoszcz Grupa Bankietowa Specjal 1976 M30 30
00:19:13