z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 3

09.01.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 6 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ BYDGOSZCZ BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1987 M30 00:15:40 00:15:41
2 3 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew PROFESJONALNI AMATORZY 1994 M20 00:16:07 00:16:08
3 1353 SZYMANIAK KAMIL Pełch TEAM RUN PEŁCH 1990 M30 00:16:12 00:16:13
4 209 OCHAL PAWEL Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:16:35 00:16:35
5 1307 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1993 M20 00:16:36 00:16:38
6 4 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY 1994 M20 00:16:38 00:16:39
7 1367 PAWLAK BARTOSZ Padniewko WKS GRUNWALD POZNAŃ 1990 M30 00:16:49 00:16:49
8 10 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1991 K30 00:17:12 00:17:14
9 1277 KAROW DAMIAN Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2004 M16 00:17:31 00:17:32
10 243 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M40 00:17:39 00:17:40
11 1323 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:47 00:17:49
12 210 OCHAL OLGA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1985 K30 00:17:54 00:17:55
13 1363 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:57 00:17:59
14 1103 SAWIEŁAJC JAKUB Bydgoszcz TM IRON TEAM 1999 M20 00:18:03 00:18:04
15 1359 BIELSKI SEBASTIAN Rumia PROJEKT1000UP/ZA LINIĄ METY 1993 M20 00:18:08 00:18:11
16 185 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 1987 M30 00:18:11 00:18:12
17 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE 1983 M30 00:18:14 00:18:16
18 1378 KUJAWA ZBIGNIEW JANOWIEC WIELKOPOLSKI TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1990 M30 00:18:13 00:18:17
19 1118 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1998 M20 00:18:22 00:18:23
20 1182 KUBIŃSKI JAKUB Bydgoszcz ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:18:34 00:18:34
21 190 MEYER MACIEJ Bydgoszcz 1991 M30 00:18:38 00:18:39
22 1148 GULIŃSKI GRZEGORZ Toruń K2 RUNNING TEAM 1984 M30 00:18:45 00:18:45
23 57 KOLMAJER RAFAŁ Bydgoszcz WTLENIE 1981 M40 00:18:46 00:18:48
24 1290 DONARSKI FRANCISZEK Białe Błota N-BIKE ACADEMY 2004 M16 00:18:45 00:18:48
25 173 TELEJKO ŁUKASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1994 M20 00:18:52 00:18:54
26 273 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WTLENIE 1992 M20 00:19:02 00:19:02
27 1179 SZYMAŃSKI ADAM Tryszczyn GARDENFLORA SPORT TEAM 1985 M30 00:19:03 00:19:04
28 1273 ROZPĘDZIK MARZENA Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2003 K16 00:19:09 00:19:10
29 1207 SKRZECZEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:19:09 00:19:11
30 1147 SOBIERALSKI RAFAŁ Brzoza RAFO KING 1974 M40 00:19:14 00:19:18
31 239 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:19:32 00:19:33
32 1264 RUTKOWSKI OSKAR Zbójno ZAWISZA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:19:36 00:19:38
33 256 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:19:37 00:19:39
34 1139 MAŁKOWSKI BARTŁOMIEJ Osielsko TM IRON TEAM 1986 M30 00:19:35 00:19:40
35 1152 MROTEK ANNA Sępólno Krajeńskie ANGOAL TŁUMACZENIA 1996 K20 00:19:41 00:19:44
36 154 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:19:44 00:19:46
37 212 ŚLEBIODA ANDRZEJ Kleczew OSIR KLECZEW/FTS 1975 M40 00:19:43 00:19:48
38 1284 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 M50 00:19:51 00:19:56
39 1354 KONERA WIKTORIA Ciele UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2005 K16 00:20:00 00:20:02
40 50 DROBINSKI DANIEL Bydgoszcz 1989 M30 00:20:01 00:20:02
41 127 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:20:03 00:20:03
42 213 PRZYBYTKOWSKI MAREK Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M20 00:20:01 00:20:04
43 1057 GRZELAK RADEK Łochowo ŁOCHOWO TRIAL TEAM 1977 M40 00:20:04 00:20:06
44 37 DZIĘGIELEWSKI PAWEŁ Czarne Błoto KALOS KAGATOS 1985 M30 00:20:05 00:20:09
45 287 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1965 M50 00:20:06 00:20:09
46 96 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:20:10 00:20:12
47 1119 KUBANEK LUKASZ Niemcz TEAMOCHAL 1983 M30 00:20:09 00:20:13
48 1122 KWAŚNIEWSKI WALDEMAR Mrocza 1969 M50 00:20:19 00:20:26
49 1295 JAGIEŁA ADAM Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1981 M40 00:20:24 00:20:28
50 46 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M60 00:20:28 00:20:29
51 1405 KIEŁPIŃSKI MIKOŁAJ BYDGOSZCZ FOREST GANG BYDGOSZCZ 1997 M20 00:19:01 00:20:30
52 160 KRUPA PIOTR Bydgoszcz WOODRUN 1981 M40 00:20:26 00:20:30
53 1006 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:20:31 00:20:32
54 1070 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:20:35 00:20:39
55 1172 BIERNACKI SŁAWOMIR Białe Błota ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1980 M40 00:20:38 00:20:41
56 247 MURAWIEC IZABELA Murowaniec BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1979 K40 00:20:39 00:20:41
57 147 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:20:40 00:20:44
58 275 KIEDROWSKI JERZY Bydgoszcz 1993 M20 00:20:54 00:21:03
59 1058 WALKOWIAK PAWEŁ Bydgoszcz 1992 M20 00:20:56 00:20:58
60 1102 MENDEL PATRYK Bydgoszcz TM IRON TEAM 1994 M20 00:21:01 00:21:02
61 103 IGNACZAK JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1981 M40 00:21:04 00:21:06
62 36 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz WTLENIE 1969 M50 00:21:06 00:21:12
63 1389 GWIAZDA ROMAN PADNIEWKO 1995 M20 00:21:06 00:21:11
64 1143 ŻAROŃ SŁAWOMIR Bydgoszcz EBUD-DOM 1961 M60 00:21:10 00:21:13
65 1401 KRYSKE MARIUSZ Białe Błota SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1982 M30 00:21:15 00:21:23
66 18 NAPIERAŁA MIKOŁAJ Bydgoszcz FCNB TRI KLUB 1993 M20 00:21:15 00:21:17
67 45 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz ZBORAŁATEAM 1990 M30 00:21:15 00:22:44
68 1155 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1984 K30 00:21:25 00:22:54
69 1005 BRZUCHALSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:21:32 00:21:35
70 47 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M30 00:21:39 00:23:09
71 1175 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:21:40 00:21:42
72 1388 SKARBEK MAREK Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M50 00:21:41 00:21:48
73 1020 CZAJKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1977 K40 00:21:44 00:21:47
74 1374 GRALIK JĘDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:21:45 00:21:56
75 86 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:21:46 00:23:20
76 1116 BUKOWSKI BARTOSZ Mełno PARKRUN GRUDZIĄDZ 2002 M16 00:21:52 00:23:23
77 1366 BUKOWSKI WOJCIECH Mełno PARKRUN GRUDZIĄDZ 1998 M20 00:21:53 00:23:26
78 184 KRUCZKOWSKA MAGDALENA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1980 K40 00:21:55 00:21:59
79 1064 GRZYBOWSKI MACIEJ Bydgoszcz ACTI-VIT 1986 M30 00:21:56 00:22:00
80 1194 MENDEL MAGDALENA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1991 K30 00:21:58 00:22:00
81 39 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz TM IRON TEAM 1977 M40 00:21:58 00:22:05
82 1403 ŁASIŃSKI SEBASTIAN Borówno 1974 M40 00:22:00 00:23:31
83 105 PAWLIK STANISŁAW Osielsko #GRUPA BIEGOWA AMATOR 1965 M50 00:22:00 00:23:31
84 223 ZBORAŁA MATEUSZ Bydgoszcz 1991 M30 00:22:00 00:23:30
85 1138 RUCIŃSKI TYMON Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1991 M30 00:22:00 00:22:03
86 1040 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:22:01 00:22:06
87 1261 KALEK ARTUR Bydgoszcz 1974 M40 00:22:07 00:23:40
88 245 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M40 00:22:15 00:22:18
89 219 SZULC ANDRZEJ Łochowo ŁOCHOWO TRAIL TEAM 1972 M40 00:22:22 00:22:28
90 1185 SOŁDYGA PAWEŁ Bydgoszcz 1979 M40 00:22:22 00:22:27
91 1126 GRACZYK-GRZYBOWSKA ILONA Bydgoszcz ACTI-VIT 1979 K40 00:22:22 00:22:26
92 93 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 M40 00:22:23 00:23:55
93 1257 LISOWSKI MICHAŁ bydgoszcz 1985 M30 00:22:25 00:23:56
94 1364 SOBCZAK MONIKA Zamość BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1987 K30 00:22:29 00:22:34
95 1400
1309*
MILEWSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ 1967 M50 00:22:32 00:22:37
96 191 PIEKARSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1990 M30 00:22:34 00:24:03
97 1379 JABŁOŃSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ MATTI MELE TEAM 1982 M30 00:22:34 00:24:12
98 1091 PIOTROWSKI DARIUSZ Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1979 M40 00:22:39 00:22:46
99 268 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:22:43 00:22:46
100 1168 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA SPORT TEAM 1982 M30 00:22:43 00:24:18
101 1027 WESOŁOWSKI RADOSŁAW Ciechocinek 1988 M30 00:22:43 00:24:17
102 217 PILAKOWSKA ANGELIKA Łochowo ŁOCHOWO TRIAL TEAM 1981 K40 00:22:45 00:22:51
103 1071 AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1972 M40 00:22:47 00:24:18
104 1112 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1987 M30 00:22:48 00:24:18
105 148 KOWALCZYK KAMILA Bydgoszcz SILNI PONAD MIARĘ 1992 K20 00:22:49 00:22:55
106 1045 KABACIŃSKI JAROSŁAW Borówno 1983 M30 00:22:55 00:23:00
107 144 CHROBAK TOMASZ Białe Błota 1978 M40 00:22:57 00:24:28
108 1054 PISARSKI IGOR Bydgoszcz 1992 M20 00:22:58 00:24:28
109 58 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:23:01 00:23:05
110 1243 ŁUGOWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1979 M40 00:23:01 00:24:33
111 1085 URBAŃSKA EWA Łochowo TM IRON TEAM 1976 K40 00:23:02 00:24:35
112 1239 KAMIŃSKI ŁUKASZ Niemcz WATAHA BYDGOSZCZ 1985 M30 00:23:03 00:26:03
113 1350 KUJAWA ROGER BARCIN #SLIMAKIBARCIN 1972 M40 00:23:03 00:23:10
114 1387 CHEŁMINIAK MONIKA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1982 K30 00:23:03 00:23:10
115 1376
1288*
RATAJCZAK PAWEŁ WOLICE ŚLIMAKI BARCIN 1976 M40 00:23:04 00:23:10
116 129 SIKORA SYLWIA Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1979 K40 00:23:04 00:23:07
117 1133 ZĄBKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1991 M30 00:23:04 00:23:13
118 272 PIENTKA RAFAŁ Bydgoszcz NABIEDAKA_PRZEZSWIAT 1981 M40 00:23:05 00:24:36
119 1358 PIECZKA MARCIN Bysław ANTIDOTUM 1990 M30 00:23:07 00:24:49
120 1125 DRWĘCKI DANIEL Bydgoszcz BIEGNIJ Z PROSERVICE 1983 M30 00:23:09 00:24:40
121 179 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo PEACETEAM 1969 M50 00:23:10 00:23:14
122 115 DERING HANIA Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K40 00:23:10 00:23:17
123 1068 CIACIUCH AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1996 K20 00:23:11 00:23:20
124 83 KARCZEWSKI FILIP Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:23:15 00:24:47
125 101 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1984 M30 00:23:18 00:23:25
126 246 MICHALEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LUCKY LUCK 1977 M40 00:23:20 00:24:51
127 1188 SPYCHALSKI TOMASZ Rynarzewo UKS CZWÓRKA NAKŁO 1980 M40 00:23:21 00:24:51
128 1088 ZIĘTARA MAREK Pakość 1982 M30 00:23:23 00:24:55
129 1228 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M40 00:23:23 00:23:33
130 1186 PASIŃSKA ANGELIKA Chojnice 1990 K30 00:23:23 00:24:55
131 26 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz 1970 M50 00:23:23 00:24:58
132 1262 STĘPIEŃ TOMASZ Jarużyn 1974 M40 00:23:24 00:24:55
133 155 MEINERT DAWID Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1978 M40 00:23:27 00:23:34
134 187 DRAUS KACPER Kruszyniec ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH 2005 M16 00:23:28 00:24:59
135 1069 ANTOSIK PATRYK Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1984 M30 00:23:29 00:23:38
136 1177 MITKOWSKA NATALIA Wtelno GARDENFLORASPORTTEAM 1985 K30 00:23:31 00:23:50
137 16 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:23:31 00:25:05
138 1229 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M40 00:23:32 00:25:10
139 1406
1342*
PASZKIEWICZ JAROSŁAW BYDGOSZCZ 1974 M40 00:23:33 00:23:42
140 1345 JAKUBOWSKI TOMASZ Chełmno TOMALA RUN CHEŁMNO 1985 M30 00:23:34 00:25:09
141 1171 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:23:34 00:25:07
142 1023 KUFLEWICZ MIRKO Bydgoszcz #TEAMRYCHU 1982 M30 00:23:35 00:25:07
143 1146 BARWIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1975 M40 00:23:37 00:25:54
144 76 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:23:37 00:25:11
145 208 JANIC DAGMARA Bydgoszcz 2004 K16 00:23:37 00:25:08
146 240 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:23:39 00:23:51
147 1080 BRZYKCY ARTUR Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1995 M20 00:23:42 00:23:56
148 288 BARSZCZ KRZYSZTOF Bydgoszcz 1986 M30 00:23:45 00:25:19
149 1193 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M30 00:23:46 00:25:20
150 19 KNAPIK KAROL Osielsko DAWAJKALACHTEAM 1990 M30 00:23:48 00:23:54
151 32 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:23:49 00:25:23
152 1382 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:23:51 00:25:30
153 170 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:23:52 00:23:57
154 176 KAPUSTA MACIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:53 00:25:25
155 91 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:23:53 00:25:31
156 220 PIEKUT ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1986 K30 00:23:54 00:24:00
157 271 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:23:58 00:25:30
158 130 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M40 00:23:59 00:25:35
159 1008 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:24:01 00:25:37
160 24 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz LEŚNE DZIADKI TEAM 1971 M50 00:24:03 00:25:37
161 62 GOSIENIECKI KONRAD Drzycim 1994 M20 00:24:04 00:25:37
162 249 ŻARLIŃSKA OLGA Bydgoszcz BIKE SALON TEAM 1992 K20 00:24:04 00:25:45
163 1203 LACKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1993 M20 00:24:05 00:25:45
164 1209 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K40 00:24:06 00:27:07
165 282 ZIMNY MAREK Bydgoszcz BKTR GRYF 1960 M60 00:24:07 00:25:42
166 1134 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz SBRT BYDGOSZCZ 1979 M40 00:24:11 00:25:45
167 1050 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo BRACIA ZAPPA 1972 M40 00:24:17 00:25:49
168 238 BĄCZKOWSKI RAFAŁ Drzewce YES ENGLISH 1976 M40 00:24:19 00:25:52
169 1335 JASIENIECKI MACIEJ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:24:23 00:26:02
170 145 PAWŁOWSKI RADOSŁAW Zielonka 1967 M50 00:24:23 00:27:25
171 1046 STASZKIEWICZ LUCYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1967 K50 00:24:23 00:24:29
172 1121 RUTKOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1973 M40 00:24:25 00:25:55
173 1026 KEMPA JULIA Bydgoszcz CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL 2005 K16 00:24:25 00:25:56
174 1094 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:27 00:25:58
175 1078 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:31 00:26:02
176 1154 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:24:35 00:26:14
177 117 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:24:42 00:26:26
178 1191 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:24:43 00:27:48
179 92 BAGROWSKI MAREK Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 00:24:49 00:26:24
180 109 CHOLEWCZYŃSKI DAMIAN Łabiszyn EURODUDI 1990 M30 00:24:49 00:27:49
181 1056 BOHDANOWICZ PATRYCJA Bydgoszcz WTLENIE 1984 K30 00:24:51 00:26:26
182 230 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1961 M60 00:24:52 00:27:53
183 25 MIŚKOWSKI MATEUSZ Poznań ZWYROLINDOR TEAM 1991 M30 00:24:53 00:24:57
184 1037 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:24:54 00:26:27
185 1075 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:25:02 00:26:37
186 88 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:25:03 00:26:42
187 1067 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M50 00:25:05 00:26:36
188 1365 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 K30 00:25:06 00:26:41
189 237 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:25:06 00:26:42
190 1270 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:25:06 00:26:41
191 1362 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:25:07 00:26:43
192 1241 CZACHOWSKI JACEK Bydgoszcz 1983 M30 00:25:08 00:26:46
193 17 MIAZGA MAREK Bydgoszcz 1986 M30 00:25:08 00:26:42
194 252 DRZEWIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1985 M30 00:25:08 00:26:42
195 1368 ROBASZKIEWICZ JOANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:25:09 00:26:49
196 242 WESOŁOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1986 M30 00:25:10 00:26:44
197 164 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K50 00:25:11 00:28:11
198 1394 KASPRZYK MIŁOSZ Ślesin 1993 M20 00:25:13 00:26:53
199 1032 KASPRZYK ADRIANNA Mrocza 1995 K20 00:25:13 00:26:53
200 251 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M50 00:25:16 00:26:55
201 1343 KOSTECKI MATEUSZ ŁABISZYN 2004 M16 00:25:19 00:28:20
202 142 WADELSKA JOANNA Osielsko MEDYCY NA START 1987 K30 00:25:25 00:27:01
203 143 WADELSKI MACIEJ Osielsko MEDYCY NA START 1987 M30 00:25:26 00:27:00
204 1205 KUCHARSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:25:30 00:28:34
205 128 STUDZINSKI ROBERT Bydgoszcz PIGS.IN.SPACE. 1975 M40 00:25:35 00:27:13
206 1237 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:25:36 00:27:15
207 1238 KUBOWICZ-KAMIŃSKA HANNA Niemcz BIEGAJĄCY_Z_WILKAMI 1986 K30 00:25:42 00:28:41
208 1218 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M60 00:25:44 00:27:24
209 75 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 00:25:45 00:27:17
210 215 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:25:51 00:28:51
211 221 KUBIAK MAGDALENA Bydgoszcz 1987 K30 00:25:55 00:27:30
212 286 FILOSEK PAWEŁ Bydgoszcz 1995 M20 00:26:00 00:29:04
213 15 STEJKA ANNA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1983 K30 00:26:05 00:27:41
214 1212 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:26:07 00:27:42
215 201 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:26:09 00:27:40
216 1208 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz MUDFOXES 1982 K30 00:26:14 00:27:46
217 1206 NAGORZYSKI ARKADIUSZ Bydgoszcz MUDFOXES 1983 M30 00:26:14 00:27:46
218 133 BRZOZOWSKA AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1991 K30 00:26:14 00:27:47
219 1380 POKRYWKA ŁUKASZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:26:14 00:29:19
220 138 KEMNITZ AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1982 K30 00:26:16 00:27:49
221 1252 JAKUBASZEK MAGDALENA Czernikowo ZABIEGANI CZERNIKOWO 1988 K30 00:26:16 00:27:50
222 1383 RYBAK MARCIN 1978 M40 00:26:19 00:27:59
223 1063 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:26:23 00:29:26
224 225 BRĄGIEL JAKUB Bydgoszcz VEGE RUNNERS 1983 M30 00:26:26 00:29:39
225 151 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M40 00:26:38 00:29:51
226 1151 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1975 M40 00:26:40 00:28:24
227 1084 SIKORSKI JAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:26:43 00:29:44
228 100 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:26:49 00:28:26
229 51 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1954 M60 00:26:49 00:29:51
230 1077 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:26:50 00:28:22
231 1381 MIKOŁAJCZAK ARTUR Niwy 1980 M40 00:26:51 00:28:30
232 43 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M40 00:26:58 00:28:35
233 1265 KULCZYŃSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:26:59 00:28:38
234 1398 CABAJ AGATA BYDGOSZCZ HABUBI SZMECH 1997 K20 00:26:59 00:30:03
235 267 KALACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1970 M50 00:27:00 00:28:34
236 178 LWOWSKI ZBIGNIEW Żołędowo 1974 M40 00:27:00 00:30:08
237 182 BAŁYS ŁUKASZ Bydgoszcz ŁABISZYN RUNNERS 1990 M30 00:27:01 00:28:42
238 1086 MĘTEL LAURA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:27:02 00:28:42
239 1236 BASIŃSKA ANGELIKA Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1999 K20 00:27:02 00:30:07
240 198 SAJDAK MARCIN Zielonka 1982 M30 00:27:03 00:30:05
241 156 LEBA DARIUSZ UNISŁAW 1975 M40 00:27:04 00:28:36
242 1349 JAKUBOWSKI ARTUR Barcin #SLIMAKIBARCIN 1976 M40 00:27:05 00:30:12
243 1137 FENIKOWSKI SZYMON Kórnik ŚWIERCZEWO RUN 1976 M40 00:27:08 00:30:15
244 204 POPIESZ ZBIGNIEW Bydgoszcz 1973 M40 00:27:09 00:30:10
245 97 DERECKI PIOTR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:27:10 00:28:47
246 40 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:27:14 00:28:55
247 211 ŚLEBIODA AGNIESZKA Kleczew OSIR KLECZEW/FTS 1979 K40 00:27:15 00:28:56
248 1022 KUFLEWICZ JUSTYNA BYDGOSZCZ MATKA TYMKA 1989 K30 00:27:19 00:28:52
249 1028 AUGUSTYNOWICZ AURELIA Bydgoszcz 1974 K40 00:27:21 00:28:58
250 1089 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:27:30 00:29:05
251 202 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:27:31 00:27:38
252 74 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:27:31 00:30:36
253 1360 WOJTECKI MACIEJ Bydgoszcz BLINK182 1999 M20 00:27:31 00:29:11
254 1093 GOLIK KRZYSZTOF Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1979 M40 00:27:38 00:30:39
255 108 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1973 M40 00:27:39 00:30:45
256 1266 LEMKE KASIA Bydgoszcz FORDON TEAM 1981 K40 00:27:40 00:30:42
257 1392 BAGNIEWSKA MAŁGORZATA Tryszczyn 1991 K30 00:27:41 00:30:46
258 255 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz OPŁAWIEC 1956 M60 00:27:45 00:30:46
259 1396 POPIELA MAKSYMILIAN Bydgoszcz SGB TEAM BIEGA 1977 M40 00:27:51 00:29:24
260 95 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:27:51 00:30:58
261 167 WITKOWSKA ANNA Bydgoszcz DREPTUSIE TEAM 1971 K50 00:27:51 00:30:58
262 269 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:27:57 00:31:11
263 175 LESZCZYŃSKA ALEKSANDRA Brodnica 1996 K20 00:27:57 00:31:00
264 70 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1994 K20 00:27:59 00:31:04
265 1370 FOKSIŃSKI FILIP Bydgoszcz 1996 M20 00:27:59 00:31:04
266 171 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1991 K30 00:28:00 00:31:04
267 1285 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K50 00:28:00 00:29:37
268 1135 RÓŻYCZKA JOANNA Bydgoszcz 1984 K30 00:28:01 00:31:04
269 172 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB ROWERTOUR.COM 1962 M50 00:28:02 00:31:03
270 121 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M30 00:28:09 00:31:12
271 1007 PIETRASZAK TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:28:15 00:31:24
272 1127 KAMIŃSKI PAWEŁ Murowaniec 1972 M40 00:28:17 00:29:54
273 122 SKIBIŃSKI SEBASTIAN Łabiszyn WSPR BYDGOSZCZ 1982 M30 00:28:20 00:31:23
274 65 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:28:23 00:31:28
275 149 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:28:26 00:31:28
276 104 TROJAŃCZYK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1978 M40 00:28:26 00:31:35
277 180 PIĘTA DARIUSZ Bydgoszcz 1967 M50 00:28:30 00:31:33
278 1047 MYŚLICKA DALIA Strzelce Górne 1991 K30 00:28:34 00:31:41
279 264 OPALA MARCIN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:28:34 00:30:12
280 1386 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:28:37 00:31:44
281 1192 CIEŚLIK MAREK Ślesin RANCZO MICHALIN 1961 M60 00:28:37 00:32:03
282 106 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz FLASH RUNNERS 1980 K40 00:28:39 00:31:43
283 266 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:28:41 00:30:14
284 1377
1293*
BŁAŻEJEWSKA AGNIESZKA ŁOCHOWO 1986 K30 00:28:42 00:30:22
285 248 MURAWIEC KRZYSZTOF Murowaniec Nadkanale ŁOCHOWO TRIAL TEAM 1977 M40 00:28:43 00:30:20
286 1123 KWAŚNIEWSKA ALDONA Mrocza 1975 K40 00:28:43 00:28:53
287 1283 ŁUSZCZYNA KAROLINA Bydgoszcz 1993 K20 00:28:46 00:32:09
288 1282 GOŹDZIK TOMASZ Bydgoszcz 1992 M20 00:28:47 00:32:10
289 258 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:28:49 00:31:50
290 166 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz RUNNING STARS 1991 K30 00:28:50 00:30:28
291 1025 GROCHOWSKA ZUZANNA Bydgoszcz 2004 K16 00:29:02 00:30:35
292 1176 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORASPORTTEAM 1978 M40 00:29:04 00:32:17
293 1039 WESOŁOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1970 M50 00:29:06 00:32:08
294 87 OCHOCKI MACIEJ Inowrocław KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1992 M20 00:29:08 00:32:15
295 84 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:29:13 00:32:24
296 194 PASIEKA TOMASZ Mrocza #MARATONYWERONIKI 1976 M40 00:29:15 00:32:25
297 1227 LEWANDOWSKA SYLWIA Bydgoszcz 1978 K40 00:29:15 00:32:18
298 1124 BŁAŻEK KATARZYNA Białe Błota 1983 K30 00:29:15 00:32:18
299 1225 FRANKÓW ŁUKASZ Nakło nad Notecią 1986 M30 00:29:19 00:31:00
300 1272 CZECH DOMINIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:29:20 00:31:01
301 1390 BĄK ŁUKASZ BYDGOSZCZ 1989 M30 00:29:21 00:32:28
302 192 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M30 00:29:23 00:32:35
303 1038 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1978 K40 00:29:25 00:32:27
304 153 ZIELIŃSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:29:25 00:32:32
305 244 BILAWSKA ANNA BYDGOSZCZ 1980 K40 00:29:26 00:32:32
306 1320 RUMIANOWSKA ANNA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:29:34 00:32:47
307 1167 SIERMINSKA-WARCZAK CELINA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1985 K30 00:29:36 00:31:16
308 1250 PIONTEK ELŻBIETA Bydgoszcz 1957 K60 00:29:36 00:32:40
309 1361 PEPLINSKA AGNIESZKA Banino 1990 K30 00:29:39 00:31:09
310 1351 JANULEWICZ MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:42 00:32:46
311 131 HAŁAS EWA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1980 K40 00:29:47 00:32:52
312 1092 SOBUCKA EWELINA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1992 K20 00:29:53 00:32:58
313 68 SZAJDA MAGDALENA Bydgoszcz 1977 K40 00:30:00 00:33:06
314 1110 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:30:02 00:33:10
315 116 KRASIŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1981 K40 00:30:06 00:31:53
316 1281 BUKOWSKI KRZYSZTOF Inowrocław 1966 M50 00:30:09 00:33:11
317 34 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz FREAKY_FIT TEAM 1972 M40 00:30:12 00:33:24
318 1391 PUTNO MAGDALENA Bydgoszcz 1990 K30 00:30:17 00:33:26
319 1010 MOCNA ANNA Bydgoszcz BYDGOSKI KLUB WIOŚLAREK 1990 K30 00:30:17 00:33:25
320 1201 PERA MAREK Bydgoszcz 1983 M30 00:30:21 00:33:25
321 1395 HARACEWIAT MICHAŁ BYDGOSZCZ 1988 M30 00:30:31 00:33:43
322 53 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz CHUPACABRAS 1961 M60 00:30:31 00:33:43
323 61 REMUS SANDRA Bydgoszcz 1995 K20 00:30:33 00:33:41
324 1244 GRYŃ-MAŚLIJ KATARZYNA Czarnowo 1980 K40 00:30:34 00:32:18
325 1215 MINISZEWSKA IRENA Bydgoszcz 1980 K40 00:30:38 00:32:14
326 1393 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1968 K50 00:31:05 00:34:14
327 1107 BALCEREK MARCIN Bydgoszcz 1977 M40 00:31:05 00:34:06
328 60 WĘGLARZ ŁUKASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:31:05 00:34:14
329 71 MUSZYŃSKI ADAM Bydgoszcz 1984 M30 00:31:06 00:34:14
330 52 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K40 00:31:06 00:34:14
331 254 SUCHARSKA MAGDALENA Łochowo 1987 K30 00:31:25 00:34:39
332 158 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M60 00:31:26 00:34:30
333 80 OSTROWSKA RENATA Złotniki Kujawskie 1979 K40 00:31:26 00:34:30
334 196 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:31:34 00:34:45
335 38 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:31:38 00:34:45
336 146 CHROBAK MAŁGORZATA Białe Błota 1986 K30 00:31:44 00:34:55
337 1384 LUZAK JADWIGA Bydgoszcz 1960 K60 00:31:55 00:35:00
338 169 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:31:58 00:35:06
339 1296 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:32:02 00:35:07
340 1145 ŁUGOWSKA DARIA Osielsko 1980 K40 00:32:07 00:33:50
341 222 DRAUS TOMASZ Bydgoszcz 1981 M40 00:32:13 00:35:24
342 1372 GABEŃSKA DARIA Bydgoszcz 1986 K30 00:32:17 00:35:33
343 274 WRÓBEL MAŁGORZATA Bydgoszcz SĄSIEDZI KP7 1985 K30 00:32:17 00:35:33
344 30 WÓJCIK TOMASZ Bydgoszcz 1971 M50 00:32:25 00:35:29
345 111 IWANIUK JACEK Bydgoszcz PĘDZĄCE CHOMIKI 1973 M40 00:32:25 00:35:31
346 1034 JAWORSKI KAMIL Bydgoszcz 1987 M30 00:32:35 00:35:41
347 1016 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:32:38 00:35:43
348 1090 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:32:41 00:32:48
349 85 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M40 00:32:41 00:35:48
350 1053 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:32:49 00:35:54
351 77 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:32:50 00:39:51
352 107 MIAZGA EMILIA Bydgoszcz 1992 K20 00:33:09 00:34:40
353 1033 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:33:14 00:36:22
354 257 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K60 00:33:15 00:36:18
355 72 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M50 00:33:21 00:36:32
356 253 JAGODZIŃSKI KAROL Bydgoszcz 1969 M50 00:33:31 00:36:42
357 206 BURDUK-LUTY ANNA Bydgoszcz 1973 K40 00:33:39 00:36:55
358 1174 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:33:41 00:36:46
359 205 LUTY KRZYSZTOF Bydgoszcz 1972 M40 00:33:43 00:36:56
360 1399 HORYD JUSTYNA Bydgoszcz 1978 K40 00:34:01 00:37:09
361 261 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:34:01 00:37:09
362 1315 GADCOWSKI EDWARD BYDGOSZCZ 1944 M60 00:34:05 00:37:13
363 1385 SIKORSKA KATARZYNA BIAŁE BŁOTA RUN BYDGOSZCZ 1998 K20 00:34:46 00:37:54
364 241 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K60 00:34:59 00:38:09
365 1009 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K30 00:35:07 00:38:16
366 1013 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz 1957 K60 00:35:12 00:38:20
367 28 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K40 00:35:32 00:38:36
368 1402 GEZELLA IWONA BYDGOSZCZ COLORADOPIZZA EXPRESS 1965 K50 00:35:40 00:38:46
369 1397 JANICKA MARIA BYDGOSZCZ 1990 K30 00:35:46 00:38:51
370 1074 DYPOLT JULIA Barcin 1990 K30 00:36:32 00:38:08
371 1083 SŁOWIŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1977 K40 00:36:37 00:39:59
372 199 MLICKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K40 00:36:43 00:39:57
373 1161 ŻEBROWSKA MARTYNA Bydgoszcz DRUŻYNA Ż 1979 K40 00:36:45 00:39:59
374 1300 GRABSKA-ZIELIŃSKA SYLWIA Bydgoszcz 1991 K30 00:37:08 00:40:14
375 22 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:37:31 00:40:50
376 1162 ŻEBROWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz DRUŻYNA Ż 1979 M40 00:37:36 00:40:51
377 1369 ROŻYŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:37:46 00:40:50
378 31 GARBACZEWSKA ANIA Murowaniec 1982 K30 00:37:46 00:40:52
379 1015 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:38:08 00:41:11
380 89 TUBAJA ANITA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 K40 00:38:53 00:41:59
381 94 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:38:53 00:41:59
382 1052 KEMPA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ FAMILY TEAM KEMPA 1974 M40 00:41:37 00:44:46
383 1042 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:42:49 00:42:51
384 1014 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:43:14 00:46:30
385 1373 CZAJKA ROKSANA Solec Kujawski 1987 K30 00:43:16 00:44:46
386 1030 RYMASZEWSKA JOLANTA Dobrcz 1964 K50 00:45:10 00:48:23
387 1017 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:45:10 00:48:22
388 1210 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz SISU-OWB ROWERTOUR.COM 1993 K20 00:45:38 00:48:47
389 285 KAWA MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:47:53 00:51:10
390 193 PASIEKA MAGDA Mrocza OSP NAKŁO NAD NOTECIĄ 1981 K40 00:47:59 00:51:11
391 1404 RYBKA ALDONA Zielonka ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1976 K40 00:47:59 00:51:10
392 207 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:49:01 00:52:19
393 23 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1951 K60 00:49:02 00:52:21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni