z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 5

03.02.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 411 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:15:40 00:15:41
2 706 WITKOWSKI MATEUSZ Koszalin JU1223 1993 M20 00:15:52 00:15:53
3 485 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:16:01 00:16:02
4 694 BEDNAREK ADRIAN Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1990 M20 00:16:06 00:16:06
5 284 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew 1994 M20 00:16:19 00:16:20
6 1228 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz 1994 M20 00:17:00 00:17:00
7 416 KOWALSKI BARTOSZ Bydgoszcz 2000 M16 00:17:06 00:17:07
8 196 ZIMMER ŁUKASZ Toruń CITY TRAIL TEAM/PACKMAN TEAM 1981 M30 00:17:08 00:17:09
9 338 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:11 00:17:11
10 177 MANIKOWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1978 M40 00:17:16 00:17:17
11 269 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:22 00:17:24
12 90 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:17:24 00:17:27
13 208 JAGODZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1990 M20 00:17:28 00:17:29
14 312 WILKOSZ TOMASZ Bydgoszcz CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 M16 00:17:37 00:17:38
15 711
364*
MIKA OSKAR Bydgoszcz GLAZ-BUD 1979 M30 00:17:39 00:17:41
16 176 POCZEWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1972 M40 00:17:40 00:17:41
17 1149 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:17:40 00:17:41
18 454 KONIAIEV VOLODYMYR Kremenchug RUN BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:42 00:17:44
19 1130 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1976 M40 00:17:45 00:17:46
20 447 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1986 M30 00:17:46 00:17:48
21 53 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1983 M30 00:17:55 00:17:57
22 7 KUBIŃSKI JAKUB Osielsko BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:17:57 00:17:57
23 705 LUTOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:58 00:18:00
24 498 RYCHTER KAROL Bydgoszcz THE RYCHTERS 1976 M40 00:17:59 00:18:01
25 256 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH Bydgodzcz AŚ BYDGOSZCZ 1980 M30 00:18:02 00:18:04
26 12 SZENK MARTA Bydgoszcz 1980 K30 00:18:08 00:18:09
27 415 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:18:08 00:18:11
28 325 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:18:19 00:18:22
29 13 MAIK DARIA Mrocza LUKS START NAKŁO 1997 K20 00:18:22 00:18:25
30 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:18:30 00:18:31
31 1133 LENC SEBASTIAN Laskowice Pomorskie TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:18:44 00:18:45
32 275 CHOLEWIŃSKI DARIUSZ Bydgoszcz HURAGAN MIEDZYŃ 1974 M40 00:18:45 00:18:48
33 1076 PAWLIK STANISŁAW Osielsko FARMVITA TEAM 1965 M50 00:18:56 00:18:59
34 1070 RYMER JAKUB Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1985 M30 00:19:01 00:19:03
35 214 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M40 00:19:01 00:19:05
36 80 SZULC ROBERT Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:19:11 00:19:13
37 1117 KASPEROWICZ JACEK Bydgoszcz JW 1515 BYDGOSZCZ 1977 M40 00:19:10 00:19:13
38 1264 KANIK TOMASZ Bydgoszcz 1982 M30 00:19:10 00:19:14
39 1265 ŁAGANOWSKI ŁUKASZ Janikowo RARAMURI SOSNÓWIEC/COLITIS TEAM 1984 M30 00:19:13 00:19:15
40 1338 BALCEREK MATEUSZ Bydgoszcz SZEF KUCHNI 1986 M30 00:19:13 00:19:17
41 71 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz #RUNADDICTS 1993 M20 00:19:15 00:19:17
42 1095 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:19:15 00:19:18
43 19 KUROWSKI KAMIL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:19:15 00:19:19
44 1073 SZLINGER JAKUB Tur #RUNADDICTS 1986 M30 00:19:19 00:19:23
45 1029 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1983 M30 00:19:19 00:19:24
46 469 WANTOWSKA ALEKSANDRA Iława TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:19:22 00:19:24
47 675 PIC DAWID Osielsko 1992 M20 00:19:29 00:19:32
48 94 STRYCHALSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:19:27 00:19:32
49 123 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:19:31 00:19:34
50 1048 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:37 00:19:40
51 1177 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 00:19:37 00:19:47
52 486 PYSZKA MIKOŁAJ SADKI LUKS START NAKŁO 2002 M16 00:19:39 00:19:43
53 1336 SZATTEN DAWID Bydgoszcz 1983 M30 00:19:40 00:19:43
54 1014 BASIŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz OLIMPIASPORT.PL 1992 M20 00:19:43 00:19:46
55 494 RYCHTER MARCIN Niemcz THE RYCHTERS 1971 M40 00:19:48 00:19:51
56 1055 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M30 00:19:48 00:19:52
57 1011 RYBAK ŁUKASZ Niemcz 1983 M30 00:19:52 00:19:54
58 1186 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA 1984 K30 00:19:52 00:19:55
59 1167 JAROSZEWSKI JAN Tryszczyn DEEP FOREST 2002 M16 00:20:04 00:20:08
60 203 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M30 00:20:05 00:20:08
61 661 GRUSZECZKA JACEK Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ 1986 M30 00:20:07 00:20:12
62 61 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:20:08 00:20:14
63 1181 MUCHA MARCIN Pawłówek BATRUNNERS 1978 M40 00:20:09 00:20:15
64 1041 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń 1986 K30 00:20:10 00:20:12
65 512 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:20:17 00:20:20
66 1038 RYDLEWSKI MAREK Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:20:17 00:20:21
67 1256 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz VIII LO BYDGOSZCZ 1971 M40 00:20:27 00:20:29
68 1354 BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz TRISPACE 1989 M20 00:20:27 00:20:33
69 1290 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:20:31 00:21:33
70 213 SKORNIA ELIZA Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1996 K20 00:20:35 00:20:39
71 1194 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:20:35 00:20:38
72 1051 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1983 M30 00:20:35 00:21:41
73 195 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz SBRT BYDGOSZCZ 1997 M20 00:20:36 00:20:40
74 1040 FELINIAK DANIEL Bydgoszcz 1983 M30 00:20:37 00:20:39
75 124 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M40 00:20:37 00:20:44
76 1346 ROLEWICZ MICHAŁ Śliwice KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1990 M20 00:20:38 00:20:43
77 64 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA MTB TEAM 1982 M30 00:20:40 00:20:48
78 82 WERNER MICHAŁ Łabiszyn GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:20:40 00:20:46
79 459 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz 1978 M40 00:20:41 00:20:46
80 1242 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1964 M50 00:20:41 00:21:46
81 1001 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:20:41 00:20:49
82 688 KOLACKI JAROSLAW Bydgoszcz 1989 M20 00:20:44 00:22:06
83 1062 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn 1984 M30 00:20:44 00:21:48
84 1320 GLUGLA MARIUSZ Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M40 00:20:45 00:20:58
85 552 KRYGIER MATEUSZ Żnin 1989 M20 00:20:49 00:21:55
86 709 JURACHNO EDWARD BEŁCHATÓW 1960 M50 00:20:49 00:20:55
87 1211 WNĘK NATALIA Gródek SPECIAL SPACE TEAM 1993 K20 00:20:51 00:20:56
88 1078 BANACH JAN Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1991 M20 00:20:51 00:21:55
89 369 MŁYNAREK MONIKA Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2002 K16 00:20:51 00:20:55
90 1074 KALEK ARTUR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1974 M40 00:20:52 00:21:03
91 1199 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:20:52 00:21:01
92 52 PRZEWŁOCKI JAKUB Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1983 M30 00:20:53 00:21:02
93 470 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:20:54 00:20:57
94 460 ANHALT MICHAŁ Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1976 M40 00:21:03 00:21:06
95 546 BUTRYN NIKODEM Bydgoszcz 1969 M40 00:21:04 00:21:09
96 1240 ŚWIATLAK PIOTR Bydgoszcz ATOS / WINGS FOR LIFE 1992 M20 00:21:06 00:22:10
97 171 NAGOW MICHAŁ Bydgoszcz 1974 M40 00:21:07 00:22:11
98 230 WOLSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:21:08 00:21:14
99 1352 SZULC ANDRZEJ Łochowo ELTRA W BIEGU 1972 M40 00:21:10 00:21:22
100 143 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:10 00:21:14
101 1056 CZYZEWSKI MATEUSZ Solec Kujawski KUJAVIA3TEAM 1988 M30 00:21:11 00:22:15
102 153 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:21:13 00:22:18
103 113 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:21:16 00:21:20
104 1179 JAGIEŁA BARTOSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1983 M30 00:21:16 00:21:21
105 1184 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:21:17 00:22:24
106 475 KOTULA SŁAWOMIR Bydgoszcz GLS POLAND 1987 M30 00:21:22 00:23:24
107 86 KASTRAU TOMASZ Bydgoszcz RUN4FAN 1981 M30 00:21:25 00:23:34
108 336 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M30 00:21:30 00:22:34
109 93 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M60 00:21:30 00:21:39
110 335 GURNA JOLANTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1965 K50 00:21:31 00:21:37
111 184 MIĘKCZYŃSKI MIŁOSZ Zielonczyn LUPUS TEAM 1983 M30 00:21:33 00:21:44
112 1252 NIEDBALSKI SZYMON Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1990 M20 00:21:34 00:21:39
113 1112 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:36 00:22:44
114 1301 RYBAK REMIGIUSZ Białe Błota KEEEPER 1977 M40 00:21:37 00:21:45
115 246 ANISZCZYK HUBERT Bydgoszcz ZSE-A BYDGOSZCZ 2002 M16 00:21:39 00:21:44
116 714 BIERNACKI SŁAWOMIR Białe Błota 1980 M30 00:21:41 00:21:48
117 1171 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:21:41 00:21:48
118 253 ROGALSKI MACIEJ Bydgoszcz 1987 M30 00:21:42 00:21:48
119 183 DUNAJEWSKI MARCIN Łochowo EURO-NOVA 1974 M40 00:21:43 00:21:48
120 1360 BILSKI MARCIN Bydgoszcz 1979 M30 00:21:43 00:21:48
121 178 BINASZEWSKI ADAM Toruń 1982 M30 00:21:44 00:22:56
122 434 MARĆ ROBERT Bydgoszcz 1971 M40 00:21:44 00:21:54
123 74 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:45 00:21:52
124 1348 FORBOT PIOTR Bydgoszcz 1994 M20 00:21:46 00:21:58
125 1214 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:21:46 00:22:54
126 1299 RUSIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz KEEEPER 1987 M30 00:21:48 00:22:50
127 1158 ZIMNY MAREK Bydgoszcz ELTRA W BIEGU 1960 M50 00:21:48 00:22:00
128 45 TARCZYŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz Z PIĘTY, ODDECH I ŻYJE, JESTEM TRZEŹWY 1982 M30 00:21:48 00:22:03
129 620 GORGOL TOMASZ BYDGOSZCZ LP500 1978 M40 00:21:49 00:22:53
130 1089 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:21:49 00:22:54
131 704 KUJAWA PIOTR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:21:50 00:22:56
132 117 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:21:50 00:21:56
133 1065 KRAWISZ MACIEJ Bydgoszcz LP500 1976 M40 00:21:50 00:22:57
134 255 MITKOWSKA NATALIA Wtelno GARDEN FLORA MTB TEAM 1985 K30 00:21:54 00:22:03
135 1318 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:54 00:24:03
136 1156 WŁOCH SYLWESTER Bydgoszcz MAX DO KOŃCA 1963 M50 00:21:54 00:22:00
137 1176 ŚWIĄTEK MAREK Nakło n/Not. 1999 M16 00:21:56 00:22:00
138 1116 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1978 M40 00:21:57 00:22:03
139 311 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko N-BIKE ACADEMY 2002 M16 00:21:57 00:22:02
140 1193 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:22:00 00:22:02
141 305 LADA PRZEMYSŁAW Chełmża STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:22:00 00:22:07
142 1094 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M20 00:22:00 00:23:03
143 140 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M30 00:22:01 00:23:04
144 1160 MROTEK MICHAŁ Kruszyn Krajeński QUAPRO TEAM 1979 M30 00:22:01 00:22:10
145 446 PALIGA MACIEJ Sośno RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 1987 M30 00:22:01 00:22:06
146 1099 JENCZEWSKI SZYMON Ciechocin ALBATROSY 1991 M20 00:22:01 00:22:11
147 205 BIEL MAREK Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 00:22:03 00:22:10
148 247 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:22:04 00:22:10
149 357 SKONIECZNY MARCIN Bydgoszcz FORDON RUNNERS PUSZCZALSCY 1977 M40 00:22:07 00:23:11
150 1324 LEWANDOWSKI MARCIN Stęszewko KEEEPER 1991 M20 00:22:07 00:23:09
151 1305 RÓŻOWICZ ALEKSANDRA Bydgoszcz 1987 K30 00:22:08 00:22:14
152 376 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:22:09 00:23:13
153 60 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:22:13 00:22:17
154 1134 NALEŻYTY PIOTR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1986 M30 00:22:14 00:22:29
155 521 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M60 00:22:15 00:22:25
156 1108 BILICKI WOJCIECH Bydgoszcz 1980 M30 00:22:19 00:23:22
157 287 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:22:21 00:22:25
158 1178 DROŻYŃSKI MACIEJ Bydgoszcz CB163 1989 M20 00:22:22 00:22:30
159 141 KOSIŃSKI MICHAEL Bydgoszcz HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZ 1993 M20 00:22:22 00:22:30
160 1260 PAWLIK MAREK Pruszcz FARMVITA TEAM 1960 M50 00:22:23 00:22:31
161 67 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:22:26 00:23:38
162 70 GEDEK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1982 M30 00:22:27 00:22:36
163 48 STĘPSKI SŁAWEK Bydgoszcz 1999 M16 00:22:27 00:24:34
164 119 GRZECHULSKI TOMASZ Maksymilianowo IRON MAX TEAM 1983 M30 00:22:28 00:22:38
165 28 IWICKI PAWEŁ Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1989 M20 00:22:28 00:22:38
166 1166 WASILEWSKA MARTYNA Bydgoszcz AMS BYDGOSZCZ 1983 K30 00:22:28 00:23:38
167 98 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M30 00:22:29 00:22:37
168 424 DRWĘCKI DANIEL Bydgoszcz BIEGNIJ Z PROSERVICE 1983 M30 00:22:29 00:22:40
169 1205 MALINOWSKI ARTUR Maksymilianowo 1969 M40 00:22:29 00:22:39
170 1118 SŁOMKA MACIEJ Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:22:30 00:23:41
171 206 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:34 00:23:40
172 346 SZYMAŃSKI DOMINIK ŁOCHOWO 1977 M40 00:22:34 00:22:37
173 219 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M20 00:22:34 00:22:41
174 1135 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1983 K30 00:22:36 00:23:40
175 168 KOWALSKI MAREK NIEMCZ 1970 M40 00:22:37 00:22:43
176 450 RYBACKA KAMILA Bydgoszcz 1990 K20 00:22:38 00:22:45
177 1280 GABRYCH MACIEJ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:22:39 00:23:42
178 1136 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS BYDGOSZCZ/BÓL TO ŚCIEMA 2002 M16 00:22:39 00:22:53
179 309 GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz JUST 5 1989 M20 00:22:41 00:23:51
180 21 KONARSKA SVETLANA Świecie SPORT I REKREACJA START 1973 K40 00:22:42 00:23:44
181 628 JEDYNAK KLAUDIA Białe Błota 1995 K20 00:22:42 00:23:51
182 1032 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:22:43 00:22:56
183 43 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:22:46 00:22:53
184 267 ZIMON MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:22:47 00:23:56
185 102 GRAJEWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:22:47 00:23:58
186 690 KŁACZYŃSKI MARIUSZ Grudziądz #BIEGACZE 1979 M30 00:22:48 00:23:51
187 251 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:22:49 00:23:54
188 720 KOWALCZYK RAFAŁ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:22:50 00:26:54
189 57 ANDRZEJAK SYLWIA Żołędowo IRON MAX TEAM 1969 K40 00:22:50 00:23:00
190 534 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M50 00:22:51 00:23:00
191 1124 GÓRA KRYSTIAN Bydgoszcz CZARNE KONIE 1983 M30 00:22:51 00:25:15
192 321 GACKOWSKI SZYMON Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1981 M30 00:22:52 00:23:56
193 137 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M40 00:22:54 00:24:00
194 1018 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:22:57 00:23:59
195 1128 MROTEK KATARZYNA Kruszyn Krajeński ON THE MOVE 1981 K30 00:23:00 00:23:06
196 1066 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:23:01 00:24:05
197 449 CYL DAWID Bydgoszcz FORDONRUNNERS / ZIELONY PELIKAN 1980 M30 00:23:01 00:24:12
198 554 KRYGIER MACIEJ Bydgoszcz VOIP24SKLEP.PL SPORT 1988 M30 00:23:01 00:24:06
199 1096 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 00:23:03 00:23:11
200 220 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORAMTBTEAM 1978 M40 00:23:05 00:23:15
201 1291 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:23:06 00:23:19
202 308 ULAN NATALIA Bydgoszcz 1989 K20 00:23:07 00:24:16
203 32 WRÓBEL GRZEGORZ Bydgoszcz BYLE DO METY 1983 M30 00:23:09 00:24:14
204 1328 DRANICKI ŁUKASZ Bydgoszcz AS BOX TEAM 1982 M30 00:23:09 00:24:13
205 1104 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M30 00:23:11 00:24:23
206 1165 KORTAS MARCIN Bydgoszcz 1972 M40 00:23:11 00:24:21
207 1027 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:23:12 00:23:24
208 1225 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1991 K20 00:23:13 00:24:17
209 1019 STEFAŃSKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:23:19 00:24:22
210 47 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:23:21 00:23:28
211 320 KOWALEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1987 M30 00:23:24 00:24:38
212 1075 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:24 00:23:28
213 1274 RAK WALDEMAR Bydgoszcz 1978 M40 00:23:24 00:23:35
214 1063 PERLINSKI DAMIAN Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:23:24 00:24:36
215 1191 SCHNEIDER KRYSTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:23:26 00:24:31
216 703 BRETT PRZEMYSŁAW Białe Błota BTW BYDGOSZCZ 1973 M40 00:23:27 00:25:38
217 564 KOBYLIŃSKI MATEUSZ Brzoza 2001 M16 00:23:28 00:24:33
218 1374 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz 1977 M40 00:23:29 00:24:37
219 1345 ZAGOŻDŻON PIOTR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:23:29 00:25:34
220 1173 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M30 00:23:30 00:23:41
221 583 LEWANDOWSKI JAKUB Bydgoszcz 2000 M16 00:23:30 00:24:32
222 1155 WOŹNIAK RADEK Bydgoszcz BOZITA POLSKA 1983 M30 00:23:30 00:24:43
223 296 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:23:30 00:24:34
224 1180 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:23:30 00:24:36
225 303 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:23:32 00:24:37
226 1105 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:34 00:24:37
227 128 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:23:34 00:24:40
228 420 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:34 00:25:40
229 1273 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:23:34 00:23:42
230 38 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:23:34 00:23:42
231 126 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:23:38 00:24:45
232 1050 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:39 00:24:45
233 502 WŁODARCZAK WITOLD Bydgoszcz TRISPACE 1963 M50 00:23:40 00:23:55
234 1119 MIKOŁAJCZAK SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:23:43 00:24:51
235 1245 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo WKURW_TEAM 1969 M40 00:23:45 00:23:54
236 458 NOWAKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:46 00:23:55
237 618 BASZYŃSKA MAGDALENA Bydgoszcz 1996 K20 00:23:47 00:24:57
238 692 PISKORSKI PAWEŁ Bydgoszcz PAWEŁ PISKORSKI 1991 M20 00:23:49 00:24:57
239 1039 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:23:49 00:24:54
240 1081 STEJUK ALEKSANDRA Bydgoszcz AMS 1978 K40 00:23:49 00:24:59
241 629 STUPCZYŃSKI KAROL Łochowice 2001 M16 00:23:50 00:25:55
242 348 PROCH AGNIESZKA Bydgoszcz GREMLINKI 1984 K30 00:23:50 00:25:01
243 75 LACH PAWEŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:23:50 00:25:55
244 169 LEBA DARIUSZ UNISŁAW LEBUŚTEAM 1975 M40 00:23:50 00:24:54
245 1351 PILAKOWSKA ANGELIKA Łochowo ELTRA W BIEGU 1981 K30 00:23:51 00:24:01
246 1353 SOBOCIŃSKI KAMIL Dąbrowa Chełmińska LKS OSTROMECKO 1985 M30 00:23:52 00:25:01
247 1219 RADECKI MARCIN Bydgoszcz 1990 M20 00:23:52 00:23:56
248 245 STANECKI MACIEJ Osielsko 1983 M30 00:23:53 00:26:01
249 508 AL-DRAWI JOANNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1978 K40 00:23:53 00:25:57
250 697 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:54 00:24:05
251 1216 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:55 00:25:02
252 1077 LABENDA ROBERT Bydgoszcz SZURUSIE 1986 M30 00:23:55 00:25:07
253 1022 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN 1975 M40 00:23:55 00:26:07
254 1002 WANKIEWICZ ŁUKASZ Bydgoszcz SZURUSIE TEAM 1991 M20 00:23:56 00:25:07
255 657 MAZURKIEWICZ PIOTR Dobrcz 1978 M40 00:23:57 00:25:09
256 164 KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:23:57 00:24:13
257 687 MĄCZEWSKA MARZENA Grudziądz 1969 1969 K40 00:24:00 00:25:16
258 427 BĄCZKOWSKA JULIA Świecie 2002 K16 00:24:01 00:25:13
259 698 BRATEK ANDRZEJ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1959 M50 00:24:01 00:24:11
260 1114 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz CB 163 1970 M40 00:24:03 00:25:14
261 148 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:24:03 00:25:12
262 1368 PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M30 00:24:04 00:25:14
263 1057 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:24:06 00:25:17
264 719 SMARZYK EWELINA BYDGOSZCZ 1977 K40 00:24:07 00:28:11
265 1295 LEWANDOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KEEEPER 1975 M40 00:24:07 00:25:12
266 472 GRZECA JAKUB Bydgoszcz 1991 M20 00:24:07 00:26:13
267 1236 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:24:10 00:25:22
268 1329 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:24:10 00:25:23
269 436 WESOŁOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ 1991 K20 00:24:10 00:25:14
270 1110 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:24:12 00:25:18
271 445 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:24:13 00:26:17
272 322 SZCZĘSNY ARKADIUSZ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1978 M40 00:24:14 00:26:18
273 378 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:24:14 00:26:21
274 91 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz 1984 M30 00:24:14 00:26:18
275 695 SPYCHALSKI KRYSTIAN Bydgoszcz 1993 M20 00:24:15 00:25:18
276 710 GAJKOWSKI IGOR RZĘCZKOWO 1999 M16 00:24:17 00:26:23
277 31 KRESIŃSKI ANDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1986 M30 00:24:21 00:25:23
278 1003 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:24:21 00:24:32
279 121 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE 1975 M40 00:24:22 00:25:31
280 399 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:24:24 00:24:33
281 286 MICHALSKA DARIA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 K20 00:24:28 00:25:42
282 696 JAKUBOWSKI ADAM Więcbork 1994 M20 00:24:29 00:26:33
283 417 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:24:29 00:25:37
284 382 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:30 00:25:36
285 209 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:24:30 00:25:36
286 187 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:24:30 00:25:38
287 166 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:24:30 00:24:46
288 1285 DERECKI PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1971 M40 00:24:31 00:25:38
289 1358 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:24:32 00:25:40
290 83 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:24:33 00:26:36
291 1174 IWANEK DOMINIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 K30 00:24:34 00:25:46
292 631 NOWAK PAWEŁ Kcynia KEPNET 1965 M50 00:24:35 00:25:53
293 1195 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:24:37 00:25:45
294 699
575*
DUNAJEWSKA MAGDALENA Łochowo EURO-NOVA 1979 K30 00:24:37 00:24:42
295 402 CHUDECKI ROBERT Gródek 1976 M40 00:24:38 00:26:45
296 1296 PRIEWE PAWEŁ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1983 M30 00:24:39 00:26:43
297 1210 LANGE MONIKA Sicienko GREMLINKI 1976 K40 00:24:40 00:26:46
298 598
1362*
MISUN-NOWAK KATARZYNA Osówiec AMS 1980 K30 00:24:40 00:25:50
299 1012 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 00:24:41 00:25:48
300 1005 BOROWICZ ANNA Bydgoszcz 1982 K30 00:24:42 00:25:51
301 179 RACIBORSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TASAK TEAM 1979 M30 00:24:48 00:26:53
302 1072 SAJDAK MARCIN Zielonka 1982 M30 00:24:49 00:25:53
303 430 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:24:54 00:26:03
304 1322 GROCHOWSKI KAMIL Bydgoszcz GROSZKI 1981 M30 00:24:56 00:24:56
305 511 NAGORZYSKI ARKADIUSZ Bydgoszcz BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘ 1983 M30 00:24:58 00:25:04
306 277 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:24:58 00:25:04
307 212 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:24:59 00:26:06
308 578 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:25:04 00:26:08
309 1010 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:25:06 00:26:13
310 1221 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo 1998 M20 00:25:08 00:27:25
311 106 SIUDA MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:25:11 00:26:23
312 1170 ŁABENDA PIOTR Bydgoszcz TERENOWA MASAKRA TEAM 1970 M40 00:25:21 00:26:28
313 207 MUSIELEWSKA DARIA Bydgoszcz #BIEGAMŻEBYŻREĆWIĘCEJCIASTKÓW 1993 K20 00:25:23 00:26:30
314 235 LACH BOGUMIŁA Bydgoszcz 1986 K30 00:25:23 00:27:28
315 371 STARCZEWSKI KRYSTIAN Żołędowo 1983 M30 00:25:24 00:25:24
316 1030 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:25:24 00:27:38
317 226 ZYGMUNT ROBERT Bydgoszcz 1974 M40 00:25:25 00:26:34
318 1154 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:25:25 00:26:37
319 1373 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:25:26 00:26:35
320 374 RYBAK BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 00:25:27 00:27:31
321 1169 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:25:30 00:26:36
322 314 DĄBROWSKI ADAM Bydgoszcz 1978 M40 00:25:30 00:27:37
323 476 KOZIŃSKA AGATA Toruń RUN PASJA 1989 K20 00:25:34 00:26:37
324 54 ĆWIKLIŃSKA ANNA Bydgoszcz AMS 1979 K30 00:25:37 00:27:41
325 701 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno 2002 M16 00:25:37 00:25:42
326 1371 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:25:38 00:25:43
327 384 MĘTEL LAURA Łabiszyn 1992 K20 00:25:45 00:26:52
328 1035 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M30 00:25:46 00:27:51
329 1164 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ R2G 1973 M40 00:25:49 00:28:04
330 1058 SOBOL MAGDALENA Nakło nad Notecią 1976 K40 00:25:49 00:26:53
331 431 PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1981 K30 00:25:51 00:26:59
332 1293 ANGLART ROMAN Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M50 00:25:54 00:27:01
333 1185 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1994 K20 00:25:56 00:28:01
334 1196 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:25:58 00:27:07
335 429 DURLAK DAMIAN Bydgoszcz 1977 M40 00:26:03 00:27:10
336 229 LEWANDOWSKI DAMIAN Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1980 M30 00:26:06 00:28:15
337 1082 WIECZOREK ŁUKASZ Bydgoszcz RUN4FUN WWW.BYTPAK.PL 1987 M30 00:26:07 00:26:07
338 104 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:26:07 00:26:07
339 1223 ŻEBRACKI ARTUR Bydgoszcz 1980 M30 00:26:08 00:28:13
340 159 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:26:10 00:28:15
341 489 CIACHERA IRENEUSZ Bydgoszcz INDYWIDUALNIE 1967 M50 00:26:10 00:28:24
342 667 KĘDZIA MAKSYMILIAN Białe-Błota 2001 M16 00:26:11 00:28:15
343 1350 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:26:11 00:28:24
344 1279 PRZYBYLSKA GRAŻYNA Bydgoszcz SLKB, BYDGOSZCZ NA START 1964 K50 00:26:13 00:27:31
345 1332 URBAŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ 1979 M30 00:26:13 00:27:26
346 129 BURSZTYŃSKI TOMEK Borówno GARDEBFLORA MTB TEAM 1986 M30 00:26:16 00:27:22
347 1224 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz 1986 M30 00:26:18 00:27:42
348 1043 ZGÓRSKI MACIEJ Bydgoszcz WKURW_TEAM 1978 M40 00:26:19 00:27:35
349 1311 KAMIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1989 M20 00:26:19 00:28:31
350 1153 ŁUKOMSKI DAWID Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:26:20 00:27:29
351 1244 USS ALIAKSANDR Bydgoszcz 1975 M40 00:26:22 00:27:34
352 241 JANKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1972 K40 00:26:23 00:27:31
353 182 RYBAK KRZYSZTOF przyłęki DOCENT FELGA TEAM 1956 M60 00:26:24 00:27:27
354 627 IWANOWSKI JAKUB Gdańsk 1987 M30 00:26:25 00:28:48
355 49 GRUBSKI RAFAŁ Żołędowo GARDENFLORA MTB TEAM 1985 M30 00:26:28 00:27:45
356 1316 RENC PATRYK Bydgoszcz SERCE TYBETU 1989 M20 00:26:29 00:28:44
357 37 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:26:31 00:27:48
358 1192 WEGNER ROMAN Niemcz 1963 M50 00:26:40 00:28:43
359 1308 SZYCZEWSKA EWA Bydgoszcz KEEEPER 1972 K40 00:26:41 00:27:55
360 681 GÓRSKA JOANNA Bydgoszcz 2002 K16 00:26:41 00:28:57
361 684 RZYMCZYK JAKUB Radom 1982 M30 00:26:42 00:28:56
362 1016 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K30 00:26:43 00:27:57
363 1013 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30 00:26:44 00:27:57
364 671 KUĆ DARIUSZ Bydgoszcz 1986 M30 00:26:44 00:28:59
365 228 WAJER MARITA Ślesin STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1997 K20 00:26:45 00:28:51
366 215 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:26:46 00:28:54
367 1233 RUPIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1973 M40 00:26:48 00:28:59
368 1254 WERKOWSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1988 K30 00:26:50 00:28:59
369 680 POPŁAWSKI KAROL Białe Błota 1985 M30 00:26:50 00:28:57
370 242 ZAGOZDZON WIOLETA Solec kujawski SOLECCY BIEGACZE 1984 K30 00:26:52 00:28:03
371 413 KUFLEWICZ JUSTYNA Bydgoszcz 1989 K20 00:26:52 00:28:10
372 1127 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Bydgoszcz 1974 M40 00:26:52 00:28:57
373 297 WOJTYSIAK DOROTA Bydgoszcz 1981 K30 00:26:57 00:28:08
374 234 BAŁYS ŁUKASZ Bydgoszcz 1990 M20 00:26:57 00:28:05
375 1080 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Mrocza 2000 K16 00:27:01 00:29:13
376 1365 RASZEWSKI JAN Bydgoszcz 1984 M30 00:27:01 00:29:06
377 1021 KWIATKOWSKA MAJA Bydgoszcz 1993 K20 00:27:05 00:29:12
378 1023 KWIATKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1985 M30 00:27:05 00:29:12
379 1268 LWOWSKI ZBIGNIEW Osielsko 1974 M40 00:27:05 00:29:13
380 95 SZUKALSKI PIOTR Bydgoszcz 1998 M20 00:27:07 00:29:24
381 307 HARASIMCZYK WERONIKA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1991 K20 00:27:08 00:28:19
382 1297 IWAN REMIGIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:27:08 00:29:15
383 1148 BERNACKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:27:09 00:29:17
384 1255 BADZIŃSKI BOGDAN Bydgoszcz 1979 M30 00:27:10 00:28:25
385 66 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30 00:27:11 00:28:25
386 715 ZDEBIAK AMELIA BYDGOSZCZ ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K16 00:27:12 00:28:17
387 288 SAJUR SYLWIA Bydgoszcz 1993 K20 00:27:13 00:28:29
388 122 SZULCZEWSKI KAMIL Bydgoszcz 1989 M20 00:27:13 00:29:41
389 26 KURLAND SEBASTIAN Bydgoszcz BIEGAM BO LUBIĘ... 1977 M40 00:27:14 00:29:17
390 1059 STĘPNIAK KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN4FUN 1978 M40 00:27:14 00:29:27
391 621 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40 00:27:19 00:29:41
392 133 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M40 00:27:21 00:29:33
393 1317 KAPELA JACEK Bydgoszcz 1975 M40 00:27:24 00:29:38
394 418 KOŹLIKOWSKA-WENCKA MAGDALENA Bydgoszcz 1980 K30 00:27:25 00:29:36
395 504 PASIEKA TOMASZ Mrocza KZR LOK NAKŁO / BIEGIEMPRZEZPOLA.PL 1976 M40 00:27:26 00:30:09
396 1355 DALAK - OŻÓG GRAŻYNA Laskowice TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1962 K50 00:27:27 00:28:37
397 1025 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:27:29 00:29:40
398 258 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:27:31 00:29:48
399 92 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1986 M30 00:27:32 00:28:47
400 549 RYBAK MARIUSZ Małe Rudy SISU-OWB TEAM 1970 M40 00:27:32 00:28:45
401 1188 GOŁATTA MAGDALENA Bydgoszcz GREMLINKI 1980 K30 00:27:32 00:29:40
402 405 JARZEMSKA ALICJA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 K30 00:27:36 00:28:42
403 329 DOBUCKA KATARZYNA Bydgoszcz CHONAROWER.PL 1989 K20 00:27:41 00:29:50
404 584 MOSKWA ANNA Łochowo 1979 K30 00:27:42 00:29:47
405 1201 WYPORKIEWICZ JERZY Wilcze 1967 M50 00:27:42 00:29:47
406 310 JARZEMSKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:27:42 00:28:48
407 1088 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:27:43 00:29:54
408 683 KOCHAŃSKI TOMASZ Grudziądz POLSKA GRUPA BIEGOWA 1986 M30 00:27:44 00:30:25
409 1213 WAWRZYNIAK PIOTR BYDGOSZCZ 1966 M50 00:27:45 00:30:05
410 88 SOCHA JUSTYNA Murowaniec 1988 K30 00:27:47 00:29:08
411 678 WROTECKI MARCIN Bydgoszcz 1989 M20 00:27:48 00:30:05
412 1090 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:27:48 00:29:51
413 677 PACZOSA KINGA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1991 K20 00:27:48 00:30:06
414 1085 SZAJDA MAGDALENA Przyłęki 1977 K40 00:27:51 00:30:00
415 1144 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz 1967 M50 00:27:53 00:30:07
416 248 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:27:53 00:29:03
417 1298 JELEŃ AGNIESZKA Bydgoszcz KEEEPER 1984 K30 00:27:58 00:30:13
418 165 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW Osie 1957 M60 00:27:58 00:30:36
419 365 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M40 00:27:58 00:29:12
420 468 LINGO PIOTR Osielsko DĘBY OSIELSKO 1972 M40 00:27:58 00:29:12
421 1357 KŁOS LIDIA Papowo Biskupie SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 1974 K40 00:27:59 00:29:01
422 324 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:27:59 00:30:03
423 1004 KONIEC PIOTR Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1977 M40 00:27:59 00:29:13
424 42 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:28:00 00:30:14
425 685 POPŁAWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1986 M30 00:28:01 00:30:09
426 1168 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:28:02 00:29:17
427 1235 TACIKIEWICZ ANIA Bydgoszcz 1981 K30 00:28:05 00:30:14
428 34 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1984 K30 00:28:06 00:30:10
429 1257 JANIC JOANNA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:06 00:30:20
430 1067 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:28:06 00:30:20
431 1047 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:28:07 00:29:20
432 1207 SYGULSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1983 K30 00:28:07 00:30:15
433 1103 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:28:09 00:30:52
434 35 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:28:10 00:30:21
435 717 WĘGLARZ KINGA ŁOCHOWO 1998 K20 00:28:13 00:28:20
436 398 BURCHARDT MIRKA Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1952 K60 00:28:16 00:30:29
437 1197 WATOROWSKA MARTYNA Unisław 1992 K20 00:28:17 00:29:38
438 1209 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:28:21 00:30:33
439 466 GŁOWSKA HALINA Bydgoszcz 1957 K60 00:28:22 00:30:32
440 1275 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:28:24 00:30:36
441 1163 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:28:25 00:30:28
442 1270 PAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1990 M20 00:28:26 00:30:46
443 109 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:28:29 00:29:49
444 1314 STĘPNIAK PAULINA Bydgoszcz RUN4FUN 1978 K40 00:28:29 00:30:40
445 1097 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:28:30 00:30:45
446 501 WŁODARCZAK BARBARA Bydgoszcz 1963 K50 00:28:30 00:29:41
447 558 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:28:30 00:29:45
448 1138 KOCHAŃSKA WIOLETTA Paterek 1976 K40 00:28:32 00:29:42
449 1092 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:28:32 00:29:38
450 1313 NALEWALSKA JUSTYNA Bydgoszcz SERCE TYBETU, WKURW_TEAM 1989 K20 00:28:36 00:30:51
451 1187 JANICKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:28:40 00:30:45
452 1007 CZERENKIEWICZ MAGDALENA Bydgoszcz 1990 K20 00:28:43 00:29:56
453 1086 SZEFLIŃSKI WALDEMAR bydgoszcz 1971 M40 00:28:44 00:30:52
454 120 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:28:44 00:30:57
455 579 SOSNOWSKA DOROTA Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1978 K40 00:28:45 00:31:23
456 1261 SKWAREK BOGUMIŁA Pruszcz Pomorski 1967 K50 00:28:45 00:29:56
457 151 STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ CZASAMI 1976 K40 00:28:47 00:30:02
458 147 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ NIEMCZ-RUN 1952 M60 00:28:49 00:30:59
459 62 WAWRZYNIAK KAROLINA bydgoszcz 1980 K30 00:28:50 00:30:04
460 1157 WYRĄBKIEWICZ HANNA Bydgoszcz 1986 K30 00:28:55 00:30:58
461 397 GRZĘDZICKA MARTA Bydgoszcz 1987 K30 00:28:56 00:31:02
462 713 MICHALAK MARIANNA Świecie 1985 K30 00:28:56 00:30:11
463 716 LUBAKOW BARTOSZ BYDGOSZCZ 1995 M20 00:28:57 00:29:05
464 1341 ŚPICA DOROTA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1967 K50 00:29:00 00:31:12
465 612 KOWALSKA WERONIKA Bydgoszcz 2001 K16 00:29:03 00:31:08
466 23 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:06 00:31:28
467 679 KROPIŃSKA ALICJA Kobylarnia 2001 K16 00:29:07 00:29:22
468 646 AWIZEN ANTONI Bydgoszcz MYSLIWY 1948 M60 00:29:09 00:30:13
469 1246 PROSEK KRZYSZTOF Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1971 M40 00:29:12 00:31:23
470 672 SYBILA MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:29:15 00:31:26
471 1208 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:29:16 00:31:28
472 670 BOROWIEC MICHAŁ Brzoza 1984 M30 00:29:18 00:31:26
473 487 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:29:19 00:31:25
474 87 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:29:19 00:31:30
475 1098 SUCHODOLSKA AGNIESZKA Żołędowo 1976 K40 00:29:20 00:31:23
476 1323 LIWOCH GRZEGORZ Osielsko 1967 M50 00:29:33 00:31:41
477 190 GONCERZEWICZ MARIONA Bydgoszcz 1984 K30 00:29:37 00:31:47
478 1120 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:37 00:31:57
479 435 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:37 00:30:54
480 401 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K20 00:29:40 00:30:51
481 41 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:41 00:31:54
482 712 MINDKOWSKA ANNA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1975 K40 00:29:42 00:31:54
483 243 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:29:42 00:31:57
484 1031 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota TEAM KUCYKI 1981 K30 00:29:46 00:30:52
485 274 CHUDECKA BEATA Gródek 1979 K30 00:29:49 00:31:57
486 319 GACKOWSKI EDWARD Bydgoszcz 1944 M60 00:29:50 00:31:07
487 1061 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:29:50 00:30:59
488 686 POPŁAWSKI PAWEŁ BYDGOSZCZ 1981 K30 00:29:55 00:32:00
489 1326 PAWLEWSKA KLAUDIA Bydgoszcz SPORTWAY 2002 K16 00:29:55 00:31:10
490 676 DROŻ AGNIESZKA Bydgoszcz 1995 K20 00:29:56 00:32:33
491 56 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA Bydgoszcz 1980 K30 00:29:57 00:32:05
492 506 KOWALSKI MAREK BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1977 M40 00:29:58 00:32:09
493 186 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M30 00:29:59 00:32:09
494 97 WEYNA-KUŹNIAK ANITA Bydgoszcz 1982 K30 00:30:02 00:31:13
495 674 KOWALSKA AGATA Rynarzewo 1994 K20 00:30:04 00:32:20
496 136 DZIKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:30:06 00:31:17
497 142 KOŃCZAL KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:30:07 00:31:18
498 291 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:30:16 00:32:30
499 1008 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:30:21 00:33:06
500 708
700*
POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M20 00:30:26 00:32:45
501 664 DOMAGAŁA KAROLINA Gdynia DUKA ADVENTURE 1991 K20 00:30:26 00:32:36
502 1045 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:30:27 00:32:44
503 1212 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:30:35 00:32:59
504 1315 LEMAŃCZYK ZYGMUNT Niemcz B3K 1970 M40 00:30:37 00:33:00
505 1132 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1984 K30 00:30:39 00:32:45
506 1150 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:30:40 00:32:01
507 1069 KOCZWARA KATARZYNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1987 K30 00:30:43 00:32:48
508 1230 SKIBIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1989 K20 00:30:44 00:32:54
509 1347 WITKOWSKA MONIKA Bydgoszcz 1986 K30 00:30:44 00:32:54
510 1377 PREDER BARTOSZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:30:47 00:33:10
511 55 WOŹNIACKA BEATA Solec Kujawski FUNDACJA JEKO 1965 K50 00:30:49 00:32:57
512 1310 LEMIEŻ ANDRZEJ BYDGOSZCZ KEEEPER 1977 M40 00:30:52 00:33:04
513 1304 MREŁA ADRIAN Nakło nad Notecią 1982 M30 00:30:53 00:32:05
514 565 PESTKA ANNA BYDGOSZCZ 1983 K30 00:30:59 00:33:12
515 396 BRZEZIŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1987 K30 00:31:00 00:33:07
516 30 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:11 00:33:33
517 1137 JANKOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:31:25 00:34:03
518 519 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M40 00:31:27 00:33:42
519 702 STARCZEWSKA EWA ŻOŁĘDOWO 1985 K30 00:31:34 00:33:44
520 349 LUFTMAN IZABELA Bydgoszcz 1987 K30 00:31:34 00:33:39
521 1281 DRAUS TOMASZ Bydgoszcz 1981 M30 00:31:37 00:34:18
522 1009 PIKULIK NATALIA B-cz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 K30 00:31:42 00:33:48
523 1028 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K20 00:31:45 00:33:54
524 343 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:31:57 00:34:06
525 1303 BONIECKI ŁUKASZ Bydgoszcz KEEEPER 1980 M30 00:32:02 00:34:25
526 1037 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:32:05 00:33:19
527 337 KUCZMA MONIKA Osielsko TRISPACE 1980 K30 00:32:05 00:34:12
528 1113 KASPERSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1975 M40 00:32:13 00:34:33
529 607 GACEK PAULINA NIEMCZ 1971 K40 00:32:13 00:32:18
530 1271 ROGALSKA MARCELINA Bydgoszcz 1991 K20 00:32:17 00:34:37
531 419 MICHALSKI PIOTR Bydgoszcz 1990 M20 00:32:18 00:34:37
532 457 NOWAKOWSKA MARTA Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1987 K30 00:32:19 00:34:31
533 1259 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M30 00:32:26 00:34:35
534 132 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:32:28 00:34:41
535 451 BĄCZKOWSKA ELŻBIETA Świecie 1968 K50 00:32:36 00:35:13
536 84 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1993 K20 00:32:42 00:34:53
537 1017 STACHOWSKI MICHAŁ Plebanka KONIEC SKŁADU 1982 M30 00:32:45 00:33:55
538 1006 KONDRATOWICZ AGNIESZKA Wąbrzeźno KONIEC SKŁADU 1982 K30 00:32:47 00:33:56
539 467 DANIELEK ADAM Bydgoszcz BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! 1978 M40 00:33:03 00:35:19
540 608 GACEK MIROSŁAW NIEMCZ 1959 M50 00:33:04 00:33:08
541 559 KUBICZEK PAWEŁ Maksymilianowo 1972 M40 00:33:10 00:35:51
542 44 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz SPORT FAKTORY 1957 K60 00:33:18 00:35:34
543 414 MARĆ AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:33:19 00:35:24
544 1234 RUPIŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1974 K40 00:33:20 00:35:32
545 533 ŚLĄSKA ANGELIKA Świecie SAMA SOBIE 1985 K30 00:33:29 00:34:44
546 526 PYRA-KUCZYŃSKA MARZENA Jeżewo 1976 K40 00:33:35 00:34:50
547 152 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:33:43 00:35:58
548 138 PLUCIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz PACTUM 1977 K40 00:33:43 00:36:21
549 139 ROBAKOWSKI WALDEMAR Bydgoszcz PACTUM 1974 M40 00:33:44 00:36:22
550 273 WRUK JUSTYNA gródek 1972 K40 00:33:47 00:35:55
551 89 PANTKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1988 K30 00:33:57 00:36:08
552 1129 BIERYT MAGDALENA Bydgoszcz POLIFAX 1990 K20 00:33:58 00:36:09
553 193 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA Bydgoszcz CS GROUP RUNNERS TEAM 1989 K20 00:34:11 00:36:52
554 1052 MATUSZEWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1982 K30 00:34:12 00:36:22
555 194 LUBIŃSKI ROBERT Bydgoszcz CS GROUP RUNNERS TEAM 1986 M30 00:34:12 00:36:53
556 1100 TALAR MAGDALENA Bydgoszcz CB163 1979 K30 00:34:14 00:36:23
557 1044 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:34:14 00:36:57
558 523 PIETRZAK NATALIA BYDGOSZCZ 1989 K20 00:34:18 00:36:30
559 1046 WIŚNIEWSKA EWA Mrocza 1968 K50 00:34:25 00:36:48
560 339 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:34:28 00:35:44
561 1020 ZAKRZEWSKI ADAM BIAŁE BŁOTA 1995 M20 00:34:35 00:36:48
562 1292 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K50 00:34:53 00:37:11
563 536 GRABOWSKA ILONA Bydgoszcz WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1980 K30 00:35:10 00:37:24
564 471 CICHA IRENA Bydgoszcz 1955 K60 00:35:14 00:37:22
565 63 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:35:27 00:37:41
566 610
1024*
STĘPKOWSKA IZABELA Bydgoszcz 1974 K40 00:35:31 00:36:46
567 1015 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:35:32 00:37:53
568 233 GWIZDAŁA KATARZYNA Gruczno 1973 K40 00:36:05 00:37:15
569 1206 KUCHARSKI MAREK Bydgoszcz 1954 M60 00:36:07 00:39:12
570 1262 KAWA MARCIN Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40 00:36:10 00:38:54
571 167 BĄK BOGDAN Bydgoszcz - 1954 M60 00:36:29 00:38:35
572 433 APTOWICZ DAMIAN Bydgoszcz 1994 M20 00:37:30 00:39:40
573 522 WYSOCKA PAULINA Bydgoszcz 1990 K20 00:37:34 00:39:42
574 27 LEJB AGNIESZKA Bydgoszcz RUN4FUN 1989 K20 00:37:42 00:39:51
575 25 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:37:42 00:39:51
576 691 SANDAL TROND Bydgoszcz JFTC 1965 M50 00:37:44 00:40:00
577 268 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:37:52 00:40:14
578 1042 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:37:54 00:40:14
579 594 ROSICZYN KAROLINA BYDGOSZCZ 1990 K20 00:38:41 00:40:53
580 316 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:41:00 00:43:41
581 1266 CIESIELSKA BEATA Bydgoszcz 1970 K40 00:42:47 00:45:26
582 477 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:47:57 00:50:40
583 1054 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz 1951 K60 00:48:00 00:50:42

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni