z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 4

30.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KOTŁOWSKI BARTOSZ Ostromecko LKS OSTROMECKO 1992 M20 00:15:27 00:15:29
2 411 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:15:38 00:15:38
3 3 POCZEWSKI JAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:15:59 00:16:01
4 653 TULEJA JAKUB Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 M16 00:15:59 00:16:01
5 1228 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz 1994 M20 00:16:32 00:16:33
6 485 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:16:56 00:16:58
7 208 JAGODZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1990 M20 00:17:16 00:17:19
8 127 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M30 00:17:26 00:17:28
9 338 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:30 00:17:33
10 90 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:17:35 00:17:38
11 601 GRABIŃSKI WOJCIECH Rogoźno GRUNWALD TEAM POZNAŃ / CITY TRAIL TEAM 1994 M20 00:17:38 00:17:40
12 1130 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1976 M40 00:17:46 00:17:48
13 53 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1983 M30 00:17:53 00:17:55
14 162 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1998 M20 00:17:59 00:18:01
15 269 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:18:02 00:18:04
16 1149 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:18:05 00:18:07
17 1320 GLUGLA MARIUSZ Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M40 00:18:05 00:18:08
18 495 KWIATKOWSKI DANIEL Bydgoszcz 1989 M20 00:18:06 00:18:09
19 498 RYCHTER KAROL Bydgoszcz THE RYCHTERS 1976 M40 00:18:11 00:18:13
20 256 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH Bydgodzcz AŚ BYDGOSZCZ 1980 M30 00:18:15 00:18:17
21 625 CHRZĄSZCZ BARTOSZ Pakość BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1995 M20 00:18:18 00:18:20
22 7 KUBIŃSKI JAKUB Osielsko ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:18:19 00:18:20
23 51 NAWROCKI SŁAWOMIR Koronowo VICTORIA KORONOWO 1982 M30 00:18:18 00:18:21
24 12 SZENK MARTA Bydgoszcz 1980 K30 00:18:24 00:18:26
25 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:18:32 00:18:34
26 289 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:39 00:18:42
27 1203 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN PASJA 1985 M30 00:18:41 00:18:44
28 325 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:18:43 00:18:45
29 636 KRYSZTOFIAK SŁAWOMIR BYDGOSZCZ 1965 M50 00:18:44 00:18:47
30 13 MAIK DARIA Mrocza LUKS START NAKŁO 1997 K20 00:18:45 00:18:47
31 1172 KORALEWSKA JULIA Bydgoszcz 2002 K16 00:18:48 00:18:52
32 214 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M40 00:18:53 00:18:57
33 622 SIWIAK FILIP Gdańsk 1995 M20 00:18:56 00:19:00
34 1073 SZLINGER JAKUB Tur #RUNADDICTS 1986 M30 00:19:03 00:19:07
35 134 PAWLACZYK SZYMON Bydgoszcz TRISPACE 1985 M30 00:19:05 00:19:08
36 1070 RYMER JAKUB Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1985 M30 00:19:08 00:19:11
37 1338 BALCEREK MATEUSZ Bydgoszcz SZEF KUCHNI 1986 M30 00:19:08 00:19:14
38 1095 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:19:15 00:19:18
39 19 KUROWSKI KAMIL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:19:17 00:19:21
40 415 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:19:20 00:19:24
41 651 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M50 00:19:21 00:19:24
42 1115 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:19:23 00:19:29
43 494 RYCHTER MARCIN Niemcz THE RYCHTERS 1971 M40 00:19:30 00:19:34
44 650 BEHRENDT PAWEŁ Toruń OIRP WROCŁAW / KALOS KAGATOS 1987 M30 00:19:32 00:19:36
45 123 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:19:34 00:19:37
46 1048 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:37 00:19:40
47 1011 RYBAK ŁUKASZ Niemcz 1983 M30 00:19:37 00:19:41
48 1354 BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz TRISPACE 1989 M20 00:19:36 00:19:42
49 1256 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz VIII LO BYDGOSZCZ 1971 M40 00:19:42 00:19:44
50 1179 JAGIEŁA BARTOSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1983 M30 00:19:40 00:19:44
51 1370 LEWANDOWSKI TOMASZ Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1981 M30 00:19:40 00:19:46
52 1177 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 00:19:44 00:19:53
53 649 FOGT MACIEJ Kruszyn CB 163 1981 M30 00:19:45 00:19:50
54 1041 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń 1986 K30 00:19:47 00:19:50
55 1284 KONWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:19:47 00:19:50
56 1204 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz CZARNE KONIE 1977 M40 00:19:50 00:19:56
57 246 ANISZCZYK HUBERT Bydgoszcz ZSE-A BYDGOSZCZ 2002 M16 00:19:51 00:19:56
58 1029 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1983 M30 00:19:54 00:20:02
59 475 KOTULA SŁAWOMIR Bydgoszcz GLS POLAND 1987 M30 00:19:54 00:19:58
60 355 TACZKOWSKI JAROSŁAW Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1975 M40 00:20:00 00:20:04
61 369 MŁYNAREK MONIKA Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2002 K16 00:20:01 00:20:06
62 1336 SZATTEN DAWID Bydgoszcz 1983 M30 00:20:10 00:20:14
63 359 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:20:11 00:20:15
64 1186 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA 1984 K30 00:20:15 00:20:18
65 350 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:20:16 00:20:20
66 1147 CZAJKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1977 K40 00:20:21 00:20:24
67 460 ANHALT MICHAŁ Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1976 M40 00:20:25 00:20:29
68 353 WASILEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1997 M20 00:20:28 00:20:31
69 459 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz 1978 M40 00:20:29 00:20:35
70 1167 JAROSZEWSKI JAN Tryszczyn DEEP FOREST 2002 M16 00:20:34 00:20:52
71 1040 FELINIAK DANIEL Bydgoszcz 1983 M30 00:20:36 00:20:39
72 1181 MUCHA MARCIN Pawłówek BATRUNNERS 1978 M40 00:20:36 00:20:44
73 546 BUTRYN NIKODEM Bydgoszcz 1969 M40 00:20:37 00:20:44
74 203 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M30 00:20:38 00:20:41
75 1242 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1964 M50 00:20:39 00:22:13
76 1340 GURNA-CHODÓR WIKTORIA Bydgoszcz 1986 K30 00:20:44 00:20:50
77 195 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz SBRT BYDGOSZCZ 1997 M20 00:20:46 00:20:53
78 213 SKORNIA ELIZA Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1996 K20 00:20:46 00:20:52
79 1013 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30 00:20:47 00:20:51
80 80 SZULC ROBERT Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:20:51 00:20:53
81 1184 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:20:51 00:22:25
82 64 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA MTB TEAM 1982 M30 00:20:52 00:21:03
83 1102 DERDA PIOTR Bydgoszcz 1997 M20 00:20:53 00:21:02
84 1240 ŚWIATLAK PIOTR Bydgoszcz ATOS / WINGS FOR LIFE 1992 M20 00:20:59 00:22:32
85 171 NAGOW MICHAŁ Bydgoszcz 1974 M40 00:21:01 00:22:37
86 552 KRYGIER MATEUSZ Żnin 1989 M20 00:21:03 00:22:39
87 512 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:21:05 00:21:12
88 104 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:21:07 00:22:42
89 1352 SZULC ANDRZEJ Łochowo ELTRA W BIEGU 1972 M40 00:21:07 00:21:13
90 1051 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1983 M30 00:21:07 00:22:41
91 1062 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn 1984 M30 00:21:07 00:22:41
92 1001 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:21:07 00:22:42
93 640 DERENGOWSKI LUKASZ Bydgoszcz 1985 M30 00:21:09 00:21:27
94 119 GRZECHULSKI TOMASZ Maksymilianowo IRON MAX TEAM 1983 M30 00:21:11 00:21:19
95 124 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M40 00:21:11 00:21:19
96 82 WERNER MICHAŁ Łabiszyn GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:21:12 00:21:19
97 346 SZYMAŃSKI DOMINIK ŁOCHOWO 1977 M40 00:21:15 00:21:19
98 36 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1977 M40 00:21:15 00:21:21
99 1078 BANACH JAN Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1991 M20 00:21:16 00:22:50
100 1199 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:21:16 00:21:24
101 641 RYBACKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:21:16 00:21:21
102 1156 WŁOCH SYLWESTER Bydgoszcz MAX DO KOŃCA 1963 M50 00:21:17 00:22:52
103 1060 SADAJ KRZYSZTOF Strzelce Górne 1988 M30 00:21:18 00:21:23
104 1211 WNĘK NATALIA Gródek SPECIAL SPACE TEAM 1993 K20 00:21:19 00:21:23
105 1056 CZYZEWSKI MATEUSZ Solec Kujawski KUJAVIA3TEAM 1988 M30 00:21:20 00:22:54
106 117 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:21:21 00:21:27
107 61 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:21:23 00:21:34
108 69 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GARDENFLORA MTB TEAM 1989 M20 00:21:23 00:21:30
109 93 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M60 00:21:24 00:21:33
110 143 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:26 00:21:30
111 1124 GÓRA KRYSTIAN Bydgoszcz CZARNE KONIE 1983 M30 00:21:26 00:21:36
112 1112 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:31 00:21:39
113 1082 WIECZOREK ŁUKASZ Bydgoszcz RUN4FUN WWW.BYTPAK.PL 1987 M30 00:21:33 00:21:33
114 1305 RÓŻOWICZ ALEKSANDRA Bydgoszcz 1987 K30 00:21:33 00:21:40
115 1302 SOBCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1986 M30 00:21:33 00:21:42
116 25 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:21:33 00:23:08
117 551 NOWICKI MATEUSZ Bydgoszcz 1994 M20 00:21:36 00:21:41
118 1099 JENCZEWSKI SZYMON Ciechocin ALBATROSY 1991 M20 00:21:36 00:21:36
119 194 LUBIŃSKI ROBERT Bydgoszcz CS GROUP RUNNERS TEAM 1986 M30 00:21:36 00:21:44
120 140 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M30 00:21:36 00:23:11
121 600 DERING TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M30 00:21:37 00:23:14
122 335 GURNA JOLANTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1965 K50 00:21:39 00:21:45
123 623 GORDON ANDRZEJ BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 1962 M50 00:21:40 00:21:55
124 1176 ŚWIĄTEK MAREK Nakło n/Not. 1999 M16 00:21:41 00:21:49
125 1022 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN 1975 M40 00:21:42 00:21:53
126 1194 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:44 00:21:50
127 205 BIEL MAREK Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 00:21:47 00:21:54
128 336 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M30 00:21:50 00:23:24
129 1346 ROLEWICZ MICHAŁ Śliwice KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1990 M20 00:21:51 00:23:26
130 1094 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M20 00:21:51 00:22:03
131 1318 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:52 00:23:41
132 113 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:21:53 00:23:27
133 183 DUNAJEWSKI MARCIN Łochowo EURO-NOVA 1974 M40 00:21:54 00:21:59
134 470 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:54 00:22:00
135 521 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M60 00:21:55 00:23:29
136 178 BINASZEWSKI ADAM Toruń 1982 M30 00:21:59 00:22:11
137 255 MITKOWSKA NATALIA Wtelno GARDEN FLORA MTB TEAM 1985 K30 00:22:00 00:22:10
138 1301 RYBAK REMIGIUSZ Białe Błota KEEEPER 1977 M40 00:22:00 00:22:07
139 564 KOBYLIŃSKI MATEUSZ Brzoza 2001 M16 00:22:01 00:23:35
140 638 JARASZKIEWICZ WOJCIECH Kaźmierz 1984 M30 00:22:01 00:23:47
141 184 MIĘKCZYŃSKI MIŁOSZ Zielonczyn LUPUS TEAM 1983 M30 00:22:02 00:22:13
142 1337 TACIAK DAWID Bydgoszcz 1981 M30 00:22:02 00:25:04
143 247 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:22:03 00:22:10
144 394 SKORECKI ALEKSANDER Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:22:05 00:23:41
145 99 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:22:07 00:23:43
146 311 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko N-BIKE ACADEMY 2002 M16 00:22:08 00:22:18
147 624 BRZEZIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz MILA 1986 M30 00:22:09 00:22:19
148 449 CYL DAWID Bydgoszcz FORDONRUNNERS / ZIELONY PELIKAN 1980 M30 00:22:12 00:22:22
149 446 PALIGA MACIEJ Sośno RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 1987 M30 00:22:12 00:22:18
150 153 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:22:15 00:22:27
151 1260 PAWLIK MAREK Pruszcz FARMVITA TEAM 1960 M50 00:22:18 00:22:25
152 1038 RYDLEWSKI MAREK Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:22:18 00:23:56
153 1158 ZIMNY MAREK Bydgoszcz ELTRA W BIEGU 1960 M50 00:22:25 00:22:31
154 45 TARCZYŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz Z PIĘTY, ODDECH I ŻYJE, JESTEM TRZEŹWY 1982 M30 00:22:29 00:25:35
155 1289 BRYMORA ANDRZEJ Bydgoszcz 1975 M40 00:22:29 00:22:36
156 60 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:22:29 00:22:34
157 560 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M20 00:22:29 00:24:08
158 21 KONARSKA SVETLANA Świecie SPORT I REKREACJA START 1973 K40 00:22:32 00:24:05
159 1018 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:22:34 00:24:08
160 620 GORGOL TOMASZ BYDGOSZCZ LP500 1978 M40 00:22:35 00:24:12
161 168 KOWALSKI MAREK NIEMCZ 1970 M40 00:22:35 00:22:45
162 1272 KONWIŃSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1988 M30 00:22:35 00:22:38
163 1160 MROTEK MICHAŁ Kruszyn Krajeński QUAPRO TEAM 1979 M30 00:22:37 00:24:17
164 1166 WASILEWSKA MARTYNA Bydgoszcz AMS BYDGOSZCZ 1983 K30 00:22:40 00:24:19
165 1343 WASILEWSKA AGATA Sicienko AMS 1981 K30 00:22:40 00:24:19
166 209 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:22:41 00:22:47
167 382 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:22:41 00:22:47
168 1324 LEWANDOWSKI MARCIN Stęszewko KEEEPER 1991 M20 00:22:41 00:22:49
169 1116 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1978 M40 00:22:42 00:22:51
170 554 KRYGIER MACIEJ Bydgoszcz VOIP24SKLEP.PL SPORT 1988 M30 00:22:42 00:24:19
171 1074 KALEK ARTUR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1974 M40 00:22:43 00:24:30
172 67 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:22:45 00:24:21
173 1135 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1983 K30 00:22:49 00:24:23
174 1205 MALINOWSKI ARTUR Maksymilianowo 1969 M40 00:22:50 00:22:59
175 259 TOMASZEWSKI JORDAN Bydgoszcz TRIFRIENDS 1985 M30 00:22:51 00:22:55
176 253 ROGALSKI MACIEJ Bydgoszcz 1987 M30 00:22:51 00:22:59
177 1364 LIPSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1974 M40 00:22:52 00:24:35
178 632 NADOLNY SEBASTIAN Bydgoszcz 1975 M40 00:22:55 00:24:40
179 326 JANYSKA KRZYSZTOF Białe Błota 1983 M30 00:22:55 00:23:06
180 43 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:23:01 00:23:06
181 57 ANDRZEJAK SYLWIA Żołędowo IRON MAX TEAM 1969 K40 00:23:05 00:23:14
182 1165 KORTAS MARCIN Bydgoszcz 1972 M40 00:23:08 00:24:51
183 287 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:23:08 00:23:14
184 1104 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M30 00:23:09 00:24:53
185 137 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M40 00:23:10 00:24:46
186 389 WARLIKOWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:23:10 00:26:18
187 1136 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS BYDGOSZCZ/BÓL TO ŚCIEMA 2002 M16 00:23:11 00:23:25
188 32 WRÓBEL GRZEGORZ Bydgoszcz BYLE DO METY 1983 M30 00:23:11 00:23:18
189 1032 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:23:12 00:23:26
190 633 DERING HANIA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K30 00:23:12 00:23:27
191 1180 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:23:12 00:24:47
192 98 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M30 00:23:14 00:23:26
193 412 WILCZEWSKI ROBERT TORUŃ WOLFPACK 1975 M40 00:23:16 00:26:25
194 1173 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M30 00:23:16 00:24:57
195 1049 KUTKA SZYMON Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:23:18 00:24:52
196 1274 RAK WALDEMAR Bydgoszcz 1978 M40 00:23:19 00:23:26
197 1146 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:23:20 00:23:30
198 376 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:23:21 00:23:32
199 1348 FORBOT PIOTR Bydgoszcz 1994 M20 00:23:22 00:23:35
200 1128 MROTEK KATARZYNA Kruszyn Krajeński ON THE MOVE 1981 K30 00:23:22 00:24:57
201 1236 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:23:23 00:25:01
202 1065 KRAWISZ MACIEJ Bydgoszcz LP500 1976 M40 00:23:23 00:25:01
203 303 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:23:26 00:25:03
204 340 SZCZERBA MACIEJ Niemcz EJKUMEJKUM 1972 M40 00:23:27 00:23:38
205 1214 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:23:27 00:25:06
206 1075 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:27 00:23:33
207 1351 PILAKOWSKA ANGELIKA Łochowo ELTRA W BIEGU 1981 K30 00:23:27 00:23:35
208 1019 STEFAŃSKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:23:28 00:25:07
209 146 KAMIŃSKI ŁUKASZ Niemcz WKURW_TEAM 1985 M30 00:23:29 00:23:44
210 313 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko 1971 M40 00:23:29 00:23:39
211 1219 RADECKI MARCIN Bydgoszcz 1990 M20 00:23:29 00:25:04
212 148 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:23:33 00:25:10
213 402 CHUDECKI ROBERT Gródek 1976 M40 00:23:36 00:25:19
214 1039 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:23:38 00:23:50
215 223 PUTON TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:23:39 00:25:23
216 1027 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:23:40 00:23:52
217 534 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M50 00:23:40 00:25:23
218 48 STĘPSKI SŁAWEK Bydgoszcz 1999 M16 00:23:41 00:26:45
219 320 KOWALEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1987 M30 00:23:41 00:25:22
220 1063 PERLINSKI DAMIAN Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:23:42 00:25:20
221 38 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:23:42 00:25:24
222 1171 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:23:42 00:25:24
223 102 GRAJEWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:23:42 00:25:26
224 128 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:23:45 00:25:27
225 1291 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:23:46 00:23:56
226 1050 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:46 00:25:24
227 220 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORAMTBTEAM 1978 M40 00:23:47 00:25:29
228 628 JEDYNAK KLAUDIA Białe Błota 1995 K20 00:23:47 00:25:25
229 420 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:48 00:25:37
230 227 DOBROWOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1979 M30 00:23:49 00:25:28
231 1081 STEJUK ALEKSANDRA Bydgoszcz AMS 1978 K40 00:23:52 00:25:31
232 1066 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:23:52 00:25:28
233 1033 WASTOWSKI DAWID Piotrków Kujawski 1991 M20 00:23:54 00:25:33
234 427 BĄCZKOWSKA JULIA Świecie 2002 K16 00:23:55 00:24:00
235 164 KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:23:56 00:24:12
236 1273 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:23:56 00:24:05
237 598
1362*
MISUN-NOWAK KATARZYNA Osówiec AMS 1980 K30 00:23:58 00:25:38
238 296 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:23:58 00:24:12
239 1225 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1991 K20 00:24:01 00:25:37
240 318 ŁUCZAK PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:24:01 00:25:39
241 1321 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:24:01 00:25:47
242 1325 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo ZAPA 1972 M40 00:24:07 00:27:12
243 1134 NALEŻYTY PIOTR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1986 M30 00:24:08 00:27:18
244 1105 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:24:09 00:25:44
245 1162 GONDEK KRZYSZTOF Naklo nad Notecią 1972 M40 00:24:10 00:24:22
246 1119 MIKOŁAJCZAK SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:24:17 00:25:54
247 126 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:24:17 00:26:02
248 602 KLAWIKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1994 M20 00:24:18 00:24:27
249 403 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:19 00:24:32
250 1170 ŁABENDA PIOTR Bydgoszcz TERENOWA MASAKRA TEAM 1970 M40 00:24:21 00:25:58
251 166 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:24:23 00:24:38
252 1155 WOŹNIAK RADEK Bydgoszcz BOZITA POLSKA 1983 M30 00:24:24 00:26:04
253 1012 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 00:24:26 00:26:01
254 388 BAUMGART KRZYSZTOF Koronowo 1978 M40 00:24:28 00:24:45
255 1010 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:24:28 00:26:09
256 371 STARCZEWSKI KRYSTIAN Żołędowo 1983 M30 00:24:29 00:26:12
257 445 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:24:29 00:27:43
258 76 DRABIK MAJA Łabiszyn #SLIMAKIBARCIN 1992 K20 00:24:30 00:26:17
259 169 LEBA DARIUSZ UNISŁAW LEBUŚTEAM 1975 M40 00:24:31 00:26:07
260 91 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz 1984 M30 00:24:32 00:26:08
261 626 BUDZBON FRANCISZEK Bydgoszcz 1993 M20 00:24:33 00:27:40
262 1191 SCHNEIDER KRYSTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:24:33 00:26:07
263 1057 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:24:34 00:26:12
264 1096 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 00:24:35 00:24:44
265 1144 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz 1967 M50 00:24:36 00:26:30
266 1345 ZAGOŻDŻON PIOTR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:24:36 00:26:19
267 1317 KAPELA JACEK Bydgoszcz 1975 M40 00:24:37 00:26:15
268 1132 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1984 K30 00:24:37 00:26:22
269 161 SZULC RADOSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:24:38 00:26:20
270 1245 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo WKURW_TEAM 1969 M40 00:24:39 00:26:21
271 456 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K30 00:24:42 00:26:25
272 1195 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:24:44 00:26:26
273 575 DUNAJEWSKA MAGDALENA Łochowo EURO-NOVA 1979 K30 00:24:45 00:24:50
274 399 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:24:45 00:26:19
275 1114 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz CB 163 1970 M40 00:24:45 00:26:31
276 1216 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:24:45 00:26:22
277 597
357*
SKONIECZNY MARCIN Bydgoszcz FORDON RUNNERS 1977 M40 00:24:47 00:26:33
278 1329 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:24:47 00:27:49
279 472 GRZECA JAKUB Bydgoszcz 1991 M20 00:24:48 00:26:38
280 1335 SZYPER MAGDALENA Bydgoszcz 1985 K30 00:24:48 00:26:31
281 300 TOKARSKI MACIEJ Bydgoszcz 2002 M16 00:24:49 00:26:23
282 226 ZYGMUNT ROBERT Bydgoszcz 1974 M40 00:24:49 00:26:24
283 603 ANTCZAK ANDRZEJ Bydgoszcz 1985 M30 00:24:50 00:26:35
284 83 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:24:52 00:28:06
285 549 RYBAK MARIUSZ Małe Rudy SISU-OWB TEAM 1970 M40 00:24:53 00:28:08
286 400 HUTNIK ANNA Bydgoszcz 1989 K20 00:24:56 00:26:32
287 1072 SAJDAK MARCIN Zielonka 1982 M30 00:24:58 00:26:35
288 1332 URBAŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ 1979 M30 00:24:59 00:26:39
289 374 RYBAK BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 00:25:00 00:28:07
290 578 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:25:01 00:26:42
291 583 LEWANDOWSKI JAKUB Bydgoszcz 2000 M16 00:25:01 00:26:42
292 1368 PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M30 00:25:02 00:26:44
293 631 NOWAK PAWEŁ Kcynia KEPNET 1965 M50 00:25:02 00:26:47
294 1169 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:25:03 00:26:40
295 304 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M30 00:25:03 00:26:43
296 458 NOWAKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1984 M30 00:25:04 00:26:42
297 322 SZCZĘSNY ARKADIUSZ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1978 M40 00:25:05 00:28:07
298 1252 NIEDBALSKI SZYMON Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1990 M20 00:25:06 00:26:39
299 1068 ZAMIATOWSKA KINGA BYDGOSZCZ BELLA LINE BDG 1977 K40 00:25:06 00:26:42
300 1058 SOBOL MAGDALENA Nakło nad Notecią 1976 K40 00:25:07 00:26:54
301 428 BYLICKA KATARZYNA BYDGOSZCZ PEREŁKA 1973 K40 00:25:07 00:26:49
302 309 GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz JUST 5 1989 M20 00:25:09 00:28:16
303 75 LACH PAWEŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:25:09 00:28:18
304 1087 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:25:11 00:25:23
305 365 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M40 00:25:11 00:26:50
306 1223 ŻEBRACKI ARTUR Bydgoszcz 1980 M30 00:25:13 00:28:17
307 511 NAGORZYSKI ARKADIUSZ Bydgoszcz BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘ 1983 M30 00:25:16 00:25:20
308 277 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:25:16 00:25:21
309 187 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:25:16 00:26:55
310 106 SIUDA MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:25:16 00:27:00
311 286 MICHALSKA DARIA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 K20 00:25:17 00:28:32
312 1285 DERECKI PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1971 M40 00:25:20 00:27:06
313 212 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:21 00:27:01
314 436 WESOŁOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ 1991 K20 00:25:23 00:25:30
315 1003 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:25:25 00:25:39
316 1164 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ R2G 1973 M40 00:25:27 00:28:38
317 331 BONALSKA MAGDALENA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 K30 00:25:28 00:27:12
318 585 LEWANDOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz B4SPORT.PL 1979 M30 00:25:29 00:27:13
319 54 ĆWIKLIŃSKA ANNA Bydgoszcz AMS 1979 K30 00:25:30 00:28:33
320 121 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE 1975 M40 00:25:31 00:27:22
321 417 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:25:31 00:27:15
322 618 BASZYŃSKA MAGDALENA Bydgoszcz 1996 K20 00:25:32 00:27:09
323 648 STARZYŃSKI JACEK BYDGOSZCZ RKS 2002 M16 00:25:32 00:27:08
324 1308 SZYCZEWSKA EWA Bydgoszcz KEEEPER 1972 K40 00:25:34 00:28:37
325 506 KOWALSKI MAREK BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1977 M40 00:25:36 00:27:12
326 186 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M30 00:25:36 00:27:13
327 489 CIACHERA IRENEUSZ Bydgoszcz INDYWIDUALNIE 1967 M50 00:25:42 00:28:59
328 236 STRÓŻYK GRAŻYNA Bydgoszcz 1990 K20 00:25:44 00:27:21
329 129 BURSZTYŃSKI TOMEK Borówno GARDEBFLORA MTB TEAM 1986 M30 00:25:44 00:27:27
330 1244 USS ALIAKSANDR Bydgoszcz 1975 M40 00:25:46 00:27:30
331 381 SZALKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1987 K30 00:25:49 00:27:34
332 1210 LANGE MONIKA Sicienko GREMLINKI 1976 K40 00:25:52 00:29:03
333 1374 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz 1977 M40 00:25:52 00:29:00
334 1030 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:25:53 00:29:06
335 1311 KAMIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1989 M20 00:25:53 00:27:34
336 1300 KUJAWA ADAM Świecie KEEEPER 1976 M40 00:25:54 00:27:36
337 1294 KUŚ MARCIN Bydgoszcz 1974 M40 00:25:55 00:27:39
338 1182 GRZESIAK-KNUT LUCYNA Sicienko GREMLINKI 1982 K30 00:25:57 00:29:08
339 1142 CZYŻAK JOANNA Nowy Dwór AMS 1975 K40 00:25:59 00:27:38
340 1359 CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1974 M40 00:26:00 00:27:49
341 234 BAŁYS ŁUKASZ Bydgoszcz 1990 M20 00:26:03 00:27:52
342 1196 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:26:04 00:27:45
343 1373 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:26:04 00:29:12
344 1145 DRELICH RADOSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1971 M40 00:26:07 00:27:50
345 1192 WEGNER ROMAN Niemcz 1963 M50 00:26:07 00:29:09
346 1154 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:26:08 00:27:53
347 210 POTRZEBOWSKA AGATA Bydgoszcz DEAF I #B3K 1985 K30 00:26:10 00:27:48
348 1043 ZGÓRSKI MACIEJ Bydgoszcz WKURW_TEAM 1978 M40 00:26:12 00:29:15
349 1279 PRZYBYLSKA GRAŻYNA Bydgoszcz SLKB, BYDGOSZCZ NA START 1964 K50 00:26:15 00:27:56
350 1202 PRZYBYLSKI MARIUSZ Bydgoszcz GLS POLAND 1962 M50 00:26:16 00:28:02
351 144 SKALISZ RYSZARD Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1946 M60 00:26:17 00:29:20
352 37 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:26:20 00:28:05
353 1358 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:26:20 00:29:27
354 643 RATAJ KRZYSZTOF Poznań POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1985 M30 00:26:20 00:29:25
355 1371 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:26:21 00:26:30
356 179 RACIBORSKI GRZEGORZ Bydgoszcz ASSECO 1979 M30 00:26:24 00:29:28
357 1122 NAWROCKI MARCIN Bydgoszcz DELIKATESY RYBNE FISHKA.PL 1982 M30 00:26:28 00:29:35
358 604 SIUDZIŃSKA ANNA Bydgoszcz 1979 K30 00:26:29 00:28:16
359 384 MĘTEL LAURA Łabiszyn 1992 K20 00:26:33 00:28:20
360 652 WESOŁOWSKI JAKUB NEKLA 1995 M20 00:26:33 00:29:38
361 1091 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF Nekla 1971 M40 00:26:33 00:29:39
362 1016 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K30 00:26:34 00:28:16
363 159 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:26:35 00:29:40
364 656 SIERANT MARIAN Bydgoszcz ZÓŁTOKRÓLEWSCY 1959 M50 00:26:35 00:30:03
365 1355 DALAK - OŻÓG GRAŻYNA Laskowice TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1962 K50 00:26:38 00:28:19
366 235 LACH BOGUMIŁA Bydgoszcz 1986 K30 00:26:38 00:29:46
367 429 DURLAK DAMIAN Bydgoszcz 1977 M40 00:26:38 00:28:15
368 630 SOKOŁOWSKA KAMILA Szczecin 1986 K30 00:26:39 00:29:44
369 241 JANKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1972 K40 00:26:43 00:28:19
370 1307 MORZYK MICHAŁ Osielsko 1979 M30 00:26:53 00:30:06
371 271 SZATKOWSKA BEATA Bydgoszcz 1963 K50 00:26:54 00:31:33
372 1267 CZARNECKI MAREK Chełmno 1975 M40 00:26:54 00:30:08
373 334 KULAS BARTOSZ Bydgoszcz OSOWA RUN TEAM 1974 M40 00:26:57 00:28:38
374 1222 KOZICKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1978 M40 00:27:01 00:28:37
375 1287 ROGUSZCZAK MACIEJ Białe Błota 1975 M40 00:27:02 00:28:41
376 66 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30 00:27:03 00:30:08
377 1127 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Bydgoszcz 1974 M40 00:27:03 00:30:10
378 605 PRACA JOANNA Białe Błota 1980 K30 00:27:03 00:28:37
379 288 SAJUR SYLWIA Bydgoszcz 1993 K20 00:27:03 00:30:12
380 1347 WITKOWSKA MONIKA Bydgoszcz 1986 K30 00:27:05 00:30:21
381 1126 SOBCZYŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1985 K30 00:27:06 00:30:09
382 1209 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:27:11 00:30:19
383 1097 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:27:17 00:30:29
384 418 KOŹLIKOWSKA-WENCKA MAGDALENA Bydgoszcz 1980 K30 00:27:21 00:30:30
385 1123 STAWOWSKA-WATRAS MARTA Bydgoszcz DELIKATESY RYBNE FISHKA.PL 1984 K30 00:27:21 00:30:28
386 133 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M40 00:27:23 00:30:33
387 1215 JĘDRZEJCZYK KAROLINA Bydgoszcz 1994 K20 00:27:23 00:29:04
388 621 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40 00:27:24 00:30:42
389 524 JABŁOŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1982 M30 00:27:25 00:30:26
390 1090 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:27:27 00:30:30
391 1002 WANKIEWICZ ŁUKASZ Bydgoszcz SZURUSIE TEAM 1991 M20 00:27:28 00:30:34
392 1077 LABENDA ROBERT Bydgoszcz SZURUSIE 1986 M30 00:27:28 00:30:34
393 1344 SKRZYNIARZ HUBERT Łochowo CIĄGŁA WALKA Z BMI 1984 M30 00:27:34 00:29:15
394 1270 PAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1990 M20 00:27:37 00:32:11
395 1254 WERKOWSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1988 K30 00:27:37 00:30:46
396 606 MAJDA KAMILA Bydgoszcz 1990 K20 00:27:41 00:30:52
397 558 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:27:44 00:29:34
398 367 NOWAK ADAM BYDGOSZCZ WUJEK PORADA 1972 M40 00:27:45 00:30:56
399 655 WANKIEWICZ ROKSANA BYDGOSZCZ 1993 K20 00:27:45 00:30:52
400 1298 JELEŃ AGNIESZKA Bydgoszcz KEEEPER 1984 K30 00:27:46 00:30:53
401 344 PLUTKA MARTYNA Bydgoszcz WKURW_TEAM 1990 K20 00:27:48 00:30:52
402 1187 JANICKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:27:48 00:30:53
403 73 MATUSIAK EWELINA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1990 K20 00:27:50 00:31:04
404 307 HARASIMCZYK WERONIKA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1991 K20 00:27:50 00:30:59
405 283 CZYŚCIECKI ADRIAN Zamość/Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1989 M20 00:27:50 00:30:59
406 519 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M40 00:27:50 00:31:01
407 96 SIEŃSKI JACEK Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1963 M50 00:27:50 00:30:57
408 426 WESOŁOWSKA DANIELA ZIELONKA SZURUSIE TEAM 1977 K40 00:27:51 00:30:53
409 466 GŁOWSKA HALINA Bydgoszcz 1957 K60 00:27:56 00:30:59
410 40 STAŃCZUK WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:27:56 00:31:08
411 107 SUSZEK JOANNA Sienno 1985 K30 00:27:58 00:31:18
412 1084 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M30 00:27:58 00:31:03
413 49 GRUBSKI RAFAŁ Żołędowo GARDENFLORA MTB TEAM 1985 M30 00:27:59 00:31:10
414 151 STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ CZASAMI 1976 K40 00:28:00 00:31:08
415 1021 KWIATKOWSKA MAJA Bydgoszcz 1993 K20 00:28:00 00:31:09
416 1067 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:28:01 00:31:13
417 437 SZTEJKA JOLANTA Bydgoszcz PGB SPORTOWA PACZKA 1978 K40 00:28:01 00:32:33
418 1257 JANIC JOANNA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:01 00:31:13
419 1201 WYPORKIEWICZ JERZY Wilcze 1967 M50 00:28:01 00:31:12
420 1023 KWIATKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1985 M30 00:28:02 00:31:08
421 1092 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:28:06 00:29:57
422 1143 RUMOCKI JÓZEK Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 1959 M50 00:28:06 00:29:45
423 378 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:28:15 00:31:31
424 42 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:28:15 00:31:31
425 62 WAWRZYNIAK KAROLINA bydgoszcz 1980 K30 00:28:19 00:31:25
426 1261 SKWAREK BOGUMIŁA Pruszcz Pomorski 1967 K50 00:28:21 00:29:59
427 103 OGRODOWICZ MARCIN Bydgoszcz M.L. 1975 M40 00:28:21 00:31:26
428 1312 GUMOWSKI KAMIL Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:28:22 00:29:57
429 1153 ŁUKOMSKI DAWID Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:28:22 00:30:11
430 659 ŁOBODA ROBERT BYDGOSZCZ 1971 M40 00:28:23 00:32:54
431 1107 SUSZEK KATARZYNA Dobrcz 1984 K30 00:28:23 00:32:56
432 1275 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:28:25 00:31:29
433 1304 MREŁA ADRIAN Nakło nad Notecią 1982 M30 00:28:25 00:29:59
434 332 BABICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:28:30 00:31:40
435 513 JANKIEWICZ MAREK BYDGOSZCZ MAREK TEAM 1982 M30 00:28:30 00:31:54
436 310 JARZEMSKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:28:32 00:30:08
437 1098 SUCHODOLSKA AGNIESZKA Żołędowo 1976 K40 00:28:33 00:31:37
438 1047 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:28:35 00:31:38
439 232 SKWAREK OLIWIA Pruszcz 1997 K20 00:28:36 00:30:20
440 1088 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:28:37 00:31:47
441 26 KURLAND SEBASTIAN Bydgoszcz BIEGAM BO LUBIĘ... 1977 M40 00:28:38 00:31:46
442 111 PRZYBYLSKA PAULINA Bydgoszcz 1977 K40 00:28:38 00:31:57
443 34 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1984 K30 00:28:42 00:31:52
444 122 SZULCZEWSKI KAMIL Bydgoszcz 1989 M20 00:28:45 00:31:55
445 1357 KŁOS LIDIA Papowo Biskupie SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 1974 K40 00:28:46 00:30:20
446 398 BURCHARDT MIRKA Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1952 K60 00:28:50 00:32:01
447 1163 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:28:53 00:31:55
448 35 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:28:53 00:31:58
449 231 KOTLĘGA AGATA Pruszcz Pomorski 1993 K20 00:28:53 00:30:37
450 654 KLIMEK ZBIGNIEW BYDGOSZCZ 1981 M30 00:28:56 00:32:09
451 1313 NALEWALSKA JUSTYNA Bydgoszcz SERCE TYBETU, WKURW_TEAM 1989 K20 00:28:58 00:32:06
452 160 PERA MAREK Bydgoszcz 1983 M30 00:29:01 00:32:11
453 579 SOSNOWSKA DOROTA Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1978 K40 00:29:09 00:33:41
454 88 SOCHA JUSTYNA Murowaniec 1988 K30 00:29:10 00:30:57
455 1138 KOCHAŃSKA WIOLETTA Paterek 1976 K40 00:29:12 00:30:56
456 627 IWANOWSKI JAKUB Gdańsk 1987 M30 00:29:16 00:33:52
457 211 POTRZEBOWSKI MAREK Bydgoszcz DEAF I #B3K 1983 M30 00:29:16 00:30:57
458 584 MOSKWA ANNA Łochowo 1979 K30 00:29:17 00:32:19
459 147 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ NIEMCZ-RUN 1952 M60 00:29:17 00:30:55
460 1028 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K20 00:29:19 00:32:32
461 1319 LEWANDOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1982 K30 00:29:20 00:33:54
462 1168 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:29:20 00:32:33
463 274 CHUDECKA BEATA Gródek 1979 K30 00:29:24 00:32:31
464 1120 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:27 00:32:45
465 95 SZUKALSKI PIOTR Bydgoszcz 1998 M20 00:29:31 00:32:45
466 243 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:29:32 00:34:05
467 1031 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota TEAM KUCYKI 1981 K30 00:29:32 00:32:37
468 1224 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz 1986 M30 00:29:34 00:32:43
469 646 AWIZEN ANTONI Bydgoszcz 1948 M60 00:29:37 00:32:39
470 120 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:29:39 00:32:46
471 545 STELMACH AGATA Gdańsk 1993 K20 00:29:42 00:34:16
472 1323 LIWOCH GRZEGORZ Osielsko 1967 M50 00:29:42 00:32:55
473 324 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:29:43 00:32:48
474 647 DRESLERSKA AGNIESZKA Białe Błota 1984 K30 00:29:46 00:32:50
475 30 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K20 00:29:49 00:34:23
476 323 JASIAK JOANNA Solec Kujawski 1983 K30 00:29:50 00:33:03
477 23 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:50 00:34:24
478 145 KUBOWICZ - KAMIŃSKA HANNA Niemcz WKURW_TEAM 1986 K30 00:29:52 00:33:04
479 1208 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:29:53 00:33:02
480 92 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1986 M30 00:29:54 00:32:59
481 1101 SOBCZAK ANNA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1984 K30 00:29:55 00:33:02
482 291 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:55 00:33:10
483 1059 STĘPNIAK KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN4FUN 1978 M40 00:29:56 00:33:01
484 1314 STĘPNIAK PAULINA Bydgoszcz RUN4FUN 1978 K40 00:29:56 00:33:01
485 487 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:29:56 00:33:06
486 1341 ŚPICA DOROTA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1967 K50 00:29:57 00:33:12
487 1190 KULCZYŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1964 K50 00:29:57 00:33:14
488 337 KUCZMA MONIKA Osielsko TRISPACE 1980 K30 00:29:59 00:33:07
489 248 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:30:03 00:33:16
490 642 STĘPIEŃ ROKSANA Bydgoszcz 1993 K20 00:30:05 00:33:18
491 593 KLIMEK JUSTYNA BYDGOSZCZ 1985 K30 00:30:05 00:33:17
492 258 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:30:09 00:33:23
493 397 GRZĘDZICKA MARTA Bydgoszcz 1987 K30 00:30:13 00:33:19
494 55 WOŹNIACKA BEATA Solec Kujawski FUNDACJA JEKO 1965 K50 00:30:17 00:33:20
495 401 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K20 00:30:25 00:33:28
496 172 RYTLEWSKA ALICJA Lubiewo 1995 K20 00:30:33 00:33:50
497 1310 LEMIEŻ ANDRZEJ BYDGOSZCZ KEEEPER 1977 M40 00:30:35 00:33:43
498 1241 KOLASIŃSKA EDYTA Bydgoszcz GREMLINKI 1978 K40 00:30:35 00:33:47
499 1069 KOCZWARA KATARZYNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1987 K30 00:30:37 00:33:45
500 1247 SOBIERAJSKI ŁUKASZ Aleksandrów Kujawski WSPR BYDGOSZCZ 1992 M20 00:30:44 00:33:55
501 56 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA Bydgoszcz 1980 K30 00:30:50 00:34:01
502 242 ZAGOZDZON WIOLETA Solec kujawski SOLECCY BIEGACZE 1984 K30 00:30:50 00:34:08
503 609 KAROW ALEKSANDRA MUROWANIEC 1976 K40 00:30:54 00:33:57
504 165 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW Osie 1957 M60 00:30:55 00:35:28
505 1259 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M30 00:30:57 00:34:06
506 1103 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:30:57 00:35:33
507 294 MATCZYNSKA AGNIESZKA Potulice RUNNERS TEAM CS GROUP 1982 K30 00:31:00 00:34:03
508 190 GONCERZEWICZ MARIONA Bydgoszcz 1984 K30 00:31:01 00:34:09
509 1150 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:31:05 00:32:57
510 1007 CZERENKIEWICZ MAGDALENA Bydgoszcz 1990 K20 00:31:06 00:35:41
511 1303 BONIECKI ŁUKASZ Bydgoszcz KEEEPER 1980 M30 00:31:12 00:34:15
512 565 PESTKA ANNA BYDGOSZCZ 1983 K30 00:31:12 00:34:22
513 1331 KOWALCZYK VIOLETTA Niemcz KEEEPER 1974 K40 00:31:13 00:32:53
514 1174 IWANEK DOMINIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 K30 00:31:16 00:35:52
515 1045 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:31:20 00:34:35
516 1281 DRAUS TOMASZ Bydgoszcz 1981 M30 00:31:22 00:35:54
517 1008 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:31:23 00:36:00
518 1064 MIŁKOWSKA MONIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:31:26 00:34:35
519 1061 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:31:33 00:33:13
520 252 TRUŚ KAROLINA OSIELSKO 1983 K30 00:31:37 00:34:56
521 132 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:31:38 00:34:48
522 276 DZIERŻANOWSKA MARTA Złotniki Kujawskie SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM BYDGOSZCZ 1995 K20 00:31:38 00:34:47
523 29 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30 00:31:40 00:36:15
524 1037 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:31:46 00:34:49
525 1377 PREDER BARTOSZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:31:46 00:35:05
526 1113 KASPERSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1975 M40 00:31:53 00:35:03
527 433 APTOWICZ DAMIAN Bydgoszcz 1994 M20 00:31:55 00:35:08
528 1100 TALAR MAGDALENA Bydgoszcz CB163 1979 K30 00:31:56 00:35:09
529 352 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:31:58 00:32:01
530 396 BRZEZIŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1987 K30 00:31:58 00:35:04
531 1243 NOWAKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz BRAK 1978 K40 00:32:01 00:36:34
532 467 DANIELEK ADAM Bydgoszcz BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! 1978 M40 00:32:03 00:36:36
533 44 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz SPORT FAKTORY 1957 K60 00:32:10 00:36:43
534 1278 KOSZOWSKA ANIA Bydgoszcz 1982 K30 00:32:15 00:36:52
535 1230 SKIBIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1989 K20 00:32:16 00:35:31
536 480 GLAZA ALEKSANDRA Ciele UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1974 K40 00:32:20 00:35:23
537 533 ŚLĄSKA ANGELIKA Świecie SAMA SOBIE 1985 K30 00:32:24 00:35:33
538 526 PYRA-KUCZYŃSKA MARZENA Jeżewo 1976 K40 00:32:24 00:35:33
539 1356 GRZYBOWSKA ALICJA Bydgoszcz BYLE DO METY 1987 K30 00:32:25 00:34:04
540 419 MICHALSKI PIOTR Bydgoszcz 1990 M20 00:32:26 00:37:01
541 559 KUBICZEK PAWEŁ Maksymilianowo 1972 M40 00:32:27 00:37:00
542 1271 ROGALSKA MARCELINA Bydgoszcz 1991 K20 00:32:27 00:37:01
543 451 BĄCZKOWSKA ELŻBIETA Świecie 1968 K50 00:32:28 00:37:01
544 1017 STACHOWSKI MICHAŁ Plebanka KONIEC SKŁADU 1982 M30 00:32:34 00:34:18
545 1006 KONDRATOWICZ AGNIESZKA Wąbrzeźno KONIEC SKŁADU 1982 K30 00:32:38 00:34:21
546 343 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:32:47 00:34:28
547 233 GWIZDAŁA KATARZYNA Gruczno 1973 K40 00:32:48 00:34:32
548 139 ROBAKOWSKI WALDEMAR Bydgoszcz PACTUM 1974 M40 00:32:50 00:37:22
549 138 PLUCIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz PACTUM 1977 K40 00:32:50 00:37:22
550 457 NOWAKOWSKA MARTA Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1987 K30 00:32:53 00:34:35
551 152 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:32:54 00:37:25
552 1212 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:33:17 00:37:50
553 1315 LEMAŃCZYK ZYGMUNT Niemcz B3K 1970 M40 00:33:17 00:37:51
554 273 WRUK JUSTYNA gródek 1972 K40 00:33:32 00:36:39
555 1129 BIERYT MAGDALENA Bydgoszcz POLIFAX 1990 K20 00:33:49 00:37:03
556 131 ZUPA MARTYNA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1996 K20 00:33:53 00:38:24
557 158 KANIEWSKA ASIA Bydgoszcz 1984 K30 00:33:58 00:38:30
558 1042 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:34:16 00:37:33
559 1044 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:34:36 00:39:13
560 1292 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K50 00:34:44 00:38:00
561 522 WYSOCKA PAULINA Bydgoszcz 1990 K20 00:34:48 00:37:52
562 1141 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 00:34:53 00:39:33
563 635 POGORZELSKA BOGUSIA Wieczfnia Kościelna 1977 K40 00:34:53 00:39:33
564 63 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:34:55 00:38:07
565 536 GRABOWSKA ILONA Bydgoszcz WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1980 K30 00:35:04 00:38:16
566 167 BĄK BOGDAN Bydgoszcz - 1954 M60 00:35:15 00:38:22
567 1004 KONIEC PIOTR Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1977 M40 00:35:41 00:35:41
568 637 PAZDERSKA ALEKSANDRA Potulice 1981 K30 00:35:52 00:38:56
569 1237 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:36:13 00:40:45
570 1206 KUCHARSKI MAREK Bydgoszcz 1954 M60 00:37:03 00:41:42
571 594 ROSICZYN KAROLINA BYDGOSZCZ 1990 K20 00:37:10 00:40:22
572 191 BEDNARCZYK JOANNA Czarnowo AXA RUNNING TEAM 1980 K30 00:37:21 00:42:01
573 279 NUNZEK AGNIESZKA Bydgoszcz ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1974 K40 00:37:22 00:42:02
574 1262 KAWA MARCIN Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40 00:37:24 00:42:01
575 278 TOKARSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1976 K40 00:37:38 00:40:45
576 496 WILCZEWSKA MONIKA Torun WOLFPACK 1982 K30 00:37:53 00:42:29
577 608 GACEK MIROSŁAW NIEMCZ 1959 M50 00:38:34 00:41:41
578 607 GACEK PAULINA NIEMCZ 1971 K40 00:38:34 00:41:40
579 471 CICHA IRENA Bydgoszcz 1955 K60 00:38:43 00:43:19
580 610
1024*
STĘPKOWSKA IZABELA Bydgoszcz 1974 K40 00:38:45 00:40:29
581 193 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA Bydgoszcz CS GROUP RUNNERS TEAM 1989 K20 00:39:49 00:44:29
582 645 RYBKA ALDONA Zielonka ŻÓŁTOKRÓLEWSCY #B3K 1976 K40 00:40:05 00:44:46
583 262 PASIEKA MAGDA Mrocza MAM TĘ MOC 1981 K30 00:40:07 00:44:46
584 504 PASIEKA TOMASZ Mrocza KZR LOK NAKŁO / BIEGIEMPRZEZPOLA.PL 1976 M40 00:40:07 00:44:46
585 644 RATAJCZAK AURELIA Bydgoszcz ŻOŁTOKROLEWSCY 1981 K30 00:40:08 00:44:49
586 1046 WIŚNIEWSKA EWA Mrocza 1968 K50 00:40:10 00:44:49
587 1080 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA Mrocza 2000 K16 00:40:11 00:44:48
588 316 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:42:10 00:46:51
589 1349 ŁUKASZEWSKI JACEK Bydgoszcz 1969 M40 00:42:41 00:47:23
590 1054 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz 1951 K60 00:43:02 00:47:42
591 27 LEJB AGNIESZKA Bydgoszcz RUN4FUN 1989 K20 00:43:47 00:48:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni