z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

15.01.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 536 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo STUDIO S7 BANINO 1988 M20 00:16:47 00:16:47
2 552 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:34 00:17:34
3 290 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:18:44 00:18:44
4 670 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK- BIKE U UP 1975 M40 00:19:10 00:19:10
5 386 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:19:15 00:19:15
6 221 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:21 00:19:21
7 82 MYŚLAK PIOTR Poznań TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:19:26 00:19:26
8 612 ŻUREK GRZEGORZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:19:37 00:19:37
9 242 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:57 00:19:58
10 530 KUJAWSKA MONIKA Żukowo STUDIO S7 BANINO 1994 K20 00:20:02 00:20:02
11 605 ROLBIECKA MONIKA Wejherowo MAJA TEAM 1988 K20 00:20:12 00:20:12
12 184 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT 1986 M30 00:20:14 00:20:14
13 689 KSIĄŻEK GRZEGORZ Rumia ZOELLER TECH / TWISTER TEAM 1991 M20 00:20:19 00:20:20
14 722 HEWELT MACIEJ Gdynia ASICS FRONTRUNNER POLSKA 1990 M20 00:20:22 00:20:22
15 529 GARSKI KRYSPIN Bytów ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS 1976 M40 00:20:26 00:20:26
16 606 LEŚNIEWSKI ADAM Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1971 M40 00:20:25 00:20:26
17 392 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:20:27 00:20:28
18 695 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ Gdańsk GDAŃSKI BIEGACZ/SZALONY GDAŃSK BIEGA 1989 M20 00:20:30 00:20:31
19 181 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:20:32 00:20:33
20 170 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:20:45 00:20:45
21 235 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:54 00:20:54
22 609 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia 1979 K30 00:21:04 00:21:04
23 501 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:09 00:21:10
24 528 DREWA PRZEMYSŁAW Borkowo STUDIO S7 BANINO 1989 M20 00:21:10 00:21:13
25 687 GALIŃSKI MACIEJ Rumia 1984 M30 00:21:12 00:21:13
26 200 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M40 00:21:14 00:21:15
27 576 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET 1984 M30 00:21:22 00:21:22
28 543 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard PARKRUN SZCZECIN 1993 M20 00:21:20 00:21:24
29 459 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:21:29 00:21:30
30 516 TRZEBIATOWSKI JERZY Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M30 00:21:32 00:21:32
31 89 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1964 M50 00:21:32 00:21:33
32 397 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:34 00:21:35
33 621 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:21:38 00:21:40
34 425 RZECHOWSKI FILIP Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1984 M30 00:21:39 00:21:41
35 578 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:21:42 00:21:45
36 178 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO PROFANRUN GOŚCICINO 1997 M16 00:21:45 00:21:46
37 255 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:46 00:21:47
38 371 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo 1977 M30 00:21:47 00:21:49
39 353 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:21:44 00:21:52
40 540 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:56 00:21:56
41 534 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:21:57 00:21:59
42 377 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot LKS ZANTYR SZTUM 1990 K20 00:21:59 00:22:00
43 261 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:22:02 00:22:02
44 483 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:01 00:22:03
45 665 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:59 00:22:04
46 617 SIKORA ROGER Gdynia MEWA GDYNIA 1979 M30 00:22:06 00:22:06
47 344 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:09 00:22:11
48 257 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:14 00:22:16
49 185 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:16 00:22:16
50 527 GRODZKI KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:22:18 00:22:20
51 696 REKITA KRYSTIAN Gdynia 1991 M20 00:22:20 00:22:28
52 311 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:22:24 00:22:25
53 110 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:22:25 00:22:31
54 421 ALBECKI WITOLD Wejherowo AKKUS 1972 M40 00:22:28 00:22:30
55 434 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:22:30 00:22:34
56 472 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:22:36 00:22:40
57 58 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:41 00:22:47
58 197 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:49 00:22:53
59 499 ZAMOJSKI RAFAŁ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:22:51 00:23:01
60 393 ŁEMPICKI KAROL Gdynia CENTRUM MEDYCZNE ZDROWY PROFIL 1984 M30 00:22:54 00:23:00
61 289 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M40 00:22:55 00:22:56
62 51 MALEK DANIEL Wejherowo BIEGNĘ DLA CELINKI 1982 M30 00:23:04 00:23:06
63 725 MORAWSKA MAJA Gdańsk UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1996 K20 00:23:05 00:23:07
64 360 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:23:08 00:23:09
65 241 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:23:12 00:23:18
66 129 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:23:13 00:23:16
67 135 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:23:14 00:23:24
68 523 CZAPLIŃSKI PRZEMEK Banino STUDIO S7 BANINO 1980 M30 00:23:19 00:23:22
69 86 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:23:25 00:23:30
70 336 ZAŁOGA MICHAŁ Borkowo ZAPIER PAPIER NNI 1991 M20 00:23:25 00:23:34
71 152 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk 1975 M40 00:23:26 00:23:33
72 229 STRZELCZYK MICHAŁ Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1985 M30 00:23:27 00:23:33
73 586 KUKAŁOWICZ MICHAŁ Podągi 1997 M16 00:23:28 00:23:28
74 199 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:30 00:23:41
75 70 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:23:32 00:23:40
76 738 SZPAK KRZYSZTOF KOSAKOWO 1989 M20 00:23:34 00:23:37
77 684 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:38 00:23:43
78 699 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:23:39 00:23:46
79 692 BAREJKO MIROSŁAW Bąkowo STUDIO S7 BANINO 1979 M30 00:23:41 00:23:45
80 141 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:23:42 00:23:53
81 525 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:23:46 00:23:48
82 38 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:23:46 00:23:50
83 549 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:23:49 00:23:53
84 302 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:23:49 00:23:59
85 538 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M30 00:24:03 00:24:23
86 208 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M20 00:24:08 00:24:15
87 469 KONKOL-KLIMCZAK WIOLETTA Wejherowo UKS SIÓDEMKA RUMIA 1980 K30 00:24:09 00:24:10
88 32 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:24:10 00:24:15
89 348 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:24:11 00:24:14
90 124 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M50 00:24:11 00:24:18
91 568 GERING MARIUSZ Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1983 M30 00:24:13 00:24:29
92 62 KŁUDZIAK ANDRZEJ Gdynia WYMIATACZE 1983 M30 00:24:14 00:24:19
93 714 KONIECZNY DAMIAN Gdynia WWW.KKKANCELARIA.PL 1985 M30 00:24:15 00:24:28
94 315 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk 1977 M30 00:24:17 00:24:23
95 475 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 K20 00:24:21 00:24:26
96 240 STRZELCZYK PAWEŁ Gdańsk 1984 M30 00:24:23 00:24:27
97 101 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:24:25 00:24:42
98 694 WOJNOWSKI WIESŁAW Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1980 M30 00:24:29 00:24:45
99 485 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS 1970 M40 00:24:32 00:24:32
100 708 KOCZOROWSKI PAWEŁ Ustka POLNI WOJOWNICY USTKA 1977 M30 00:24:41 00:25:03
101 572 DOBRZAŃSKI PIOTR Gdańsk STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:24:41 00:24:50
102 715 LESISZ ŁUKASZ Borkowo 1984 M30 00:24:48 00:25:10
103 30 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:55 00:25:05
104 706 WOJCIESZAK KAROL Reda ZSP 2 WEJHEROWO 1997 M16 00:24:59 00:24:59
105 408 SKRZYPKOWSKI SZYMON Strzepcz NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1999 M16 00:25:00 00:25:01
106 287 GIBAS JACEK PAWEŁ Czarlin 1999 M16 00:25:02 00:25:14
107 648 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:25:08 00:25:20
108 204 DOMŻALSKA WIOLETTA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:25:08 00:25:18
109 260 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia RUNEDA 1985 K30 00:25:09 00:25:18
110 128 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:25:13 00:25:22
111 43 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:25:19 00:25:33
112 230 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 49 BAZA LOTNICZA 1989 M20 00:25:20 00:25:35
113 112 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:25:22 00:25:22
114 306 KOZIEŁ MICHAŁ Gdańsk CROSSCORE 1983 M30 00:25:23 00:25:37
115 47 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk INVICTUS 3CITY 1992 K20 00:25:25 00:25:42
116 557 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:25:27 00:25:31
117 133 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:25:29 00:25:58
118 74 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:25:29 00:25:36
119 271 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:25:30 00:28:15
120 502 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:25:31 00:25:32
121 537 RADOSŁAW SZLAS TUCHOM STUDIO S7 (GŁUCHY) 1977 M30 00:25:31 00:25:45
122 66 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1977 M30 00:25:34 00:25:55
123 571 TORBICZ PIOTR Gdańsk 1978 M30 00:25:45 00:26:32
124 378 SZYMANIUK MACIEJ Łosice CROSSCORE 1990 M20 00:25:45 00:26:01
125 139 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:25:45 00:25:57
126 707 KWIATKOWSKI MICHAŁ Wejherowo 1983 M30 00:25:46 00:26:02
127 364 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:25:48 00:26:08
128 21 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn FANTASTIK FAJF 1972 M40 00:25:49 00:26:01
129 702 ŁAZOR RAFAŁ Gdynia 1981 M30 00:25:55 00:26:00
130 68 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:25:56 00:26:03
131 210 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:25:58 00:26:04
132 39 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS / CROSSCORE 1982 M30 00:26:00 00:26:15
133 34 KŁOSOWSKI DAMIAN Gdynia WYMIATACZE 1981 M30 00:26:05 00:26:10
134 448 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M20 00:26:05 00:26:17
135 650 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:26:10 00:26:29
136 236 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:26:10 00:26:20
137 140 OWCZAREK KATARZYNA Kosakowo 1977 K30 00:26:12 00:26:19
138 412 GUTOWSKI MICHAŁ Gdynia 1986 M30 00:26:13 00:27:01
139 325 MISZEWSKI ROMUALD Rumia WINAZMOLDAWI.PL 1954 M60 00:26:14 00:26:28
140 720 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:26:15 00:26:23
141 709 MIKOŁAJCZYK ROBERT Gdynia 1971 M40 00:26:18 00:26:40
142 705 NIKLAS GRZEGORZ Gdańsk 1993 M20 00:26:19 00:26:35
143 334 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:26:23 00:27:40
144 539 CIEŚLAK MARCIN Gdynia PARÓWYDŻOANY 1983 M30 00:26:25 00:26:50
145 531 GARSKA JOANNA Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1974 K40 00:26:27 00:26:39
146 149 KOPEĆ IGOR Sopot 1976 M40 00:26:30 00:27:18
147 418 DAWIDOWSKA NATALIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 K16 00:26:30 00:26:53
148 470 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:26:31 00:26:41
149 410 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:26:31 00:26:41
150 653 BĄKOWSKI MAREK WEJHEROWO ACTIV MORE / JATRENUJE 1978 M30 00:26:31 00:26:54
151 16 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:32 00:26:36
152 237 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:26:32 00:27:04
153 435 KREFT OLIWIA Rumia UKS SIODEMKA RUMIA 1999 K16 00:26:32 00:26:55
154 700 PERUCKI MACIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1985 M30 00:26:33 00:26:46
155 660 KLAWIKOWSKI JACEK Rumia 1984 M30 00:26:34 00:26:57
156 164 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:26:37 00:26:48
157 44 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia DZIKIE STACHY 1991 K20 00:26:38 00:26:42
158 591 RUDNICKA MARIOLA GDAŃSK SKLEPBIEGOWY.COM 1985 K30 00:26:40 00:26:51
159 522 PÓŁROLA ROBERT Banino STUDIO S7 BANINO 1975 M40 00:26:42 00:26:45
160 31 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:44 00:27:06
161 303 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:26:45 00:27:07
162 106 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:26:45 00:27:16
163 362 MATEJA BOŻENA Gdańsk MORSY SOPOT 1959 K50 00:26:47 00:26:54
164 593 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:26:47 00:27:08
165 123 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:26:47 00:27:13
166 307 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:26:48 00:27:04
167 234 MARTYKA JOLANTA gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 K30 00:26:49 00:26:59
168 526 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1981 M30 00:26:53 00:26:57
169 223 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:26:56 00:27:05
170 599 WEŁNA SŁAWOMIR Gdynia 1990 M20 00:26:59 00:27:23
171 723 WISNIEWSKI ANDREAS Rodgau 1991 M20 00:26:59 00:27:23
172 118 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:27:01 00:27:20
173 703 EKMAN ZDZISŁAW Gdynia 1978 M30 00:27:02 00:27:08
174 19 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:27:03 00:27:29
175 282 CZARNOGÓRSKI DOMINIK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 M40 00:27:08 00:27:41
176 355 WRÓBEL SEBASTIAN Gdynia 1978 M30 00:27:11 00:27:36
177 313 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:27:12 00:27:29
178 546 KUBICZAK JAN Toruń KADR 1983 M30 00:27:21 00:27:21
179 136 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:27:41 00:28:17
180 206 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:27:41 00:28:13
181 186 KRZYŻANOWSKI PIOTR Gdynia 1991 M20 00:27:43 00:28:14
182 635 ZALEWSKI KAROL Rumia MORE ACTIVE / JATRENUJE 1979 M30 00:27:46 00:28:10
183 370 PRYŚKO MAŁGORZATA Gdańsk GOOD LUCK CLUB / LABOSPORT TEAM 1985 K30 00:27:50 00:28:08
184 690 GRZECHULSKI PIOTR Nowy Dwór Wejherowski JW3411 GRÓJEC 1975 M40 00:27:56 00:28:04
185 41 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:27:57 00:28:22
186 330 WESTA MATEUSZ Gdynia 1987 M20 00:27:58 00:28:21
187 673 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:27:59 00:28:16
188 145 SZYMAŃSKA MONIKA Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 K30 00:28:03 00:28:22
189 64 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:28:06 00:28:18
190 175 ADAMCZYK SZYMON Gdańsk 1978 M30 00:28:07 00:28:27
191 710 NEUMANN MARCIN Gdańsk BRAK 1980 M30 00:28:16 00:28:44
192 734
683*
DUCZMAL WOJCIECH Gdynia 1994 M20 00:28:22 00:29:00
193 716 CHMARA JOANNA Nowa Karczma 1991 K20 00:28:22 00:28:41
194 270 BIELECKA ALEKSANDRA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 K16 00:28:24 00:28:51
195 357 OKROY AGATA gościcino MAJA TEAM 1997 K16 00:28:25 00:28:45
196 228 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:28:27 00:28:38
197 115 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:28:32 00:28:49
198 731 BLEW WOJCIECH Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1963 M50 00:28:33 00:29:16
199 174 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:28:37 00:28:48
200 398 ROSINSKA PATRYCJA gdynia EKS KRABY :) 1987 K20 00:28:38 00:28:58
201 582 MURAWSKA JOANNA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:28:39 00:28:58
202 265 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:28:46 00:29:10
203 654 SZYMAŃSKI JANUSZ Strzebielino ACTIV MORE|JATRENUJE 1963 M50 00:28:50 00:29:15
204 444 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:52 00:29:11
205 143 DĄBSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:28:53 00:29:05
206 147 CZURYŃSKA WIOLETTA Gdynia 1976 K40 00:29:00 00:29:31
207 686 SKOCZKE ANDRZEJ Władysławowo 1991 M20 00:29:05 00:29:23
208 202 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:29:06 00:29:51
209 285 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk TEAM FRIENDS 1981 M30 00:29:06 00:29:55
210 332 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:29:07 00:29:27
211 105 GODLEWSKA JOANNA Sopot CALYPSO 1981 K30 00:29:11 00:29:46
212 251 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:29:13 00:29:47
213 103 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K30 00:29:14 00:29:44
214 281 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:29:16 00:29:20
215 179 DRABIK MONIKA Luzino ZSP 2 WEJHEROWO 1998 K16 00:29:20 00:29:39
216 585 SERTEL ULA Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1984 K30 00:29:24 00:29:49
217 272 BOBA DARIA Polanka Wielka 1989 K20 00:29:24 00:29:51
218 246 WITOWSKA ANNA Gdynia CROSSCORE 1988 K20 00:29:25 00:29:41
219 732
757*
WĄSIK KATARZYNA Reda 1978 K30 00:29:29 00:30:01
220 17 DRAGAN DOROTA Gdynia 1978 K30 00:29:29 00:29:34
221 268 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:29:33 00:29:47
222 132 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:29:33 00:30:05
223 102 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Braniewo 1974 K40 00:29:34 00:30:03
224 173 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:39 00:30:29
225 737 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:29:40 00:30:30
226 358 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:29:42 00:30:17
227 168 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:43 00:30:29
228 564 KURIATA MARCIN Rumia VRC 1971 M40 00:29:45 00:30:03
229 614 SKALSKI TOMASZ Gdynia ATENA 1969 M40 00:29:45 00:30:18
230 250 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:29:49 00:30:16
231 25 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia FANTASTIK FAJF 1982 K30 00:29:52 00:30:04
232 183 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk WD. 1983 M30 00:29:52 00:30:41
233 219 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1971 M40 00:29:52 00:30:37
234 104 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:29:54 00:30:23
235 341 BONDARENKO JOANNA Gdańsk AZS UG 1993 K20 00:29:55 00:30:46
236 473 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:30:01 00:30:32
237 447 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:30:01 00:30:38
238 730 KERR ALASDAIR Gdańsk 1981 M30 00:30:04 00:31:12
239 40 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:30:06 00:30:35
240 356 CZURYŃSKI MARIUSZ Gdynia 1975 M40 00:30:07 00:30:39
241 187 KREFT KATARZYNA Gdynia 1994 K20 00:30:07 00:30:39
242 218 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:30:16 00:30:37
243 209 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:30:20 00:30:53
244 406 SUŁKOWSKA ANNA Lębork NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:30:24 00:30:33
245 59 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:30:26 00:30:57
246 556 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:30:33 00:31:01
247 93 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:30:36 00:31:27
248 33 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:30:37 00:31:29
249 198 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:30:52 00:31:36
250 698 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:30:54 00:31:29
251 669 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:30:57 00:31:06
252 148 MAJEWSKI PAWEŁ Gdynia 1986 M30 00:30:58 00:31:49
253 335 OSOWSKI MACIEJ Gdynia 1967 M40 00:30:59 00:31:34
254 658 CHOJNACKA DAGMARA Gdańsk 1988 K20 00:31:06 00:31:48
255 736 SZCZUKA PAWEL Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM 1986 M30 00:31:07 00:31:52
256 36 SEREMA KLAUDIA pierwoszyno WYMIATACZE 1987 K20 00:31:09 00:31:46
257 46 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:31:09 00:31:33
258 20 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:31:11 00:31:39
259 69 BIESZKE IZABELA mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:31:19 00:31:56
260 713 DUDZIAK KAROLINA Bojano PANI 1983 K30 00:31:29 00:31:35
261 367 KRUPA MICHAŁ Gdańsk POLITECHNIKA GDAŃSKA <3 1991 M20 00:31:30 00:31:39
262 98 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia MORE ACTIVE TEAM 1955 K60 00:31:38 00:32:18
263 416 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:31:38 00:32:07
264 735
677*
POHL-DUCZMAL ELŻBIETA PIERLOSZYNO 1973 K40 00:31:39 00:32:18
265 24 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:31:42 00:32:25
266 514 WYSOCKA MARIA Mosty WYMIATACZE 1985 K30 00:31:45 00:32:22
267 288 PETTKE EMILIA Gdynia BE 1989 K20 00:31:54 00:33:33
268 256 ROMANCZUK MONIKA Gdańsk 1981 K30 00:32:05 00:32:48
269 474 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:32:10 00:32:50
270 729 FERLIN ALEKSANDRA gdynia 1990 K20 00:32:15 00:32:56
271 659 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:32:27 00:33:04
272 428 ERDMANN PIOTR Gdańsk 1984 M30 00:32:28 00:32:42
273 107 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:32:31 00:33:02
274 513 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk 1974 M40 00:32:31 00:33:25
275 643 WASZKIEWICZ ARTUR Elbląg 1982 M30 00:32:43 00:33:26
276 111 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:48 00:33:16
277 116 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:32:54 00:33:53
278 45 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ Gdańsk F3TEAM 1982 M30 00:32:57 00:33:53
279 48 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:33:00 00:33:35
280 368 LACHIEWICZ SYLWESTER Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1978 M30 00:33:00 00:33:35
281 53 KONKEL ANETA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ / RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:33:03 00:33:30
282 666 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia NO RISK NO FUN 1976 M40 00:33:06 00:33:24
283 37 SEREMA MARCIN pierwoszyno WYMIATACZE 1979 M30 00:33:09 00:33:55
284 156 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:33:12 00:33:57
285 711 KUCZYŃSKA KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:33:27 00:33:51
286 467 STUPAK MAŁGORZATA Gdynia 1983 K30 00:33:28 00:34:09
287 477 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:33:29 00:34:09
288 644 WILCZYŃSKA DAGMARA Elbląg 1988 K20 00:33:30 00:34:12
289 88 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:33:36 00:34:23
290 163 JANCZYK MARTA GDYNIA 1977 K30 00:33:39 00:34:16
291 373 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:33:40 00:34:15
292 78 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:33:43 00:34:41
293 446 ZAJK ALICJA Gdynia 1970 K40 00:33:45 00:34:21
294 645 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:33:59 00:33:59
295 480 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:33:59 00:34:35
296 263 BANACZYK SABINA Gdynia 1979 K30 00:34:02 00:34:35
297 441 SKWARŁO PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:34:03 00:34:49
298 440 STRZELCZYK DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:34:03 00:34:49
299 733 LENARCIK MAŁGORZATA Szczecin 1973 K40 00:34:08 00:34:33
300 95 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:34:09 00:35:08
301 728 JANIK DAWID Strzebielino ZSP 4 WEJHEROWO 1997 M16 00:34:21 00:34:42
302 651 FORMELLA KORNELIA Kochanowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:34:21 00:34:42
303 697 PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:34:44 00:35:09
304 504 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:34:57 00:36:01
305 121 FILBRANDT JACEK Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:34:58 00:35:37
306 120 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:35:04 00:35:50
307 274 LENDZION GRZEGORZ Gdańsk KDATP 1982 M30 00:35:05 00:35:33
308 90 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia MAMY-BIEGAMY 1983 K30 00:35:08 00:35:48
309 172 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:35:10 00:36:01
310 604 TROJANOWSKA BOGUMIŁA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1963 K50 00:35:11 00:35:42
311 231 GAŁUSZKA DARIA Pruszcz Gdański 1989 K20 00:35:11 00:35:53
312 293 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:35:12 00:36:13
313 719 CAMPBELL ANDREW Sopot 1975 M40 00:35:14 00:36:22
314 457 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia BBL GDYNIA 1969 K40 00:35:20 00:35:20
315 292 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:35:27 00:36:26
316 54 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1952 K60 00:35:39 00:35:49
317 266 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:35:42 00:36:28
318 71 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:35:48 00:36:41
319 72 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:35:50 00:36:42
320 361 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:36:32 00:37:13
321 60 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:36:33 00:37:13
322 337 KRZYSTEK MAGDALENA Pruszcz Gdański LOTOS RUNNING TEAM 1982 K30 00:36:48 00:37:30
323 359 SMUGA KLAUDIA Łebcz ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:37:05 00:37:54
324 232 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1973 K40 00:37:18 00:37:51
325 510 MOTYKA OLIWIA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:37:24 00:38:13
326 442 JANUSZ IWONA Hel "HELSKIE WICHRY" 1985 K30 00:37:35 00:38:12
327 559 BIEL MARCIN Pogórze NAVIGIUM RUNNERS 1977 M30 00:37:48 00:38:26
328 65 MICHALOWSKA BARBARA Pierwoszyno WYMIATACZE 1980 K30 00:37:48 00:38:27
329 225 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:37:54 00:38:24
330 226 BAJERSKA SYLWIA Gdansk BAJERY 1970 K40 00:37:55 00:38:24
331 727 ROMANOWICZ MACIEJ Pogórze BEHAPY 1987 M20 00:39:05 00:39:42
332 726 JANKOWSKA AGATA Sztum BEHAPY 1991 K20 00:39:19 00:39:53
333 640 DĄBROWSKA ANNA Wejherowo MTB 1975 K40 00:39:36 00:39:36
334 216 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:39:40 00:40:06
335 233 WERRA WIKTORIA Gdańsk 1998 K16 00:40:03 00:40:55
336 688 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk ZOŚKA RUNNING TEAM 1984 M30 00:40:08 00:41:01
337 590 SZCZEPAŃSKA KAROLINA Gdynia 1987 K20 00:40:27 00:40:51
338 318 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:40:50 00:41:42
339 463 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:43:23 00:44:18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni