z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 6

03.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 411 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:15:51 00:15:52
2 284 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew 1994 M20 00:15:57 00:15:58
3 3 POCZEWSKI JAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:16:02 00:16:04
4 485 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:16:04 00:16:05
5 610 MYSZKIEWICZ MACIEJ Iława TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:16:07 00:16:08
6 653 TULEJA JAKUB Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 M16 00:16:29 00:16:30
7 1228 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz 1994 M20 00:16:43 00:16:44
8 576 WOJCIECHOWSKI KLAUDIUSZ Bydgoszcz ZAWISZA BYDGOSZCZ 2000 M16 00:16:45 00:16:47
9 338 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:09 00:17:10
10 177 MANIKOWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1978 M40 00:17:14 00:17:15
11 90 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:17:15 00:17:17
12 8 STRASZAK MARCIN OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 1982 M30 00:17:26 00:17:28
13 127 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M30 00:17:28 00:17:30
14 1130 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1976 M40 00:17:31 00:17:32
15 269 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:37 00:17:38
16 1149 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:17:37 00:17:39
17 176 POCZEWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1972 M40 00:17:38 00:17:40
18 447 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1986 M30 00:17:40 00:17:43
19 498 RYCHTER KAROL Bydgoszcz THE RYCHTERS 1976 M40 00:17:43 00:17:44
20 1172 KORALEWSKA JULIA Bydgoszcz 2002 K16 00:17:44 00:17:45
21 454 KONIAIEV VOLODYMYR Kremenchug RUN BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:44 00:17:46
22 13 MAIK DARIA Mrocza LUKS START NAKŁO 1997 K20 00:17:47 00:17:48
23 256 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH Bydgodzcz AŚ BYDGOSZCZ 1980 M30 00:17:55 00:17:59
24 289 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:17:58 00:18:02
25 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:18:20 00:18:21
26 1203 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN PASJA 1985 M30 00:18:20 00:18:23
27 577 AFELT JULIA Bydgoszcz 1999 K16 00:18:22 00:18:23
28 725 JABŁOŃSKI MARCIN Bydgoszcz KRYSPORTTEAM 1971 M40 00:18:21 00:18:25
29 574 WOŁOSZCZAK LESZEK Bydgoszcz 6. KILOMETR 1990 M20 00:18:22 00:18:25
30 214 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M40 00:18:33 00:18:36
31 275 CHOLEWIŃSKI DARIUSZ Bydgoszcz HURAGAN MIEDZYŃ 1974 M40 00:18:35 00:18:39
32 1133 LENC SEBASTIAN Laskowice Pomorskie TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:18:38 00:18:40
33 80 SZULC ROBERT Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:18:42 00:18:45
34 1076 PAWLIK STANISŁAW Osielsko FARMVITA TEAM 1965 M50 00:18:42 00:18:45
35 51 NAWROCKI SŁAWOMIR Koronowo VICTORIA KORONOWO 1982 M30 00:18:42 00:18:46
36 1070 RYMER JAKUB Bydgoszcz 1985 M30 00:18:44 00:18:47
37 486 PYSZKA MIKOŁAJ SADKI LUKS START NAKŁO 2002 M16 00:18:47 00:18:48
38 1264 KANIK TOMASZ Bydgoszcz 1982 M30 00:18:49 00:18:52
39 1117 KASPEROWICZ JACEK Bydgoszcz JW 1515 BYDGOSZCZ 1977 M40 00:18:49 00:18:52
40 391 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ/ALLIANZ RUNNING TEAM/TRISPACE 1972 M40 00:18:52 00:18:55
41 355 TACZKOWSKI JAROSŁAW Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1975 M40 00:18:55 00:18:57
42 1029 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1983 M30 00:18:54 00:18:59
43 1095 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:18:58 00:19:01
44 10 WACHOWIAK JAKUB OSIEK NAD NOTECIĄ TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M16 00:19:04 00:19:08
45 1338 BALCEREK MATEUSZ Bydgoszcz SZEF KUCHNI 1986 M30 00:19:06 00:19:09
46 732 BANAŚ MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:19:06 00:19:10
47 1186 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA 1984 K30 00:19:11 00:19:13
48 71 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz #RUNADDICTS 1993 M20 00:19:11 00:19:14
49 1073 SZLINGER JAKUB Tur #RUNADDICTS 1986 M30 00:19:12 00:19:16
50 1370 LEWANDOWSKI TOMASZ Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1981 M30 00:19:13 00:19:17
51 469 WANTOWSKA ALEKSANDRA Iława TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:19:15 00:19:17
52 661 GRUSZECZKA JACEK Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ 1986 M30 00:19:19 00:19:25
53 94 STRYCHALSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:19:19 00:19:25
54 22 OKOŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:19:23 00:19:26
55 1177 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 00:19:26 00:20:31
56 493 CHORZEWSKI KAMIL Drobin 1998 M20 00:19:27 00:19:32
57 1179 JAGIEŁA BARTOSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1983 M30 00:19:29 00:19:32
58 1055 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M30 00:19:31 00:19:35
59 707 SZYMAŃSKI ADAM Tryszczyn 1985 M30 00:19:32 00:19:38
60 494 RYCHTER MARCIN Niemcz THE RYCHTERS 1971 M40 00:19:33 00:19:35
61 1354 BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz TRISPACE 1989 M20 00:19:33 00:19:33
62 353 WASILEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1997 M20 00:19:33 00:19:37
63 497 GOLLNIK ADAM Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 1988 M30 00:19:34 00:19:38
64 675 PIC DAWID Osielsko 1992 M20 00:19:34 00:19:36
65 1048 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:39 00:19:42
66 12 SZENK MARTA Bydgoszcz 1980 K30 00:19:40 00:19:42
67 6 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:19:40 00:19:54
68 475 KOTULA SŁAWOMIR Bydgoszcz GLS POLAND 1987 M30 00:19:41 00:19:44
69 711 KNOTHE ADAM Niemcz BUDSTOL INVEST 1972 M40 00:19:47 00:19:52
70 730 KNOTHE ADRIAN Niemcz BUDSTOL INVEST 2001 M16 00:19:49 00:19:53
71 1336 SZATTEN DAWID Bydgoszcz 1983 M30 00:19:50 00:19:53
72 52 PRZEWŁOCKI JAKUB Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1983 M30 00:19:51 00:19:57
73 1041 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń 1986 K30 00:19:52 00:19:54
74 9 DZIAŁOSZYŃSKI GRZEGORZ Kraczki KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 1974 M40 00:19:54 00:19:56
75 112 BORKOWSKI TOMASZ Tuchola KUJAVIA3TEAM 1970 M40 00:19:56 00:20:00
76 415 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:20:00 00:20:05
77 726 SZWARC PAWEŁ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 M30 00:20:03 00:20:09
78 1167 JAROSZEWSKI JAN Tryszczyn DEEP FOREST 2002 M16 00:20:03 00:20:08
79 512 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:20:03 00:20:08
80 1284 KONWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:20:04 00:20:13
81 69 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GARDENFLORA MTB TEAM 1989 M20 00:20:06 00:20:10
82 1176 ŚWIĄTEK MAREK Nakło n/Not. 1999 M16 00:20:08 00:20:14
83 1181 MUCHA MARCIN Pawłówek BATRUNNERS 1978 M40 00:20:15 00:20:21
84 195 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz SBRT BYDGOSZCZ 1997 M20 00:20:18 00:20:22
85 213 SKORNIA ELIZA Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1996 K20 00:20:19 00:20:22
86 1290 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:20:20 00:20:25
87 64 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA MTB TEAM 1982 M30 00:20:27 00:20:33
88 61 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:20:28 00:20:35
89 733 WDOWIAK KAMIL NIEMCZ 1991 M20 00:20:28 00:20:33
90 82 WERNER MICHAŁ Łabiszyn GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:20:28 00:20:32
91 1051 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1983 M30 00:20:32 00:21:34
92 1232 BARCZAK WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:20:33 00:20:38
93 1118 SŁOMKA MACIEJ Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:20:43 00:20:50
94 470 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:20:43 00:20:47
95 546 BUTRYN NIKODEM Bydgoszcz 1969 M40 00:20:48 00:20:55
96 1062 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn 1984 M30 00:20:49 00:20:53
97 1082 WIECZOREK ŁUKASZ Bydgoszcz RUN4FUN WWW.BYTPAK.PL 1987 M30 00:20:54 00:21:57
98 1022 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN 1975 M40 00:20:54 00:21:58
99 1184 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:20:55 00:21:59
100 230 WOLSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:20:58 00:21:07
101 1171 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:21:01 00:21:08
102 1112 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:01 00:21:08
103 335 GURNA JOLANTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1965 K50 00:21:02 00:21:09
104 1318 ŚPICA LESZEK Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1969 M40 00:21:03 00:21:16
105 143 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz 1983 K30 00:21:03 00:21:09
106 704 KUJAWA PIOTR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:21:03 00:21:13
107 434 MARĆ ROBERT Bydgoszcz 1971 M40 00:21:03 00:21:19
108 1352 SZULC ANDRZEJ Łochowo ELTRA W BIEGU 1972 M40 00:21:04 00:21:12
109 1102 DERDA PIOTR Bydgoszcz 1997 M20 00:21:05 00:21:13
110 1299 RUSIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz KEEEPER 1987 M30 00:21:05 00:21:12
111 552 KRYGIER MATEUSZ Żnin 1989 M20 00:21:07 00:22:17
112 36 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1977 M40 00:21:09 00:21:15
113 1305 RÓŻOWICZ ALEKSANDRA Bydgoszcz 1987 K30 00:21:11 00:21:20
114 1199 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:21:15 00:21:24
115 4 SPRZYSZYŃSKI MICHAŁ BYDGOSZCZ TRIRODZINKA.PL 1988 M30 00:21:16 00:21:21
116 1089 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:21:17 00:21:28
117 45 TARCZYŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz Z PIĘTY, ODDECH I ŻYJE, JESTEM TRZEŹWY 1982 M30 00:21:18 00:21:32
118 336 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M30 00:21:21 00:22:25
119 1301 RYBAK REMIGIUSZ Białe Błota KEEEPER 1977 M40 00:21:22 00:21:28
120 25 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:21:22 00:22:24
121 311 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko N-BIKE ACADEMY 2002 M16 00:21:23 00:21:31
122 1065 KRAWISZ MACIEJ Łochowo LP500 1976 M40 00:21:24 00:21:34
123 113 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:21:24 00:21:28
124 1302 SOBCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1986 M30 00:21:24 00:21:35
125 117 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:21:25 00:21:32
126 255 MITKOWSKA NATALIA Wtelno GARDEN FLORA MTB TEAM 1985 K30 00:21:28 00:21:37
127 598 WOLSZTYŃSKI DANIEL Bydgoszcz POLSKA 1990 M20 00:21:29 00:21:32
128 1219 RADECKI MARCIN Bydgoszcz 1990 M20 00:21:30 00:21:37
129 357 SKONIECZNY MARCIN Bydgoszcz FORDON RUNNERS PUSZCZALSCY 1977 M40 00:21:31 00:22:37
130 74 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:34 00:21:42
131 70 GEDEK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1982 M30 00:21:34 00:21:41
132 219 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M20 00:21:35 00:21:41
133 1324 LEWANDOWSKI MARCIN Stęszewko KEEEPER 1991 M20 00:21:39 00:21:45
134 247 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:21:41 00:21:48
135 394 SKORECKI ALEKSANDER Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:21:46 00:21:55
136 1158 ZIMNY MAREK Bydgoszcz ELTRA W BIEGU 1960 M50 00:21:47 00:21:57
137 620 GORGOL TOMASZ BYDGOSZCZ LP500 1978 M40 00:21:48 00:22:05
138 259 TOMASZEWSKI JORDAN Bydgoszcz TRIFRIENDS 1985 M30 00:21:49 00:21:58
139 439 ZAKROCKI KAMIL Osielsko 1990 M20 00:21:52 00:22:56
140 1160 MROTEK MICHAŁ Kruszyn Krajeński QUAPRO TEAM 1979 M30 00:21:54 00:22:11
141 1260 PAWLIK MAREK Pruszcz FARMVITA TEAM 1960 M50 00:21:55 00:22:04
142 1205 MALINOWSKI ARTUR Maksymilianowo 1969 M40 00:21:56 00:22:03
143 305 LADA PRZEMYSŁAW Chełmża STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:58 00:22:03
144 564 KOBYLIŃSKI MATEUSZ Brzoza 2001 M16 00:21:58 00:22:04
145 21 KONARSKA SVETLANA Świecie SPORT I REKREACJA START 1973 K40 00:22:01 00:22:10
146 1166 WASILEWSKA MARTYNA Bydgoszcz AMS BYDGOSZCZ 1983 K30 00:22:02 00:22:12
147 1094 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M20 00:22:03 00:22:12
148 1001 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:22:05 00:23:08
149 220 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORAMTBTEAM 1978 M40 00:22:05 00:22:14
150 1348 FORBOT PIOTR Bydgoszcz 1994 M20 00:22:06 00:22:13
151 446 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:22:09 00:22:17
152 153 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:22:13 00:23:23
153 356 SAMEŁKO ŁUKASZ BYDGOSZCZ 1990 M20 00:22:14 00:23:16
154 308 ULAN NATALIA Bydgoszcz 1989 K20 00:22:17 00:23:21
155 1175 KOŃCZAL ROBERT Bydgoszcz 1983 M30 00:22:18 00:22:24
156 98 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M30 00:22:19 00:22:34
157 521 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M60 00:22:19 00:23:24
158 449 CYL DAWID Bydgoszcz FORDONRUNNERS / ZIELONY PELIKAN 1980 M30 00:22:20 00:23:26
159 708 SZCZUKOWSKI SZYMON Bydgoszcz 1989 M20 00:22:20 00:23:29
160 1343 WASILEWSKA AGATA Sicienko AMS 1981 K30 00:22:20 00:22:32
161 628 JEDYNAK KLAUDIA Białe Błota 1995 K20 00:22:21 00:23:24
162 1023 KWIATKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1985 M30 00:22:22 00:23:26
163 1193 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:22:24 00:22:29
164 251 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:22:24 00:23:30
165 15 BRZEZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:22:24 00:23:31
166 1280 GABRYCH MACIEJ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:22:25 00:23:28
167 320 KOWALEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1987 M30 00:22:26 00:23:28
168 1060 SADAJ KRZYSZTOF Strzelce Górne 1988 M30 00:22:28 00:22:37
169 295 PALACZ WIOLETTA Bydgoszcz 1978 K40 00:22:30 00:22:38
170 168 KOWALSKI MAREK NIEMCZ 1970 M40 00:22:30 00:22:35
171 93 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M60 00:22:30 00:22:39
172 1236 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:22:32 00:23:39
173 43 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:22:34 00:22:42
174 65 KOSCIELNY REMIGIUSZ Osielsko 1979 M30 00:22:38 00:23:41
175 99 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:22:40 00:23:47
176 137 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M40 00:22:41 00:23:46
177 141 KOSIŃSKI MICHAEL Bydgoszcz HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZ 1993 M20 00:22:41 00:22:55
178 1165 KORTAS MARCIN Bydgoszcz 1972 M40 00:22:43 00:23:56
179 1136 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS BYDGOSZCZ/BÓL TO ŚCIEMA 2002 M16 00:22:43 00:22:59
180 209 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:22:43 00:23:47
181 1018 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:22:43 00:23:46
182 534 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M50 00:22:45 00:22:51
183 303 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:22:46 00:22:59
184 47 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:22:47 00:22:58
185 436 WESOŁOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ 1991 K20 00:22:48 00:23:52
186 1173 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M30 00:22:49 00:23:53
187 505 BAGROWSKI MAREK Janowo/k /Dąbrowy Chełmińskiej UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 00:22:50 00:22:58
188 38 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:22:51 00:22:58
189 1135 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1983 K30 00:22:51 00:23:55
190 1328 DRANICKI ŁUKASZ Bydgoszcz AS BOX TEAM 1982 M30 00:22:52 00:24:00
191 710 GAJKOWSKI IGOR RZĘCZKOWO 1999 M16 00:22:53 00:24:04
192 60 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:22:53 00:22:58
193 206 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:54 00:23:57
194 253 ROGALSKI MACIEJ Bydgoszcz 1987 M30 00:22:55 00:23:01
195 1038 RYDLEWSKI MAREK Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:22:56 00:24:03
196 1291 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:22:56 00:23:04
197 1032 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:22:57 00:23:13
198 102 GRAJEWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:22:57 00:25:01
199 1146 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:22:57 00:23:05
200 1066 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:22:59 00:24:07
201 1364 LIPSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1974 M40 00:23:01 00:24:14
202 32 WRÓBEL GRZEGORZ Bydgoszcz BYLE DO METY 1983 M30 00:23:01 00:23:14
203 128 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:23:02 00:24:07
204 200 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:23:03 00:24:07
205 1134 NALEŻYTY PIOTR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1986 M30 00:23:03 00:23:20
206 287 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:23:05 00:23:08
207 1214 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:23:05 00:24:10
208 67 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:23:06 00:24:12
209 1191 SCHNEIDER KRYSTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:23:07 00:24:10
210 1322 GROCHOWSKI KAMIL Bydgoszcz GROSZKI 1981 M30 00:23:07 00:24:17
211 86 KASTRAU TOMASZ Bydgoszcz RUN4FAN 1981 M30 00:23:08 00:23:08
212 1050 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:10 00:23:22
213 1225 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1991 K20 00:23:13 00:24:16
214 1178 DROŻYŃSKI MACIEJ Bydgoszcz CB163 1989 M20 00:23:14 00:23:20
215 1155 WOŹNIAK RADEK Bydgoszcz BOZITA POLSKA 1983 M30 00:23:15 00:24:20
216 734 MASŁOWSKI ŁUKASZ SZUBIN 1991 M20 00:23:15 00:24:29
217 722 STODÓLSKI PRZEMYSŁAW Janikowo 1993 M20 00:23:15 00:24:26
218 326 JANYSKA KRZYSZTOF Białe Błota 1983 M30 00:23:15 00:23:30
219 1119 MIKOŁAJCZAK SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:23:17 00:23:29
220 1274 RAK WALDEMAR Bydgoszcz 1978 M40 00:23:22 00:23:34
221 631 NOWAK PAWEŁ Kcynia KEPNET 1965 M50 00:23:23 00:24:28
222 583 LEWANDOWSKI JAKUB Bydgoszcz 2000 M16 00:23:24 00:24:27
223 697 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:24 00:23:38
224 1362 MISUN-NOWAK KATARZYNA Osówiec AMS 1980 K30 00:23:26 00:24:29
225 350 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:23:26 00:24:29
226 1027 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:23:29 00:23:38
227 286 MICHALSKA DARIA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 K20 00:23:30 00:24:37
228 91 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz 1984 M30 00:23:31 00:24:43
229 313 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko 1971 M40 00:23:34 00:23:43
230 1075 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:35 00:23:41
231 1087 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:23:36 00:24:41
232 1273 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:23:37 00:23:45
233 126 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:23:38 00:23:49
234 458 NOWAKOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:39 00:24:48
235 1077 LABENDA ROBERT Bydgoszcz SZURUSIE 1986 M30 00:23:39 00:24:51
236 300 TOKARSKI MACIEJ Bydgoszcz 2002 M16 00:23:41 00:24:55
237 1105 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:41 00:24:49
238 376 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:23:42 00:23:46
239 148 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:23:44 00:24:53
240 1110 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:23:44 00:24:49
241 1144 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz 1967 M50 00:23:45 00:23:55
242 1358 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:23:45 00:24:54
243 1329 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:23:47 00:24:49
244 420 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:48 00:25:51
245 296 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:23:49 00:24:57
246 715 ZDEBIAK AMELIA BYDGOSZCZ ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K16 00:23:51 00:23:53
247 1141 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 00:23:51 00:25:01
248 1316 RENC PATRYK Bydgoszcz SERCE TYBETU 1989 M20 00:23:52 00:25:08
249 304 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M30 00:23:53 00:25:01
250 1216 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:54 00:25:00
251 245 STANECKI MACIEJ Osielsko 1983 M30 00:23:55 00:25:00
252 1245 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo WKURW_TEAM 1969 M40 00:23:55 00:24:57
253 166 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:23:56 00:24:13
254 399 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:23:56 00:24:05
255 683 KOCHAŃSKI TOMASZ Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ 1986 M30 00:23:58 00:25:20
256 417 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:24:03 00:25:08
257 340 SZCZERBA MACIEJ Niemcz EJKUMEJKUM 1972 M40 00:24:06 00:24:14
258 582 GACKOWSKA BEATA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1968 K50 00:24:06 00:24:17
259 403 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:07 00:24:18
260 1142 CZYŻAK JOANNA Nowy Dwór AMS 1975 K40 00:24:09 00:24:20
261 1010 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:24:11 00:25:22
262 575 DUNAJEWSKA MAGDALENA Łochowo EURO-NOVA 1979 K30 00:24:13 00:24:23
263 164 KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:24:13 00:24:31
264 1332 URBAŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ 1979 M30 00:24:14 00:25:23
265 1325 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo ZAPA 1972 M40 00:24:16 00:25:29
266 1057 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:24:16 00:25:22
267 1368 PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M30 00:24:17 00:26:20
268 1374 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz 1977 M40 00:24:18 00:25:29
269 1295 LEWANDOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KEEEPER 1975 M40 00:24:18 00:25:24
270 169 LEBA DARIUSZ UNISŁAW LEBUŚTEAM 1975 M40 00:24:20 00:25:25
271 671 KUĆ DARIUSZ Bydgoszcz 1986 M30 00:24:20 00:25:34
272 1221 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo 1998 M20 00:24:20 00:25:35
273 378 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:24:20 00:25:30
274 124 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M40 00:24:20 00:25:33
275 1003 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:24:21 00:24:30
276 1012 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 00:24:22 00:24:39
277 1351 PILAKOWSKA ANGELIKA Łochowo ELTRA W BIEGU 1981 K30 00:24:22 00:24:30
278 75 LACH PAWEŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:24:23 00:25:35
279 1132 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1984 K30 00:24:24 00:24:34
280 445 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:24:24 00:25:37
281 31 KRESIŃSKI ANDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1986 M30 00:24:24 00:25:28
282 140 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M30 00:24:25 00:26:31
283 1091 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF Nekla 1971 M40 00:24:25 00:26:34
284 618 BASZYŃSKA MAGDALENA Bydgoszcz 1996 K20 00:24:26 00:25:29
285 351 ANDRZEJEWSKI JACEK NIEMCZ 1979 M30 00:24:27 00:25:40
286 1180 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:24:27 00:25:31
287 1195 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:24:28 00:25:34
288 657 MAZURKIEWICZ PIOTR Dobrcz 1978 M40 00:24:29 00:25:38
289 392 LESZCZYNSKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:24:29 00:25:36
290 1311 KAMIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1989 M20 00:24:30 00:25:37
291 374 RYBAK BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 00:24:32 00:25:41
292 698 BRATEK ANDRZEJ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1959 M50 00:24:35 00:25:42
293 83 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:24:37 00:26:40
294 1002 WANKIEWICZ ŁUKASZ Bydgoszcz SZURUSIE TEAM 1991 M20 00:24:41 00:25:53
295 223 PUTON TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:24:41 00:25:50
296 627 IWANOWSKI JAKUB Gdańsk 1987 M30 00:24:47 00:25:52
297 472 GRZECA JAKUB Bydgoszcz 1991 M20 00:24:50 00:26:00
298 1321 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:24:54 00:26:10
299 578 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:24:57 00:26:06
300 106 SIUDA MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:24:58 00:27:03
301 210 POTRZEBOWSKA AGATA Bydgoszcz DEAF I #B3K 1985 K30 00:25:00 00:26:07
302 681 GÓRSKA JOANNA Bydgoszcz 2002 K16 00:25:02 00:26:17
303 49 GRUBSKI RAFAŁ Żołędowo GARDENFLORA MTB TEAM 1985 M30 00:25:07 00:26:15
304 186 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M30 00:25:08 00:26:17
305 506 KOWALSKI MAREK BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1977 M40 00:25:09 00:26:18
306 277 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:25:10 00:25:16
307 511 NAGORZYSKI ARKADIUSZ Bydgoszcz BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘ 1983 M30 00:25:11 00:25:16
308 92 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1986 M30 00:25:11 00:27:17
309 1293 ANGLART ROMAN Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M50 00:25:12 00:26:16
310 1202 PRZYBYLSKI MARIUSZ Bydgoszcz GLS POLAND 1962 M50 00:25:14 00:26:18
311 1373 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:25:14 00:26:25
312 1033 WASTOWSKI DAWID Piotrków Kujawski 1991 M20 00:25:15 00:26:22
313 1164 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ R2G 1973 M40 00:25:17 00:27:25
314 589 BINAKOWSKI JANUSZ 1977 M40 00:25:18 00:26:30
315 228 WAJER MARITA Ślesin STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1997 K20 00:25:19 00:27:25
316 386
590*
SKONIECZNA MARLENA Bydgoszcz FORDON RUNNERS 1975 K40 00:25:19 00:26:34
317 1365 RASZEWSKI JAN Bydgoszcz 1984 M30 00:25:19 00:27:23
318 1170 ŁABENDA PIOTR Bydgoszcz TERENOWA MASAKRA TEAM 1970 M40 00:25:26 00:26:31
319 516 TESKA JERZY Bydgoszcz AGATES86 1953 M60 00:25:30 00:26:49
320 1371 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:25:36 00:25:44
321 735 NOWAK ANDRZEJ PALMIEROWO 1972 M40 00:25:40 00:26:42
322 381 SZALKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1987 K30 00:25:42 00:27:49
323 673 LACKOWSKA ALEKSANDRA Wierzchucin Królewski 1995 K20 00:25:42 00:27:50
324 621 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40 00:25:46 00:27:59
325 1097 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:25:46 00:27:53
326 1067 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:25:47 00:27:54
327 528 GOLLNIK DARIA Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 1986 K30 00:25:49 00:27:54
328 1196 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:25:50 00:26:56
329 1185 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1994 K20 00:25:50 00:27:56
330 37 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:25:51 00:27:58
331 1224 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz 1986 M30 00:25:55 00:27:07
332 1308 SZYCZEWSKA EWA Bydgoszcz KEEEPER 1972 K40 00:25:56 00:27:11
333 212 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:58 00:27:06
334 365 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M40 00:26:00 00:28:04
335 768
1297*
IWAN REMIGIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:26:02 00:28:07
336 1244 USS ALIAKSANDR Bydgoszcz 1975 M40 00:26:03 00:27:16
337 571 BELTER ANDRZEJ Żołędowo 1973 M40 00:26:04 00:28:07
338 72 BEJSTER PRZEMYSŁAW Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1958 M60 00:26:04 00:27:15
339 1169 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:26:06 00:27:12
340 1294 KUŚ MARCIN Bydgoszcz 1974 M40 00:26:07 00:27:17
341 121 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE 1975 M40 00:26:11 00:27:20
342 1192 WEGNER ROMAN Niemcz 1963 M50 00:26:12 00:28:15
343 545 MIKOŁAJCZYK AGATA Gdańsk 1993 K20 00:26:17 00:28:26
344 76 DRABIK MAJA Łabiszyn #SLIMAKIBARCIN 1992 K20 00:26:19 00:27:27
345 211 POTRZEBOWSKI MAREK Bydgoszcz DEAF I #B3K 1983 M30 00:26:19 00:28:23
346 283 CZYŚCIECKI ADRIAN Zamość/Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1989 M20 00:26:20 00:27:36
347 307 HARASIMCZYK WERONIKA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1991 K20 00:26:21 00:27:36
348 1350 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:26:27 00:28:42
349 549 RYBAK MARIUSZ Małe Rudy SISU-OWB TEAM 1970 M40 00:26:27 00:27:40
350 1279 PRZYBYLSKA GRAŻYNA Bydgoszcz SLKB, BYDGOSZCZ NA START 1964 K50 00:26:28 00:27:37
351 215 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:26:29 00:28:35
352 242 ZAGOZDZON WIOLETA Solec kujawski SOLECCY BIEGACZE 1984 K30 00:26:30 00:27:47
353 1223 ŻEBRACKI ARTUR Bydgoszcz 1980 M30 00:26:33 00:27:50
354 1138 KOCHAŃSKA WIOLETTA Paterek 1976 K40 00:26:34 00:27:39
355 1127 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Bydgoszcz 1974 M40 00:26:34 00:28:38
356 1188 GOŁATTA MAGDALENA Bydgoszcz GREMLINKI 1980 K30 00:26:35 00:28:42
357 382 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:26:40 00:27:48
358 66 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30 00:26:40 00:26:52
359 133 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M40 00:26:45 00:28:57
360 334 KULAS BARTOSZ Bydgoszcz OSOWA RUN TEAM 1974 M40 00:26:46 00:27:56
361 5 SPRYSZYŃSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ TRIRODZINKA.PL 1987 K30 00:26:46 00:27:50
362 107 SUSZEK JOANNA Sienno 1985 K30 00:26:47 00:28:58
363 1139 DOLATA MAGDALENA Rynarzewo 1977 K40 00:26:47 00:28:58
364 129 BURSZTYŃSKI TOMEK Borówno GARDEBFLORA MTB TEAM 1986 M30 00:26:48 00:27:54
365 1357 KŁOS LIDIA Papowo Biskupie SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 1974 K40 00:26:49 00:26:59
366 699 WESOŁOWSKA ZUZANNA Bydgoszcz 2002 K16 00:26:52 00:29:56
367 1030 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:26:52 00:28:59
368 721 BOMBERSKI ALEKSANDER Bydgoszcz 1990 M20 00:26:56 00:28:14
369 1145 DRELICH RADOSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1971 M40 00:26:59 00:28:16
370 430 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:27:05 00:28:17
371 431 PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1981 K30 00:27:07 00:28:19
372 95 SZUKALSKI PIOTR Bydgoszcz 1998 M20 00:27:09 00:29:19
373 96 SIEŃSKI JACEK Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1963 M50 00:27:12 00:29:22
374 1049 KUTKA SZYMON Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:27:13 00:28:17
375 1090 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:27:15 00:29:18
376 1085 SZAJDA MAGDALENA Przyłęki 1977 K40 00:27:16 00:29:26
377 288 SAJUR SYLWIA Bydgoszcz 1993 K20 00:27:17 00:28:32
378 1213 WAWRZYNIAK PIOTR BYDGOSZCZ 1966 M50 00:27:18 00:29:25
379 662 ROGOZIŃSKA KAROLINA Bydgoszcz 1983 K30 00:27:18 00:28:26
380 1005 BOROWICZ ANNA Bydgoszcz 1982 K30 00:27:18 00:28:26
381 1168 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:27:21 00:28:38
382 418 KOŹLIKOWSKA-WENCKA MAGDALENA Bydgoszcz 1980 K30 00:27:21 00:29:27
383 329 DOBUCKA KATARZYNA Bydgoszcz CHONAROWER.PL 1989 K20 00:27:23 00:29:34
384 468 LINGO PIOTR Osielsko DĘBY OSIELSKO 1972 M40 00:27:30 00:29:35
385 34 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1984 K30 00:27:33 00:29:38
386 1268 LWOWSKI ZBIGNIEW Osielsko 1974 M40 00:27:38 00:29:51
387 258 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:27:39 00:29:48
388 1359 CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1974 M40 00:27:39 00:28:47
389 597 KRÓL KAROL Bydgoszcz 1977 M40 00:27:40 00:28:49
390 62 WAWRZYNIAK KAROLINA bydgoszcz 1980 K30 00:27:42 00:28:50
391 1209 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:27:48 00:29:57
392 456 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K30 00:27:49 00:30:04
393 1267 CZARNECKI MAREK Chełmno 1975 M40 00:27:50 00:30:09
394 103 OGRODOWICZ MARCIN Bydgoszcz M.L. 1975 M40 00:27:50 00:29:56
395 41 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:27:51 00:30:00
396 1341 ŚPICA DOROTA Bydgoszcz BBL BYDGOSZCZ 1967 K50 00:27:54 00:30:01
397 1307 MORZYK MICHAŁ Osielsko 1979 M30 00:27:57 00:30:13
398 1163 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:27:57 00:30:00
399 1201 WYPORKIEWICZ JERZY Wilcze 1967 M50 00:27:58 00:30:02
400 87 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:27:58 00:30:08
401 324 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:28:00 00:30:07
402 179 RACIBORSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TASAK TEAM 1979 M30 00:28:02 00:30:12
403 332 BABICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:28:04 00:30:18
404 1126 SOBCZYŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1985 K30 00:28:05 00:30:10
405 1207 SYGULSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1983 K30 00:28:06 00:29:17
406 1275 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:28:08 00:29:15
407 42 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:28:09 00:30:23
408 1286 KLONOWSKI MACIEJ Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1972 M40 00:28:13 00:30:19
409 665 GŁĘBOCKA KAMILA Wejherowo KACZUCHY 1992 K20 00:28:15 00:30:28
410 666 OSTOJSKI TOMASZ Toruń KACZUCHY TEAM 1992 M20 00:28:15 00:30:28
411 398 BURCHARDT MIRKA Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1952 K60 00:28:17 00:28:29
412 579 SOSNOWSKA DOROTA Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1978 K40 00:28:17 00:30:34
413 426 WESOŁOWSKA DANIELA ZIELONKA SZURUSIE TEAM 1977 K40 00:28:19 00:30:24
414 466 GŁOWSKA HALINA Bydgoszcz 1957 K60 00:28:26 00:30:35
415 73 MATUSIAK EWELINA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1990 K20 00:28:26 00:30:37
416 1235 TACIKIEWICZ ANIA Bydgoszcz 1981 K30 00:28:29 00:29:40
417 131 ZUPA MARTYNA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1996 K20 00:28:30 00:30:37
418 1261 SKWAREK BOGUMIŁA Pruszcz Pomorski 1967 K50 00:28:30 00:29:37
419 397 GRZĘDZICKA MARTA Bydgoszcz 1987 K30 00:28:31 00:30:39
420 109 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:28:33 00:29:47
421 1153 ŁUKOMSKI DAWID Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:28:33 00:29:42
422 35 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:28:33 00:30:40
423 160 PERA MAREK Bydgoszcz 1983 M30 00:28:35 00:29:53
424 672 SYBILA MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:28:38 00:30:52
425 670 BOROWIEC MICHAŁ Brzoza 1984 M30 00:28:41 00:30:55
426 165 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW Osie 1957 M60 00:28:43 00:31:47
427 537 ZAJĄC PATRYK Kwidzyn 1996 M20 00:28:45 00:30:53
428 1312 GUMOWSKI KAMIL Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:28:45 00:29:58
429 513 JANKIEWICZ MAREK BYDGOSZCZ MAREK TEAM 1982 M30 00:28:47 00:31:01
430 1377 PREDER BARTOSZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:28:49 00:31:53
431 1021 KWIATKOWSKA MAJA Bydgoszcz 1993 K20 00:28:50 00:30:56
432 1161 LEWANDOWSKI JAN Bydgoszcz 1962 M50 00:28:50 00:30:58
433 232 SKWAREK OLIWIA Pruszcz 1997 K20 00:28:52 00:29:59
434 674 KOWALSKA AGATA Rynarzewo 1994 K20 00:28:53 00:31:03
435 190 GONCERZEWICZ MARIONA Bydgoszcz 1984 K30 00:28:54 00:31:00
436 646 AWIZEN ANTONI Bydgoszcz MYSLIWY 1948 M60 00:29:03 00:30:26
437 1092 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:29:04 00:30:18
438 558 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:29:05 00:30:17
439 1313 NALEWALSKA JUSTYNA Bydgoszcz SERCE TYBETU, WKURW_TEAM 1989 K20 00:29:05 00:30:21
440 1107 SUSZEK KATARZYNA Dobrcz 1984 K30 00:29:07 00:32:10
441 1208 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:29:10 00:31:18
442 1120 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:17 00:31:24
443 635 POGORZELSKA BOGUSIA Wieczfnia Kościelna 1977 K40 00:29:20 00:31:32
444 519 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M40 00:29:21 00:31:28
445 1326 PAWLEWSKA KLAUDIA Bydgoszcz SPORTWAY 2002 K16 00:29:23 00:30:32
446 1281 DRAUS TOMASZ Bydgoszcz 1981 M30 00:29:24 00:32:26
447 700 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M20 00:29:25 00:31:34
448 1212 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:29:26 00:32:27
449 1315 LEMAŃCZYK ZYGMUNT Niemcz B3K 1970 M40 00:29:32 00:32:33
450 1101 SOBCZAK ANNA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1984 K30 00:29:36 00:31:43
451 136 DZIKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:29:37 00:30:45
452 1310 LEMIEŻ ANDRZEJ BYDGOSZCZ KEEEPER 1977 M40 00:29:41 00:30:57
453 433 APTOWICZ DAMIAN Bydgoszcz 1994 M20 00:29:43 00:32:45
454 1190 KULCZYŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1964 K50 00:29:47 00:31:54
455 435 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:49 00:30:59
456 319 GACKOWSKI EDWARD Bydgoszcz 1944 M60 00:29:50 00:30:59
457 23 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:52 00:32:54
458 396 BRZEZIŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1987 K30 00:29:52 00:32:02
459 30 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K20 00:29:52 00:32:55
460 401 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K20 00:29:54 00:31:00
461 1061 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:29:57 00:31:04
462 1031 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota TEAM KUCYKI 1981 K30 00:29:58 00:31:13
463 147 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ NIEMCZ-RUN 1952 M60 00:30:05 00:32:15
464 1103 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:30:10 00:33:13
465 487 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:30:12 00:32:22
466 1035 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M30 00:30:13 00:35:29
467 14 WAWRZYNIAK DAWID Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 M30 00:30:16 00:32:20
468 723 DREWS GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1975 M40 00:30:16 00:32:21
469 97 WEYNA-KUŹNIAK ANITA Bydgoszcz 1982 K30 00:30:26 00:31:33
470 349 LUFTMAN IZABELA Bydgoszcz 1987 K30 00:30:32 00:32:38
471 724 GÓRSKA MAŁGORZATA Tuchola ZIELONY PELIKAN 1993 K20 00:30:36 00:32:46
472 337 KUCZMA MONIKA Osielsko TRISPACE 1980 K30 00:31:04 00:33:10
473 1009 PIKULIK NATALIA Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 K30 00:31:05 00:33:10
474 172 RYTLEWSKA ALICJA Lubiewo 1995 K20 00:31:07 00:33:23
475 1045 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:31:08 00:33:15
476 343 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:31:09 00:33:22
477 565 PESTKA ANNA BYDGOSZCZ 1983 K30 00:31:20 00:33:32
478 1247 SOBIERAJSKI ŁUKASZ Aleksandrów Kujawski WSPR BYDGOSZCZ 1992 M20 00:31:22 00:33:31
479 352 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:31:26 00:31:30
480 84 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1993 K20 00:31:40 00:33:47
481 323 JASIAK JOANNA Solec Kujawski 1983 K30 00:31:41 00:33:48
482 1304 MREŁA ADRIAN Nakło nad Notecią 1982 M30 00:31:48 00:31:56
483 1129 BIERYT MAGDALENA Bydgoszcz POLIFAX 1990 K20 00:31:49 00:33:58
484 89 PANTKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1988 K30 00:31:49 00:33:58
485 252 TRUŚ KAROLINA OSIELSKO 1983 K30 00:32:03 00:34:14
486 282 TUBAJA ANITA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 K40 00:32:13 00:34:19
487 1303 BONIECKI ŁUKASZ Bydgoszcz KEEEPER 1980 M30 00:32:14 00:34:25
488 1113 KASPERSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1975 M40 00:32:16 00:34:26
489 731 DREWS KATARZYNA Bydgoszcz 1979 K30 00:32:34 00:34:38
490 1037 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:32:38 00:33:45
491 1230 SKIBIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1989 K20 00:32:39 00:34:58
492 1347 WITKOWSKA MONIKA Bydgoszcz 1986 K30 00:32:39 00:34:58
493 457 NOWAKOWSKA MARTA Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1987 K30 00:32:41 00:34:45
494 1052 MATUSZEWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1982 K30 00:32:46 00:35:48
495 56 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA Bydgoszcz 1980 K30 00:32:48 00:34:56
496 132 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:32:53 00:35:06
497 559 KUBICZEK PAWEŁ Maksymilianowo 1972 M40 00:33:03 00:36:07
498 1064 MIŁKOWSKA MONIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:33:26 00:36:28
499 193 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA Stablewice CS GROUP RUNNERS TEAM 1989 K20 00:33:30 00:36:34
500 194 LUBIŃSKI ROBERT Stablewice CS GROUP RUNNERS TEAM 1986 M30 00:33:31 00:36:37
501 1028 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K20 00:33:37 00:36:39
502 471 CICHA IRENA Bydgoszcz 1955 K60 00:33:41 00:35:52
503 467 DANIELEK ADAM Bydgoszcz BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ! 1978 M40 00:33:44 00:36:48
504 727 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz 1980 K30 00:33:50 00:35:59
505 1292 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1960 K50 00:33:57 00:37:00
506 1004 KONIEC PIOTR Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1977 M40 00:34:00 00:36:14
507 1007 CZERENKIEWICZ MAGDALENA Bydgoszcz 1990 K20 00:34:01 00:36:14
508 375 PLUCIŃSKI ROMAN ŁOCHOWO 1982 M30 00:34:02 00:37:04
509 139 ROBAKOWSKI WALDEMAR Bydgoszcz PACTUM 1974 M40 00:34:02 00:37:04
510 44 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz SPORT FAKTORY 1957 K60 00:34:09 00:37:11
511 152 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia GEPARDZI KCYNIA 1977 M40 00:34:15 00:37:19
512 138 PLUCIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz PACTUM 1977 K40 00:34:16 00:37:17
513 1044 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:34:16 00:37:20
514 233 GWIZDAŁA KATARZYNA Gruczno 1973 K40 00:34:23 00:35:30
515 1042 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:34:30 00:37:34
516 1020 ZAKRZEWSKI ADAM BIAŁE BŁOTA 1995 M20 00:34:40 00:36:51
517 273 WRUK JUSTYNA gródek 1972 K40 00:35:24 00:37:35
518 1206 KUCHARSKI MAREK Bydgoszcz 1954 M60 00:35:42 00:38:50
519 167 BĄK BOGDAN Bydgoszcz - 1954 M60 00:35:48 00:38:51
520 536 GRABOWSKA ILONA Bydgoszcz WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1980 K30 00:35:53 00:38:03
521 1125 ZELEK ALEKSANDRA Bydgoszcz 1974 K40 00:36:13 00:39:16
522 1327 RYBKA MAGDALENA Dąbrowa Chełmińska NOKIA TEAM 1980 K30 00:36:19 00:37:34
523 1262 KAWA MARCIN Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40 00:36:22 00:39:27
524 279 NUNZEK AGNIESZKA Bydgoszcz ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1974 K40 00:36:22 00:39:27
525 68 KRYSIŃSKA KAMILA Bydgoszcz 1977 K40 00:36:23 00:39:27
526 1024 STĘPKOWSKA IZABELA Bydgoszcz 1974 K40 00:36:26 00:37:33
527 1271 ROGALSKA MARCELINA Bydgoszcz 1991 K20 00:36:41 00:39:45
528 1237 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:36:44 00:38:56
529 1356 GRZYBOWSKA ALICJA Bydgoszcz BYLE DO METY 1987 K30 00:36:50 00:38:56
530 526 PYRA-KUCZYŃSKA MARZENA Jeżewo 1976 K40 00:37:05 00:39:11
531 533 ŚLĄSKA ANGELIKA Świecie SAMA SOBIE 1985 K30 00:37:06 00:39:11
532 522 WYSOCKA PAULINA Bydgoszcz 1990 K20 00:37:11 00:39:23
533 594 ROSICZYN KAROLINA BYDGOSZCZ 1990 K20 00:37:11 00:39:20
534 419 MICHALSKI PIOTR Bydgoszcz 1990 M20 00:37:18 00:40:23
535 1270 PAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1990 M20 00:37:18 00:40:23
536 278 TOKARSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1976 K40 00:38:53 00:41:04
537 1266 CIESIELSKA BEATA Bydgoszcz 1970 K40 00:41:54 00:45:03
538 1054 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz 1951 K60 00:45:23 00:48:34
539 1349 ŁUKASZEWSKI JACEK Bydgoszcz 1969 M40 00:45:25 00:48:34
540 477 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:45:26 00:48:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni