z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 5

30.03.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 222 KABAT DAMIAN Bydgoszcz SL WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 1989 M20 00:15:35 00:15:40
2 160 SIERACKI SEBASTIAN Inowrocław AZS UKW BYDGOSZCZ 1989 M20 00:17:09 00:17:10
3 99 RACZYŃSKI MIKOŁAJ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1992 M20 00:17:41 00:17:42
4 51 LUTOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:17:46 00:17:46
5 185 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M40 00:17:55 00:17:56
6 192 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 4RUN TEAM PIŁA 1985 M20 00:18:01 00:18:02
7 162 CZECHOWICZ MILOSZ Piła UKS SPORTOWIEC PIŁA 1993 M16 00:18:32 00:18:33
8 16
10*
GOLENIEWSKI MATEUSZ Toruń TRUCHCIK ŁUBIANKA 1992 M20 00:18:52 00:18:53
9 178 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO 1979 M30 00:19:06 00:19:08
10 148 LIBERA MAKSYMILIAN Bydgoszcz IV LO BYDGOSZCZ 1996 M16 00:19:25 00:19:26
11 88 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz ESPADON 1979 M30 00:19:30 00:19:31
12 15
203*
SZEWCZUK PATRYK Świecie 1992 M20 00:19:34 00:19:35
13 182 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:19:43 00:19:44
14 196 MAJKA MARIUSZ Świecie I LO ŚWIECIE 1968 M40 00:19:41 00:19:44
15 73 DOLNY TOMASZ Wilcze HARNASRUN.PL 1974 M30 00:20:00 00:20:00
16 28 BARCZEWSKI KRZYSZTOF Niemcz TRI SPORT NIEMCZ 1975 M30 00:20:00 00:20:01
17 203 KLÓSKA FABIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:20:00 00:20:03
18 72 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:20:15 00:20:15
19 210 KĘSKA MICHAŁ Świecie I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:20:16 00:20:18
20 237 MAJKA KAROL Głogówko Królewskie ZSM ŚWIECIE 1995 M16 00:20:15 00:20:18
21 102 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZ 1972 M40 00:20:30 00:20:32
22 156 KŁOPOCKI JAN Bydgoszcz 1991 M20 00:20:43 00:20:44
23 54 KUBIŃSKI JAKUB Osielsko TRI-SPORT NIEMCZ 1987 M20 00:20:46 00:20:48
24 18 POKORSKI MAREK WARSZAWA REDKNEE 1971 M40 00:20:50 00:20:52
25 7 PORĘBA AREK Osielsko 1975 M30 00:21:02 00:21:04
26 209 TARGACZEWSKI PATRYK Laskowice 1995 M16 00:21:08 00:21:10
27 307 KASPEROWICZ JACEK Bydgoszcz JW1515 1977 M30 00:21:11 00:21:12
28 201 SZYMAŃSKI MACIEJ Bydgoszcz 1988 M20 00:21:09 00:21:12
29 70 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M50 00:21:13 00:21:13
30 155 ŚWIĄTKOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1993 M16 00:21:12 00:21:13
31 221 ŁOBODA KAROL Bydgoszcz 1984 M20 00:21:12 00:21:14
32 172 LASKOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZCZY 1980 M30 00:21:13 00:21:15
33 66 LEWICKI ARTUR Bydgoszcz LEGE ARTIS 1972 M40 00:21:11 00:21:16
34 136 MEYER MAREK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:15 00:21:17
35 60 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:20 00:21:23
36 134 POPŁAWSKA OLIWIA Bydgoszcz KB ŁAPKA 1985 K20 00:21:23 00:21:26
37 311 OŻÓG JAROSŁAW Osielsko 1970 M40 00:21:28 00:21:28
38 267 WENDA MAREK Sypniewo UKS "CENTER" ZSCKR SYPNIEWO 1996 M16 00:21:28 00:21:29
39 159 STRZAŁKA ROBERT Bydgoszcz ZS NR5 MS 1982 M30 00:21:29 00:21:31
40 301 PIKULIK MAREK Wyrzysk 1993 M16 00:21:32 00:21:33
41 308 KUBANEK LUKASZ Niemcz 1983 M20 00:21:32 00:21:34
42 68 CZYŻEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1970 M40 00:21:36 00:21:39
43 125 JANICKI MARIUSZ Kruszyn 1973 M30 00:21:38 00:21:41
44 271 WIERZBANOWSKI DANIEL Grudziądz 1977 M30 00:21:38 00:21:41
45 204 PARUCKI PAWEŁ Bydgoszcz 1989 M20 00:21:49 00:21:52
46 57 BUDZIK IREK Bydgoszcz KB ŁAPKA 1972 M40 00:21:51 00:21:54
47 174 GUZIK GRZEGORZ Bydgoszcz ING 1977 M30 00:21:52 00:21:59
48 130 SEROCKI ZBIGNIEW Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1964 M40 00:22:04 00:22:06
49 112 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START! 1975 M30 00:22:08 00:22:11
50 84 PODKÓWKA ZBIGNIEW Bydgoszcz 1960 M50 00:22:15 00:22:16
51 188 WILL MARCIN Bydgoszcz LEGE ARTIS 1977 M30 00:22:14 00:22:17
52 108 NAGÓRSKA ELŻBIETA Łochowice KB ŁAPKA 1975 K30 00:22:21 00:22:22
53 100 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1960 M50 00:22:21 00:22:24
54 101 WYRZYKOWSKI MATEUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:22:28 00:22:31
55 195 LUZAK SZYMON Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:22:33 00:22:36
56 25 TOPAWSKI GRACJAN BYDGOSZCZ 1976 M30 00:22:35 00:22:36
57 109 OSZUBSKI KAZIMIERZ BYDGOSZCZ 1973 M30 00:22:36 00:22:38
58 144 ZBOIŃSKI FILIP Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:22:36 00:22:39
59 167 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz TEAM ZIENKIEWICZ 1972 M40 00:22:38 00:22:40
60 115 MAREK WOJCIECH Bydgoszcz 1974 M30 00:22:41 00:22:42
61 164 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz SEGA SERWIS RUNNING TEAM 1978 M30 00:22:44 00:22:48
62 128 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:22:53 00:22:57
63 122 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M50 00:23:02 00:23:03
64 89 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1976 M30 00:23:04 00:23:06
65 58 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1964 M40 00:23:09 00:23:10
66 161 GRZELCZAK MARTA bydgoszcz WSG BYDGOSZCZ 1983 K20 00:23:16 00:23:17
67 310 MORAWSKI MACIEJ Bydgoszcz 1984 M20 00:23:21 00:23:23
68 93 MALINOWSKI ARTUR Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1962 M50 00:23:46 00:23:47
69 256 RYBAK13 DANIEL bydgoszcz 1983 M20 00:24:00 00:24:02
70 26 ŚLASIŃSKI DANIEL BYDGOSZCZ 1977 M30 00:24:01 00:24:04
71 170 BIELAWSKI ROLAND bydgoszcz 1967 M40 00:24:11 00:24:13
72 106 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1958 M50 00:24:19 00:24:21
73 239 WYSMOLIŃSKI RAFAŁ Biernatki 1977 M30 00:24:20 00:24:22
74 9 SKURCZYŃSKA IZABELA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ 1971 K40 00:24:34 00:24:35
75 103 DREWS GRZEGORZ Bydgoszcz 1975 M30 00:24:34 00:24:38
76 69 WRÓBLEWSKA DAGMARA Bydgoszcz MARATOŃCZYKA ELEKTRONIK 1980 K30 00:24:43 00:24:45
77 132 ORŁOWSKI JANUSZ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:24:46 00:24:47
78 118 RASZLIŃSKA MARIOLA Bydgoszcz 1969 K40 00:25:02 00:25:06
79 90 KINSTLER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1975 M30 00:25:06 00:25:09
80 189 GRAJEK PAWEŁ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ/KB ŁAPKA 1972 M40 00:25:10 00:25:15
81 30 GRZENIA JACEK Niemcz 1975 M30 00:25:18 00:25:21
82 212 WARYLEWSKI DARIUSZ Łochowice GALA24.PL TEAM 1974 M30 00:25:18 00:25:22
83 141 SEROCKA DANUTA Grudziądz LZSZSP SPARTA ŁASIN 1971 K40 00:25:26 00:25:28
84 177 OLKOWSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz 1954 M50 00:25:32 00:25:36
85 190 SIMINSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1979 M30 00:25:42 00:25:44
86 117 PERLIK GRZEGORZ Bydgoszcz 1955 M50 00:25:48 00:25:52
87 95 URBAŃSKA EMILIA Łochowice GALA24.PL 1979 K30 00:25:58 00:26:02
88 121 BAŁYS KRZYSZTOF Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:26:20 00:26:23
89 20 STELLER MACIEJ BYDGOSZCZ 1977 M30 00:26:18 00:26:23
90 306 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 1966 M40 00:26:26 00:26:28
91 19 BINIAKOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1977 M30 00:26:35 00:26:40
92 191 ANDERSOHN PAWEL Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1976 M30 00:26:55 00:26:57
93 120 TOMACKI MIROSŁAW Bydgoszcz 1958 M50 00:27:07 00:27:08
94 205 SZNAJDROWSKI MATEUSZ Koronowo 1989 M20 00:27:14 00:27:17
95 74 MAREK MAGDALENA Kraków 1975 K30 00:27:22 00:27:23
96 105 KURZEJA ŁUKASZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:27:25 00:27:26
97 235 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K30 00:27:28 00:27:30
98 309 SAWICKA AGNIESZKA Poznań DELOITTE ADVENTURE TEAM 1983 K20 00:27:37 00:27:41
99 138 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz OCULUS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:27:39 00:27:44
100 187 SIEŃSKI JACEK Niemcz 1963 M40 00:27:45 00:27:46
101 264 KĘDZIERSKA MAŁGORZATA Łochowice 1990 K20 00:28:51 00:28:56
102 302 MILCZAREK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1985 M20 00:29:23 00:29:27
103 87 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K50 00:29:38 00:29:39
104 184 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M50 00:29:35 00:29:40
105 208 KUTA JAKUB Gruczno I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:29:43 00:29:47
106 55 CZAPLEWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1986 K20 00:29:43 00:29:48
107 52 STANGRECKI DAREK Bydgoszcz 1983 M20 00:29:43 00:29:48
108 107 GRUDZINA PIOTR SOLEC KUJAWSKI 1968 M40 00:30:19 00:30:25
109 110 MARSZELSKA DOROTA Bydgoszcz LEGE ARTIS 1981 K30 00:30:38 00:30:43
110 133 ROZMARYNOWSKA KAROLINA Chojnice 1976 K30 00:31:00 00:31:04
111 61 KOSIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1980 M30 00:31:34 00:31:41
112 97 JURCZYK ARTUR Bydgoszcz KLUB BIEGACZA ŁAPKA, BIEGAMBOLUBIĘ BYDGOSZCZ 1971 M40 00:31:35 00:31:42
113 98 JURCZYK ANNA Bydgoszcz KLUB BIEGACZA ŁAPKA, BIEGAMBOLUBIĘ BYDGOSZCZ 1975 K30 00:31:35 00:31:42
114 200 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz 1973 M30 00:31:48 00:31:51
115 198 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60+ 00:32:12 00:32:13
116 304 DOMIZA-BISIOREK MARTA Białe Błota KB ŁAPKA 1989 K20 00:32:09 00:32:15
117 96 BISIOREK ROBERT Bydgoszcz KB ŁAPKA 1989 M20 00:32:09 00:32:16
118 113 PILECKI GUSTAW Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1946 M60+ 00:32:54 00:32:57
119 303 STAROŃ MONIKA Bydgoszcz 1981 K30 00:33:56 00:33:57
120 224 FOT IWONA KOWALE 1978 K30 00:34:07 00:34:10
121 124 KOCH-GLASNER MAGDALENA Bydgoszcz WEEKENDOWY BIEGACZ 1985 K20 00:43:20 00:43:25
122 123 GLASNER RAFAŁ Bydgoszcz WEEKENDOWY BIEGACZ 1976 M30 00:43:21 00:43:26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni