z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 1

30.09.2018
11:00
godzina

Bieg 2

28.10.2018
11:00
godzina

Bieg 3

25.11.2018
11:00
godzina

Bieg 4

30.12.2018
11:00
godzina

Bieg 5

03.02.2019
11:00
godzina

Bieg 6

03.03.2019
11:00
godzina

Bieg 3

25.11.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KOTŁOWSKI BARTOSZ Ostromecko LKS OSTROMECKO 1992 M20 00:15:40 00:15:40
2 411 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:15:50 00:15:50
3 566 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:15:59 00:15:59
4 1228 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz 1994 M20 00:16:09 00:16:09
5 3 POCZEWSKI JAN Złotów ANKO SPORT 1999 M16 00:16:12 00:16:13
6 485 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:16:15 00:16:15
7 240 JANKOWSKI KAROL Bydgoszcz UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2001 M16 00:16:17 00:16:17
8 11 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZEZIŃSKI RUN CLUB 1991 K20 00:16:18 00:16:18
9 576 WOJCIECHOWSKI KLAUDIUSZ Bydgoszcz ZAWISZA BYDGOSZCZ 2000 M16 00:16:37 00:16:38
10 338 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:08 00:17:08
11 196 ZIMMER ŁUKASZ Toruń CITY TRAIL TEAM/PACKMAN TEAM 1981 M30 00:17:10 00:17:10
12 208 JAGODZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1990 M20 00:17:10 00:17:11
13 127 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M30 00:17:13 00:17:14
14 176 POCZEWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1972 M40 00:17:27 00:17:27
15 416 KOWALSKI BARTOSZ Bydgoszcz 2000 M16 00:17:35 00:17:35
16 177 MANIKOWSKI PIOTR Złotów ANKO SPORT 1978 M40 00:17:42 00:17:42
17 162 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1998 M20 00:17:42 00:17:43
18 269 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:45 00:17:47
19 312 WILKOSZ TOMASZ Bydgoszcz CWKS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2001 M16 00:17:48 00:17:48
20 447 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1986 M30 00:17:49 00:17:50
21 454 KONIAIEV VOLODYMYR Kremenchug RUN BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:59 00:18:01
22 90 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:18:05 00:18:07
23 256 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH Bydgodzcz AŚ BYDGOSZCZ 1980 M30 00:18:06 00:18:08
24 53 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1983 M30 00:18:10 00:18:11
25 325 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:18:10 00:18:13
26 12 SZENK MARTA Bydgoszcz 1980 K30 00:18:13 00:18:14
27 51 NAWROCKI SŁAWOMIR Koronowo VICTORIA KORONOWO 1982 M30 00:18:14 00:18:17
28 520 NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1993 M20 00:18:18 00:18:20
29 1320 GLUGLA MARIUSZ Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M40 00:18:23 00:18:25
30 495 KWIATKOWSKI DANIEL Bydgoszcz 1989 M20 00:18:28 00:18:30
31 498 RYCHTER KAROL Bydgoszcz THE RYCHTERS 1976 M40 00:18:29 00:18:32
32 289 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:31 00:18:33
33 80 SZULC ROBERT Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:18:33 00:18:34
34 134 PAWLACZYK SZYMON Bydgoszcz TRISPACE 1985 M30 00:18:39 00:18:40
35 1203 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN PASJA 1985 M30 00:18:41 00:18:45
36 1095 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:18:45 00:18:46
37 1133 LENC SEBASTIAN Laskowice Pomorskie TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:18:48 00:18:49
38 577 AFELT JULIA Bydgoszcz 1999 K16 00:18:54 00:18:55
39 1076 PAWLIK STANISŁAW Osielsko FARMVITA TEAM 1965 M50 00:18:59 00:19:00
40 486 PYSZKA MIKOŁAJ SADKI LUKS START NAKŁO 2002 M16 00:18:59 00:19:00
41 355 TACZKOWSKI JAROSŁAW Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1975 M40 00:19:03 00:19:05
42 13 MAIK DARIA Mrocza LUKS START NAKŁO 1997 K20 00:19:04 00:19:05
43 94 STRYCHALSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:19:05 00:19:08
44 22 OKOŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:19:05 00:19:08
45 1264 KANIK TOMASZ Bydgoszcz 1982 M30 00:19:09 00:19:12
46 71 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz #RUNADDICTS 1993 M20 00:19:11 00:19:13
47 19 KUROWSKI KAMIL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:19:09 00:19:13
48 391 ZIENKIEWICZ JANUSZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ/ALLIANZ RUNNING TEAM/TRISPACE 1972 M40 00:19:23 00:19:23
49 469 WANTOWSKA ALEKSANDRA Iława TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:19:23 00:19:24
50 1055 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M30 00:19:25 00:19:28
51 1370 LEWANDOWSKI TOMASZ Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1981 M30 00:19:24 00:19:29
52 493 CHORZEWSKI KAMIL Drobin 1998 M20 00:19:29 00:21:29
53 1011 RYBAK ŁUKASZ Niemcz 1983 M30 00:19:29 00:19:33
54 1338 BALCEREK MATEUSZ Bydgoszcz SZEF KUCHNI 1986 M30 00:19:32 00:19:37
55 475 KOTULA SŁAWOMIR Bydgoszcz GLS POLAND 1987 M30 00:19:35 00:19:38
56 1029 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1983 M30 00:19:36 00:19:41
57 1204 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz CZARNE KONIE 1977 M40 00:19:36 00:19:41
58 1177 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1969 M40 00:19:37 00:19:40
59 587 RACZY MIKOŁAJ BYDGOSZCZ 1992 M20 00:19:39 00:19:41
60 1048 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:40 00:19:42
61 1336 SZATTEN DAWID Bydgoszcz 1983 M30 00:19:42 00:19:45
62 1282 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1965 M50 00:19:44 00:19:48
63 359 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:19:44 00:19:49
64 1186 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA 1984 K30 00:19:45 00:19:49
65 1253 KOCHMAN KAROL Bydgoszcz ZWYROLINDOR 1991 M20 00:19:46 00:19:48
66 494 RYCHTER MARCIN Niemcz THE RYCHTERS 1971 M40 00:19:50 00:19:52
67 1038 RYDLEWSKI MAREK Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:19:51 00:19:54
68 1041 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń 1986 K30 00:19:53 00:19:54
69 1232 BARCZAK WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:19:54 00:20:00
70 1117 KASPEROWICZ JACEK Bydgoszcz JW 1515 BYDGOSZCZ 1977 M40 00:19:59 00:20:05
71 350 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:20:02 00:20:06
72 1102 DERDA PIOTR Bydgoszcz 1997 M20 00:20:04 00:20:13
73 1131 NOWICKI TOMASZ Bydgoszcz SUPERMARKET ŁABISZYN SZUBIŃSKA 15 1991 M20 00:20:08 00:20:12
74 1256 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz VIII LO BYDGOSZCZ 1971 M40 00:20:08 00:20:10
75 443 GŁOGOWSKI KRZYSZTOF Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO 1977 M40 00:20:12 00:20:15
76 1115 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:20:14 00:20:18
77 369 MŁYNAREK MONIKA Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2002 K16 00:20:14 00:20:20
78 512 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:20:15 00:20:17
79 595 DUDZIŃSKI ROBERT BIAŁE BŁOTA 1978 M40 00:20:16 00:20:23
80 202 PAWŁOWSKI MAREK Żnin GARDENFLORA MTB TEAM 1979 M30 00:20:16 00:20:21
81 64 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA MTB TEAM 1982 M30 00:20:19 00:20:23
82 125 BRZUCHALSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1987 M30 00:20:21 00:20:26
83 546 BUTRYN NIKODEM Bydgoszcz 1969 M40 00:20:21 00:20:27
84 18 SADECKI KAROL Chełmno CB 163 BYDGOSZCZ 1988 M30 00:20:26 00:20:32
85 86 KASTRAU TOMASZ Bydgoszcz RUN4FAN 1981 M30 00:20:29 00:21:30
86 1118 SŁOMKA MACIEJ Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:20:29 00:21:35
87 36 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1977 M40 00:20:31 00:20:35
88 1026 PIOTROWSKI DARIUSZ Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM/GARDENFLORA MTB TEAM 1979 M30 00:20:32 00:20:36
89 1340 GURNA-CHODÓR WIKTORIA Bydgoszcz 1986 K30 00:20:32 00:20:38
90 171 NAGOW MICHAŁ Bydgoszcz 1974 M40 00:20:34 00:20:40
91 460 ANHALT MICHAŁ Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1976 M40 00:20:35 00:20:38
92 1179 JAGIEŁA BARTOSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1983 M30 00:20:35 00:20:39
93 1290 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:20:37 00:20:43
94 1108 BILICKI WOJCIECH Bydgoszcz 1980 M30 00:20:39 00:20:46
95 1062 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn 1984 M30 00:20:41 00:20:47
96 459 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz 1978 M40 00:20:41 00:20:46
97 1147 CZAJKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1977 K40 00:20:46 00:20:50
98 1167 JAROSZEWSKI JAN Tryszczyn DEEP FOREST 2002 M16 00:20:46 00:22:04
99 1240 ŚWIATLAK PIOTR Bydgoszcz ATOS / WINGS FOR LIFE 1992 M20 00:20:51 00:21:53
100 1001 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:20:51 00:21:53
101 1352 SZULC ANDRZEJ Łochowo ELTRA W BIEGU 1972 M40 00:20:55 00:21:00
102 1099 JENCZEWSKI SZYMON Ciechocin ALBATROSY 1991 M20 00:20:57 00:20:57
103 1184 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:20:58 00:22:05
104 561 LOBODA VIACHESLAV Kremenchug 1978 M40 00:21:02 00:22:09
105 1051 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1983 M30 00:21:04 00:22:08
106 1112 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:06 00:21:13
107 1305 RÓŻOWICZ ALEKSANDRA Bydgoszcz 1987 K30 00:21:06 00:21:14
108 184 MIĘKCZYŃSKI MIŁOSZ Zielonczyn LUPUS TEAM 1983 M30 00:21:07 00:21:17
109 69 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GARDENFLORA MTB TEAM 1989 M20 00:21:07 00:21:10
110 1337 TACIAK DAWID Bydgoszcz 1981 M30 00:21:07 00:22:11
111 1194 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:08 00:21:15
112 326 JANYSKA KRZYSZTOF Białe Błota 1983 M30 00:21:10 00:21:18
113 434 MARĆ ROBERT Bydgoszcz 1971 M40 00:21:11 00:21:28
114 540 KRZEMIŃSKI BARTOSZ Bydgoszcz RUN PASJA 1981 M30 00:21:12 00:21:15
115 82 WERNER MICHAŁ Łabiszyn GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:21:12 00:21:16
116 1302 SOBCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KEEEPER 1986 M30 00:21:13 00:21:23
117 1211 WNĘK NATALIA Gródek SPECIAL SPACE TEAM 1993 K20 00:21:15 00:21:18
118 117 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:21:18 00:21:25
119 93 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M60 00:21:19 00:21:25
120 346 SZYMAŃSKI DOMINIK ŁOCHOWO 1977 M40 00:21:20 00:21:24
121 335 GURNA JOLANTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1965 K50 00:21:21 00:21:27
122 203 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M30 00:21:23 00:21:32
123 295 PALACZ WIOLETTA Bydgoszcz 1978 K40 00:21:23 00:21:30
124 119 GRZECHULSKI TOMASZ Maksymilianowo IRON MAX TEAM 1983 M30 00:21:23 00:21:30
125 1301 RYBAK REMIGIUSZ Białe Błota KEEEPER 1977 M40 00:21:24 00:21:31
126 253 ROGALSKI MACIEJ Bydgoszcz 1987 M30 00:21:25 00:21:32
127 1324 LEWANDOWSKI MARCIN Stęszewko KEEEPER 1991 M20 00:21:27 00:21:35
128 25 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:21:29 00:22:31
129 552 KRYGIER MATEUSZ Żnin 1989 M20 00:21:31 00:23:34
130 1175 KOŃCZAL ROBERT Bydgoszcz 1983 M30 00:21:32 00:21:39
131 1219 RADECKI MARCIN Bydgoszcz 1990 M20 00:21:34 00:21:36
132 60 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:21:34 00:21:37
133 1094 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M20 00:21:35 00:21:45
134 1176 ŚWIĄTEK MAREK Nakło n/Not. 1999 M16 00:21:36 00:21:41
135 1236 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:21:37 00:22:41
136 153 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M20 00:21:37 00:22:43
137 52 PRZEWŁOCKI JAKUB Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1983 M30 00:21:38 00:21:44
138 74 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:39 00:21:45
139 1260 PAWLIK MAREK Pruszcz FARMVITA TEAM 1960 M50 00:21:39 00:21:48
140 1360 BILSKI MARCIN Bydgoszcz 1979 M30 00:21:39 00:21:47
141 521 SMIETANA MIROSŁAW Dobrcz 1958 M60 00:21:39 00:22:47
142 140 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M30 00:21:41 00:21:56
143 70 GEDEK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1982 M30 00:21:41 00:21:47
144 1369 SZYMAŃSKI FILIP Bydgoszcz VIII LO BYDGOSZCZ 2002 M16 00:21:42 00:21:46
145 1193 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:21:42 00:21:49
146 110 ROGOZIŃSKI ADRIAN Toruń 1991 M20 00:21:43 00:21:49
147 336 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M30 00:21:44 00:22:49
148 1156 WŁOCH SYLWESTER Bydgoszcz MAX DO KOŃCA 1963 M50 00:21:45 00:22:45
149 560 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M20 00:21:45 00:21:55
150 562 KUCHARSKI MACIEJ OPALENICA 1982 M30 00:21:46 00:21:52
151 1056 CZYZEWSKI MATEUSZ Solec Kujawski KUJAVIA3TEAM 1988 M30 00:21:50 00:21:54
152 1299 RUSIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz KEEEPER 1987 M30 00:21:53 00:22:01
153 555 DUMOWSKI KRZSZTOF Łochowice 1966 M50 00:21:54 00:22:03
154 1116 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1978 M40 00:21:56 00:22:04
155 1346 ROLEWICZ MICHAŁ Śliwice KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1990 M20 00:21:57 00:23:10
156 1089 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:21:58 00:23:01
157 449 CYL DAWID Bydgoszcz FORDONRUNNERS / ZIELONY PELIKAN 1980 M30 00:21:58 00:22:06
158 305 LADA PRZEMYSŁAW Chełmża STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:58 00:22:06
159 267 ZIMON MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:21:58 00:22:11
160 564 KOBYLIŃSKI MATEUSZ Brzoza 2001 M16 00:22:02 00:23:05
161 1205 MALINOWSKI ARTUR Maksymilianowo 1969 M40 00:22:06 00:22:13
162 178 BINASZEWSKI ADAM Toruń 1982 M30 00:22:07 00:23:10
163 530 SOKOŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz 1979 M30 00:22:07 00:22:23
164 1372 NOWICKI OLGIERD Bydgoszcz 1985 M30 00:22:07 00:22:21
165 183 DUNAJEWSKI MARCIN Łochowo EURO-NOVA 1974 M40 00:22:09 00:22:16
166 21 KONARSKA SVETLANA Świecie SPORT I REKREACJA START 1973 K40 00:22:09 00:23:11
167 1280 GABRYCH MACIEJ Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1980 M30 00:22:12 00:23:14
168 1272 KONWIŃSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1988 M30 00:22:12 00:22:27
169 1111 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:22:14 00:23:20
170 1065 KRAWISZ MACIEJ Bydgoszcz LP500 1976 M40 00:22:14 00:23:20
171 104 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:22:15 00:23:19
172 1018 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:22:17 00:22:22
173 1033 WASTOWSKI DAWID Piotrków Kujawski 1991 M20 00:22:17 00:23:24
174 168 KOWALSKI MAREK NIEMCZ 1970 M40 00:22:18 00:22:26
175 247 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:22:20 00:22:27
176 47 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:22:21 00:22:31
177 1078 BANACH JAN Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1991 M20 00:22:21 00:23:34
178 308 ULAN NATALIA Bydgoszcz 1989 K20 00:22:21 00:22:31
179 446 PALIGA MACIEJ Sośno RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 1987 M30 00:22:25 00:22:29
180 427 BĄCZKOWSKA JULIA Świecie 2002 K16 00:22:28 00:22:29
181 551 NOWICKI MATEUSZ Bydgoszcz 1994 M20 00:22:30 00:23:34
182 425 BRUSKA JOANNA Bydgoszcz TECHNIKA ZWYCIĘSTWA 1993 K20 00:22:30 00:23:34
183 118 WRÓBLEWSKA DAGMARA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1980 K30 00:22:32 00:23:35
184 1160 MROTEK MICHAŁ Kruszyn Krajeński QUAPRO TEAM 1979 M30 00:22:34 00:22:43
185 67 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:22:34 00:23:41
186 534 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M50 00:22:34 00:23:40
187 1162 GONDEK KRZYSZTOF Naklo nad Notecią 1972 M40 00:22:34 00:22:46
188 1343 WASILEWSKA AGATA Sicienko AMS 1981 K30 00:22:34 00:22:46
189 222 JASIŃSKI ARTUR Szubin 1975 M40 00:22:35 00:23:39
190 102 GRAJEWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:22:36 00:23:37
191 98 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M30 00:22:38 00:22:47
192 311 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko N-BIKE ACADEMY 2002 M16 00:22:40 00:22:48
193 43 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:22:40 00:22:46
194 1345 ZAGOŻDŻON PIOTR Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:22:41 00:22:45
195 483 STROKOWSKA PAULINA Bydgoszcz 1993 K20 00:22:43 00:22:52
196 1032 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:22:45 00:22:58
197 1027 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:22:48 00:22:54
198 1066 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:22:48 00:23:51
199 259 TOMASZEWSKI JORDAN Bydgoszcz TRIFRIENDS 1985 M30 00:22:48 00:22:53
200 1063 PERLINSKI DAMIAN Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:22:49 00:23:55
201 287 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:22:51 00:22:54
202 1214 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:22:52 00:23:56
203 357 SKONIECZNY MARCIN BYDGOSZCZ FORDON RUNNERS 1977 M40 00:22:52 00:24:00
204 1039 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:22:53 00:23:54
205 113 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:22:53 00:23:56
206 57 ANDRZEJAK SYLWIA Żołędowo IRON MAX TEAM 1969 K40 00:22:55 00:23:01
207 554 KRYGIER MACIEJ Bydgoszcz VOIP24SKLEP.PL SPORT 1988 M30 00:22:55 00:24:59
208 1351 PILAKOWSKA ANGELIKA Łochowo ELTRA W BIEGU 1981 K30 00:22:56 00:24:00
209 1364 LIPSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1974 M40 00:22:56 00:24:04
210 65 KOSCIELNY REMIGIUSZ Osielsko 1979 M30 00:22:59 00:24:00
211 1146 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:23:00 00:23:10
212 1166 WASILEWSKA MARTYNA Bydgoszcz AMS BYDGOSZCZ 1983 K30 00:23:00 00:23:12
213 371 STARCZEWSKI KRYSTIAN Żołędowo 1983 M30 00:23:03 00:24:05
214 128 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:23:04 00:24:10
215 1274 RAK WALDEMAR Bydgoszcz 1978 M40 00:23:04 00:24:12
216 1165 KORTAS MARCIN Bydgoszcz 1972 M40 00:23:05 00:24:16
217 99 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:23:05 00:24:16
218 1110 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:23:08 00:24:15
219 1225 LUZAK MAGDALENA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1991 K20 00:23:10 00:24:13
220 164 KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:23:10 00:23:24
221 1019 STEFAŃSKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:23:12 00:24:23
222 1096 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 00:23:12 00:23:19
223 1141 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 00:23:15 00:24:21
224 1180 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:23:16 00:24:21
225 557 DANIELEWSKI RAFAŁ Bydgoszcz ROBOTNIK TOPORZYSKO 1980 M30 00:23:17 00:24:25
226 1121 FILOSEK PAWEŁ Bydgoszcz 1995 M20 00:23:19 00:24:29
227 1050 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:24 00:24:30
228 1348 FORBOT PIOTR Bydgoszcz 1994 M20 00:23:24 00:24:29
229 420 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:25 00:25:25
230 32 WRÓBEL GRZEGORZ Bydgoszcz BYLE DO METY 1983 M30 00:23:25 00:23:31
231 251 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:23:27 00:24:37
232 38 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:23:29 00:24:38
233 31 KRESIŃSKI ANDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1986 M30 00:23:30 00:24:32
234 1252 NIEDBALSKI SZYMON Bydgoszcz SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1990 M20 00:23:32 00:24:33
235 1119 MIKOŁAJCZAK SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:23:33 00:24:40
236 1114 PACZKOWSKI MIROSŁAW Bydgoszcz CB 163 1970 M40 00:23:34 00:24:48
237 1328 DRANICKI ŁUKASZ Bydgoszcz AS BOX TEAM 1982 M30 00:23:35 00:23:43
238 76 DRABIK MAJA Łabiszyn #SLIMAKIBARCIN 1992 K20 00:23:36 00:24:40
239 376 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:23:36 00:23:47
240 148 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:23:36 00:24:42
241 1229 BOINSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1978 M40 00:23:36 00:24:41
242 1075 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:37 00:23:43
243 581 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M30 00:23:37 00:25:38
244 318 ŁUCZAK PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:23:37 00:24:46
245 586 SIKORA ANTONI Gąsawa ŻKB ŻNIN 1949 M60 00:23:37 00:23:46
246 166 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:23:38 00:24:46
247 589 BINAKOWSKI JANUSZ 1977 M40 00:23:38 00:24:42
248 220 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORAMTBTEAM 1978 M40 00:23:38 00:24:46
249 1367 WERNER ROBERT Nakło nad Notecią VIII LO BYDGOSZCZ 2002 M16 00:23:39 00:24:44
250 61 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:23:39 00:24:50
251 549 RYBAK MARIUSZ Małe Rudy TRISPACE 1970 M40 00:23:39 00:24:45
252 591 RZENTKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:23:41 00:24:53
253 531 SOKOŁOWSKI PIOTR Bydgoszcz GORDON RUN 1980 M30 00:23:42 00:23:49
254 1105 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:42 00:24:49
255 126 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:23:43 00:24:56
256 1049 KUTKA SZYMON Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:23:43 00:24:44
257 430 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:23:43 00:24:48
258 1104 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M30 00:23:44 00:24:56
259 296 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:23:45 00:24:49
260 388 BAUMGART KRZYSZTOF Koronowo 1978 M40 00:23:45 00:23:59
261 137 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M40 00:23:45 00:25:00
262 1087 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:23:48 00:24:57
263 91 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz 1984 M30 00:23:48 00:24:59
264 1216 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:51 00:23:57
265 436 WESOŁOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ 1991 K20 00:23:52 00:24:53
266 1057 KAJA DOMINIKA Bydgoszcz 1991 K20 00:23:53 00:25:01
267 348 PROCH AGNIESZKA Bydgoszcz GREMLINKI 1984 K30 00:23:53 00:25:13
268 1293 ANGLART ROMAN Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M50 00:23:54 00:25:00
269 402 CHUDECKI ROBERT Gródek 1976 M40 00:23:55 00:25:58
270 106 SIUDA MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:23:55 00:26:00
271 230 WOLSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:23:59 00:25:05
272 392 LESZCZYŃSKI MARCIN OSIELSKO BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:24:00 00:25:07
273 1321 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:24:00 00:25:07
274 1221 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo 1998 M20 00:24:00 00:26:02
275 1081 STEJUK ALEKSANDRA Bydgoszcz AMS 1978 K40 00:24:05 00:24:17
276 1273 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:24:09 00:24:16
277 575 DUNAJEWSKA MAGDALENA Łochowo EURO-NOVA 1979 K30 00:24:10 00:24:18
278 182 RYBAK KRZYSZTOF przyłęki DOCENT FELGA TEAM 1956 M60 00:24:12 00:25:14
279 1010 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:24:12 00:25:23
280 1332 URBAŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ 1979 M30 00:24:15 00:25:34
281 150 KAMIŃSKI PAWEŁ Murowaniec 1972 M40 00:24:15 00:26:19
282 504 PASIEKA TOMASZ Mrocza KZR LOK NAKŁO / BIEGIEMPRZEZPOLA.PL 1976 M40 00:24:16 00:26:19
283 1035 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M30 00:24:16 00:26:20
284 472 GRZECA JAKUB Bydgoszcz 1991 M20 00:24:16 00:25:30
285 238 TWARDOWSKI BARTOSZ Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1988 M30 00:24:17 00:25:21
286 599 KOŚCIELNY KUBA OSIELSKO 2002 M16 00:24:17 00:25:30
287 403 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:17 00:25:22
288 1210 LANGE MONIKA Sicienko GREMLINKI 1976 K40 00:24:19 00:25:38
289 322 SZCZĘSNY ARKADIUSZ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1978 M40 00:24:20 00:26:22
290 1012 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 00:24:21 00:25:27
291 1358 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:24:23 00:25:31
292 1325 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo ZAPA 1972 M40 00:24:24 00:25:32
293 1091 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF Nekla 1971 M40 00:24:25 00:24:35
294 578 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:24:25 00:25:32
295 597
374*
RYBAK BARTOSZ BYDGOSZCZ 2002 M16 00:24:30 00:26:30
296 309 GOŁĘBIEWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz JUST 5 1989 M20 00:24:30 00:25:34
297 1169 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:24:37 00:25:47
298 83 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:24:40 00:26:40
299 580 DEBCZYNSKI MACIEJ Bydgoszcz ATOS 1981 M30 00:24:41 00:26:41
300 169 LEBA DARIUSZ UNISŁAW LEBUŚTEAM 1975 M40 00:24:42 00:26:43
301 1005 BOROWICZ ANNA Bydgoszcz 1982 K30 00:24:42 00:25:48
302 161 SZULC RADOSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:24:44 00:25:51
303 456 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K30 00:24:46 00:25:56
304 428 BYLICKA KATARZYNA BYDGOSZCZ PEREŁKA 1973 K40 00:24:48 00:26:02
305 1376 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz 1978 M40 00:24:48 00:25:55
306 1195 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:24:51 00:25:58
307 1374 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz 1977 M40 00:24:51 00:26:58
308 1068 ZAMIATOWSKA KINGA BYDGOSZCZ BELLA LINE BDG 1977 K40 00:24:52 00:25:01
309 121 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE 1975 M40 00:24:52 00:25:57
310 313 KITKOWSKI MACIEJ Osielsko 1971 M40 00:24:52 00:24:59
311 1122 NAWROCKI MARCIN Bydgoszcz DELIKATESY RYBNE FISHKA.PL 1982 M30 00:24:53 00:26:54
312 1371 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:24:55 00:25:00
313 1072 SAJDAK MARCIN Zielonka 1982 M30 00:24:58 00:26:07
314 1297 IWAN REMIGIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:24:58 00:27:03
315 407 OLEJNIK RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:24:58 00:27:04
316 1132 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TEAM KUCYKI 1984 K30 00:24:59 00:26:14
317 1170 ŁABENDA PIOTR Bydgoszcz TERENOWA MASAKRA TEAM 1970 M40 00:24:59 00:26:02
318 399 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:25:00 00:26:02
319 1344 SKRZYNIARZ HUBERT Łochowo CIĄGŁA WALKA Z BMI 1984 M30 00:25:04 00:26:06
320 186 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M30 00:25:08 00:27:11
321 506 KOWALSKI MAREK BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1977 M40 00:25:08 00:27:11
322 207 MUSIELEWSKA DARIA Bydgoszcz #BIEGAMŻEBYŻREĆWIĘCEJCIASTKÓW 1993 K20 00:25:09 00:26:13
323 129 BURSZTYŃSKI TOMEK Borówno GARDEBFLORA MTB TEAM 1986 M30 00:25:09 00:26:16
324 1300 KUJAWA ADAM Świecie KEEEPER 1976 M40 00:25:10 00:26:15
325 314 DĄBROWSKI ADAM Bydgoszcz 1978 M40 00:25:11 00:27:14
326 1294 KUŚ MARCIN Bydgoszcz 1974 M40 00:25:13 00:26:22
327 527 KILANOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1979 M30 00:25:14 00:27:18
328 228 WAJER MARITA Ślesin STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1997 K20 00:25:21 00:27:21
329 234 BAŁYS ŁUKASZ Bydgoszcz 1990 M20 00:25:21 00:26:34
330 242 ZAGOZDZON WIOLETA Solec kujawski SOLECCY BIEGACZE 1984 K30 00:25:22 00:26:23
331 400 HUTNIK ANNA Bydgoszcz 1989 K20 00:25:25 00:26:37
332 1058 SOBOL MAGDALENA Nakło nad Notecią 1976 K40 00:25:25 00:26:31
333 1335 SZYPER MAGDALENA Bydgoszcz 1985 K30 00:25:25 00:26:34
334 236 STRÓŻYK GRAŻYNA Bydgoszcz 1990 K20 00:25:26 00:26:43
335 1185 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 1994 K20 00:25:26 00:26:29
336 1244 USS ALIAKSANDR Bydgoszcz 1975 M40 00:25:27 00:26:36
337 187 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:25:27 00:26:33
338 1316 RENC PATRYK Bydgoszcz SERCE TYBETU 1989 M20 00:25:27 00:26:37
339 1123 STAWOWSKA-WATRAS MARTA Bydgoszcz DELIKATESY RYBNE FISHKA.PL 1984 K30 00:25:29 00:27:29
340 431 PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1981 K30 00:25:30 00:26:33
341 1296 PRIEWE PAWEŁ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1983 M30 00:25:30 00:27:33
342 389
384*
MĘTEL LAURA Łabiszyn 1992 K20 00:25:31 00:26:45
343 223 PUTON TOMASZ Bydgoszcz 1983 M30 00:25:33 00:26:46
344 1196 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:25:34 00:26:41
345 1139 DOLATA MAGDALENA Rynarzewo 1977 K40 00:25:34 00:26:47
346 1145 DRELICH RADOSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1971 M40 00:25:34 00:26:42
347 429 DURLAK DAMIAN Bydgoszcz 1977 M40 00:25:34 00:26:47
348 48 STĘPSKI SŁAWEK Bydgoszcz 1999 M16 00:25:35 00:27:40
349 600
516*
TESKA JERZY Bydgoszcz RODZINA 1953 M60 00:25:35 00:27:43
350 54 ĆWIKLIŃSKA ANNA Bydgoszcz AMS 1979 K30 00:25:36 00:27:41
351 573 DONARSKI KRZYSZTOF Zalasewo 1988 M30 00:25:37 00:27:41
352 159 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:25:39 00:27:44
353 229 LEWANDOWSKI DAMIAN Bydgoszcz ONA I KONTROLA 1980 M30 00:25:42 00:26:48
354 1255 BADZIŃSKI BOGDAN Bydgoszcz 1979 M30 00:25:42 00:26:51
355 1043 ZGÓRSKI MACIEJ Bydgoszcz WKURW_TEAM 1978 M40 00:25:42 00:26:54
356 235 LACH BOGUMIŁA Bydgoszcz 1986 K30 00:25:45 00:27:46
357 144 SKALISZ RYSZARD Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1946 M60 00:25:45 00:27:46
358 1154 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:25:46 00:27:06
359 331 BONALSKA MAGDALENA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1980 K30 00:25:48 00:27:00
360 417 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:25:49 00:27:07
361 241 JANKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1972 K40 00:25:53 00:27:02
362 277 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:25:54 00:26:59
363 1368 PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M30 00:25:57 00:27:58
364 583 LEWANDOWSKI JAKUB Bydgoszcz 2000 M16 00:25:57 00:27:13
365 37 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz 1978 K40 00:25:57 00:27:10
366 1295 LEWANDOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KEEEPER 1975 M40 00:25:57 00:27:14
367 1222 KOZICKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1978 M40 00:25:58 00:27:06
368 426 WESOŁOWSKA DANIELA ZIELONKA SZURUSIE TEAM 1977 K40 00:26:03 00:28:07
369 1142 CZYŻAK JOANNA Nowy Dwór AMS 1975 K40 00:26:03 00:26:15
370 1192 WEGNER ROMAN Niemcz 1963 M50 00:26:03 00:28:05
371 365 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M40 00:26:05 00:28:10
372 585 LEWANDOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1979 M30 00:26:07 00:28:22
373 1365 RASZEWSKI JAN Bydgoszcz 1984 M30 00:26:08 00:28:09
374 49 GRUBSKI RAFAŁ Żołędowo GARDENFLORA MTB TEAM 1985 M30 00:26:15 00:28:21
375 1317 KAPELA JACEK Bydgoszcz 1975 M40 00:26:16 00:27:34
376 1329 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:26:17 00:28:23
377 1279 PRZYBYLSKA GRAŻYNA Bydgoszcz SLKB, BYDGOSZCZ NA START 1964 K50 00:26:22 00:28:33
378 226 ZYGMUNT ROBERT Bydgoszcz 1974 M40 00:26:24 00:28:31
379 1025 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:26:26 00:27:39
380 1347 WITKOWSKA MONIKA Bydgoszcz 1986 K30 00:26:29 00:29:38
381 288 SAJUR SYLWIA Bydgoszcz 1993 K20 00:26:30 00:27:40
382 290 PALIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1979 M30 00:26:34 00:28:38
383 1373 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:26:34 00:28:40
384 1209 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:26:37 00:28:45
385 35 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:26:42 00:28:44
386 96 SIEŃSKI JACEK Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1963 M50 00:26:43 00:28:45
387 1286 KLONOWSKI MACIEJ Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1972 M40 00:26:45 00:27:56
388 66 PŁACZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ SABAT TEAM 1980 K30 00:26:46 00:28:10
389 378 SZNAJDER SEWERYN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:26:47 00:28:51
390 1261 SKWAREK BOGUMIŁA Pruszcz Pomorski 1967 K50 00:26:49 00:27:53
391 1090 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:26:55 00:28:56
392 1143 RUMOCKI JÓZEK Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 1959 M50 00:26:59 00:28:05
393 1268 LWOWSKI ZBIGNIEW Osielsko 1974 M40 00:27:01 00:29:03
394 1153 ŁUKOMSKI DAWID Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:27:01 00:28:13
395 297 WOJTYSIAK DOROTA Bydgoszcz 1981 K30 00:27:02 00:28:11
396 1126 SOBCZYŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1985 K30 00:27:02 00:29:07
397 568 TUPTANOWSKI PRZEMEK Łochowo 1979 M30 00:27:02 00:29:05
398 432 CICHOCKA-WIŚNIEWSKA MARTA Bydgoszcz 1990 K20 00:27:04 00:29:06
399 1355 DALAK - OŻÓG GRAŻYNA Laskowice TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1962 K50 00:27:06 00:28:24
400 279 NUNZEK AGNIESZKA Bydgoszcz ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1974 K40 00:27:07 00:28:15
401 133 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M40 00:27:07 00:29:18
402 1357 KŁOS LIDIA Papowo Biskupie SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 1974 K40 00:27:10 00:28:12
403 1287 ROGUSZCZAK MACIEJ Białe Błota 1975 M40 00:27:11 00:28:28
404 1263 PORCZEK BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1989 M20 00:27:12 00:29:18
405 1200 CICHAŃSKI MARCIN Dobrcz 1987 M30 00:27:17 00:29:24
406 1138 KOCHAŃSKA WIOLETTA Paterek 1976 K40 00:27:21 00:28:26
407 1161 LEWANDOWSKI JAN Bydgoszcz 1962 M50 00:27:21 00:29:24
408 488 SZREDER MAGDALENA Bydgoszcz 1984 K30 00:27:23 00:28:41
409 410 SZKUTA SŁAWKA Bydgoszcz 1986 K30 00:27:24 00:29:29
410 1258 BRAKOWSKA PATRYCJA Niemcz 1988 K30 00:27:25 00:29:27
411 1097 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:27:26 00:29:40
412 558 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:27:26 00:29:29
413 1254 WERKOWSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1988 K30 00:27:28 00:29:30
414 92 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1986 M30 00:27:34 00:29:39
415 73 MATUSIAK EWELINA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1990 K20 00:27:35 00:29:45
416 1036 RACZYCKI TOMASZ Pawlowek 1977 M40 00:27:36 00:29:47
417 1088 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:27:37 00:29:41
418 151 STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ CZASAMI 1976 K40 00:27:38 00:28:49
419 545 STELMACH AGATA Gdańsk 1993 K20 00:27:38 00:29:40
420 1187 JANICKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:27:39 00:29:47
421 344 PLUTKA MARTYNA Bydgoszcz WKURW_TEAM 1990 K20 00:27:39 00:29:48
422 437 SZTEJKA JOLANTA Bydgoszcz PGB SPORTOWA PACZKA 1978 K40 00:27:40 00:29:49
423 62 WAWRZYNIAK KAROLINA bydgoszcz 1980 K30 00:27:41 00:29:06
424 1304 MREŁA ADRIAN Nakło nad Notecią 1982 M30 00:27:42 00:28:50
425 232 SKWAREK OLIWIA Pruszcz 1997 K20 00:27:44 00:28:48
426 1071 TOMASZEK SEBASTIAN Bydgoszcz ATOS 1979 M30 00:27:46 00:29:51
427 466 GŁOWSKA HALINA Bydgoszcz 1957 K60 00:27:47 00:29:48
428 103 OGRODOWICZ MARCIN Bydgoszcz M.L. 1975 M40 00:27:50 00:29:57
429 50 BARANOWSKA JULIA Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 2000 K16 00:27:52 00:29:54
430 1004 KONIEC PIOTR Bydgoszcz KUJAVIA3TEAM 1977 M40 00:27:54 00:29:55
431 1084 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M30 00:27:56 00:29:03
432 1361 CHMIEL JUSTYNA Bydgoszcz CHUSTYNKA 1980 K30 00:27:57 00:29:07
433 1047 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:27:58 00:29:59
434 107 SUSZEK JOANNA Sienno 1985 K30 00:27:58 00:30:09
435 1157 WYRĄBKIEWICZ HANNA Bydgoszcz 1986 K30 00:27:59 00:30:07
436 1207 SYGULSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1983 K30 00:27:59 00:30:12
437 1235 TACIKIEWICZ ANIA Bydgoszcz 1981 K30 00:27:59 00:30:12
438 543 BŁASZKIEWICZ ANETA Lipno B B TEAM 1993 K20 00:27:59 00:30:08
439 541 BESS MATEUSZ Koronowo 1996 M20 00:28:00 00:30:10
440 398 BURCHARDT MIRKA Bydgoszcz RCI BYDGOSZCZ 1952 K60 00:28:02 00:30:12
441 1101 SOBCZAK ANNA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1984 K30 00:28:09 00:30:16
442 1366 ŁOŚ KATARZYNA Bydgoszcz BIZNES PARK KRASZEWSKIEGO1 1979 K30 00:28:10 00:30:14
443 1298 JELEŃ AGNIESZKA Bydgoszcz KEEEPER 1984 K30 00:28:11 00:30:22
444 34 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ ATOS/KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1984 K30 00:28:13 00:30:18
445 1197 WATOROWSKA MARTYNA Unisław 1992 K20 00:28:14 00:30:21
446 120 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:28:14 00:30:24
447 332 BABICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:28:14 00:30:22
448 1201 WYPORKIEWICZ JERZY Wilcze 1967 M50 00:28:18 00:31:18
449 1275 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:28:19 00:30:31
450 1127 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Bydgoszcz 1974 M40 00:28:19 00:30:29
451 519 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M40 00:28:21 00:31:22
452 563 PACZKA ANNA Gniezno 1977 K40 00:28:22 00:30:32
453 1323 LIWOCH GRZEGORZ Osielsko 1967 M50 00:28:26 00:30:35
454 87 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:28:27 00:30:35
455 1085 SZAJDA MAGDALENA Przyłęki 1977 K40 00:28:27 00:29:39
456 1021 KWIATKOWSKA MAJA Bydgoszcz 1993 K20 00:28:28 00:30:30
457 1028 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K20 00:28:29 00:30:34
458 165 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW Osie 1957 M60 00:28:32 00:31:35
459 147 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ NIEMCZ-RUN 1952 M60 00:28:35 00:30:46
460 1163 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:28:37 00:30:37
461 42 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:28:37 00:30:42
462 1233 RUPIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1973 M40 00:28:38 00:30:49
463 588 CICHY KACPER BYDGOSZCZ 2001 M16 00:28:39 00:31:41
464 584 MOSKWA ANNA Łochowo CZAPLA 1979 K30 00:28:41 00:30:44
465 1269 SMOLIŃSKI MARCIN Bydgoszcz 1975 M40 00:28:48 00:30:55
466 418 KOŹLIKOWSKA-WENCKA MAGDALENA Bydgoszcz 1980 K30 00:28:51 00:31:05
467 1359 CZERWIAKOWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1974 M40 00:28:51 00:30:04
468 319 GACKOWSKI EDWARD Bydgoszcz 1944 M60 00:28:53 00:30:53
469 1378 SIENKIEWICZ ARTUR Bydgoszcz BYDGOSKASZOSA.PL 1980 M30 00:28:54 00:31:03
470 1092 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:28:55 00:30:10
471 538 LEWANDOWSKA MALWINA Bydgoszcz 1988 K30 00:28:58 00:31:06
472 544 ŁUKASZEWSKA EWELINA Bydgoszcz 1989 K20 00:28:58 00:31:06
473 248 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:28:59 00:30:19
474 435 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:00 00:30:18
475 1188 GOŁATTA MAGDALENA Bydgoszcz GREMLINKI 1980 K30 00:29:02 00:31:08
476 1031 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota TEAM KUCYKI 1981 K30 00:29:06 00:30:21
477 324 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:29:08 00:31:13
478 1257 JANIC JOANNA Bydgoszcz 1978 K40 00:29:10 00:31:24
479 1106 TREPANOWSKI TOMASZ Przyłęki 1968 M50 00:29:11 00:31:20
480 1319 LEWANDOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1982 K30 00:29:11 00:31:24
481 1067 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:29:11 00:31:24
482 1310 LEMIEŻ ANDRZEJ BYDGOSZCZ KEEEPER 1977 M40 00:29:13 00:31:19
483 1259 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M30 00:29:18 00:31:29
484 1246 PROSEK KRZYSZTOF Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1971 M40 00:29:18 00:31:29
485 408 KRÓL JOANNA Bydgoszcz 1975 K40 00:29:19 00:31:31
486 1224 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz 1986 M30 00:29:20 00:31:35
487 1208 ROSLONSKA KINGA Bydgoszcz 1985 K30 00:29:24 00:31:35
488 1313 NALEWALSKA JUSTYNA Bydgoszcz SERCE TYBETU, WKURW_TEAM 1989 K20 00:29:25 00:31:37
489 1168 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:29:26 00:31:38
490 109 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:30 00:30:44
491 1241 KOLASIŃSKA EDYTA Bydgoszcz GREMLINKI 1978 K40 00:29:32 00:31:38
492 550 WITUCKA MALWINA Żnin 1987 K30 00:29:32 00:31:36
493 1045 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:29:38 00:31:45
494 231 KOTLĘGA AGATA Pruszcz Pomorski 1993 K20 00:29:39 00:30:43
495 1350 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:29:43 00:32:49
496 274 CHUDECKA BEATA Gródek 1979 K30 00:29:45 00:31:48
497 360 MURAWIEC KRZYSZTOF Murowaniec Nadkanale 1977 M40 00:29:48 00:31:53
498 1150 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:29:54 00:31:09
499 637
513*
JANKIEWICZ MAREK BYDGOSZCZ 1982 M30 00:29:58 00:34:31
500 294 MATCZYNSKA AGNIESZKA Potulice RUNNERS TEAM CS GROUP 1982 K30 00:30:00 00:32:03
501 323 JASIAK JOANNA Solec Kujawski 1983 K30 00:30:04 00:32:16
502 1363 CZERWIAKOWSKA NIKOLA Bydgoszcz 2002 K16 00:30:06 00:31:17
503 55 WOŹNIACKA BEATA Solec Kujawski FUNDACJA JEKO 1965 K50 00:30:07 00:32:14
504 1069 KOCZWARA KATARZYNA Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1987 K30 00:30:08 00:32:10
505 397 GRZĘDZICKA MARTA Bydgoszcz 1987 K30 00:30:11 00:31:15
506 565 PESTKA ANNA BYDGOSZCZ 1983 K30 00:30:11 00:32:22
507 1015 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:30:12 00:32:19
508 29 PIJANOWSKA MARTA Bydgoszcz 1983 K30 00:30:13 00:32:20
509 1120 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K40 00:30:13 00:32:23
510 1113 KASPERSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1975 M40 00:30:26 00:32:34
511 1061 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:30:27 00:31:34
512 1008 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:30:29 00:33:29
513 1064 MIŁKOWSKA MONIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:30:30 00:32:42
514 593 KLIMEK JUSTYNA BYDGOSZCZ 1985 K30 00:30:34 00:33:35
515 88 SOCHA JUSTYNA Murowaniec 1988 K30 00:30:36 00:30:36
516 1234 RUPIŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1974 K40 00:30:42 00:32:51
517 451 BĄCZKOWSKA ELŻBIETA Świecie 1968 K50 00:30:56 00:33:03
518 23 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:30:59 00:34:01
519 68 KRYSIŃSKA KAMILA Bydgoszcz 1977 K40 00:31:00 00:34:00
520 1278 KOSZOWSKA ANIA Bydgoszcz 1982 K30 00:31:02 00:33:19
521 1331 KOWALCZYK VIOLETTA Niemcz KEEEPER 1974 K40 00:31:06 00:33:11
522 569 SKORA-TUPTANOWSKA MONIKA Łochowo 1984 K30 00:31:07 00:33:23
523 579 SOSNOWSKA DOROTA Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1978 K40 00:31:07 00:34:06
524 1356 GRZYBOWSKA ALICJA Bydgoszcz BYLE DO METY 1987 K30 00:31:10 00:33:17
525 415 SOSNOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1979 M30 00:31:11 00:34:10
526 145 KUBOWICZ - KAMIŃSKA HANNA Niemcz WKURW_TEAM 1986 K30 00:31:14 00:33:23
527 487 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:31:15 00:32:25
528 1103 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:31:17 00:34:23
529 138 PLUCIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz PACTUM 1977 K40 00:31:18 00:33:22
530 139 ROBAKOWSKI WALDEMAR Bydgoszcz PACTUM 1974 M40 00:31:18 00:33:23
531 111 PRZYBYLSKA PAULINA Bydgoszcz 1977 K40 00:31:19 00:33:31
532 30 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:22 00:34:24
533 1037 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:31:25 00:33:31
534 1243 NOWAKOWSKA SYLWIA Bydgoszcz BRAK 1978 K40 00:31:27 00:34:29
535 190 GONCERZEWICZ MARIONA Bydgoszcz 1984 K30 00:31:30 00:33:44
536 570 SZCZYGIEŁ MARLENA Kwidzyn 1978 K40 00:31:39 00:33:53
537 1230 SKIBIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1989 K20 00:31:40 00:34:45
538 1218 KAŁUŻNA AGNIESZKA BYDGOSZCZ 1976 K40 00:31:41 00:33:50
539 401 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz 1991 K20 00:31:52 00:34:01
540 132 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:31:55 00:34:06
541 252 TRUŚ KAROLINA OSIELSKO 1983 K30 00:31:56 00:34:04
542 1042 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:31:57 00:34:10
543 1137 JANKOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:31:57 00:34:59
544 172 RYTLEWSKA ALICJA Lubiewo 1995 K20 00:31:58 00:34:14
545 1212 BANASZAK EWA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 K30 00:32:01 00:34:13
546 1342 CILSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1980 K30 00:32:04 00:34:15
547 1052 MATUSZEWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz BYDGOSZCZ NA START 1982 K30 00:32:04 00:34:11
548 1100 TALAR MAGDALENA Bydgoszcz CB163 1979 K30 00:32:04 00:34:11
549 1303 BONIECKI ŁUKASZ Bydgoszcz KEEEPER 1980 M30 00:32:07 00:34:19
550 44 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz SPORT FAKTORY 1957 K60 00:32:08 00:35:09
551 352 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:32:08 00:32:10
552 268 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:32:13 00:34:26
553 1377 PREDER BARTOSZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:32:13 00:34:27
554 526 PYRA-KUCZYŃSKA MARZENA Jeżewo 1976 K40 00:32:14 00:34:23
555 409 SZALA MONIKA BYDGOSZCZ ICH DWOJE 1985 K30 00:32:15 00:35:16
556 462 LENC AGNIESZKA Niwy POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1979 K30 00:32:16 00:34:23
557 84 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz BRZOZA BIEGA 1993 K20 00:32:20 00:34:27
558 131 ZUPA MARTYNA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1996 K20 00:32:21 00:34:27
559 1044 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:32:27 00:35:31
560 343 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:32:35 00:33:45
561 523 PIETRZAK NATALIA BYDGOSZCZ 1989 K20 00:32:57 00:35:59
562 525 PIETRZAK ADAM Bydgoszcz 1988 M30 00:32:58 00:36:00
563 1250 MICHALSKA ALEKSANDRA olimpin 1972 K40 00:32:59 00:34:15
564 97 WEYNA-KUŹNIAK ANITA Bydgoszcz 1982 K30 00:33:02 00:34:04
565 136 DZIKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:33:04 00:34:05
566 262 PASIEKA MAGDA Mrocza MAM TĘ MOC 1981 K30 00:33:04 00:36:06
567 536 GRABOWSKA ILONA Bydgoszcz WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1980 K30 00:33:10 00:35:21
568 63 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:34:06 00:35:19
569 1283 KAMASZ DAWID Bydgoszcz 1989 M20 00:34:27 00:37:28
570 1276 SZYMCZUCH AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:34:28 00:37:28
571 1327 RYBKA MAGDALENA Dąbrowa Chełmińska NOKIA TEAM 1980 K30 00:34:44 00:35:50
572 539 KISTOWSKA AGATA Osiek nad Notecią 1994 K20 00:34:47 00:36:55
573 522 WYSOCKA PAULINA Bydgoszcz 1990 K20 00:34:49 00:37:51
574 1125 ZELEK ALEKSANDRA Bydgoszcz 1974 K40 00:35:05 00:38:07
575 559 KUBICZEK PAWEŁ Maksymilianowo 1972 M40 00:35:07 00:38:06
576 1206 KUCHARSKI MAREK Bydgoszcz 1954 M60 00:35:33 00:38:43
577 452 ZIELIŃSKA EWA bydgoszcz 1982 K30 00:35:42 00:38:46
578 594 ROSICZYN KAROLINA BYDGOSZCZ 1990 K20 00:37:03 00:40:04
579 471 CICHA IRENA Bydgoszcz 1955 K60 00:37:31 00:40:32
580 24 TREPANOWSKA KATARZYNA Przyłęki 1992 K20 00:44:00 00:47:03
581 1054 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz 1951 K60 00:44:09 00:47:13
582 477 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:44:09 00:47:14
583 316 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:44:10 00:47:13
584 1349 ŁUKASZEWSKI JACEK Bydgoszcz 1969 M40 00:44:10 00:47:14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni