Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 658 Biegała Leszek Bydgoszcz Lingua Pro 1978 M30

6
00:16:54
00:16:53
5
00:16:45
00:16:45
8
00:17:49
00:17:49
4
00:16:44
00:16:44


4 23
2 249 Kośmieja Marcin Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M30 6
00:17:05
00:17:00
9
00:17:08
00:17:05
14
00:17:37
00:17:35
79
00:20:47
00:20:47
5
00:16:55
00:16:52
4
00:16:19
00:16:18
6 24
3 827 Małecki Jakub Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1979 M30

10
00:17:11
00:17:09
10
00:17:06
00:17:04
7
00:17:46
00:17:44
7
00:17:05
00:17:05


4 34
4 391 Glugla Mariusz Świecie The Runners Świecie 1978 M30 7
00:17:12
00:17:12
136
00:22:33
00:21:03
20
00:17:56
00:17:54
12
00:18:05
00:18:05
10
00:17:14
00:17:14
13
00:17:19
00:17:18
6 42
5 56 Żal Robert Bydgoszcz Spójnia Białe Błota 1980 M30 11
00:17:53
00:17:49
22
00:17:54
00:17:52
23
00:18:03
00:18:01
18
00:18:25
00:18:24
17
00:17:36
00:17:36
10
00:17:12
00:17:10
6 56
6 591 Strychalski Tomasz Bydgoszcz 1983 M30 8
00:17:44
00:17:44


15
00:17:40
00:17:39
21
00:18:35
00:18:34
20
00:17:44
00:17:41
19
00:17:35
00:17:35
5 62
7 774 Lutowski Wojciech Bydgoszcz 1985 M30

27
00:18:03
00:18:01
17
00:17:47
00:17:45
10
00:17:56
00:17:55
25
00:18:00
00:17:57
15
00:17:26
00:17:26
5 67
8 93 Rybak Łukasz Niemcz 1983 M30 10
00:17:52
00:17:52
26
00:17:58
00:17:57
26
00:18:17
00:18:15
26
00:18:45
00:18:44
21
00:17:45
00:17:43
30
00:17:52
00:17:51
6 83
9 419 Kalinowski Dawid Bydgoszcz Lekko Spoceni 1985 M30 19
00:18:27
00:18:24
33
00:18:21
00:18:19
40
00:18:42
00:18:39
20
00:18:33
00:18:30
19
00:17:43
00:17:40


5 91
10 497 Danielewski Mariusz Zławieś Wielka Drużyna Szpiku 1982 M30 12
00:17:55
00:17:54
19
00:17:45
00:17:43
30
00:18:19
00:18:16
34
00:19:12
00:19:10
32
00:18:19
00:18:16


5 93
11 168 Sosnowski Krzysztof Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1979 M30 16
00:18:07
00:18:07
42
00:18:31
00:18:27
38
00:18:38
00:18:35
54
00:19:56
00:19:53
36
00:18:29
00:18:23
20
00:17:39
00:17:37
6 110
12 152 Kolmajer Rafał Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M30 20
00:18:30
00:18:29
55
00:18:57
00:18:55
48
00:18:58
00:18:54
37
00:19:14
00:19:12
24
00:18:00
00:17:56
31
00:17:54
00:17:53
6 112
13 1078 Dziekoński Rafał Bydgoszcz Lekko spoceni 1982 M30



37
00:18:35
00:18:34
30
00:19:07
00:19:05
28
00:18:06
00:18:02
23
00:17:41
00:17:41
4 118
14 183 Twardowski Piotr Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1976 M30 27
00:19:02
00:19:00
35
00:18:21
00:18:21


22
00:18:36
00:18:35


40
00:18:24
00:18:24
4 124
15 395 Kubanek Lukasz Niemcz TEAMOCHAL 1983 M30

38
00:18:22
00:18:20


38
00:19:17
00:19:13
29
00:18:07
00:18:01
26
00:17:44
00:17:42
4 131
16 480 Pelc Marcin Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1984 M30 18
00:18:22
00:18:21
40
00:18:28
00:18:27
33
00:18:23
00:18:21




42
00:18:32
00:18:32
4 133
17 880 Kryske Mariusz Białe Błota Spójnia Białe Błota 1982 M30

34
00:18:21
00:18:18


31
00:19:08
00:19:06
38
00:18:37
00:18:34
44
00:18:42
00:18:40
4 147
18 99 Bedra Robert Bydgoszcz Czarne Stopy 1980 M30 17
00:18:11
00:18:11
46
00:18:38
00:18:36
52
00:19:08
00:19:06
44
00:19:27
00:19:26
49
00:18:52
00:18:48
43
00:18:38
00:18:38
6 150
19 37 Łaz Kamil Bydgoszcz wtlenie.pl/wTLENIE 1983 M30 22
00:18:42
00:18:41
56
00:19:00
00:18:59
112
00:21:02
00:20:55
58
00:19:59
00:19:58
61
00:19:15
00:19:15
39
00:18:23
00:18:21
6 175
20 499 SZCZEPANAIK CEZARY BYDGOSZCZ 1976 M30 39
00:19:24
00:19:21
52
00:18:52
00:18:49


47
00:19:37
00:19:35
48
00:18:52
00:18:50
47
00:18:48
00:18:47
5 181
21 558 Hoc Marek Bydgoszcz Lege artis 1978 M30 29
00:19:11
00:19:08
50
00:18:53
00:18:48


45
00:19:28
00:19:26


58
00:19:38
00:19:35
4 182
22 410 Grupa Marcin Przyłęki R2G 1977 M30 58
00:20:01
00:19:58
61
00:19:11
00:19:07
47
00:18:54
00:18:51
46
00:19:37
00:19:34
45
00:18:49
00:18:45
45
00:18:45
00:18:43
6 183
23 248 Bukowiński Michał Bydgoszcz 1978 M30 33
00:19:16
00:19:13


70
00:19:53
00:19:48
65
00:20:23
00:20:18
58
00:19:19
00:19:14
46
00:18:46
00:18:43
5 202
24 881 Szrajber Tomasz Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS w Bydgoszczy 1983 M30

88
00:19:58
00:19:54
50
00:19:05
00:19:03


46
00:18:51
00:18:45
29
00:17:51
00:17:50
4 213
25 927 Mruk Tomasz Bydgoszcz Czarne Stopy 1976 M30

65
00:19:23
00:19:15


60
00:20:04
00:19:59
50
00:18:53
00:18:49
49
00:18:51
00:18:45
4 224
26 17 Haize Tomek Bydgoszcz Baby Shark 1978 M30 42
00:19:33
00:19:31
67
00:20:47
00:19:17
64
00:19:37
00:19:31
52
00:19:55
00:19:51


80
00:20:04
00:20:01
5 225
27 7 Brzeziński Michał Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 15
00:18:01
00:18:01
108
00:20:19
00:20:19
193
00:22:45
00:22:40


71
00:19:47
00:19:47
37
00:18:18
00:18:17
5 231
28 486 Święcicki Wojciech Bydgoszcz FISHKA.pl 1977 M30 44
00:19:35
00:19:31
59
00:19:11
00:19:06


91
00:21:15
00:21:10
78
00:19:57
00:19:53
62
00:22:47
00:19:44
5 243
29 49 Lewandowski Rafał Bydgoszcz B4sport.pl 1979 M30

86
00:19:59
00:19:53
66
00:19:39
00:19:33
55
00:19:58
00:19:55


54
00:19:25
00:19:20
4 261
30 222 Nowak Przemysław Nowa Wieś Wielka Kabel Team Bydgoszcz 1985 M30 38
00:19:21
00:19:20
73
00:19:35
00:19:32


86
00:21:01
00:20:58
66
00:19:28
00:19:24


4 263
31 205 Hutek Andrzej Bydgoszcz 1984 M30

102
00:20:18
00:20:11
81
00:20:18
00:20:10
76
00:20:47
00:20:39
54
00:19:17
00:19:09
60
00:19:43
00:19:38
5 271
32 1083 SZERSZEŃ KAMIL BYDGOSZCZ RWT w Bydgoszczy 1978 M30



61
00:19:29
00:19:28
48
00:19:40
00:19:40
70
00:19:43
00:19:43
100
00:20:39
00:20:37
4 279
33 265 Obrębski Grzegorz Bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M30

93
00:20:10
00:20:05
94
00:20:31
00:20:25
74
00:20:41
00:20:35
63
00:19:25
00:19:20
50
00:19:12
00:19:08
5 280
34 175 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 64
00:20:12
00:20:07
82
00:19:51
00:19:46


75
00:20:42
00:20:38
92
00:20:18
00:20:13


4 313
35 726 Kowalski Jacek Bydgoszcz 1977 M30

89
00:20:01
00:19:57
108
00:20:53
00:20:48
78
00:20:45
00:20:41
80
00:19:59
00:19:55
66
00:19:49
00:19:47
5 313
36 488 Kowalik Marcin Bydgoszcz 1984 M30 57
00:19:59
00:19:58


118
00:21:09
00:21:05


72
00:19:55
00:19:48
74
00:19:59
00:19:58
4 321
37 794 Łukomski Piotr Bydgoszcz Szwederowo 1978 M30

100
00:20:20
00:20:10
91
00:20:28
00:20:21
93
00:21:25
00:21:14
83
00:20:12
00:20:00
83
00:20:09
00:20:03
5 350
38 144 Kurowski Kamil Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3Gravity 1985 M30 69
00:20:23
00:20:17
156
00:21:30
00:21:24
97
00:20:35
00:20:30
88
00:21:05
00:21:01
102
00:20:37
00:20:30


5 356
39 955 SIUCHNIŃSKI Tomasz Bydgoszcz SIEBIEGA 1977 M30

91
00:20:06
00:20:01
85
00:20:20
00:20:17
122
00:22:10
00:22:04
59
00:19:19
00:19:14


4 357
40 189 Jakś Grzegorz Inowrocław Alpimade Team 1978 M30 71
00:20:26
00:20:23
96
00:20:13
00:20:08
136
00:21:23
00:21:18


106
00:20:49
00:20:43
91
00:20:27
00:20:24
5 364
41 712 Strzałka Robert Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego 1982 M30 97
00:24:20
00:21:18
101
00:21:43
00:20:11
98
00:22:05
00:20:32


86
00:21:42
00:20:09


4 382
42 208 Wilk Łukasz Bydgoszcz #runaddicts 1983 M30 75
00:20:43
00:20:39
129
00:20:54
00:20:48
117
00:21:10
00:21:05


108
00:20:57
00:20:49
84
00:20:13
00:20:08
5 384
43 65 Bilicki Wojciech Bydgoszcz 1980 M30 100
00:22:53
00:21:20
133
00:22:36
00:21:00
129
00:21:18
00:21:11
108
00:23:21
00:21:42
98
00:22:00
00:20:27
96
00:22:02
00:20:27
6 402
44 225 Dziekan Wojciech Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1979 M30 113
00:23:09
00:21:31
123
00:20:51
00:20:39


70
00:20:30
00:20:27


104
00:20:49
00:20:44
4 410
45 564 Lisowski Michał bydgoszcz 1985 M30 109
00:22:58
00:21:26
121
00:20:46
00:20:39
113
00:21:04
00:20:57




81
00:21:34
00:20:01
4 424
46 414 Gżyl Mikołaj Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team 1983 M30 137
00:23:38
00:22:05
168
00:21:46
00:21:36
104
00:20:51
00:20:43
98
00:21:30
00:21:24
109
00:20:57
00:20:51
124
00:22:41
00:21:09
6 435
47 389 Janyska Krzysztof Bydgoszcz 1983 M30 96
00:21:24
00:21:18
143
00:21:21
00:21:12
157
00:22:03
00:21:54
136
00:23:59
00:22:26
95
00:20:31
00:20:25
109
00:20:53
00:20:49
6 436
48 284 Wasilewski Darek Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 83
00:22:25
00:20:54
209
00:23:44
00:22:13
150
00:23:24
00:21:48
143
00:24:06
00:22:31
119
00:21:11
00:21:02
97
00:22:00
00:20:28
6 442
49 192 Mucha Marcin Pawłówek Batrunners 1978 M30 122
00:21:45
00:21:39
178
00:21:51
00:21:43
121
00:21:20
00:21:09
117
00:22:02
00:21:53
99
00:20:36
00:20:28
110
00:21:00
00:20:49
6 447
50 290 Sieracki Krzysztof Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1985 M30 74
00:20:38
00:20:37
198
00:22:06
00:21:59
77
00:20:08
00:20:03


336
00:26:38
00:26:24
99
00:20:36
00:20:34
5 448
51 505 DACH ŁUKASZ Bydgoszcz 1982 M30 84
00:22:31
00:20:59
134
00:22:33
00:21:01
123
00:21:17
00:21:10
130
00:22:28
00:22:22
116
00:21:06
00:20:59


5 453
52 281 Brzeziński Paweł Bydgoszcz R2G 1977 M30 152
00:23:52
00:22:16
184
00:23:17
00:21:47
138
00:21:27
00:21:21
99
00:21:31
00:21:26
113
00:21:00
00:20:54
105
00:20:48
00:20:44
6 455
53 264 Czyżewski Sebastian Bydgoszcz 1976 M30 94
00:22:53
00:21:17
165
00:21:45
00:21:33
140
00:21:42
00:21:29
105
00:21:46
00:21:37


120
00:22:37
00:21:05
5 459
54 625 Durałek Andrzej Pruszcz Pruszcz 1976 M30 215
00:26:48
00:23:43
174
00:23:12
00:21:40
132
00:21:20
00:21:13
120
00:22:11
00:22:03
123
00:21:17
00:21:11
123
00:22:40
00:21:08
6 498
55 1014 Ochendal Maciej BYdgoszcz TriSpace 1980 M30

137
00:21:09
00:21:03
128
00:21:15
00:21:11
149
00:22:41
00:22:35
120
00:22:37
00:21:04
121
00:22:37
00:21:05
5 506
56 361 Stelter Jakub Bydgoszcz Katolik Team 1983 M30 154
00:23:58
00:22:19
141
00:21:23
00:21:10
102
00:20:52
00:20:41


114
00:21:06
00:20:56


4 511
57 387 Gierach Marcin Niemcz TRISPACE/TREK/G-TEAM 1977 M30

175
00:21:50
00:21:41
148
00:21:55
00:21:43


105
00:22:09
00:20:36
92
00:21:56
00:20:26
4 520
58 593 Juchacz Michał Inowrocław Dziki z Balczewa 1978 M30 243
00:27:35
00:24:35
215
00:23:54
00:22:20
144
00:21:42
00:21:36
145
00:24:05
00:22:32
132
00:22:51
00:21:17
116
00:20:59
00:20:55
6 537
59 45 Topczewski Gracjan Bydgoszcz TriSpace Trek 1976 M30

282
00:26:21
00:23:11
124
00:21:23
00:21:10
64
00:21:47
00:20:15
79
00:21:25
00:19:53


4 549
60 155 Szwarc Paweł Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30 181
00:22:56
00:22:50
173
00:23:18
00:21:40
153
00:23:27
00:21:52
124
00:25:15
00:22:11
430
00:42:48
00:38:10
102
00:20:49
00:20:42
6 552
61 120 Wieczorek Jakub Bydgoszcz Run4Fun 1980 M30 115
00:21:36
00:21:32
151
00:22:52
00:21:21




125
00:21:20
00:21:11
163
00:23:30
00:21:57
4 554
62 301 Pasieka Tomasz Mrocza #maratonyweroniki 1976 M30 70
00:20:26
00:20:22
181
00:23:17
00:21:45


165
00:25:59
00:22:56


141
00:23:04
00:21:30
4 557
63 843 Gackowski Szymon Bydgoszcz Bydgoszcz na Start 1981 M30

212
00:25:20
00:22:16
162
00:23:43
00:22:05
131
00:23:59
00:22:22
141
00:22:59
00:21:25
126
00:22:42
00:21:11
5 560
64 746 Wesołowski Paweł Bydgoszcz 1981 M30

220
00:24:02
00:22:27
161
00:22:15
00:22:04
126
00:22:22
00:22:17
133
00:21:24
00:21:18
150
00:21:50
00:21:43
5 570
65 630 Kędzierski Rafał Bydgoszcz DE-STRESS 1977 M30 80
00:20:52
00:20:47
130
00:20:58
00:20:53
168
00:22:25
00:22:14


195
00:22:53
00:22:48


4 573
66 25 Łęgowski Łukasz Bydgoszcz 1985 M30 124
00:23:15
00:21:45
166
00:23:04
00:21:34


171
00:24:35
00:23:03
121
00:22:38
00:21:05


4 582
67 111 Konopiński Tomasz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M30

326
00:25:23
00:23:44
143
00:23:12
00:21:35
63
00:20:15
00:20:11


52
00:19:20
00:19:15
4 584
68 968 Nagorzyski Arkadiusz Bydgoszcz Mudfoxes 1983 M30



250
00:24:02
00:23:46
160
00:23:07
00:22:53
115
00:21:10
00:20:56
112
00:22:24
00:20:51
4 637
69 548 Kisiel Tomasz Bydgoszcz LP 500 1976 M30

132
00:21:07
00:21:00
263
00:27:13
00:24:09
194
00:26:34
00:23:28
171
00:23:56
00:22:14
144
00:21:37
00:21:32
5 641
70 377 Olejniczak Marek Bydgoszcz 1977 M30 130
00:23:25
00:21:49
200
00:23:40
00:22:05
174
00:22:31
00:22:20


178
00:24:02
00:22:26
166
00:23:37
00:22:01
5 648
71 288 Fogt Maciej Kruszyn CB163 1981 M30 92
00:22:48
00:21:14
410
00:28:50
00:25:41
111
00:21:05
00:20:55


389
00:32:09
00:28:59
57
00:19:37
00:19:32
5 649
72 386 Kończal Robert Bydgoszcz 1983 M30 142
00:22:14
00:22:09
199
00:22:10
00:22:03
149
00:23:19
00:21:45




162
00:23:29
00:21:55
4 652
73 293 Sztejka Damian Bydgoszcz Benefit-KSO Odszkodowania 1976 M30 125
00:23:17
00:21:45
196
00:22:09
00:21:59


177
00:24:41
00:23:07
189
00:24:15
00:22:42
180
00:23:55
00:22:19
5 671
74 720 Szulc Radosław Bydgoszcz 1983 M30 141
00:22:08
00:22:08
298
00:23:34
00:23:24
181
00:22:34
00:22:26
426
00:37:38
00:33:02
170
00:22:22
00:22:14
183
00:24:00
00:22:26
6 675
75 796 CIEPŁOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1977 M30

155
00:21:27
00:21:23
145
00:21:44
00:21:37


156
00:22:01
00:21:53
221
00:25:02
00:23:25
4 677
76 638 Matowski Maciej Bydgoszcz 1984 M30 199
00:24:51
00:23:14
193
00:23:36
00:21:55
142
00:23:10
00:21:33




152
00:23:17
00:21:44
4 686
77 612 Woźniak Adam Bydgoszcz 1979 M30

153
00:21:31
00:21:22
155
00:22:03
00:21:53


174
00:22:34
00:22:23
211
00:26:29
00:23:17
4 693
78 100 Górny Maciej Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1983 M30 139
00:23:43
00:22:08


290
00:28:10
00:24:55
201
00:25:31
00:23:51
192
00:24:29
00:22:46
167
00:23:44
00:22:01
5 699
79 296 Dering Tomasz Osielsko bydgoskie żółwie 1981 M30 108
00:22:59
00:21:25


347
00:31:22
00:26:50
134
00:24:02
00:22:25
312
00:28:49
00:25:44
156
00:23:24
00:21:48
5 710
80 116 Widźgowski Przemysław Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M30 148
00:22:19
00:22:13
255
00:22:56
00:22:49
186
00:22:45
00:22:34
205
00:24:06
00:23:56


176
00:22:26
00:22:15
5 715
81 441 Cyl Dawid Bydgoszcz FordonRunners / Zielony Pelikan 1980 M30 131
00:21:59
00:21:53
208
00:23:46
00:22:12
177
00:22:33
00:22:24
217
00:24:12
00:24:04


232
00:26:56
00:23:50
5 733
82 59 Kulbaka Dawid Bydgoszcz 1985 M30 146
00:23:45
00:22:11
237
00:24:15
00:22:39
182
00:24:06
00:22:30


183
00:24:07
00:22:32


4 748
83 61 Warczak Jakub Bydgoszcz TEAMOCHAL 1983 M30 151
00:23:48
00:22:16




228
00:26:03
00:24:24
182
00:24:06
00:22:31
188
00:22:37
00:22:31
4 749
84 515 Rzemek Sławomir Bydgoszcz Fordon Runners 1980 M30 202
00:26:16
00:23:15
216
00:24:02
00:22:24
217
00:24:44
00:23:08
192
00:26:28
00:23:22
339
00:28:22
00:26:34
145
00:21:41
00:21:35
6 755
85 456 Górecki Łukasz Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1985 M30 205
00:26:22
00:23:20
259
00:24:26
00:22:52


196
00:25:16
00:23:40
185
00:24:20
00:22:34
170
00:23:43
00:22:04
5 756
86 166 Mańkowski Łukasz Chełmża 1984 M30 103
00:22:58
00:21:21
269
00:24:33
00:22:58


216
00:25:45
00:24:04


174
00:23:47
00:22:08
4 762
87 584 Stanecki Maciej Osielsko 1983 M30 175
00:24:22
00:22:45
294
00:25:01
00:23:19


213
00:27:07
00:24:01
203
00:24:35
00:22:57
175
00:23:49
00:22:09
5 766
88 230 Wolski Adam Bydgoszcz Real Madryt 1983 M30 189
00:24:30
00:22:54
256
00:24:24
00:22:49
194
00:24:12
00:22:40
233
00:29:18
00:24:34
349
00:29:52
00:26:45
161
00:21:57
00:21:55
6 777
89 585 Szulc Rafał TARKOWO DOLNE Run Bydgoszcz 1984 M30 192
00:24:39
00:23:06
233
00:24:09
00:22:37
218
00:24:44
00:23:10
191
00:25:01
00:23:22
194
00:24:25
00:22:48


5 795
90 197 Chłopek Tomasz Bydgoszcz 1982 M30 230
00:27:13
00:24:08
267
00:25:59
00:22:57
238
00:25:11
00:23:31
180
00:24:47
00:23:11
154
00:22:03
00:21:50


5 802
91 817 Danielewski Rafał Bydgoszcz ROBOTNIK TOPORZYSKO 1980 M30

232
00:24:10
00:22:36
213
00:24:36
00:23:01


201
00:24:29
00:22:55
169
00:25:07
00:22:03
4 815
92 502 Klessa Krystian Bydgoszcz 1984 M30 255
00:28:14
00:25:05
244
00:24:16
00:22:43
184
00:24:09
00:22:32
187
00:24:52
00:23:18
207
00:24:41
00:23:02


5 822
93 52 Lubiszewski Bartosz Łabiszyn 1985 M30 173
00:24:09
00:22:37
242
00:24:18
00:22:42


255
00:26:43
00:25:04
218
00:24:54
00:23:18
198
00:24:31
00:22:56
5 831
94 636 Łyszczarz Błażej Bydgoszcz 1979 M30 200
00:24:49
00:23:14
311
00:25:15
00:23:33
230
00:24:56
00:23:23


206
00:24:40
00:23:02
202
00:26:05
00:23:00
5 838
95 570 APANASIEWICZ Bartosz Bydgoszcz RunSpace.pl 1978 M30 157
00:22:26
00:22:22
425
00:30:41
00:26:02
208
00:23:04
00:22:52
161
00:23:00
00:22:55
351
00:28:36
00:26:52
324
00:31:21
00:26:37
6 850
96 856 Siuda Rafał Bydgoszcz RUN BDG 1977 M30

214
00:25:35
00:22:17


138
00:24:09
00:22:27
401
00:34:46
00:30:11
107
00:22:25
00:20:47
4 860
97 899 Karolewski Robert Osówiec 1980 M30

275
00:24:52
00:23:03
267
00:26:02
00:24:15
204
00:25:37
00:23:55
226
00:25:16
00:23:31
192
00:24:27
00:22:50
5 889
98 121 Grajewski Mateusz Świecie Run4Fun 1983 M30 201
00:24:46
00:23:15
287
00:24:43
00:23:12
247
00:25:15
00:23:38
227
00:25:55
00:24:19
222
00:23:30
00:23:22
241
00:25:53
00:24:14
6 891
99 27 Rydlewski Andrzej Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1979 M30 219
00:25:21
00:23:47


260
00:25:40
00:24:07
238
00:24:54
00:24:44
243
00:25:26
00:23:48
197
00:24:34
00:22:55
5 897
100 1000 Biedziak Piotr Bydgoszcz Bike Puls Spin 1979 M30

270
00:26:06
00:22:59
226
00:26:24
00:23:20
197
00:26:52
00:23:43
204
00:24:39
00:22:57


4 897
101 966 Sendrowicz Mariusz Bydgoszcz 1981 M30

238
00:24:23
00:22:39
209
00:24:37
00:22:54
202
00:25:40
00:23:55


250
00:29:06
00:24:24
4 899
102 770 Kutowski Przemysław Bukowiec 1977 M30

268
00:23:06
00:22:58
214
00:23:08
00:23:03
222
00:24:18
00:24:11
227
00:23:38
00:23:32


4 931
103 1094 Rak Aleksander Bydgoszcz 1985 M30



305
00:25:30
00:25:22
322
00:28:25
00:26:47
186
00:24:14
00:22:38
129
00:22:45
00:21:14
4 942
104 334 Grechuta Tomasz Bydgoszcz BKSzW 1983 M30 180
00:24:23
00:22:49
347
00:25:55
00:24:15


268
00:27:15
00:25:23


157
00:23:31
00:21:49
4 952
105 697 Pawłowski Michał Bydgoszcz 1982 M30 150
00:25:22
00:22:14
441
00:29:46
00:26:28


235
00:26:13
00:24:39
291
00:26:35
00:24:56
289
00:28:26
00:25:18
5 965
106 353 Kuzioła Marcin Bydgoszcz 1979 M30 169
00:25:28
00:22:27
322
00:25:16
00:23:41


248
00:26:38
00:24:57


226
00:26:39
00:23:32
4 965
107 552 Dąbrowski Bartosz Bydgoszcz Sportowa Pasja 1984 M30 190
00:25:58
00:22:56
286
00:26:12
00:23:12
257
00:27:06
00:24:02
267
00:28:28
00:25:22
258
00:25:49
00:24:12


5 972
108 662 Babicz Radosław Bydgoszcz 1984 M30 204
00:26:24
00:23:19
329
00:25:29
00:23:46


273
00:30:11
00:25:32
176
00:24:16
00:22:25


4 982
109 992 Szrajda Marcin Bydgoszcz 1983 M30

258
00:22:55
00:22:52
283
00:24:48
00:24:42


249
00:24:13
00:24:01
194
00:22:55
00:22:52
4 984
110 469 Sznajder Seweryn Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 252
00:28:07
00:24:54
368
00:27:55
00:24:49
279
00:27:40
00:24:35
209
00:27:03
00:23:57


247
00:27:29
00:24:19
5 987
111 657 Wiśniewski Przemysław Bydgoszcz 1977 M30 279
00:30:44
00:26:07
383
00:26:54
00:25:04
277
00:26:10
00:24:27
210
00:25:35
00:23:58
229
00:25:08
00:23:33


5 995
112 204 Sudoł Jacek Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1978 M30

263
00:24:35
00:22:53
291
00:28:01
00:24:57
243
00:26:35
00:24:50
213
00:24:53
00:23:12


4 1010
113 1053 Tomaszewski Jordan Niemcz TriFriends 1985 M30



285
00:24:50
00:24:44
279
00:25:48
00:25:43
242
00:24:00
00:23:48
212
00:23:22
00:23:18
4 1018
114 185 Krahl Radek Bydgoszcz 1979 M30 231
00:27:14
00:24:11
278
00:24:42
00:23:05


208
00:25:43
00:23:57


302
00:28:48
00:25:39
4 1019
115 213 Grapatyn Piotr Bydgoszcz AŚ Bydgoszcz 1976 M30 203
00:23:24
00:23:19
331
00:25:32
00:23:51
316
00:27:12
00:25:39
285
00:30:26
00:25:54
265
00:24:28
00:24:19
283
00:26:37
00:25:06
6 1036
116 257 Sikorski Jarek bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M30 264
00:28:45
00:25:38
414
00:27:34
00:25:49
314
00:27:21
00:25:38
303
00:29:23
00:26:13
252
00:25:52
00:24:05
218
00:26:29
00:23:24
6 1037
117 451 Szulc Jarosław Przyłęki Szulc Team 1979 M30 216
00:26:47
00:23:44
336
00:25:49
00:23:59


260
00:26:54
00:25:15
234
00:25:27
00:23:37


4 1046
118 555 Wiśniewski Dawid Bydgoszcz CzarDzieci.pl 1980 M30 223
00:25:32
00:23:53
320
00:25:19
00:23:38
298
00:26:42
00:25:03


287
00:26:32
00:24:52
242
00:25:55
00:24:15
5 1050
119 84 Gackowski Michał Bydgoszcz 1977 M30 254
00:28:09
00:24:55
343
00:25:58
00:24:10


242
00:27:54
00:24:48


231
00:26:56
00:23:48
4 1070
120 218 staniek marcin solec kujawski Biegacze mogą DŁUŻEJ ;) 1982 M30

280
00:24:52
00:23:08
241
00:25:17
00:23:36
302
00:27:52
00:26:12
368
00:30:48
00:27:42
253
00:29:07
00:24:27
5 1076
121 467 Michalski Artur Łochowo RUN BYDGOSZCZ 1978 M30 250
00:28:02
00:24:51
321
00:26:44
00:23:40


287
00:30:38
00:25:57
400
00:34:45
00:30:10
248
00:27:29
00:24:20
5 1106
122 431 Szyszka Radosław Bydgoszcz 1982 M30

352
00:26:03
00:24:24
271
00:25:55
00:24:20
357
00:29:34
00:27:59
239
00:25:19
00:23:46
246
00:25:53
00:24:17
5 1108
123 406 Małecki Tomasz Złotniki Kujawskie 1982 M30 276
00:29:12
00:26:02
400
00:27:06
00:25:20
340
00:29:46
00:26:36
254
00:28:09
00:25:04
321
00:30:39
00:25:59
267
00:27:47
00:24:37
6 1118
124 805 Bauman Krystian Tur Drużyna Szpiku 1985 M30

397
00:28:38
00:25:19
243
00:25:18
00:23:37
350
00:30:57
00:27:40
271
00:27:34
00:24:26
258
00:27:39
00:24:30
5 1122
125 549 QUAAS Lukasz Bydgoszcz Na Treningu Życiem 1979 M30 239
00:26:02
00:24:26
384
00:26:45
00:25:04


277
00:27:26
00:25:42


234
00:25:36
00:23:54
4 1134
126 211 Nadzieja Piotr Bydgoszcz 1977 M30

351
00:27:40
00:24:23


250
00:26:40
00:24:57
275
00:27:31
00:24:28
265
00:27:49
00:24:36
4 1141
127 574 Skiera Krzysztof Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1976 M30 253
00:28:08
00:24:54
480
00:31:45
00:28:30
362
00:30:54
00:27:39
257
00:28:12
00:25:09
278
00:26:17
00:24:36


5 1150
128 576 Kaminski Grzegorz Wiecbork TKKF WODNIK WIĘCBORK 1980 M30

273
00:23:09
00:23:01
297
00:25:13
00:25:01
315
00:26:40
00:26:29
306
00:27:28
00:25:33
276
00:27:52
00:24:48
5 1152
129 345 Baczyński Łukasz Bydgoszcz 1983 M30 220
00:25:26
00:23:48
323
00:23:54
00:23:41
338
00:28:13
00:26:33
289
00:27:36
00:25:58


338
00:30:19
00:27:09
5 1170
130 893 Krawisz Maciej Łochowo LP500 1976 M30

307
00:25:05
00:23:31


256
00:28:10
00:25:05
388
00:32:09
00:28:59
220
00:25:05
00:23:25
4 1171
131 665 Turalski Maciej Bydgoszcz 1983 M30 240
00:27:45
00:24:30


295
00:26:43
00:25:01
313
00:29:37
00:26:27
324
00:27:56
00:26:05


4 1172
132 199 Remlinger Michał Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M30 227
00:28:38
00:24:05
364
00:27:59
00:24:42




293
00:28:03
00:25:01
317
00:30:59
00:26:18
4 1201
133 545 Idczak Piotr Niemcz 1984 M30 298
00:31:42
00:27:11
342
00:28:39
00:24:07
256
00:25:43
00:24:00
307
00:29:33
00:26:20




4 1203
134 911 Bączkowski Cyprian Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30

399
00:27:05
00:25:20


300
00:29:21
00:26:11
273
00:26:14
00:24:27
245
00:27:22
00:24:16
4 1217
135 653 Brzykcy Mateusz Wtelno 1985 M30 222
00:25:22
00:23:49
357
00:26:09
00:24:33




344
00:28:28
00:26:38
295
00:28:32
00:25:26
4 1218
136 1076 Nowacki Michał Marcinkowo 1976 M30



266
00:27:15
00:24:11
282
00:28:56
00:25:49
333
00:29:32
00:26:23
340
00:30:26
00:27:15
4 1221
137 703 Murawiec Krzysztof Murowaniec Nadkanale Łochowo Trial Team 1977 M30 257
00:28:16
00:25:07
371
00:26:24
00:24:51


316
00:29:35
00:26:30
355
00:28:39
00:27:01
296
00:28:35
00:25:27
5 1224
138 466 kreński tomasz Żołędowo TEAMOCHAL 1977 M30 284
00:29:35
00:26:21
451
00:28:36
00:26:48
364
00:30:58
00:27:43
338
00:30:17
00:27:11
313
00:28:55
00:25:46
298
00:28:38
00:25:30
6 1233
139 463 Raczycki Tomasz Pawlowek 1977 M30 258
00:28:20
00:25:09




335
00:31:43
00:27:09
290
00:26:39
00:24:55
351
00:32:39
00:27:59
4 1234
140 622 Sławiński Piotr Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1982 M30 208
00:26:31
00:23:25
430
00:29:17
00:26:08


324
00:28:40
00:26:49
300
00:28:22
00:25:18


4 1262
141 64 GORGOL Tomasz BYDGOSZCZ LP500 1978 M30

369
00:27:55
00:24:50
393
00:34:15
00:29:38
144
00:25:37
00:22:31
361
00:31:54
00:27:19


4 1267
142 67 Jasiniecki Wojciech Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1979 M30 259
00:26:51
00:25:11
393
00:28:28
00:25:18
353
00:30:23
00:27:15
373
00:31:42
00:28:35
417
00:36:42
00:32:03
285
00:28:20
00:25:11
6 1270
143 841 Kurland Sebastian Bydgoszcz Biegam bo lubię... 1977 M30

415
00:30:21
00:25:50
303
00:25:28
00:25:18
311
00:26:31
00:26:24
320
00:26:08
00:25:58
336
00:28:41
00:27:00
5 1270
144 681 Gołczyński Tomasz Bydgoszcz 1977 M30 261
00:30:01
00:25:25
398
00:27:01
00:25:20


310
00:29:32
00:26:22


309
00:28:57
00:25:50
4 1278
145 299 Andrzejewski Dariusz Bydgoszcz ZS 19 Team 1978 M30 288
00:28:09
00:26:31
466
00:29:23
00:27:42
379
00:30:25
00:28:44
344
00:30:32
00:27:23
342
00:29:43
00:26:37
332
00:30:05
00:26:57
6 1306
146 988 Spychalski Radosław Bydgoszcz R2G 1979 M30

388
00:28:19
00:25:07


358
00:31:15
00:28:02
309
00:28:47
00:25:40
261
00:27:35
00:24:31
4 1316
147 492 Janulewicz Jakub Bydgoszcz 1979 M30 260
00:28:29
00:25:22


348
00:30:04
00:26:50
352
00:30:59
00:27:46
367
00:30:44
00:27:33
356
00:33:09
00:28:26
5 1316
148 535 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Szybki Inaczej 1977 M30 251
00:27:58
00:24:52
404
00:28:31
00:25:28
321
00:27:36
00:25:51
349
00:32:22
00:27:39




4 1325
149 691 Dober Damian Bydgoszcz Rekiny Osielsko 1977 M30 326
00:32:48
00:28:15
437
00:29:24
00:26:18


364
00:29:43
00:28:09
340
00:29:41
00:26:34
313
00:29:09
00:25:56
5 1343
150 89 Mikuła Tomasz Szubin GORDON RUN 1979 M30 287
00:31:05
00:26:30
449
00:29:51
00:26:37
368
00:31:04
00:27:52
353
00:30:56
00:27:46
353
00:28:37
00:26:55
357
00:33:08
00:28:31
6 1350
151 550 Grylewicz Tomasz Bydgoszcz 1982 M30 236
00:27:27
00:24:21
445
00:29:48
00:26:31
372
00:29:49
00:28:02
306
00:29:26
00:26:19




4 1359
152 971 Mrówczyński Sebastian Bydgoszcz 22. ODN 1979 M30

344
00:27:15
00:24:11
301
00:28:17
00:25:12


418
00:35:24
00:32:17
297
00:28:40
00:25:29
4 1360
153 262 Kadow Rafał Łabiszyn Biegam bo lubie 1985 M30

431
00:29:17
00:26:09
302
00:28:18
00:25:14
325
00:28:40
00:26:49


312
00:29:04
00:25:55
4 1370
154 509 Pera Marek Bydgoszcz 1983 M30 347
00:36:13
00:31:30
492
00:34:23
00:29:49
351
00:30:19
00:27:11
425
00:37:38
00:33:02
375
00:31:31
00:28:14
325
00:29:55
00:26:40
6 1398
155 809 Małecki Tomasz Bydgoszcz DRUŻYNA SZPIKU 1982 M30

376
00:28:19
00:24:59
326
00:27:44
00:26:03
363
00:31:23
00:28:05
352
00:30:01
00:26:53


4 1417
156 589 ZAREMBA JAROSŁAW BYDGOSZCZ SZYBCY I WŚCIEKLI 1978 M30 342
00:35:07
00:30:30
458
00:30:24
00:27:15
330
00:29:17
00:26:11
377
00:32:03
00:28:57


371
00:34:06
00:29:28
5 1420
157 40 Pyjos Marcin Bydgoszcz Atos 1980 M30 286
00:29:34
00:26:30
467
00:30:56
00:27:45
366
00:30:56
00:27:49
402
00:33:58
00:30:43


370
00:33:47
00:29:13
5 1424
158 198 Siminski Wojciech Bydgoszcz 1979 M30 263
00:28:40
00:25:35
433
00:29:19
00:26:16
367
00:31:05
00:27:52
368
00:31:26
00:28:16




4 1431
159 196 Karski Przemysław Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1985 M30 242
00:27:42
00:24:33
447
00:29:50
00:26:33




380
00:31:54
00:28:38
364
00:33:34
00:28:49
4 1433
160 686 Ronkiewicz Bartosz Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1979 M30 325
00:32:54
00:28:12
471
00:32:35
00:28:03
381
00:31:58
00:28:46
381
00:33:40
00:29:06
386
00:31:58
00:28:47
355
00:33:03
00:28:23
6 1442
161 522 Cap Ryszard Zawiercie 1981 M30 309
00:32:10
00:27:32
442
00:28:08
00:26:30


411
00:32:54
00:31:15
385
00:31:57
00:28:46
343
00:28:54
00:27:22
5 1448
162 614 Kukliński Rafał Bydgoszcz 1978 M30 337
00:34:04
00:29:22


384
00:33:27
00:28:51
401
00:35:13
00:30:30
379
00:33:11
00:28:34


4 1501
163 984 Kamiński Grzegorz Solec Kujawski 1980 M30



399
00:34:35
00:31:16
386
00:32:29
00:29:23
372
00:32:47
00:28:07
347
00:32:10
00:27:38
4 1504
164 39 Brągiel Jakub Bydgoszcz Vege Runners 1983 M30 323
00:33:00
00:28:11
498
00:35:15
00:30:28
398
00:35:52
00:31:08
415
00:36:50
00:31:59
404
00:35:07
00:30:22
384
00:37:14
00:31:10
6 1509
165 1047 Paliński Grzegorz Bydgoszcz 1979 M30



386
00:33:45
00:29:10
383
00:32:30
00:29:14
407
00:35:13
00:30:34
368
00:33:49
00:29:10
4 1544
166 854 wolski marek bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30

448
00:29:47
00:26:35
346
00:29:59
00:26:50
390
00:34:16
00:29:32


363
00:33:23
00:28:42
4 1547
167 862 Medziński Mariusz Bydgoszcz FC Fordon 1977 M30

478
00:33:06
00:28:27
357
00:30:31
00:27:27


396
00:31:28
00:29:46
327
00:31:22
00:26:50
4 1558
168 237 Wróblewicz Mariusz Nakło nad Notecią Nakielski Klub Biegacza 1977 M30 329
00:33:04
00:28:32
476
00:31:31
00:28:14
387
00:32:22
00:29:13


383
00:31:54
00:28:39


4 1575
169 231 Żychowski Rafał Zalesie 1984 M30 346
00:35:53
00:31:18
501
00:34:03
00:30:50


423
00:37:36
00:32:54
419
00:35:54
00:32:46
388
00:37:03
00:32:26
5 1576
170 48 Stefanowicz Wojtek Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M30

520
00:41:55
00:37:11
400
00:36:01
00:31:19
393
00:34:22
00:29:39
431
00:42:49
00:38:13
392
00:38:18
00:33:41
5 1616
171 195 Żurawski Michał Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia 1976 M30 341
00:35:10
00:30:28
500
00:35:26
00:30:50
404
00:37:57
00:33:18
419
00:34:14
00:32:30




4 1664
172 62 Rabinek Paweł Bydgoszcz 1984 M30 345
00:34:15
00:31:06
499
00:35:07
00:30:31
402
00:36:41
00:32:08


420
00:36:27
00:33:10


4 1666
173 381 KRZYŻAŃSKI PRZEMYSŁAW BYDGOSZCZ BydgoszczTriathlonTeamJunior 1976 M30

496
00:33:29
00:30:10


410
00:35:53
00:31:07
415
00:34:34
00:31:14
358
00:33:09
00:28:35
4 1679
174 752 Danielek Adam Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić! 1978 M30

504
00:34:30
00:31:12


428
00:38:24
00:33:47
424
00:40:00
00:35:21
391
00:39:40
00:33:37
4 1747

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 756 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz TEAMOCHAL 1983 M30

41
00:18:29
00:18:27
36
00:18:28
00:18:23
33
00:19:12
00:19:08




3 110
2 270 Zboiński Filip Bydgoszcz R2G 1985 M30

62
00:19:14
00:19:11


67
00:20:26
00:20:24
51
00:18:55
00:18:51


3 180
3 1072 Szyszka Mariusz Bydgoszcz 1 Pomorska Brygada Logistyczna 1978 M30



75
00:20:06
00:20:00
71
00:20:31
00:20:28
35
00:18:27
00:18:23


3 181
4 1180 SPRASZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ 1980 M30





121
00:26:37
00:22:04
87
00:20:16
00:20:10
55
00:19:30
00:19:28
3 263
5 904 Ślaziński Daniel Bydgoszcz 1% dla Darii Biel 1977 M30

142
00:21:22
00:21:11
106
00:22:17
00:20:45




76
00:23:02
00:19:59
3 324
6 1038 Salamon Wojciech Chełmża 1982 M30



196
00:24:20
00:22:42


122
00:22:42
00:21:10
95
00:22:00
00:20:27
3 413
7 107 Boinski Sebastian Bydgoszcz 1978 M30 106
00:22:59
00:21:24
182
00:23:20
00:21:46
163
00:22:16
00:22:08






3 451
8 394 Zieliński Maciej Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1979 M30 93
00:22:53
00:21:16
195
00:22:10
00:21:58




166
00:23:44
00:22:08


3 454
9 724 góra krystian Bydgoszcz XYZ 1983 M30

170
00:24:39
00:21:37
134
00:22:52
00:21:14
185
00:24:57
00:23:16




3 489
10 866 Sobczak Krzysztof Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30

176
00:23:14
00:21:42
165
00:22:16
00:22:11


175
00:24:05
00:22:24


3 516
11 283 Mielcarski Michał Solec Kujawski MIELCAR TEAM 1981 M30

197
00:22:16
00:21:59


147
00:22:41
00:22:32
179
00:22:36
00:22:27


3 523
12 261 Piekarski Arek Bydgoszcz 1981 M30 145
00:23:46
00:22:11
271
00:24:41
00:23:00




323
00:29:18
00:26:05


3 739
13 639 Sikorski Rafał Bydgoszcz 1979 M30 191
00:24:35
00:23:01




297
00:29:11
00:26:03
266
00:26:00
00:24:20


3 754
14 781 Bernacki Dominik Czarnowo 1980 M30

308
00:25:13
00:23:32
254
00:25:36
00:23:55


280
00:26:36
00:24:37


3 842
15 520 Grubich Arek Niemcz 1978 M30 354
00:41:32
00:36:52
306
00:25:14
00:23:31


284
00:27:43
00:25:53




3 944
16 948 Karaszewski Marcin Btdgoszcz 1979 M30

450
00:29:50
00:26:42
336
00:28:08
00:26:25




288
00:28:19
00:25:14
3 1074
17 1048 Woźniak Radek Bydgoszcz Bozita Polska 1983 M30



383
00:32:00
00:28:51
370
00:31:41
00:28:30
363
00:30:29
00:27:19


3 1116
18 1258 AUGUSTYNOWICZ Roman Bydgoszcz 1979 M30

513
00:39:30
00:34:53


431
00:40:14
00:35:37


385
00:37:47
00:31:44
3 1329
19 1030 AUGUSTYNOWICZ Roman Bydgoszcz 1979 M30

513
00:39:30
00:34:53


431
00:40:14
00:35:37


385
00:37:47
00:31:44
3 1329
20 762 Ryłko Marcin Bydgoszcz TEAMOCHAL 1979 M30

16
00:17:38
00:17:36


9
00:17:52
00:17:49




2 25
21 1127 EJSMONT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ PILSKI SPORT 1977 M30



55
00:19:12
00:19:11
53
00:19:54
00:19:52




2 108
22 618 Hoffman Jarosław Bydgoszcz TEAMOCHAL 1979 M30





62
00:20:13
00:20:10
62
00:19:22
00:19:18


2 124
23 628 DAHMS ADAM BYDGOSZCZ MEDI TEAM 1978 M30

76
00:19:37
00:19:36
53
00:19:10
00:19:07






2 129
24 479 Wesolowski Patryk Bydgoszcz Kancelaria Lighthouse 1983 M30 67
00:20:14
00:20:12
81
00:19:46
00:19:42








2 148
25 934 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Intel Runners / biegamyrazem.pl 1984 M30

80
00:19:47
00:19:42
80
00:20:13
00:20:09






2 160
26 514 Bała Artur Bydgoszcz może i powoli ale za to byle jak 1985 M30 99
00:23:00
00:21:20
157
00:21:33
00:21:25








2 256
27 878 Szałkowski Michał Koronowo 1981 M30

163
00:21:45
00:21:30
141
00:21:41
00:21:30






2 304
28 749 Hirt Tomasz Bydgoszcz 1982 M30

187
00:21:59
00:21:48






142
00:23:01
00:21:30
2 329
29 1046 Wolsztyński Daniel Bydgoszcz Polska 1990 M30



210
00:22:58
00:22:55
133
00:22:30
00:22:24




2 343
30 789 Rutkowski Paweł Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M30

252
00:25:48
00:22:48






128
00:22:43
00:21:13
2 380
31 623 Sobczak Marcin Bydgoszcz Czarne Stopy 1983 M30 111
00:22:59
00:21:28


292
00:26:35
00:24:59






2 403
32 1084 Mullert Karol Bydgoszcz TRISPACE 1982 M30



244
00:25:16
00:23:37


187
00:22:54
00:22:38


2 431
33 229 Binkowski Adrian Gzin CTS 1980 M30 121
00:23:11
00:21:38




318
00:26:40
00:26:38




2 439
34 1218 BURITTA MARIUSZ BYDGOSZCZ 1981 M30







228
00:25:08
00:23:32
215
00:24:52
00:23:19
2 443
35 1132 Kujda Arkadiusz OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30





104
00:23:11
00:21:35


344
00:32:11
00:27:30
2 448
36 933 Kania Michał Bydgoszcz 1984 M30

300
00:23:34
00:23:25
187
00:22:44
00:22:35






2 487
37 526 Tomaszewski Marcin Łochowice 1976 M30 247
00:27:47
00:24:39
240
00:24:16
00:22:42








2 487
38 1217 Szatten Dawid Bydgoszcz 1983 M30







364
00:32:08
00:27:25
151
00:24:49
00:21:43
2 515
39 242 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn 1977 M30 210
00:25:07
00:23:30
340
00:25:41
00:24:06








2 550
40 1184 Drozdowski Dawid KONIN KB Aktywni Konin 1976 M30





290
00:29:08
00:25:58
264
00:25:59
00:24:19


2 554
41 1005 Szatkowski Maciej Bydgoszcz 1976 M30

309
00:25:08
00:23:32




253
00:25:50
00:24:06


2 562
42 457 Kapelewski Marcin Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M30 312
00:30:48
00:27:36




399
00:34:45
00:30:11




2 711
43 1198 Pawlak Jakub Bydgoszcz Misio Biega ;) 1981 M30







373
00:31:21
00:28:08
342
00:33:24
00:27:21
2 715
44 216 Anaszewicz Dawid Bydgoszcz OKT Run Team 1980 M30 348
00:36:32
00:31:53




432
00:40:38
00:36:04




2 780
45 1036 Ritter Tomasz Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1982 M30

481
00:31:45
00:28:31




362
00:31:57
00:27:19


2 843
46 412 Żmich Andrzej Bydgoszcz 1979 M30 352
00:37:54
00:33:19
510
00:37:52
00:33:11








2 862
47 333 Ratajczak Michał Bydgoszcz Tasty&Healthy 1985 M30

497
00:35:00
00:30:21


429
00:38:42
00:33:57




2 926
48 1268 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA spójnia białe błota 1985 M30









9
00:17:11
00:17:11
1 9
49 768 Bartczak Łukasz Dobrcz TEAMOCHAL 1984 M30

20
00:17:46
00:17:45








1 20
50 649 KŁOSOWSKI Marcin Bydgoszcz CSM Polska 1976 M30 30
00:19:13
00:19:13










1 30
51 1223 Starszak Marcin Osiek Nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M30







34
00:18:26
00:18:26


1 34
52 134 Terczyński Dawid Piła 1985 M30 50
00:19:46
00:19:45










1 50
53 1191 Łączny Jarosław Bydgoszcz 1979 M30







56
00:19:18
00:19:13


1 56
54 1025 Koniaiev Volodymyr Kremenchug 1985 M30

57
00:19:05
00:19:03








1 57
55 951 Jaroszewicz Krzysztof Warszawa Klub Radiolokacji Sportowej 1979 M30

58
00:19:09
00:19:03








1 58
56 631 Szpak Maurycy Bydgoszcz Astro Disco 1981 M30

60
00:19:13
00:19:07








1 60
57 556 kuk piotr Bydgoszcz kabel taem 1977 M30



62
00:19:32
00:19:28






1 62
58 400 Szopiński Rafał Bydgoszcz 1981 M30





69
00:20:35
00:20:26




1 69
59 575 Giolda Paweł Bydgoszcz 1983 M30 72
00:20:25
00:20:24










1 72
60 154 Domański Piotr Bydgoszcz Run4Fun 1983 M30 73
00:20:28
00:20:25










1 73
61 1250 SYNAKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ BiegaSie 1981 M30









79
00:20:06
00:20:00
1 79
62 269 Kasperowicz Jacek Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz 1977 M30 86
00:21:05
00:21:00










1 86
63 1238 Szczepański Patryk Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 1978 M30









89
00:21:52
00:20:21
1 89
64 1145 Guliński Grzegorz Toruń K2 Running Team 1984 M30







91
00:20:18
00:20:12


1 91
65 1119 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia biegamyrazem.pl 1977 M30



96
00:20:32
00:20:28






1 96
66 1159 Nalewalski Paweł Mogilno 1976 M30





106
00:21:43
00:21:37




1 106
67 541 Kaniewski Lukasz Bydgoszcz HTNS 1981 M30 112
00:23:04
00:21:29










1 112
68 1144 Jakś Mariusz Gorzów Wlkp. Alpimade Team 1981 M30









117
00:21:02
00:20:59
1 117
69 635 Matyasik Marcin Bydgoszcz 1978 M30 123
00:21:45
00:21:39










1 123
70 1183 Senger Robert Warszawa Trizarza Team 1982 M30







126
00:21:20
00:21:12


1 126
71 1042 Wilgorski Przemysław Bydgoszcz 1978 M30



130
00:21:17
00:21:11






1 130
72 94 Busse Piotr Bydgoszcz 1981 M30 136
00:22:09
00:22:04










1 136
73 1022 Dagiel Aleksander Bydgoszcz niezrzeszony 1978 M30

149
00:22:51
00:21:17








1 149
74 1040 Grucki Mateusz Gdańsk F3Team 1984 M30



151
00:21:59
00:21:49






1 151
75 901 Filipiak Jakub Rynarzewo 1% dla Darii Biel 1983 M30

161
00:21:38
00:21:27








1 161
76 244 Kaczanowski Wojtek Bydgoszcz CPR BYDGOSZCZ 1981 M30 162
00:25:34
00:22:24










1 162
77 1172 Maćkowiak Tomasz Bydgoszcz CB163 1977 M30





170
00:24:43
00:23:03




1 170
78 587 Pawełczak Marcin Bydgoszcz 1980 M30 171
00:25:32
00:22:30










1 171
79 326 Krzymin Maciej Bydgoszcz 1979 M30 182
00:24:25
00:22:50










1 182
80 1202 Koryciński Arkadiusz Bydgoszcz runspace.pl team 1981 M30







184
00:24:12
00:22:32


1 184
81 694 Fac Marcin Bydgoszcz 1984 M30 184
00:24:22
00:22:51










1 184
82 1188 GMYS TOMASZ BYDGOSZCZ 1983 M30





189
00:23:28
00:23:21




1 189
83 1131 Malicki Łukasz Zielonka Klinika Triathlonu Bydgoszcz 1984 M30





190
00:24:58
00:23:22




1 190
84 1237 Szatten Michał BYDGOSZCZ 1980 M30









200
00:27:37
00:22:59
1 200
85 291 Rubach Lukasz Bydgoszcz 1981 M30 207
00:26:31
00:23:25










1 207
86 1110 KLONOWSKI TOMASZ ŚWIECIE 1978 M30



212
00:24:36
00:22:56






1 212
87 886 Jasiński Arkadiusz Bydgoszcz 1980 M30

213
00:23:48
00:22:17








1 213
88 607 Bucholc Adrian Bydgoszcz 1985 M30 213
00:23:46
00:23:38










1 213
89 1272 Ługowski Tomasz Bydgoszcz 1979 M30









227
00:26:44
00:23:37
1 227
90 1088 Kus Artur Rumia 1979 M30



228
00:24:54
00:23:22






1 228
91 1067 Pallach Lech Gdynia Biegamyrazem.pl 1980 M30



231
00:25:00
00:23:23






1 231
92 421 Sienkiewicz Artur Bydgoszcz BYDGOSKASZOSA.PL 1980 M30 233
00:27:32
00:24:17










1 233
93 1071 Kapusta Maciej Bydgoszcz 1977 M30



240
00:25:20
00:23:34






1 240
94 888 grabowski michal Solec Kuj. 1976 M30

247
00:24:21
00:22:46








1 247
95 1231 Żuralski Piotr BYDGOSZCZ 1983 M30







248
00:25:41
00:24:01


1 248
96 1146 Dolata Łukasz Bydgoszcz 1979 M30







254
00:25:59
00:24:08


1 254
97 404 Korzenecki Piotr Bydgoszcz 4RUN Team Bydgoszcz 1982 M30

260
00:23:00
00:22:52








1 260
98 1216 Binaszewski AdaM Toruń 1982 M30







261
00:27:30
00:24:14


1 261
99 1254 Meyer Łukasz Bydgoszcz 1983 M30









274
00:26:28
00:24:47
1 274
100 1069 Czyżuk Marcin Łochowo 1979 M30



275
00:29:01
00:24:25






1 275
101 879 Kubiak Jarosław Bydgoszcz Express Bydgoski 1978 M30

281
00:24:50
00:23:10








1 281
102 1210 Ciepliński Robert Bydgoszcz 1976 M30







284
00:28:04
00:24:49


1 284
103 935 Czubak Tomek Bydgoszcz Run Lotto Bydgostia 1982 M30

292
00:24:56
00:23:18








1 292
104 801 Tadeja Jakub Toruń 1985 M30

295
00:26:34
00:23:20








1 295
105 512 sokół rafał nekla Terenowa Masakra 1979 M30 295
00:30:02
00:26:48










1 295
106 847 Siekierka Robert Bydgoszcz AsBox 1978 M30

296
00:24:58
00:23:21








1 296
107 145 Giełdon Paweł Bydgoszcz 1980 M30 299
00:30:17
00:27:12










1 299
108 626 Wiśniewski Bartłomiej Włocławek 1984 M30 301
00:31:56
00:27:14










1 301
109 490 Smarż Robert Bydgoszcz 1976 M30 302
00:31:58
00:27:19










1 302
110 954 Jagodziński Grzegorz Bydgoszcz AZS UKW Bydgoszcz 1983 M30



312
00:27:19
00:25:38






1 312
111 985 Wąs Sławomir Bydgoszcz AZS UKW Bydgoszcz 1983 M30

317
00:25:30
00:23:36








1 317
112 909 Czapla Adam Bydgoszcz czap_ka@onet.eu 1977 M30

318
00:25:17
00:23:37








1 318
113 885 Lutkowski Dariusz Bydgoszcz TEAMOCHAL 1976 M30

319
00:26:40
00:23:38








1 319
114 1245 Synakiewicz Piotr Bydgoszcz B4sport.pl 1985 M30









323
00:31:13
00:26:34
1 323
115 1090 Szczęsny Arkadiusz Bydgoszcz Dynamo Skarpa 1978 M30





328
00:31:30
00:26:53




1 328
116 834 Jasłowski Sebastian Bydgoszcz WORD Bydgoszcz 1981 M30

330
00:25:31
00:23:48








1 330
117 685 Sawicki Maciej Bydgoszcz 1983 M30 343
00:33:52
00:30:46










1 343
118 1125 Glasner Rafał Bydgoszcz Weekendowy Biegacz 1976 M30



344
00:30:00
00:26:46






1 344
119 937 Kak Marcin Bydgoszcz 1983 M30

346
00:25:56
00:24:13








1 346
120 1227 Kutra Paweł Bydgoszcz 1978 M30







369
00:29:57
00:27:57


1 369
121 1169 Opic Witold Bydgoszcz Bydziak Niezrzeszony 1976 M30





372
00:31:52
00:28:34




1 372
122 1123 Danielewski Marcin Kruszwica 1983 M30



380
00:31:58
00:28:45






1 380
123 1158 Owczarski Krzysztof Bydgoszcz 1983 M30





382
00:29:09
00:29:09




1 382
124 757 Wilk Dawid Bydgoszcz 1985 M30

395
00:28:25
00:25:19








1 395
125 739 Banaszak Krzysztof Bydgoszcz 1978 M30

402
00:29:54
00:25:22








1 402
126 1225 JERZAK SŁAWOMIR SKÓRKA 1978 M30







402
00:34:54
00:30:12


1 402
127 1148 Bielak Krzysztof Lublin RunVenture Biegowa Przygoda 1980 M30







413
00:34:15
00:31:01


1 413
128 920 Adamczyk Jakub Bydgoszcz 1984 M30

432
00:30:48
00:26:11








1 432
129 322 Brylew Tomasz Bydgoszcz 1976 M30

461
00:31:56
00:27:20








1 461
130 806 Miękczyński Miłosz Zielonczyn Lupus TeaM 1983 M30

473
00:31:23
00:28:10








1 473
131 793 Kulczyński Michał Bydgoszcz 1979 M30

503
00:35:41
00:31:05








1 503
132 982 Lasok Piotr Maksymilianowo Lasok Team 1979 M30

509
00:37:41
00:33:03








1 509

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni