Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 4

23.02.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 160 SIERACKI SEBASTIAN Inowrocław AZS UKW BYDGOSZCZ 1989 M20 00:17:27 00:17:27
2 222 KABAT DAMIAN Bydgoszcz SL WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 1989 M20 00:17:28 00:17:28
3 139 SIERACKI KAMIL Inowrocław 1988 M20 00:17:29 00:17:29
4 99 RACZYŃSKI MIKOŁAJ Warszawa BBL BYDGOSZCZ 1992 M20 00:17:48 00:17:48
5 185 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M40 00:17:57 00:17:57
6 178 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO 1979 M30 00:18:31 00:18:31
7 192 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 4RUN TEAM PIŁA 1985 M20 00:18:35 00:18:35
8 83 JENDRYKA MAREK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1963 M40 00:18:37 00:18:37
9 162
568*
CZECHOWICZ MILOSZ Piła UKS SPORTOWIEC PIŁA 1993 M16 00:18:46 00:18:46
10 51 LUTOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:18:46 00:18:46
11 262 SOSNOWSKI MATEUSZ mrocza UKS "CENTER" ZSCKR SYPNIEWO 1995 M16 00:19:01 00:19:01
12 148 LIBERA MAKSYMILIAN Bydgoszcz IV LO BYDGOSZCZ 1996 M16 00:19:28 00:19:28
13 131 HORODYSKI PIOTR Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M20 00:19:28 00:19:28
14 68 CZYŻEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1970 M40 00:19:30 00:19:30
15 88 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz ESPADON 1979 M30 00:19:29 00:19:32
16 263 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz 1992 M20 00:19:39 00:19:39
17 182 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:19:41 00:19:42
18 238 ZACHWIEJA PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TRI-ELANA 1978 M30 00:19:44 00:19:45
19 231 DĘBIŃSKI DANIEL Osielsko 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1980 M30 00:19:55 00:19:55
20 196 MAJKA MARIUSZ Świecie I LO ŚWIECIE 1968 M40 00:20:15 00:20:15
21 102 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZ 1972 M40 00:20:29 00:20:29
22 237 MAJKA KAROL Głogówko Królewskie ZSM ŚWIECIE 1995 M16 00:20:35 00:20:36
23 73 DOLNY TOMASZ Wilcze HARNASRUN.PL 1974 M30 00:20:37 00:20:37
24 156 KŁOPOCKI JAN Bydgoszcz 1991 M20 00:20:47 00:20:54
25 72 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:20:59 00:20:59
26 79 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice KB ŁAPKA 1971 M40 00:21:05 00:21:06
27 203 KLÓSKA FABIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:21:08 00:21:08
28 269 ŁATA MARCIN Lublin CM UMK 1993 M16 00:21:11 00:21:17
29 210 KĘSKA MICHAŁ Świecie I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:21:23 00:21:23
30 209 TARGACZEWSKI PATRYK Laskowice 1995 M16 00:21:24 00:21:24
31 214 EJSMONT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ PILSKI SPORT 1977 M30 00:21:21 00:21:25
32 136 MEYER MAREK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:26 00:21:26
33 221 ŁOBODA KAROL Bydgoszcz 1984 M20 00:21:30 00:21:30
34 130 SEROCKI ZBIGNIEW Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1964 M40 00:21:31 00:21:32
35 70 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M50 00:21:38 00:21:38
36 144 ZBOIŃSKI FILIP Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M20 00:21:40 00:21:40
37 155 ŚWIĄTKOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1993 M16 00:21:44 00:21:44
38 159 STRZAŁKA ROBERT Bydgoszcz ZS NR5 MS 1982 M30 00:21:42 00:21:46
39 112 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START! 1975 M30 00:21:47 00:21:51
40 6 MROZIK ADAM Bydgoszcz KB ŁAPKA 1971 M40 00:21:52 00:21:52
41 267 WENDA MAREK Sypniewo UKS "CENTER" ZSCKR SYPNIEWO 1996 M16 00:21:58 00:21:59
42 60 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:59 00:21:59
43 174 GUZIK GRZEGORZ Bydgoszcz ING 1977 M30 00:22:02 00:22:02
44 7 PORĘBA AREK Osielsko 1975 M30 00:22:06 00:22:06
45 125 JANICKI MARIUSZ Kruszyn 1973 M30 00:22:07 00:22:07
46 167 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz TEAM ZIENKIEWICZ 1972 M40 00:22:08 00:22:08
47 122 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M50 00:22:09 00:22:10
48 76 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ FIT-MAX BYDGOSZCZ 1965 M40 00:22:08 00:22:12
49 204 PARUCKI PAWEŁ Bydgoszcz 1989 M20 00:22:16 00:22:17
50 89 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1976 M30 00:22:17 00:22:17
51 101 WYRZYKOWSKI MATEUSZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:22:17 00:22:17
52 244 NALEWALSKI MAREK Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1995 M16 00:22:18 00:22:18
53 65 HOC MAREK Bydgoszcz LEGE ARTIS 1978 M30 00:22:18 00:22:18
54 57 BUDZIK IREK Bydgoszcz KB ŁAPKA 1972 M40 00:22:24 00:22:24
55 84 PODKÓWKA ZBIGNIEW Bydgoszcz 1960 M50 00:22:29 00:22:29
56 150 KANIEWSKI LUKASZ Bydgoszcz HTNS BYDGOSZCZ 1981 M30 00:22:33 00:22:33
57 188 WILL MARCIN Bydgoszcz LEGE ARTIS 1977 M30 00:22:37 00:22:37
58 195 LUZAK SZYMON Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:23:00 00:23:00
59 10 CIEPŁOWSKI ROBERT Bydgoszcz IPA BYDGOSZCZ 1977 M30 00:23:12 00:23:12
60 93 MALINOWSKI ARTUR Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1962 M50 00:23:15 00:23:16
61 66 LEWICKI ARTUR Bydgoszcz LEGE ARTIS 1972 M40 00:23:17 00:23:17
62 270
857*
KOŁODZIEJSKI JAREK Poznań FUNDACJA RAK-OFF 1976 M30 00:23:18 00:23:18
63 164 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz SEGA SERWIS RUNNING TEAM 1978 M30 00:23:16 00:23:22
64 100 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1960 M50 00:23:23 00:23:25
65 258 ŁUGOWSKI TOMASZ Bydgoszcz BIL BIEGA 1979 M30 00:23:21 00:23:26
66 115 MAREK WOJCIECH Bydgoszcz 1974 M30 00:23:33 00:23:33
67 248 KUJAWA PIOTR Bydgoszcz 1970 M40 00:23:47 00:23:50
68 109 OSZUBSKI KAZIMIERZ BYDGOSZCZ 1973 M30 00:23:50 00:23:50
69 58 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1964 M40 00:23:47 00:23:53
70 106 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1958 M50 00:23:56 00:23:59
71 103 DREWS GRZEGORZ Bydgoszcz 1975 M30 00:24:04 00:24:04
72 128 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M30 00:24:04 00:24:06
73 137 TRZCIŃSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz 1957 M50 00:24:29 00:24:29
74 53 ZAGOŻDŻON PIOTR Bydgoszcz 1970 M40 00:24:30 00:24:36
75 271 WIERZBANOWSKI DANIEL Grudziądz 1977 M30 00:24:45 00:24:45
76 170 BIELAWSKI ROLAND bydgoszcz 1967 M40 00:24:47 00:24:47
77 132 ORŁOWSKI JANUSZ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:24:51 00:24:55
78 4 KUBIK TOMASZ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1982 M30 00:25:17 00:25:25
79 177 OLKOWSKI EUGENIUSZ Bydgoszcz 1954 M50 00:25:26 00:25:33
80 194 PIWECKI WIESŁAW Bydgoszcz BBL/BIEGAJ Z NAMI 1964 M40 00:25:33 00:25:39
81 96 BISIOREK ROBERT Bydgoszcz KB ŁAPKA 1989 M20 00:25:32 00:25:40
82 61 KOSIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KB ŁAPKA 1980 M30 00:25:32 00:25:40
83 212 WARYLEWSKI DARIUSZ Łochowice GALA24.PL TEAM 1974 M30 00:25:50 00:25:53
84 230 WRÓBEL TOMASZ Świecie ABSOLUTNY AMATOR 1973 M30 00:25:54 00:25:58
85 117 PERLIK GRZEGORZ Bydgoszcz 1955 M50 00:26:06 00:26:09
86 52 STANGRECKI DAREK Bydgoszcz 1983 M20 00:26:19 00:26:23
87 86 MATYSZKIEWICZ TOMASZ Białe Błota 1980 M30 00:26:21 00:26:25
88 190 SIMINSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1979 M30 00:26:36 00:26:45
89 189 GRAJEK PAWEŁ Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ/KB ŁAPKA 1972 M40 00:26:46 00:26:49
90 149 LIBERA ARKADIUSZ Bydgoszcz 1966 M40 00:26:54 00:27:01
91 147 BYKOWSKI JERZY Bydgoszcz 1961 M50 00:26:59 00:27:05
92 5 WALCZEWSKI MIŚ TORUŃ ARKA GDYNIA 1973 M30 00:27:01 00:27:07
93 121 BAŁYS KRZYSZTOF Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:27:14 00:27:14
94 266 DOMARACKI WOJCIECH Bydgoszcz POLWELL BIEGA 1985 M20 00:27:17 00:27:22
95 129 MROCZEK FILIP Bydgoszcz LEGE ARTIS 1986 M20 00:27:26 00:27:26
96 138 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz OCULUS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:27:28 00:27:35
97 187 SIEŃSKI JACEK Niemcz 1963 M40 00:27:56 00:28:00
98 105 KURZEJA ŁUKASZ Bydgoszcz ELEKTRONIK BYDGOSZCZ 1993 M16 00:28:07 00:28:07
99 191 ANDERSOHN PAWEL Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1976 M30 00:28:09 00:28:09
100 200 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz 1973 M30 00:28:18 00:28:26
101 97 JURCZYK ARTUR Bydgoszcz KLUB BIEGACZA ŁAPKA, BIEGAMBOLUBIĘ BYDGOSZCZ 1971 M40 00:29:22 00:29:26
102 107 GRUDZINA PIOTR SOLEC KUJAWSKI 1968 M40 00:30:52 00:31:00
103 206 CEJKO SŁAWOMIR Bydgoszcz BIEGAM BO LUBIĘ - BYDGOSZCZ 1976 M30 00:30:57 00:31:02
104 198 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60+ 00:31:14 00:31:14
105 11 SZTAJNERT SEBASTIAN BYDGOSZCZ 1983 M20 00:32:03 00:32:10
106 208 KUTA JAKUB Gruczno I LO ŚWIECIE 1995 M16 00:32:21 00:32:28
107 113 PILECKI GUSTAW Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1946 M60+ 00:33:19 00:33:24
108 123 GLASNER RAFAŁ Bydgoszcz WEEKENDOWY BIEGACZ 1976 M30 00:37:37 00:37:42
109 184 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M50 00:41:51 00:41:53
110 8 GALLA RYSZARD BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ 1946 M60+ 00:41:52 00:41:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni