z

Trójmiasto

Klasyfikacja drużynowa 2018/2019

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 KUJAWSCY KTB I 4 / 16 61.0780
11 PAPROCKA Ewelina nowa wieś lęborska 1987 K301
1.15
1
1.12
2
2.55
2
2.77
1
1.34
5 6.1667
1 Kujawski Łukasz Żukowo 1988 M301183 4 13.0000
1177 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia 1979 K304
4.50
6
7.65
3
4.15
2
2.68
3
4.58
5 15.9113
97 Zyborowicz Bartłomiej Dubeninki 1998 M205498 4 26.0000
2 Bike U Up I 4 / 16 129.5376
3 Czapiński Michał Reda 1982 M30464245 6 14.0000
1163 Kalinowska-Biegała Marta Gdansk 1988 K307
8.07
8
9.00
9
12.44
4
5.36
4
6.11
5 28.5376
217 Ruciński Jakub Sopot 1975 M407910613 5 32.0000
1085 Makowski Paweł Gdańsk 1984 M30161521112013 6 55.0000
3 LKS Zantyr Sztum 4 / 16 146.9676
215 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 1979 K302
2.30
5
5.62
8
11.06
6
8.05
7
10.69
5 26.6680
184 Głombiowska Zuzanna Gdynia 1996 K203
3.46
6
6.75
7
8.92
6
8.30
7
9.39
5
7.64
6 26.1388
1078 Tuwalska Elzbieta Gdańsk 1979 K304
4.61
38
42.73
8
10.20
7
9.68
5
6.71
6
9.17
6 30.1608
1162 Jeremicz Kamil Środa Wielkopolska 1998 M20131717172718 6 64.0000
4 Maja Team I 4 / 16 195.6667
377 Richert Jarosław Luzino 1980 M30111271411 5 41.0000
13 Maj-Roksz Maria Wejherowo 1980 K306
6.91
9
10.12
11
15.21
8
10.73
4 42.9725
143 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 1975 K409
10.37
10
11.24
13
16.57
13
17.98
10
15.28
5 53.4608
158 Wiwatowska Dagmara Straszyn 1981 K3010
11.52
15
16.87
19
24.21
14
19.36
12
16.09
9
13.75
6 58.2334
5 RUNEDA I 4 / 16 506.9328
83 Macijewska Bożena Gniewowo 1984 K305
5.76
10
12.74
12
16.59
13
17.43
8
12.22
5 47.3208
111 Bałdyga Anna Reda 1978 K4034
38.23
33
42.06
22
30.42
21
32.08
4 142.7880
228 Jakubczak Karol Wejherowo 1988 M3023292778 4 157.0000
299 Hinc-Żardecka Natalia Reda 1986 K3031
39.51
39
53.93
29
38.89
18
27.50
4 159.8240
6 42.195 Wejherowo 4 / 16 581.0000
157 Borski Adam Wejherowo 1973 M4028322623 4 109.0000
1148 Skuza Mateusz Wejherowo 1988 M302543374326 5 131.0000
234 Cichoń Maciej Reda 1972 M403954434143 5 166.0000
122 Ficht Witold Wejherowo 1981 M3047534134 4 175.0000
7 Maja Team II 4 / 16 584.9223
113 Kepka Grzegorz wejherowo 1989 M20191926232828 6 87.0000
160 Raszewski Mateusz Góra 1988 M30303654423125 6 122.0000
207 Borowiak Ewa Rumia 1986 K3031
34.86
41
56.69
26
34.87
17
25.97
4 152.3883
237 Dawidowicz Iza Bogatka 1982 K3029
33.42
52
66.27
52
71.90
34
51.95
4 223.5340
8 Dream Tri Team I 4 / 16 590.4324
1032 Trzaska Przemysław Gdańsk 1985 M3018222521 4 86.0000
37 Gruszecki Damian Gdansk 1986 M303257303324 5 119.0000
1038 Chmielewski Michał Gdańsk 1972 M403550426452 5 179.0000
22 Jarmołowicz Beata Gdańsk 1970 K4045
51.86
49
55.10
39
49.70
36
49.78
4 206.4324
9 Biegamyrazem.pl I 4 / 16 596.9950
239 Raczyńska Ewa Gdynia 1978 K4025
28.81
32
35.98
36
45.88
17
23.51
32
42.92
14
21.39
6 109.6859
1088 Bury Paweł Gdynia 1981 M302640353935 5 135.0000
190 Nuszel Paweł Gdynia 1983 M3038373659 4 170.0000
85 Lipko Adrianna Gdynia 1988 K3033
38.03
39
43.85
43
54.80
33
45.63
4 182.3091
10 Intel Runners I 4 / 16 661.7102
1149 Miszewski Marcin Gdynia 1988 M302364 4 15.0000
1157 Raulin Izabella Gdansk 1989 K2035
40.33
52
58.47
42
58.07
30
45.83
4 202.7102
1140 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia 1984 M3032805258 4 222.0000
1141 Neufeld Marcin Gdynia 1978 M4013094504434 5 222.0000
11 O-SOWA BIEGA I 4 / 16 832.6970
76 Pikul Grzegorz Gdansk 1983 M3024313440 4 129.0000
118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk 1974 K4061
68.59
40
50.98
36
48.28
23
35.14
4 202.9834
77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK 1974 K4036
41.49
46
51.72
45
57.35
45
62.22
38
58.06
5 208.6132
1099 Depczyńska Agnieszka Chwaszczyno 1982 K3066
74.21
71
90.48
65
89.88
59
79.12
32
48.89
5 292.1004
12 Motywatornia Team I 4 / 16 955.3152
201 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Chwaszczyno 1988 K3019
21.36
17
21.66
24
32.19
13
19.86
4 95.0762
137 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne 1972 K4024
27.66
59
66.34
41
52.25
35
53.47
4 199.7206
1017 Armatyńska Małgorzata Gdynia 1974 K4068
78.36
79
88.83
84
116.15
57
76.44
42
64.17
5 307.8011
35 Zajk Alicja Gdynia 1970 K4074
85.28
90
101.20
93
118.52
86
118.91
67
89.85
50
76.39
6 352.7173
13 Samochodówka I 4 / 16 1304.4452
181 Maliszewska Agata Gościcino 2000 K1618
20.74
22
24.74
26
33.13
60
80.47
4 159.0804
204 Domarus Kamila Lisewo 2001 K1641
47.25
40
44.98
32
40.78
61
81.81
4 214.8123
211 Dopke Dominika Krokowa 2002 K1646
53.01
53
59.59
164
209.00
46
63.60
30
40.23
5 216.4408
179 Wenta Katarzyna Luzino 2001 K16160
184.38
195
219.26
121
162.27
97
148.20
4 714.1117
14 Biegamyrazem.pl II 4 / 16 1315.6785
197 Podolski Marek Gdynia 1984 M3060787762 4 277.0000
40 Zieliński Jacek Reda 1969 M4077931089271 5 333.0000
24 Kruszyńska Magdalena Gdynia 1980 K3073
84.13
81
91.08
65
82.84
67
92.64
4 350.6785
1033 Orlikowski Eugeniusz Gdynia 1949 M609111495977693 6 355.0000
15 KUJAWSCY KTB II 4 / 16 1339.7280
294 Kowalewska Małgorzata Banino 1977 K4035
39.35
27
34.41
23
31.80
21
28.16
4 133.7280
1175 Zaleski Mariusz Banino 1977 M40688610295 4 351.0000
338 Krzyśko Krzysztof Banino 1981 M3094949587 4 370.0000
96 Półrola Robert Banino 1975 M4097141123124 4 485.0000
16 Osteo-Sport Team I 4 / 16 1540.8982
1108 Szymański Krystian Bojano 1990 M2040443973 4 196.0000
1042 Atraszkiewicz Olga Gdańsk 1976 K4048
55.32
72
80.96
70
96.79
49
65.71
54
82.50
5 284.4871
313 Gruszka Agnieszka Gdynia 1979 K30122
137.18
96
122.34
103
142.42
71
108.47
4 510.4111
1044 Didenkow Sławomir Koleczkowo 1965 M50123144150161133 5 550.0000
17 Dream Tri Team II 4 / 16 1553.1152
1053 Janczak Sławomir Pszczółki 1983 M305567856848 5 238.0000
1007 Zając Maciej Gdańsk 1981 M306691881168576 6 315.0000
17 Jakubek Zbigniew zibi Gdańsk 1971 M40808810292 4 362.0000
1056 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk 1975 K40152
175.16
127
142.80
108
137.64
132
182.52
4 638.1152
18 SGS Poland Team 4 / 16 1553.2768
61 Konecko Izabela Sopot 1967 K5016
18.44
16
17.99
16
20.39
16
22.12
16
21.46
5 78.2768
75 Wądołowski Rafał Gdańsk 1988 M308911211499 4 414.0000
193 Bednarski Piotr Gdańsk 1987 M3011012712290 4 449.0000
162 Szymański Marek Gdynia 1979 M30142171155144 4 612.0000
19 Intel Runners II 4 / 16 1612.0000
1156 Wisniewski Krzysztof Gdańsk 1968 M5049636957 4 238.0000
1139 Świąder Mirosław Kolbudy 1970 M40102129985539 5 294.0000
1142 Świąder Paweł Gdansk 1996 M2010312813091 4 452.0000
1145 Orłowski Piotr Gdynia 1985 M30158186159173138 5 628.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
20 Jeppesen Running Team I 4 / 15 950.4435
90 Sułek Grzegorz Rzeszów 1981 M305739353231 5 137.0000
1026 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk 1986 K3038
43.79
51
57.34
37
47.15
31
42.86
4 191.1521
59 Orłowska Agata Gdynia 1982 K3091
102.32
100
127.44
78
107.85
56
75.10
48
73.33
5 358.6070
1096 Chajkowska Małgorzata Olsztyn 1986 K3049
56.47
81
112.00
71
95.22
3 263.6844
21 Maja Team III 4 / 15 1329.5114
1147 Klas Bartek luzino 1983 M305362658056 5 236.0000
134 OSEŃKO Adam Wejherowo 1984 M301803819830 4 446.0000
98 Chyła Agnieszka Gdynia 1984 K30108
121.44
88
112.15
88
121.68
63
96.25
4 451.5114
220 Lesisz Łukasz Borkowo 1984 M30816352 3 196.0000
22 Biegamyrazem.pl III 4 / 15 1806.7233
1046 Grzeszczak Małgorzata Gdynia 1975 K4058
66.84
103
115.81
101
128.71
95
131.36
4 442.7233
1035 Ostrowski Grzegorz Gdynia 1978 M40107172135118 4 532.0000
1043 Grzeszczak Adam Gdynia 1971 M40121136138139 4 534.0000
1027 Pallach Lech Gdynia 1980 M307598125 3 298.0000
23 TriWiatraki/Ironteam3City 4 / 14 1085.4808
341 Wiatrowski Krzysztof Kowale 1977 M402323162116 5 76.0000
347 Szuca Zbigniew Gdańsk 1974 M4011072846659 5 281.0000
342 Witczak Arkadiusz Kowale 1977 M40808975 3 244.0000
343 Witczak Anna Kowale 1976 K40142
159.66
116
147.83
128
176.99
3 484.4808
24 OPEC Gdynia 4 / 12 1062.0000
19 Felon Michał Gdynia 1977 M402922314732 5 114.0000
84 Renachowski Mirosław Reda 1974 M40767475131100 5 325.0000
139 Mac Łukasz Gdynia 1983 M30172205163 3 540.0000
1080 Puła Krzysztof Gdynia 1976 M4083 1 83.0000
25 Osteo-Sport Team II 4 / 11 428.9565
310 Szuba Monika Gdańsk 1981 K3014
15.74
12
15.29
9
12.07
3 43.1043
1041 Artsiukevich Vera GDYNIA 1990 K208
9.22
12
13.49
23
30.85
3 53.5573
1129 Banaszewska Sandra Gdańsk 1991 K2031
35.72
69
77.58
47
64.99
3 178.2949
351 Mydlarski Jarek Gdynia 1977 M408173 2 154.0000
26 NEUROSANA 4 / 11 1400.6155
1101 Gbyl Klaudia Władysławowo 1991 K2061
70.30
77
86.58
68
86.66
50
69.14
43
57.67
28
42.78
6 239.8771
1113 Lewandowska-Gbyl Kinga Gdynia 1980 K30102
117.54
190
213.64
163
207.73
100
134.11
94
143.61
5 602.9952
1112 Filipek Weronika Bydgoszcz 1997 K20159
183.23
189
212.51
2 395.7432
1106 Skoczke Andrzej Władysławowo 1991 M20162 1 162.0000
27 RUNEDA II 4 / 11 1410.6696
67 Komorkiewicz Karol Reda 1987 M3088111969077 5 351.0000
100 Bałdyga Sławomir Reda 1974 M40215165166148 4 694.0000
259 Knut Małgorzata Wejherowo 1985 K3081
93.34
83
93.33
2 186.6696
1029 Kwapisz Sebastian Reda 1982 M30179 1 179.0000
28 Jeppesen Running Team II 4 / 9 1224.6188
145 Płochocka Emilia Gdańsk 1983 K3085
97.95
130
165.67
137
189.43
3 453.0559
150 Wrobel Jolanta Gdansk 1977 K40112
129.07
128
143.92
131
181.13
3 454.1257
1057 Golyszny Marta Gdynia 1981 K3078
89.89
125
140.55
2 230.4372
108 Ostrowski Mateusz Gdańsk 1988 M3087 1 87.0000
29 Maja Team IV 4 / 7 554.3897
164 Kołodzik Rafał Luzino 1986 M301212 2 24.0000
382 Marczyńska Iwona Wejherowo 1977 K4071
79.83
69
95.41
2 175.2387
241 Eremus Anna Gościcino 1982 K30143
164.79
157
176.53
2 341.3240
524 Iwan Małgorzata Gdańsk 1984 K3010
13.83
1 13.8270
30 DCT Drużyna Biegowa I 4 / 7 703.9028
49 Gajdus Wiktor Gdańsk 1982 M3010817914582 4 514.0000
1127 Kaczmarek Dorota Straszyn 1983 K3011
12.68
1 12.6764
120 GERING MARIUSZ Gdańsk 1983 M3074 1 74.0000
425 Basiukiewicz Martyna Gdańsk 1993 K2081
103.23
1 103.2264
31 Bike U Up II 3 / 12 805.0000
95 Wronka Cezary Gdańsk 1986 M3018142214 4 68.0000
1161 Biegała Marek Gdańsk 1984 M3014681318 4 113.0000
1153 Borcowski Janusz Gdynia 1965 M50149164180131 4 624.0000
32 Motywatornia Team II 3 / 12 1769.5345
30 Radzieńska Kamila Gdynia 1983 K30118
135.98
138
155.17
109
138.91
121
167.31
78
104.61
5 534.6658
1164 Klotzke Rafał Wejherowo 1974 M40144178157164129 5 594.0000
297 Żuchowska Alicja Gdynia 1979 K30154
173.16
122
155.48
133
183.90
84
128.34
4 640.8687
33 Samochodówka II 3 / 8 927.1254
205 Myszk Julia Rybno 2001 K1625
28.11
57
78.81
25
38.20
3 145.1189
180 Baranowska Patrycja Luzino 2001 K16156
179.77
193
217.01
155
214.32
3 611.1021
208 Stencel Angelika Bolszewo 2000 K1640
46.10
111
124.81
2 170.9044
34 KUJAWSCY KTB III 3 / 8 938.1188
78 Prauzińska Joanna Banino 1971 K40125
144.05
144
183.51
146
201.87
86
115.33
4 644.7724
302 Kujawska Monika Żukowo 1994 K202
2.25
4
5.10
2 7.3464
1151 Lorek Maciej Banino 1969 M40126160 2 286.0000
35 Intel Runners III 2 / 5 565.1330
1166 Stencel Joanna Żukowo 1991 K2089
100.07
90
124.44
64
97.78
3 322.2938
1150 Przystup Dorota Tczew 1985 K3093
104.57
100
138.27
2 242.8392
36 Maja Team V 2 / 2 74.0000
523 Iwan Paweł Gdańsk 1982 M3028 1 28.0000
396 Jankowski Adam Przodkowo 1985 M3046 1 46.0000
37 Tri Freak 1 / 4 156.0000
292 Szymborski Adam Niestępowo 1979 M30374552473836 6 156.0000
38 O-SOWA BIEGA II 1 / 4 403.0000
1025 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 1974 M4086105135146111101 6 403.0000
39 MORE ACTIVE 1 / 4 558.8315
5 Pawlikowska Elżbieta Rumia 1955 K60120
138.29
140
157.42
114
145.28
114
157.63
105
140.82
88
134.45
6 558.8315
40 Finisz Morąg 1 / 4 173.0000
250 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański 1994 M204551814037 5 173.0000
41 Piąta Galaktyka 1 / 4 600.9023
1135 Olchowy Ewelina Gdańsk 1982 K30137
157.88
162
182.15
131
166.95
117
156.91
78
119.17
5 600.9023
42 Dream Tri Team III 1 / 3 328.0000
45 Adamowicz Piotr Gdańsk 1976 M4064122142 3 328.0000
43 Runderful Life by Ciklumers 1 / 2 190.8719
424 Baruffi Sandra Gdańsk 1989 K2094
119.79
53
71.08
2 190.8719
44 Biegamyrazem.pl IV 1 / 2 376.3038
57 Jędrzejak Magdalena Gdynia 1978 K40192
215.88
105
160.42
2 376.3038
45 DCT Drużyna Biegowa II 1 / 1 111.0000
142 Shevchyshyn Andrii Nahirianka 1990 M20111 1 111.0000
46 Jeppesen Running Team III 1 / 1 165.0000
107 Wróbel Piotr Gdansk 1979 M30165 1 165.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni