Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 3

15.01.2023 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1196 KLAYBOR DAWID Żagań 34 BKPANC 1990 M30 00:15:47 00:15:47
2 4 OCHAL PAWEL Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:15:58 00:15:58
3 330 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1993 M20 00:16:19 00:16:19
4 1083 TOMASZEWSKI MILOSZ Toruń KENENISA MUCHA BIEGA 1988 M30 00:16:33 00:16:33
5 459 NALEWALSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1994 M20 00:16:57 00:16:57
6 201 OBARA PRZEMYSŁAW Płock KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1995 M20 00:17:28 00:17:29
7 1184 SZLINGER JAKUB Bydgoszcz DRUŻYNA STASIA 1986 M30 00:17:36 00:17:37
8 44 KOLMAJER RAFAŁ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1981 M40 00:17:37 00:17:37
9 69 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE (1300) 1983 M30 00:17:53 00:17:53
10 12 OCHAL OLGA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1985 K30 00:18:01 00:18:01
11 1216 ZEBIDA KADER BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 2000 M20 00:18:02 00:18:02
12 1194 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:18:03 00:18:03
13 1057 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz PROFESJONALNI AMATORZY / ADRIANBEDNAREK.PL 1986 M30 00:18:23 00:18:24
14 1091 GLUGLA MARIUSZ Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M40 00:18:32 00:18:33
15 1195 KLAYBOR NATALIA Żagań 34BKPANC ŻAGAŃ 1995 K20 00:18:36 00:18:36
16 1092 SKRZECZEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz KOTLOWSKIRUNTEAM 1987 M30 00:18:52 00:18:52
17 1065 BURDANOWSKI ADAM Bydgoszcz 1986 M30 00:18:55 00:18:56
18 384 DONARSKI FRANCISZEK Białe Błota SISU OWB ROWERTOUR.COM TEAM 2004 M16 00:18:53 00:18:57
19 79 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz WTLENIE 1992 M30 00:19:03 00:19:03
20 1053 MROTEK ANNA Sępólno Krajeńskie TKKF KOLEJARZ 1996 K20 00:19:07 00:19:08
21 9 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M50 00:19:09 00:19:11
22 490 PIOTROWSKA KATARZYNA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1990 K30 00:19:12 00:19:12
23 1199 OKOŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:19:14 00:19:15
24 37 TOMCZYK AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1989 K30 00:19:17 00:19:18
25 157 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:19:20 00:19:20
26 250 RUTKOWSKI OSKAR Zbójno ZAWISZA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:19:20 00:19:20
27 312 KANIEWSKI MAKSYMILIAN Zielonka UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2006 M16 00:19:21 00:19:22
28 1191 PRĄDZYŃSKI MARCIN BYDGOSZCZ TMIRONTEAM 1977 M40 00:19:24 00:19:27
29 1157 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY 1980 M40 00:19:32 00:19:32
30 181 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:19:32 00:19:33
31 276 ŚLEFARSKI JACEK Osielsko TRIFRIENDS 1986 M30 00:19:32 00:19:34
32 13 ROZPĘDZIK MARZENA Białe Błota UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2003 K16 00:19:35 00:19:35
33 1048 KWAŚNIEWSKI WALDEMAR Mrocza 1969 M50 00:19:43 00:19:43
34 1122 STASIEWICZ FILIP Bydgoszcz SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1988 M30 00:19:43 00:19:45
35 1174 PAWŁOWSKA KAMILA Kurzętnik ZAMEK KURZĘTNIK 2000 K20 00:19:46 00:19:46
36 145 MENDEL PATRYK Bydgoszcz TM IRON TEAM 1994 M20 00:19:47 00:19:48
37 153 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M30 00:19:51 00:19:53
38 257 BALCEREK MATEUSZ Bydgoszcz GASTRO SZEF 1986 M30 00:19:53 00:19:54
39 35 JAGIEŁA ADAM Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1981 M40 00:19:51 00:19:56
40 269 MORITZ RAFAŁ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1976 M40 00:19:56 00:19:58
41 196 KAPSA DAWID Bydgoszcz TRISPACE/TREK (1299) 1978 M40 00:19:56 00:19:59
42 382 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz TEAMOCHAL / KURKUMA ZIELONE ARKADY 1971 M50 00:20:02 00:20:03
43 138 WALKOWIAK PAWEŁ Bydgoszcz 1992 M30 00:20:00 00:20:07
44 121 SZALA WOJCIECH Bydgoszcz KOTLOWSKIRUNTEAM 1996 M20 00:20:15 00:20:15
45 469 ROGOZINSKI DAWID Bydgoszcz 1988 M30 00:20:18 00:20:23
46 1190 DAŃCZUK JERZY Bydgoszcz 1962 M60 00:20:23 00:20:24
47 215 WARSZAWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1989 M30 00:20:26 00:20:26
48 1176 ŻUCHOWSKA PAULINA Krotoszyny AZS UMK TORUŃ 1996 K20 00:20:27 00:20:29
49 1183 MACIŃSKI WALDEMAR Bydgoszcz 1982 M40 00:20:28 00:20:29
50 491 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 1965 M50 00:20:27 00:20:30
51 20 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:19:49 00:20:51
52 293 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:20:28 00:20:32
53 473 WITKOWSKI ŁUKASZ Jagodowo RUN BYDGOSZCZ 1989 M30 00:20:32 00:20:35
54 1037 KOWALSKA AGATA Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K20 00:20:37 00:20:39
55 1165 RUCIŃSKI TYMON Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1991 M30 00:20:40 00:20:43
56 1189 BĄK OSKAR Mąkowarsko 1983 M30 00:20:41 00:22:45
57 209 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:20:44 00:20:48
58 1213 BRZESKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1980 M40 00:20:44 00:20:45
59 360 PAWŁOWSKI KAMIL Zielonka HABUBI SZMEH 1997 M20 00:20:50 00:20:52
60 210 KŁOSOWSKI MARCIN Bydgoszcz CSM POLSKA 1976 M40 00:20:53 00:20:56
61 1201 ANDRZEJEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz DECATHLON 1991 M30 00:20:57 00:21:03
62 63 PAWLIK STANISŁAW Osielsko 1965 M50 00:21:02 00:21:04
63 1023 LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ Wyrzysk KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 1996 M20 00:21:03 00:21:03
64 301 KALEK ARTUR Bydgoszcz TM IRON TEAM 1974 M40 00:21:03 00:21:07
65 432 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING 1984 M30 00:21:06 00:21:08
66 381 CZYŻEWSKI DANIEL Barcin #SLIMAKIBARCIN 1995 M20 00:21:07 00:21:09
67 1179 KACZOREK MATEUSZ Jelenia Góra 1993 M20 00:21:09 00:21:22
68 1033 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M40 00:21:13 00:21:14
69 1024 TRYBUŚ MATEUSZ Bydgoszcz PAWEU_WRÓĆ 1990 M30 00:21:15 00:21:19
70 475 ANDRZEJEWSKA SYLWIA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1988 K30 00:21:17 00:21:17
71 1297
386*
WOLSKI TOMASZ Myślęcinek BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM/WTLENIE 1990 M30 00:21:18 00:21:23
72 1039 MENDEL MAGDALENA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1991 K30 00:21:22 00:21:24
73 124 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1979 M40 00:21:23 00:21:28
74 65 NAPIERAŁA MIKOŁAJ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1993 M20 00:21:24 00:21:33
75 46 PIOTROWSKI DARIUSZ Bydgoszcz GARDENFLORA SPORT TEAM 1979 M40 00:21:25 00:21:33
76 370 KRYSIŃSKI ADRIAN Bydgoszcz FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ 2004 M16 00:21:26 00:21:28
77 385 FILIPIAK JAKUB Rynarzewo 1% DLA DARII BIEL 1983 M30 00:21:26 00:21:28
78 444 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoszcz WTLENIE 1984 K30 00:21:26 00:23:26
79 317 ZŁOTNICKI ADAM Bydgoszcz KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1997 M20 00:21:31 00:21:44
80 375 ROHDE PIOTR Bydgoszcz TM IRON TEAM 2006 M16 00:21:31 00:21:43
81 1129 ZBIRANEK REMIGIUSZ BYDGOSZCZ 1. POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1974 M40 00:21:32 00:21:32
82 222 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:21:35 00:23:34
83 30 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M60 00:21:36 00:21:38
84 288 STASZKIEWICZ LUCYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1967 K50 00:21:37 00:21:40
85 90 STARZYŃSKI PIOTR Bydgoszcz PRZYSTAŃ ROZWOJU OSOBISTEGO HOMO LUDENS 1979 M40 00:21:39 00:21:42
86 25 ANTOSIK PATRYK Kcynia CSWLĄD POZNAŃ 1984 M30 00:21:41 00:21:45
87 291 PRZEKWAS PAWEŁ Bydgoszcz 1991 M30 00:21:44 00:21:52
88 92 SZYCHOWSKI JAROSŁAW SICIENKO TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:21:48 00:22:50
89 439 LEWANDOWSKI RAFAŁ Bydgoszcz B4SPORT.PL 1979 M40 00:21:49 00:21:59
90 495 JEZIORSKI KRZYSZTOF Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1980 M40 00:21:55 00:22:58
91 494 KORACH PIOTR Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1980 M40 00:21:58 00:23:03
92 485 BUDZIK IREK Bydgoszcz PETNER TEAM 1972 M50 00:22:00 00:22:08
93 487 GRACZYK-GRZYBOWSKA ILONA Bydgoszcz ACTI-VIT 1979 K40 00:22:03 00:23:06
94 351 BOIŃSKI BARTOSZ Bydgoszcz TM IRON TEAM 1988 M30 00:22:05 00:22:11
95 435 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1990 M30 00:22:06 00:22:11
96 134 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz GMINA OSIELSKO 1969 M50 00:22:06 00:22:12
97 272 KAMIŃSKI ARTUR Chełmża PSY GOŃCZE JANKI-EGO 1986 M30 00:22:08 00:22:13
98 455 JUREK SŁAWOMIR Bydgoszcz BBN 1966 M50 00:22:11 00:23:13
99 1019 PASZKIET REMIGIUSZ Barcin #SLIMAKIBARCIN 1978 M40 00:22:11 00:23:15
100 398 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:22:17 00:23:24
101 139 BARSZCZ KRZYSZTOF Bydgoszcz 1986 M30 00:22:20 00:22:23
102 283 PIERZGALSKI DAMIAN Bydgoszcz 2000 M20 00:22:20 00:22:22
103 60 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo 1% DLA DARII BIEL 1969 M50 00:22:22 00:22:24
104 86 MACIEJEWSKI MACIEJ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:22:23 00:22:29
105 160 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz WTLENIE.PL/WTLENIE 1978 K40 00:22:24 00:23:28
106 451 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1984 M30 00:22:24 00:22:28
107 43 DERING TOMASZ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M40 00:22:25 00:23:33
108 208 JANIAK MARCIN bydgoszcz PSY GOŃCZE JANKI-EGO 1984 M30 00:22:25 00:22:30
109 178 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:22:28 00:23:34
110 279 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1987 M30 00:22:29 00:22:35
111 484 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1983 K30 00:22:30 00:22:34
112 143 PAWŁOWSKI RADOSŁAW Zielonka 1967 M50 00:22:31 00:23:31
113 1063 UMIŃSKI MARCIN Bydgoszcz WTLENIE 1991 M30 00:22:32 00:23:42
114 99 KABACIŃSKI JAROSŁAW Borówno EFINANSOWI 1983 M30 00:22:35 00:22:44
115 172 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz GRUPA BIEGOWA AMATOR 1977 M40 00:22:35 00:22:39
116 186 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 M40 00:22:38 00:23:44
117 1150 RACIBORSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1979 M40 00:22:42 00:23:48
118 476 KOWALCZYK KAMILA Bydgoszcz DAMIAN KOWALSKI SPORT DEVELOPMENT 1992 K30 00:22:50 00:22:52
119 411 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M50 00:22:52 00:23:02
120 36 MAZUR ŁUKASZ Bydgoszcz 1995 M20 00:22:53 00:23:04
121 1205 WNUK RAFAŁ BYDGOSZCZ 1979 M40 00:22:57 00:23:58
122 1103 SZCZĘSNY ARKADIUSZ Bydgoszcz DYNAMO SKARPA 1978 M40 00:23:01 00:23:07
123 144 GROBELNY SZYMON Bydgoszcz ELEN.SPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1987 M30 00:23:02 00:24:16
124 191 BETLEWSKI SZYMON Pruszcz KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1998 M20 00:23:02 00:23:12
125 1020 KUJAWA ROGER BARCIN #SLIMAKIBARCIN 1972 M50 00:23:03 00:24:09
126 241 PASIŃSKA ANGELIKA Chojnice 1990 K30 00:23:05 00:23:10
127 447 LIPIŃSKI SEBASTIAN Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1973 M40 00:23:06 00:24:10
128 18 PUCHACZ MARCIN Bydgoszcz PUCHACZE 1984 M30 00:23:06 00:24:25
129 306 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:23:06 00:24:11
130 195 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M60 00:23:07 00:24:11
131 62 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:23:09 00:24:12
132 38 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:23:09 00:23:12
133 426 BIEL MAREK Małe Rudy 1 % DLA DARII BIEL 1974 M40 00:23:11 00:23:14
134 1192 SALAMON WOJCIECH Bydgoszcz 1982 M40 00:23:11 00:24:17
135 341 KUBEŁ MARTA Bydgoszcz 1995 K20 00:23:13 00:23:16
136 383 PRIETZ BARTOSZ Bydgoszcz 1979 M40 00:23:14 00:24:23
137 300 FIRYN PIOTR Tuchola 1997 M20 00:23:14 00:23:24
138 433 MICHALEWSKI BARTOSZ Bydgoszcz LUCKY LUCK 1977 M40 00:23:15 00:23:19
139 1178 PÓŁGĘSEK BARTOSZ Solec Kujawski HARPAGAN RUNNERS 1985 M30 00:23:18 00:24:34
140 268 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:23:18 00:24:25
141 28 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K40 00:23:18 00:24:22
142 77 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:23:20 00:24:46
143 230 KLOSKA ANNA Czersk KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1999 K20 00:23:22 00:23:33
144 88 CIACIUCH AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1996 K20 00:23:23 00:23:29
145 220 ŻEGLICZ MAREK Białe Błota SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1995 M20 00:23:31 00:24:35
146 322 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie MLKS KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M30 00:23:37 00:23:41
147 421 PASZKIEWICZ JAROSŁAW Tryszczyn EFINANSOWI 1974 M40 00:23:39 00:24:45
148 358 LIJEWSKA LIDIA Łochowo NASTĘPNY KROK TEAM 2000 K20 00:23:42 00:24:50
149 419 ŚWIETLIK MICHALINA Bydgoszcz 1982 K40 00:23:43 00:24:46
150 1078 TARCZYŃSKA MARTA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 K30 00:23:43 00:24:47
151 282 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M40 00:23:45 00:24:47
152 229 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M40 00:23:45 00:24:45
153 418 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:23:45 00:24:48
154 281 WADELSKI MACIEJ Osielsko MEDYCY NA START 1987 M30 00:23:46 00:23:48
155 422 CZACHOWSKI JACEK Bydgoszcz KS OPŁAWIEC SPARTAN 1983 M30 00:23:48 00:23:53
156 1104 WIŚNIEWSKA OLIWIA Solec Kujawski CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2006 K16 00:23:53 00:24:55
157 329 BAGROWSKI MAREK Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M60 00:23:54 00:24:58
158 221 JABŁOŃSKI TOMASZ Łochowo TEAMOCHAL 1982 M40 00:23:55 00:25:05
159 246 KOZŁOWSKI RAFAŁ Barcin KU AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1999 M20 00:23:57 00:25:02
160 146 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:23:58 00:25:05
161 200 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:24:00 00:25:07
162 177 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M40 00:24:00 00:25:09
163 234 KALACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1970 M50 00:24:00 00:26:06
164 47 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:24:04 00:25:13
165 396 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:24:04 00:25:11
166 1215 DZIUNDZIA ARTEM TORUŃ 1983 M30 00:24:05 00:25:11
167 100 GMOSIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz CSU BYDGOSZCZ RUNNING TEAM 1979 M40 00:24:11 00:25:15
168 393 SOBAŃSKI MARIUSZ Bydgoszcz 1971 M50 00:24:12 00:24:13
169 1132 LICA GRZEGORZ Bydgoszcz 1975 M40 00:24:15 00:25:23
170 407 DERING HANIA Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K40 00:24:17 00:25:26
171 466 MALEC KAROL Bydgoszcz BIUEL TEAM BYDGOSZCZ 1976 M40 00:24:20 00:25:31
172 242 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz 1979 M40 00:24:21 00:25:29
173 101 LULLA MICHAŁ Unisław 1977 M40 00:24:22 00:25:26
174 1185 KUCHARSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:24:24 00:26:25
175 119 RYDLEWSKI MAREK Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M50 00:24:26 00:24:38
176 102 BASIŃSKI ŁUKASZ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1992 M30 00:24:27 00:25:43
177 59 KNAPIK KAROL Osielsko DAWAJ KALACH TEAM 1990 M30 00:24:28 00:25:33
178 50 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:24:28 00:25:34
179 349 KOŁAKOWSKI TOMASZ Bydgoszcz ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWE 1988 M30 00:24:29 00:25:44
180 483 DONARSKI KAROL BYDGOSZCZ 1994 M20 00:24:37 00:25:42
181 344 WALDOWSKI DANIEL Bydgoszcz 1994 M20 00:24:37 00:25:49
182 326 MODZELEWSKA MARIA Bydgoszcz TM IRON TEAM 1992 K30 00:24:37 00:25:57
183 1202 ZIĘBICKI MACIEJ BYDGOSZCZ 1990 M30 00:24:38 00:25:49
184 1011 ŚWIĘCICKI ANDRZEJ Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1973 M40 00:24:39 00:25:47
185 296 RYDUCHOWSKI JAROSŁAW Piastoszyn 1993 M20 00:24:39 00:25:52
186 305 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1% DLA DARI BIEL 1973 M40 00:24:41 00:24:48
187 319 SIKORA SYLWIA Bydgoszcz 1979 K40 00:24:43 00:24:46
188 236 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:46 00:24:51
189 331 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:24:47 00:25:51
190 216 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:24:47 00:25:54
191 280 WADELSKA JOANNA Osielsko MEDYCY NA START 1987 K30 00:24:49 00:25:56
192 388 NAWROCKI MARCIN Mogilno MOGILNO TEAM 1980 M40 00:24:53 00:25:59
193 321 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:24:53 00:25:06
194 91 STEJKA MACIEJ Bydgoszcz 1973 M40 00:24:56 00:25:02
195 1133 DULIŃSKA DOROTA Niemcz TRISPACE TREK 1976 K40 00:25:00 00:26:08
196 392 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:25:00 00:27:01
197 19 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:25:01 00:26:14
198 452 JENCZEWSKI SZYMON Ciechocin ALBATROSY 1991 M30 00:25:03 00:26:08
199 336 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M30 00:25:04 00:26:13
200 206 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:25:05 00:26:13
201 359 CABAJ AGATA Zamość HABUBI SZMEH 1997 K20 00:25:11 00:26:30
202 429 PAWLIK MAREK Pruszcz FARMVITA TEAM 1960 M60 00:25:13 00:26:18
203 51 PIETRASZAK TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M50 00:25:29 00:26:31
204 1173 MOSIŃSKI-GAWROŃSKI KORDIAN Solec kujawski 2003 M16 00:25:31 00:26:33
205 449 JANUSZEWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1981 M40 00:25:32 00:26:37
206 1204 GARLICKI MACIEJ BYDGOSZCZ 1980 M40 00:25:32 00:26:42
207 129 ŻYTO ROBERT Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1970 M50 00:25:33 00:25:40
208 332 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:25:35 00:25:39
209 74 WAJER MARITA Ślesin 1997 K20 00:25:35 00:26:38
210 75 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M40 00:25:40 00:25:51
211 254 STRZELCZYK EWA Dąbrowa Chełmińska 1981 K40 00:25:44 00:25:49
212 367 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M40 00:25:46 00:26:49
213 366 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K40 00:25:46 00:26:49
214 179 MAGOŃ EMILIA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1996 K20 00:25:47 00:27:00
215 27 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K30 00:25:48 00:26:02
216 1170 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF Toruń RUNCROSS ROZGARTY 1985 M30 00:25:49 00:26:54
217 412 STĘPNIEWSKI MICHAŁ Aleksandrów Kujawski 1985 M30 00:25:51 00:25:57
218 357 BICZKOWSKA MAGDALENA Bydgoszcz 1981 K40 00:25:56 00:27:14
219 219 KRANZ AMELIA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 2005 K16 00:26:00 00:26:07
220 1206 PISKORSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1991 M30 00:26:03 00:27:16
221 126 MULARZ ADAM Unisław 1971 M50 00:26:03 00:27:18
222 33 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:26:11 00:27:21
223 108 SZUKALSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1981 M40 00:26:13 00:27:23
224 1200 MAJEWSKI PIOTR NIEMCZ 1995 M20 00:26:15 00:26:19
225 445 WAJER DARIA Ślesin (1249) 2003 K16 00:26:19 00:27:22
226 187 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:26:20 00:27:26
227 414 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M40 00:26:29 00:27:43
228 438 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:26:34 00:28:35
229 482 MOTOCZYŃSKA MARIA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1982 K40 00:26:44 00:27:51
230 363 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB ROWERTOUR.COM 1962 M60 00:26:47 00:28:03
231 493 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M50 00:26:48 00:28:49
232 140 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K60 00:26:49 00:27:56
233 52 WITKOWSKA ANNA Bydgoszcz 1971 K50 00:26:50 00:27:55
234 437 BOJAŁKOWSKA KRYSTYNA Bydgoszcz 1978 K40 00:26:54 00:28:09
235 413 LOOSE ANNA Bydgoszcz 1989 K30 00:26:54 00:28:04
236 113 ZWIĄZEK HANIA Bydgoszcz 1989 K30 00:26:55 00:29:01
237 310 TONN DANIEL Kcynia BIEGACZE KCYNIA TAEM 1978 M40 00:26:55 00:26:59
238 460 GRUDZKA AGATA Bydgoszcz 1983 K30 00:27:04 00:29:15
239 1207 DOBOSIEWICZ SEBASTIAN SZUBIN 1% DLA DARII BIEL 1982 M40 00:27:06 00:28:33
240 347 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz KOJOTY 1973 M40 00:27:08 00:29:10
241 1212 NORMAND JEAN-SEBASTIEN BYDGOSZCZ 1988 M30 00:27:10 00:29:12
242 1210 BEAUDIN STEPHANE Bydgoszcz 1988 M30 00:27:10 00:29:12
243 207 BALCEREK MARCIN Bydgoszcz 1977 M40 00:27:14 00:28:16
244 1061 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M30 00:27:14 00:28:19
245 58 MYŚLICKA DALIA Strzelce Górne RUN BYDGOSZCZ 1991 K30 00:27:19 00:28:24
246 78 PRZYBYLSKA KAROLINA Poznań 1988 K30 00:27:24 00:29:26
247 372 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M60 00:27:24 00:29:25
248 1131 SŁOWIŃSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1974 M40 00:27:27 00:28:39
249 474 PIONTEK ELŻBIETA Bydgoszcz 1957 K60 00:27:29 00:29:29
250 1118 RÓŻYCZKA JOANNA Bydgoszcz 1984 K30 00:27:29 00:28:40
251 479 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M60 00:27:32 00:28:37
252 481 RADKIEWICZ EUGENIUSZ Lipniki LIPNIKI 1972 M50 00:27:34 00:28:47
253 443 DRABIK MAJA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K30 00:27:35 00:28:48
254 83 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz SISU-OWB ROWERTOUR.COM 1993 K20 00:27:37 00:29:37
255 131 TĘGOS DANIEL Bydgoszcz 1992 M30 00:27:43 00:29:46
256 320 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:27:44 00:29:46
257 361 PRIETZ MONIKA Bydgoszcz W2 RUN TEAM 1983 K30 00:27:46 00:28:56
258 1158 KWIATKOWSKA IWONA Bydgoszcz IRON TEAM 1973 K40 00:27:49 00:29:50
259 394 SAJDAK MARCIN Zielonka PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 1982 M40 00:27:52 00:29:59
260 377 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M60 00:27:53 00:29:05
261 1197 SZUMSKI KAMIL Bydgoszcz 1989 M30 00:27:54 00:29:05
262 1209 BOCHNIAK ZUZANNA OSIELSKO ZAWISZA BYDGOSZCZ 2007 K0 00:27:57 00:29:01
263 374 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1954 M60 00:27:57 00:29:59
264 1050 BŁAŻEJEWSKA AGNIESZKA Łochowo TM IRON TEAM 1986 K30 00:28:00 00:29:07
265 112 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1961 M60 00:28:02 00:29:07
266 1160 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K50 00:28:07 00:29:12
267 1161 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 M50 00:28:10 00:29:12
268 89 BRZOZOWSKA AGNIESZKA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1991 K30 00:28:12 00:28:20
269 255 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ PARKRUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:28:15 00:30:20
270 199 HŁOND ANDRZEJ Ojrzanowo ŁABISZYN RUNNERS 1962 M60 00:28:16 00:29:28
271 1049 KWAŚNIEWSKA ALDONA Mrocza 1975 K40 00:28:23 00:28:33
272 275 KARAKIEWICZ MARZENA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1971 K50 00:28:25 00:28:33
273 338 CABAŃSKA KATARZYNA Barcin #SLIMAKIBARCIN,MAKO PELLETS 1978 K40 00:28:28 00:29:36
274 1188 NIEMCZEWSKI MIROSŁAW Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:28:29 00:29:39
275 162 LEWANDOWSKA SYLWIA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:39 00:29:51
276 227 PIĘTA DARIUSZ Bydgoszcz 1967 M50 00:28:41 00:30:02
277 1181 STAŃCZYKOWSKI JAKUB Kijewo Królewskie 1996 M20 00:28:43 00:30:01
278 1180 LEBA DOMINIKA Unisław 1997 K20 00:28:49 00:30:08
279 165 WESOŁOWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1970 M50 00:28:52 00:30:08
280 1021 HEYMANN HANNA Kcynia 1986 K30 00:28:52 00:29:01
281 164 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1978 K40 00:28:54 00:30:11
282 202 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:28:57 00:31:04
283 84 MAĆKOWSKA MAGDA Bydgoszcz MAGDALENA_M_TRI 1985 K30 00:29:01 00:31:00
284 133 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz RUNNING STARS 1991 K30 00:29:01 00:30:15
285 190 PIERZGALSKI JAREK Bydgoszcz ZAMULONE OSTRYGI 1971 M50 00:29:04 00:30:11
286 311 SUCHARSKA MAGDALENA Łochowo 1987 K30 00:29:10 00:31:10
287 1075 GRZYBOWSKA REGINA Łochowo TEAMOCHAL 1990 K30 00:29:12 00:30:25
288 1068 DOBROVOLSKA KATERYNA Toruń 1983 K30 00:29:13 00:30:19
289 40 LEBA DARIUSZ UNISŁAW 1975 M40 00:29:16 00:30:34
290 182 DERECKI PIOTR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M50 00:29:17 00:30:30
291 471 BERNECKI DAWID Bydgoszcz 1992 M30 00:29:18 00:30:35
292 72 DRESLERSKA AGNIESZKA Białe Błota 1984 K30 00:29:19 00:31:27
293 346 RUTKOWSKA VIRGINIA BYDGOSZCZ CHMURA COACHING 1984 K30 00:29:20 00:30:27
294 442 KWIATKOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1986 M30 00:29:21 00:31:26
295 17 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:29:22 00:30:36
296 1193 SZAJDA MAGDALENA Bydgoszcz TRICHICKAS 1977 K40 00:29:26 00:31:25
297 42 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:29:27 00:31:32
298 409 FRANKÓW ŁUKASZ Nakło nad Notecią 1986 M30 00:29:27 00:30:34
299 120 KRUSIK ALEKSANDRA Mrocza ALBATROSY 1993 K20 00:29:34 00:30:53
300 456 SOSNA MIKOŁAJ Bydgoszcz 1980 M40 00:29:35 00:30:48
301 325 ŁABENDA PIOTR Bydgoszcz 1970 M50 00:29:36 00:31:40
302 308 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:29:42 00:31:43
303 307 WRÓBEL MAŁGORZATA Bydgoszcz 1985 K30 00:29:44 00:31:43
304 169 KRANC JUSTYNA Bydgoszcz 1970 K50 00:29:44 00:31:55
305 498 SZYŁO TOMASZ Świeradów Zdrój 1983 M30 00:29:44 00:31:55
306 1035 JAWORSKA SYLWIA Bydgoszcz 1992 K30 00:29:46 00:30:55
307 406 OSTROWSKA JUSTYNA Barcin ŁABISZYN RUNNERS 1988 K30 00:29:48 00:31:00
308 1120 IGNASIAK BERNADETA Bydgoszcz 1981 K40 00:29:49 00:31:03
309 54 JANULEWICZ MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:52 00:31:56
310 355 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz OPŁAWIEC 1956 M60 00:29:52 00:31:11
311 1167 WALENTYN KATARZYNA Toruń RUNCROSS ROZGARTY 1978 K40 00:29:53 00:31:01
312 260 SKOPOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ SALUS 1976 M40 00:30:01 00:32:14
313 274 KORDYŚ ALICJA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1989 K30 00:30:01 00:30:10
314 48 BŁAŻEK KATARZYNA Białe Błota 1983 K30 00:30:09 00:31:20
315 387 DUTKIEWICZ URSZULA Bydgoszcz RUN4FUN 1986 K30 00:30:13 00:32:19
316 1208 SMUŁA KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1982 M40 00:30:13 00:32:19
317 1163 JOZWIK JACEK Bydgoszcz PARKUN 1951 M60 00:30:19 00:31:32
318 56 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:30:26 00:31:34
319 76 KRASIŃSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1981 K40 00:30:39 00:32:41
320 176 DUCHIŃSKI WOJCIECH Osielsko GMINA OSIELSKO 1969 M50 00:30:41 00:32:04
321 1187 PODBIELSKI ANDRZEJ Bydgoszcz 1967 M50 00:30:45 00:32:04
322 232 JEDLIŃSKI JANUSZ Osielsko UG OSIELSKO 1968 M50 00:30:46 00:32:04
323 110 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:30:48 00:31:54
324 464 RADKIEWICZ BEATA Lipniki TEAMOCHAL 1976 K40 00:30:51 00:32:04
325 1217 WĘGLARZ ŁUKASZ Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI 1983 M30 00:30:54 00:33:02
326 1084 MAKOWSKI TOMASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:30:55 00:33:01
327 152 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:31:06 00:33:09
328 378 KRYSIŃSKA KAMILA Bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 K40 00:31:24 00:33:28
329 158 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M50 00:31:33 00:32:41
330 159 FILIP AGNIESZKA Zielonka 1994 K20 00:31:35 00:33:41
331 364 STIMMA ANNA Pruszcz LUKS SEROCK 1976 K40 00:31:39 00:33:00
332 73 AUGUSTYNOWICZ KATARZYNA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1980 K40 00:31:42 00:32:45
333 266 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:31:47 00:33:50
334 271 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:31:47 00:33:50
335 1186 BIEDROŃ MATEUSZ Bydgoszcz WYZWANIA SPACEROWE I BIEGOWE 1992 M30 00:31:51 00:33:59
336 128 ADRYCH KAROL Bydgoszcz 1980 M40 00:31:52 00:34:01
337 127 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K40 00:31:53 00:34:01
338 1010 GÓRSKI ŁUKASZ Niemcz GÓRSCY TEAM 1985 M30 00:31:54 00:34:05
339 1012 GÓRSKA PAULINA Niemcz 1984 K30 00:31:54 00:34:05
340 303 FILARECKA JOANNA Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI 1979 K40 00:31:55 00:34:02
341 334 MUSZYŃSKI ADAM Bydgoszcz ZABIEGANE SMOKI 1984 M30 00:31:55 00:34:02
342 1214 JULMEUS KAELYN FLORIDA 2000 K20 00:32:02 00:33:10
343 441 PERESIAK ANNA Solec Kujawski BBL BYDGOSZCZ 1959 K60 00:32:04 00:33:13
344 489 ZEBROWSKI RADOSLAW Bydgoszcz 1979 M40 00:32:19 00:34:26
345 371 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:32:22 00:33:28
346 267 KOMOROWSKA HANNA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1984 K30 00:32:28 00:33:37
347 109 WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1977 M40 00:32:45 00:34:48
348 395 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:33:10 00:34:22
349 1211 GIRARD ROCK BYDGOSZCZ 1964 M50 00:33:14 00:35:16
350 467 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz FREAKY_FIT TEAM 1972 M50 00:34:01 00:36:07
351 117 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K30 00:34:07 00:36:11
352 477 ROŻYŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1992 K30 00:34:08 00:36:13
353 1198 KRZYŻANIAK BOGDAN ZAKRZEWO 1961 M60 00:34:11 00:35:31
354 212 RYTLEWSKA ALICJA Bydgoszcz 1995 K20 00:34:13 00:36:20
355 155 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA Osielsko GMINA OSIELSKO 1960 K60 00:34:18 00:36:24
356 454 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K50 00:34:22 00:36:26
357 136 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:34:23 00:35:27
358 167 OSTROWSKA RENATA Złotniki Kujawskie 1979 K40 00:34:25 00:36:26
359 125 TEWS MARZENA Bydgoszcz 1974 K40 00:34:25 00:36:26
360 150 ŚCIESIŃSKA JUSTYNA Maksymilianowo GMINA OSIELSKO 1971 K50 00:34:32 00:36:32
361 55 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz FORDONRUNNERS 1957 K60 00:34:47 00:36:52
362 1018 JURKOWSKA NATALIA Bydgoszcz 1997 K20 00:35:00 00:37:02
363 333 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:35:23 00:36:36
364 403 KWIATKOWSKA MAŁGORZATA Strzelce Górne 1957 K60 00:36:42 00:38:49
365 404 KWIATKOWSKI ROMAN Strzelce Górne 1959 M60 00:36:47 00:38:52
366 95 ZWOLAK DANUTA Kcynia BIEGACZE KCYNIA TEAM 1979 K40 00:37:20 00:37:26
367 192 JAGODZIŃSKI KAROL Bydgoszcz 1969 M50 00:39:54 00:42:05
368 488 ZEBROWSKA MARTYNA bydgoszcz 1979 K40 00:40:02 00:42:05
369 1036 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:41:59 00:44:05
370 1203 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:43:20 00:44:32
371 1027 WAWRZYNIAK KATARZYNA Dobrcz 1970 K50 00:48:07 00:50:17
372 468 KOPCZYŃSKA MAGDALENA Żołędowo GMINA OSIELSKO 1976 K40 00:48:56 00:50:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni