Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 11 Szenk Marta Bydgoszcz Profesjonalni Amatorzy 1980 K30

2
00:17:36
00:17:35
3
00:18:04
00:18:02
1
00:18:37
00:18:35
2
00:17:49
00:17:48
2
00:17:48
00:17:48
5 7
2 90 Woźniakowska Agata Bydgoszcz wTLENIE 1984 K30 4
00:21:00
00:20:55
8
00:21:25
00:21:18
8
00:21:01
00:20:53
5
00:22:20
00:22:15
6
00:20:48
00:20:42
5
00:20:11
00:20:06
6 20
3 507 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 6
00:21:09
00:21:07
7
00:20:47
00:20:47


4
00:21:55
00:21:50
7
00:20:51
00:20:46
9
00:20:46
00:20:43
5 24
4 55 Żal Jolanta Bydgoszcz Spójnia Białe Błota 1982 K30 5
00:22:34
00:21:01
11
00:23:26
00:21:53
15
00:23:51
00:22:15
6
00:24:06
00:22:32
12
00:23:03
00:21:27
10
00:22:21
00:20:48
6 32
5 898 Palacz Wioletta Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA 1978 K30



11
00:21:45
00:21:39
8
00:23:08
00:23:00
11
00:21:26
00:21:19
12
00:21:33
00:21:30
4 42
6 35 Wróblewska Dagmara Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K30 7
00:21:33
00:21:30
15
00:22:18
00:22:08
18
00:22:43
00:22:32


18
00:22:19
00:22:10
16
00:22:02
00:21:55
5 56
7 931 grzelczak marta bydgoszcz WSG Bydgoszczy 1983 K30

22
00:22:53
00:22:42
13
00:22:19
00:22:09


15
00:22:08
00:22:00
15
00:21:55
00:21:49
4 65
8 321 Dudek Joanna Bydgoszcz Fordonrunners 1978 K30 16
00:26:17
00:23:16
24
00:24:31
00:22:53
71
00:29:42
00:26:36
19
00:27:55
00:24:50
196
00:42:49
00:38:12
25
00:23:01
00:22:53
6 84
9 704 Murawiec Izabela Murowaniec Brzeziński Run Club 1979 K30 11
00:25:38
00:22:29
18
00:23:54
00:22:22


14
00:26:53
00:23:48


50
00:28:09
00:25:02
4 93
10 648 Winklewska Magdalena Bydgoszcz 1976 K30 15
00:24:47
00:23:14
26
00:24:54
00:23:19
14
00:22:22
00:22:15




67
00:29:10
00:26:00
4 122
11 835 Kruczkowska Magdalena Bydgoszcz Brzeziński Run Club 1980 K30

35
00:25:33
00:23:59
33
00:25:59
00:24:16
30
00:27:34
00:25:51
32
00:25:49
00:24:08
35
00:27:47
00:24:38
5 130
12 150 Biczkowska Magdalena Bydgoszcz 1981 K30 20
00:25:02
00:23:28
60
00:26:56
00:25:22


40
00:28:11
00:26:29
43
00:26:48
00:24:59
31
00:27:13
00:24:08
5 134
13 582 Maciejewska Joanna Bydgoszcz #puszczalscy Maraton Puszczy Bydgoskiej 1977 K30 31
00:26:02
00:24:28
109
00:29:25
00:27:46
37
00:24:53
00:24:40


35
00:25:56
00:24:17
32
00:27:22
00:24:18
5 135
14 298 Andrzejewska Agnieszka Ciele ZS 19 Team 1981 K30 36
00:26:21
00:24:42
38
00:25:57
00:24:16
45
00:26:45
00:25:05
29
00:28:58
00:25:50
67
00:29:30
00:26:24
44
00:28:00
00:24:53
6 147
15 366 Osińska Dominika Toruń 1980 K30 32
00:26:11
00:24:32
41
00:26:08
00:24:22


38
00:28:02
00:26:25
46
00:26:45
00:25:05
36
00:27:48
00:24:38
5 147
16 447 Szulc Magda Przyłęki Szulc Team 1980 K30 25
00:27:10
00:24:07
42
00:26:20
00:24:29




42
00:26:40
00:24:57
39
00:27:54
00:24:49
4 148
17 637 Oeknigk-Urbanska Dorota Bydgoszcz 1980 K30 23
00:26:57
00:23:54




44
00:29:52
00:26:41
44
00:28:02
00:25:00
38
00:27:51
00:24:48
4 149
18 51 Stępień Monika Bydgoszcz 1978 K30 60
00:29:22
00:26:12
50
00:28:00
00:24:53
43
00:28:10
00:24:58
28
00:28:49
00:25:42
34
00:26:01
00:24:13
45
00:28:11
00:24:58
6 150
19 112 Konopińska Agnieszka Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1979 K30

31
00:25:23
00:23:44
32
00:25:50
00:24:13
25
00:28:30
00:25:24


66
00:29:10
00:25:59
4 154
20 170 Mazanowska Ewa Bydgoszcz Run-Pasja Bydgoszcz 1977 K30

32
00:25:30
00:23:51
55
00:27:12
00:25:35
32
00:27:54
00:26:12
37
00:24:45
00:24:35
58
00:27:18
00:25:37
5 156
21 453 Klimkiewicz Paulina Bydgoszcz 1979 K30 58
00:29:10
00:26:05
46
00:27:42
00:24:40
44
00:28:13
00:25:01
27
00:28:48
00:25:41




4 175
22 420 Lange Monika Sicienko 1976 K30 50
00:30:26
00:25:47
71
00:28:52
00:25:43


24
00:28:26
00:25:17


33
00:29:07
00:24:27
4 178
23 1065 Motoczyńska Maria Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1982 K30



40
00:27:47
00:24:42
58
00:30:25
00:27:10
41
00:27:58
00:24:53
51
00:28:17
00:25:03
4 190
24 617 Karpiuk Anna Bydgoszcz 1984 K30 33
00:27:45
00:24:34
53
00:26:48
00:25:04
54
00:28:41
00:25:33




57
00:30:06
00:25:28
4 197
25 60 Bublik Marta Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1985 K30

49
00:27:55
00:24:50
36
00:27:40
00:24:35
74
00:32:24
00:27:46


49
00:28:12
00:25:01
4 208
26 188 Adamczak Marta Bydgoszcz RUN-PASJA 1984 K30 49
00:28:56
00:25:41
59
00:26:55
00:25:14
64
00:27:56
00:26:14
96
00:31:49
00:28:34
52
00:28:37
00:25:29


5 224
27 501 Jeziorska Monika Bydgoszcz 1985 K30 108
00:33:03
00:28:31
87
00:28:27
00:26:33
66
00:29:26
00:26:17
66
00:29:16
00:27:30
54
00:27:20
00:25:40
43
00:27:53
00:24:50
6 229
28 1043 Kalinowska Karolina Bydgoszcz 1980 K30



47
00:25:28
00:25:18
31
00:26:06
00:25:59
62
00:26:09
00:25:59
98
00:29:09
00:27:27
4 238
29 79 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec AMS 1980 K30 72
00:28:30
00:26:53
62
00:27:12
00:25:25


39
00:29:30
00:26:26


75
00:29:23
00:26:15
4 248
30 889 Zagozdzon wioleta Solec kujawski Soleccy biegacze 1984 K30

43
00:26:10
00:24:31
87
00:31:53
00:27:14
68
00:32:08
00:27:33
55
00:29:00
00:25:43


4 253
31 388 MALINOWSKA ANNA LISI OGON 1985 K30 55
00:29:10
00:26:02
75
00:28:50
00:25:47
79
00:30:02
00:26:56
59
00:30:18
00:27:11
76
00:28:30
00:26:42
65
00:29:06
00:25:59
6 254
32 286 fac dorota bydgoszcz 1977 K30

63
00:28:45
00:25:29


80
00:31:21
00:28:09
63
00:29:16
00:26:06
73
00:30:51
00:26:13
4 279
33 329 SZTURO LIDIA bydgoszcz 1981 K30 120
00:33:44
00:29:10
99
00:30:26
00:27:15
91
00:30:44
00:27:30
7
00:24:36
00:22:59
112
00:31:38
00:28:26
83
00:29:49
00:26:38
6 280
34 416 Tatulińska Aleksandra Bydgoszcz O co tu biega? 1978 K30 63
00:29:32
00:26:22




47
00:31:26
00:26:44
139
00:34:45
00:30:08
47
00:29:37
00:25:01
4 296
35 397 Kaliszewska Małgorzata Tryszczyn RUN PASJA 1977 K30 69
00:29:44
00:26:41
88
00:29:41
00:26:33
68
00:28:01
00:26:19




71
00:29:14
00:26:09
4 296
36 101 Zamiatowska Kinga BYDGOSZCZ BELLA LINE 1977 K30 73
00:30:07
00:26:55
114
00:30:53
00:27:48


41
00:29:38
00:26:30
91
00:28:54
00:27:15


4 319
37 1068 Baranowska Agnieszka Bydgoszcz Bydgoszcz 1978 K30



92
00:30:49
00:27:33
89
00:31:38
00:28:22
70
00:29:34
00:26:26
72
00:30:50
00:26:11
4 323
38 85 Cudak Małgorzata Bydgoszcz International School of Bydgoszcz 1981 K30 87
00:29:11
00:27:33


102
00:29:39
00:28:00
70
00:30:44
00:27:36
78
00:29:53
00:26:48


4 337
39 803 Szymańska Agnieszka Bydgoszcz 1982 K30

164
00:30:58
00:29:21
75
00:27:00
00:26:47
88
00:29:58
00:28:20
84
00:28:40
00:27:03
103
00:29:05
00:27:32
5 350
40 422 Dering Hania Osielsko Bydgoskie Żółwie 1981 K30 119
00:33:44
00:29:09
106
00:32:09
00:27:37
76
00:31:22
00:26:50


58
00:28:49
00:25:44


4 359
41 810 Kolasińska Joanna Bydgoszcz 1980 K30

134
00:31:37
00:28:23
93
00:30:53
00:27:39


83
00:31:36
00:27:01
56
00:28:37
00:25:25
4 366
42 127 Jabłonowska-Fudzińska Dagmara Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 K30 105
00:31:15
00:28:03
118
00:31:00
00:27:55


90
00:31:34
00:28:27
74
00:28:22
00:26:34
97
00:30:33
00:27:22
5 366
43 119 Błażejak Krzysia Bydgoszcz wtlenie.pl/wTLENIE 1978 K30 113
00:32:08
00:28:56
90
00:29:47
00:26:42


72
00:32:22
00:27:44
140
00:34:45
00:30:08
93
00:30:14
00:27:02
5 368
44 300 Janik Agnieszka Bydgoszcz 1982 K30 80
00:30:05
00:27:01
104
00:30:43
00:27:33
118
00:32:07
00:28:54
73
00:29:26
00:27:46




4 375
45 390 Gusowska Agata Bydgoszcz BETTER FUTURE 1980 K30 57
00:26:09
00:26:03
137
00:28:37
00:28:27




98
00:29:21
00:27:37
85
00:28:25
00:26:45
4 377
46 407 Wiese Małgorzata Bydgoszcz - 1984 K30 64
00:31:11
00:26:36
156
00:32:16
00:29:13


91
00:31:40
00:28:29
69
00:29:30
00:26:26


4 380
47 1064 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz 1981 K30



106
00:31:10
00:28:05
97
00:30:14
00:28:35
107
00:29:44
00:28:09
80
00:29:37
00:26:33
4 390
48 529 Janulewicz Monika Bydgoszcz 1977 K30



104
00:31:17
00:28:03
78
00:31:14
00:28:02
108
00:31:22
00:28:11
121
00:33:10
00:28:28
4 411
49 859 Kuś Aleksandra Bydgoszcz 1978 K30

108
00:32:18
00:27:45


79
00:29:46
00:28:07
99
00:29:18
00:27:40
131
00:33:40
00:28:57
4 417
50 292 Sztejka Jolanta Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka 1978 K30 82
00:30:25
00:27:18
121
00:31:18
00:28:05


182
00:42:08
00:37:23
103
00:31:11
00:27:56
118
00:33:06
00:28:25
5 424
51 72 Augustynowicz Katarzyna Bydgoszcz - 1980 K30 116
00:32:09
00:29:06
228
00:39:31
00:34:53


115
00:34:06
00:29:31
119
00:33:21
00:28:43
111
00:33:54
00:27:52
5 461
52 280 Sulska Marta Bydgoszcz 1985 K30 128
00:34:03
00:29:19
148
00:32:12
00:28:56


103
00:32:05
00:28:53
95
00:30:35
00:27:25


4 474
53 169 Sosnowska Dorota Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz 1978 K30 141
00:35:18
00:30:42
128
00:31:20
00:28:11
148
00:33:59
00:30:49


123
00:32:16
00:28:59
101
00:32:08
00:27:30
5 493
54 63 Gorgol Renata Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1976 K30 183
00:42:52
00:39:40


134
00:34:14
00:29:37
104
00:33:36
00:28:57
92
00:31:54
00:27:19


4 513
55 478 SZALA MONIKA BYDGOSZCZ ICH DWOJE 1985 K30 135
00:34:52
00:30:08
142
00:33:08
00:28:36
133
00:34:10
00:29:36
127
00:34:59
00:30:18
165
00:36:21
00:31:41
170
00:37:38
00:31:36
6 537
56 891 Kugacz Aneta Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1978 K30

161
00:34:04
00:29:19


135
00:35:32
00:30:52
134
00:33:05
00:29:51
119
00:31:40
00:28:26
4 549
57 536 Suszek Katarzyna Dobrcz 1984 K30

162
00:33:51
00:29:20
111
00:33:07
00:28:34
164
00:37:43
00:32:59
156
00:35:55
00:31:14
124
00:34:39
00:28:37
5 553
58 165 Marczak Marianna Toruń 1984 K30 106
00:32:41
00:28:06
154
00:33:41
00:29:09


136
00:35:33
00:30:56


162
00:36:54
00:30:54
4 558
59 308 Brzezinska-Haffke Sylwia Cekcyn 1976 K30 107
00:33:11
00:28:31
163
00:33:53
00:29:21




145
00:35:07
00:30:29
155
00:36:26
00:30:26
4 570
60 186 TWARDOWSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1976 K30 125
00:33:51
00:29:17
167
00:34:15
00:29:40


144
00:36:04
00:31:25
151
00:35:15
00:30:36


4 587
61 1093 Krysińska Kamila Bydgoszcz 1977 K30



157
00:36:28
00:31:56
152
00:36:35
00:31:59
141
00:34:52
00:30:10
142
00:34:30
00:29:48
4 592
62 95 Jeleń Agnieszka Bydgoszcz keeeper 1984 K30 130
00:34:30
00:29:50
187
00:35:24
00:30:50
153
00:35:42
00:31:06


133
00:33:03
00:29:49


4 603
63 928 Sobczak Anna Bydgoszcz Czarne Stopy 1984 K30

191
00:34:22
00:31:04
143
00:33:42
00:30:26
151
00:35:06
00:31:51
157
00:34:25
00:31:15
169
00:34:36
00:31:22
5 620
64 620 Jagodzińska Paulina Bydgoszcz 1984 K30 166
00:36:55
00:32:14
235
00:40:37
00:36:04
155
00:35:54
00:31:17
169
00:38:30
00:33:44
131
00:34:29
00:29:47


5 621
65 297 Rassalska-Kausa Jola Bydgoszcz Yogi Biega 1978 K30 151
00:35:40
00:31:04
188
00:35:30
00:30:56




136
00:34:36
00:29:56
146
00:34:41
00:30:00
4 621
66 246 Rybka Aldona Zielonka ŻÓŁTOKRÓLEWSCY #B3K 1976 K30



135
00:34:15
00:29:39
140
00:35:52
00:31:11
197
00:42:48
00:38:13
150
00:34:46
00:30:05
4 622
67 161 NOWAKOWSKA Sylwia Bydgoszcz brak 1978 K30 165
00:36:53
00:32:10
179
00:34:51
00:30:11


146
00:36:14
00:31:27
163
00:36:18
00:31:35
157
00:36:50
00:30:46
5 631
68 141 Kosecka Justyna Bydgoszcz www.ortimed.net 1980 K30 52
00:27:26
00:25:50
222
00:39:24
00:34:48


191
00:46:53
00:42:11
195
00:42:49
00:38:12
197
00:45:23
00:40:39
5 635
69 1058 Czeszumska Karolina Białe Błota 1983 K30



158
00:36:34
00:32:01
158
00:37:06
00:32:24
164
00:36:14
00:31:38
156
00:36:39
00:30:37
4 636
70 102 górna dominika bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM 1985 K30 164
00:35:03
00:31:55


159
00:33:55
00:32:11
148
00:34:38
00:31:30
166
00:35:02
00:31:46


4 637
71 736 Ratajczak Aurelia Bydgoszcz Żołtokrolewscy 1981 K30



136
00:34:14
00:29:40
160
00:37:14
00:32:33
170
00:36:43
00:32:06
183
00:36:40
00:33:27
4 649
72 989 Tabaczyńska Monika Bydgoszcz 1985 K30

184
00:33:28
00:30:26
154
00:34:35
00:31:16


153
00:35:25
00:30:46
166
00:35:47
00:31:14
4 657
73 380 MUSIAŁ ELWIRA BYDGOSZCZ Bydgoszcz Triathlon Team 1979 K30

198
00:34:55
00:31:37


137
00:35:51
00:31:05
158
00:34:34
00:31:16
167
00:35:51
00:31:17
4 660
74 42 Brągiel Anna Bydgoszcz Vege Runners 1985 K30 162
00:36:29
00:31:48
214
00:38:15
00:33:28
163
00:37:07
00:32:24
174
00:39:31
00:34:41
167
00:36:43
00:31:59
180
00:39:02
00:32:58
6 666
75 645 Kardach Magdalena Bydgoszcz WATAHA - łączy nas bieganie 1980 K30 167
00:36:58
00:32:22
218
00:38:36
00:33:53
156
00:35:01
00:31:44


143
00:34:55
00:30:17


4 684
76 336 Sudoł Karolina Bydgoszcz 1978 K30 157
00:36:13
00:31:32
192
00:35:53
00:31:18
172
00:38:30
00:33:54
165
00:37:44
00:32:59




4 686
77 976 Mrówczyńska Agnieszka Bydgoszcz 1978 K30



160
00:36:44
00:32:11
181
00:36:13
00:36:13
172
00:35:23
00:32:16
179
00:35:43
00:32:28
4 692
78 772 Żukowska Joanna Lubiewo 1983 K30

195
00:36:06
00:31:25
161
00:37:00
00:32:23
166
00:37:59
00:33:18


172
00:37:44
00:31:41
4 694
79 634 Kaniewska Asia Bydgoszcz 1984 K30 156
00:36:13
00:31:30
210
00:37:21
00:32:47


163
00:37:34
00:32:58
184
00:38:18
00:33:40


4 713
80 692 Rosa- Czubak Katarzyna Bydgoszcz 1983 K30 161
00:36:25
00:31:47
203
00:35:32
00:32:17




182
00:36:41
00:33:26
177
00:35:31
00:32:17
4 723
81 228 Tubaja Anita Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz 1978 K30 174
00:38:19
00:33:41
207
00:35:52
00:32:35


176
00:40:10
00:35:25


184
00:38:50
00:34:08
4 741
82 302 Pasieka Magda Mrocza OSP Nakło nad Notecią 1981 K30 159
00:36:21
00:31:41
227
00:39:30
00:34:53


194
00:48:21
00:43:36


195
00:45:22
00:39:22
4 775
83 929 Nadolna Aurelia BYDGOSZCZ Weekendowy biegacz 1979 K30

233
00:39:53
00:35:15
171
00:37:11
00:33:53


190
00:41:16
00:36:38
186
00:39:54
00:35:09
4 780
84 303 Anna Kotowska-Kowalska Ślesin Gorzeń Run 1981 K30

223
00:39:24
00:34:48


195
00:48:21
00:43:37
193
00:42:48
00:38:12
193
00:42:54
00:38:10
4 804
85 340 JANOWSKA JUSTYNA KRUSZYN 1978 K30

224
00:39:24
00:34:49


190
00:46:53
00:42:10
194
00:42:49
00:38:12
196
00:45:22
00:40:38
4 804

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 278 Wróblewicz Irena Nakło nad Notecią Nakielski Klub Biegacza 1981 K30

47
00:26:25
00:24:41
50
00:27:03
00:25:26
43
00:29:45
00:26:35




3 140
2 997 Biernacka Dagmara Bydgoszcz 1982 K30

101
00:30:29
00:27:27
85
00:30:14
00:27:07




60
00:30:18
00:25:46
3 246
3 1073 Chłopek Agnieszka Bydgoszcz 1983 K30



99
00:31:06
00:27:52
84
00:31:26
00:28:15
96
00:30:42
00:27:33


3 279
4 632 Cygan Magdalena Dobrcz 1976 K30 103
00:32:39
00:28:01
105
00:32:04
00:27:33
74
00:29:50
00:26:41






3 282
5 573 Różańska Jowanka Bydgoszcz 1976 K30 111
00:31:46
00:28:42
149
00:32:13
00:28:58


147
00:34:40
00:31:28




3 407
6 271 Fogt Kasia Kruszyn CB163 1983 K30

138
00:33:07
00:28:31




126
00:32:14
00:29:04
147
00:34:44
00:30:00
3 411
7 482 Żmudzińska Magda Bydgoszcz 1977 K30 140
00:33:45
00:30:40




150
00:35:02
00:31:50


148
00:34:35
00:30:01
3 438
8 510 SIĘBOR AGNIESZKA Solec kujawski CPR BYDGOSZCZ 1982 K30 131
00:34:25
00:29:52
170
00:32:49
00:29:44


154
00:35:09
00:32:01




3 455
9 123 Chmiel Justyna Bydgoszcz Pani Doula 1980 K30

240
00:47:45
00:42:58
176
00:48:39
00:43:58
193
00:47:49
00:42:59




3 609
10 396 Wiśniewska Alicja Bydgoszcz Kabel Team 1985 K30 75
00:30:07
00:26:56
80
00:29:02
00:25:58








2 155
11 684 Ronkiewicz Dorota Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1976 K30 89
00:32:24
00:27:43








117
00:32:54
00:28:14
2 206
12 1135 Bednarek Patrycja Bydgoszcz TriSpace 1984 K30





114
00:32:43
00:29:28
94
00:30:37
00:27:24


2 208
13 80 Bednarczyk Joanna Czarnowo 1980 K30



127
00:33:57
00:29:20




86
00:31:23
00:26:46
2 213
14 996 Piekarska Aleksandra Bydgoszcz 1983 K30

130
00:31:20
00:28:18
84
00:30:12
00:27:05






2 214
15 221 Ciesielska Monika Bydgoszcz 1984 K30 158
00:36:13
00:31:33


69
00:28:06
00:26:19






2 227
16 1150 Gacka Ania Sicienko Lupus Team 1978 K30





125
00:33:34
00:30:14
116
00:31:40
00:28:31


2 241
17 972 KOZICZAK PATRYCJA BYDGOSZCZ 1982 K30

165
00:30:58
00:29:22






100
00:29:02
00:27:30
2 265
18 791 Florczak Barbara Bydgoszcz 1982 K30







179
00:37:45
00:33:07
130
00:33:28
00:28:51
2 309
19 812 Dudziak Elżbieta Bydgoszcz 1984 K30

172
00:33:11
00:29:49




142
00:33:33
00:30:16


2 314
20 744 Danielek Ewa Bydgoszcz REEBOK RUN CREW 1983 K30

176
00:33:21
00:30:03




154
00:34:19
00:31:07


2 330
21 1165 Zielińska Ewa bydgoszcz 1982 K30





171
00:38:52
00:34:06
178
00:37:43
00:33:02


2 349
22 542 Hołod Katarzyna Toruń 1982 K30 160
00:34:50
00:31:43
217
00:37:13
00:33:53








2 377
23 346 Kubik Monika Bydgoszcz 1981 K30 185
00:45:54
00:41:07
215
00:38:15
00:33:29








2 400
24 1275 Smażyk Ewelina Bydgoszcz WTLENIE.PL 1977 K30









13
00:21:44
00:21:36
1 13
25 129 Suchomska Beata Świekatowo OPENTAX24.PL 1976 K30

21
00:22:46
00:22:37








1 21
26 178 Klonowska-Brzeska Marta Bydgoszcz 1981 K30 26
00:27:23
00:24:14










1 26
27 1055 Doczekalska Paulina Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1985 K30



29
00:26:57
00:23:55






1 29
28 942 rajczyk wiktoria bydgoszcz 1981 K30

30
00:25:07
00:23:36








1 30
29 559 Przygoda Dominika Bydgoszcz 1985 K30 35
00:27:47
00:24:41










1 35
30 887 Bukiej Monika Koronowo KTO BIEDNEMU ZABRONI BOGATO ŻYĆ 1976 K30

36
00:27:08
00:24:05








1 36
31 316 Wiśniewska Małgorzata Bydgoszcz Ból To Ściema (niech będzie) 1985 K30 37
00:27:45
00:24:43










1 37
32 590 Broda Ola Bydgoszcz 1978 K30 41
00:29:39
00:25:01










1 41
33 417 Majewska Małgorzata Bydgoszcz 1981 K30 42
00:28:05
00:25:03










1 42
34 1037 Jamróz Joanna Murowaniec Run Pasja 1976 K30



53
00:27:09
00:25:29






1 53
35 743 Lemańczyk Bożena Niemcz 1978 K30

54
00:26:50
00:25:05








1 54
36 816 Rakałowicz Justyna Bydgoszcz STAFF BYDGOSZCZ TRIATHLON 1978 K30

61
00:27:13
00:25:23








1 61
37 191 Wejman Monika Toruń 1976 K30 66
00:31:17
00:26:40










1 66
38 1134 Bodio-Ziółkowska Ewa Warszawa TriMarchEwka 1980 K30





69
00:30:48
00:27:34




1 69
39 869 Bonalska Magdalena Bydgoszcz 1980 K30









76
00:29:28
00:26:16
1 76
40 1242 Woźniak Anna Bydgoszcz 1979 K30









81
00:31:21
00:26:37
1 81
41 1263 Dąbrowska Magdalena Bydgoszcz 1985 K30









88
00:31:28
00:26:50
1 88
42 97 Batorska Agata Bydgoszcz 1984 K30

97
00:31:49
00:27:08








1 97
43 1175 Kiełczyńska Agnieszka Bydgoszcz HubSta 1985 K30





101
00:30:43
00:28:50




1 101
44 1253 Kujda Dorota OSIELSKO Osielsko 1980 K30









102
00:32:11
00:27:30
1 102
45 1171 Szmigielska Marzena Bydgoszcz 1979 K30





107
00:33:47
00:29:10




1 107
46 1118 MARKOWSKA Izabela INOWROCŁAW 1978 K30





108
00:33:46
00:29:11




1 108
47 1111 KLONOWSKA AGNIESZKA ŚWIECIE 1977 K30



110
00:31:42
00:28:32






1 110
48 1224 STASZAK MONIKA OSIEK NAD NOTECIĄ 1983 K30







113
00:33:08
00:28:26


1 113
49 220 Boinska Joanna Bydgoszcz 1980 K30 114
00:32:08
00:28:59










1 114
50 687 Orłowska-Zając Joanna Czarnowo RUN PASJA 1978 K30 115
00:33:36
00:29:00










1 115
51 747 Grabowska Monika Bydgoszcz Anioły 1981 K30

116
00:29:38
00:27:50








1 116
52 792 Andrzejewska Monika Bydgoszcz 1980 K30

124
00:31:29
00:28:10








1 124
53 952 Krzyżelewska - Suś Anna Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team 1976 K30

126
00:31:22
00:28:10








1 126
54 1266 Gryń-Maślij Katarzyna Czarnowo 1980 K30









128
00:32:06
00:28:50
1 128
55 807 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz 1978 K30

136
00:31:35
00:28:26








1 136
56 506 Drozdowska Hanna Bydgoszcz 1985 K30 136
00:35:04
00:30:27










1 136
57 413 Turowska Ewelina Bydgoszcz Better Future 1980 K30 139
00:30:36
00:30:31










1 139
58 180 Lewandowska Sylwia Bydgoszcz 1978 K30

144
00:33:16
00:28:43








1 144
59 586 Pawełczak Agnieszka Nadkanale 1982 K30 145
00:33:49
00:30:48










1 145
60 411 Staroń Monika Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1981 K30 148
00:33:59
00:30:52










1 148
61 1219 DURAŁEK Anna Pruszcz 1976 K30







149
00:35:14
00:30:32


1 149
62 133 Bełka-Siemion Aneta Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia 1977 K30 155
00:36:07
00:31:26










1 155
63 1130 Maćkowiak Anna Bydgoszcz 1976 K30





155
00:36:46
00:32:06




1 155
64 1074 CZYŻUK AGATA ŁOCHOWO 1980 K30



164
00:37:01
00:32:24






1 164
65 1149 Stimma Anna Pruszcz LUKS SEROCK 1976 K30









171
00:37:40
00:31:37
1 171
66 1276 CIELSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ 1980 K30









174
00:36:40
00:31:59
1 174
67 496 CIESIÓŁKA ANGELIKA SOLEC KUJAWSKI Run Bydgoszcz 1983 K30









175
00:36:47
00:32:04
1 175
68 1257 Bartkowiak Olga Bydgoszcz 1984 K30









176
00:33:51
00:32:13
1 176
69 425 Anaszewicz Kamila Bydgoszcz OKT RUN TEAM 1984 K30 176
00:39:02
00:34:17










1 176
70 980 Gorzycka Ewa Bydgoszcz 1983 K30

180
00:33:32
00:30:14








1 180
71 519 Magierowska Daria Niemcz 1984 K30 181
00:41:32
00:36:52










1 181
72 1001 Skrzypek-Lasok Agnieszka Maksymilianowo Lasok Team 1980 K30

202
00:36:42
00:32:04








1 202
73 783 Brewka Magdalena Bydgoszcz 1981 K30

205
00:37:00
00:32:23








1 205
74 945 Lewandowska Hanna Bydgoszcz 1978 K30

209
00:37:22
00:32:46








1 209
75 1018 GOLCZYK KAROLINA BYDGOSZCZ 1980 K30

211
00:37:40
00:33:06








1 211
76 998 Płotka Magda Torun 1977 K30

219
00:37:13
00:33:53








1 219
77 882 Grabowska Ilona Bydgoszcz WATAHA - Łączy nas bieganie 1980 K30

220
00:38:42
00:33:57








1 220

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni