z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 5

23.02.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1157 RUDNIK DAMIAN Bydgoszcz DAMIAN RUDNIK TEAM 1995 M20 00:15:09 00:15:09
2 1256 GOSIEWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ/1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1988 M30 00:15:10 00:15:12
3 5 KOTŁOWSKI BARTOSZ Ostromecko LKS OSTROMECKO 1992 M20 00:15:26 00:15:27
4 1558 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk DAMIAN RUDNIK TEAM 1999 M20 00:15:36 00:15:37
5 3 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew RÓŻOWE MISIE 1994 M20 00:15:38 00:15:39
6 1154 BEDNAREK ADRIAN Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1990 M20 00:15:46 00:15:46
7 1563 MOSKAL PAWEŁ Kurzętnik KURZĘTNIK BIEGA 1997 M20 00:16:14 00:16:16
8 273 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1994 M20 00:16:24 00:16:25
9 1254 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:16:38 00:16:39
10 1357 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:16:44 00:16:46
11 1042 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M40 00:16:48 00:16:49
12 8 GRABIŃSKI WOJCIECH Rogoźno GRUNWALD TEAM POZNAŃ/CITY TRAIL TEAM 1994 M20 00:16:49 00:16:52
13 1015 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:16:52 00:16:54
14 1447 NALEWALSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1994 M20 00:16:55 00:16:56
15 1209 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:00 00:17:01
16 1568 UŁANOWSKI LUCJAN BYDGOSZCZ ZAWISZA BYDGOSZCZ 2003 M16 00:17:08 00:17:09
17 1229 SZCZEŚNIAK WIKTOR Bydgoszcz CWZS ZAWISZA 2003 M16 00:17:14 00:17:15
18 20 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M40 00:17:19 00:17:20
19 1280 GULIŃSKI GRZEGORZ Toruń TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:17:37 00:17:40
20 264 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:39 00:17:42
21 307 SZLINGER JAKUB Tur TEAMOCHAL 1986 M30 00:17:42 00:17:43
22 1153 WILKOSZ TOMASZ Bydgoszcz 2001 M16 00:17:49 00:17:50
23 1462 GLUGLA MARIUSZ Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M40 00:17:59 00:18:02
24 1077 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1986 M30 00:18:02 00:18:03
25 190 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:01 00:18:03
26 143 ŻYCZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1987 M30 00:18:05 00:18:07
27 211 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY 1980 M30 00:18:08 00:18:11
28 1309 LATAŃSKA ZUZANNA Papowo Biskupie 2001 K16 00:18:10 00:18:11
29 11 SZENK MARTA Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1980 K30 00:18:15 00:18:17
30 102 SZYSZKA MARIUSZ Bydgoszcz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA / SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1978 M40 00:18:15 00:18:19
31 256 DURCZAK JERZY Białe Błota BYDGOSKIE OKONIE 1980 M30 00:18:22 00:18:24
32 1562 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska KRZYSZTOF ŻYGENDA FANPAGE 1998 M20 00:18:21 00:18:24
33 1178 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz 1983 M30 00:18:20 00:18:25
34 329 TRZÓSŁO SYLWESTER Więcbork MGLKS GROM WIĘCBORK 1980 M30 00:18:25 00:18:29
35 12 MAIK DARIA Mrocza KOTŁOWSKIMAIKPARANADYSTANSIE TEAM 1997 K20 00:18:29 00:18:31
36 1010 OKOŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:18:35 00:18:37
37 151 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz CZARNE STOPY 1985 M30 00:18:37 00:18:39
38 1431 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M50 00:18:40 00:18:43
39 306 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M30 00:18:41 00:18:45
40 1391 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 M40 00:18:42 00:18:45
41 161 KORALEWSKA JULIA Bydgoszcz 2002 K16 00:18:45 00:18:47
42 259 PIC DAWID Osielsko KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1992 M20 00:18:44 00:18:48
43 265 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:18:44 00:18:49
44 1023 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz 1993 M20 00:18:48 00:18:49
45 121 RYMER JAKUB Bydgoszcz ERPLAST 1985 M30 00:18:47 00:18:50
46 1078 SZYMAŃSKI ADAM Tryszczyn 1985 M30 00:18:48 00:18:50
47 1538 PAWŁOWSKA KAMILA Kurzętnik ZAMEK KURZĘTNIK 2000 K16 00:18:51 00:18:53
48 1067 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:19:06 00:19:10
49 1213 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1983 M30 00:19:13 00:19:14
50 24 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1969 M50 00:19:09 00:19:14
51 269 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA / CZARNE STOPY 1984 K30 00:19:14 00:19:16
52 1537 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 1980 K30 00:19:15 00:19:18
53 1559 SPRYSZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz TRIRODZINKA.PL 1988 M30 00:19:19 00:19:22
54 71 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:24 00:19:28
55 1342 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:19:25 00:19:28
56 1571 SÓJKA KLAUDIA Człuchów UKS WIKING RYCHNOWY 1999 K20 00:19:27 00:19:29
57 77 KONWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:19:34 00:19:36
58 6 SZULC ROBERT Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:19:37 00:19:39
59 1281 GRUSZECZKA JACEK Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ 1986 M30 00:19:47 00:20:49
60 1090 DULEBA DARIUSZ Bydgoszcz NOKIA BYDGOSZCZ 1983 M30 00:19:47 00:19:51
61 1105 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:19:50 00:19:53
62 1500 SZOCH TOMASZ Bydgoszcz 1975 M40 00:19:55 00:19:58
63 147 TACIAK DAWID Bydgoszcz ATOS 1981 M30 00:19:59 00:20:04
64 137 BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz 7SI-OWB ROWERTOUR.COM 1989 M30 00:20:03 00:21:03
65 1226 ŻYLSKA ZUZANNA Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K16 00:20:04 00:20:07
66 63 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz 1977 M40 00:20:07 00:20:12
67 280 DROBINSKI DANIEL Bydgoszcz 1989 M30 00:20:10 00:20:13
68 189 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:20:12 00:20:16
69 27 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:20:14 00:20:28
70 1567 SKRZECZEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:20:23 00:20:28
71 1570 SKORBEK MAREK BYDGOSZCZ 1969 M50 00:20:23 00:20:39
72 1234 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1984 K30 00:20:25 00:20:28
73 1271 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:20:27 00:20:31
74 133 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:20:35 00:21:39
75 1572 HERMELIN WOJCIECH BYDGOSZCZ KANCELARIA HMM 1979 M40 00:20:42 00:20:45
76 69 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS / GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:20:45 00:20:50
77 1314 GRZELAK RADEK Łochowo 1977 M40 00:20:45 00:20:52
78 122 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:20:47 00:20:52
79 1081 BETLEWSKI SZYMON Pruszcz KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1998 M20 00:20:52 00:21:00
80 234 ELIAS FRANCISCO BYDGOSZCZ SCD RIBADESELLA 1976 M40 00:20:52 00:21:56
81 138 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:20:53 00:21:04
82 267 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:20:54 00:20:59
83 1327 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M60 00:20:55 00:21:00
84 1512 MROTEK ANNA Sępólno Krajeńskie 1996 K20 00:20:59 00:21:03
85 1007 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:04 00:21:09
86 1037 SYPNIEWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1998 M20 00:21:05 00:21:12
87 1412 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1978 M40 00:21:11 00:22:12
88 1270 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:11 00:21:15
89 1469 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:13 00:21:20
90 1192 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:21:13 00:21:16
91 1074 DRWĘCKI DANIEL Bydgoszcz BIEGNIJ Z PROSERVICE 1983 M30 00:21:13 00:21:17
92 97 CZAJKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1977 K40 00:21:15 00:21:19
93 1515 ACOSTA JOSE Niemcz 1970 M40 00:21:23 00:21:28
94 1120 MARĆ ROBERT Bydgoszcz 1971 M40 00:21:29 00:21:36
95 199 RYBAK REMIGIUSZ Białe Błota KEEEPER/BIKE U UP 1977 M40 00:21:31 00:21:36
96 1098 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA MTB TEAM 1982 M30 00:21:32 00:21:40
97 258 SIKORA SYLWIA Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1979 K40 00:21:32 00:21:36
98 1216 MIĘKCZYŃSKI MIŁOSZ Zielonczyn LUPUS TEAM 1983 M30 00:21:34 00:21:40
99 125 KRAWISZ MACIEJ Łochowo LP500 1976 M40 00:21:40 00:21:50
100 1317 PIENTKA RAFAŁ Bydgoszcz NABIEDAKA_PRZEZSWIAT 1981 M30 00:21:41 00:21:45
101 1459 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz SBRT BYDGOSZCZ 1979 M40 00:21:41 00:22:43
102 164 SŁOMKA MACIEJ Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:21:41 00:21:53
103 1126 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M40 00:21:45 00:23:46
104 1032 JANIKOWSKA AWA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1990 K20 00:21:45 00:22:48
105 1411 RATAJ ZUZANNA Poznań KOBIETYBIEGAJA.PL / POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1986 K30 00:21:46 00:21:54
106 1045 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:21:48 00:21:54
107 195 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:50 00:21:54
108 1011 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:21:51 00:21:59
109 1333 ZIĘTARA MAREK Pakość STOWARZYSZENIE PSI GŁOS 1982 M30 00:21:52 00:21:58
110 304 KARCZEWSKI FILIP Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:21:53 00:21:59
111 197 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M30 00:21:55 00:22:02
112 1235 MITKOWSKA NATALIA Wtelno GARDEN FLORA MTB TEAM 1985 K30 00:22:02 00:22:19
113 1217 KOWALCZYK KAMILA Bydgoszcz SILNI PONAD MIARĘ 1992 K20 00:22:04 00:22:10
114 317 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz 1977 M40 00:22:06 00:22:15
115 1063 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M40 00:22:07 00:22:12
116 1260 BOHDANOWICZ PATRYCJA Bydgoszcz FLOW DANCE STUDIO 1984 K30 00:22:09 00:22:14
117 78 OLSZEWSKI DANIEL Bydgoszcz 1988 M30 00:22:10 00:23:13
118 99 GOSIENIECKI KONRAD Drzycim 1994 M20 00:22:11 00:23:15
119 1004 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:22:17 00:22:24
120 1025 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M50 00:22:19 00:22:23
121 1026 BARCZAK RAFAŁ złotów STACHOWSCY.EU 1975 M40 00:22:22 00:22:27
122 260 BARCZAK ALINA Złotów STACHOWSCY.EU 1978 K40 00:22:23 00:22:29
123 324 TATULIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz O CO TU BIEGA? 1978 K40 00:22:24 00:23:27
124 1323 ROGALSKI MACIEJ Bydgoszcz OLOTEAM 1987 M30 00:22:24 00:22:29
125 276 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:22:26 00:22:32
126 1369 SZYMAŃCZAK BARTOSZ Bydgoszcz 1989 M30 00:22:26 00:22:42
127 1488 MICHALEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LUCKY LUCK 1977 M40 00:22:26 00:22:35
128 1155 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:22:27 00:22:32
129 1554 HAŁA DARIUSZ Poznań 1996 M20 00:22:28 00:22:39
130 1303 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:22:28 00:22:35
131 1557 STRABEL DARIUSZ Poznań REHAU CROSSACTIVE 1979 M40 00:22:31 00:22:41
132 1297 MALEC KAROL Bydgoszcz BIUEL TEAM BYDGOSZCZ 1976 M40 00:22:31 00:23:36
133 1212 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL/RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:22:32 00:22:39
134 247 FLOREK PAWEŁ Bydgoszcz RUNADDICTS 1986 M30 00:22:33 00:22:39
135 1142 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:22:35 00:22:41
136 312 MIELECKA AGNIESZKA GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 1969 K50 00:22:40 00:22:48
137 61 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:22:41 00:23:42
138 284 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:22:46 00:23:49
139 1284 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo 1998 M20 00:22:46 00:24:55
140 1039 KOSCIELNY REMIGIUSZ Osielsko 1979 M40 00:22:47 00:23:50
141 159 DRABIK MAJA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:22:49 00:24:01
142 135 KOWALSKI MAREK NIEMCZ REKINY OSIELSKO 1970 M40 00:22:49 00:23:06
143 28 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:22:50 00:22:54
144 291 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M30 00:22:51 00:23:53
145 327 STRYJAK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1998 M20 00:22:51 00:23:58
146 126 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:22:53 00:23:57
147 1175 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M30 00:22:54 00:23:56
148 68 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:22:56 00:24:00
149 76 BILICKI WOJCIECH Bydgoszcz 1980 M30 00:22:57 00:24:02
150 1495 STODÓLSKI PRZEMYSŁAW Janikowo 1993 M20 00:23:03 00:24:09
151 155 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:05 00:23:19
152 283 NAWROCKI MARCIN Mogilno MOGILNO TEAM 1980 M30 00:23:09 00:24:11
153 139 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:23:09 00:23:17
154 118 KITKOWSKI PIOTR Bydgoszcz KITA TEAM 1977 M40 00:23:10 00:25:12
155 202 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1984 M30 00:23:12 00:24:16
156 290 DYMEK SŁAWOMIR BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:14 00:24:17
157 150 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1991 K20 00:23:14 00:24:16
158 272 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:23:18 00:24:23
159 149 SCHNEIDER KRYSTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:23:20 00:25:20
160 1560 KUKLIS JURAJ Bydgoszcz 1973 M40 00:23:20 00:23:33
161 244 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:23:21 00:24:27
162 237 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 1979 M40 00:23:21 00:23:36
163 174 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:23:21 00:24:24
164 107 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:23:24 00:23:29
165 262 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo ZAPA 1972 M40 00:23:27 00:24:34
166 65 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:23:28 00:24:35
167 55 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:28 00:24:31
168 1265 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:23:32 00:24:39
169 1307 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:23:34 00:23:46
170 140 KOZIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1973 M40 00:23:34 00:24:41
171 1214 SIKORSKI JAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:23:36 00:24:40
172 1251 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:23:37 00:24:45
173 222 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:23:39 00:24:45
174 1060 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M50 00:23:39 00:24:46
175 1378 WALENTYN DANUTA Bydgoszcz 1965 K50 00:23:41 00:25:41
176 162 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M30 00:23:41 00:24:50
177 73 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:23:41 00:23:47
178 90 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:41 00:24:47
179 1013 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:41 00:25:45
180 1211 MICHALIK JOANNA Bydgoszcz PB SLA 1981 K30 00:23:43 00:23:51
181 1424 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:23:44 00:23:54
182 309 LUBERDA ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:23:44 00:24:51
183 43 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:23:47 00:24:52
184 1511 PISKORSKI PAWEŁ Bydgoszcz PAWEŁ PISKORSKI 1991 M20 00:23:49 00:24:53
185 1548 TOWCIK MONIKA Bydgoszcz 1980 K30 00:23:51 00:25:54
186 1231 KASPRZYK ADRIANNA Mrocza 1995 K20 00:23:52 00:25:04
187 1233 KASPRZYK MIŁOSZ Ślesin 1993 M20 00:23:52 00:25:05
188 261 NOWICKI OLGIERD Bydgoszcz 1985 M30 00:23:52 00:24:58
189 1022 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:54 00:24:59
190 25 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY 1978 K40 00:23:54 00:25:02
191 1145 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M20 00:23:55 00:24:58
192 1140 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:23:56 00:25:04
193 1356 KRYSIAK ALEKSANDRA Nakło nad Notecią 1964 K50 00:23:57 00:25:58
194 1177 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:23:57 00:24:59
195 1380 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz COOKIETEAMRUNNERS 1984 K30 00:23:58 00:25:00
196 169 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:23:58 00:24:04
197 1122 STRÓŻYK GRAŻYNA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:59 00:25:06
198 50 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:24:01 00:25:06
199 181 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:24:01 00:24:16
200 186 SZELIGA KAROLINA Nekla 1992 K20 00:24:02 00:25:08
201 70 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:24:02 00:25:10
202 180 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS BYDGOSZCZ/BÓL TO ŚCIEMA 2002 M16 00:24:03 00:24:18
203 239 SADOWSKA-KRAWCZENKO IWONA Łochowo 1967 K50 00:24:03 00:24:14
204 1230 ANDRZEJEWSKI RYSZARD Bydgoszcz WZGÓRZE WOLNOŚCI 1948 M60 00:24:05 00:24:09
205 318 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 00:24:05 00:25:09
206 1577 KUNDE TOMASZ Lipniki BYDGOSZCZ TRIATHLON 1990 M20 00:24:07 00:25:14
207 1250 KUNDE ADAM Lipniki BYDFOSZCZTRIATHLON 1962 M50 00:24:07 00:25:14
208 1082 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:09 00:25:12
209 88 BRETT PRZEMYSŁAW Białe Błota BTW BYDGOSZCZ 1973 M40 00:24:11 00:26:20
210 53 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:24:11 00:25:17
211 1186 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:24:11 00:25:14
212 41 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:24:13 00:25:20
213 94 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:24:14 00:25:23
214 1161 DURA JULIA Bydgoszcz 1998 K20 00:24:16 00:25:21
215 1457 SOŁDYGA PAWEŁ Bydgoszcz 1979 M40 00:24:17 00:25:24
216 210 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo WKURW_TEAM 1969 M50 00:24:17 00:25:18
217 1305 PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1981 K30 00:24:19 00:24:31
218 1337 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 00:24:20 00:25:25
219 1273 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:24:26 00:25:33
220 165 MICHALSKA DARIA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 K20 00:24:27 00:25:29
221 1218 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M20 00:24:29 00:26:32
222 1003 MAZURKIEWICZ PIOTR Dobrcz 1978 M40 00:24:32 00:25:34
223 1386 KAPELIŃSKI SEBASTIAN Bydgoszcz RODOS TEAM 1991 M20 00:24:33 00:25:38
224 313 LEWANDOWSKI MARCIN Stęszewko KEEEPER 1991 M20 00:24:35 00:25:37
225 17 DERENGOWSKI LUKASZ Bydgoszcz 1985 M30 00:24:36 00:25:45
226 1072 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:24:37 00:25:44
227 160 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:24:38 00:25:45
228 200 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:24:46 00:25:53
229 236 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:24:49 00:25:56
230 1249 LACH PAWEŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:24:51 00:25:55
231 131 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:24:54 00:26:55
232 1439 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 00:24:54 00:25:57
233 86 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:24:54 00:25:59
234 1376 KUBOWICZ PIOTR Bydgoszcz PEGAZ 1967 M50 00:24:56 00:25:04
235 158 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M40 00:24:57 00:26:59
236 1188 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:24:58 00:26:03
237 1463 ANGLART ROMAN Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M50 00:24:59 00:26:09
238 316 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:25:00 00:26:08
239 292 JAWORSKI MARCIN solec kujawski BRAK 1974 M40 00:25:05 00:25:09
240 1555 JUDKOWIAK JOANNA Bydgoszcz 1984 K30 00:25:07 00:26:15
241 1575 PACZKA GRZEGORZ Poznań 1977 M40 00:25:08 00:27:13
242 87 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:25:13 00:26:18
243 1206 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:25:15 00:27:30
244 128 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:25:16 00:27:18
245 213 DERECKI PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1971 M40 00:25:18 00:26:24
246 1040 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1968 K50 00:25:18 00:27:21
247 293 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:25:18 00:26:23
248 109 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:25:19 00:26:22
249 1392 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:25:21 00:26:27
250 1073 WAJER MARITA Ślesin 1997 K20 00:25:21 00:27:22
251 1106 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz ATOS BYDGOSZCZ 1992 M20 00:25:25 00:26:29
252 44 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:25:31 00:26:39
253 1266 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:25:31 00:26:37
254 1448 KSIĄŻKA ARKADIUSZ Bydgoszcz 1989 M30 00:25:34 00:27:40
255 1435 DALIDOWICZ PATRYCJA Bydgoszcz 1984 K30 00:25:35 00:26:43
256 1083 RAKOWSKA NATALIA Bydgoszcz 1993 K20 00:25:37 00:27:39
257 1125 KOCHOWICZ ANNA Zielonka 1971 K40 00:25:37 00:27:39
258 1569 SKORBEK KINGA BYDGOSZCZ 2000 K16 00:25:41 00:27:44
259 111 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M40 00:25:45 00:25:56
260 112 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K30 00:25:46 00:25:56
261 1138 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:53 00:27:01
262 301 MONTOWSKI JAKUB Bydgoszcz 1982 M30 00:25:53 00:26:55
263 1458 MELWIŃSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz VOLCANO 1979 M40 00:25:58 00:27:09
264 170 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M40 00:26:07 00:27:14
265 120 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:26:07 00:26:21
266 1352 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz 1956 M60 00:26:10 00:27:13
267 289 OPALA MARCIN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:26:12 00:27:16
268 1239 PASIEKA TOMASZ Mrocza #MARATONYWERONIKI 1976 M40 00:26:15 00:28:26
269 1116 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:26:18 00:28:23
270 1199 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:26:19 00:28:21
271 1336 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:26:22 00:28:27
272 106 MĘTEL LAURA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:26:22 00:27:34
273 1429 KRET KRZYSZTOF Bydgoszcz 1984 M30 00:26:24 00:29:31
274 108 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:26:25 00:28:31
275 1319 VON BEUSSER MATEUSZ Osielsko LUŹNO RĘKA 1987 M30 00:26:26 00:26:39
276 1473 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:26:27 00:28:29
277 1182 SKALISZ RYSZARD Bydgoszcz 1946 M60 00:26:28 00:27:36
278 223 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:26:29 00:27:37
279 1564 SUŁKOWSKI TOMEK Bydgoszcz 1976 M40 00:26:33 00:29:36
280 173 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:26:33 00:26:38
281 1516 KUCINA PAULINA Aleksandrów Łódzki 1994 K20 00:26:37 00:28:42
282 1020 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:26:37 00:28:40
283 84 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:26:39 00:27:42
284 1222 RÓŻYCKI SŁAWOMIR Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1960 M50 00:26:40 00:27:46
285 40 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:26:40 00:28:58
286 1008 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz 1978 K40 00:26:44 00:27:57
287 1335 KARASZEWSKI ALEKSANDER Bydgoszcz 1985 M30 00:26:44 00:28:46
288 56 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:26:54 00:29:02
289 1289 GIERSZEWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1970 K40 00:26:55 00:29:05
290 1150 SZUKALSKI PIOTR Bydgoszcz 1998 M20 00:26:57 00:29:06
291 79 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:26:59 00:28:04
292 1027 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:27:00 00:29:04
293 156 LEWANDOWSKI DAMIAN Bydgoszcz 1980 M30 00:27:01 00:28:11
294 1468 CIEŚLIK MAREK Ślesin RANCZO MICHALIN 1961 M50 00:27:04 00:29:10
295 1141 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:27:07 00:29:16
296 1332 WOJTECKI MACIEJ Bydgoszcz BLINK182 1999 M20 00:27:08 00:29:22
297 238 TOMASZEWSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1981 M30 00:27:08 00:28:15
298 83 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz 1979 M40 00:27:09 00:29:21
299 1382 APTOWICZ DAMIAN Bydgoszcz 1994 M20 00:27:09 00:30:15
300 92 WATOROWSKA MARTYNA Bydgoszcz RUN4FUN 1992 K20 00:27:09 00:28:16
301 30 JASIŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1988 K30 00:27:11 00:29:19
302 1059 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia 1977 M40 00:27:12 00:29:14
303 48 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:27:13 00:28:28
304 1050 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30 00:27:17 00:28:23
305 1404 KOŹLIKOWSKA-WENCKA MAGDALENA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 K30 00:27:25 00:30:32
306 320 DRYGAS TOMASZ Rynarzewo #FTS 1981 M30 00:27:26 00:27:39
307 1262 STRYJAK TOMASZ Bydgoszcz DAMY RADĘ! 1973 M40 00:27:28 00:29:31
308 177 PRZYBYLSKI MARIUSZ Bydgoszcz GLS POLAND 1962 M50 00:27:34 00:29:36
309 1402 SKOPOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1976 1976 M40 00:27:35 00:28:49
310 297 STĘPNIAK KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN4FUN 1978 M40 00:27:38 00:29:53
311 299 STĘPNIAK PAULINA Bydgoszcz RUN4FUN 1978 K40 00:27:48 00:30:03
312 205 KLAMROWSKI JENNIFER Brzoza 1988 K30 00:27:49 00:28:58
313 1024 WAWRZYNIAK KAROLINA bydgoszcz 1980 K30 00:27:51 00:28:57
314 1210 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:27:51 00:30:54
315 1205 SIMINSKA MONIKA Inowrocław 1982 K30 00:27:52 00:29:55
316 1403 OŻDŻYŃSKA PATRYCJA Bydgoszcz 1993 K20 00:27:53 00:29:07
317 1259 GROTT BARTŁOMIEJ Bydgoszcz SZYBKI INACZEJ 1977 M40 00:27:53 00:30:04
318 1191 GRAPATYN PIOTR Bydgoszcz AŚ BYDGOSZCZ 1976 M40 00:27:54 00:29:56
319 1172 WRÓBEL MAŁGORZATA Bydgoszcz SĄSIEDZI KP7 1985 K30 00:27:55 00:29:05
320 1565 LINGO PIOTR Osielsko DĘBY OSIELSKO 1972 M40 00:28:07 00:29:15
321 115 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Bydgoszcz 1974 M40 00:28:09 00:29:16
322 243 JANKOWSKI RAFAŁ Łochowo 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:28:10 00:31:17
323 1019 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:28:10 00:30:17
324 321 BŁASZCZAK BOGDAN Bydgoszcz 1958 M60 00:28:11 00:29:18
325 1578 SUCHARSKA MAGDALENA Łochowo 1987 K30 00:28:12 00:29:22
326 81 SZAJDA MAGDALENA Przyłęki 1977 K40 00:28:12 00:30:25
327 1134 KOŚCIAŃSKA BOGUSŁAWA Strzelce Górne RUN4FUN 1986 K30 00:28:15 00:30:19
328 1536 FISCHER MARGARET Kaczanowo KOSYNIER WRZEŚNIA 1992 K20 00:28:18 00:30:28
329 114 SUSZEK JOANNA Sienno 1985 K30 00:28:18 00:30:25
330 59 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:28:20 00:30:29
331 217 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M20 00:28:26 00:30:34
332 1350 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:28:26 00:30:31
333 288 JANIC JOANNA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:28 00:30:36
334 18 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz 1980 K30 00:28:35 00:30:37
335 146 SOBEL JAGODA Janikowo SZLAKIEM MOJEGO ŻYCIA 1990 K20 00:28:38 00:30:43
336 47 REMUS SANDRA Bydgoszcz 1995 K20 00:28:38 00:30:43
337 1320 PESTKA ANNA BYDGOSZCZ 1983 K30 00:28:41 00:30:46
338 1021 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:28:41 00:29:54
339 62 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:28:41 00:30:51
340 31 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:28:44 00:30:48
341 1058 JARZEMSKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:28:46 00:30:50
342 105 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:28:50 00:30:51
343 127 SAMUL EWA Bydgoszcz 1984 K30 00:28:52 00:31:00
344 85 KLONOWSKI MACIEJ Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1972 M40 00:28:53 00:30:57
345 1133 BARTOSZEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1983 M30 00:28:56 00:31:01
346 302 ŚPICA DOROTA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1967 K50 00:28:59 00:31:07
347 1084 KISIEL KRYSTIAN Bydgoszcz #KISIELKI 1987 M30 00:29:00 00:31:07
348 163 RATKE KAMIL Bydgoszcz 1982 M30 00:29:01 00:30:05
349 1310 KACZMAREK AGNIESZKA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1978 K40 00:29:04 00:32:07
350 282 ZACHAREWICZ JOANNA Bydgoszcz VAUPE TEAM 1980 K30 00:29:07 00:30:15
351 188 LIWOCH GRZEGORZ Osielsko 1967 M50 00:29:10 00:31:17
352 1427 DRESLERSKA AGNIESZKA Białe Błota COOKIETEAMRUNNERS 1984 K30 00:29:10 00:31:18
353 1108 STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ 1976 K40 00:29:12 00:32:17
354 1437 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz COOKIETEAMRUNNERS 1976 M40 00:29:26 00:31:34
355 82 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M40 00:29:34 00:31:37
356 1525 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:37 00:31:41
357 1373 LEŚNIEWICZ AGNIESZKA GOLUB-DOBRZYŃ 2003 K16 00:29:40 00:31:51
358 1372 JAKUBASZEK MAGDALENA Czernikowo BRAK 1988 K30 00:29:42 00:31:52
359 1339 KOMENDARSKI MARCIN Bydgoszcz 1984 M30 00:29:46 00:31:55
360 183 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:29:46 00:31:01
361 1012 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:29:51 00:31:59
362 1263 BOROWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLUB ZDROWIA 1973 K40 00:29:55 00:32:02
363 168 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:29:59 00:32:03
364 1014 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30 00:30:02 00:32:18
365 310 BĘDZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz MR. 1992 M20 00:30:13 00:33:21
366 1189 GOŁDYŃ KAROLINA Bydgoszcz 1991 K20 00:30:14 00:32:24
367 231 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K60 00:30:15 00:32:22
368 89 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz REEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ 1994 K20 00:30:15 00:33:23
369 1291 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:30:20 00:33:29
370 1496 URBANSKA ANETA Ostromecko 1974 K40 00:30:21 00:31:30
371 233 SZCZYGIEŁ MICHAŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:30:25 00:32:40
372 51 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:30:28 00:31:37
373 1287 KASPEREK DARIUSZ Niemcz 1981 M30 00:30:36 00:32:46
374 1053 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:30:38 00:32:45
375 1566 SZYMANSKI ANDRZEJ Bydgoszcz 1972 M40 00:30:40 00:33:44
376 1574 BABICKA INGA Bydgoszcz FIREHOUSE 2001 K16 00:30:41 00:33:44
377 1079 MAĆKOWSKA MAGDA Bydgoszcz 1985 K30 00:30:41 00:32:50
378 45 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K30 00:30:43 00:33:48
379 1347 TEWS MARZENA Bydgoszcz 1974 K40 00:30:54 00:33:00
380 152 SŁOMKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz 1980 M30 00:30:57 00:33:08
381 1115 AWIZEN ANTONI Bydgoszcz MYSLIWY 1948 M60 00:31:00 00:31:13
382 1489 KOZERA MAŁGORZATA Bydgoszcz 1975 K40 00:31:01 00:34:06
383 1241 NOWACKA KATARZYNA Bydgoszcz 1986 K30 00:31:05 00:34:13
384 1550 SYBILA MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:31:08 00:32:18
385 1016 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz 1957 K60 00:31:12 00:33:17
386 1561 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:14 00:34:21
387 26 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:31:15 00:34:23
388 1203 MINISZEWSKA IRENA Bydgoszcz 1980 K30 00:31:23 00:34:28
389 1451 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:31:25 00:33:32
390 98 LEWANDOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1982 K30 00:31:26 00:33:34
391 1158 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:31:29 00:33:38
392 323 ŁAKOMSKA-OPALA IWONA BYDGOSZCZ 1978 K40 00:31:30 00:34:36
393 1556 CYRANKIEWICZ PIOTR Bydgoszcz CB163 1991 M20 00:31:32 00:33:48
394 1540 LEWANDOWSKA MALWINA Bydgoszcz 1988 K30 00:31:32 00:33:48
395 1551 SIEJEK PAULINA Zielonka 1986 K30 00:31:37 00:33:54
396 1485 MARCINIAK OSKAR Solec Kujawski PIGGY FROM THE HILL TEAM 1984 M30 00:31:39 00:33:51
397 52 CICHA IRENA Bydgoszcz RUN4FUN 1955 K60 00:31:39 00:34:43
398 1484 LISEWSKI JACEK Bydgoszcz PIGGY FROM THE HILL TEAM 1984 M30 00:31:40 00:33:52
399 1219 ROŻYŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:31:44 00:33:47
400 1221 GUMOWSKA ANETA Bydgoszcz 1981 K30 00:31:44 00:33:47
401 226 PIEKARSKA OLIWIA Bydgoszcz SP47 1979 K40 00:31:47 00:33:56
402 1051 STANISZEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1988 K30 00:31:54 00:34:01
403 1544 KOPER ARTUR Wtelno BRAK 1972 M40 00:31:55 00:35:00
404 1543 TALAR MAGDALENA Bydgoszcz CB163 1979 K40 00:31:57 00:35:02
405 1464 RYTLEWSKA ALICJA Lubiewo 1995 K20 00:31:57 00:34:04
406 319 MLICKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K30 00:32:01 00:34:14
407 1119 MARĆ AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:32:02 00:34:12
408 153 KULCZYŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1964 K50 00:32:02 00:34:09
409 1080 WITKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1972 K40 00:32:05 00:34:13
410 1173 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:32:06 00:35:10
411 67 IWANIUK JACEK Bydgoszcz PĘDZĄCE CHOMIKI 1973 M40 00:32:09 00:34:15
412 1506 FIRST AGNIESZKA Osielsko 1992 K20 00:32:41 00:35:47
413 1038 KRUTUL KATARZYNA Sienno 1974 K40 00:32:44 00:35:47
414 91 SCHNEIDER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1961 M50 00:33:01 00:35:03
415 35 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K20 00:33:24 00:36:31
416 218 PREDER BARTOSZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:33:29 00:36:36
417 148 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz CHUPACABRAS 1961 M50 00:33:31 00:35:38
418 1085 KISIEL EMILIA BYDGOSZCZ #KISIELKI 1987 K30 00:33:34 00:35:40
419 1502 GROCHOWSKA ANNA Bydgoszcz 1987 K30 00:33:43 00:35:59
420 96 ZAKRZEWSKI ADAM Kartuzy 1995 M20 00:33:47 00:36:50
421 279 MIŁKOWSKA MONIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:33:49 00:36:03
422 42 GARBACZEWSKA ANIA Białe Błota 1982 K30 00:33:50 00:36:54
423 232 WESÓŁ VIOLETTA Bydgoszcz 1975 K40 00:33:52 00:37:00
424 54 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:34:06 00:36:11
425 36 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:34:17 00:36:22
426 37 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:34:22 00:37:30
427 1522 GACKOWSKI EDWARD Bydgoszcz 1944 M60 00:34:22 00:34:22
428 277 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K50 00:34:22 00:37:34
429 1293 TOMASZEWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1973 K40 00:34:27 00:37:34
430 268 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:34:33 00:36:38
431 322 ASTUKIEWICZ AGNIESZKA Bydgoszcz 1968 K50 00:34:33 00:36:38
432 1576 STRUZIK MAJA POZNAŃ 1994 K20 00:34:35 00:36:41
433 1261 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:34:40 00:36:46
434 178 PYJOS MARCIN Bydgoszcz ATOS 1980 M30 00:34:48 00:37:52
435 21 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:34:57 00:38:04
436 1344 KRAWCZUK ALEKSANDRA Bydgoszcz 1990 K20 00:35:19 00:38:24
437 1421 BASENDOWSKA EWA Białe Błota TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 K50 00:35:26 00:38:30
438 198 KOCZWARA KATARZYNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU/ATOS TEAM 1987 K30 00:35:28 00:38:33
439 1176 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:35:33 00:37:40
440 1164 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:36:30 00:36:33
441 1276 KOCZUR DONATA WYSTĘP 1995 K20 00:36:44 00:36:44
442 1238 PASIEKA MAGDA Mrocza MAM TĘ MOC 1981 K30 00:37:03 00:40:14
443 1413 PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Bydgoszcz 1967 K50 00:37:13 00:40:19
444 1093 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:37:36 00:39:46
445 1111 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA Stablewice CS GROUP RUNNERS TEAM 1989 K30 00:38:07 00:41:11
446 1112 LUBIŃSKI ROBERT Stablewice CS GROUP RUNNERS TEAM 1986 M30 00:38:08 00:41:12
447 1156 KICIAK ANIA Bydgoszcz 1986 K30 00:38:33 00:40:43
448 214 KAWA MARCIN Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40 00:39:27 00:42:37
449 263 DURA BARBARA Bydgoszcz 1957 K60 00:39:52 00:41:57
450 46 LEJB AGNIESZKA Bydgoszcz RUN4FUN 1989 K30 00:40:11 00:43:20
451 1545 BOROWIEC MICHAŁ Brzoza VENEZUELA TEAM 1984 M30 00:40:39 00:41:49
452 303 PROSEK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1971 M40 00:41:09 00:44:15
453 58 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz 1951 K60 00:43:27 00:46:33
454 1061 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:44:58 00:48:06
455 1076 KICIŃSKA JOANNA Strzelce Górne BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1978 K40 00:45:02 00:48:07
456 245 KUBICZEK PAWEŁ Maksymilianowo 1972 M40 00:46:25 00:49:34
457 1062 OLEWNIK EWELINA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1984 K30 00:46:29 00:49:35
458 1379 KORECIŃSKI MIROSŁAW Bydgoszcz WATAHA BYDGOSZCZ 1957 M60 00:46:58 00:50:08

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni