Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 1

30.10.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 4 OCHAL PAWEL Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:15:30 00:15:30
2 6 BEDNAREK ADRIAN Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY / ADRIANBEDNAREK.PL 1990 M30 00:15:34 00:15:34
3 1059 WOLSKI JĘDRZEJ Mogilno MKL TLEN MOGILNO 2004 M16 00:15:37 00:15:37
4 1083 TOMASZEWSKI MILOSZ Toruń 1988 M30 00:15:41 00:15:41
5 7 KOTŁOWSKI BARTOSZ Bydgoszcz KOTŁOWSKIRUNTEAM 1992 M30 00:15:52 00:15:52
6 8 TULEJA JAKUB Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 M20 00:15:57 00:15:57
7 1069
459*
NALEWALSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1994 M20 00:16:02 00:16:03
8 1087 STOSIK MACIEJ Cekcyn CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:16:06 00:16:06
9 1086 CICHOWSKI KAMIL BYDGOSZCZ CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2006 M16 00:16:36 00:16:36
10 1095 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:16:42 00:16:44
11 5 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew PROFESJONALNI AMATORZY 1994 M20 00:16:50 00:16:50
12 12 OCHAL OLGA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1985 K30 00:17:01 00:17:01
13 330 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1993 M20 00:17:02 00:17:03
14 350 KUJAWA ZBIGNIEW Janowiec Wielkopolski TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1990 M30 00:17:02 00:17:03
15 362 GÓRECKI KUBA Dąbrowa MKL TLEN MOGILNO 2005 M16 00:17:24 00:17:25
16 248 MOSZCZYŃSKI WIKTOR Solec Kujawski 2003 M16 00:17:32 00:17:32
17 44 KOLMAJER RAFAŁ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:17:34 00:17:34
18 1091 GLUGLA MARIUSZ Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M40 00:17:43 00:17:44
19 69 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE 1983 M30 00:17:53 00:17:53
20 278 SAWIEŁAJC JAKUB Bydgoszcz TM IRON TEAM 1999 M20 00:17:57 00:17:57
21 1034 KRAIŃSKI MICHAŁ Śliwice 1983 M30 00:17:57 00:17:59
22 225 SZOT BARTOSZ Bydgoszcz 1984 M30 00:18:04 00:18:06
23 49 DEPTUŁA GRZEGORZ Osielsko VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZY 1979 M40 00:18:06 00:18:07
24 1057 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY / ADRIANBEDNAREK.PL 1986 M30 00:18:10 00:18:12
25 226 SZYSZKA MARIUSZ Bydgoszcz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1978 M40 00:18:11 00:18:13
26 79 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WTLENIE 1992 M30 00:18:16 00:18:17
27 416 RYMER JAKUB Bydgoszcz ERPLAST 1985 M30 00:18:18 00:18:18
28 369 OBRĘBSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:18:22 00:18:23
29 1062 SUTKOWY PAWEŁ Bydgoszcz 1986 M30 00:18:24 00:18:24
30 9 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M50 00:18:26 00:18:28
31 1053 MROTEK ANNA Sępólno Krajeńskie 1996 K20 00:18:29 00:18:29
32 284 MAŁACHA DAWID Żnin KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1995 M20 00:18:28 00:18:31
33 13 ROZPĘDZIK MARZENA Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2003 K16 00:18:42 00:18:42
34 107 PRZYBYTKOWSKI MAREK Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M30 00:18:42 00:18:45
35 1088 ŚMIERTKA MATEUSZ RUCEWO CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2006 M16 00:18:47 00:18:48
36 1065 BURDANOWSKI ADAM Bydgoszcz 1986 M30 00:18:51 00:18:52
37 1105 SZYMAŃSKI ADAM Tryszczyn 1985 M30 00:18:51 00:18:54
38 1076 FOGT MACIEJ Kruszyn CB163 1981 M40 00:18:52 00:18:57
39 90 STARZYŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1979 M40 00:18:53 00:18:58
40 417 KACZOR AGNIESZKA Debrzno KUJAWSCY RUNNERS 1989 K30 00:19:02 00:19:03
41 1092 SKRZECZEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz KOTLOWSKI RUN TEAM 1987 M30 00:19:04 00:19:04
42 1106 BRODALA MAKSYM Szubin UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2005 M16 00:19:04 00:19:04
43 153 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M30 00:19:04 00:19:05
44 181 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:19:04 00:19:05
45 137 TELEJKO ŁUKASZ Tryszczyn RUN BYDGOSZCZ 1994 M20 00:19:07 00:19:08
46 1054 SZYMAŃSKI PIOTR Gdynia 1993 M20 00:19:03 00:19:09
47 312 KANIEWSKI MAKSYMILIAN Zielonka UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2006 M16 00:19:12 00:19:12
48 1058 KRUBER KAROLINA Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY / ADRIANBEDNAREK.PL 1990 K30 00:19:13 00:19:13
49 420 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:19:13 00:19:15
50 39 KUROWSKI KAMIL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3GRAVITY 1985 M30 00:19:18 00:19:18
51 224 BIEGAŁA LESZEK Bydgoszcz LINGUA PRO 1978 M40 00:18:34 00:23:20
52 415 MEYER MACIEJ Bydgoszcz 1991 M30 00:18:50 00:20:23
53 1100 TOMECKI TEODOR Niwy TM IRON TEAM 1982 M40 00:19:18 00:19:23
54 10 MAIK DARIA Mrocza WTLENIE 1997 K20 00:19:19 00:19:20
55 145 MENDEL PATRYK Bydgoszcz TM IRON TEAM 1994 M20 00:19:20 00:19:21
56 430 MAŁKOWSKI BARTŁOMIEJ Osielsko TM IRON TEAM 1986 M30 00:19:20 00:19:25
57 1093 KIEDROWSKI JERZY Bydgoszcz 1993 M20 00:19:21 00:19:28
58 37 TOMCZYK AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1989 K30 00:19:24 00:19:25
59 138 WALKOWIAK PAWEŁ Bydgoszcz 1992 M30 00:19:26 00:19:29
60 257 BALCEREK MATEUSZ Bydgoszcz GASTRO SZEF 1986 M30 00:19:30 00:19:30
61 121 SZALA WOJCIECH Bydgoszcz KOTLOWSKIRUNTEAM 1996 M20 00:19:31 00:19:31
62 65 NAPIERAŁA MIKOŁAJ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1993 M20 00:19:32 00:19:37
63 157 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:19:33 00:19:33
64 440 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1979 M40 00:19:33 00:19:36
65 425 KUBIŃSKI JAKUB Bydgoszcz ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:19:34 00:19:39
66 213 TOMASZEWSKI WOJCIECH Torun TASMAN TEAM 1964 M50 00:19:41 00:19:43
67 1048 KWAŚNIEWSKI WALDEMAR Mrocza 1969 M50 00:19:43 00:19:48
68 215 WARSZAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1989 M30 00:19:44 00:19:45
69 340 ŁUKOMSKI MARCIN Bydgoszcz 1985 M30 00:19:47 00:20:04
70 1044 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 1980 K40 00:19:52 00:19:53
71 309 MEYER MAREK Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M50 00:19:54 00:19:55
72 63 PAWLIK STANISŁAW Osielsko 1965 M50 00:19:56 00:19:56
73 211 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz 1993 M20 00:19:56 00:19:59
74 1023 LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ Wyrzysk KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 1996 M20 00:19:57 00:19:59
75 35 JAGIEŁA ADAM Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1981 M40 00:20:05 00:20:08
76 43 DERING TOMASZ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M40 00:20:05 00:21:35
77 174 DOMISIEWICZ MICHAL Bydgoszcz 1994 M20 00:20:09 00:20:10
78 1102 WAULA EIRIK BYDGOSZCZ 1983 M30 00:20:10 00:21:44
79 428 NOWAK MICHAŁ Mogilno MKL TLEN MOGILNO 2002 M20 00:20:10 00:21:41
80 269 MORITZ RAFAŁ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1976 M40 00:20:12 00:20:17
81 30 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M60 00:20:12 00:20:13
82 1063 UMIŃSKI MARCIN Bydgoszcz WTLENIE 1991 M30 00:20:14 00:21:45
83 360 PAWŁOWSKI KAMIL Zielonka HABUBI SZMEH 1997 M20 00:20:14 00:20:19
84 1037 KOWALSKA AGATA Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K20 00:20:15 00:20:16
85 175 PISARSKI IGOR Bydgoszcz 1992 M30 00:20:20 00:20:24
86 214 IGNACZAK JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1981 M40 00:20:27 00:20:33
87 209 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:20:28 00:20:30
88 132 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:20:28 00:20:34
89 124 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M40 00:20:29 00:20:33
90 293 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:20:34 00:22:03
91 1019 PASZKIET REMIGIUSZ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1978 M40 00:20:38 00:22:09
92 258 PAŁKA MICHAŁ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1979 M40 00:20:40 00:20:45
93 1107 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz WZ RUN TEAM 1977 M40 00:20:40 00:20:41
94 196 KAPSA DAWID Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1978 M40 00:20:46 00:20:51
95 353 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M40 00:20:52 00:20:54
96 105 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:20:53 00:22:29
97 386 WOLSKI TOMASZ Myślęcinek BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM/WTLENIE 1990 M30 00:20:53 00:20:58
98 82 SAMBORSKI PIOTR Toruń WKURW_TEAM 1986 M30 00:20:53 00:20:55
99 24 KRZEWIŃSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1998 M20 00:20:53 00:21:00
100 344 WALDOWSKI DANIEL Bydgoszcz 1994 M20 00:20:56 00:20:58
101 1072 KRUCZKOWSKA MAGDALENA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1980 K40 00:21:00 00:21:07
102 233 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz 1977 M40 00:21:01 00:21:06
103 301 KALEK ARTUR Bydgoszcz TM IRON TEAM 1974 M40 00:21:11 00:21:17
104 432 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:14 00:21:17
105 1033 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M40 00:21:15 00:21:16
106 185 BYRTEK MARCIN Bydgoszcz TRIDROPSY 1977 M40 00:21:15 00:22:51
107 1070 DOMBROWSKI PATRYK Bydgoszcz 1990 M30 00:21:16 00:22:56
108 53 KEMPA JULIA Bydgoszcz CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 2005 K16 00:21:20 00:21:22
109 134 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz GMINA OSIELSKO 1969 M50 00:21:25 00:22:55
110 1114 KAMIŃSKI ŁUKASZ Niemcz 1985 M30 00:21:28 00:22:59
111 1108 MATEUSZCZYK DAWID Bydgoszcz 1984 M30 00:21:30 00:23:00
112 385 FILIPIAK JAKUB Rynarzewo 1% DLA DARII BIEL 1983 M30 00:21:35 00:21:40
113 1074 STELMACH PATRYCJA Bydgoszcz TEAM OCHAL 1991 K30 00:21:36 00:21:42
114 446 KSOBIAK JĘDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSKI KLUB SZTUK WALKI 2004 M16 00:21:38 00:23:27
115 444 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1984 K30 00:21:38 00:23:09
116 99 KABACIŃSKI JAROSŁAW Borówno 1983 M30 00:21:39 00:21:47
117 291 PRZEKWAS PAWEŁ Bydgoszcz 1991 M30 00:21:41 00:23:17
118 399 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz ZBORAŁATEAM 1990 M30 00:21:42 00:23:11
119 1056 BRZEZINSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1992 M30 00:21:43 00:23:15
120 381 CZYŻEWSKI DANIEL Barcin #SLIMAKIBARCIN 1995 M20 00:21:43 00:21:49
121 401 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M30 00:21:44 00:23:13
122 1020 KUJAWA ROGER BARCIN #SLIMAKIBARCIN 1972 M50 00:21:47 00:23:18
123 46 PIOTROWSKI DARIUSZ Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1979 M40 00:21:48 00:21:56
124 139 BARSZCZ KRZYSZTOF Bydgoszcz 1986 M30 00:21:55 00:21:58
125 1060 KASPRZYK ADRIANNA Osówiec 1995 K20 00:21:56 00:23:30
126 435 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1990 M30 00:21:56 00:23:26
127 186 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 M40 00:22:00 00:23:41
128 421 PASZKIEWICZ JAROSŁAW Tryszczyn EFINANSOWI 1974 M40 00:22:01 00:22:08
129 38 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:22:02 00:22:06
130 439 LEWANDOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz B4SPORT.PL 1979 M40 00:22:02 00:23:35
131 1002 JANIKOWSKA AWA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1990 K30 00:22:03 00:22:08
132 1039 MENDEL MAGDALENA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1991 K30 00:22:04 00:22:08
133 447 LIPIŃSKI SEBASTIAN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:08 00:23:42
134 25 ANTOSIK PATRYK Kcynia CSWLĄD POZNAŃ 1984 M30 00:22:10 00:22:15
135 34 ŁASSA ELIZA Bydgoszcz PARKA BIEGA 1996 K20 00:22:11 00:23:42
136 198 SUDOŁ PAWEŁ Barcin KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 2000 M20 00:22:11 00:23:46
137 241 PASIŃSKA ANGELIKA Chojnice 1990 K30 00:22:12 00:22:18
138 375 ROHDE PIOTR Bydgoszcz TM IRON TEAM 2006 M16 00:22:14 00:23:47
139 453 BINIAKOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:22:16 00:22:20
140 451 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1984 M30 00:22:17 00:23:47
141 118 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz TRIDROPSY 1970 M50 00:22:19 00:23:56
142 222 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:20 00:24:22
143 407 DERING HANIA Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K40 00:22:22 00:23:52
144 92 SZYCHOWSKI JAROSŁAW SICIENKO TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:22:22 00:23:55
145 294 KARCZEWSKI FILIP Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:22:24 00:23:58
146 351 BOIŃSKI BARTOSZ Bydgoszcz TM IRON TEAM 1988 M30 00:22:24 00:23:53
147 230 KLOSKA ANNA Czersk KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1999 K20 00:22:25 00:24:04
148 370 KRYSIŃSKI ADRIAN Bydgoszcz FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:22:26 00:24:01
149 220 ŻEGLICZ MAREK Białe Błota SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1995 M20 00:22:29 00:24:04
150 246 KOZŁOWSKI RAFAŁ Barcin KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1999 M20 00:22:29 00:24:05
151 433 MICHALEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LUCKY LUCK 1977 M40 00:22:29 00:22:35
152 398 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:22:29 00:22:34
153 263 FELINIAK DANIEL Bydgoszcz 1983 M30 00:22:31 00:22:39
154 1011 ŚWIĘCICKI ANDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:35 00:24:15
155 373 LEWANDOWSKI ARKADIUSZ Bydgoszcz 1992 M30 00:22:36 00:22:37
156 426 BIEL MAREK Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 00:22:36 00:22:42
157 172 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz GRUPA BIEGOWA AMATOR 1977 M40 00:22:36 00:24:07
158 405 PIEKUT ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1986 K30 00:22:38 00:24:10
159 122 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:22:38 00:24:09
160 1024 TRYBUŚ MATEUSZ Bydgoszcz 1990 M30 00:22:39 00:22:41
161 143 PAWŁOWSKI RADOSŁAW Zielonka 1967 M50 00:22:41 00:24:13
162 268 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:22:42 00:24:25
163 229 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M40 00:22:43 00:24:15
164 119 RYDLEWSKI MAREK Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M50 00:22:44 00:24:15
165 160 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE 1978 K40 00:22:45 00:24:17
166 411 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M50 00:22:51 00:22:58
167 341 KUBEŁ MARTA Bydgoszcz 1995 K20 00:22:51 00:24:28
168 146 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:22:51 00:24:23
169 1117
1159*
KAPUSTA MACIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:22:52 00:24:26
170 1085 STĘPIEŃ TOMASZ Jarużyn 1974 M40 00:22:53 00:24:24
171 32 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz PARKA BIEGA 1997 M20 00:22:55 00:24:27
172 422 CZACHOWSKI JACEK Bydgoszcz KS OPŁAWIEC SPARTAN 1983 M30 00:22:56 00:23:03
173 306 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:22:59 00:24:31
174 238 DRAUS KACPER Kruszyniec DRAUSIKI 2005 M16 00:23:00 00:24:32
175 36 MAZUR ŁUKASZ Bydgoszcz 1995 M20 00:23:04 00:24:39
176 28 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K40 00:23:04 00:23:17
177 47 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:23:04 00:24:38
178 376 ROHDE ŁUKASZ Bydgoszcz TM IRON TEAM 2005 M16 00:23:06 00:24:39
179 91 STEJKA MACIEJ Bydgoszcz 1973 M40 00:23:07 00:24:49
180 305 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1% DLA DARI BIEL 1973 M40 00:23:08 00:24:41
181 177 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M40 00:23:10 00:24:45
182 173 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1% DLA DARII BIEL 1977 M40 00:23:10 00:23:16
183 297 KREŃSKI TOMASZ Żołędowo TEAMOCHAL 1977 M40 00:23:11 00:23:13
184 242 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M40 00:23:12 00:24:44
185 277 ŻARLIŃSKA OLGA Bydgoszcz BIKE SALON TEAM 1992 K30 00:23:18 00:24:55
186 429 PAWLIK MAREK Pruszcz FARMVITA TEAM 1960 M60 00:23:19 00:24:51
187 418 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:23:20 00:24:58
188 1052 PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M30 00:23:25 00:23:33
189 62 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:23:25 00:24:55
190 329 BAGROWSKI MAREK Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M60 00:23:25 00:24:57
191 1079 FIGLER IWONA Niemcz TRISPACE/TREK 1972 K50 00:23:28 00:25:03
192 368 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:23:29 00:24:58
193 358 LIJEWSKA LIDIA Łochowo NASTĘPNY KROK TEAM 2000 K20 00:23:33 00:25:08
194 287 KĘDRA ANGELIKA Serock 1993 K20 00:23:33 00:25:10
195 195 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M60 00:23:35 00:25:10
196 200 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:23:37 00:25:19
197 240 WIECZOREK MICHAŁ Maksymilianowo 1994 M20 00:23:39 00:23:40
198 101 LULLA MICHAŁ Unisław 1977 M40 00:23:40 00:25:23
199 221 JABŁOŃSKI TOMASZ Łochowo ŁOCHOWO TEAM 1982 M40 00:23:41 00:25:16
200 1051 SIERADZKI MIŁOSZ Rozgarty 1976 M40 00:23:42 00:26:50
201 94 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:23:42 00:25:21
202 282 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M40 00:23:44 00:25:18
203 1038 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M60 00:23:45 00:25:25
204 457 JAWORSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1973 M40 00:23:47 00:23:54
205 290 GRECHUTA TOMASZ Bydgoszcz BKSZW 1983 M30 00:23:51 00:25:38
206 393 SOBAŃSKI MARIUSZ Bydgoszcz 1971 M50 00:23:53 00:23:58
207 259 MROTEK MARCIN Bydgoszcz 1989 M30 00:23:53 00:25:33
208 388 NAWROCKI MARCIN Mogilno MOGILNO TEAM 1980 M40 00:23:53 00:25:37
209 26 LESZCZYNSKI MARCIN Bydgoszcz WTLENIE / BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M30 00:23:54 00:25:29
210 300 FIRYN PIOTR Tuchola 1997 M20 00:23:59 00:27:02
211 402 FRĄCKOWIAK MARTA Myślecinek TEAMOCHAL 1985 K30 00:23:59 00:24:01
212 18 PUCHACZ MARCIN Bydgoszcz PUCHACZE 1984 M30 00:24:01 00:25:46
213 436 RUTKOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1973 M40 00:24:03 00:25:40
214 1078 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 K30 00:24:03 00:25:42
215 427 ZDROJEWSKI PAWEŁ BYDGOSZCZ 1971 M50 00:24:11 00:25:49
216 1077 WARGACKI PIOTR BYDGOSZCZ TM IRON TEAM 1981 M40 00:24:11 00:25:40
217 419 ŚWIETLIK MICHALINA Bydgoszcz 1982 K40 00:24:12 00:25:51
218 50 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:24:15 00:25:51
219 273 SZERWIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1997 M20 00:24:18 00:27:24
220 1028 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:24:20 00:25:59
221 126 MULARZ ADAM Unisław 1971 M50 00:24:22 00:26:06
222 331 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:24:28 00:26:01
223 392 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:24:28 00:27:30
224 254 STRZELCZYK EWA Dąbrowa Chełmińska 1981 K40 00:24:31 00:26:03
225 324 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:24:31 00:26:05
226 332 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:32 00:24:36
227 59 KNAPIK KAROL Osielsko DAWAJ KALACH TEAM 1990 M30 00:24:33 00:26:09
228 396 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:24:34 00:27:38
229 283 PIERZGALSKI DAMIAN Bydgoszcz 2000 M20 00:24:34 00:27:41
230 1115 RZENTKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:24:37 00:26:20
231 112 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1961 M60 00:24:42 00:27:42
232 85 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 00:24:43 00:26:13
233 319 SIKORA SYLWIA Bydgoszcz 1979 K40 00:24:44 00:24:50
234 1103 SZCZĘSNY ARKADIUSZ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1978 M40 00:24:45 00:24:50
235 19 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:24:47 00:26:28
236 328 OLSZEWSKI PAWEŁ Bydgoszcz SPORTOLUBNI 1980 M40 00:24:49 00:27:52
237 236 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:51 00:24:54
238 449 JANUSZEWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1981 M40 00:24:55 00:27:57
239 216 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:24:57 00:26:38
240 58 MYŚLICKA DALIA Strzelce Górne RUN BYDGOSZCZ 1991 K30 00:24:57 00:25:10
241 1097 KMIEĆ KAROLINA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1983 K30 00:24:57 00:26:27
242 16 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:24:58 00:27:59
243 1111 STRÓŻYK GRAŻYNA Bydgoszcz 1990 K30 00:24:58 00:26:37
244 206 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:24:59 00:26:44
245 321 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:25:02 00:26:42
246 363 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB ROWERTOUR.COM 1962 M60 00:25:03 00:28:05
247 108 SZUKALSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1981 M40 00:25:04 00:28:14
248 361 PRIETZ MONIKA Bydgoszcz W2 RUN TEAM 1983 K30 00:25:06 00:27:25
249 359 CABAJ AGATA Zamość HABUBI SZMEH 1997 K20 00:25:06 00:26:51
250 383 PRIETZ BARTOSZ Bydgoszcz 1979 M40 00:25:07 00:27:26
251 75 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M40 00:25:10 00:26:48
252 228 RESZELA MARTA Bydgoszcz 1987 K30 00:25:10 00:28:20
253 326 MODZELEWSKA MARIA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1992 K30 00:25:11 00:26:43
254 98 MONTOWSKI JAKUB Bydgoszcz ECS 1982 M40 00:25:12 00:26:53
255 357 BICZKOWSKA MAGDALENA Bydgoszcz 1981 K40 00:25:12 00:26:53
256 219 KRANZ AMELIA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 2005 K16 00:25:16 00:26:50
257 113 ZWIĄZEK HANIA Bydgoszcz 1989 K30 00:25:19 00:28:35
258 1050 BŁAŻEJEWSKA AGNIESZKA Łochowo TM IRON TEAM 1986 K30 00:25:22 00:26:54
259 104 SIUDA MAREK Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1973 M40 00:25:27 00:27:10
260 187 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:27 00:27:09
261 289 KOPER MICHAŁ Niemcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1987 M30 00:25:27 00:27:11
262 1061 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M30 00:25:29 00:28:28
263 156 MACIEJCZAK MARCIN Bydgoszcz 3GRAVITY 1977 M40 00:25:33 00:27:24
264 140 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K60 00:25:33 00:27:07
265 272 KAMIŃSKI ARTUR Chełmża MEDYCY NA START 1986 M30 00:25:35 00:30:13
266 315 KUBIAK MAGDALENA Bydgoszcz 1987 K30 00:25:35 00:28:38
267 27 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K30 00:25:38 00:27:11
268 295 KONIEC PIOTR Bydgoszcz TRIDROPSY 1977 M40 00:25:39 00:27:16
269 129 ŻYTO ROBERT Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1970 M50 00:25:39 00:28:49
270 171 BYRTEK GRZEGORZ Bydgoszcz TRIDROPSY 1975 M40 00:25:39 00:27:16
271 380 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1947 M60 00:25:40 00:27:28
272 74 WAJER MARITA Ślesin 1997 K20 00:25:43 00:27:17
273 33 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:25:44 00:27:34
274 397 HETEL ADAM Bydgoszcz KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 1984 M30 00:25:48 00:28:53
275 413 LOOSE ANNA Bydgoszcz 1989 K30 00:25:49 00:27:36
276 302 DRZEWIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1985 M30 00:25:49 00:28:56
277 1047 JAKUBOWSKI ARTUR Barcin #SLIMAKIBARCIN 1976 M40 00:25:50 00:27:25
278 438 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:25:50 00:28:54
279 339 KACZMAREK ELA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1988 K30 00:25:51 00:29:01
280 1101 HEERSEN MARRIT BYDGOSZCZ 1997 K20 00:25:52 00:29:06
281 335 KULCZYŃSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:25:53 00:28:59
282 424 PASIEKA TOMASZ Mrocza #MARATONYWERONIKI 1976 M40 00:25:53 00:28:55
283 320 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:25:59 00:29:05
284 1104 WIŚNIEWSKA OLIWIA Solec Kujawski CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2006 K16 00:26:05 00:27:39
285 78 PRZYBYLSKA KAROLINA Poznań 1988 K30 00:26:08 00:29:08
286 347 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz KOJOTY 1973 M40 00:26:09 00:29:21
287 445 WAJER DARIA Ślesin 2003 K16 00:26:10 00:27:43
288 414 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M40 00:26:14 00:27:52
289 15 STEJKA ANNA Bydgoszcz SPORTOLUBNI 1983 K30 00:26:16 00:29:18
290 408 STASIEWSKI MARIUSZ Osówic TRISPACE/TREK 1975 M40 00:26:20 00:28:11
291 371 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:26:21 00:29:27
292 1082 STANECKI MACIEJ Osielsko 1983 M30 00:26:23 00:29:29
293 310 TONN DANIEL Kcynia BIEGACZE KCYNIA TAEM 1978 M40 00:26:24 00:29:36
294 116 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M40 00:26:30 00:29:32
295 67 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:26:37 00:31:21
296 437 BOJAŁKOWSKA KRYSTYNA Bydgoszcz 1978 K40 00:26:37 00:29:38
297 1073 FLICIŃSKA AGATA BYDGOSZCZ 2004 K16 00:26:38 00:28:09
298 234 KALACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1970 M50 00:26:38 00:29:56
299 296 RYDUCHOWSKI JAROSŁAW Piastoszyn 1993 M20 00:26:38 00:29:47
300 336 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M30 00:26:40 00:29:47
301 318 FILIPEK MAŁGORZATA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1989 K30 00:26:41 00:29:55
302 1094 KALA TOMASZ BYDGOSZCZ 1990 M30 00:26:43 00:28:15
303 131 TĘGOS DANIEL Bydgoszcz 1992 M30 00:26:43 00:29:51
304 1080 ŚLĘGA KAROLINA Bydgoszcz 1993 K20 00:26:44 00:28:15
305 1096 KOLASIŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1980 K40 00:26:49 00:31:39
306 52 WITKOWSKA ANNA Bydgoszcz 1971 K50 00:26:49 00:28:26
307 265 KEMNITZ AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1982 K40 00:26:52 00:28:22
308 111 HAŁAS EWA Kcynia NESSI TEAM 1980 K40 00:26:52 00:28:22
309 179 MAGOŃ EMILIA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1996 K20 00:26:53 00:30:09
310 40 LEBA DARIUSZ UNISŁAW 1975 M40 00:26:53 00:28:39
311 345 WALCZAK MACIEJ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:26:55 00:30:00
312 1112 GILEWSKA JULIA Bydgoszcz 1999 K20 00:26:59 00:28:35
313 29 MULARCZYK MARTA Toruń WKURW_TEAM 1990 K30 00:27:01 00:30:02
314 1099 FUZ KAMIL Bydgoszcz 1995 M20 00:27:02 00:30:17
315 317 BIEŃKIEWICZ ANNA BYDGOSZCZ KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1997 K20 00:27:02 00:31:41
316 89 BRZOZOWSKA AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1991 K30 00:27:03 00:28:37
317 1016 STRZYŻEWSKI MARIUSZ Zalesie 1976 M40 00:27:03 00:30:09
318 1118 RÓŻYCZKA JOANNA Bydgoszcz 1984 K30 00:27:07 00:30:18
319 1015 DUDA PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1980 M40 00:27:11 00:31:52
320 207 BALCEREK MARCIN Bydgoszcz 1977 M40 00:27:12 00:30:17
321 443 DRABIK MAJA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K30 00:27:13 00:30:15
322 372 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M60 00:27:16 00:30:26
323 1081 ROTMAŃSKI PIOTR Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1979 M40 00:27:20 00:30:31
324 1013 SIKORSKI JAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:27:20 00:30:26
325 299 ZAGOŻDŻON PIOTR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M50 00:27:20 00:31:54
326 51 PIETRASZAK TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:27:22 00:30:26
327 66 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:27:22 00:30:26
328 231 STUDZINSKI ROBERT Bydgoszcz PIGS.IN.SPACE. 1975 M40 00:27:28 00:30:37
329 182 DERECKI PIOTR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:27:28 00:30:39
330 31 GOLIK KRZYSZTOF Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1979 M40 00:27:29 00:30:34
331 1014 DUDA MAŁGORZATA Bydgoszcz 1991 K30 00:27:29 00:32:10
332 23 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:27:31 00:29:10
333 199 HŁOND ANDRZEJ Ojrzanowo ŁABISZYN RUNNERS 1962 M60 00:27:32 00:30:34
334 377 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M60 00:27:36 00:30:40
335 409 FRANKÓW ŁUKASZ Nakło nad Notecią 1986 M30 00:27:38 00:30:45
336 1113 KUBOWICZ-KAMIŃSKA HANNA Niemcz BIEGAJĄCY-Z-WILKAMI 1986 K30 00:27:41 00:30:39
337 355 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz OPŁAWIEC 1956 M60 00:27:44 00:30:47
338 374 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1954 M60 00:27:44 00:30:49
339 406 OSTROWSKA JUSTYNA Barcin ŁABISZYN RUNNERS 1988 K30 00:27:52 00:30:53
340 264 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:27:55 00:31:09
341 42 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:28:02 00:31:02
342 180 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:28:06 00:31:22
343 1075 GRZYBOWSKA REGINA Łochowo TEAM OCHAL 1990 K30 00:28:07 00:31:16
344 1068 DOBROVOLSKA KATERYNA Toruń 1983 K30 00:28:11 00:31:11
345 1049 KWAŚNIEWSKA ALDONA Mrocza 1975 K40 00:28:11 00:29:46
346 456 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M40 00:28:12 00:31:17
347 148 KLETT AGATA Osielsko GMINA OSIELSKO 1980 K40 00:28:14 00:31:22
348 311 SUCHARSKA MAGDALENA Łochowo 1987 K30 00:28:18 00:31:18
349 1066 TYCZKOWSKI GRACJAN Bydgoszcz VEGE RUNNERS 1987 M30 00:28:37 00:33:19
350 325 ŁABENDA PIOTR Bydgoszcz 1970 M50 00:28:43 00:31:52
351 235 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz #SLIMAKIBARCIN 1978 K40 00:28:44 00:31:53
352 188 OCHOCKI MACIEJ Inowrocław KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1992 M30 00:28:49 00:33:27
353 1035 JAWORSKA SYLWIA Bydgoszcz 1992 K30 00:28:53 00:31:58
354 249 LESZCZYŃSKA ALEKSANDRA Brodnica 1996 K20 00:28:53 00:32:10
355 442 KWIATKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1986 M30 00:28:56 00:32:08
356 56 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:28:56 00:32:05
357 253 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M30 00:28:57 00:32:14
358 308 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:28:57 00:31:57
359 307 WRÓBEL MAŁGORZATA Bydgoszcz 1985 K30 00:28:58 00:31:57
360 149 LEWANDOWSKI JAN Bydgoszcz 1962 M60 00:28:59 00:32:03
361 1025 KOBUS ARKADIUSZ bydgoszcz 1980 M40 00:29:01 00:33:40
362 394 SAJDAK MARCIN Zielonka PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 1982 M40 00:29:01 00:32:12
363 1089 MIKOŁAJCZAK MAŁGORZATA NIWY 1981 K40 00:29:03 00:32:15
364 1090 MIKOŁAJCZAK ARTUR Niwy 1980 M40 00:29:05 00:32:17
365 343 ZŁOTOWSKI PIOTR Niwy RUN BYDGOSZCZ 1975 M40 00:29:07 00:30:45
366 348 ZŁOTOWSKI PAWEŁ Niwy 2005 M16 00:29:09 00:30:45
367 1045 ZUBOWICZ MARIA ANNA Bydgoszcz TRICHICAS / TM IRON TEAM 1981 K40 00:29:11 00:33:49
368 80 WYRĄBKIEWICZ HANNA Bydgoszcz 1986 K30 00:29:25 00:32:28
369 97 PISKORSKA MARTA Solec Kujawski 1981 K40 00:29:26 00:31:04
370 243 PAWLEWSKA JOANNA Bydgoszcz 1976 K40 00:29:30 00:32:40
371 202 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:29:31 00:32:34
372 274 KORDYŚ ALICJA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1989 K30 00:29:32 00:32:43
373 271 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:29:33 00:32:41
374 70 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:29:35 00:32:41
375 48 BŁAŻEK KATARZYNA Białe Błota 1983 K30 00:29:35 00:32:45
376 162 LEWANDOWSKA SYLWIA Bydgoszcz 1978 K40 00:29:36 00:32:44
377 346 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ CHMURA COACHING 1984 K30 00:29:41 00:31:20
378 245 NAPIERAŁA PAWEŁ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1994 M20 00:29:44 00:34:22
379 244 SOBUCKA EWELINA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1992 K30 00:29:45 00:34:23
380 227 PIĘTA DARIUSZ Bydgoszcz 1967 M50 00:29:48 00:34:23
381 314 MAZUR AGNIESZKA Bydgoszcz 1979 K40 00:29:51 00:34:32
382 72 DRESLERSKA AGNIESZKA Białe Błota 1984 K30 00:29:56 00:34:33
383 412 STĘPNIEWSKI MICHAŁ Aleksandrów Kujawski 1985 M30 00:29:58 00:33:01
384 115 WÓJCIK TOMASZ Bydgoszcz 1971 M50 00:29:59 00:33:08
385 17 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:30:02 00:33:03
386 164 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1978 K40 00:30:05 00:33:13
387 1110 ZEMBOWSKI RADOSŁAW BYDGOSZCZ 1979 M40 00:30:05 00:34:42
388 1021 HEYMANN HANNA Kcynia 1986 K30 00:30:06 00:34:40
389 334 MUSZYŃSKI ADAM Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI 1984 M30 00:30:07 00:34:44
390 1098
1217*
WĘGLARZ ŁUKASZ Bydgoszcz SMOKI 1983 M30 00:30:07 00:34:44
391 93 ZIELIŃSKA JUSTYNA Solec kujawski KOLOROWE GACIE 1981 K40 00:30:08 00:31:46
392 165 WESOŁOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1970 M50 00:30:08 00:33:13
393 1067 LAUZIER LUDOVIC Gniewkowo 1986 M30 00:30:15 00:33:31
394 232 JEDLIŃSKI JANUSZ Osielsko UG OSIELSKO 1968 M50 00:30:21 00:35:03
395 176 DUCHIŃSKI WOJCIECH Osielsko GMINA OSIELSKO 1969 M50 00:30:21 00:35:03
396 159 FILIP AGNIESZKA Zielonka 1994 K20 00:30:21 00:33:24
397 41 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz 1980 K40 00:30:23 00:33:35
398 266 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:30:26 00:35:01
399 96 WOŹNIACKA BEATA Solec Kujawski AZYL.DLA.JEŻY/FUNDACJA JEKO 1965 K50 00:30:27 00:32:04
400 110 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:30:30 00:33:30
401 1071 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:30:35 00:35:14
402 169 KRANC JUSTYNA Bydgoszcz 1970 K50 00:30:37 00:35:21
403 387 DUTKIEWICZ URSZULA Bydgoszcz RUN4FUN 1986 K30 00:30:42 00:33:44
404 303 FILARECKA JOANNA Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI 1979 K40 00:30:46 00:35:23
405 109 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:30:48 00:35:24
406 337 MAKSYM EWELINA Kcynia 1980 K40 00:30:51 00:35:24
407 128 ADRYCH KAROL Bydgoszcz 1980 M40 00:30:54 00:35:30
408 127 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K40 00:30:54 00:35:30
409 117 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K30 00:31:01 00:35:39
410 54 JANULEWICZ MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:31:01 00:35:39
411 61 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:31:16 00:34:30
412 120 KRUSIK ALEKSANDRA Mrocza ALBATROSY 1993 K20 00:31:18 00:34:23
413 1040 ZIELIŃSKA JOLANTA OSIELSKO GOSIR OSIELSKO 1961 K60 00:31:19 00:35:58
414 152 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:31:28 00:36:11
415 84 MAĆKOWSKA MAGDA Bydgoszcz MAGDALENA_M_TRI 1985 K30 00:31:31 00:36:14
416 203 JANKOWSKI RAFAŁ Łochowo 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:31:41 00:36:26
417 395 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:31:49 00:36:29
418 1012 GÓRSKA PAULINA Niemcz 1984 K30 00:31:49 00:36:24
419 1010 GÓRSKI ŁUKASZ Niemcz GÓRSCY TEAM 1985 M30 00:31:51 00:36:25
420 378 KRYSIŃSKA KAMILA Bydgoszcz 1977 K40 00:31:54 00:36:29
421 313 DUSZYŃSKA KATARZYNA Sienno 1974 K40 00:31:55 00:36:34
422 184 TUBAJA ANITA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 K40 00:32:14 00:36:51
423 193 BURDUK-LUTY ANNA Bydgoszcz 1973 K40 00:32:17 00:36:52
424 150 ŚCIESIŃSKA JUSTYNA Maksymilianowo GMINA OSIELSKO 1971 K50 00:32:22 00:37:04
425 441 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K60 00:32:25 00:34:08
426 194 LUTY KRZYSZTOF Bydgoszcz 1972 M50 00:32:30 00:37:04
427 1031 RESZELA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1988 K30 00:32:30 00:37:09
428 364 STIMMA ANNA Pruszcz LUKS SEROCK 1976 K40 00:32:30 00:35:45
429 167 OSTROWSKA RENATA Złotniki Kujawskie 1979 K40 00:32:42 00:35:45
430 125 TEWS MARZENA Bydgoszcz 1974 K40 00:33:03 00:36:05
431 1029 DOMAŃSKA JEŻYNA Niemcz 1993 K20 00:33:12 00:37:54
432 423 PASIEKA MAGDA Mrocza OSP NAKŁO NAD NOTECIĄ 1981 K40 00:33:15 00:38:03
433 136 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:33:17 00:34:47
434 1022 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K30 00:33:46 00:37:01
435 352 RUJNER KLARA Bydgoszcz 1969 K50 00:33:49 00:35:26
436 239 DRAUS TOMASZ Kruszyniec DRAUSIKI 1981 M40 00:34:20 00:39:11
437 114 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:34:29 00:37:38
438 391 JANICKA MARIA Bydgoszcz 1990 K30 00:34:39 00:39:20
439 154 BILAWSKA ANNA BYDGOSZCZ GMINA OSIELSKO 1980 K40 00:34:48 00:39:26
440 434 KSOBIAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K50 00:34:57 00:38:01
441 212 RYTLEWSKA ALICJA Bydgoszcz 1995 K20 00:34:59 00:39:40
442 454 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K50 00:35:00 00:39:37
443 155 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko GMINA OSIELSKO 1960 K60 00:35:15 00:38:32
444 55 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1957 K60 00:35:15 00:39:51
445 1036 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:35:24 00:38:38
446 285 WINKLARZ ŁUKASZ Niemcz 1994 M20 00:35:36 00:40:21
447 1043 WIERZBANOWSKA MIRKA Bydgoszcz 1980 K40 00:35:43 00:40:23
448 95 ZWOLAK DANUTA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1979 K40 00:35:53 00:39:03
449 1116 JANKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1993 M20 00:36:08 00:40:56
450 168 WOŹNIAK ANNA Bydgoszcz 1979 K40 00:36:08 00:39:14
451 147 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K40 00:36:23 00:41:01
452 262 KUBICKA ADRIANNA Bydgoszcz NATIONALE-NEDERLANDEN 1988 K30 00:36:29 00:41:08
453 403 KWIATKOWSKA MAŁGORZATA Strzelce Górne 1957 K60 00:36:29 00:39:47
454 404 KWIATKOWSKI ROMAN Strzelce Górne 1959 M60 00:36:30 00:39:47
455 170 KOCZWARA KATARZYNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU/ATOS TEAM 1987 K30 00:37:02 00:40:12
456 356 TRACKA MONIKA Bydgoszcz 1985 K30 00:37:13 00:41:56
457 1109 ZEMBOWSKA MARTYNA BYDGOSZCZ TEAML 1979 K40 00:37:30 00:42:06
458 192 JAGODZIŃSKI KAROL Bydgoszcz 1969 M50 00:37:54 00:42:30
459 190 PIERZGALSKI JAREK Bydgoszcz ZAMULONE OSTRYGI 1971 M50 00:39:19 00:42:27
460 189 IWANIUK JACEK Bydgoszcz PĘDZĄCE CHOMIKI 1973 M40 00:39:19 00:42:27
461 205 SAMUL EWA Kotomierz 1984 K30 00:42:13 00:47:00
462 400 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1951 K60 00:43:30 00:48:16
463 151 MIKOŁOWSKA MAŁGORZATA Osielsko GMINA OSIELSKO 1975 K40 00:43:56 00:48:35
464 1027 WAWRZYNIAK KATARZYNA Dobrcz 1970 K50 00:44:10 00:48:56
465 217 ŻYCHLIŃSKA MARZENA Maksymilianowo GMINA OSIELSKO 1981 K40 00:44:30 00:49:20
466 223 RYMASZEWSKA JOLANTA Osielsko GMINA OSIELSKO 1964 K50 00:44:34 00:49:18
467 218 BIAŁECKA KATARZYNA Maksymilianowo GMINA OSIELSKO 1968 K50 00:44:35 00:49:19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni