z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 4

23.02.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 160 SIERACKI SEBASTIAN Inowrocław AZS UKW BYDGOSZCZ 1989 M20 00:17:27 00:17:27
2 222 KABAT DAMIAN Bydgoszcz SL WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 1989 M20 00:17:28 00:17:28
3 139 SIERACKI KAMIL Inowrocław 1988 M20 00:17:29 00:17:29
4 99 RACZYŃSKI MIKOŁAJ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1992 M20 00:17:48 00:17:48
5 185 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M40 00:17:57 00:17:57
6 178 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO 1979 M30 00:18:31 00:18:31
7 192 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 4RUN TEAM PIŁA 1985 M20 00:18:35 00:18:35
8 83 JENDRYKA MAREK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1963 M40 00:18:37 00:18:37
9 162
568*
CZECHOWICZ MILOSZ Piła UKS SPORTOWIEC PIŁA 1993 M16 00:18:46 00:18:46
10 51 LUTOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:18:46 00:18:46
11 262 SOSNOWSKI MATEUSZ mrocza UKS "CENTER" ZSCKR SYPNIEWO 1995 M16 00:19:01 00:19:01
12 148 LIBERA MAKSYMILIAN Bydgoszcz IV LO BYDGOSZCZ 1996 M16 00:19:28 00:19:28
13 131 HORODYSKI PIOTR Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M20 00:19:28 00:19:28
14 68 CZYŻEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1970 M40 00:19:30 00:19:30
15 88 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz ESPADON 1979 M30 00:19:29 00:19:32
16 263 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz 1992 M20 00:19:39 00:19:39
17 182 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:19:41 00:19:42
18 238 ZACHWIEJA PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TRI-ELANA 1978 M30 00:19:44 00:19:45
19 231 DĘBIŃSKI DANIEL Osielsko 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1980 M30 00:19:55 00:19:55
20 196 MAJKA MARIUSZ Świecie I LO ŚWIECIE 1968 M40 00:20:15 00:20:15
21 102 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZ 1972 M40 00:20:29 00:20:29
22 237 MAJKA KAROL Głogówko Królewskie ZSM ŚWIECIE 1995 M16 00:20:35 00:20:36
23 73 DOLNY TOMASZ Wilcze HARNASRUN.PL 1974 M30 00:20:37 00:20:37
24 156 KŁOPOCKI JAN Bydgoszcz 1991 M20 00:20:47 00:20:54
25 72 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:20:59 00:20:59
26 79 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice KB ŁAPKA 1971 M40 00:21:05 00:21:06
27 203 KLÓSKA FABIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:21:08 00:21:08
28 269 ŁATA MARCIN Tarnów CM UMK 1993 M16 00:21:11 00:21:17
29 210 KĘSKA MICHAŁ Świecie I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:21:23 00:21:23
30 209 TARGACZEWSKI PATRYK Laskowice 1995 M16 00:21:24 00:21:24
31 214 EJSMONT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ PILSKI SPORT 1977 M30 00:21:21 00:21:25
32 136 MEYER MAREK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:26 00:21:26
33 221 ŁOBODA KAROL Bydgoszcz 1984 M20 00:21:30 00:21:30
34 130 SEROCKI ZBIGNIEW Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1964 M40 00:21:31 00:21:32
35 134 POPŁAWSKA OLIWIA Bydgoszcz KB ŁAPKA 1985 K20 00:21:34 00:21:34
36 70 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M50 00:21:38 00:21:38
37 144 ZBOIŃSKI FILIP Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:21:40 00:21:40
38 155 ŚWIĄTKOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1993 M16 00:21:44 00:21:44
39 159 STRZAŁKA ROBERT Bydgoszcz ZS NR5 MS 1982 M30 00:21:42 00:21:46
40 112 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START! 1975 M30 00:21:47 00:21:51
41 219 RADOWSKA HELENA BYDGOSZCZ 1966 K40 00:21:52 00:21:52
42 6 MROZIK ADAM Bydgoszcz KB ŁAPKA 1971 M40 00:21:52 00:21:52
43 267 WENDA MAREK Sypniewo UKS "CENTER" ZSCKR SYPNIEWO 1996 M16 00:21:58 00:21:59
44 60 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:59 00:21:59
45 174 GUZIK GRZEGORZ Bydgoszcz ING 1977 M30 00:22:02 00:22:02
46 7 PORĘBA AREK Osielsko 1975 M30 00:22:06 00:22:06
47 125 JANICKI MARIUSZ Kruszyn 1973 M30 00:22:07 00:22:07
48 167 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz TEAM ZIENKIEWICZ 1972 M40 00:22:08 00:22:08
49 122 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M50 00:22:09 00:22:10
50 76 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ FIT-MAX BYDGOSZCZ 1965 M40 00:22:08 00:22:12
51 204 PARUCKI PAWEŁ Bydgoszcz 1989 M20 00:22:16 00:22:17
52 89 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1976 M30 00:22:17 00:22:17
53 101 WYRZYKOWSKI MATEUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:22:17 00:22:17
54 244 NALEWALSKI MAREK Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1995 M16 00:22:18 00:22:18
55 65 HOC MAREK Bydgoszcz LEGE ARTIS 1978 M30 00:22:18 00:22:18
56 57 BUDZIK IREK Bydgoszcz KB ŁAPKA 1972 M40 00:22:24 00:22:24
57 84 PODKÓWKA ZBIGNIEW Bydgoszcz 1960 M50 00:22:29 00:22:29
58 150 KANIEWSKI LUKASZ Bydgoszcz HTNS BYDGOSZCZ 1981 M30 00:22:33 00:22:33
59 108 NAGÓRSKA ELŻBIETA Łochowice KB ŁAPKA 1975 K30 00:22:34 00:22:35
60 188 WILL MARCIN Bydgoszcz LEGE ARTIS 1977 M30 00:22:37 00:22:37
61 195 LUZAK SZYMON Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:23:00 00:23:00
62 10 CIEPŁOWSKI ROBERT Bydgoszcz IPA BYDGOSZCZ 1977 M30 00:23:12 00:23:12
63 93 MALINOWSKI ARTUR Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1962 M50 00:23:15 00:23:16
64 66 LEWICKI ARTUR Bydgoszcz LEGE ARTIS 1972 M40 00:23:17 00:23:17
65 270
857*
KOŁODZIEJSKI JAREK Poznań FUNDACJA RAK-OFF 1976 M30 00:23:18 00:23:18
66 164 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz SEGA SERWIS RUNNING TEAM 1978 M30 00:23:16 00:23:22
67 100 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1960 M50 00:23:23 00:23:25
68 258 ŁUGOWSKI TOMASZ Bydgoszcz BIL BIEGA 1979 M30 00:23:21 00:23:26
69 115 MAREK WOJCIECH Bydgoszcz 1974 M30 00:23:33 00:23:33
70 248 KUJAWA PIOTR Bydgoszcz 1970 M40 00:23:47 00:23:50
71 109 OSZUBSKI KAZIMIERZ BYDGOSZCZ 1973 M30 00:23:50 00:23:50
72 58 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1964 M40 00:23:47 00:23:53
73 106 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1958 M50 00:23:56 00:23:59
74 103 DREWS GRZEGORZ Bydgoszcz 1975 M30 00:24:04 00:24:04
75 128 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:24:04 00:24:06
76 69 WRÓBLEWSKA DAGMARA Bydgoszcz MARATOŃCZYKA ELEKTRONIK 1980 K30 00:24:23 00:24:23
77 137 TRZCIŃSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz 1957 M50 00:24:29 00:24:29
78 53 ZAGOŻDŻON PIOTR Bydgoszcz 1970 M40 00:24:30 00:24:36
79 271 WIERZBANOWSKI DANIEL Grudziądz 1977 M30 00:24:45 00:24:45
80 170 BIELAWSKI ROLAND bydgoszcz 1967 M40 00:24:47 00:24:47
81 132 ORŁOWSKI JANUSZ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:24:51 00:24:55
82 4 KUBIK TOMASZ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1982 M30 00:25:17 00:25:25
83 118 RASZLIŃSKA MARIOLA Bydgoszcz 1969 K40 00:25:23 00:25:29
84 9 SKURCZYŃSKA IZABELA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ 1971 K40 00:25:22 00:25:29
85 177 OLKOWSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz 1954 M50 00:25:26 00:25:33
86 194 PIWECKI WIESŁAW Bydgoszcz BBL/BIEGAJ Z NAMI 1964 M40 00:25:33 00:25:39
87 96 BISIOREK ROBERT Bydgoszcz KB ŁAPKA 1989 M20 00:25:32 00:25:40
88 61 KOSIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1980 M30 00:25:32 00:25:40
89 212 WARYLEWSKI DARIUSZ Łochowice GALA24.PL TEAM 1974 M30 00:25:50 00:25:53
90 230 WRÓBEL TOMASZ Świecie ABSOLUTNY AMATOR 1973 M30 00:25:54 00:25:58
91 141 SEROCKA DANUTA Grudziądz LZSZSP SPARTA ŁASIN 1971 K40 00:25:59 00:25:59
92 117 PERLIK GRZEGORZ Bydgoszcz 1955 M50 00:26:06 00:26:09
93 95 URBAŃSKA EMILIA Łochowice GALA24.PL 1979 K30 00:26:17 00:26:20
94 52 STANGRECKI DAREK Bydgoszcz 1983 M20 00:26:19 00:26:23
95 86 MATYSZKIEWICZ TOMASZ Białe Błota 1980 M30 00:26:21 00:26:25
96 190 SIMINSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1979 M30 00:26:36 00:26:45
97 189 GRAJEK PAWEŁ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ/KB ŁAPKA 1972 M40 00:26:46 00:26:49
98 149 LIBERA ARKADIUSZ Bydgoszcz 1966 M40 00:26:54 00:27:01
99 147 BYKOWSKI JERZY Bydgoszcz 1961 M50 00:26:59 00:27:05
100 5 WALCZEWSKI MIŚ TORUŃ ARKA GDYNIA 1973 M30 00:27:01 00:27:07
101 121 BAŁYS KRZYSZTOF Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:27:14 00:27:14
102 266 DOMARACKI WOJCIECH Bydgoszcz POLWELL BIEGA 1985 M20 00:27:17 00:27:22
103 235 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K30 00:27:22 00:27:26
104 129 MROCZEK FILIP Bydgoszcz LEGE ARTIS 1986 M20 00:27:26 00:27:26
105 138 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz OCULUS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:27:28 00:27:35
106 55 CZAPLEWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1986 K20 00:27:54 00:27:59
107 187 SIEŃSKI JACEK Niemcz 1963 M40 00:27:56 00:28:00
108 74 MAREK MAGDALENA Kraków 1975 K30 00:27:55 00:28:01
109 105 KURZEJA ŁUKASZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:28:07 00:28:07
110 191 ANDERSOHN PAWEL Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1976 M30 00:28:09 00:28:09
111 273 TWOREK ANETA Bydgoszcz AZS BYDGOSZCZ 1987 K20 00:28:20 00:28:20
112 200 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz 1973 M30 00:28:18 00:28:26
113 110 MARSZELSKA DOROTA Bydgoszcz LEGE ARTIS 1981 K30 00:28:52 00:29:00
114 87 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K50 00:29:15 00:29:17
115 97 JURCZYK ARTUR Bydgoszcz KLUB BIEGACZA ŁAPKA, BIEGAMBOLUBIĘ BYDGOSZCZ 1971 M40 00:29:22 00:29:26
116 98 JURCZYK ANNA Bydgoszcz KLUB BIEGACZA ŁAPKA, BIEGAMBOLUBIĘ BYDGOSZCZ 1975 K30 00:29:23 00:29:26
117 264 KĘDZIERSKA MAŁGORZATA Łochowice 1990 K20 00:30:15 00:30:15
118 133 ROZMARYNOWSKA KAROLINA Chojnice 1976 K30 00:30:28 00:30:32
119 107 GRUDZINA PIOTR SOLEC KUJAWSKI 1968 M40 00:30:52 00:31:00
120 206 CEJKO SŁAWOMIR Bydgoszcz BIEGAM BO LUBIĘ - BYDGOSZCZ 1976 M30 00:30:57 00:31:02
121 198 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60+ 00:31:14 00:31:14
122 11 SZTAJNERT SEBASTIAN BYDGOSZCZ 1983 M20 00:32:03 00:32:10
123 208 KUTA JAKUB Gruczno I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:32:21 00:32:28
124 113 PILECKI GUSTAW Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1946 M60+ 00:33:19 00:33:24
125 224 FOT IWONA KOWALE 1978 K30 00:35:35 00:35:42
126 255 ANDERSOHN AGNIESZKA BYDGOSZCZ 1979 K30 00:36:17 00:36:24
127 123 GLASNER RAFAŁ Bydgoszcz WEEKENDOWY BIEGACZ 1976 M30 00:37:37 00:37:42
128 124 KOCH-GLASNER MAGDALENA Bydgoszcz WEEKENDOWY BIEGACZ 1985 K20 00:37:37 00:37:42
129 184 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M50 00:41:51 00:41:53
130 8 GALLA RYSZARD BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ 1946 M60+ 00:41:52 00:41:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni