Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 5

03.02.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 21 KONARSKA SVETLANA Świecie SPORT I REKREACJA START 1973 K40 00:22:42 00:23:44
2 251 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:22:49 00:23:54
3 57 ANDRZEJAK SYLWIA Żołędowo IRON MAX TEAM 1969 K40 00:22:50 00:23:00
4 38 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:23:34 00:23:42
5 126 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:23:38 00:24:45
6 1081 STEJUK ALEKSANDRA Bydgoszcz AMS 1978 K40 00:23:49 00:24:59
7 508 AL-DRAWI JOANNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1978 K40 00:23:53 00:25:57
8 687 MĄCZEWSKA MARZENA Grudziądz 1969 1969 K40 00:24:00 00:25:16
9 719 SMARZYK EWELINA BYDGOSZCZ 1977 K40 00:24:07 00:28:11
10 417 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:24:29 00:25:37
11 1210 LANGE MONIKA Sicienko GREMLINKI 1976 K40 00:24:40 00:26:46
12 578 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:25:04 00:26:08
13 1030 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:25:24 00:27:38
14 1373 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:25:26 00:26:35
15 1058 SOBOL MAGDALENA Nakło nad Notecią 1976 K40 00:25:49 00:26:53
16 241 JANKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1972 K40 00:26:23 00:27:31
17 37 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:26:31 00:27:48
18 1308 SZYCZEWSKA EWA Bydgoszcz KEEEPER 1972 K40 00:26:41 00:27:55
19 215 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:26:46 00:28:54
20 1085 SZAJDA MAGDALENA Bydgoszcz 1977 K40 00:27:51 00:30:00
21 1357 KŁOS LIDIA Papowo Biskupie SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 1974 K40 00:27:59 00:29:01
22 1168 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:28:02 00:29:17
23 1257 JANIC JOANNA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:06 00:30:20
24 109 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:28:29 00:29:49
25 1314 STĘPNIAK PAULINA Bydgoszcz RUN4FUN 1978 K40 00:28:29 00:30:40
26 1138 KOCHAŃSKA WIOLETTA Paterek 1976 K40 00:28:32 00:29:42
27 1092 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:28:32 00:29:38
28 579 SOSNOWSKA DOROTA Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1978 K40 00:28:45 00:31:23
29 151 STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ CZASAMI 1976 K40 00:28:47 00:30:02
30 23 JANULEWICZ MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:06 00:31:28
31 487 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:29:19 00:31:25
32 87 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:29:19 00:31:30
33 1098 SUCHODOLSKA AGNIESZKA Żołędowo 1976 K40 00:29:20 00:31:23
34 1120 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:37 00:31:57
35 435 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:37 00:30:54
36 41 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:41 00:31:54
37 712 MINDKOWSKA ANNA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1975 K40 00:29:42 00:31:54
38 136 DZIKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:30:06 00:31:17
39 291 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:30:16 00:32:30
40 1150 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:30:40 00:32:01
41 607 GACEK PAULINA NIEMCZ 1971 K40 00:32:13 00:32:18
42 132 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:32:28 00:34:41
43 414 MARĆ AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:33:19 00:35:24
44 1234 RUPIŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1974 K40 00:33:20 00:35:32
45 526 PYRA-KUCZYŃSKA MARZENA Jeżewo 1976 K40 00:33:35 00:34:50
46 138 PLUCIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz PACTUM 1977 K40 00:33:43 00:36:21
47 273 WRUK JUSTYNA gródek 1972 K40 00:33:47 00:35:55
48 610
1024*
STĘPKOWSKA IZABELA Bydgoszcz 1974 K40 00:35:31 00:36:46
49 233 GWIZDAŁA KATARZYNA Gruczno 1973 K40 00:36:05 00:37:15
50 268 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:37:52 00:40:14
51 1042 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:37:54 00:40:14
52 1266 CIESIELSKA BEATA Bydgoszcz 1970 K40 00:42:47 00:45:26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni