z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 2

16.11.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 10 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ BYDGOSZCZ ZAWISZA BYDGOSZCZ 1987 M30 00:14:39 00:14:40
2 4 BELGRAU SZYMON MIĘDZYRZECZ RÓŻOWE MISIE 1994 M20 00:15:37 00:15:37
3 1154 BEDNAREK ADRIAN Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1990 M20 00:15:44 00:15:44
4 273 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1994 M20 00:16:24 00:16:25
5 9 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz MKL TORUŃ 1991 K20 00:16:36 00:16:36
6 253 SKIBA ŁUKASZ Bydgoszcz SZYMI TEAM 1988 M30 00:16:55 00:16:55
7 1357 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:16:55 00:16:57
8 20 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M40 00:17:09 00:17:10
9 1196 FABIAŃSKI ŁUKASZ Międzychód REHABALANCE TEAM 1995 M20 00:17:14 00:17:14
10 1015 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:17:20 00:17:20
11 1042 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M40 00:17:22 00:17:22
12 1209 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:25 00:17:25
13 1295 KUŹNIARSKI TOMASZ Brodnica 1995 M20 00:17:25 00:17:27
14 1077 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1986 M30 00:17:28 00:17:30
15 264 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:35 00:17:35
16 1121 JAGODZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1990 M20 00:17:36 00:17:36
17 1229 SZCZEŚNIAK WIKTOR Bydgoszcz CWZS ZAWISZA 2003 M16 00:17:37 00:17:38
18 211 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY 1980 M30 00:17:39 00:17:40
19 1069 KUCZEK PIOTR Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW 1978 M40 00:17:37 00:17:40
20 1280 GULIŃSKI GRZEGORZ Toruń TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:17:41 00:17:42
21 8 GRABIŃSKI WOJCIECH Rogoźno GRUNWALD TEAM POZNAŃ/CITY TRAIL TEAM 1994 M20 00:17:43 00:17:44
22 1309 LATAŃSKA ZUZANNA Papowo Biskupie 2001 K16 00:17:46 00:17:47
23 151 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz CZARNE STOPY 1985 M30 00:17:51 00:17:51
24 229 WARCZAK PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1976 M40 00:17:58 00:17:59
25 1130 KAPERA MONIKA Piła STACHOWSCY.EU 1990 K20 00:18:02 00:18:02
26 1213 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1983 M30 00:18:04 00:18:06
27 1107 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1998 M20 00:18:15 00:18:16
28 190 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:17 00:18:18
29 12 MAIK DARIA Mrocza KOTŁOWSKIMAIKPARANADYSTANSIE TEAM 1997 K20 00:18:19 00:18:21
30 11 SZENK MARTA Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1980 K30 00:18:22 00:18:24
31 225 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:18:25 00:18:26
32 1374 AFELT JULIA Bydgoszcz 1999 K20 00:18:34 00:18:35
33 307 SZLINGER JAKUB Tur TEAMOCHAL 1986 M30 00:18:34 00:18:36
34 256 DURCZAK JERZY Białe Błota BYDGOSKIE OKONIE 1980 M30 00:18:55 00:18:58
35 247 FLOREK PAWEŁ Bydgoszcz RUNADDICTS 1986 M30 00:18:58 00:19:00
36 269 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA / CZARNE STOPY 1984 K30 00:19:00 00:19:01
37 102 SZYSZKA MARIUSZ Bydgoszcz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA / SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1978 M40 00:19:00 00:19:02
38 1178 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz 1983 M30 00:19:04 00:19:06
39 143 ŻYCZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1987 M30 00:19:10 00:19:11
40 1342 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:19:12 00:19:13
41 1147 PAWLIK STANISŁAW Osielsko FARMVITA TEAM 1965 M50 00:19:14 00:19:16
42 1026 BARCZAK RAFAŁ złotów STACHOWSCY.EU 1975 M40 00:19:14 00:19:16
43 1001 KUROWSKI KAMIL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3GRAVITY 1985 M30 00:19:16 00:19:17
44 22 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1986 K30 00:19:19 00:19:19
45 1010 OKOŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:19:19 00:19:20
46 1078 SZYMAŃSKI ADAM Tryszczyn 1985 M30 00:19:23 00:19:25
47 259 PIC DAWID Osielsko KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1992 M20 00:19:25 00:19:26
48 1067 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:19:25 00:19:27
49 1193 ŁADNIAK DARIUSZ Zławieś Wielka 1978 M40 00:19:28 00:19:31
50 1090 DULEBA DARIUSZ Bydgoszcz NOKIA BYDGOSZCZ 1983 M30 00:19:29 00:19:32
51 147 TACIAK DAWID Bydgoszcz ATOS 1981 M30 00:19:34 00:19:37
52 1105 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:19:35 00:19:37
53 121 RYMER JAKUB Bydgoszcz ERPLAST 1985 M30 00:19:40 00:19:41
54 1334 WALDA ŁUKASZ Bydgoszcz 1985 M30 00:19:40 00:19:43
55 24 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1969 M50 00:19:42 00:19:45
56 1159 ŻUCHOWSKA ANNA Płonne 1998 K20 00:19:43 00:19:44
57 1225 STODOLNY MICHAŁ Kołaczkowo KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1995 M20 00:19:45 00:19:48
58 1144 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M40 00:19:47 00:19:49
59 71 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:49 00:19:51
60 252 BINASZEWSKI ADAM Toruń 1982 M30 00:19:53 00:19:53
61 63 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz 1977 M40 00:19:53 00:19:56
62 137 BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1989 M30 00:19:54 00:19:57
63 111 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M40 00:19:59 00:20:02
64 1226 ŻYLSKA ZUZANNA Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K16 00:20:01 00:20:03
65 1391 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 M40 00:20:02 00:20:05
66 1343 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1977 M40 00:20:03 00:20:05
67 265 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:20:08 00:20:11
68 77 KONWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:20:15 00:20:18
69 33 WARLIKOWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:20:21 00:20:25
70 1271 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:20:21 00:20:22
71 179 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:20:22 00:21:32
72 1160 GŁOGOGOWSKI KRZYSZTOF Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO 1977 M40 00:20:28 00:20:31
73 1174 ROŻDŻYŃSKA PATRYCJA Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1996 K20 00:20:39 00:20:40
74 212 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M30 00:20:41 00:20:47
75 1371 ROZPĘDZIK MARZENA KRUSZYN KRAJEŃSKI CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2003 K16 00:20:42 00:20:44
76 97 CZAJKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1977 K40 00:20:44 00:20:45
77 1081 BETLEWSKI SZYMON Pruszcz KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1998 M20 00:20:46 00:20:50
78 203 MALENDOWICZ ROBERT Tuchola 1975 M40 00:20:47 00:20:50
79 122 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:20:51 00:20:54
80 136 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz VIII LO BYDGOSZCZ 1971 M40 00:20:53 00:20:53
81 50 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:20:54 00:21:56
82 1234 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1984 K30 00:21:00 00:22:01
83 1072 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:21:05 00:21:08
84 133 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:21:06 00:22:11
85 1126 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M40 00:21:07 00:22:09
86 1192 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:21:09 00:21:10
87 195 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:11 00:22:14
88 1207 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GARDENFLORA MTB TEAM 1989 M30 00:21:12 00:21:14
89 167 MAJCHRZAK JAKUB osówiec - 1987 M30 00:21:12 00:22:20
90 267 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:21:12 00:21:16
91 1217 KOWALCZYK KAMILA Bydgoszcz SILNI PONAD MIARĘ 1992 K20 00:21:15 00:21:18
92 1167 SKORECKI ALEKSANDER Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:21:16 00:22:18
93 1387 WŁOCH SYLWESTER Bydgoszcz 1963 M50 00:21:17 00:21:18
94 294 GABRYCH MACIEJ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1980 M30 00:21:17 00:21:22
95 258 SIKORA SYLWIA Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1979 K40 00:21:18 00:21:19
96 1398 SAGANOWSKA MAGDALENA GDYNIA 1991 K20 00:21:22 00:22:24
97 1333 ZIĘTARA MAREK Pakość 1982 M30 00:21:22 00:22:24
98 1007 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:22 00:21:26
99 199 RYBAK REMIGIUSZ Białe Błota KEEEPER/BIKE U UP 1977 M40 00:21:22 00:21:27
100 202 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1984 M30 00:21:24 00:21:27
101 1375 WARCZAK JAKUB Bydgoszcz TEAM OCHAL 1983 M30 00:21:26 00:21:30
102 197 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M30 00:21:26 00:21:28
103 1297 MALEC KAROL Bydgoszcz BIUEL TEAM BYDGOSZCZ 1976 M40 00:21:27 00:21:30
104 1155 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:21:29 00:21:34
105 1270 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:30 00:21:31
106 254 MUSS ALEKSANDER Bydgoszcz ACE OF SPADES 1973 M40 00:21:34 00:22:45
107 138 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:21:36 00:21:40
108 1314 GRZELAK RADEK Łochowo 1977 M40 00:21:37 00:22:46
109 129 PERLINSKI DAMIAN Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:21:37 00:21:42
110 1327 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M60 00:21:41 00:21:44
111 227 PUCHACZ MARCIN Bydgoszcz 1984 M30 00:21:41 00:21:43
112 304 KARCZEWSKI FILIP Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:21:41 00:21:46
113 1410 ŁĘGOWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1985 M30 00:21:42 00:21:51
114 1004 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:21:43 00:21:48
115 66 WIECZOREK ŁUKASZ Bydgoszcz RUN4FUN WWW.BYTPAK.PL 1987 M30 00:21:46 00:22:49
116 1120 MARĆ ROBERT Bydgoszcz 1971 M40 00:21:56 00:23:14
117 1231 KASPRZYK ADRIANNA Mrocza 1995 K20 00:22:00 00:23:02
118 27 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:22:01 00:23:04
119 1032 JANIKOWSKA AWA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1990 K20 00:22:02 00:23:05
120 1301 BABIARZ MAREK Bydgoszcz 1978 M40 00:22:07 00:22:10
121 1044 BIEŃKIEWICZ ANNA Żnin KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1997 K20 00:22:10 00:23:15
122 1360 BILIŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1987 M30 00:22:15 00:23:27
123 1303 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:22:16 00:23:19
124 276 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:22:19 00:22:25
125 1169 MŁYNAREK MONIKA Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2002 K16 00:22:20 00:22:22
126 1175 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M30 00:22:22 00:23:27
127 209 SZAJBE MICHAŁ Niemcz CZARNE STOPY 1983 M30 00:22:23 00:23:27
128 174 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:22:23 00:22:26
129 1045 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:22:24 00:22:31
130 74 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:22:27 00:22:34
131 69 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS / GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:22:27 00:22:30
132 308 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:22:28 00:23:31
133 312 MIELECKA AGNIESZKA GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 1969 K50 00:22:30 00:22:38
134 300 BINIAKOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:22:31 00:23:34
135 1284 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo 1998 M20 00:22:33 00:24:38
136 1393 WŁODARCZAK AGATA BYDGOSZCZ TRISPACE 1992 K20 00:22:35 00:23:37
137 221 KONKEL BARTOSZ Bydgoszcz 1986 M30 00:22:35 00:23:43
138 113 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:22:36 00:22:36
139 283 NAWROCKI MARCIN Mogilno MOGILNO TEAM 1980 M30 00:22:38 00:23:41
140 1323 ROGALSKI MACIEJ Bydgoszcz OLOTEAM 1987 M30 00:22:40 00:22:43
141 291 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M30 00:22:43 00:23:48
142 180 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS BYDGOSZCZ/BÓL TO ŚCIEMA 2002 M16 00:22:43 00:22:51
143 1011 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:22:45 00:23:54
144 53 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:22:46 00:22:53
145 1383 CYBUL ADRIAN BYDGOSZCZ 2003 M16 00:22:47 00:22:48
146 1279 KAPUSTA MACIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:22:52 00:24:56
147 68 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:22:54 00:23:58
148 317 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz 1977 M40 00:22:54 00:24:02
149 175 ZIMNY MAREK Bydgoszcz ELTRA W BIEGU 1960 M50 00:22:55 00:24:01
150 135 KOWALSKI MAREK NIEMCZ REKINY OSIELSKO 1970 M40 00:22:55 00:23:01
151 1237 KOWALSKI HUBERT Łochowo RUNDOM 2003 M16 00:22:56 00:25:00
152 43 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:23:01 00:24:07
153 1098 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA MTB TEAM 1982 M30 00:23:02 00:24:10
154 260 BARCZAK ALINA Złotów STACHOWSCY.EU 1978 K40 00:23:02 00:24:09
155 324 TATULIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz O CO TU BIEGA? 1978 K40 00:23:02 00:24:08
156 181 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:23:03 00:23:11
157 34 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:23:05 00:24:10
158 1212 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL/RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:23:05 00:24:09
159 261 NOWICKI OLGIERD Bydgoszcz 1985 M30 00:23:08 00:24:17
160 1039 KOSCIELNY REMIGIUSZ Osielsko 1979 M40 00:23:09 00:24:17
161 309 LUBERDA ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:23:10 00:24:15
162 201 BOINSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1978 M40 00:23:12 00:24:20
163 162 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M30 00:23:12 00:24:18
164 1136 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:23:12 00:24:23
165 107 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:23:15 00:24:20
166 1308 SZAŁUCKI DARIUSZ Wrocław INSERT TEAM 1990 M20 00:23:16 00:24:23
167 1304 CIEPLICKA MAGDALENA Bydgoszcz FOREST GANG 1994 K20 00:23:16 00:25:19
168 110 RUSIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1987 M30 00:23:16 00:23:22
169 139 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:23:18 00:23:24
170 220 WIĘCASZEK MIKOŁAJ Bydgoszcz TBL 2002 M16 00:23:19 00:25:34
171 222 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:23:25 00:24:32
172 1233 KASPRZYK MIŁOSZ Ślesin 1993 M20 00:23:25 00:25:28
173 1206 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:23:26 00:24:34
174 1074 DRWĘCKI DANIEL Bydgoszcz BIEGNIJ Z PROSERVICE 1983 M30 00:23:26 00:24:33
175 1317 PIENTKA RAFAŁ Bydgoszcz NABIEDAKA_PRZEZSWIAT 1981 M30 00:23:26 00:24:33
176 60 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN 1975 M40 00:23:26 00:24:29
177 1260 BOHDANOWICZ PATRYCJA Bydgoszcz FLOW DANCE STUDIO 1984 K30 00:23:27 00:24:31
178 1112 LUBIŃSKI ROBERT Stablewice CS GROUP RUNNERS TEAM 1986 M30 00:23:28 00:24:30
179 55 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:30 00:24:35
180 38 MAŁACHA DAWID Żnin KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1995 M20 00:23:31 00:23:35
181 1390 CZACHOWSKI JACEK Bydgoszcz 1983 M30 00:23:32 00:24:45
182 1099 RZENTKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:23:32 00:24:40
183 150 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1991 K20 00:23:33 00:24:40
184 1048 GÓŹDŹ TOMASZ Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1977 M40 00:23:33 00:24:46
185 1359
1268*
MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K30 00:23:33 00:24:38
186 1140 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:23:33 00:24:41
187 118 KITKOWSKI PIOTR Bydgoszcz KITA TEAM 1977 M40 00:23:33 00:24:49
188 99 GOSIENIECKI KONRAD Drzycim 1994 M20 00:23:35 00:24:52
189 171 GROCHOWSKI KAMIL Bydgoszcz GROSZKI 1981 M30 00:23:37 00:24:41
190 65 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:23:37 00:24:41
191 160 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:23:39 00:24:48
192 244 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:23:40 00:24:44
193 1152 BORKOWSKI MICHAŁ Lubostroń ŁABISZYN RUNNERS 1991 M20 00:23:40 00:24:44
194 155 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:42 00:24:46
195 1307 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:23:42 00:24:45
196 1218 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M20 00:23:43 00:25:49
197 1290 SZULC RADOSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:23:44 00:25:47
198 1286 SIEJEK BŁAŻEJ Zielonka 1984 M30 00:23:45 00:23:45
199 169 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:23:45 00:24:50
200 1236 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORAMTBTEAM 1978 M40 00:23:46 00:24:57
201 1057 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:23:47 00:24:53
202 1056 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:47 00:24:53
203 1049 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:23:47 00:24:59
204 1384 RYBAK BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 00:23:50 00:25:54
205 94 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:23:50 00:25:56
206 73 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:23:51 00:23:55
207 1243 KIJEWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1981 M30 00:23:53 00:25:01
208 28 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:23:53 00:24:57
209 325 BAGROWSKI MAREK Janowo/k /Dąbrowy Chełmińskiej UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 00:23:53 00:23:59
210 1401
154*
KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:23:54 00:24:04
211 1013 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:55 00:25:59
212 1249 LACH PAWEŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:23:56 00:25:05
213 1022 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:56 00:25:03
214 1399 LESZCZYNSKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:23:57 00:25:09
215 1214 SIKORSKI JAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:23:58 00:25:15
216 157 PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M30 00:23:59 00:25:06
217 1208 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:23:59 00:25:11
218 1179 JELIŃSKA NATALIA Złotniki kujawskie ŁABISZYN RUNNERS 1991 K20 00:23:59 00:25:08
219 1282 KONDEK JAKUB BYDGOSZCZ 1978 M40 00:24:00 00:25:04
220 100 KLESSA KRYSTIAN Bydgoszcz 1984 M30 00:24:01 00:25:17
221 1199 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:24:03 00:26:05
222 173 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:24:04 00:24:06
223 1273 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:24:04 00:25:13
224 228 ŁUCZAK PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:24:10 00:25:21
225 1345 KONIECKO ANDRZEJ Bydgoszcz 1985 M30 00:24:12 00:26:16
226 1082 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:12 00:25:18
227 1380 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz COOKIETEAM RUNNERS 1984 K30 00:24:13 00:25:24
228 1378 WALENTYN DANUTA Bydgoszcz WATAHA BYDGOSZCZ 1965 K50 00:24:15 00:26:17
229 25 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY 1978 K40 00:24:16 00:25:23
230 1385 EJNOUD BARTOSZ BYDGOSZCZ 1983 M30 00:24:16 00:25:25
231 191 KORTAS MARCIN Bydgoszcz 1972 M40 00:24:17 00:25:27
232 182 DEBCZYNSKI MACIEJ Bydgoszcz ATOS 1981 M30 00:24:19 00:25:24
233 1348 BERNECKI GNIEWKO Bydgoszcz 1986 M30 00:24:19 00:25:26
234 1337 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz 1967 M50 00:24:20 00:24:26
235 1346 KOZŁOWSKI MATEUSZ Toruń 1988 M30 00:24:20 00:25:41
236 239 SADOWSKA-KRAWCZENKO IWONA Łochowo 1967 K50 00:24:21 00:24:23
237 1017 STANECKI MACIEJ Osielsko 1983 M30 00:24:21 00:25:28
238 1366 KRYGIER MACIEJ Bydgoszcz VOIP24SKLEP.PL SPORT 1988 M30 00:24:22 00:25:28
239 86 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:24:22 00:25:31
240 32 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:24:23 00:25:28
241 134 WINKLEWSKI KRZYSZTOF Solec Kujawski 1976 M40 00:24:24 00:25:39
242 290 DYMEK SŁAWOMIR BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:31 00:25:35
243 237 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 1979 M40 00:24:35 00:25:45
244 292 JAWORSKI MARCIN solec kujawski BRAK 1974 M40 00:24:37 00:24:41
245 1188 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:24:38 00:25:43
246 61 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:24:40 00:25:49
247 44 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:24:40 00:25:56
248 249 LEBA DARIUSZ UNISŁAW LEBUŚTEAM 1975 M40 00:24:41 00:25:45
249 210 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo WKURW_TEAM 1969 M50 00:24:41 00:25:44
250 1245 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:43 00:25:52
251 172 BABIŃSKI ALEKSANDER Bydgoszcz 1983 M30 00:24:48 00:25:53
252 1075 BALCERZAK LESZEK Łabiszyn 1979 M40 00:24:50 00:26:00
253 1332 WOJTECKI MACIEJ Bydgoszcz 1999 M20 00:24:50 00:26:01
254 1376 KUBOWICZ PIOTR Bydgoszcz PEGAZ 1967 M50 00:24:50 00:26:03
255 1230 ANDRZEJEWSKI RYSZARD Bydgoszcz WZGÓRZE WOLNOŚCI 1948 M60 00:24:52 00:24:56
256 26 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:24:52 00:26:05
257 1200 KONARSKA SVETLANA Świecie 1973 K40 00:24:52 00:25:55
258 1239 PASIEKA TOMASZ Mrocza #MARATONYWERONIKI 1976 M40 00:24:58 00:27:02
259 70 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:25:06 00:26:16
260 316 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:25:07 00:26:13
261 131 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:25:09 00:27:11
262 327 STRYJAK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1998 M20 00:25:09 00:26:15
263 1151 CIEŚLEWICZ WALDEMAR Bydgoszcz 1969 M50 00:25:12 00:26:26
264 109 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:25:13 00:26:18
265 1266 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:25:15 00:26:21
266 1083 RAKOWSKA NATALIA Bydgoszcz 1993 K20 00:25:18 00:25:18
267 293 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:25:19 00:25:25
268 170 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M40 00:25:23 00:27:31
269 1358 BURCZYK KAROL Bydgoszcz 2003 M16 00:25:24 00:27:29
270 1232 SOBOL MAGDALENA Nakło nad Notecią 1976 K40 00:25:25 00:27:27
271 1392 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:25:26 00:26:37
272 1319 VON BEUSSER MATEUSZ Osielsko LUŹNO RĘKA 1987 M30 00:25:28 00:28:32
273 1138 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:31 00:26:40
274 128 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:25:32 00:27:35
275 219 WIĘCASZEK MACIEJ Bydgoszcz PRO-PAIN THE TRUTH HURTS 1972 M40 00:25:33 00:27:48
276 140 KOZIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1973 M40 00:25:39 00:27:48
277 236 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:25:42 00:26:50
278 1073 WAJER MARITA Ślesin 1997 K20 00:25:43 00:27:51
279 1386 KAPELIŃSKI SEBASTIAN Bydgoszcz RODOS TEAM 1991 M20 00:25:46 00:27:54
280 120 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:25:48 00:25:53
281 112 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K30 00:25:51 00:27:00
282 87 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:25:54 00:27:05
283 1305 PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1981 K30 00:25:56 00:26:59
284 1356 KRYSIAK ALEKSANDRA Nakło nad Notecią WATAHA BYDGOSZCZ 1964 K50 00:26:03 00:28:06
285 1246 SIUDZIŃSKA ANNA Bydgoszcz 1979 K40 00:26:05 00:28:07
286 1338 KONDEK IGOR Bydgoszcz 2002 M16 00:26:05 00:27:09
287 156 LEWANDOWSKI DAMIAN Bydgoszcz 1980 M30 00:26:10 00:28:15
288 1335 KARASZEWSKI ALEKSANDER Bydgoszcz 1985 M30 00:26:12 00:28:24
289 106 MĘTEL LAURA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:26:15 00:28:21
290 1182 SKALISZ RYSZARD Bydgoszcz 1946 M60 00:26:15 00:28:20
291 159 DRABIK MAJA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:26:16 00:28:22
292 1191 GRAPATYN PIOTR Bydgoszcz AŚ BYDGOSZCZ 1976 M40 00:26:17 00:28:28
293 79 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:26:17 00:27:28
294 1326 WOJTOWICZ MICHAŁ Gdańsk 1987 M30 00:26:18 00:28:20
295 1354 STERING ADRIAN Bydgoszcz 1990 M20 00:26:23 00:28:35
296 1381 GUZMAN ROSA MARTA BYDGOSZCZ 1979 K40 00:26:24 00:27:37
297 108 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:26:27 00:28:38
298 1143 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:26:28 00:28:33
299 1340 REKOWSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1989 M30 00:26:29 00:28:38
300 119 RÓŻAŃSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1981 M30 00:26:30 00:28:34
301 56 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:26:31 00:28:41
302 289 OPALA MARCIN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:26:31 00:28:42
303 1040 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1968 K50 00:26:32 00:28:36
304 1161 DURA JULIA Bydgoszcz 1998 K20 00:26:33 00:28:42
305 47 REMUS SANDRA Bydgoszcz 1995 K20 00:26:33 00:28:40
306 1205 SIMINSKA MONIKA Inowrocław 1982 K30 00:26:37 00:27:45
307 116 GRUDZKA AGATA Bydgoszcz 1983 K30 00:26:38 00:28:46
308 1382 APTOWICZ DAMIAN Bydgoszcz 1994 M20 00:26:38 00:28:41
309 114 SUSZEK JOANNA Sienno 1985 K30 00:26:38 00:28:49
310 1176 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:26:47 00:27:50
311 1362 BILIŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1987 K30 00:26:47 00:28:02
312 1369 SZYMAŃCZAK BARTOSZ Bydgoszcz 1989 M30 00:26:48 00:28:05
313 1353 STERING KAMILA Bydgoszcz 1991 K20 00:26:50 00:29:02
314 1027 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:26:57 00:29:02
315 278 TESKA JERZY Bydgoszcz JA 13 1953 M60 00:26:57 00:28:11
316 1361 PACZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1988 K30 00:27:00 00:28:07
317 141 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:27:01 00:29:09
318 1084 KISIEL KRYSTIAN Bydgoszcz #KISIELKI 1987 M30 00:27:04 00:28:15
319 1094 JAGODZIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1984 K30 00:27:07 00:29:16
320 320 DRYGAS TOMASZ Rynarzewo #FTS 1981 M30 00:27:07 00:29:11
321 255 FILOSEK PAWEŁ Bydgoszcz 1995 M20 00:27:08 00:29:15
322 1125 KOCHOWICZ ANNA Zielonka WATAHA BYDGOSZCZ 1971 K40 00:27:11 00:29:17
323 1019 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:27:15 00:29:25
324 1318 WOJTOWICZ JOANNA Gdańsk 1989 K30 00:27:15 00:29:19
325 321 BŁASZCZAK BOGDAN Bydgoszcz 1958 M60 00:27:15 00:28:28
326 1050 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30 00:27:16 00:28:24
327 1330 WIŚNIEWSKA LUCYNA Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1966 K50 00:27:16 00:28:22
328 1059 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia 1977 M40 00:27:16 00:29:20
329 207 SOBCZAK ANNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1984 K30 00:27:16 00:28:23
330 1351 KRZEKOTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1988 M30 00:27:17 00:28:35
331 208 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY 1983 M30 00:27:18 00:28:27
332 1313 BROWNELL MACKLAND Niemca CHUPACABRAS 1981 M30 00:27:20 00:29:25
333 1100 KUCZEK MONIKA Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW 1980 K30 00:27:20 00:28:30
334 1008 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz 1978 K40 00:27:21 00:28:37
335 177 PRZYBYLSKI MARIUSZ Bydgoszcz GLS POLAND 1962 M50 00:27:22 00:29:28
336 158 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M40 00:27:23 00:29:28
337 1104 SIEŃSKI JACEK Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1963 M50 00:27:23 00:29:28
338 1336 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:27:29 00:29:43
339 1123 KUBOWICZ - KAMIŃSKA HANNA Niemcz WATAHA BYDGOSZCZ 1986 K30 00:27:29 00:29:33
340 1087 GRZĘDZICKA MARTA Bydgoszcz 1987 K30 00:27:31 00:28:38
341 18 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz 1980 K30 00:27:32 00:28:42
342 230 IWAN REMIGIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:27:32 00:29:39
343 326 KULAS BARTOSZ Bydgoszcz OSOWA RUN TEAM 1974 M40 00:27:37 00:28:50
344 1322 KAMIŃSKA HANNA Lubostroń 1976 K40 00:27:38 00:29:43
345 1325 SZCZĘSNY RAFAŁ Bydgoszczz RSC 1973 M40 00:27:44 00:30:48
346 223 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:27:45 00:28:54
347 1134 KOŚCIAŃSKA BOGUSŁAWA Strzelce Górne RUN4FUN 1986 K30 00:27:46 00:29:54
348 1113 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW Osie 1957 M60 00:27:52 00:30:56
349 1150 SZUKALSKI PIOTR Bydgoszcz 1998 M20 00:27:54 00:30:01
350 1141 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:27:54 00:30:01
351 301 MONTOWSKI JAKUB Bydgoszcz 1982 M30 00:27:58 00:29:11
352 1370 BONIŚNIAK DAWID Łochowice 1980 M30 00:27:58 00:30:11
353 84 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:28:02 00:29:08
354 19 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:28:03 00:30:18
355 59 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:28:05 00:30:16
356 1262 STRYJAK TOMASZ Bydgoszcz DAMY RADĘ! 1973 M40 00:28:06 00:29:22
357 1020 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:28:06 00:30:14
358 235 WEGNER ROMAN Niemcz 1963 M50 00:28:07 00:30:15
359 288 JANIC JOANNA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:10 00:30:22
360 62 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:28:11 00:30:21
361 1328 SZLACHETA MARTA Bydgoszcz 1977 K40 00:28:13 00:29:21
362 1352 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz 1956 M60 00:28:15 00:30:21
363 1339 KOMENDARSKI MARCIN Bydgoszcz 1984 M30 00:28:17 00:30:26
364 1331 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK 1965 M50 00:28:17 00:29:25
365 82 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M40 00:28:17 00:29:26
366 105 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:28:18 00:30:22
367 1349 SZTEJKA JOLANTA Bydgoszcz PGB SPORTOWA PACZKA 1978 K40 00:28:18 00:30:31
368 64 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:28:20 00:30:24
369 30 JASIŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1988 K30 00:28:20 00:30:28
370 183 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:28:22 00:29:34
371 250 SIECZKOŚ AGNIESZKA Pakość ŁABISZYN RUNNERS 1989 K30 00:28:25 00:30:31
372 193 MALENDOWICZ ŻANETA Tuchola 1974 K40 00:28:29 00:29:32
373 1395 WŁODARCZAK WITOLD Bydgoszcz TRISPACE 1963 M50 00:28:29 00:31:37
374 281 RÓŻYCKA MAŁGORZATA Ostrowo 1980 K30 00:28:30 00:31:36
375 163 RATKE KAMIL Bydgoszcz 1982 M30 00:28:30 00:29:48
376 1394 WŁODARCZAK BARBARA Bydgoszcz TRISPACE 1963 K50 00:28:32 00:30:38
377 1116 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:28:34 00:29:36
378 1350 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:28:39 00:29:47
379 168 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:28:39 00:30:44
380 1014 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30 00:28:50 00:31:01
381 1021 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:28:50 00:28:50
382 31 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:28:53 00:30:09
383 92 WATOROWSKA MARTYNA Bydgoszcz RUN4FUN 1992 K20 00:28:57 00:30:06
384 1389 MICHALAK ANNA Bydgoszcz 1995 K20 00:29:04 00:31:15
385 233 SZCZYGIEŁ MICHAŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:29:05 00:31:16
386 89 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz REEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ 1994 K20 00:29:06 00:31:14
387 1028 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:07 00:30:18
388 123 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:29:09 00:30:21
389 126 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:29:10 00:30:21
390 1051 STANISZEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1988 K30 00:29:10 00:30:17
391 1296 KŁOS LIDIA Papowo Biskupie SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 1974 K40 00:29:13 00:30:16
392 243 JANKOWSKI RAFAŁ Łochowo 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:29:15 00:32:20
393 214 KAWA MARCIN Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40 00:29:26 00:32:34
394 130 WYRĄBKIEWICZ HANNA Bydgoszcz 1986 K30 00:29:27 00:31:33
395 1005 BURSZTYŃSKI TOMEK Borówno GARDENFLORA MTB TEAM 1986 M30 00:29:29 00:30:37
396 1289 GIERSZEWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1970 K40 00:29:31 00:32:39
397 1310 KACZMAREK AGNIESZKA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1978 K40 00:29:31 00:32:34
398 1024 WAWRZYNIAK KAROLINA bydgoszcz 1980 K30 00:29:33 00:29:33
399 1298 MALEC JUSTYNA BYDGOSZCZ BIUEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 K40 00:29:35 00:30:47
400 282 ZACHAREWICZ JOANNA Bydgoszcz VAUPE TEAM 1980 K30 00:29:36 00:31:49
401 216 SZMIGIELSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1968 M50 00:29:41 00:32:46
402 1320 PESTKA ANNA BYDGOSZCZ 1983 K30 00:29:44 00:31:56
403 1133 BARTOSZEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1983 M30 00:29:47 00:31:54
404 286 GRABOWSKA-KUTOWIŃSKA EWA Bydgoszcz 1983 K30 00:29:53 00:32:07
405 1186 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:29:58 00:32:02
406 49 PLUTKA MARTYNA Bydgoszcz WKURW_TEAM 1990 K20 00:29:58 00:32:05
407 1172 WRÓBEL MAŁGORZATA Bydgoszcz SĄSIEDZI KP7 1985 K30 00:29:59 00:32:02
408 1291 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:29:59 00:33:07
409 176 JABŁOŃSKI TOMASZ Łochowo 1982 M30 00:30:01 00:32:09
410 1355 WITUCKA MALWINA Bydgoszcz VOIP24SKLEP.PL SPORT 1987 K30 00:30:05 00:32:13
411 29 CHMIEL JUSTYNA Bydgoszcz PANI DOULA 1980 K30 00:30:09 00:32:13
412 1363 SPYCHAJ ANIA Bydgoszcz INFLUENCE 1990 K20 00:30:12 00:32:21
413 302 ŚPICA DOROTA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1967 K50 00:30:14 00:32:28
414 1185 BERNAT JOANNA Bydgoszcz 1976 K40 00:30:19 00:33:22
415 241 SZYPERSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:30:25 00:33:34
416 187 MOŹDZIOCH MONIKA Poznań NARAMOWICE BIEGAJĄ 1987 K30 00:30:25 00:33:34
417 1053 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:30:27 00:31:47
418 1210 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:30:34 00:32:46
419 310 BĘDZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz MR. 1992 M20 00:30:34 00:33:40
420 248 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K30 00:30:34 00:33:40
421 1316 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1984 K30 00:30:35 00:32:49
422 1184 KRZYŻANOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1977 K40 00:30:35 00:33:39
423 1012 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:30:38 00:32:00
424 98 LEWANDOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1982 K30 00:30:40 00:32:54
425 1287 KASPEREK DARIUSZ Niemcz 1981 M30 00:30:41 00:32:51
426 188 LIWOCH GRZEGORZ Osielsko 1967 M50 00:30:53 00:33:59
427 1079 MAĆKOWSKA MAGDA Bydgoszcz 1985 K30 00:31:01 00:33:13
428 1115 AWIZEN ANTONI Bydgoszcz MYSLIWY 1948 M60 00:31:04 00:32:07
429 1302 MOCNA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:31:05 00:33:12
430 226 PIEKARSKA OLIWIA Bydgoszcz SP47 1979 K40 00:31:11 00:34:13
431 54 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:31:11 00:33:21
432 153 KULCZYŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1964 K50 00:31:12 00:33:26
433 1173 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:31:13 00:34:17
434 319 MLICKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K30 00:31:22 00:33:32
435 1364 SPYCHAJ PIOTR Bydgoszcz INFLUENCE 1987 M30 00:31:23 00:33:32
436 323 ŁAKOMSKA-OPALA IWONA BYDGOSZCZ 1978 K40 00:31:23 00:34:27
437 1102 DOMAŃSKA MAGDALENA Niemcz 1964 K50 00:31:24 00:34:28
438 328 MICHALSKA ALEKSANDRA olimpin 1972 K40 00:31:25 00:32:36
439 1203 MINISZEWSKA IRENA Bydgoszcz 1980 K30 00:31:28 00:34:35
440 1276 KOCZUR DONATA WYSTĘP 1995 K20 00:31:33 00:32:45
441 1261 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:31:33 00:32:45
442 1080 WITKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1972 K40 00:31:37 00:33:52
443 231 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K60 00:31:38 00:33:52
444 218 PREDER BARTOSZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:31:40 00:34:43
445 1002 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:40 00:33:54
446 127 SAMUL EWA Bydgoszcz 1984 K30 00:31:41 00:34:52
447 251 SKIBIŃSKI SEBASTIAN Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1982 M30 00:31:41 00:34:51
448 1031 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz #BIEGACZE 1973 K40 00:31:43 00:33:56
449 1372 JAKUBASZEK MAGDALENA Czernikowo 1988 K30 00:31:52 00:33:02
450 51 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:31:52 00:34:00
451 1373 LEŚNIEWICZ AGNIESZKA GOLUB-DOBRZYŃ 2003 K16 00:31:52 00:33:02
452 1006 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:31:52 00:34:00
453 148 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz CHUPACABRAS 1961 M50 00:31:53 00:33:58
454 217 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M20 00:31:55 00:35:06
455 45 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K30 00:31:57 00:34:08
456 35 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K20 00:31:57 00:33:12
457 246 DRAUS TOMASZ Bydgoszcz 1981 M30 00:31:59 00:35:06
458 1119 MARĆ AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:32:00 00:35:03
459 52 CICHA IRENA Bydgoszcz RUN4FUN 1955 K60 00:32:08 00:35:12
460 1149 WIATROWSKA KATARZYNA Bydgoszcz SPA KROPKA 1983 K30 00:32:12 00:33:18
461 1197 DERING MAGDALENA Bydgoszcz 1990 K20 00:32:16 00:35:20
462 36 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:32:18 00:34:24
463 194 SZCZEPANEK-KOZIŃSKA JUSTYNA Bydoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K30 00:32:18 00:35:23
464 1148 ZUPA MARTYNA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1996 K20 00:32:18 00:32:18
465 1198 FRISCHKE AGNIESZKA Bydgoszcz 1983 K30 00:32:18 00:35:23
466 1137 DANIELEK ADAM Bydgoszcz BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! 1978 M40 00:32:18 00:34:29
467 23 KOSZOWSKA ANIA Bydgoszcz 1BLOG 1982 K30 00:32:19 00:35:24
468 91 SCHNEIDER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1961 M50 00:32:24 00:34:33
469 1347 TEWS MARZENA Bydgoszcz 1974 K40 00:32:28 00:33:37
470 1016 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz 1957 K60 00:32:35 00:34:46
471 285 JASIAK JOANNA Solec Kujawski 1983 K30 00:32:35 00:34:48
472 21 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:32:36 00:34:49
473 245 KUBICZEK PAWEŁ Maksymilianowo 1972 M40 00:32:52 00:35:02
474 303 PROSEK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1971 M40 00:32:58 00:35:06
475 1043 KUZIAK ALEKSANDRA Bydgoszcz BIEGAJ Z DĘBAMI 1965 K50 00:33:00 00:36:08
476 37 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:33:02 00:36:10
477 1068 BYCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:33:03 00:36:08
478 96 ZAKRZEWSKI ADAM Kartuzy 1995 M20 00:33:19 00:35:26
479 313 LEWANDOWSKI MARCIN Stęszewko KEEEPER 1991 M20 00:33:37 00:35:42
480 240 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:33:41 00:36:44
481 1315 KANJERSKI JERZY Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1940 M60 00:34:07 00:36:18
482 268 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:34:08 00:37:12
483 322 ASTUKIEWICZ AGNIESZKA Bydgoszcz 1968 K50 00:34:08 00:37:12
484 1168 WOLSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:34:09 00:36:18
485 1238 PASIEKA MAGDA Mrocza MAM TĘ MOC 1981 K30 00:34:21 00:37:31
486 1368 FLORCZYK-CZARNECKA MAŁGORZATA SZAMOCIN LKB LIPA 1973 K40 00:34:22 00:37:28
487 1294 CZARNECKI PAWEŁ Szamocin LKB LIPA 1975 M40 00:34:23 00:37:29
488 1293 TOMASZEWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1973 K40 00:34:24 00:37:28
489 178 PYJOS MARCIN Bydgoszcz ATOS 1980 M30 00:34:46 00:37:49
490 277 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K50 00:35:14 00:38:31
491 1344 KRAWCZUK ALEKSANDRA Bydgoszcz 1990 K20 00:36:19 00:39:25
492 42 GARBACZEWSKA ANIA Białe Błota 1982 K30 00:36:21 00:37:34
493 1341 GRABOWSKA ILONA Bydgoszcz WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1980 K30 00:36:28 00:39:32
494 1093 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:36:31 00:38:48
495 1400 NEUMANN MICHALINA Osielsko 1994 K20 00:36:54 00:39:03
496 263 DURA BARBARA Bydgoszcz 1957 K60 00:37:04 00:40:06
497 1033 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1993 K20 00:37:12 00:40:14
498 1220 PACZKOWSKA AGNIESZKA Osielsko LASECZKI 1976 K40 00:37:31 00:40:37
499 1388
1413*
PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Bydgoszcz 1967 K50 00:37:32 00:40:37
500 1108 STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ 1976 K40 00:37:32 00:40:38
501 315 WAWRZONKOWSKI DAWID Bydgoszcz 1988 M30 00:38:03 00:41:18
502 1111 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA Stablewice CS GROUP RUNNERS TEAM 1989 K30 00:38:24 00:41:29
503 1377 RYMASZEWSKA JOLANTA Sienno 1964 K50 00:40:00 00:41:20
504 1321 ZIELINSKA EWA BYDGOSZCZ 1982 K30 00:40:49 00:41:56
505 1061 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:44:32 00:47:40
506 1070 SAGANOWSKA DOROTA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1972 K40 00:44:35 00:47:45
507 1076 KICIŃSKA JOANNA Strzelce Górne BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1978 K40 00:44:35 00:47:45
508 1062 OLEWNIK EWELINA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1984 K30 00:44:39 00:47:47
509 103 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:44:43 00:47:51
510 1038 KRUTUL KATARZYNA Sienno 1974 K40 00:50:37 00:53:52
511 1379 KORECIŃSKI MIROSŁAW Bydgoszcz WATAHA BYDGOSZCZ 1957 M60 00:50:37 00:53:51
512 1396 SZULC MARLENA BYDGOSZCZ 1973 K40 00:50:39 00:53:53

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni