Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 5

30.03.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 222 KABAT DAMIAN Bydgoszcz SL WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 1989 M20 00:15:35 00:15:40
2 160 SIERACKI SEBASTIAN Inowrocław AZS UKW BYDGOSZCZ 1989 M20 00:17:09 00:17:10
3 99 RACZYŃSKI MIKOŁAJ Warszawa BBL BYDGOSZCZ 1992 M20 00:17:41 00:17:42
4 51 LUTOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:17:46 00:17:46
5 185 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M40 00:17:55 00:17:56
6 192 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 4RUN TEAM PIŁA 1985 M20 00:18:01 00:18:02
7 162 CZECHOWICZ MILOSZ Piła UKS SPORTOWIEC PIŁA 1993 M16 00:18:32 00:18:33
8 16
10*
GOLENIEWSKI MATEUSZ Toruń TRUCHCIK ŁUBIANKA 1992 M20 00:18:52 00:18:53
9 178 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO 1979 M30 00:19:06 00:19:08
10 148 LIBERA MAKSYMILIAN Bydgoszcz IV LO BYDGOSZCZ 1996 M16 00:19:25 00:19:26
11 88 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz ESPADON 1979 M30 00:19:30 00:19:31
12 15
203*
SZEWCZUK PATRYK Świecie 1992 M20 00:19:34 00:19:35
13 182 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:19:43 00:19:44
14 196 MAJKA MARIUSZ Świecie I LO ŚWIECIE 1968 M40 00:19:41 00:19:44
15 73 DOLNY TOMASZ Wilcze HARNASRUN.PL 1974 M30 00:20:00 00:20:00
16 28 BARCZEWSKI KRZYSZTOF Niemcz TRI SPORT NIEMCZ 1975 M30 00:20:00 00:20:01
17 203 KLÓSKA FABIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:20:00 00:20:03
18 72 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:20:15 00:20:15
19 210 KĘSKA MICHAŁ Świecie I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:20:16 00:20:18
20 237 MAJKA KAROL Głogówko Królewskie ZSM ŚWIECIE 1995 M16 00:20:15 00:20:18
21 102 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZ 1972 M40 00:20:30 00:20:32
22 156 KŁOPOCKI JAN Bydgoszcz 1991 M20 00:20:43 00:20:44
23 54 KUBIŃSKI JAKUB Bydgoszcz TRI-SPORT NIEMCZ 1987 M20 00:20:46 00:20:48
24 18 POKORSKI MAREK Warszawa REDKNEE 1971 M40 00:20:50 00:20:52
25 7 PORĘBA AREK Osielsko 1975 M30 00:21:02 00:21:04
26 209 TARGACZEWSKI PATRYK Laskowice 1995 M16 00:21:08 00:21:10
27 307 KASPEROWICZ JACEK Bydgoszcz JW1515 1977 M30 00:21:11 00:21:12
28 201 SZYMAŃSKI MACIEJ Bydgoszcz 1988 M20 00:21:09 00:21:12
29 70 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M50 00:21:13 00:21:13
30 155 ŚWIĄTKOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1993 M16 00:21:12 00:21:13
31 221 ŁOBODA KAROL Bydgoszcz 1984 M20 00:21:12 00:21:14
32 172 LASKOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZCZY 1980 M30 00:21:13 00:21:15
33 66 LEWICKI ARTUR Bydgoszcz LEGE ARTIS 1972 M40 00:21:11 00:21:16
34 136 MEYER MAREK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:15 00:21:17
35 60 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:20 00:21:23
36 311 OŻÓG JAROSŁAW Osielsko 1970 M40 00:21:28 00:21:28
37 267 WENDA MAREK Sypniewo UKS "CENTER" ZSCKR SYPNIEWO 1996 M16 00:21:28 00:21:29
38 159 STRZAŁKA ROBERT Bydgoszcz ZS NR5 MS 1982 M30 00:21:29 00:21:31
39 301 PIKULIK MAREK Wyrzysk 1993 M16 00:21:32 00:21:33
40 308 KUBANEK LUKASZ Niemcz 1983 M20 00:21:32 00:21:34
41 68 CZYŻEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1970 M40 00:21:36 00:21:39
42 125 JANICKI MARIUSZ Kruszyn 1973 M30 00:21:38 00:21:41
43 271 WIERZBANOWSKI DANIEL Grudziądz 1977 M30 00:21:38 00:21:41
44 204 PARUCKI PAWEŁ Bydgoszcz 1989 M20 00:21:49 00:21:52
45 57 BUDZIK IREK Bydgoszcz KB ŁAPKA 1972 M40 00:21:51 00:21:54
46 174 GUZIK GRZEGORZ Bydgoszcz ING 1977 M30 00:21:52 00:21:59
47 130 SEROCKI ZBIGNIEW Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1964 M40 00:22:04 00:22:06
48 112 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START! 1975 M30 00:22:08 00:22:11
49 84 PODKÓWKA ZBIGNIEW Bydgoszcz 1960 M50 00:22:15 00:22:16
50 188 WILL MARCIN Bydgoszcz LEGE ARTIS 1977 M30 00:22:14 00:22:17
51 100 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1960 M50 00:22:21 00:22:24
52 101 WYRZYKOWSKI MATEUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:22:28 00:22:31
53 195 LUZAK SZYMON Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:22:33 00:22:36
54 25 TOPAWSKI GRACJAN BYDGOSZCZ 1976 M30 00:22:35 00:22:36
55 109 OSZUBSKI KAZIMIERZ BYDGOSZCZ 1973 M30 00:22:36 00:22:38
56 144 ZBOIŃSKI FILIP Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:22:36 00:22:39
57 167 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz TEAM ZIENKIEWICZ 1972 M40 00:22:38 00:22:40
58 115 MAREK WOJCIECH Bydgoszcz 1974 M30 00:22:41 00:22:42
59 164 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz SEGA SERWIS RUNNING TEAM 1978 M30 00:22:44 00:22:48
60 128 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:22:53 00:22:57
61 122 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M50 00:23:02 00:23:03
62 89 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1976 M30 00:23:04 00:23:06
63 58 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1964 M40 00:23:09 00:23:10
64 310 MORAWSKI MACIEJ Bydgoszcz 1984 M20 00:23:21 00:23:23
65 93 MALINOWSKI ARTUR Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1962 M50 00:23:46 00:23:47
66 256 RYBAK13 DANIEL bydgoszcz 1983 M20 00:24:00 00:24:02
67 26 ŚLASIŃSKI DANIEL BYDGOSZCZ 1977 M30 00:24:01 00:24:04
68 170 BIELAWSKI ROLAND bydgoszcz 1967 M40 00:24:11 00:24:13
69 106 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1958 M50 00:24:19 00:24:21
70 239 WYSMOLIŃSKI RAFAŁ Biernatki 1977 M30 00:24:20 00:24:22
71 103 DREWS GRZEGORZ Bydgoszcz 1975 M30 00:24:34 00:24:38
72 132 ORŁOWSKI JANUSZ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:24:46 00:24:47
73 90 KINSTLER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1975 M30 00:25:06 00:25:09
74 189 GRAJEK PAWEŁ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ/KB ŁAPKA 1972 M40 00:25:10 00:25:15
75 30 GRZENIA JACEK Niemcz 1975 M30 00:25:18 00:25:21
76 212 WARYLEWSKI DARIUSZ Łochowice GALA24.PL TEAM 1974 M30 00:25:18 00:25:22
77 177 OLKOWSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz 1954 M50 00:25:32 00:25:36
78 190 SIMINSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1979 M30 00:25:42 00:25:44
79 117 PERLIK GRZEGORZ Bydgoszcz 1955 M50 00:25:48 00:25:52
80 121 BAŁYS KRZYSZTOF Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:26:20 00:26:23
81 20 STELLER MACIEJ BYDGOSZCZ 1977 M30 00:26:18 00:26:23
82 306 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 1966 M40 00:26:26 00:26:28
83 19 BINIAKOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1977 M30 00:26:35 00:26:40
84 191 ANDERSOHN PAWEL Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1976 M30 00:26:55 00:26:57
85 120 TOMACKI MIROSŁAW Bydgoszcz 1958 M50 00:27:07 00:27:08
86 205 SZNAJDROWSKI MATEUSZ Koronowo 1989 M20 00:27:14 00:27:17
87 105 KURZEJA ŁUKASZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:27:25 00:27:26
88 138 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz OCULUS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:27:39 00:27:44
89 187 SIEŃSKI JACEK Niemcz 1963 M40 00:27:45 00:27:46
90 302 MILCZAREK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1985 M20 00:29:23 00:29:27
91 184 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M50 00:29:35 00:29:40
92 208 KUTA JAKUB Gruczno I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:29:43 00:29:47
93 52 STANGRECKI DAREK Bydgoszcz 1983 M20 00:29:43 00:29:48
94 107 GRUDZINA PIOTR SOLEC KUJAWSKI 1968 M40 00:30:19 00:30:25
95 61 KOSIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1980 M30 00:31:34 00:31:41
96 97 JURCZYK ARTUR Bydgoszcz KLUB BIEGACZA ŁAPKA, BIEGAMBOLUBIĘ BYDGOSZCZ 1971 M40 00:31:35 00:31:42
97 200 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz 1973 M30 00:31:48 00:31:51
98 198 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60+ 00:32:12 00:32:13
99 96 BISIOREK ROBERT Bydgoszcz KB ŁAPKA 1989 M20 00:32:09 00:32:16
100 113 PILECKI GUSTAW Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1946 M60+ 00:32:54 00:32:57
101 123 GLASNER RAFAŁ Bydgoszcz WEEKENDOWY BIEGACZ 1976 M30 00:43:21 00:43:26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni