z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 5

20.03.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 14 KACZMAREK MATEUSZ Bydgoszcz BKS BYDGOSZCZ/ DAMIAN RUDNIK TEAM 1996 M20 00:14:41 00:14:41
2 7 BISKUP MARCIN Bydgoszcz TEAMOCHAL 1999 M20 00:15:09 00:15:11
3 1307 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1993 M20 00:15:21 00:15:21
4 209 OCHAL PAWEL Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:15:24 00:15:25
5 1204 MOSKAL PAWEŁ Kurzętnik KURZĘTNIK BIEGA 1997 M20 00:15:27 00:15:27
6 3 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew PROFESJONALNI AMATORZY 1994 M20 00:15:32 00:15:32
7 9 KOTŁOWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LKS OSTROMECKO 1992 M20 00:15:48 00:15:50
8 1460 GOLENIEWSKI MATEUSZ Toruń 1992 M20 00:16:13 00:16:15
9 1231 STOSIK MACIEJ Cekcyn CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:16:15 00:16:16
10 1233 MARCINEK TOMASZ Racibórz TM IRON TEAM 1991 M30 00:16:16 00:16:17
11 8 MYŚLAK PIOTR Poznań OWOCBIEGA TEAM 1990 M30 00:16:41 00:16:42
12 1323 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:16:52 00:16:53
13 1459 PADUCH PAWEŁ Nakło nad Notecią 1999 M20 00:16:55 00:16:57
14 283 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz CZARNE STOPY 1985 M30 00:16:56 00:16:57
15 284 ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz CZARNE STOPY 1984 M30 00:16:55 00:16:57
16 210 OCHAL OLGA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1985 K30 00:17:01 00:17:02
17 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE 1983 M30 00:17:03 00:17:05
18 1148 GULIŃSKI GRZEGORZ Toruń K2 RUNNING TEAM 1984 M30 00:17:08 00:17:10
19 1182 KUBIŃSKI JAKUB Bydgoszcz ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:17:15 00:17:17
20 243 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M40 00:17:18 00:17:19
21 1363 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:23 00:17:23
22 185 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 1987 M30 00:17:24 00:17:25
23 1103 SAWIEŁAJC JAKUB Bydgoszcz TM IRON TEAM 1999 M20 00:17:25 00:17:26
24 1378 KUJAWA ZBIGNIEW JANOWIEC WIELKOPOLSKI TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1990 M30 00:17:26 00:17:27
25 120 ZIMMER ŁUKASZ Toruń CITY TRAIL TEAM/PACKMAN TEAM 1981 M40 00:17:25 00:17:28
26 1535
57*
KOLMAJER RAFAŁ Bydgoszcz WTLENIE / TEAMOCHAL (57) 1981 M40 00:17:27 00:17:28
27 188 OBRĘBSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:17:50 00:17:52
28 1413 DEPTUŁA GRZEGORZ Osielsko VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZY 1979 M40 00:17:54 00:17:55
29 1458 KOTKOWSKI PIOTR POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU 1975 M40 00:17:59 00:17:59
30 273 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WTLENIE 1992 M20 00:18:08 00:18:11
31 1302 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:18:10 00:18:12
32 1147 SOBIERALSKI RAFAŁ Brzoza RAFO KING 1974 M40 00:18:12 00:18:15
33 1118 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1998 M20 00:18:16 00:18:19
34 1273 ROZPĘDZIK MARZENA Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2003 K16 00:18:20 00:18:20
35 123 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz TEAMOCHAL/UPSBYDGOSZCZ 1986 M30 00:18:22 00:18:24
36 190 MEYER MACIEJ Bydgoszcz 1991 M30 00:18:22 00:18:26
37 239 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:26 00:18:27
38 1304 HOŁTYN PATRYK BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1988 M30 00:18:29 00:18:31
39 1290 DONARSKI FRANCISZEK Białe Błota N-BIKE ACADEMY 2004 M16 00:18:30 00:18:33
40 1058 WALKOWIAK PAWEŁ Bydgoszcz 1992 M20 00:18:37 00:18:39
41 1344 FOGT MACIEJ Kruszyn CB163 1981 M40 00:18:39 00:18:42
42 12 SZENK MARTA Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY 1980 K40 00:18:43 00:18:44
43 1119 KUBANEK LUKASZ Niemcz TEAMOCHAL 1983 M30 00:18:45 00:18:45
44 1081 KWAPIŃSKI DAMIAN Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:18:45 00:18:47
45 212 ŚLEBIODA ANDRZEJ Kleczew OSIR KLECZEW/FTS 1975 M40 00:18:44 00:18:47
46 96 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:18:49 00:18:50
47 1264 RUTKOWSKI OSKAR Zbójno ZAWISZA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:18:50 00:18:51
48 256 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:18:49 00:18:52
49 1139 MAŁKOWSKI BARTŁOMIEJ Osielsko TM IRON TEAM 1986 M30 00:18:56 00:19:00
50 287 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1965 M50 00:19:01 00:19:05
51 1440 SUTKOWY PAWEŁ Bydgoszcz 1986 M30 00:19:03 00:19:05
52 127 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:19:05 00:19:06
53 1152 MROTEK ANNA Sępólno Krajeńskie ANGOAL TŁUMACZENIA 1996 K20 00:19:06 00:19:07
54 1466 BISKUPSKI CEZARY Bydgoszcz TRISPACE / TREK 1987 M30 00:19:09 00:19:18
55 224 WARSZAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1989 M30 00:19:10 00:19:10
56 1057 GRZELAK RADEK Łochowo ŁOCHOWO TRIAL TEAM 1977 M40 00:19:18 00:19:21
57 67 DERING TOMASZ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M40 00:19:24 00:19:28
58 154 HAIZE TOMEK Bydgoszcz BABY SHARK 1978 M40 00:19:25 00:20:27
59 1408 KRYSZTOFIAK SŁAWOMIR BYDGOSZCZ 1965 M50 00:19:25 00:19:30
60 1166 KORECKI ANDRZEJ Murowaniec ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1976 M40 00:19:34 00:19:36
61 1018 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:19:35 00:19:42
62 1295 JAGIEŁA ADAM Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1981 M40 00:19:37 00:19:39
63 1468 MUSS ALEKSANDER Bydgoszcz 1973 M40 00:19:37 00:19:37
64 82 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie MLKS KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M30 00:19:44 00:19:45
65 1441 TOMASZEWSKI WOJCIECH Torun 1964 M50 00:19:45 00:19:47
66 1153 SZALA WOJCIECH Bydgoszcz KOTLOWSKIRUNTEAM 1996 M20 00:19:50 00:19:50
67 1172 BIERNACKI SŁAWOMIR Białe Błota ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1980 M40 00:19:52 00:19:55
68 1106 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 1980 K40 00:19:54 00:19:56
69 1155 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1984 K30 00:19:55 00:19:58
70 81 BASIŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M20 00:20:03 00:20:06
71 1006 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:20:13 00:20:18
72 1183 SKORECKI ALEKSANDER Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M30 00:20:15 00:20:17
73 147 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:20:20 00:20:26
74 36 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz WTLENIE 1969 M50 00:20:21 00:20:24
75 157 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz 1977 M40 00:20:23 00:20:23
76 1005 BRZUCHALSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:20:24 00:20:32
77 1422 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M40 00:20:24 00:21:29
78 1431 IZDEBSKI PAWEŁ Bydgoszcz WWW.DRHESSE.PL 1979 M40 00:20:26 00:20:28
79 1461 KOWALSKA AGATA Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K16 00:20:32 00:20:37
80 63 ZIELIŃSKI NICOLAS Osielsko ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1993 M20 00:20:34 00:20:36
81 1097 WOLSKI TOMASZ Myślęcinek BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM/WTLENIE 1990 M30 00:20:34 00:20:38
82 275 KIEDROWSKI JERZY Bydgoszcz 1993 M20 00:20:35 00:20:41
83 1138 RUCIŃSKI TYMON Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE (1496) 1991 M30 00:20:40 00:20:43
84 1070 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:20:41 00:20:45
85 1116 BUKOWSKI BARTOSZ Mełno PARKRUN GRUDZIĄDZ 2002 M16 00:20:45 00:21:46
86 245 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M40 00:20:45 00:20:54
87 1175 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:20:46 00:20:48
88 1054 PISARSKI IGOR Bydgoszcz 1992 M20 00:20:49 00:20:53
89 1366 BUKOWSKI WOJCIECH Mełno PARKRUN GRUDZIĄDZ 1998 M20 00:20:50 00:21:52
90 69 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1990 M30 00:21:00 00:21:06
91 1261 KALEK ARTUR Bydgoszcz TM IRON TEAM 1974 M40 00:21:02 00:21:07
92 18 NAPIERAŁA MIKOŁAJ Bydgoszcz FCNB TRI KLUB 1993 M20 00:21:03 00:21:08
93 1064 GRZYBOWSKI MACIEJ Bydgoszcz ACTI-VIT 1986 M30 00:21:03 00:21:07
94 119 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:21:04 00:22:07
95 237 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:21:04 00:22:08
96 144 CHROBAK TOMASZ Białe Błota 1978 M40 00:21:07 00:21:09
97 1275 ANHALT ANNA Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2005 K16 00:21:16 00:21:18
98 1040 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:17 00:21:21
99 1442 BUDZIK IREK Bydgoszcz PETNER TEAM 1972 M40 00:21:19 00:22:21
100 1032 KASPRZYK ADRIANNA Mrocza 1995 K20 00:21:22 00:21:32
101 1048 MICHALIK JOANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:21:27 00:21:30
102 1125 DRWĘCKI DANIEL Bydgoszcz BIEGNIJ Z PROSERVICE 1983 M30 00:21:28 00:21:34
103 1465 MAŁKOWSKI IWO BYDGOSZCZ ANTIDOTUM 1989 M30 00:21:30 00:21:37
104 176 KAPUSTA MACIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:21:30 00:21:35
105 26 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz 1970 M50 00:21:33 00:21:37
106 1358 PIECZKA MARCIN Bysław ANTIDOTUM 1990 M30 00:21:33 00:21:39
107 1242 PASZKIET REMIGIUSZ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1978 M40 00:21:34 00:21:44
108 1169 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1977 M40 00:21:34 00:21:40
109 62 GOSIENIECKI KONRAD Drzycim 1994 M20 00:21:36 00:21:42
110 268 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:36 00:21:38
111 1069 ANTOSIK PATRYK Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1984 M30 00:21:40 00:21:53
112 115 DERING HANIA Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K40 00:21:40 00:21:47
113 1407 KRUSZKA ŁUKASZ Bydgoszcz K. S. TRI BE.R 1977 M40 00:21:43 00:21:50
114 1112 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1987 M30 00:21:44 00:22:48
115 148 KOWALCZYK KAMILA Bydgoszcz SILNI PONAD MIARĘ 1992 K20 00:21:45 00:21:49
116 1197 GMOSIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz CSU BYDGOSZCZ RUNNING TEAM 1979 M40 00:21:50 00:22:55
117 1168 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA SPORT TEAM 1982 M30 00:21:50 00:21:59
118 98 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:21:52 00:23:55
119 93 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 M40 00:21:54 00:22:57
120 101 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1984 M30 00:21:55 00:22:03
121 44 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M30 00:21:57 00:22:00
122 1091 PIOTROWSKI DARIUSZ Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1979 M40 00:22:00 00:22:08
123 1126 GRACZYK-GRZYBOWSKA ILONA Bydgoszcz ACTI-VIT 1979 K40 00:22:01 00:22:05
124 73 WARLIKOWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:22:04 00:22:11
125 246 MICHALEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LUCKY LUCK 1977 M40 00:22:07 00:22:11
126 1220 ŻMICH-FURMANIAK JOANNA BYDGOSZCZ TM IRON TEAM (1500) 1976 K40 00:22:08 00:22:18
127 1012 FELINIAK DANIEL Bydgoszcz 1983 M30 00:22:08 00:22:15
128 1109 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE 1978 K40 00:22:10 00:22:22
129 1026 KEMPA JULIA Bydgoszcz CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 2005 K16 00:22:15 00:23:18
130 1374 GRALIK JĘDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:22:17 00:22:28
131 90 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:21 00:23:25
132 1186 PASIŃSKA ANGELIKA Chojnice 1990 K30 00:22:21 00:22:30
133 1045 KABACIŃSKI JAROSŁAW Borówno 1983 M30 00:22:23 00:22:32
134 1002 ŁASSA ELIZA Bydgoszcz PARKA BIEGA 1996 K20 00:22:24 00:22:30
135 1350 KUJAWA ROGER BARCIN #SLIMAKIBARCIN 1972 M40 00:22:24 00:22:34
136 1071 AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1972 M40 00:22:25 00:23:27
137 1240 PASZKIEWICZ JAROSŁAW Tryszczyn 1974 M40 00:22:26 00:22:34
138 272 PIENTKA RAFAŁ Bydgoszcz NABIEDAKA_PRZEZSWIAT 1981 M40 00:22:29 00:22:35
139 1455 NAPIERAŁA PAWEŁ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1994 M20 00:22:31 00:23:35
140 213 PRZYBYTKOWSKI MAREK Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M20 00:22:31 00:22:34
141 1193 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M30 00:22:31 00:23:33
142 1079 SMAŻYK EWELINA Bydgoszcz WTLENIE.PL 1977 K40 00:22:33 00:22:44
143 76 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:22:35 00:22:39
144 16 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:22:35 00:23:39
145 1262 STĘPIEŃ TOMASZ Jarużyn 1974 M40 00:22:35 00:22:42
146 1027 WESOŁOWSKI RADOSŁAW Ciechocinek 1988 M30 00:22:36 00:23:44
147 1414 CHEŁMINIAK MONIKA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1982 K30 00:22:36 00:23:42
148 1429 KAPSA DAWID Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1978 M40 00:22:39 00:23:42
149 1060 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:22:42 00:22:50
150 39 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz TM IRON TEAM 1977 M40 00:22:42 00:23:44
151 1185 SOŁDYGA PAWEŁ Bydgoszcz 1979 M40 00:22:43 00:22:50
152 58 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:22:43 00:22:47
153 1537
1133*
ZĄBKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz (1133) 1991 M30 00:22:45 00:22:52
154 1464 WARGACKI PIOTR BYDGOSZCZ TM IRON TEAM 1981 M40 00:22:47 00:22:58
155 238 BĄCZKOWSKI RAFAŁ Drzewce YES ENGLISH 1976 M40 00:22:48 00:23:52
156 19 KNAPIK KAROL Osielsko DAWAJKALACHTEAM 1990 M30 00:22:49 00:22:56
157 235 JANKOWSKI MARCIN Łochowice YES ENGLISH 1978 M40 00:22:50 00:23:55
158 155 MEINERT DAWID Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1978 M40 00:22:53 00:23:57
159 1229 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M40 00:22:54 00:23:56
160 1046 STASZKIEWICZ LUCYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1967 K50 00:22:58 00:23:05
161 1219 KMIEĆ KAROLINA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1983 K30 00:22:58 00:23:08
162 1288 RATAJCZAK PAWEŁ WOLICE 1976 M40 00:22:59 00:23:10
163 234 NIKODEM ŁUKASZ Mikorzyn 1993 M20 00:22:59 00:24:07
164 1448 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF Nekla 1971 M50 00:23:00 00:24:04
165 1068 CIACIUCH AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1996 K20 00:23:04 00:23:17
166 117 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:23:07 00:24:13
167 1001 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz PARKA BIEGA 1997 M20 00:23:10 00:23:15
168 1154 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:23:11 00:24:16
169 170 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:23:14 00:23:20
170 1450 KOWALSKI WOJCIECH Nekla 1984 M30 00:23:18 00:24:22
171 187 DRAUS KACPER Kruszyniec ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH 2005 M16 00:23:19 00:23:22
172 186 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M50 00:23:20 00:25:36
173 1209 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K40 00:23:20 00:23:36
174 1121 RUTKOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1973 M40 00:23:29 00:24:32
175 1335 JASIENIECKI MACIEJ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:23:30 00:24:33
176 288 BARSZCZ KRZYSZTOF Bydgoszcz 1986 M30 00:23:32 00:23:36
177 1023 KUFLEWICZ MIRKO Bydgoszcz #TEAMRYCHU 1982 M30 00:23:32 00:24:35
178 1059 POLAŃCZYK PAULINA Aleksandrów Kujawski KACPERIZUZIA 1987 K30 00:23:32 00:24:40
179 130 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M40 00:23:33 00:24:41
180 225 BRĄGIEL JAKUB Bydgoszcz VEGE RUNNERS 1983 M30 00:23:34 00:25:40
181 75 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 00:23:36 00:23:46
182 92 BAGROWSKI MAREK Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 00:23:38 00:23:48
183 1228 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M40 00:23:40 00:23:44
184 251 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M50 00:23:40 00:24:46
185 1382 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:23:40 00:24:43
186 1192 CIEŚLIK MAREK Ślesin RANCZO MICHALIN 1961 M60 00:23:41 00:24:50
187 1191 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:44 00:25:46
188 1449 TOCZKIEWICZ KAJA Brzoza 2003 K16 00:23:46 00:24:53
189 1420 LIJEWSKA LIDIA Łochowo NASTĘPNY KROK TEAM 2000 K20 00:23:49 00:25:05
190 84 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:23:51 00:24:57
191 109 CHOLEWCZYŃSKI DAMIAN Łabiszyn EURODUDI 1990 M30 00:23:52 00:25:55
192 208 JANIC DAGMARA Bydgoszcz 2004 K16 00:23:53 00:24:58
193 1037 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:23:54 00:25:05
194 1080 BRZYKCY ARTUR Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1995 M20 00:23:54 00:24:11
195 171 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1991 K30 00:23:57 00:25:03
196 1365 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 K30 00:24:04 00:25:09
197 230 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1961 M60 00:24:05 00:26:08
198 1349 JAKUBOWSKI ARTUR Barcin #SLIMAKIBARCIN 1976 M40 00:24:08 00:25:16
199 1024 WAJER MARITA Ślesin 1997 K20 00:24:09 00:25:16
200 1066 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:24:12 00:24:25
201 25 MIŚKOWSKI MATEUSZ Poznań ZWYROLINDOR TEAM 1991 M30 00:24:14 00:26:19
202 1270 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB ROWERTOUR.COM 1962 M50 00:24:15 00:25:18
203 59 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:24:15 00:25:21
204 1075 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:24:20 00:25:26
205 1114 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:24:20 00:26:22
206 1078 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:36 00:24:41
207 1094 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:37 00:24:45
208 233 DRABIK MAJA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:24:40 00:25:50
209 41 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:24:41 00:26:45
210 1142 GIERSZEWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1970 K50 00:24:42 00:25:48
211 164 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K50 00:24:43 00:24:58
212 172 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB ROWERTOUR.COM 1962 M50 00:24:43 00:26:44
213 1241 CZACHOWSKI JACEK Bydgoszcz 1983 M30 00:24:44 00:24:56
214 141 KAMIŃSKI ARTUR Chełmża MEDYCY NA START 1986 M30 00:24:47 00:25:58
215 142 WADELSKA JOANNA Osielsko MEDYCY NA START 1987 K30 00:24:48 00:25:58
216 143 WADELSKI MACIEJ Osielsko MEDYCY NA START 1987 M30 00:24:49 00:25:59
217 17 MIAZGA MAREK Bydgoszcz 1986 M30 00:24:56 00:26:01
218 70 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1994 K20 00:24:56 00:26:02
219 266 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:24:56 00:26:03
220 232 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K40 00:24:58 00:26:02
221 1430 ANDRZEJEWSKI RYSZARD Bydgoszcz WZGÓRZE WOLNOŚCI 1948 M60 00:25:04 00:25:12
222 35 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:25:06 00:26:11
223 1293 BŁAŻEJEWSKA AGNIESZKA ŁOCHOWO 1986 K30 00:25:06 00:26:11
224 60 WĘGLARZ ŁUKASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:25:09 00:27:14
225 108 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1973 M40 00:25:10 00:26:20
226 228 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K30 00:25:12 00:26:20
227 221 KUBIAK MAGDALENA Bydgoszcz 1987 K30 00:25:13 00:27:16
228 1077 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:25:15 00:26:22
229 126 ZŁOTOWSKI PIOTR Niwy RUN BYDGOSZCZ 1975 M40 00:25:16 00:25:26
230 1343 KOSTECKI MATEUSZ ŁABISZYN 2004 M16 00:25:21 00:27:26
231 1200 SZULC RADOSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:25:22 00:26:32
232 162 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:25:23 00:25:39
233 1208 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz MUDFOXES 1982 K30 00:25:29 00:26:35
234 100 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:29 00:26:41
235 242 WESOŁOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1986 M30 00:25:30 00:26:41
236 1206 NAGORZYSKI ARKADIUSZ Bydgoszcz MUDFOXES 1983 M30 00:25:32 00:26:35
237 1089 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:25:32 00:26:37
238 1007 PIETRASZAK TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:25:36 00:26:45
239 128 STUDZINSKI ROBERT Bydgoszcz PIGS.IN.SPACE. 1975 M40 00:25:36 00:26:47
240 1095 KOPER MICHAŁ Niemcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1987 M30 00:25:38 00:26:54
241 1047 MYŚLICKA DALIA Strzelce Górne RUN BYDGOSZCZ 1991 K30 00:25:41 00:26:47
242 167 WITKOWSKA ANNA Bydgoszcz DREPTUSIE TEAM 1971 K50 00:25:44 00:26:53
243 1321 ZAMIATOWSKA KINGA BYDGOSZCZ BELLA LINE BDG 1977 K40 00:25:45 00:26:52
244 1151 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1975 M40 00:25:49 00:26:58
245 1533
1010*
MOCNA ANNA Bydgoszcz BYDGOSKI KLUB WIOŚLAREK (1010) 1990 K30 00:25:50 00:27:52
246 215 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:25:52 00:27:58
247 1008 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:25:52 00:27:01
248 1041 SIUDA MAREK Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1973 M40 00:25:54 00:27:05
249 43 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M40 00:25:56 00:27:04
250 54 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K30 00:25:58 00:27:04
251 1004 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:25:58 00:26:13
252 156 LEBA DARIUSZ UNISŁAW 1975 M40 00:26:05 00:27:15
253 133 BRZOZOWSKA AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1991 K30 00:26:05 00:27:21
254 192 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M30 00:26:07 00:27:14
255 1212 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:26:08 00:28:13
256 95 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:26:11 00:27:24
257 1127 KAMIŃSKI PAWEŁ Murowaniec 1972 M40 00:26:16 00:27:33
258 183 PIEKARSKA ELIZA Toruń ŁABISZYN RUNNERS 1994 K20 00:26:21 00:27:32
259 1421 DRAIM JACEK Bydgoszcz 1961 M60 00:26:23 00:28:30
260 51 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1954 M60 00:26:24 00:28:29
261 1451 BASIŃSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1976 M40 00:26:26 00:28:32
262 1028 AUGUSTYNOWICZ AURELIA Bydgoszcz 1974 K40 00:26:29 00:27:35
263 1237 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:26:34 00:28:37
264 64 KWIATKOWSKA BOŻENA Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1970 K50 00:26:35 00:28:40
265 211 ŚLEBIODA AGNIESZKA Kleczew OSIR KLECZEW/FTS 1979 K40 00:26:35 00:27:45
266 1022 KUFLEWICZ JUSTYNA BYDGOSZCZ MATKA TYMKA 1989 K30 00:26:36 00:27:42
267 74 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:26:40 00:27:48
268 131 HAŁAS EWA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1980 K40 00:26:45 00:28:51
269 1360 WOJTECKI MACIEJ Bydgoszcz BLINK182 1999 M20 00:26:46 00:28:08
270 106 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz FLASH RUNNERS 1980 K40 00:26:51 00:28:54
271 1203 LACKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1993 M20 00:27:02 00:28:13
272 255 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz OPŁAWIEC 1956 M60 00:27:02 00:27:11
273 249 ŻARLIŃSKA OLGA Bydgoszcz BIKE SALON TEAM 1992 K20 00:27:06 00:28:19
274 182 BAŁYS ŁUKASZ Bydgoszcz ŁABISZYN RUNNERS 1990 M30 00:27:08 00:28:20
275 1135 RÓŻYCZKA JOANNA Bydgoszcz 1984 K30 00:27:11 00:29:15
276 1467 WŁODARCZYK WITOLD BYDGOSZCZ TRISPACE 1963 M50 00:27:13 00:29:19
277 114 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:27:22 00:28:33
278 65 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:27:24 00:29:29
279 202 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:27:26 00:28:33
280 1137 FENIKOWSKI SZYMON Poznań ŚWIERCZEWO RUN 1976 M40 00:27:28 00:29:31
281 104 TROJAŃCZYK KRZYSZTOF Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1978 M40 00:27:32 00:29:33
282 1426 BĄK ŁUKASZ bydgoszcz 1988 M30 00:27:32 00:29:43
283 34 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz FREAKY_FIT TEAM 1972 M40 00:27:34 00:29:46
284 1272 CZECH DOMINIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:27:37 00:29:48
285 1236 BASIŃSKA ANGELIKA Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1999 K20 00:27:38 00:28:50
286 40 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:27:40 00:28:58
287 1462 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW Szarłata 1957 M60 00:27:42 00:29:52
288 264 OPALA MARCIN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:27:45 00:29:50
289 72 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M50 00:27:47 00:29:57
290 153 ZIELIŃSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:27:52 00:30:02
291 1092 SOBUCKA EWELINA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1992 K20 00:27:57 00:30:03
292 166 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz RUNNING STARS 1991 K30 00:28:01 00:29:09
293 121 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M30 00:28:01 00:29:12
294 1227 LEWANDOWSKA SYLWIA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:02 00:30:07
295 1107 BALCEREK MARCIN Bydgoszcz 1977 M40 00:28:10 00:30:12
296 1532
180*
PIĘTA DARIUSZ Bydgoszcz (180) 1967 M50 00:28:11 00:30:21
297 1250 PIONTEK ELŻBIETA Bydgoszcz 1957 K60 00:28:11 00:29:20
298 1093 GOLIK KRZYSZTOF Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1979 M40 00:28:12 00:29:19
299 1538
122*
SKIBIŃSKI SEBASTIAN Łabiszyn WSPR BYDGOSZCZ (122) 1982 M30 00:28:16 00:30:20
300 1351 JANULEWICZ MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:28:18 00:30:25
301 151 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M40 00:28:19 00:33:35
302 1318 GROTT BARTŁOMIEJ Bydgoszcz SZYBKI INACZEJ 1977 M40 00:28:22 00:30:26
303 68 SZAJDA MAGDALENA Bydgoszcz 1977 K40 00:28:24 00:30:31
304 1225 FRANKÓW ŁUKASZ Nakło nad Notecią 1986 M30 00:28:38 00:30:50
305 236 JANKOWSKA ŻANETA Łochowice YES ENGLISH 1982 K30 00:28:40 00:30:56
306 1120 WOJTYSIAK DOROTA Bydgoszcz 1981 K40 00:28:42 00:29:54
307 244 BILAWSKA ANNA BYDGOSZCZ 1980 K40 00:28:52 00:30:05
308 258 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:28:54 00:31:03
309 1222 BUKOWIŃSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1960 K60 00:28:55 00:29:59
310 61 REMUS SANDRA Bydgoszcz 1995 K20 00:28:55 00:31:04
311 1124 BŁAŻEK KATARZYNA Białe Błota 1983 K30 00:29:01 00:31:06
312 1320 RUMIANOWSKA ANNA Bydgoszcz 1984 K30 00:29:03 00:31:12
313 20 MAĆKOWSKA MAGDA Bydgoszcz FIT_MADZIA_85 1985 K30 00:29:04 00:31:11
314 1232 KOWALCZYK ANNA Rawa Mazowiecka TM IRON TEAM 1985 K30 00:29:07 00:30:21
315 1469 KORWEL ROBERT BYDGOSZCZ 1980 M40 00:29:08 00:31:10
316 77 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:29:12 00:31:22
317 1039 WESOŁOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1970 M50 00:29:17 00:31:34
318 116 KRASIŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1981 K40 00:29:22 00:30:30
319 1038 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1978 K40 00:29:22 00:31:35
320 158 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M60 00:29:23 00:31:28
321 53 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz CHUPACABRAS 1961 M60 00:29:29 00:31:33
322 38 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:29:34 00:30:40
323 1252 JAKUBASZEK MAGDALENA Czernikowo ZABIEGANI CZERNIKOWO 1988 K30 00:29:36 00:30:50
324 66 WYRĄBKIEWICZ HANNA Bydgoszcz 1986 K30 00:29:38 00:31:44
325 1201 PERA MAREK Bydgoszcz 1983 M30 00:29:46 00:31:52
326 1217 CHRUŚCICKI WALDEMAR Bydgoszcz 1972 M40 00:29:47 00:32:04
327 1454 BĄCZKOWSKA MAJA Drzewce BUDSTOL INVEST 2005 K16 00:29:58 00:32:10
328 196 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:30:05 00:32:13
329 1033 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:30:06 00:32:13
330 1053 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:30:16 00:32:22
331 1016 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:30:25 00:32:33
332 132 CHMIEL JUSTYNA Bydgoszcz PANI DOULA 1980 K40 00:30:31 00:32:33
333 52 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K40 00:30:35 00:32:48
334 1110 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:30:52 00:32:58
335 1140 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30 00:30:55 00:33:07
336 1470 GRABOWICZ ULA BYDGOSZCZ ZABIEGANE SMOKI 1984 K30 00:30:55 00:33:07
337 85 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M40 00:31:00 00:33:04
338 1074 DYPOLT JULIA Barcin 1990 K30 00:31:01 00:32:06
339 197 ŚPICA DOROTA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1967 K50 00:31:22 00:33:29
340 1444 DURA JULIA Bydgoszcz 1998 K20 00:31:26 00:33:34
341 1036 TEWS MARZENA Bydgoszcz (1497) 1974 K40 00:31:29 00:33:32
342 1282 GOŹDZIK TOMASZ Bydgoszcz 1992 M20 00:31:38 00:33:47
343 1283 ŁUSZCZYNA KAROLINA Bydgoszcz 1993 K20 00:31:39 00:33:48
344 125 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:31:41 00:32:46
345 21 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:31:56 00:34:03
346 1452 CZACHOWSKA KATARZYNA TORUŃ 1980 K40 00:31:56 00:32:59
347 222 DRAUS TOMASZ Kruszyniec 1981 M40 00:32:21 00:34:38
348 1009 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K30 00:32:22 00:34:27
349 1034 JAWORSKI KAMIL Bydgoszcz 1987 M30 00:32:40 00:34:48
350 205 LUTY KRZYSZTOF Bydgoszcz 1972 M40 00:33:09 00:35:19
351 1457 WŁOCH JUSTYNA Łabiszyn 1980 K40 00:33:11 00:35:20
352 31 GARBACZEWSKA ANIA Murowaniec 1982 K30 00:33:22 00:35:30
353 1090 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:33:29 00:34:39
354 227 MAZUREK DOROTA Bydgoszcz 1991 K30 00:33:33 00:35:46
355 1425 JAWORSKA SYLWIA Bydgoszcz 1992 K20 00:33:34 00:35:46
356 1445 KAZANCI MUSTAFA Bydgoszcz 1998 M20 00:33:35 00:33:35
357 1189 RYTLEWSKA ALICJA Bydgoszcz 1995 K20 00:33:37 00:35:48
358 1428 SIKORSKA KATARZYNA Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1998 K20 00:33:48 00:35:01
359 118 SAMUL EWA Kotomierz 1984 K30 00:34:34 00:36:39
360 42 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K30 00:35:48 00:38:01
361 1015 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:36:09 00:38:21
362 1495
174*
ŁYSZCZARZ ALICJA Bydgoszcz (174) 1983 K30 00:36:19 00:38:31
363 1013 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz 1957 K60 00:37:07 00:39:18
364 261 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:37:09 00:39:20
365 1443 CZACHOWSKI SŁAWOMIR Toruń 1954 M60 00:37:25 00:39:30
366 1161 ŻEBROWSKA MARTYNA Bydgoszcz DRUŻYNA Ż 1979 K40 00:37:49 00:39:58
367 1369 ROŻYŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:38:05 00:40:12
368 22 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:38:05 00:40:20
369 139 KOMOROWSKA HANNA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1984 K30 00:38:05 00:40:12
370 1042 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:38:07 00:38:09
371 107 MIAZGA EMILIA Bydgoszcz 1992 K20 00:38:48 00:40:59
372 1083 SŁOWIŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1977 K40 00:39:37 00:41:52
373 199 MLICKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K40 00:39:38 00:41:53
374 253 JAGODZIŃSKI KAROL Bydgoszcz 1969 M50 00:39:44 00:41:57
375 1539 KRZYŻANIAK BOGDAN ZAKRZEWO (1463) 1961 M60 00:40:16 00:40:16
376 1030 RYMASZEWSKA JOLANTA Dobrcz 1964 K50 00:41:53 00:44:12
377 1017 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:43:19 00:45:37
378 1044 DURA BARBARA Bydgoszcz 1957 K60 00:44:53 00:47:02
379 1014 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:47:08 00:49:27
380 207 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:47:08 00:49:28
381 23 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1951 K60 00:47:10 00:49:28

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni