z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 4

20.02.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 6 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ BYDGOSZCZ BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1987 M30 00:14:55 00:14:55
2 14 KACZMAREK MATEUSZ Bydgoszcz BKS BYDGOSZCZ/ DAMIAN RUDNIK TEAM 1996 M20 00:15:02 00:15:03
3 209 OCHAL PAWEL Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:15:48 00:15:49
4 1307 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1993 M20 00:15:50 00:15:50
5 1204 MOSKAL PAWEŁ Kurzętnik KURZĘTNIK BIEGA 1997 M20 00:15:51 00:15:52
6 9 KOTŁOWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LKS OSTROMECKO 1992 M20 00:15:54 00:15:54
7 1432 KROCHMAL PAWEŁ Warszawa PAWKO RUNNER TEAM 1993 M20 00:16:25 00:16:26
8 1231 STOSIK MACIEJ Cekcyn CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:16:34 00:16:35
9 10 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1991 K30 00:16:38 00:16:39
10 4 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY 1994 M20 00:16:50 00:16:51
11 1323 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:05 00:17:07
12 283 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz CZARNE STOPY 1985 M30 00:17:10 00:17:10
13 1103 SAWIEŁAJC JAKUB Bydgoszcz TM IRON TEAM 1999 M20 00:17:13 00:17:14
14 1435 PAWŁOWSKI TOMASZ Zielonka 1993 M20 00:17:21 00:17:22
15 1277 KAROW DAMIAN Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2004 M16 00:17:26 00:17:26
16 1148 GULIŃSKI GRZEGORZ Toruń K2 RUNNING TEAM 1984 M30 00:17:33 00:17:33
17 210 OCHAL OLGA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1985 K30 00:17:35 00:17:36
18 284 ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz CZARNE STOPY 1984 M30 00:17:35 00:17:38
19 185 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 1987 M30 00:17:45 00:17:45
20 1378 KUJAWA ZBIGNIEW JANOWIEC WIELKOPOLSKI TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1990 M30 00:17:43 00:17:46
21 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE 1983 M30 00:17:48 00:17:48
22 1433 GLUGLA MARIUSZ Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M40 00:17:48 00:17:49
23 243 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M40 00:17:49 00:17:50
24 1363 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:55 00:17:55
25 57 KOLMAJER RAFAŁ Bydgoszcz WTLENIE / TEAMOCHAL 1981 M40 00:17:56 00:17:57
26 1302 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:17:56 00:17:58
27 1413 DEPTUŁA GRZEGORZ Osielsko VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZY 1979 M40 00:18:02 00:18:03
28 216 RYMER JAKUB Bydgoszcz ERPLAST 1985 M30 00:18:12 00:18:13
29 188 OBRĘBSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:18:22 00:18:24
30 273 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WTLENIE 1992 M20 00:18:24 00:18:25
31 1147 SOBIERALSKI RAFAŁ Brzoza RAFO KING 1974 M40 00:18:37 00:18:38
32 239 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:48 00:18:50
33 1290 DONARSKI FRANCISZEK Białe Błota N-BIKE ACADEMY 2004 M16 00:18:53 00:18:56
34 12 SZENK MARTA Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY 1980 K40 00:18:56 00:18:57
35 1152 MROTEK ANNA Sępólno Krajeńskie ANGOAL TŁUMACZENIA 1996 K20 00:18:58 00:19:00
36 256 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:19:03 00:19:05
37 1434 MOLECKI PATRYK JANOWIEC TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1997 M20 00:19:06 00:19:08
38 1207 SKRZECZEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:19:07 00:19:08
39 1139 MAŁKOWSKI BARTŁOMIEJ Osielsko TM IRON TEAM 1986 M30 00:19:04 00:19:10
40 1273 ROZPĘDZIK MARZENA Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2003 K16 00:19:11 00:19:12
41 1304 HOŁTYN PATRYK BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1988 M30 00:19:11 00:19:14
42 1119 KUBANEK LUKASZ Niemcz TEAMOCHAL 1983 M30 00:19:19 00:19:20
43 1438 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY 1980 M40 00:19:21 00:19:23
44 96 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:19:21 00:19:24
45 127 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:19:24 00:19:24
46 1019 TOMCZYK AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1989 K30 00:19:23 00:19:25
47 1081 KWAPIŃSKI DAMIAN Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:19:24 00:19:26
48 1284 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 M50 00:19:25 00:19:28
49 37 DZIĘGIELEWSKI PAWEŁ Czarne Błoto KALOS KAGATOS 1985 M30 00:19:32 00:19:35
50 1122 KWAŚNIEWSKI WALDEMAR Mrocza 1969 M50 00:19:35 00:19:36
51 1295 JAGIEŁA ADAM Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1981 M40 00:19:39 00:19:42
52 195 NAGAJ WOJCIECH Mrocza BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1987 M30 00:19:39 00:19:43
53 160 KRUPA PIOTR Bydgoszcz WOODRUN 1981 M40 00:19:40 00:19:42
54 1058 WALKOWIAK PAWEŁ Bydgoszcz 1992 M20 00:19:43 00:19:46
55 1057 GRZELAK RADEK Łochowo ŁOCHOWO TRIAL TEAM 1977 M40 00:19:46 00:19:48
56 154 HAIZE TOMEK Bydgoszcz BABY SHARK 1978 M40 00:19:49 00:19:51
57 1018 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:19:49 00:19:53
58 1408 KRYSZTOFIAK SŁAWOMIR BYDGOSZCZ 1965 M50 00:19:51 00:19:55
59 1172 BIERNACKI SŁAWOMIR Białe Błota ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1980 M40 00:19:53 00:19:57
60 1416 MALICKI ŁUKASZ Zielonka KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1984 M30 00:19:54 00:19:56
61 1102 MENDEL PATRYK Bydgoszcz TM IRON TEAM 1994 M20 00:19:58 00:19:59
62 224 WARSZAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1989 M30 00:19:58 00:20:00
63 1264 RUTKOWSKI OSKAR Zbójno ZAWISZA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:20:05 00:20:06
64 81 BASIŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M20 00:20:05 00:20:09
65 1166 KORECKI ANDRZEJ Murowaniec ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1976 M40 00:20:06 00:20:10
66 1070 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:20:09 00:20:12
67 46 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M60 00:20:13 00:20:15
68 82 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie MLKS KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M30 00:20:14 00:20:15
69 213 PRZYBYTKOWSKI MAREK Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M20 00:20:17 00:20:21
70 1106 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 1980 K40 00:20:22 00:20:24
71 1006 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:20:29 00:20:33
72 1275 ANHALT ANNA Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2005 K16 00:20:32 00:20:34
73 259 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz RESTAURACJA KURKUMA ZIELONE ARKADY 1971 M50 00:20:34 00:20:35
74 247 MURAWIEC IZABELA Murowaniec BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1979 K40 00:20:37 00:20:40
75 47 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M30 00:20:43 00:22:13
76 1005 BRZUCHALSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:20:45 00:20:49
77 1354 KONERA WIKTORIA Ciele UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2005 K16 00:20:50 00:20:51
78 1175 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:20:52 00:20:54
79 1117 KŁOSOWSKI MARCIN Bydgoszcz CSM POLSKA 1976 M40 00:20:56 00:20:58
80 159 KOŁAKOWSKI TOMASZ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1988 M30 00:20:57 00:21:02
81 1431 IZDEBSKI PAWEŁ Bydgoszcz WWW.DRHESSE.PL 1979 M40 00:20:58 00:21:01
82 103 IGNACZAK JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1981 M40 00:20:58 00:21:01
83 1153 SZALA WOJCIECH Bydgoszcz KOTLOWSKIRUNTEAM 1996 M20 00:21:01 00:21:01
84 1422 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M40 00:21:04 00:22:36
85 1155 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1984 K30 00:21:04 00:22:34
86 1429 KAPSA DAWID Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1978 M40 00:21:05 00:21:11
87 105 PAWLIK STANISŁAW Osielsko #GRUPA BIEGOWA AMATOR 1965 M50 00:21:06 00:22:41
88 1138 RUCIŃSKI TYMON Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1991 M30 00:21:10 00:21:16
89 1116 BUKOWSKI BARTOSZ Mełno PARKRUN GRUDZIĄDZ 2002 M16 00:21:12 00:22:43
90 36 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz WTLENIE 1969 M50 00:21:13 00:21:18
91 157 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz 1977 M40 00:21:14 00:21:17
92 237 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:21:16 00:22:54
93 1011 GROBELNY SZYMON Bydgoszcz 1987 M30 00:21:21 00:21:26
94 1040 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:21 00:21:24
95 219 SZULC ANDRZEJ Łochowo ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1972 M40 00:21:33 00:21:40
96 1374 GRALIK JĘDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:21:34 00:21:41
97 18 NAPIERAŁA MIKOŁAJ Bydgoszcz FCNB TRI KLUB 1993 M20 00:21:35 00:21:35
98 1261 KALEK ARTUR Bydgoszcz 1974 M40 00:21:40 00:21:45
99 39 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz TM IRON TEAM 1977 M40 00:21:42 00:23:17
100 1126 GRACZYK-GRZYBOWSKA ILONA Bydgoszcz ACTI-VIT 1979 K40 00:21:43 00:21:49
101 69 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1990 M30 00:21:44 00:21:52
102 184 KRUCZKOWSKA MAGDALENA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1980 K40 00:21:48 00:21:53
103 1411 KRÓL MACIEJ Bydgoszcz #CHMURACOACHING 1968 M50 00:21:50 00:21:53
104 144 CHROBAK TOMASZ Białe Błota 1978 M40 00:21:56 00:22:00
105 1185 SOŁDYGA PAWEŁ Bydgoszcz 1979 M40 00:21:56 00:21:56
106 98 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:21:59 00:23:30
107 83 KARCZEWSKI FILIP Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:22:00 00:22:13
108 1203 LACKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1993 M20 00:22:03 00:23:34
109 1069 ANTOSIK PATRYK Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1984 M30 00:22:04 00:22:14
110 1048 MICHALIK JOANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:22:13 00:22:18
111 176 KAPUSTA MACIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:22:16 00:22:22
112 245 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M40 00:22:17 00:22:25
113 148 KOWALCZYK KAMILA Bydgoszcz SILNI PONAD MIARĘ 1992 K20 00:22:18 00:22:24
114 119 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:22:18 00:23:50
115 93 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 M40 00:22:27 00:23:57
116 1002 ŁASSA ELIZA Bydgoszcz PARKA BIEGA 1996 K20 00:22:27 00:22:31
117 101 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1984 M30 00:22:28 00:22:36
118 1171 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:22:29 00:24:00
119 26 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz 1970 M50 00:22:29 00:24:02
120 1169 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1977 M40 00:22:30 00:22:36
121 115 DERING HANIA Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K40 00:22:30 00:22:36
122 1032 KASPRZYK ADRIANNA Mrocza 1995 K20 00:22:32 00:22:46
123 1001 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz PARKA BIEGA 1997 M20 00:22:35 00:22:39
124 1186 PASIŃSKA ANGELIKA Chojnice 1990 K30 00:22:37 00:22:44
125 1045 KABACIŃSKI JAROSŁAW Borówno 1983 M30 00:22:38 00:22:45
126 268 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:22:40 00:22:46
127 217 PILAKOWSKA ANGELIKA Łochowo ŁOCHOWO TRIAL TEAM / BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1981 K40 00:22:42 00:22:48
128 1079 SMAŻYK EWELINA Bydgoszcz WTLENIE.PL 1977 K40 00:22:45 00:22:52
129 231 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1983 K30 00:22:45 00:22:50
130 1299 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:22:45 00:22:50
131 246 MICHALEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LUCKY LUCK 1977 M40 00:22:47 00:22:52
132 19 KNAPIK KAROL Osielsko DAWAJKALACHTEAM 1990 M30 00:22:48 00:24:18
133 220 PIEKUT ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1986 K30 00:22:49 00:22:59
134 1242 PASZKIET REMIGIUSZ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1978 M40 00:22:50 00:22:59
135 1068 CIACIUCH AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1996 K20 00:22:52 00:22:59
136 1358 PIECZKA MARCIN Bysław ANTIDOTUM 1990 M30 00:22:53 00:22:56
137 1262 STĘPIEŃ TOMASZ Jarużyn 1974 M40 00:22:55 00:23:02
138 48 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:22:55 00:24:26
139 272 PIENTKA RAFAŁ Bydgoszcz NABIEDAKA_PRZEZSWIAT 1981 M40 00:22:56 00:23:03
140 1414 CHEŁMINIAK MONIKA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1982 K30 00:22:56 00:24:29
141 1342 PASZKIEWICZ JAROSŁAW BYDGOSZCZ EFINANSOWI 1974 M40 00:22:58 00:23:13
142 1288 RATAJCZAK PAWEŁ WOLICE 1976 M40 00:22:59 00:23:08
143 155 MEINERT DAWID Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1978 M40 00:22:59 00:24:31
144 1026 KEMPA JULIA Bydgoszcz CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 2005 K16 00:23:00 00:24:30
145 1060 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:23:02 00:23:06
146 1133 ZĄBKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1991 M30 00:23:02 00:23:10
147 1109 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE 1978 K40 00:23:06 00:23:13
148 282 ZIMNY MAREK Bydgoszcz BKTR GRYF 1960 M60 00:23:10 00:23:19
149 1229 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M40 00:23:13 00:24:44
150 1500
1366*
BUKOWSKI WOJCIECH Mełno PARKRUN GRUDZIĄDZ 1998 M20 00:23:14 00:24:43
151 234 NIKODEM ŁUKASZ Mikorzyn 1993 M20 00:23:16 00:24:51
152 129 SIKORA SYLWIA Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1979 K40 00:23:16 00:23:19
153 1168 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA SPORT TEAM 1982 M30 00:23:18 00:23:28
154 1012 FELINIAK DANIEL Bydgoszcz 1983 M30 00:23:23 00:23:32
155 73 WARLIKOWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:23:24 00:23:32
156 238 BĄCZKOWSKI RAFAŁ Drzewce YES ENGLISH 1976 M40 00:23:24 00:24:58
157 24 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz LEŚNE DZIADKI TEAM 1971 M50 00:23:30 00:25:03
158 1157 WARCZAK KATARZYNA Bydgoszcz FCNB/TEAMOCHAL 1980 K40 00:23:31 00:25:01
159 1228 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M40 00:23:35 00:23:47
160 270 GRACZYK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1988 M30 00:23:36 00:23:52
161 32 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:23:37 00:25:09
162 271 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:23:37 00:25:10
163 1080 BRZYKCY ARTUR Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1995 M20 00:23:38 00:23:51
164 76 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:23:38 00:23:41
165 251 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M50 00:23:39 00:25:14
166 170 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:23:40 00:23:45
167 130 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M40 00:23:41 00:25:17
168 16 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:23:42 00:25:13
169 214 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:23:42 00:25:19
170 1335 JASIENIECKI MACIEJ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:23:44 00:26:46
171 1066 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:23:44 00:23:55
172 90 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:23:47 00:26:48
173 186 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M50 00:23:47 00:26:56
174 92 BAGROWSKI MAREK Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 00:23:51 00:23:56
175 1412 MIELECKA AGNIESZKA GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 1969 K50 00:23:58 00:24:05
176 1146 BARWIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1975 M40 00:23:59 00:26:49
177 1382 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:24:02 00:25:33
178 200 JODKO MAGDALENA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1978 K40 00:24:06 00:24:13
179 225 BRĄGIEL JAKUB Bydgoszcz VEGE RUNNERS 1983 M30 00:24:09 00:27:22
180 91 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:24:11 00:25:42
181 75 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 00:24:12 00:24:22
182 1205 KUCHARSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:24:13 00:27:16
183 288 BARSZCZ KRZYSZTOF Bydgoszcz 1986 M30 00:24:15 00:24:19
184 1209 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K40 00:24:17 00:25:52
185 1366
1365*
TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 K30 00:24:17 00:25:53
186 235 JANKOWSKI MARCIN Łochowice YES ENGLISH 1978 M40 00:24:17 00:25:51
187 1037 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:24:20 00:25:55
188 1154 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:24:21 00:25:52
189 1075 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:24:21 00:25:57
190 88 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:24:22 00:25:54
191 1191 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:24:23 00:27:26
192 171 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1991 K30 00:24:24 00:26:01
193 145 PAWŁOWSKI RADOSŁAW Zielonka 1967 M50 00:24:26 00:27:26
194 1241 CZACHOWSKI JACEK Bydgoszcz 1983 M30 00:24:30 00:24:47
195 1094 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:33 00:26:05
196 112 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:24:37 00:26:09
197 1056 BOHDANOWICZ PATRYCJA Bydgoszcz WTLENIE 1984 K30 00:24:42 00:26:12
198 230 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1961 M60 00:24:42 00:27:43
199 1115 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz ATOS BYDGOSZCZ 1992 M20 00:24:44 00:26:17
200 1420 LIJEWSKA LIDIA Łochowo NASTĘPNY KROK TEAM 2000 K20 00:24:46 00:26:23
201 128 STUDZINSKI ROBERT Bydgoszcz PIGS.IN.SPACE. 1975 M40 00:24:48 00:26:26
202 252 DRZEWIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1985 M30 00:24:49 00:26:20
203 1270 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB ROWERTOUR.COM 1962 M50 00:25:02 00:26:44
204 1095 KOPER MICHAŁ Niemcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1987 M30 00:25:02 00:26:40
205 1050 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo BRACIA ZAPPA 1972 M40 00:25:03 00:26:38
206 71 MUSZYŃSKI ADAM Bydgoszcz 1984 M30 00:25:13 00:26:52
207 1437 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:25:15 00:26:51
208 164 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K50 00:25:16 00:26:50
209 232 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K40 00:25:25 00:26:58
210 1142 GIERSZEWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1970 K50 00:25:26 00:27:01
211 59 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:25:27 00:27:02
212 35 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:25:28 00:27:03
213 1349 JAKUBOWSKI ARTUR Barcin #SLIMAKIBARCIN 1976 M40 00:25:28 00:27:09
214 201 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:25:29 00:27:04
215 1024 WAJER MARITA Ślesin 1997 K20 00:25:35 00:27:10
216 221 KUBIAK MAGDALENA Bydgoszcz 1987 K30 00:25:37 00:27:11
217 1430 ANDRZEJEWSKI RYSZARD Bydgoszcz ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1948 M60 00:25:38 00:25:47
218 250 MCKENZIE SOREN Tryszczyn 1976 M40 00:25:41 00:27:14
219 1151 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1975 M40 00:25:46 00:28:48
220 1200 SZULC RADOSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:25:49 00:27:31
221 266 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:25:49 00:27:22
222 1067 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M50 00:25:50 00:27:27
223 1039 WESOŁOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1970 M50 00:25:51 00:27:28
224 1206 NAGORZYSKI ARKADIUSZ Bydgoszcz MUDFOXES 1983 M30 00:25:55 00:26:02
225 1208 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz MUDFOXES 1982 K30 00:25:55 00:26:02
226 138 KEMNITZ AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1982 K30 00:25:55 00:26:07
227 54 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K30 00:25:56 00:27:30
228 70 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1994 K20 00:25:56 00:27:33
229 1114 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:26:00 00:29:01
230 1360 WOJTECKI MACIEJ Bydgoszcz BLINK182 1999 M20 00:26:07 00:27:39
231 1187 MELWIŃSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz VOLCANO 1979 M40 00:26:13 00:27:50
232 1266 LEMKE KASIA Bydgoszcz FORDON TEAM 1981 K40 00:26:14 00:29:16
233 194 PASIEKA TOMASZ Mrocza #MARATONYWERONIKI 1976 M40 00:26:14 00:29:14
234 163 PISKORSKI PAWEŁ Bydgoszcz PAWEŁ PISKORSKI 1991 M30 00:26:19 00:26:19
235 100 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:26:22 00:27:58
236 162 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:26:25 00:28:00
237 1041 SIUDA MAREK Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1973 M40 00:26:25 00:28:05
238 172 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB ROWERTOUR.COM 1962 M50 00:26:27 00:29:29
239 178 LWOWSKI ZBIGNIEW Żołędowo 1974 M40 00:26:35 00:29:45
240 1008 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:26:37 00:28:16
241 240 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:26:39 00:28:17
242 1063 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:26:39 00:28:17
243 167 WITKOWSKA ANNA Bydgoszcz DREPTUSIE TEAM 1971 K50 00:26:43 00:28:18
244 1265 KULCZYŃSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:26:43 00:28:15
245 1007 PIETRASZAK TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:26:44 00:29:49
246 1368 ROBASZKIEWICZ JOANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:26:46 00:26:50
247 97 DERECKI PIOTR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:26:46 00:28:18
248 41 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:26:47 00:29:49
249 1439 WILLMA JAROSŁAW bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1967 M50 00:26:48 00:29:59
250 1421 DRAIM JACEK Bydgoszcz 1961 M60 00:26:53 00:30:03
251 1285 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K50 00:26:55 00:28:30
252 133 BRZOZOWSKA AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1991 K30 00:27:01 00:27:12
253 1293 BŁAŻEJEWSKA AGNIESZKA ŁOCHOWO 1986 K30 00:27:06 00:28:37
254 255 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz OPŁAWIEC 1956 M60 00:27:08 00:28:39
255 1252 JAKUBASZEK MAGDALENA Czernikowo ZABIEGANI CZERNIKOWO 1988 K30 00:27:11 00:28:48
256 151 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M40 00:27:12 00:28:51
257 228 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K30 00:27:13 00:30:19
258 108 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1973 M40 00:27:14 00:30:20
259 202 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:27:14 00:28:49
260 1078 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:27:15 00:28:55
261 1077 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:27:16 00:28:54
262 1127 KAMIŃSKI PAWEŁ Murowaniec 1972 M40 00:27:16 00:28:56
263 215 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:27:21 00:30:24
264 166 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz RUNNING STARS 1991 K30 00:27:23 00:28:58
265 1320 RUMIANOWSKA ANNA Bydgoszcz 1984 K30 00:27:28 00:30:33
266 95 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:27:29 00:30:39
267 51 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1954 M60 00:27:33 00:29:11
268 1137 FENIKOWSKI SZYMON Poznań ŚWIERCZEWO RUN 1976 M40 00:27:33 00:30:42
269 74 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:27:34 00:30:39
270 114 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:27:39 00:30:46
271 1238 KUBOWICZ-KAMIŃSKA HANNA Niemcz BIEGAJĄCY_Z_WILKAMI 1986 K30 00:27:42 00:30:41
272 1419 STRÓŻYK GRAŻYNA Bydgoszcz 1990 K30 00:27:43 00:29:15
273 1218 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M60 00:27:43 00:29:21
274 1010 MOCNA ANNA Bydgoszcz BYDGOSKI KLUB WIOŚLAREK 1990 K30 00:27:44 00:30:43
275 131 HAŁAS EWA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1980 K40 00:27:57 00:29:41
276 156 LEBA DARIUSZ UNISŁAW 1975 M40 00:28:00 00:29:33
277 1250 PIONTEK ELŻBIETA Bydgoszcz 1957 K60 00:28:09 00:29:42
278 106 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz FLASH RUNNERS 1980 K40 00:28:13 00:31:16
279 1084 SIKORSKI JAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:28:15 00:31:20
280 65 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:28:15 00:31:23
281 1393 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1968 K50 00:28:16 00:31:20
282 126 ZŁOTOWSKI PIOTR Niwy RUN BYDGOSZCZ 1975 M40 00:28:16 00:29:51
283 1236 BASIŃSKA ANGELIKA Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1999 K20 00:28:21 00:31:24
284 67 DERING TOMASZ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M40 00:28:25 00:31:38
285 1086 MĘTEL LAURA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:28:26 00:30:06
286 87 OCHOCKI MACIEJ Inowrocław KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1992 M20 00:28:33 00:31:39
287 1123 KWAŚNIEWSKA ALDONA Mrocza 1975 K40 00:28:34 00:28:43
288 1092 SOBUCKA EWELINA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1992 K20 00:28:40 00:31:42
289 153 ZIELIŃSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:28:46 00:31:57
290 1272 CZECH DOMINIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:28:51 00:31:53
291 1120 WOJTYSIAK DOROTA Bydgoszcz 1981 K40 00:28:55 00:30:26
292 198 SAJDAK MARCIN Zielonka 1982 M30 00:28:59 00:28:59
293 121 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M30 00:29:04 00:32:15
294 38 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:29:11 00:30:48
295 1131 IDZIŃSKA NATALIA Bydgoszcz 1987 K30 00:29:15 00:32:28
296 180 PIĘTA DARIUSZ Bydgoszcz 1967 M50 00:29:15 00:32:20
297 254 SUCHARSKA MAGDALENA Łochowo 1987 K30 00:29:16 00:32:21
298 140 STRYJAK TOMASZ Bydgoszcz DAMY RADĘ! 1973 M40 00:29:17 00:32:25
299 1215 MINISZEWSKA IRENA Bydgoszcz 1980 K40 00:29:22 00:32:29
300 269 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:29:23 00:32:28
301 104 TROJAŃCZYK KRZYSZTOF Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1978 M40 00:29:24 00:32:30
302 122 SKIBIŃSKI SEBASTIAN Łabiszyn WSPR BYDGOSZCZ 1982 M30 00:29:24 00:32:37
303 68 SZAJDA MAGDALENA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:24 00:32:33
304 274 WRÓBEL MAŁGORZATA Bydgoszcz SĄSIEDZI KP7 1985 K30 00:29:24 00:32:28
305 20 MAĆKOWSKA MAGDA Bydgoszcz FIT_MADZIA_85 1985 K30 00:29:25 00:32:34
306 1222 BUKOWIŃSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1960 K60 00:29:29 00:31:02
307 1351 JANULEWICZ MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:31 00:32:39
308 52 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K40 00:29:39 00:32:48
309 1124 BŁAŻEK KATARZYNA Białe Błota 1983 K30 00:29:46 00:32:50
310 1318 GROTT BARTŁOMIEJ Bydgoszcz SZYBKI INACZEJ 1977 M40 00:29:48 00:32:54
311 1107 BALCEREK MARCIN Bydgoszcz 1977 M40 00:29:48 00:32:50
312 1217 CHRUŚCICKI WALDEMAR Bydgoszcz 1972 M40 00:30:03 00:33:16
313 1225 FRANKÓW ŁUKASZ Nakło nad Notecią 1986 M30 00:30:05 00:33:13
314 1425 JAWORSKA SYLWIA Bydgoszcz 1992 K20 00:30:06 00:33:13
315 258 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:30:15 00:33:21
316 72 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M50 00:30:17 00:33:25
317 1426 BĄK ŁUKASZ bydgoszcz 1988 M30 00:30:19 00:33:30
318 66 WYRĄBKIEWICZ HANNA Bydgoszcz 1986 K30 00:30:28 00:33:32
319 1192 CIEŚLIK MAREK Ślesin RANCZO MICHALIN 1961 M60 00:30:30 00:33:52
320 1053 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:31:04 00:34:06
321 196 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:31:06 00:34:11
322 30 WÓJCIK TOMASZ Bydgoszcz 1971 M50 00:31:15 00:34:21
323 1016 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:31:21 00:34:26
324 1033 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:31:42 00:34:52
325 116 KRASIŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1981 K40 00:31:42 00:34:50
326 1436 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:31:47 00:34:56
327 139 KOMOROWSKA HANNA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1984 K30 00:31:48 00:34:50
328 169 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:31:58 00:35:04
329 132 CHMIEL JUSTYNA Bydgoszcz PANI DOULA 1980 K40 00:32:11 00:35:11
330 1315 GADCOWSKI EDWARD BYDGOSZCZ 1944 M60 00:32:54 00:36:24
331 77 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:32:56 00:36:04
332 205 LUTY KRZYSZTOF Bydgoszcz 1972 M40 00:32:58 00:36:07
333 1296 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:33:00 00:36:07
334 257 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K60 00:33:12 00:34:49
335 1178 WITKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1972 K40 00:33:18 00:36:25
336 236 JANKOWSKA ŻANETA Łochowice YES ENGLISH 1982 K30 00:33:41 00:36:53
337 1417 BĄCZKOWSKA KASIA Drzewce YES ENGLISH 1978 K40 00:33:43 00:36:53
338 158 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M60 00:33:45 00:36:56
339 111 IWANIUK JACEK Bydgoszcz PĘDZĄCE CHOMIKI 1973 M40 00:34:00 00:37:08
340 1189 RYTLEWSKA ALICJA Bydgoszcz 1995 K20 00:34:31 00:37:42
341 28 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:34:33 00:37:38
342 1036 TEWS MARZENA Bydgoszcz 1974 K40 00:34:42 00:37:47
343 1034 JAWORSKI KAMIL Bydgoszcz 1987 M30 00:34:45 00:37:49
344 31 GARBACZEWSKA ANIA Murowaniec 1982 K30 00:34:46 00:37:55
345 181 JANKOWSKI RAFAŁ Łochowo 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:34:50 00:38:04
346 94 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:34:55 00:38:05
347 1428 SIKORSKA KATARZYNA Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1998 K20 00:35:01 00:38:05
348 118 SAMUL EWA Kotomierz 1984 K30 00:35:14 00:38:27
349 21 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:35:24 00:38:30
350 253 JAGODZIŃSKI KAROL Bydgoszcz 1969 M50 00:35:35 00:38:44
351 1013 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz 1957 K60 00:35:39 00:38:46
352 1162 ŻEBROWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz DRUŻYNA Ż 1979 M40 00:35:46 00:38:56
353 1423 JANICKA MARIA Bydgoszcz 1990 K30 00:35:55 00:38:58
354 1161 ŻEBROWSKA MARTYNA Bydgoszcz DRUŻYNA Ż 1979 K40 00:36:01 00:39:11
355 1083 SŁOWIŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1977 K40 00:36:28 00:39:40
356 199 MLICKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K40 00:36:29 00:39:41
357 1174 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:36:36 00:36:36
358 1356 ALEKSANDER MAGDALENA Potulice 1970 K50 00:36:53 00:39:56
359 1300 GRABSKA-ZIELIŃSKA SYLWIA Bydgoszcz 1991 K30 00:36:58 00:40:07
360 1369 ROŻYŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:36:59 00:40:06
361 1371 CIESIELSKA BEATA Potulice 1968 K50 00:37:12 00:40:16
362 78 WOŹNIAK ANNA Bydgoszcz 1979 K40 00:37:18 00:40:23
363 80 OSTROWSKA RENATA Złotniki Kujawskie 1979 K40 00:37:20 00:40:24
364 1199 BIAŁEK ŁUKASZ Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1980 M40 00:38:34 00:41:46
365 1015 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:38:34 00:41:46
366 1042 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:38:35 00:38:36
367 193 PASIEKA MAGDA Mrocza OSP NAKŁO NAD NOTECIĄ 1981 K40 00:39:58 00:43:11
368 1017 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:44:29 00:47:40
369 207 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:49:04 00:52:22
370 23 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1951 K60 00:49:05 00:52:22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni