z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

10.02.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:56 00:18:57
2 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:40 00:19:42
3 441 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki SPRINT S.A. 1973 M40 00:19:52 00:19:54
4 459 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:21:46 00:21:49
5 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:21:48 00:21:52
6 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:21:56 00:21:57
7 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:59 00:22:02
8 195 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:22:04 00:22:11
9 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:22:41 00:22:45
10 345 ŁAPIŃSKI TOMASZ Gdańsk 1976 M40 00:22:49 00:22:53
11 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:23:12 00:23:14
12 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:12 00:23:16
13 525 LEWIŃSKI ANDRZEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / CTS 1973 M40 00:23:20 00:23:26
14 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:23:37 00:23:43
15 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:38 00:23:46
16 351 MYDLARSKI JAREK Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1977 M40 00:23:40 00:23:46
17 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:23:59 00:24:14
18 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:24:02 00:24:05
19 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:24:22 00:24:34
20 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:24:26 00:24:31
21 567 COPE JASON Gdańsk 1970 M40 00:24:27 00:24:30
22 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:42 00:24:49
23 401 MULARCZYK JACEK Gdańsk ROWING RUNNING TEAM 1970 M40 00:24:45 00:24:50
24 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:48 00:24:59
25 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:00 00:25:07
26 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:16 00:25:21
27 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:25:20 00:25:26
28 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:25:25 00:25:35
29 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:25:38 00:25:41
30 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:43 00:25:45
31 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:26:17 00:26:29
32 337 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:26:28 00:26:39
33 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:26:31 00:26:42
34 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:26:50 00:27:04
35 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:56 00:27:06
36 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:26:57 00:27:08
37 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:27:19 00:27:27
38 1035 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M40 00:27:33 00:27:47
39 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:27:47 00:28:03
40 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:09 00:28:17
41 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:28:22 00:28:33
42 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:09 00:29:30
43 411 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:29:29 00:29:38
44 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:29:48 00:29:57
45 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:30:04 00:30:22
46 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:30:12 00:30:37
47 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:30:41 00:31:53
48 507 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40 00:31:26 00:31:36
49 1075 STASIK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M40 00:32:52 00:33:16
50 569 ZIEŃCZUK PIOTR Gdańsk GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE NIE MARNUJ TLENU GDAŃSKIE AUTOB 1976 M40 00:42:42 00:42:59

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni