Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 1

07.11.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 6 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ BYDGOSZCZ BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1987 M30 00:15:08 00:15:08
2 7 BISKUP MARCIN Bydgoszcz TEAMOCHAL 1999 M20 00:15:43 00:15:43
3 3 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew PROFESJONALNI AMATORZY 1994 M20 00:15:46 00:15:46
4 9 KOTŁOWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LKS OSTROMECKO 1992 M20 00:15:48 00:15:48
5 2 BEDNAREK ADRIAN Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY / ADRIANBEDNAREK.PL 1990 M30 00:15:51 00:15:51
6 1204 MOSKAL PAWEŁ Kurzętnik KURZĘTNIK BIEGA 1997 M20 00:15:57 00:15:57
7 1231 STOSIK MACIEJ Cekcyn CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:17:01 00:17:02
8 10 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1991 K30 00:17:06 00:17:06
9 1233 MARCINEK TOMASZ Racibórz FM IRON TEAM 1991 M30 00:17:06 00:17:06
10 4 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY 1994 M20 00:17:22 00:17:22
11 243 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M40 00:17:28 00:17:29
12 1148 GULIŃSKI GRZEGORZ Toruń K2 RUNNING TEAM 1984 M30 00:17:33 00:17:34
13 1103 SAWIEŁAJC JAKUB Bydgoszcz TM IRON TEAM 1999 M20 00:17:41 00:17:42
14 1230 KABATA FILIP ŁOBŻENICA CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2003 M16 00:18:00 00:18:01
15 1118 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1998 M20 00:18:04 00:18:07
16 120 ZIMMER ŁUKASZ Toruń CITY TRAIL TEAM/PACKMAN TEAM 1981 M40 00:18:08 00:18:09
17 123 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz TEAMOCHAL/UPSBYDGOSZCZ 1986 M30 00:18:11 00:18:14
18 273 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WTLENIE.PL 1992 M20 00:18:13 00:18:15
19 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz WTLENIE.PL 1983 M30 00:18:17 00:18:17
20 216 RYMER JAKUB Bydgoszcz ERPLAST 1985 M30 00:18:20 00:18:20
21 190 MEYER MACIEJ Bydgoszcz 1991 M30 00:18:36 00:18:38
22 57 KOLMAJER RAFAŁ Bydgoszcz ROWERTOUR 1981 M40 00:18:40 00:18:41
23 1182 KUBIŃSKI JAKUB Bydgoszcz ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:18:42 00:18:43
24 1147 SOBIERALSKI RAFAŁ Brzoza RAFO KING 1974 M40 00:18:43 00:18:45
25 1179 SZYMAŃSKI ADAM Tryszczyn GARDENFLORA SPORT TEAM 1985 M30 00:18:47 00:18:49
26 159 KOŁAKOWSKI TOMASZ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1988 M30 00:18:47 00:18:51
27 12 SZENK MARTA Bydgoszcz 1980 K40 00:18:50 00:18:52
28 195 NAGAJ WOJCIECH Mrocza BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1987 M30 00:18:47 00:18:53
29 29 CZECHOWSKI DAWID Bydgoszcz DR TEAM 2004 M16 00:18:56 00:18:56
30 11 MAIK DARIA Mrocza PROFESJONALNI AMATORZY 1997 K20 00:18:57 00:18:58
31 154 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:18:59 00:19:01
32 127 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:19:04 00:19:05
33 67 DERING TOMASZ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M40 00:19:01 00:19:05
34 37 DZIĘGIELEWSKI PAWEŁ Czarne Błoto 1985 M30 00:19:04 00:19:08
35 173 TELEJKO ŁUKASZ Tryszczyn RUN BYDGOSZCZ 1994 M20 00:19:06 00:19:09
36 188 OBRĘBSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:19:12 00:19:14
37 256 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:19:22 00:19:24
38 1122 KWAŚNIEWSKI WALDEMAR Mrocza 1969 M50 00:19:26 00:19:26
39 1058 WALKOWIAK PAWEŁ Bydgoszcz 1992 M20 00:19:26 00:19:27
40 1152 MROTEK ANNA Sępólno Krajeńskie ANGOAL TŁUMACZENIA 1996 K20 00:19:24 00:19:27
41 1166 KORECKI ANDRZEJ Murowaniec ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1976 M40 00:19:26 00:19:28
42 79 BARCZAK RAFAŁ złotów STACHOWSCY.EU 1975 M40 00:19:27 00:19:30
43 1153 SZALA WOJCIECH Bydgoszcz KOTLOWSKIRUNTEAM 1996 M20 00:19:32 00:19:33
44 212 ŚLEBIODA ANDRZEJ Kleczew OSIR KLECZEW/FTS 1975 M40 00:19:30 00:19:34
45 50 DROBINSKI DANIEL Bydgoszcz 1989 M30 00:19:36 00:19:39
46 96 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:19:38 00:19:40
47 1165 WALDA ŁUKASZ Bydgoszcz 1985 M30 00:19:38 00:19:42
48 1100 MACIŃSKI WALDEMAR Bydgoszcz 1982 M30 00:19:44 00:19:46
49 81 BASIŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M20 00:19:43 00:19:48
50 1159 JABŁOŃSKI MARCIN Bydgoszcz KRYSPORTTEAM 1971 M50 00:19:48 00:19:48
51 1239 KAMIŃSKI ŁUKASZ Niemcz BIEGAJĄCY Z WILKAMI 1985 M30 00:19:37 00:21:09
52 213 PRZYBYTKOWSKI MAREK Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M20 00:19:47 00:19:54
53 1102 MENDEL PATRYK Bydgoszcz TM IRON TEAM 1994 M20 00:19:48 00:19:49
54 1057 GRZELAK RADEK Łochowo ŁOCHOWO TRIAL TEAM 1977 M40 00:19:50 00:19:53
55 224 WARSZAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1989 M30 00:19:50 00:19:51
56 1172 BIERNACKI SŁAWOMIR Białe Błota ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1980 M40 00:19:51 00:19:53
57 239 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:19:55 00:19:58
58 143 WADELSKI MACIEJ Osielsko MEDYCY NA START 1987 M30 00:20:02 00:20:07
59 1054 PISARSKI IGOR Bydgoszcz 1992 M20 00:20:06 00:20:09
60 1139 MAŁKOWSKI BARTŁOMIEJ Osielsko TM IRON TEAM 1986 M30 00:20:10 00:21:44
61 82 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie MLKS KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M30 00:20:14 00:20:18
62 160 KRUPA PIOTR Bydgoszcz WOODRUN 1981 M40 00:20:15 00:20:20
63 1158 DROCIAK MICHAŁ Bydgoszcz OGR OSOWA GÓRA RUNNER 1981 M40 00:20:20 00:20:22
64 1006 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:20:25 00:20:26
65 46 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M60 00:20:27 00:20:29
66 1019 TOMCZYK AGATA Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ 1989 K30 00:20:42 00:20:43
67 1183 SKORECKI ALEKSANDER Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M30 00:20:48 00:20:53
68 1020 CZAJKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1977 K40 00:20:50 00:20:55
69 247 MURAWIEC IZABELA Murowaniec BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1979 K40 00:20:50 00:20:52
70 36 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz CORTEZ TRIATHLON TEAM 1969 M50 00:20:52 00:20:58
71 141 KAMIŃSKI ARTUR Chełmża MEDYCY NA START 1986 M30 00:20:55 00:21:01
72 1070 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:20:57 00:21:03
73 1005 BRZUCHALSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:20:57 00:20:57
74 63 ZIELIŃSKI NICOLAS Osielsko ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1993 M20 00:21:01 00:21:07
75 1117 KŁOSOWSKI MARCIN Bydgoszcz CSM POLSKA 1976 M40 00:21:03 00:21:08
76 1169 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1977 M40 00:21:04 00:21:07
77 1141 GŁOWACKI TYMON Łochowo 2004 M16 00:21:05 00:21:09
78 1175 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:21:06 00:21:08
79 18 NAPIERAŁA MIKOŁAJ Bydgoszcz FCNB TRI KLUB 1993 M20 00:21:07 00:21:09
80 119 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:21:07 00:22:41
81 1040 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:08 00:21:10
82 1155 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz WTLENIE.PL 1984 K30 00:21:10 00:22:41
83 93 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 M40 00:21:20 00:21:23
84 161 BINKOWSKI ADRIAN Gzin CTS 1980 M40 00:21:22 00:21:27
85 275 KIEDROWSKI JERZY Bydgoszcz 1993 M20 00:21:23 00:23:00
86 1116 BUKOWSKI BARTOSZ Mełno PARKRUN GRUDZIĄDZ 2002 M16 00:21:25 00:22:58
87 191 PIEKARSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1990 M30 00:21:28 00:23:00
88 1202 MIĘKCZYŃSKI MIŁOSZ Zielonczyn LUPUS TEAM 1983 M30 00:21:30 00:21:38
89 1097 WOLSKI TOMASZ Myślęcinek BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M30 00:21:32 00:21:38
90 187 DRAUS KACPER Kruszyniec ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH 2005 M16 00:21:34 00:23:05
91 1221 FÓRMANIAK PIOTR Bydgoszcz TM IRON TEAM 1976 M40 00:21:35 00:23:12
92 184 KRUCZKOWSKA MAGDALENA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1980 K40 00:21:39 00:21:45
93 1011 GROBELNY SZYMON Bydgoszcz 1987 M30 00:21:42 00:21:49
94 83 KARCZEWSKI FILIP Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:21:46 00:23:18
95 1211 STĘPNIEWSKA MARTA Bydgoszcz KOTŁOWSKI RUN TEAM 1988 K30 00:21:46 00:23:20
96 268 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:47 00:23:18
97 98 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:21:47 00:23:18
98 1234 WADZIŃSKA PAULINA bydgoszcz TEAM OCHAL 1984 K30 00:21:47 00:21:51
99 1029 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:21:48 00:21:54
100 1138 RUCIŃSKI TYMON Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1991 M30 00:21:48 00:21:56
101 1064 GRZYBOWSKI MACIEJ Bydgoszcz ACTI-VIT 1986 M30 00:21:49 00:23:22
102 245 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M40 00:21:50 00:21:58
103 1149 LESISZ AGATA Pruszcz Gdański 1984 K30 00:21:50 00:23:25
104 115 DERING HANIA Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K40 00:21:56 00:22:02
105 45 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz ZBORAŁATEAM 1990 M30 00:21:57 00:22:00
106 144 CHROBAK TOMASZ Białe Błota 1978 M40 00:21:58 00:23:30
107 219 SZULC ANDRZEJ Łochowo ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1972 M40 00:21:59 00:22:06
108 69 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1990 M30 00:22:00 00:23:36
109 1185 SOŁDYGA PAWEŁ Bydgoszcz 1979 M40 00:22:05 00:22:12
110 1168 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA SPORT TEAM 1982 M30 00:22:06 00:23:41
111 1018 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:22:12 00:23:49
112 1126 GRACZYK-GRZYBOWSKA ILONA Bydgoszcz ACTI-VIT 1979 K40 00:22:14 00:23:48
113 1045 KABACIŃSKI JAROSŁAW Borówno 1983 M30 00:22:14 00:22:21
114 48 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:22:15 00:22:20
115 214 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:22:16 00:23:50
116 86 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:22:18 00:23:50
117 1048 MICHALIK JOANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:22:19 00:22:23
118 1235 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY 1983 M30 00:22:20 00:23:54
119 176 KAPUSTA MACIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:22:22 00:22:28
120 217 PILAKOWSKA ANGELIKA Łochowo ŁOCHOWO TRIAL TEAM 1981 K40 00:22:24 00:24:00
121 223 ZBORAŁA MATEUSZ Bydgoszcz 1991 M30 00:22:29 00:24:01
122 1143 ŻAROŃ SŁAWOMIR Bydgoszcz EBUD-DOM 1961 M60 00:22:31 00:24:09
123 62 GOSIENIECKI KONRAD Drzycim 1994 M20 00:22:32 00:24:06
124 179 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo PEACETEAM 1969 M50 00:22:32 00:22:45
125 39 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz TM IRON TEAM 1977 M40 00:22:33 00:22:39
126 1113 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GARDENFLORA SPORT TEAM 1989 M30 00:22:33 00:24:09
127 1240 PASZKIEWICZ JAROSŁAW Tryszczyn CAPITAL HOME 1974 M40 00:22:34 00:22:40
128 170 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:22:35 00:22:41
129 1109 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz WTLENIE.PL 1978 K40 00:22:35 00:24:10
130 26 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz 1970 M50 00:22:39 00:22:43
131 272 PIENTKA RAFAŁ Bydgoszcz NABIEDAKA_PRZEZSWIAT 1981 M40 00:22:40 00:22:47
132 231 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1983 K30 00:22:40 00:22:44
133 1177 MITKOWSKA NATALIA Wtelno GARDENFLORASPORTTEAM 1985 K30 00:22:41 00:24:14
134 1027 WESOŁOWSKI RADOSŁAW Ciechocinek 1988 M30 00:22:43 00:24:28
135 1026 KEMPA JULIA Bydgoszcz CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 2005 K16 00:22:44 00:22:51
136 58 KREŃSKI TOMASZ Żołędowo TEAMOCHAL 1977 M40 00:22:44 00:22:46
137 41 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:22:45 00:22:52
138 1193 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M30 00:22:46 00:24:18
139 76 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:22:46 00:24:19
140 1171 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:22:47 00:22:55
141 91 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:22:50 00:24:22
142 16 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:22:54 00:24:32
143 1060 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:22:56 00:23:02
144 90 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:57 00:24:29
145 44 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M30 00:22:57 00:23:00
146 1085 URBAŃSKA EWA Łochowo TM IRON TEAM 1976 K40 00:22:59 00:24:36
147 101 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1984 M30 00:23:00 00:23:08
148 186 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M50 00:23:01 00:24:52
149 1079 SMAŻYK EWELINA Bydgoszcz WTLENIE.PL 1977 K40 00:23:02 00:23:07
150 1220 ŻMICH-FURMANIAK JOANNA BYDGOSZCZ TM IRON TEAM 1976 K40 00:23:02 00:24:39
151 1112 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1987 M30 00:23:03 00:24:44
152 246 MICHALEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LUCKY LUCK 1977 M40 00:23:06 00:24:38
153 24 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz LEŚNE DZIADKI TEAM 1971 M50 00:23:07 00:24:39
154 208 JANIC DAGMARA Bydgoszcz 2004 K16 00:23:10 00:24:52
155 73 WARLIKOWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:23:12 00:24:45
156 1194 MENDEL MAGDALENA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1991 K30 00:23:15 00:24:51
157 220 PIEKUT ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1986 K30 00:23:21 00:23:27
158 240 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:23:22 00:23:31
159 1080 BRZYKCY ARTUR Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1995 M20 00:23:25 00:25:00
160 25 MIŚKOWSKI MATEUSZ Poznań ZWYROLINDOR TEAM 1991 M30 00:23:26 00:25:08
161 1012 FELINIAK DANIEL Bydgoszcz 1983 M30 00:23:26 00:25:01
162 130 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M40 00:23:27 00:25:12
163 1059 POLAŃCZYK PAULINA Aleksandrów Kujawski KACPERIZUZIA 1987 K30 00:23:28 00:25:14
164 1008 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:23:28 00:25:09
165 1071 AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1972 M40 00:23:28 00:25:02
166 1146 BARWIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1975 M40 00:23:29 00:25:15
167 234 NIKODEM ŁUKASZ Mikorzyn 1993 M20 00:23:29 00:25:10
168 1229 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M40 00:23:32 00:25:14
169 1203 LACKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1993 M20 00:23:33 00:26:36
170 17 MIAZGA MAREK Bydgoszcz 1986 M30 00:23:33 00:25:04
171 1068 CIACIUCH AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1996 K20 00:23:34 00:25:08
172 1228 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M40 00:23:35 00:25:13
173 249 ŻARLIŃSKA OLGA Bydgoszcz BIKE SALON TEAM 1992 K20 00:23:37 00:26:41
174 1073 BORKOWSKI MICHAŁ Lubostroń ŁABISZYN RUNNERS 1991 M30 00:23:37 00:27:07
175 15 STEJKA ANNA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1983 K30 00:23:37 00:26:54
176 1197 GMOSIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz CSU BYDGOSZCZ RUNNING TEAM 1979 M40 00:23:37 00:26:44
177 1154 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:23:38 00:25:11
178 1133 ZĄBKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1991 M30 00:23:39 00:25:21
179 155 MEINERT DAWID Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1978 M40 00:23:46 00:23:52
180 271 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:23:49 00:25:22
181 88 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:23:50 00:25:23
182 56 KWIATKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1985 M30 00:23:51 00:25:29
183 1241 CZACHOWSKI JACEK Bydgoszcz 1983 M30 00:23:52 00:25:26
184 1046 STASZKIEWICZ LUCYNA Bydgoszcz STASHKY TEAM 1967 K50 00:23:53 00:25:32
185 1196 MUCHA MARCIN Pawłówek BATRUNNERS 1978 M40 00:23:56 00:25:34
186 1066 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:23:58 00:25:40
187 229 WITKOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1988 M30 00:24:00 00:27:33
188 1209 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K40 00:24:00 00:27:00
189 235 JANKOWSKI MARCIN Łochowice YES ENGLISH 1978 M40 00:24:07 00:25:43
190 108 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1973 M40 00:24:09 00:25:58
191 1037 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:24:14 00:27:16
192 238 BĄCZKOWSKI RAFAŁ Drzewce YES ENGLISH 1976 M40 00:24:15 00:25:51
193 1219 KMIEĆ KAROLINA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1983 K30 00:24:16 00:25:53
194 1023 KUFLEWICZ MIRKO Bydgoszcz 1982 M30 00:24:17 00:26:00
195 270 GRACZYK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1988 M30 00:24:21 00:25:56
196 1078 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:24 00:25:59
197 92 BAGROWSKI MAREK Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 00:24:27 00:26:05
198 1223 ANDRAŁOJĆ ANNA POZNAŃ TM IRON TEAM 1991 K30 00:24:30 00:26:10
199 1134 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz SBRT BYDGOSZCZ 1979 M40 00:24:32 00:27:36
200 200 JODKO MAGDALENA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1978 K40 00:24:32 00:26:12
201 1050 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo BRACIA ZAPPA 1972 M40 00:24:32 00:26:15
202 75 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 00:24:32 00:26:12
203 1224 KOWALKOWSKI DANIEL BYDGOSZCZ TM IRON TEAM 1990 M30 00:24:32 00:26:11
204 163 PISKORSKI PAWEŁ Bydgoszcz PAWEŁ PISKORSKI 1991 M30 00:24:33 00:26:06
205 1192 CIEŚLIK MAREK Ślesin RANCZO MICHALIN 1961 M60 00:24:37 00:27:42
206 1214 ŁUCZAK PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:24:38 00:27:44
207 1075 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:24:40 00:26:30
208 221 KUBIAK MAGDALENA Bydgoszcz 1987 K30 00:24:40 00:27:41
209 1056 BOHDANOWICZ PATRYCJA Bydgoszcz 1984 K30 00:24:40 00:24:42
210 35 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:24:41 00:26:26
211 1187 MELWIŃSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz VOLCANO 1979 M40 00:24:42 00:26:23
212 1132 STANISZEWSKA JOANNA Toruń SPC 1982 K30 00:24:43 00:26:27
213 19 KNAPIK KAROL Osielsko DAWAJKALACHTEAM 1990 M30 00:24:48 00:26:26
214 59 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:24:51 00:26:28
215 71 MUSZYŃSKI ADAM Bydgoszcz 1984 M30 00:24:53 00:27:59
216 1084 SIKORSKI JAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:53 00:26:38
217 60 WĘGLARZ ŁUKASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:24:54 00:27:58
218 242 WESOŁOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1986 M30 00:24:55 00:25:03
219 162 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:24:57 00:26:30
220 266 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:25:01 00:26:33
221 156 LEBA DARIUSZ UNISŁAW 1975 M40 00:25:01 00:26:35
222 1151 STASIEWSKI MARIUSZ Osówic TRISPACE/TREK 1975 M40 00:25:04 00:26:42
223 269 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:25:07 00:26:40
224 1024 WAJER MARITA Ślesin 1997 K20 00:25:11 00:26:47
225 251 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M50 00:25:14 00:26:54
226 1095 KOPER MICHAŁ Niemcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1987 M30 00:25:15 00:26:52
227 43 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M40 00:25:15 00:26:52
228 1094 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:25:26 00:27:00
229 109 CHOLEWCZYŃSKI DAMIAN Łabiszyn EURODUDI 1990 M30 00:25:26 00:28:29
230 113 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz 1979 M40 00:25:27 00:28:41
231 133 BRZOZOWSKA AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1991 K30 00:25:29 00:27:12
232 1041 SIUDA MAREK Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1973 M40 00:25:29 00:27:08
233 164 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K50 00:25:33 00:28:33
234 1121 RUTKOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1973 M40 00:25:37 00:27:21
235 100 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:39 00:27:12
236 1142 GIERSZEWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1970 K50 00:25:43 00:28:48
237 1114 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:25:44 00:28:44
238 1200 SZULC RADOSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:25:44 00:28:51
239 1137 FENIKOWSKI SZYMON Poznań ŚWIERCZEWO RUN 1976 M40 00:25:45 00:27:24
240 1208 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz MUDFOXES 1982 K30 00:25:48 00:27:22
241 198 SAJDAK MARCIN Zielonka 1982 M30 00:25:49 00:27:39
242 1063 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:25:52 00:28:57
243 126 ZŁOTOWSKI PIOTR Niwy RUN BYDGOSZCZ 1975 M40 00:25:55 00:27:30
244 1025 GROCHOWSKA ZUZANNA Bydgoszcz 2004 K16 00:25:57 00:27:37
245 138 KEMNITZ AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1982 K30 00:25:58 00:27:40
246 54 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K30 00:26:04 00:27:41
247 145 PAWŁOWSKI RADOSŁAW Zielonka 1967 M50 00:26:05 00:29:06
248 183 PIEKARSKA ELIZA Toruń ŁABISZYN RUNNERS 1994 K20 00:26:07 00:29:10
249 218 SZERWIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1997 M20 00:26:09 00:29:16
250 233 DRABIK MAJA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:26:12 00:29:20
251 244 BILAWSKA ANNA BYDGOSZCZ 1980 K40 00:26:16 00:29:20
252 1236 BASIŃSKA ANGELIKA Bydgoszcz ELEN SPORT. SKLEP SPORTOWY 1999 K20 00:26:16 00:27:52
253 225 BRĄGIEL JAKUB Bydgoszcz VEGE RUNNERS 1983 M30 00:26:19 00:29:40
254 228 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K30 00:26:20 00:29:22
255 203 STRYJAK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1998 M20 00:26:26 00:28:08
256 167 WITKOWSKA ANNA Bydgoszcz DREPTUSIE TEAM 1971 K50 00:26:26 00:29:30
257 204 POPIESZ ZBIGNIEW Bydgoszcz 1973 M40 00:26:28 00:29:29
258 51 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1954 M60 00:26:28 00:29:33
259 178 LWOWSKI ZBIGNIEW Żołędowo 1974 M40 00:26:28 00:29:42
260 232 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K40 00:26:31 00:28:09
261 1004 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:26:33 00:29:32
262 1022 KUFLEWICZ JUSTYNA BYDGOSZCZ MATKA TYMKA 1989 K30 00:26:35 00:28:18
263 182 BAŁYS ŁUKASZ Bydgoszcz ŁABISZYN RUNNERS 1990 M30 00:26:35 00:29:37
264 1107 BALCEREK MARCIN Bydgoszcz 1977 M40 00:26:41 00:29:42
265 128 STUDZINSKI ROBERT Bydgoszcz SWINIE W KOSMOSIE 1975 M40 00:26:42 00:29:51
266 1237 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ SUZ 1955 M60 00:26:43 00:29:52
267 151 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M40 00:26:45 00:29:54
268 1238 KUBOWICZ-KAMIŃSKA HANNA Niemcz BIEGAJĄCY Z WILKAMI 1986 K30 00:26:47 00:29:47
269 211 ŚLEBIODA AGNIESZKA Kleczew OSIR KLECZEW/FTS 1979 K40 00:26:49 00:29:55
270 166 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz RUNNING STARS 1991 K30 00:26:49 00:28:25
271 215 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:26:49 00:29:53
272 1218 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA 1960 M60 00:26:49 00:29:54
273 131 HAŁAS EWA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1980 K40 00:26:51 00:28:34
274 1135 RÓŻYCZKA JOANNA Bydgoszcz 1984 K30 00:26:56 00:30:02
275 87 OCHOCKI MACIEJ Inowrocław KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1992 M20 00:27:02 00:30:07
276 106 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz FLASH RUNNERS 1980 K40 00:27:07 00:30:07
277 252 DRZEWIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1985 M30 00:27:19 00:30:34
278 194 PASIEKA TOMASZ Mrocza #MARATONYWERONIKI 1976 M40 00:27:20 00:29:06
279 267 KALACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1970 M50 00:27:22 00:30:36
280 250 MCKENZIE SOREN Tryszczyn 1976 M40 00:27:26 00:29:13
281 264 OPALA MARCIN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:27:27 00:29:16
282 258 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:27:31 00:30:39
283 1156 MOTOCZYŃSKA MARIA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1982 K30 00:27:33 00:30:34
284 70 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1994 K20 00:27:34 00:30:44
285 255 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz OPŁAWIEC 1956 M60 00:27:41 00:30:55
286 1181 SZATKOWSKA BEATA Bydgoszcz 1963 K50 00:27:43 00:31:05
287 65 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:27:44 00:30:57
288 248 MURAWIEC KRZYSZTOF Murowaniec Nadkanale ŁOCHOWO TRIAL TEAM 1977 M40 00:27:48 00:29:34
289 1099 RANISZEWSKI DAMIAN Bukowiec 1999 M20 00:27:49 00:30:55
290 1028 AUGUSTYNOWICZ AURELIA Bydgoszcz 1974 K40 00:27:50 00:29:40
291 1144 DĄBROWSKI BARTOSZ Bydgoszcz SPORTOWA PASJA 1984 M30 00:27:50 00:30:52
292 95 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:27:53 00:31:03
293 1120 WOJTYSIAK DOROTA Bydgoszcz 1981 K40 00:27:54 00:30:58
294 1184 JELITTO DAWID Gdańsk 1978 M40 00:27:54 00:30:57
295 34 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz FREAKY_FIT TEAM 1972 M40 00:27:55 00:31:08
296 1176 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORASPORTTEAM 1978 M40 00:28:00 00:29:40
297 1127 KAMIŃSKI PAWEŁ Murowaniec 1972 M40 00:28:01 00:29:48
298 1098 HAN MALWINA Bukowiec 2000 K20 00:28:05 00:31:11
299 64 KWIATKOWSKA BOŻENA Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1970 K50 00:28:06 00:31:11
300 142 WADELSKA JOANNA Osielsko MEDYCY NA START 1987 K30 00:28:07 00:31:13
301 158 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M60 00:28:09 00:29:56
302 1167 SIERMINSKA-WARCZAK CELINA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1985 K30 00:28:14 00:31:31
303 1226
1272*
CZECH DOMINIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:28:19 00:31:25
304 1225 FRANKÓW ŁUKASZ Nakło nad Notecią 1986 M30 00:28:21 00:31:25
305 1190 SOŁDYGA JOLANTA Bydgoszcz SKOWRONEK BIEGA 1982 K30 00:28:27 00:31:37
306 1108 MAISON MAGDALENA Kruszyn Krajeński 1981 K40 00:28:27 00:31:30
307 1038 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:27 00:31:32
308 1087 HŁOND ANDRZEJ Ojrzanowo ŁABISZYN RUNNERS 1962 M50 00:28:28 00:31:36
309 1039 WESOŁOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1970 M50 00:28:29 00:31:33
310 149 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:28:29 00:31:33
311 146 CHROBAK MAŁGORZATA Białe Błota 1986 K30 00:28:34 00:31:35
312 262 GIEŁDON PAWEŁ Bydgoszcz 1980 M40 00:28:37 00:31:45
313 1150 KAPELIŃSKI SEBASTIAN Bydgoszcz RODOS TEAM 1991 M30 00:28:41 00:31:49
314 180 PIĘTA DARIUSZ Bydgoszcz 1967 M50 00:28:47 00:32:09
315 254 SUCHARSKA MAGDALENA Łochowo 1987 K30 00:28:51 00:30:26
316 274 WRÓBEL MAŁGORZATA Bydgoszcz SĄSIEDZI KP7 1985 K30 00:28:51 00:30:26
317 1010 MOCNA ANNA Bydgoszcz BYDGOSKI KLUB WIOŚLAREK 1990 K30 00:28:54 00:32:04
318 1232 KOWALCZYK ANNA Rawa Mazowiecka FM IRON TEAM 1985 K30 00:28:59 00:30:41
319 1047 MYŚLICKA DALIA Strzelce Górne 1991 K30 00:29:00 00:32:12
320 1222 BUKOWIŃSKA GRAŻYNA Bydgoszcz ZAWISZA 1960 K60 00:29:03 00:32:05
321 121 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M30 00:29:05 00:32:23
322 1093 GOLIK KRZYSZTOF Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1979 M40 00:29:07 00:32:19
323 1199 BIAŁEK ŁUKASZ Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1980 M40 00:29:18 00:32:26
324 1089 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:29:22 00:32:27
325 1123 KWAŚNIEWSKA ALDONA Mrocza 1975 K40 00:29:23 00:29:29
326 30 WÓJCIK TOMASZ Bydgoszcz 1971 M50 00:29:29 00:32:35
327 104 TROJAŃCZYK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1978 M40 00:29:29 00:32:35
328 1227 LEWANDOWSKA SYLWIA Bydgoszcz 1978 K40 00:29:30 00:32:37
329 53 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz CHUPACABRAS 1961 M60 00:29:34 00:32:40
330 1201 PERA MAREK Bydgoszcz 1983 M30 00:29:38 00:32:45
331 68 SZAJDA MAGDALENA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:40 00:32:53
332 85 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M40 00:29:47 00:32:52
333 102 RACZYŃSKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 2000 M20 00:29:49 00:31:31
334 197 ŚPICA DOROTA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1967 K50 00:30:27 00:33:31
335 236 JANKOWSKA ŻANETA Łochowice YES ENGLISH 1982 K30 00:30:29 00:33:31
336 1124 BŁAŻEK KATARZYNA Białe Błota 1983 K30 00:30:29 00:33:38
337 137 SKIBIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1989 K30 00:30:33 00:33:43
338 52 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K40 00:30:43 00:34:01
339 1140 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30 00:30:49 00:34:09
340 27 BEŁKA-SIEMION ANETA Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1977 K40 00:30:51 00:34:02
341 1110 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:30:51 00:34:03
342 1131 IDZIŃSKA NATALIA Bydgoszcz 1987 K30 00:30:52 00:34:02
343 125 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:30:57 00:32:31
344 77 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:31:01 00:34:07
345 20 MAĆKOWSKA MAGDA Bydgoszcz FIT_MADZIA_85 1985 K30 00:31:06 00:34:21
346 21 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:31:10 00:32:48
347 55 KWIATKOWSKA MAJA Bydgoszcz 1993 K20 00:31:16 00:34:26
348 1092 SOBUCKA EWELINA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1992 K20 00:31:29 00:34:50
349 1016 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:31:32 00:34:46
350 1157 WARCZAK KATARZYNA Bydgoszcz FCNB/TEAMOCHAL 1980 K40 00:31:32 00:31:32
351 1074 DYPOLT JULIA Barcin 1990 K30 00:31:59 00:35:00
352 28 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:32:15 00:35:21
353 181 JANKOWSKI RAFAŁ Łochowo 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:32:20 00:35:42
354 253 JAGODZIŃSKI KAROL Bydgoszcz 1969 M50 00:32:28 00:35:47
355 278 ŚLIWIŃSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:32:30 00:35:53
356 1053 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:32:30 00:35:52
357 139 KOMOROWSKA HANNA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1984 K30 00:32:31 00:35:52
358 1090 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:32:34 00:35:36
359 227 MAZUREK DOROTA Bydgoszcz 1991 K30 00:32:39 00:35:47
360 111 IWANIUK JACEK Bydgoszcz PĘDZĄCE CHOMIKI 1973 M40 00:32:40 00:35:46
361 80 OSTROWSKA RENATA Złotniki Kujawskie 1979 K40 00:32:47 00:35:59
362 1009 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K30 00:32:50 00:35:52
363 94 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:32:50 00:36:01
364 1036 TEWS MARZENA Bydgoszcz 1974 K40 00:32:58 00:36:10
365 196 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:33:14 00:36:22
366 241 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K60 00:33:16 00:36:28
367 89 TUBAJA ANITA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 K40 00:33:21 00:36:31
368 174 ŁYSZCZARZ ALICJA Bydgoszcz 1983 K30 00:33:27 00:36:45
369 279 DROZDOWSKA HANNA Bydgoszcz 1985 K30 00:33:28 00:36:45
370 222 DRAUS TOMASZ Kruszyniec 1981 M40 00:33:29 00:36:58
371 1189 RYTLEWSKA ALICJA Bydgoszcz 1995 K20 00:33:29 00:36:45
372 74 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:33:30 00:36:38
373 1174 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:33:30 00:36:38
374 1130 ŁUKASZCZYK JOANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:33:42 00:36:52
375 1178 WITKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1972 K40 00:33:50 00:37:00
376 132 CHMIEL JUSTYNA Bydgoszcz PANI DOULA 1980 K40 00:33:53 00:36:54
377 78 WOŹNIAK ANNA Bydgoszcz 1979 K40 00:34:13 00:37:26
378 1013 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz 1957 K60 00:34:20 00:37:30
379 42 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K30 00:34:26 00:37:28
380 205 LUTY KRZYSZTOF Bydgoszcz 1972 M40 00:34:35 00:37:52
381 206 BURDUK-LUTY ANNA Bydgoszcz 1973 K40 00:34:36 00:37:51
382 260 ŁAKOMSKA-OPALA IWONA BYDGOSZCZ 1978 K40 00:35:15 00:38:31
383 31 GARBACZEWSKA ANIA Murowaniec 1982 K30 00:35:44 00:39:24
384 1015 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:36:12 00:39:34
385 1161 ŻEBROWSKA MARTYNA Bydgoszcz DRUŻYNA Ż 1979 K40 00:37:03 00:40:28
386 1044 DURA BARBARA Bydgoszcz 1957 K60 00:37:09 00:40:27
387 1052 KEMPA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ FAMILY TEAM KEMPA 1974 M40 00:37:32 00:41:03
388 150 CHWIAŁKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1975 K40 00:37:35 00:41:03
389 1162 ŻEBROWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz DRUŻYNA Ż 1979 M40 00:37:42 00:41:06
390 1083 SŁOWIŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1977 K40 00:38:20 00:41:45
391 199 MLICKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K40 00:38:25 00:41:47
392 1049 STANISZEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1988 K30 00:38:29 00:42:00
393 1163 SKULICH MAGDALENA Dobrcz 1987 K30 00:38:49 00:41:59
394 1164 OLEJNICZAK KAROLINA Dobrcz 1985 K30 00:38:56 00:42:06
395 1030 RYMASZEWSKA JOLANTA Osielsko 1964 K50 00:39:00 00:42:26
396 107 MIAZGA EMILIA Bydgoszcz 1992 K20 00:39:08 00:42:21
397 49 GALASKA JULIA Bydgoszcz 1986 K30 00:39:15 00:42:33
398 135 CHMIEL ZUZANNA Bydgoszcz 2005 K16 00:39:41 00:42:42
399 1062 TOMKOWICZ BEATA BYDGOSZCZ 1970 K50 00:39:51 00:43:18
400 1017 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:44:04 00:47:31
401 175 LESZCZYŃSKA ALEKSANDRA Brodnica 1996 K20 00:47:58 00:51:25
402 118 SAMUL EWA Kotomierz 1984 K30 00:47:59 00:51:27
403 1014 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:50:02 00:53:32
404 207 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:50:03 00:53:33
405 23 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1951 K60 00:50:03 00:53:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni