z

Trójmiasto

Klasyfikacja drużynowa 2019/2020

Pobierz wyniki PDF:

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 GKS PROJECT I 4 / 12 41.0174
1345 Pyszel Florian Gdańsk 1995 M201112 4 3.0000
12 Dias Magdalena Gdynia 1997 K201
1.52
1
1.32
2
3.32
1
1.60
4 4.4420
1249 Serkowski Wojciech Dzierzazno 1997 M20235 3 10.0000
13 Dias Julia Gdynia 1999 K207
10.66
6
7.93
3
4.98
3 23.5754
2 Zorza Gdynia I 4 / 12 90.0000
1087 Gumkowski Szymon Gdańsk 1999 M206923 4 11.0000
5 Żygenda Krzysztof Gdynia 1997 M205534 4 12.0000
1170 Straszak Piotr Szemud 2000 M1681187 4 23.0000
1230 Sławiński Damian Gdynia 1987 M30101321 3 44.0000
3 Maja Team I 4 / 12 140.1772
14 Maj-Roksz Maria Wejherowo 1980 K303
4.57
4
5.29
5
8.30
2
3.01
4 12.8623
1267 Richert Jarosław Luzino 1980 M301910141013 5 33.0000
1078 Iwan Małgorzata Gdańsk 1984 K3014
18.50
8
13.29
9
13.53
3 45.3166
1156 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 1975 K4012
18.28
19
25.11
13
19.54
7
11.18
4 48.9983
4 LKS Zantyr Sztum 4 / 12 155.8268
1163 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 1979 K405
7.62
7
9.25
9
14.95
4
6.01
4 22.8797
1005 Głombiowska Zuzanna Gdynia 1996 K2010
15.23
9
11.89
6
9.02
3
4.79
4 25.7037
174 Tuwalska Elzbieta Gdańsk 1979 K406
9.14
12
15.86
10
16.61
7
10.52
6
9.58
5 29.2434
138 Jeremicz Kamil Środa Wielkopolska 1998 M2027293022 4 78.0000
5 Bike U Up I 4 / 12 166.0000
3 Czapiński Michał Reda 1982 M30489 3 21.0000
1275 Ruciński Jakub Sopot 1975 M40148151212 5 32.0000
105 Makowski Paweł Gdańsk 1984 M3022181418 4 50.0000
1179 Juśkiw Paweł Gdynia 1983 M303825281523 5 63.0000
6 Kujawscy Runners I 4 / 12 197.8707
2 Kujawski Łukasz Żukowo 1988 M304211 4 4.0000
1409 Zyborowicz Bartłomiej Dubeninki 1998 M20646 3 16.0000
1197 Karolewska Anna Wejherowo 1981 K3020
30.47
20
26.43
15
22.55
10
15.97
4 64.9480
209 Zielińska Iwona Gdańsk 1975 K4028
42.65
25
41.52
32
48.10
18
28.75
4 112.9227
7 biegamyrazem.pl I 4 / 12 288.6814
1119 Lipko Adrianna Gdynia 1988 K3011
16.76
10
13.22
6
9.97
3
4.51
2
3.19
5 17.6686
173 Truskolawska Ola Gdynia 1976 K4018
27.42
21
27.75
22
36.54
19
28.56
19
30.34
5 83.7300
34 Bury Paweł Gdynia 1981 M3036362526 4 87.0000
1067 Raczyńska Ewa Gdynia 1978 K4031
47.22
28
37.00
20
33.22
20
30.06
4 100.2828
8 Maja Team II 4 / 12 435.4838
1083 Iwan Paweł Gdańsk 1982 M30232202427 4 74.0000
1109 Kepka Grzegorz wejherowo 1989 M3031323625 4 88.0000
1231 Brzozowicz Anna Mosty 1981 K3024
36.56
26
34.36
21
31.56
3 102.4838
1082 Konieczki Dariusz Wejherowo 1977 M406774745549 5 171.0000
9 Intel Runners I 4 / 12 516.7782
122 Graban Emilia Gdańsk 1991 K2021
31.99
40
52.86
17
28.24
16
25.55
4 85.7782
132 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia 1984 M305448573739 5 124.0000
130 Neufeld Marcin Gdynia 1978 M4051447651 4 146.0000
117 Świąder Mirosław Kolbudy 1970 M406861605348 5 161.0000
10 F3Team I 4 / 12 581.0045
146 Wysłouch Michał Gdańsk 1984 M301372120 4 40.0000
1236 Kłos Janina Gdańsk 1980 K3048
73.12
45
59.47
35
52.61
25
39.93
4 152.0045
239 Sprengel Grzegorz Gdańsk 1980 M30587351 3 182.0000
1118 Paracki Tomasz Sierakowice 1992 M2061739773 4 207.0000
11 42.195 Wejherowo I 4 / 12 582.0000
1089 Skuza Mateusz Wejherowo 1988 M305641382932 5 99.0000
1080 Raszewski Mateusz Góra 1988 M304239373233 5 102.0000
1204 Borski Adam Wejherowo 1973 M40535463 3 170.0000
1501 Cichoń Maciej Reda 1972 M401005754 3 211.0000
12 OKAS GDYNIA I 4 / 12 619.4474
1416 Chyb Radosław Gdynia 1979 M4015169 3 40.0000
108 Bogusz Tomasz Gdynia 1981 M3032302224 4 76.0000
102 Meyer Adriana Pogorze 1984 K3095
144.71
63
104.64
63
94.69
27
43.12
4 242.4474
98 Moskot Krzysztof Gdynia 1980 M3095868986 4 261.0000
13 O-SOWA BIEGA I 4 / 12 660.5582
1135 Pikul Grzegorz Gdansk 1983 M30485443 3 145.0000
185 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk 1974 K4036
54.84
27
44.84
42
63.13
3 162.8091
177 Depczyńska Aganesu Gdańsk 1982 K3043
65.50
39
51.54
37
61.45
37
55.61
39
62.29
5 168.6067
68 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK 1974 K4050
76.17
44
58.15
30
49.83
3 184.1424
14 Bike U Up II 4 / 12 708.0000
1224 ŁYŚ Daniel Reda 1985 M3040273148 4 98.0000
145 Bednarczyk Tomasz Gdynia 1987 M30393742 3 118.0000
1242 PAKULA Marcin Gdynia Orłowo 1973 M40668857 3 211.0000
1162 Czapnik Adam Gdynia 1995 M201187687 3 281.0000
15 Motywatornia Team I 4 / 12 785.2789
79 Wąsicki Sebastian Reda 1988 M30202934 3 83.0000
81 Richert Danuta Tuchom 1977 K4047
71.60
59
77.97
39
64.78
40
60.12
26
41.52
5 166.4197
1092 Zajk Alicja Gdynia 1970 K4067
88.55
74
122.91
53
79.66
49
78.26
4 246.4641
52 Armatyńska Małgorzata Gdynia 1974 K4071
108.15
78
103.08
52
78.16
3 289.3951
16 Dream Tri Team I 4 / 12 786.9962
19 Wiatrowski Krzysztof Kowale 1977 M4012191114 4 37.0000
16 Kuźniar Wojciech Rumia 1985 M3063569538 4 157.0000
53 Janczak Hania Pszczółki 1987 K3057
86.83
62
81.94
78
117.23
59
94.23
4 262.9962
86 Zając Maciej Gdańsk 1981 M30112113133105 4 330.0000
17 Runeda I 4 / 12 916.8035
1441 Rembacz Agnieszka Rumia 1980 K3035
46.26
32
53.15
38
57.11
31
49.51
4 148.9149
1106 Bałdyga Anna Reda 1978 K4031
40.97
40
66.44
30
47.91
3 155.3186
1185 Kaliczyńska Wioletta Rumia 1978 K4060
91.40
68
89.87
50
83.05
47
70.64
40
63.88
5 217.5700
1248 Komorkiewicz Karol Reda 1987 M30173113109 3 395.0000
18 Kujawscy Runners II 4 / 12 938.8665
1287 Gleinert Szymon Żukowo 1989 M3055496544 4 148.0000
70 Prątnicki Mariusz Gdynia 1980 M3092787484 4 236.0000
1142 Krzyśko Krzysztof Banino 1981 M301101338579 4 274.0000
1201 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 1975 K4076
115.77
69
91.19
59
97.99
61
91.68
4 280.8665
19 biegamyrazem.pl II 4 / 12 1062.2288
1069 Dalecka Dorota Gdynia 1980 K3065
99.01
65
85.90
57
94.67
45
67.64
38
60.69
5 214.2288
1125 Nuszel Paweł Gdynia 1983 M3064648693 4 214.0000
1062 Zieliński Jacek Reda 1969 M50108106135103158 5 317.0000
1221 Lewiński Andrzej Gdynia 1973 M4011312411094 4 317.0000
20 O-SOWA BIEGA II 4 / 12 1151.8942
1046 Werner Ireneusz Świecie 1983 M308075817052 5 197.0000
1358 Klein Marek Gdańsk 1985 M3081115121 3 317.0000
183 Wróblewska Beata Gdańsk 1973 K4088
134.05
72
95.16
54
89.69
3 318.8942
1101 Szumski Waldemar Gdańsk 1979 M40106105108 3 319.0000
21 IHS Markit 4 / 12 1267.8523
1376 Sobczak Marcin Borkowo 1979 M4043464240 4 125.0000
1206 Postupalski Michał Gdynia 1976 M40160127139120106 5 353.0000
1207 Jóźwiak Piotr Gdańsk 1984 M30129146118 3 393.0000
1200 Ławrów Sylwia Gdańsk 1990 K20147
223.93
121
159.91
84
139.52
61
97.42
4 396.8523
22 Intel Runners II 4 / 12 1352.0000
125 Wisniewski Krzysztof Gdańsk 1968 M508282877169 5 222.0000
123 Świąder Paweł Gdansk 1996 M2012311011410585 5 300.0000
119 Ledworowski Jakub Brak 1993 M20105132122119 4 346.0000
1364 Dołasiński Adam Gdańsk 1980 M30149185150 3 484.0000
23 Parówy hmm hmm hmm I 4 / 12 1398.2848
1126 Lip Rafał Gdynia 1981 M30968066 3 242.0000
1432 Skiba Łukasz Gdynia 1981 M30908976 3 255.0000
242 Kulka-Dolecka Anna Gdańsk 1978 K40122
185.84
116
153.31
102
169.41
79
126.17
4 448.8883
1297 Kącka Katarzyna Pogórze 1992 K20121
184.32
111
146.70
76
121.38
3 452.3965
24 OKAS GDYNIA II 4 / 12 1436.8890
88 Wiśniewski Gerard Gdynia 1976 M40109929178 4 261.0000
90 Rajska-Niekurzak Joanna Gdynia 1980 K30105
159.95
101
167.75
90
135.27
50
79.86
4 375.0715
160 Balonis-Chyb Anna Gdynia 1983 K30104
158.42
92
121.59
94
156.12
73
109.72
4 387.4308
91 Moskot Marta Gdynia 1980 K30140
213.26
109
144.05
91
136.77
83
132.56
4 413.3867
25 #KASZANIENAMOKA 4 / 12 1542.8003
1264 witkowska beata Pajęczno 1982 K3061
92.92
36
47.58
34
54.30
3 194.8003
208 Polański Paweł Gdańsk 1983 M3015111492 3 357.0000
238 orłowski radosław Gdynia 1978 M40165169173128 4 462.0000
234 Fikier Wiktor Gdynia 1980 M30158154217 3 529.0000
26 O-SOWA BIEGA III 4 / 12 1614.8821
1289 Siekanowicz Paweł Nowy Świat 1971 M40152142153131113 5 386.0000
253 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 1974 M40170121112 3 403.0000
76 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50145150157134127 5 406.0000
1111 Latosińska Kamila Gdańsk 1987 K30109
166.04
98
129.52
97
161.11
86
129.26
4 419.8821
27 biegamyrazem.pl III 4 / 12 1774.6489
1161 Podolski Marek Gdynia 1984 M30122122113111 4 346.0000
1065 Kruszyńska Magdalena Gdynia 1980 K3087
132.53
77
101.76
91
151.14
80
120.24
4 354.5303
166 Grzeszczak Małgorzata Gdynia 1975 K40134
204.12
108
142.73
116
185.26
3 532.1186
164 Grzeszczak Adam Gdynia 1971 M40205164194184 4 542.0000
28 Motywatornia Team II 4 / 12 1868.2546
28 Dokrzewska Katarzyna Gdynia 1985 K3075
114.25
86
113.66
55
91.35
3 319.2546
84 Richert Henryk Tuchom 1971 M40190184174172144 5 490.0000
1158 Bieliński Dominik Gdynia 1993 M20142203160 3 505.0000
1093 Zajk Piotr Gdynia 1970 M40211229190153 4 554.0000
29 UKS Siódemka Rumia I 4 / 12 1909.9183
215 Bielecki Tadeusz Rumia 1974 M401149199 3 304.0000
1233 Bielecki Michał Rumia 2003 M16153157145 3 455.0000
1153 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia 1971 K40141
214.79
138
182.38
135
224.22
101
161.31
4 558.4732
1169 Bielecka Kornelia Rumia 1974 K40151
230.02
137
205.91
98
156.52
3 592.4451
30 Kontener Formy I 4 / 12 2025.1325
1020 Kujat Joanna GDYNIA 1988 K30125
190.41
104
137.45
113
187.68
98
147.29
87
138.95
5 423.6881
1098 Sarnowska Aleksandra Gdynia 1979 K40123
187.37
119
157.27
95
157.79
111
177.28
4 492.3340
103 Piotrowska Joanna Gdynia 1978 K40161
212.78
99
164.43
114
171.34
3 548.5487
1013 Palka Anna Rumia 1990 K20145
220.88
148
195.60
125
207.61
127
190.88
109
174.08
5 560.5617
31 Runeda II 4 / 12 2451.1781
44 Ossowski Arkadiusz RUMIA 1977 M40168200208196 4 564.0000
135 Kempczyński Piotr Reda 1973 M40206199201183 4 583.0000
43 Ossowska Monika Rumia 1980 K30170
258.96
174
229.96
160
265.74
151
226.95
113
180.47
5 637.3837
1018 Szumlas Anna Połchowo 1981 K30180
274.19
175
231.28
161
267.40
158
237.47
124
198.04
5 666.7944

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
32 BiegaMy I 4 / 11 663.7865
1009 Felon Michał Gdynia 1977 M404931322838 5 91.0000
1372 Kulczyk Marcin Gdynia 1977 M40387052 3 160.0000
1371 Kulczyk Ewa Gdynia 1988 K3025
33.04
33
54.81
65
97.70
3 185.5447
1450 Stelmach Maria Gdynia 1982 K3089
117.62
66
109.62
2 227.2418
33 F3Team II 4 / 11 1215.0000
33 Schok Lukasz Gdynia 1994 M201361211026668 5 236.0000
144 Podgórski Witold Gdańsk 1973 M4014711812778 4 323.0000
1094 Świątkowski Dawid Łódź 1987 M30177123129 3 429.0000
1283 Bocian Łukasz Gdańsk 1982 M30111116 2 227.0000
34 Bike U Up III 4 / 11 1416.0715
1257 Belter Daniel Wejherowo 1996 M209812089 3 307.0000
58 PAKULA Ania GDYNIA ORŁOWO 1975 K40103
156.90
97
128.20
96
144.29
73
116.59
4 389.0715
186 Borcowski Janusz Gdynia 1965 M50215216187 3 618.0000
189 Popławski Jakub Gdańsk 1989 M305250 2 102.0000
35 O-SOWA BIEGA IV 4 / 11 1671.9735
71 Kosałka Łukasz Gdańsk 1983 M30156155148165 4 459.0000
62 Portee Jacek Chwaszczyno 1969 M50286172175136 4 483.0000
1299 Jabłoński Michał Gdańsk 1984 M30196214140 3 550.0000
1365 Kopczyńska Monika Gdańsk 1980 K3055
83.78
64
96.19
2 179.9735
36 Maja Team III 4 / 10 1140.5036
1075 Chyła Agnieszka Gdynia 1984 K3086
131.00
95
125.55
79
131.21
137
218.80
4 387.7669
1138 Piekut Kamila Wejherowo 1974 K40140
185.02
109
181.04
89
142.14
3 508.2040
1369 OSEŃKO Adam Wejherowo 1984 M306256 2 118.0000
1307 Borowiak Ewa Rumia 1986 K3034
51.79
45
74.74
2 126.5327
37 OKAS GDYNIA III 4 / 10 1594.0000
83 Łądkowski Wojciech Gdynia 1978 M40203175192159 4 526.0000
89 Niekurzak Krzysztof Gdynia 1979 M40223196208164 4 568.0000
1398 Korpalski Tomasz Gdańsk 1981 M305839 2 97.0000
1203 Witkowski Piotr Gdynia 1986 M30221182 2 403.0000
38 Osteo-Sport Team 4 / 10 1105.5231
172 Artsiukevich Vera GDYNIA 1990 K2022
33.51
18
27.05
15
23.96
3 84.5231
232 Jankowski Maciej Gdynia 1976 M40131160181 3 472.0000
165 Paszkowski Tadeusz Gdynia 1984 M30185197176143 4 504.0000
1308 Zawisza Dariusz Gdańsk 1971 M4045 1 45.0000
39 Kontener Formy II 4 / 10 2220.3636
169 Piotrowska Maria Gdynia 1985 K30185
281.81
187
247.14
154
255.78
149
223.95
117
186.86
5 657.9469
212 Piotrowski Grzegorz Reda 1987 M30276250261233206 5 689.0000
1115 Czoska Anetta Gdynia 1977 K40177
269.62
170
224.67
159
238.98
3 733.2731
1114 Waszczuk Izabela Gdynia 1991 K2092
140.14
1 140.1436
40 Fighting Dreamers 4 / 9 1157.6275
1019 Kwaśnik Jan Gdańsk 1989 M3044523935 4 118.0000
1255 Jabłonowski Paweł Gdańsk 1989 M30148163 2 311.0000
1216 Krygel Joanna Kwidzyn 1984 K30101
153.85
110
182.70
2 336.5523
1353 Wciseł Judyta Gdynia 1991 K20142
187.67
136
204.41
2 392.0752
41 Samochodówka 4 / 9 657.4882
1424 Dominik Aleksandra Kostkowo 2002 K1623
30.40
15
24.91
14
21.04
13
20.76
4 66.7178
222 Sztandar Jack Gdynia 1972 M40134180114 3 428.0000
1429 Dopke Dominika Krokowa 2002 K1655
72.69
24
39.86
2 112.5496
1427 Siwonia Weronika Bożepole Wielkie 2002 K1638
50.22
1 50.2208
42 Dream Tri Team II 4 / 9 1112.5856
59 Kreft Ewa Gdańsk 1975 K4086
142.84
67
100.70
102
162.90
3 406.4426
63 Pakura Karolina Gdańsk 1976 K40150
228.50
133
175.77
160
240.48
112
178.88
4 583.1430
1081 Wojnowski Michał gdańsk 1984 M302184 2 105.0000
85 Trzaska Przemysław Gdańsk 1985 M3018 1 18.0000
43 Intel Runners III 4 / 9 1423.0000
118 Hościło Tomasz Gdynia 1991 M20175200134 3 509.0000
121 Orłowski Piotr Gdynia 1985 M30229207211220 4 638.0000
124 Witke Arkadiusz Gdansk 1984 M30125144 2 269.0000
4 Miszewski Marcin Gdynia 1988 M307 1 7.0000
44 Kujawscy Runners III 4 / 8 633.4528
1178 Groth Dagmara Żukowo 1999 K2032
48.75
22
33.07
2 81.8116
1412 SIKORA Roger Gdynia 1979 M405747 2 104.0000
213 Wentowska Aleksandra Dąbrowa 1979 K4064
97.49
50
75.15
2 172.6412
1014 Grodzki Krzysztof Banino 1983 M30150125 2 275.0000
45 GKS PROJECT II 4 / 7 47.7834
1250 Kryzel Daniel Kołczygłowy 2000 M169515 3 29.0000
1316 Mikołajewska Weronika Banino 2002 K164
6.09
4
6.64
2 12.7368
1272 Kotłowska Agata Żukowo 2000 K162
3.05
1 3.0466
1340 Kurowski Tomasz Kartuzy 2000 M163 1 3.0000
46 F3Team III 4 / 5 633.7349
1205 Lehmann Dawid Gdańsk 1986 M30117128 2 245.0000
1108 Hojnowski Pawel Gdańsk 1976 M4070 1 70.0000
1190 Poreda Anna Kowale 1989 K3053
80.73
1 80.7349
1095 Poreda Piotr Kowale 1986 M30238 1 238.0000
47 biegamyrazem.pl IV 4 / 5 752.6845
171 Zalewska Agnieszka Gdynia 1973 K40143
217.83
154
203.53
2 421.3583
1246 KAZYAKA Katarzyna Gdynia 1989 K3014
21.33
1 21.3262
1286 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA 1974 M4059 1 59.0000
1349 Grzechnik Roman Gdynia 1949 M60251 1 251.0000
48 O-SOWA BIEGA V 4 / 5 968.5920
1127 Latosinski Jacek Gdansk 1985 M30174181 2 355.0000
1175 Gozdek Aleksandra Gdańsk 1992 K20116
176.70
1 176.7028
217 Wińska Iwona Gdańsk 1972 K40124
188.89
1 188.8892
1360 Sikorski Bartłomiej Gdańsk 1979 M40248 1 248.0000
49 Kujawscy Runners IV 4 / 4 127.1511
249 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia 1979 K405
6.61
1 6.6080
1168 Ossowski Mateusz Gdynia 1991 M2030 1 30.0000
1238 Kowalewska Małgorzata Banino 1977 K4023
35.04
1 35.0359
1413 Sikora Iwona Gdynia 1979 K4042
55.51
1 55.5072
50 Motywatornia Team III 3 / 6 942.0301
1141 Żuchowska Alicja Gdynia 1979 K40146
222.40
117
154.63
115
191.00
3 568.0325
1008 Witt Dorota Gdynia 1992 K2072
109.68
75
99.12
2 208.7976
128 Rydlewicz Justyna Tuchom 1989 K30125
165.20
1 165.2000
51 Lecimy Tutej 3 / 5 663.0000
1026 Chojnowski Rafał Ełk 1992 M20144145117116 4 377.0000
1374 Kaczmarek Maciej Gdynia 1990 M20114 1 114.0000
231 Kalinowski Kacper Ełk 1997 M20172 1 172.0000
52 OKAS GDYNIA IV 3 / 4 868.5364
1054 Konstantynowicz Alicja Gdynia 1983 K30148
225.45
156
206.17
2 431.6180
1281 Zaszczyryńska Lidia Gdynia 1984 K30149
196.92
1 196.9184
1455 Strażewicz Witold Gdynia 1984 M30240 1 240.0000
53 Taka RYBA 2 / 6 1245.9963
100 Skwiot Stanisław Gdańsk 1969 M50161186170179 4 510.0000
101 Tarapata-Skwiot Edyta Gdańsk 1977 K40199
263.00
174
289.00
167
251.00
139
222.00
4 735.9963
54 YnoTeam 2 / 6 354.7339
1189 Kuśka Adam Gdańsk 1992 M2034332329 4 85.0000
1188 Kwiecień Małgorzata Gdańsk 1988 K3056
85.30
61
80.62
65
103.81
3 269.7339
55 Gumisiolandia 2 / 6 915.1765
1146 Gumiela Katarzyna Gdańsk 1984 K3081
123.39
73
96.48
55
82.67
57
91.03
4 270.1765
1145 Gumiela Piotr Gdańsk 1980 M30239213193 3 645.0000
56 Team Orlic 2 / 6 1305.9257
195 Orzoł Elżbieta Gdynia 1967 K50158
240.68
166
219.39
140
232.53
130
195.39
4 647.3016
196 Orzoł Kinga Gdynia 2002 K16157
239.16
165
218.06
134
201.40
3 658.6241
57 42.195 Wejherowo II 2 / 5 526.0000
1434 Kołodziejski Marcin GOŚCICINO 1997 M202215860 3 339.0000
1077 Ficht Witold Wejherowo 1981 M3011671 2 187.0000
58 Zawsze do METY 2 / 5 558.7699
176 Mikołajczyk Anna Juszkowo 1982 K3080
121.86
79
104.41
76
126.23
68
102.20
99
158.11
5 328.4744
1410 Mikołajczyk Alicja Rotmanka 1983 K3080
105.73
75
124.57
2 230.2955
59 Parówy hmm hmm hmm II 2 / 5 962.0000
1294 Kulka Janek Pogórze 1982 M30257234102 3 593.0000
24 Zalewski Marcin Gdańsk 1975 M40176193 2 369.0000
60 Bike U Up IV 2 / 3 157.0000
1290 Dembek Tomasz Gdańsk 1978 M406567 2 132.0000
1110 Wronka Cezary Gdańsk 1986 M3025 1 25.0000
61 Kujawscy Runners V 2 / 2 168.8747
1271 Grohs Nikodem Żukowo 2002 M1679 1 79.0000
1211 Dolińska Karolina Żukowo 1985 K3059
89.87
1 89.8747
62 WO Team 1 / 3 180.9515
214 Pisarzak Marta Gdańsk 1982 K30106
161.47
47
62.12
82
136.19
44
66.13
33
52.70
5 180.9515
63 PRZYJACIELE W BIEGU 1 / 3 295.0000
1241 Redzimski Wojciech Pępowo 1975 M409994110102 4 295.0000
64 Monolit IT 1 / 3 513.0000
113 Sikorski Marcin Gdańsk 1981 M30205190174149 4 513.0000
65 Szprychy 1 / 3 608.0000
1039 Anszperger Bogdan Gdynia 1954 M60270217217174 4 608.0000
66 UKS Siódemka Rumia II 1 / 3 623.0000
1151 Pupiec Mariusz Rumia 1969 M50217226215191 4 623.0000
67 Zorza Gdynia II 1 / 2 41.0000
1134 Burczyk Robert Starogard Gdański 1994 M201724 2 41.0000
68 GKS PROJECT III 1 / 1 15.0000
1251 Groth Patryk Glincz 2000 M1615 1 15.0000
69 Anoliki 1 / 1 45.6990
1234 Anolik Monika Gdansk 1973 K4030
45.70
1 45.6990
70 Maja Team IV 1 / 1 48.0000
1466 Jakubczak Karol Wejherowo 1988 M3048 1 48.0000
71 ECOL UNICON 1 / 1 90.0000
1209 Skiba Paweł Juszkowo 1985 M3090 1 90.0000
72 Dream Tri Team III 1 / 1 225.0000
1056 Skibiński Michał Gdańsk 1995 M20225 1 225.0000
73 BiegaMy II 1 / 1 257.4377
1202 Szpilman Kasia Gdynia 1968 K50169
257.44
1 257.4377

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni