z

Trójmiasto

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 2 ROLBIECKI Michał Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team 1986 M30 1
00:17:48
00:17:47


5
00:18:18
00:18:18


1
00:17:49
00:17:48
1
00:17:34
00:17:34
4 8
2 552 Czapiński Michał Reda BIKE U UP TEAM 1982 M30

3
00:17:19
00:17:19
2
00:17:34
00:17:33
2
00:17:34
00:17:34
2
00:17:52
00:17:51


4 9
3 390 Sławiński Damian Gdynia Zorza Gdynia 1987 M20 2
00:17:51
00:17:49
4
00:17:36
00:17:36
3
00:18:00
00:18:00


4
00:18:22
00:18:21


4 13
4 290 Piotrowski Radosław Gdynia UKS Azymut 45 1996 M20 4
00:17:58
00:17:57


4
00:18:10
00:18:08
3
00:18:44
00:18:44
3
00:18:15
00:18:14


4 14
5 247 Miszewski Marcin Gdynia Intel Runners 1988 M20 3
00:17:54
00:17:53
8
00:18:11
00:18:11
6
00:18:24
00:18:23


5
00:18:30
00:18:29
2
00:17:42
00:17:42
5 16
6 386 Richert Jarosław Luzino Maja Team 1980 M30 8
00:18:53
00:18:51
9
00:18:30
00:18:30
8
00:18:58
00:18:56
5
00:19:15
00:19:15
9
00:19:23
00:19:22
6
00:18:52
00:18:52
6 27
7 221 Dembicki Piotr Gdynia KM PSP Gdynia 1981 M30 12
00:19:10
00:19:08


12
00:19:19
00:19:19
6
00:19:21
00:19:21
10
00:19:29
00:19:27
4
00:18:32
00:18:32
5 32
8 670 Ruciński Jakub Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40



9
00:19:07
00:19:06
4
00:19:10
00:19:10
14
00:19:56
00:19:55
5
00:18:41
00:18:41
4 32
9 327 Żygenda Krzysztof Gdynia Zorza Gdynia / Sklep Biegacza Running Team 1997 M16 13
00:19:14
00:19:12
10
00:18:36
00:18:36
7
00:18:35
00:18:35


7
00:18:39
00:18:38


4 37
10 82 Myślak Piotr Poznań OwocBiega TEAM 1990 M20 11
00:19:09
00:19:08


11
00:19:16
00:19:15
7
00:19:26
00:19:26
8
00:19:07
00:19:06


4 37
11 612 Żurek Grzegorz Rumia UKS Siódemka Rumia 2000 M16



17
00:20:03
00:20:01
8
00:19:37
00:19:37
12
00:19:33
00:19:32
7
00:19:00
00:18:59
4 44
12 184 Wronka Cezary Gdańsk Bike U Up 1986 M30 14
00:19:32
00:19:32
11
00:19:26
00:19:26
13
00:19:33
00:19:32
10
00:20:14
00:20:14
15
00:20:26
00:20:26


5 48
13 170 Wierziński Piotr Kartuzy 1972 M40

14
00:19:42
00:19:42
16
00:20:02
00:20:00
18
00:20:45
00:20:45
17
00:20:44
00:20:41
8
00:19:03
00:19:01
5 55
14 181 Labudda Wojciech Puck LKS PUCK 1983 M30 9
00:19:03
00:19:01


57
00:22:24
00:22:18
17
00:20:33
00:20:32
18
00:20:50
00:20:48
14
00:19:36
00:19:34
5 58
15 242 Rudnicki Dariusz Pogórze 1985 M30 17
00:20:12
00:20:10


25
00:20:39
00:20:35
9
00:19:58
00:19:57


10
00:19:14
00:19:12
4 61
16 529 Garski Kryspin Bytów ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS 1976 M40

15
00:19:53
00:19:53
29
00:20:54
00:20:49
13
00:20:26
00:20:26
26
00:21:35
00:21:32
15
00:19:41
00:19:36
5 69
17 543 Bielski Sebastian Nowogard Team Iskierka/Za Linią Mety 1993 M20



20
00:20:14
00:20:11
25
00:21:24
00:21:20
19
00:20:53
00:20:50
9
00:19:05
00:19:03
4 73
18 392 Ogdowski Bartłomiej Rumia UKS Siódemka Rumia 2000 M16

129
00:26:04
00:25:48
32
00:21:06
00:21:03
15
00:20:28
00:20:27
16
00:20:36
00:20:34
11
00:19:14
00:19:13
5 74
19 291 Tatrocki Daniel Gdynia ORŁOWO 1977 M30

16
00:19:55
00:19:54
23
00:20:25
00:20:23


24
00:21:22
00:21:21
13
00:19:26
00:19:24
4 76
20 516 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Biegamyrazem.pl 1979 M30

18
00:20:07
00:20:06
19
00:20:13
00:20:11
27
00:21:32
00:21:32


19
00:19:53
00:19:52
4 83
21 606 Leśniewski Adam Wejherowo 42.195 Wejherowo 1971 M40



28
00:20:50
00:20:50
14
00:20:26
00:20:25
23
00:21:15
00:21:13
20
00:20:01
00:19:59
4 85
22 235 ŁYŚ Daniel Reda NYPEL REDA BIKE U UP 1985 M30 21
00:20:51
00:20:49
20
00:20:24
00:20:23
26
00:20:48
00:20:47
19
00:20:54
00:20:54




4 86
23 501 OSEŃKO Adam Wejherowo Maja team 1984 M30

19
00:20:11
00:20:11
24
00:20:31
00:20:28
20
00:21:10
00:21:09
25
00:21:32
00:21:27
26
00:20:35
00:20:32
5 88
24 79 Wróblewski Wiktor Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 19
00:20:48
00:20:46
22
00:20:31
00:20:31




20
00:20:55
00:20:55
28
00:20:40
00:20:40
4 89
25 109 Sywanycz Ireneusz Gdańsk 1978 M30 26
00:21:21
00:21:18
90
00:23:57
00:23:52
18
00:20:12
00:20:09


29
00:21:58
00:21:50
22
00:20:18
00:20:16
5 95
26 200 DAWIDOWSKI Roman Puck Senior Plus Przystan 1967 M40 27
00:21:23
00:21:19


56
00:22:24
00:22:18
23
00:21:15
00:21:14
31
00:22:01
00:21:58
25
00:20:30
00:20:28
5 106
27 353 Błachewicz Krzysztof Iława 1976 M40 18
00:20:33
00:20:30
27
00:20:49
00:20:44
31
00:21:05
00:21:00
36
00:21:52
00:21:44
35
00:22:21
00:22:16
33
00:20:52
00:20:47
6 109
28 534 Kepka Grzegorz wejherowo Maja Team 1989 M20

28
00:21:01
00:21:01
38
00:21:30
00:21:27
38
00:21:59
00:21:57
28
00:21:50
00:21:48
17
00:19:46
00:19:45
5 111
29 178 Kołodziejski Marcin GOŚCICINO 42.195 WEJHEROWO 1997 M16

25
00:20:39
00:20:38
36
00:21:19
00:21:17
33
00:21:46
00:21:45


35
00:20:55
00:20:54
4 129
30 89 Chronowski Waldemar Gdańsk MK Krawczyńska TEAM 1964 M50 22
00:20:56
00:20:54
42
00:21:25
00:21:25
37
00:21:27
00:21:25
28
00:21:33
00:21:32




4 129
31 528 Drewa Przemysław Borkowo Studio S7 Banino 1989 M20

37
00:21:19
00:21:15
40
00:21:39
00:21:36
21
00:21:13
00:21:10


32
00:20:51
00:20:48
4 130
32 55 Skiba Łukasz Gdynia Parówy hmm hmm hmm 1981 M30 28
00:21:29
00:21:27
30
00:21:03
00:21:02
35
00:21:15
00:21:12


37
00:22:35
00:22:31
39
00:21:21
00:21:17
5 130
33 425 Rzechowski Filip Gdynia BigYellowFoot Adventure Team 1984 M30

24
00:20:33
00:20:32


31
00:21:41
00:21:39
59
00:24:10
00:24:00
23
00:20:18
00:20:16
4 137
34 459 Niewiedziała Robert Rumia UKS Siódemka Rumia 1993 M20

12
00:19:29
00:19:29
46
00:21:47
00:21:43
26
00:21:30
00:21:29
55
00:23:45
00:23:42


4 139
35 289 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia biegamyrazem.pl 1976 M40 32
00:21:43
00:21:40
40
00:21:23
00:21:23
47
00:21:49
00:21:45
55
00:22:56
00:22:55
38
00:22:37
00:22:34
30
00:20:44
00:20:42
6 140
36 371 Konieczki Dariusz Wejherowo Maja Team 1977 M30 41
00:22:08
00:22:05
47
00:21:49
00:21:48
39
00:21:36
00:21:33
35
00:21:49
00:21:47
30
00:22:00
00:21:57
37
00:21:00
00:20:59
6 141
37 540 Felon Michał Gdynia BiegaMy 1977 M30

46
00:21:46
00:21:46


37
00:21:56
00:21:56
34
00:22:18
00:22:16
31
00:20:49
00:20:48
4 148
38 261 Nuszel Paweł Gdynia biegamyrazem.pl 1983 M30 37
00:21:58
00:21:58
45
00:21:39
00:21:39


39
00:22:02
00:22:02
33
00:22:11
00:22:06


4 154
39 665 Habaj Piotr Gdynia Wataha - Łączy Nas Bieganie 1981 M30



49
00:21:54
00:21:48
41
00:22:04
00:21:59
32
00:22:07
00:22:05
34
00:20:53
00:20:52
4 156
40 344 Lip Rafał Gdynia Parówy hmm hmm hmm 1981 M30 35
00:21:54
00:21:50
36
00:21:18
00:21:17
53
00:22:03
00:21:59
43
00:22:11
00:22:09
42
00:22:51
00:22:48
47
00:21:43
00:21:39
6 156
41 499 Zamojski Rafał Rumia UKS Siódemka Rumia 2000 M16

17
00:20:00
00:19:59
51
00:22:08
00:21:56
53
00:23:01
00:22:51
40
00:22:44
00:22:38


4 161
42 257 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Intel Runners / biegamyrazem.pl 1984 M30 48
00:22:27
00:22:22
59
00:22:30
00:22:27


44
00:22:16
00:22:14
36
00:22:25
00:22:22
38
00:21:04
00:21:02
5 166
43 259 Tokarski Krzysztof Gdańsk S...K...S 1958 M50 30
00:21:38
00:21:34
39
00:21:23
00:21:23
43
00:21:46
00:21:42




55
00:22:22
00:22:16
4 167
44 381 Gruba Adam Luzino Runnersi S7 Banino 1999 M16 46
00:22:19
00:22:14
41
00:21:24
00:21:21
45
00:21:45
00:21:42




36
00:20:58
00:20:53
4 168
45 311 Brom Vincent GDYNIA 1977 M30 40
00:22:07
00:22:04
49
00:21:58
00:21:56
48
00:21:48
00:21:48
47
00:22:25
00:22:24
65
00:24:18
00:24:12
40
00:21:21
00:21:18
6 175
46 119 Chmielewski Michał Gdańsk Dream Tri Team 1972 M40 38
00:21:58
00:21:54
56
00:22:22
00:22:16




41
00:22:49
00:22:45
41
00:21:25
00:21:20
4 176
47 393 Łempicki Karol Gdynia Centrum Medyczne Zdrowy Profil 1984 M30 44
00:22:15
00:22:10
48
00:21:56
00:21:52
65
00:22:40
00:22:31
54
00:23:00
00:22:54
44
00:23:03
00:22:59
49
00:21:45
00:21:40
6 185
48 374 Krakowski Jan Gdynia Invictus 3City 1994 M20

34
00:21:16
00:21:14
55
00:22:18
00:22:15


56
00:23:52
00:23:48
46
00:21:37
00:21:37
4 191
49 527 Grodzki Krzysztof Banino Kujawscy Runners 1983 M30

71
00:23:12
00:23:07
66
00:22:39
00:22:33
45
00:22:20
00:22:18
39
00:22:43
00:22:38
42
00:21:28
00:21:24
5 192
50 152 Szajdziuk Piotr Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 43
00:22:14
00:22:09
60
00:22:39
00:22:28
58
00:22:29
00:22:19
63
00:23:33
00:23:26
43
00:22:58
00:22:54
50
00:21:50
00:21:46
6 194
51 58 Chmielowski Michał Pruszcz Gdański Górskie Pędziwiatry 1980 M30 50
00:22:32
00:22:26


78
00:23:10
00:23:01
51
00:22:47
00:22:41
45
00:23:20
00:23:12
53
00:22:10
00:22:05
5 199
52 255 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia biegamyrazem.pl 1977 M30 39
00:22:02
00:21:58
35
00:21:16
00:21:14
97
00:23:59
00:23:55
34
00:21:47
00:21:46




4 205
53 135 Lemańczyk Wojciech Gdynia KDATP 1982 M30 55
00:22:49
00:22:41
55
00:22:19
00:22:13
63
00:22:38
00:22:29
59
00:23:24
00:23:14
48
00:23:29
00:23:22
51
00:22:07
00:22:00
6 209
54 197 Zwoliński Tomasz Mosty 1971 M40 47
00:22:26
00:22:23
58
00:22:20
00:22:18
70
00:22:46
00:22:41
52
00:22:53
00:22:49


54
00:22:18
00:22:13
5 211
55 229 Strzelczyk Michał Gdańsk Biegaj z głową 1985 M30 34
00:21:53
00:21:51


67
00:22:43
00:22:35
64
00:23:33
00:23:27
52
00:23:43
00:23:33
62
00:22:37
00:22:24
5 212
56 51 Malek Daniel Wejherowo Biegnę dla Celinki 1982 M30 53
00:22:44
00:22:40
53
00:22:14
00:22:13
61
00:22:30
00:22:25
56
00:23:06
00:23:04
54
00:23:39
00:23:36


5 216
57 336 Załoga Michał Borkowo Zapier Papier NNI 1991 M20 45
00:22:18
00:22:03
44
00:21:28
00:21:21


62
00:23:34
00:23:25


70
00:23:14
00:23:07
4 221
58 523 Czapliński Przemek Banino Studio S7 Banino 1980 M30

67
00:23:09
00:23:03
79
00:23:15
00:23:10
60
00:23:22
00:23:19
46
00:23:19
00:23:13
52
00:22:04
00:22:01
5 225
59 86 Paruszewski Robert Gdynia Bojano Biega 1980 M30

63
00:22:40
00:22:37


61
00:23:30
00:23:25
68
00:24:29
00:24:29
48
00:21:46
00:21:39
4 240
60 129 Boryczko Maciej Gdańsk 1989 M20 52
00:22:41
00:22:34




58
00:23:16
00:23:13
58
00:24:17
00:24:00
97
00:24:46
00:24:31
4 265
61 199 Bielecki Tadeusz Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 73
00:24:02
00:23:54
89
00:24:02
00:23:44
80
00:23:22
00:23:15
66
00:23:41
00:23:30
60
00:24:15
00:24:06
66
00:23:00
00:22:53
6 265
62 230 Stefaniak Damian Pruszcz Gdański Pruszcz Biega 1989 M20

64
00:22:47
00:22:38
216
00:31:23
00:30:50
97
00:25:35
00:25:20
51
00:23:37
00:23:30
57
00:23:10
00:22:18
5 269
63 306 Kozieł Michał Gdańsk CrossCore 1983 M30 62
00:23:20
00:23:08
84
00:23:51
00:23:35
92
00:23:56
00:23:46
99
00:25:37
00:25:23
69
00:24:43
00:24:30
61
00:22:35
00:22:24
6 276
64 38 Kulka Janek Pogórze Parówy hmm hmm hmm 1982 M30



82
00:23:23
00:23:17
73
00:23:50
00:23:46
62
00:24:17
00:24:12
65
00:22:47
00:22:43
4 282
65 302 Rybarczyk Krzysztof Gdańsk 1988 M20 65
00:23:33
00:23:26


87
00:23:33
00:23:27
74
00:23:59
00:23:49
57
00:24:01
00:23:57


4 283
66 21 Stopa Krzysztof Swarożyn K&K 1972 M40 64
00:23:31
00:23:19
61
00:22:39
00:22:29
86
00:23:32
00:23:26
109
00:26:01
00:25:49
82
00:25:31
00:25:24
106
00:25:06
00:25:01
6 293
67 208 Bednarski Piotr Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M20 75
00:24:09
00:24:06
83
00:23:37
00:23:32
95
00:23:57
00:23:54
76
00:24:15
00:24:08
63
00:24:17
00:24:12


5 297
68 110 Szymborski Adam Niestępowo Tri Freak 1979 M30 29
00:21:33
00:21:30


69
00:22:43
00:22:38
48
00:22:31
00:22:25


154
00:28:53
00:28:53
4 300
69 30 Podolski Marek Gdynia biegamyrazem.pl 1984 M30 84
00:24:41
00:24:33
69
00:23:10
00:23:05
83
00:23:28
00:23:20
90
00:25:05
00:24:55


69
00:23:12
00:23:06
5 305
70 32 Zieliński Jacek Reda biegamyrazem.pl 1969 M40 66
00:23:38
00:23:30


90
00:23:46
00:23:38
77
00:24:15
00:24:10
78
00:25:14
00:25:08


4 311
71 557 Kozłów Wojciech Gdańsk LKS Zantyr Sztum 1960 M50



74
00:22:53
00:22:51
100
00:25:31
00:25:27
81
00:25:24
00:25:19
60
00:22:26
00:22:24
4 315
72 240 Strzelczyk Paweł Gdańsk 1984 M30 67
00:23:46
00:23:39
108
00:25:03
00:24:52
96
00:24:03
00:23:54
83
00:24:27
00:24:23
92
00:25:57
00:25:49
80
00:23:55
00:23:42
6 322
73 124 Grzenkowicz Jacek Gdynia WYMIATACZE 1966 M50 86
00:24:44
00:24:36
81
00:23:32
00:23:30
93
00:23:54
00:23:46
78
00:24:18
00:24:11
94
00:25:59
00:25:52
78
00:23:41
00:23:38
6 323
74 648 Walczak Jakub Gdańsk 1993 M20



89
00:23:41
00:23:37
94
00:25:20
00:25:08
67
00:24:34
00:24:28
74
00:23:29
00:23:21
4 324
75 149 Kopeć Igor Sopot Dziadek 1976 M40

70
00:23:21
00:23:07
76
00:23:05
00:23:00
124
00:27:18
00:26:30
85
00:26:06
00:25:34
94
00:24:30
00:24:16
5 325
76 315 Bednarski Marcin Gdańsk Nordea Trading Technology 1977 M30 106
00:25:29
00:25:25
113
00:25:26
00:25:14
103
00:24:23
00:24:19
82
00:24:23
00:24:17
75
00:24:59
00:24:56
71
00:23:15
00:23:11
6 331
77 568 GERING MARIUSZ Gdańsk DCT drużyna biegowa 1983 M30



115
00:25:22
00:25:08
79
00:24:29
00:24:13
74
00:25:03
00:24:43
64
00:22:36
00:22:33
4 332
78 141 Filbrandt Wojciech Gdańsk 1978 M30 56
00:22:53
00:22:45


102
00:24:09
00:24:01
72
00:23:53
00:23:42


108
00:25:45
00:25:08
4 338
79 537 Radosław Szlas TUCHOM studio s7 (głuchy) 1977 M30

91
00:24:02
00:23:55
106
00:24:31
00:24:26
103
00:25:45
00:25:31
70
00:24:37
00:24:32
79
00:23:43
00:23:40
5 343
80 271 Zemke Stefan Gdynia 1971 M40 69
00:23:52
00:23:44


100
00:24:12
00:23:59
102
00:28:15
00:25:30
76
00:25:09
00:25:01
129
00:26:16
00:26:16
5 347
81 70 Jakubek Zbigniew zibi Gdańsk Dream Tri Team 1971 M40



72
00:22:50
00:22:44
67
00:23:40
00:23:32
148
00:29:25
00:29:15
67
00:23:05
00:23:00
4 354
82 572 Dobrzański Piotr Gdańsk Studio S7 Banino 1983 M30



109
00:24:52
00:24:45
88
00:24:50
00:24:41
72
00:24:45
00:24:39
88
00:24:08
00:24:02
4 357
83 136 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Goggle PAE Team 1977 M30 70
00:23:55
00:23:42
73
00:23:26
00:23:12
238
00:33:52
00:33:30
146
00:28:17
00:27:41
71
00:24:51
00:24:37


5 360
84 133 Paschke Roman Gdynia ShipCup 1978 M30

125
00:25:50
00:25:37
132
00:26:20
00:25:50
101
00:25:58
00:25:29
61
00:24:11
00:24:11
73
00:23:53
00:23:20
5 360
85 112 Koszewski Sławomir Gdansk Saltus Sport Team 1973 M40 91
00:25:00
00:24:53
98
00:24:33
00:24:26


98
00:25:22
00:25:22
115
00:27:24
00:27:03
84
00:24:03
00:23:55
5 371
86 334 Roczniok Piotr Gdynia Parkrun Gdynia 1970 M40 81
00:24:28
00:24:19


110
00:24:53
00:24:45
122
00:27:40
00:26:23
107
00:26:46
00:26:33
75
00:23:29
00:23:21
5 373
87 62 Kłudziak Andrzej Gdynia Bojano Biega 1983 M30

94
00:24:27
00:24:08
101
00:24:09
00:24:01
80
00:24:19
00:24:14
98
00:26:13
00:26:06


4 373
88 61 Maksymiuk Piotr Gdańsk 1982 M30 61
00:23:17
00:23:13
101
00:24:48
00:24:37
108
00:24:50
00:24:40


108
00:26:47
00:26:34


4 378
89 117 Pieńkowski Tomasz Gdańsk RINGRAIDERS SAKO GDYNIA 1979 M30 85
00:24:42
00:24:23
95
00:24:19
00:24:16




114
00:27:06
00:27:02
85
00:23:57
00:23:57
4 379
90 128 Rogocz Maciej Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki 1977 M30 111
00:25:47
00:25:34
109
00:25:19
00:25:03
125
00:25:47
00:25:32
95
00:25:22
00:25:13
88
00:25:52
00:25:44
87
00:24:13
00:24:02
6 379
91 526 Krzyśko Krzysztof Banino 1981 M30

97
00:24:32
00:24:25
91
00:23:49
00:23:43
136
00:26:57
00:26:53


56
00:22:20
00:22:18
4 380
92 248 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 76
00:24:12
00:24:03
76
00:23:35
00:23:23




109
00:26:56
00:26:35
124
00:26:12
00:25:59
4 385
93 412 Gutowski Michał Gdynia 1986 M30

79
00:23:41
00:23:25
98
00:24:03
00:23:56
117
00:27:01
00:26:13
95
00:26:28
00:25:57


4 389
94 287 Gibas Jacek Paweł Czarlin Biegający Tczew 1999 M16 105
00:25:28
00:25:19
80
00:23:39
00:23:30
112
00:25:12
00:24:58
93
00:25:14
00:25:02




4 390
95 80 Roczyński Michał Tczew 1977 M30 108
00:25:36
00:25:23
106
00:25:02
00:24:49
135
00:26:10
00:25:54


100
00:26:23
00:26:07
86
00:24:12
00:24:00
5 400
96 351 Pallach Lech Gdynia Biegamyrazem.pl 1980 M30 89
00:24:52
00:24:44
127
00:25:45
00:25:42
119
00:25:35
00:25:18


97
00:26:17
00:26:02
102
00:24:55
00:24:45
5 407
97 29 Szumski Waldemar Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 60
00:23:14
00:23:11
212
00:40:58
00:40:14
84
00:23:29
00:23:22


53
00:23:39
00:23:34


4 409
98 571 Torbicz Piotr Gdańsk Thales 1978 M30



151
00:26:38
00:26:34
105
00:26:32
00:25:45
91
00:25:58
00:25:48
68
00:23:08
00:23:01
4 415
99 101 Gajdus Wiktor Gdańsk DCT Drużyna Biegowa 1982 M30 98
00:25:15
00:24:58
112
00:25:23
00:25:11
121
00:25:33
00:25:19
84
00:24:42
00:24:25
147
00:29:28
00:29:10


5 415
100 448 florczuk marek suchy dwór 1988 M20

92
00:24:15
00:23:56


115
00:26:17
00:26:05
102
00:26:16
00:26:09
114
00:25:41
00:25:32
4 423
101 66 Wiśniewski Michał Gdańsk Invicta Power Team 1977 M30 93
00:25:06
00:24:59
138
00:26:28
00:26:10


104
00:25:55
00:25:34


91
00:24:23
00:24:07
4 426
102 39 Falba Karol Gdańsk Latis 1982 M30 96
00:25:09
00:24:57
104
00:25:03
00:24:46
123
00:25:38
00:25:27
113
00:26:15
00:26:00
116
00:27:17
00:27:04


5 429
103 43 Jaszczuk Jarosław Braniewo ORO 1977 M30 95
00:25:08
00:25:02


145
00:26:28
00:26:21
96
00:25:33
00:25:19
96
00:26:08
00:25:58
151
00:28:52
00:28:43
5 432
104 139 Baltrukas Sebastian Rokitki 1998 M16 88
00:24:49
00:24:41


149
00:26:44
00:26:28
107
00:25:57
00:25:45
89
00:25:51
00:25:45


4 433
105 211 Robaszkiewicz Tomasz Rumia 1977 M30 94
00:25:07
00:25:02
114
00:25:28
00:25:14
113
00:25:11
00:25:01




116
00:25:49
00:25:35
4 437
106 106 Beczek Dariusz Rumia 1965 M50 92
00:25:04
00:24:56
119
00:25:42
00:25:27


132
00:27:16
00:26:45
123
00:27:51
00:27:31
110
00:25:33
00:25:21
5 444
107 16 Dragan Karol Gdynia 1974 M40 110
00:25:41
00:25:34
121
00:25:42
00:25:34
142
00:26:19
00:26:11
127
00:26:36
00:26:32
121
00:27:30
00:27:25
96
00:24:34
00:24:28
6 448
108 19 Urbaniak Daniel Rumia 1979 M30 102
00:25:21
00:25:13
131
00:26:10
00:25:55
120
00:25:34
00:25:19
142
00:27:29
00:27:03
120
00:27:48
00:27:23
107
00:25:39
00:25:07
6 449
109 538 orłowski radosław Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M30

140
00:26:54
00:26:31
118
00:25:43
00:25:13
75
00:24:23
00:24:03
117
00:27:24
00:27:10


4 450
110 539 Cieślak Marcin Gdynia Parówydżoany 1983 M30

150
00:27:15
00:26:57
141
00:26:32
00:26:10
123
00:26:50
00:26:25
99
00:26:27
00:26:06
89
00:24:16
00:24:02
5 452
111 419 Misiejko Artur Gdańsk Saltus Sport Team 1980 M30

103
00:25:01
00:24:44
122
00:25:40
00:25:26


124
00:27:54
00:27:33
109
00:25:28
00:25:13
4 458
112 325 Miszewski Romuald Rumia Asconi Polska_w INO 1954 M60 107
00:25:33
00:25:23
117
00:25:40
00:25:25
155
00:26:54
00:26:39
118
00:26:28
00:26:14


121
00:26:05
00:25:51
5 463
113 123 Rogowski Leszek Gdańsk Oprychy Team 1974 M40

136
00:26:28
00:26:05
134
00:26:04
00:25:53
134
00:27:13
00:26:47
104
00:26:33
00:26:23
95
00:24:17
00:24:17
5 467
114 236 Komorkiewicz Karol Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M20

99
00:24:31
00:24:28
126
00:25:49
00:25:38
116
00:26:20
00:26:10


128
00:26:25
00:26:15
4 469
115 68 Bieszke Rafał Gdynia Ultra Dreptacz 1980 M30 114
00:25:59
00:25:50
116
00:25:26
00:25:25
133
00:26:01
00:25:52
111
00:26:03
00:25:56




4 474
116 307 Treder Krzysztof Sopot CrossCore 1984 M30 109
00:25:38
00:25:26
123
00:25:52
00:25:36
143
00:26:29
00:26:19
135
00:27:04
00:26:48
122
00:27:43
00:27:31
123
00:26:07
00:25:56
6 477
117 164 Romanowski Sławomir Gdynia 1960 M50 123
00:26:44
00:26:29
133
00:26:26
00:26:04
154
00:26:52
00:26:38
130
00:26:48
00:26:37
111
00:27:09
00:26:55


5 497
118 118 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M20 103
00:25:22
00:25:13




140
00:27:20
00:27:01
137
00:28:32
00:28:19
118
00:25:58
00:25:43
4 498
119 223 Grzechnik Roman Gdynia biegamyrazem.pl 1949 M60 118
00:26:19
00:26:09
126
00:25:49
00:25:38


137
00:27:05
00:26:56
130
00:27:57
00:27:57
131
00:26:36
00:26:26
5 505
120 522 Półrola Robert Banino Kujawscy ktb 1975 M40

132
00:26:10
00:26:03
148
00:26:33
00:26:27
131
00:26:45
00:26:42


104
00:25:02
00:24:59
4 515
121 225 Bajerski Marcin Gdansk Bajery 1969 M40 177
00:35:23
00:35:05


140
00:26:26
00:26:09
214
00:38:24
00:37:54
112
00:27:17
00:26:56
90
00:24:21
00:24:05
5 519
122 265 Kuptz Marcin Rumia Gemini Sopot Team 1978 M30 120
00:26:31
00:26:21
145
00:26:57
00:26:42


160
00:29:10
00:28:46
131
00:28:18
00:27:58
132
00:26:47
00:26:27
5 528
123 297 Bałdyga Sławomir Reda Runeda 1974 M40 135
00:28:22
00:28:08
149
00:27:10
00:26:57
160
00:27:28
00:27:11


103
00:26:26
00:26:15


4 547
124 332 Matuszczyk Mateusz Gdańsk 1985 M30 122
00:26:38
00:26:25


187
00:29:21
00:28:57
166
00:29:27
00:29:07
141
00:29:02
00:28:44
127
00:26:26
00:26:11
5 556
125 515 Młynarczyk Filip Gdańsk EZA 1976 M40 117
00:26:17
00:26:04
158
00:27:53
00:27:27
153
00:26:54
00:26:37


129
00:28:10
00:27:55


4 557
126 175 Adamczyk Szymon Gdańsk 1978 M30 126
00:26:59
00:26:44
137
00:26:25
00:26:08


153
00:28:27
00:28:07
145
00:29:14
00:28:51


4 561
127 116 Dębicki Artur Gdynia 1968 M40 136
00:28:26
00:28:02


221
00:31:34
00:31:08
193
00:33:53
00:32:54
128
00:28:14
00:27:54
115
00:25:50
00:25:35
5 572
128 174 Pich Paweł Gdynia 1988 M20 164
00:31:33
00:31:12
174
00:29:35
00:29:14
175
00:28:37
00:28:20
159
00:28:48
00:28:37
154
00:30:07
00:29:55
103
00:25:11
00:24:58
6 580
129 238 Zaplawa Grzegorz Warszawa MIDNIGHT MARAUDERS 1976 M40 131
00:27:39
00:27:29
157
00:27:52
00:27:24
156
00:26:50
00:26:41




136
00:27:42
00:27:13
4 580
130 115 Wolański Tomasz Rumia OIRP Gdańsk 1976 M40 127
00:27:10
00:27:07
155
00:27:23
00:27:18
144
00:26:24
00:26:19
157
00:28:49
00:28:32




4 583
131 431 Klajna Jakub Gdańsk NAVA 1990 M20

146
00:27:32
00:26:51
138
00:26:24
00:26:00


127
00:28:12
00:27:47
175
00:33:29
00:33:05
4 586
132 157 Karasiński Przemysław Gdańsk 1986 M30 140
00:28:48
00:28:28
143
00:27:09
00:26:42
162
00:27:52
00:27:32


146
00:29:33
00:29:02


4 591
133 166 Łęgowski Maciej Gdynia Run Natka 1964 M50 134
00:27:51
00:27:31
144
00:27:10
00:26:42
163
00:27:52
00:27:33


151
00:30:19
00:29:48


4 592
134 358 Napolski Bartosz Gdańsk 1985 1985 M30

160
00:27:55
00:27:33
184
00:29:15
00:28:49
169
00:30:17
00:29:42
134
00:28:28
00:28:08
130
00:26:41
00:26:23
5 593
135 330 Westa Mateusz Gdynia 1987 M20 139
00:28:47
00:28:29
151
00:27:20
00:26:58
152
00:26:52
00:26:35
151
00:28:21
00:27:58




4 593
136 85 Wąsik Andrzej Borkowo Grupa Biegowa 65 1973 M40 155
00:30:14
00:29:51
154
00:27:35
00:27:14




163
00:31:19
00:30:33
125
00:26:20
00:26:05
4 597
137 56 Stopa Maciej Gdańsk fantastik fajf 1970 M40 128
00:27:16
00:27:04
142
00:27:04
00:26:41
167
00:28:16
00:27:51


160
00:30:40
00:30:20


4 597
138 470 Melzer Arkadiusz Rumia UKS Siódemka Rumia 1973 M40



226
00:32:08
00:31:38
125
00:26:41
00:26:31
106
00:26:41
00:26:32
150
00:28:57
00:28:29
4 607
139 250 Dolistowski Michał Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 146
00:29:26
00:29:04
161
00:27:59
00:27:39
189
00:29:14
00:29:01
172
00:30:16
00:29:49
161
00:30:51
00:30:25
139
00:27:52
00:27:17
6 607
140 64 Szczypka Arkadiusz Gdynia 1967 M40 130
00:27:29
00:27:17
162
00:28:12
00:27:51
166
00:28:11
00:27:51
152
00:28:18
00:28:06




4 610
141 218 Kurgan Wojciech Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 101
00:25:20
00:25:11


217
00:31:24
00:31:01
179
00:30:37
00:30:16


117
00:25:55
00:25:41
4 614
142 93 Strażewicz Witold Gdynia OKAS Gdynia 1984 M30 133
00:27:49
00:27:33
167
00:28:36
00:28:25
171
00:28:12
00:28:01
180
00:31:27
00:30:36


148
00:28:56
00:28:25
5 619
143 183 Tabaczyński Łukasz Gdańsk Jaszczomp 1983 M30 119
00:26:21
00:26:16


186
00:29:07
00:28:56
173
00:30:41
00:29:52
143
00:29:04
00:28:49


4 621
144 72 Wakieć Krzysztof Elbląg 1985 M30 180
00:36:04
00:35:36
156
00:27:45
00:27:22
165
00:28:13
00:27:49
211
00:36:42
00:35:50


122
00:26:16
00:25:56
5 623
145 355 Wróbel Sebastian Gdynia Apteka Gemini Team 1978 M30 147
00:29:30
00:29:20


196
00:29:39
00:29:18
144
00:27:36
00:27:11
138
00:29:00
00:28:36


4 625
146 251 Pobłocki Radosław Bojano Bojano Biega 1977 M30 149
00:29:36
00:29:19


214
00:31:05
00:30:36
167
00:29:47
00:29:13
156
00:30:32
00:30:03
158
00:29:30
00:29:08
5 630
147 173 Pupiec Mariusz Rumia UKS Siódemka Rumia 1969 M40

176
00:29:56
00:29:22
200
00:30:00
00:29:27
168
00:30:29
00:29:39
150
00:30:01
00:29:36
149
00:28:56
00:28:28
5 643
148 202 Cudnowski Leszek Gdańsk Gdańsk Południe/biegambowarto.pl 1970 M40

159
00:27:51
00:27:30
174
00:28:38
00:28:18
164
00:29:51
00:29:06
164
00:30:57
00:30:34
159
00:29:39
00:29:20
5 646
149 228 Matczyński Marek Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz 1960 M50



180
00:29:01
00:28:38
156
00:28:38
00:28:27
157
00:30:30
00:30:10
162
00:29:40
00:29:24
4 655
150 666 Kaczmarek Sławomir Rumia 1976 M40 162
00:31:19
00:30:58
206
00:33:54
00:33:54
206
00:30:29
00:30:07
197
00:33:24
00:33:06
153
00:30:17
00:29:54
145
00:28:25
00:28:05
6 657
151 335 Osowski Maciej Gdynia 1967 M40 153
00:30:01
00:29:50
164
00:28:42
00:28:11
173
00:28:49
00:28:16
184
00:31:34
00:30:59
173
00:32:10
00:31:40
167
00:30:49
00:30:20
6 657
152 156 Filipski Aleksander Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 154
00:30:13
00:29:51
169
00:28:45
00:28:37
199
00:29:38
00:29:23
199
00:33:57
00:33:12
200
00:40:13
00:39:53
138
00:27:53
00:27:17
6 660
153 186 Krzyżanowski Piotr Gdynia 1991 M20



219
00:31:31
00:31:04
148
00:28:14
00:27:43
189
00:35:33
00:34:57
105
00:25:16
00:24:59
4 661
154 198 Kopeć Zdzisław Gdańsk 1963 M50 142
00:29:06
00:28:44


197
00:29:52
00:29:19
181
00:31:36
00:30:52


143
00:27:59
00:27:40
4 663
155 444 Kwas Michał Gdańsk 1979 M30

182
00:30:18
00:29:39
168
00:28:15
00:27:51
162
00:29:11
00:28:52


152
00:29:05
00:28:44
4 664
156 104 Kucharski Bartosz Gdynia 1975 M40 159
00:30:29
00:30:11
170
00:29:21
00:28:48
201
00:29:51
00:29:27
175
00:30:23
00:29:54
172
00:31:58
00:31:36
163
00:29:47
00:29:26
6 664
157 130 Czyściecki Adrian Zamość/Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1989 M20 176
00:34:56
00:34:29
152
00:27:33
00:27:05
181
00:29:01
00:28:39




164
00:30:06
00:29:28
4 673
158 285 Korpalski Tomasz Gdańsk OKAS Gdynia 1981 M30 137
00:28:28
00:28:12
163
00:28:03
00:27:51
209
00:30:29
00:30:17
165
00:29:55
00:29:06




4 674
159 20 Laskowski Łukasz Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 166
00:31:51
00:31:27
184
00:30:16
00:29:44
203
00:30:01
00:29:36
186
00:31:39
00:31:11
184
00:33:56
00:33:29
141
00:28:03
00:27:29
6 675
160 614 Skalski Tomasz Gdynia 1969 M40



185
00:29:18
00:28:53
171
00:30:18
00:29:45
166
00:31:05
00:30:46
153
00:29:09
00:28:51
4 675
161 356 Czuryński Mariusz Gdynia 1975 M40 141
00:29:01
00:28:43


210
00:30:50
00:30:23
178
00:30:39
00:30:07


156
00:29:45
00:29:02
4 685
162 88 Bąkowski Zbigniew GDAŃSK Akademia Biegania 1951 M60 168
00:32:08
00:31:46




200
00:34:23
00:33:36
162
00:30:43
00:30:31
155
00:29:16
00:28:57
4 685
163 513 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40



188
00:29:37
00:28:58
191
00:33:25
00:32:31
174
00:32:11
00:31:42
137
00:27:32
00:27:15
4 690
164 367 Krupa Michał Gdańsk Politechnika Gdańska <3 1991 M20 167
00:32:07
00:31:52
198
00:31:36
00:31:29


187
00:31:39
00:31:30


140
00:27:26
00:27:19
4 692
165 219 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Pruszcz Biega/SUT 1971 M40 182
00:36:20
00:35:54


169
00:28:12
00:27:52
174
00:30:37
00:29:52
181
00:33:10
00:32:57
169
00:30:53
00:30:27
5 693
166 48 Szpyra Edward Gdynia Parkrun Gdynia 1947 M60 171
00:33:08
00:32:51
205
00:33:58
00:33:27
234
00:32:44
00:32:20
195
00:33:35
00:33:00
171
00:31:46
00:31:28
157
00:29:20
00:29:05
6 694
167 203 Ruczko Sławomir Gdynia 1977 M30 160
00:31:06
00:30:55
192
00:30:32
00:30:14
202
00:29:52
00:29:35


176
00:32:52
00:32:34
171
00:30:55
00:30:39
5 699
168 274 Lendzion Grzegorz Gdańsk KDATP 1982 M30 158
00:30:26
00:30:10
189
00:30:25
00:30:02
222
00:31:45
00:31:23
207
00:35:33
00:35:05


146
00:28:47
00:28:22
5 700
169 324 Kamiński Krzysztof Gdańsk pmnavigator.pl 1982 M30 169
00:32:50
00:32:45
187
00:30:07
00:29:55




179
00:33:10
00:32:52
166
00:30:04
00:29:59
4 701
170 266 Starzec Andrzej Gdańsk 1947 M60 157
00:30:20
00:30:07


224
00:31:38
00:31:25
210
00:36:28
00:35:42
175
00:33:35
00:31:53
161
00:29:42
00:29:23
5 703
171 57 Brokos Tomasz Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1986 M30 148
00:29:35
00:29:17


237
00:33:38
00:33:21


190
00:35:42
00:35:21
147
00:28:33
00:28:22
4 722
172 669 MAJNA Kazimierz Gdynia 1951 M60



211
00:30:39
00:30:25
182
00:31:06
00:30:57
170
00:31:34
00:31:26
160
00:29:34
00:29:21
4 723
173 416 Olszewski Karol Pogorze Parówy hmm hmm hmm 1982 M30

188
00:30:17
00:29:59
220
00:31:35
00:31:07
188
00:32:07
00:31:38
133
00:28:29
00:28:08


4 729
174 373 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50

178
00:29:35
00:29:24
225
00:31:43
00:31:37
201
00:34:15
00:33:40
186
00:34:03
00:33:53
172
00:31:36
00:31:14
5 737
175 37 Serema Marcin pierwoszyno Wymiatacze 1979 M30 184
00:37:20
00:36:57


215
00:30:57
00:30:44
198
00:33:55
00:33:09
201
00:40:13
00:39:53
168
00:30:57
00:30:22
5 751
176 293 Piotrowski Kazimierz Gdynia 55plus 1959 M50 173
00:33:22
00:32:52
208
00:37:27
00:36:41
243
00:36:34
00:35:51
208
00:36:13
00:35:12
194
00:36:37
00:36:05
184
00:38:57
00:38:16
6 759
177 60 Wytrwał Tomasz Gdynia 1970 M40 181
00:36:12
00:35:56
207
00:36:53
00:36:16
242
00:36:10
00:35:40
212
00:37:13
00:36:33
196
00:36:30
00:36:30
179
00:36:20
00:35:51
6 763
178 447 Zajk Piotr Gdynia Motywatornia Team 1970 M40

201
00:32:53
00:32:18
232
00:32:27
00:32:08
176
00:30:38
00:30:01
168
00:31:20
00:30:48


4 777
179 138 Sadowski Grzegorz Gdynia 1974 M40 172
00:33:11
00:32:57
199
00:32:08
00:31:39
233
00:32:30
00:32:17




173
00:31:56
00:31:34
4 777
180 120 Szarafinski Krzesimir Gdansk 1983 M30 165
00:31:49
00:31:36
195
00:31:30
00:30:53
218
00:31:34
00:31:01
206
00:35:50
00:35:04




4 784
181 441 Skwarło Paweł Gdańsk 1986 M30

191
00:30:44
00:30:09
208
00:30:51
00:30:16
203
00:34:49
00:34:03
187
00:34:31
00:34:02


4 789
182 428 Erdmann Piotr Gdańsk 1984 M30

196
00:31:29
00:31:10
223
00:31:50
00:31:24
190
00:32:42
00:32:28
180
00:32:54
00:32:54


4 789
183 216 Kowalewski Dariusz Gdańsk 1959 M50

209
00:37:33
00:37:17
247
00:38:17
00:37:51
216
00:40:06
00:39:40
202
00:41:09
00:40:53
183
00:38:24
00:38:07
5 810
184 471 Kwapisz Sebastian Reda Runeda 1982 M30

203
00:33:36
00:32:54
245
00:36:48
00:36:12


197
00:37:04
00:36:40
176
00:33:46
00:33:10
4 821
185 480 Jakubowski Piotr Gdynia SCALAR 1970 M40

204
00:33:31
00:32:57
231
00:32:19
00:32:00
202
00:34:35
00:33:59
185
00:34:03
00:33:32


4 822
186 417 Jankowiak Dariusz Koleczkowo 1972 M40

211
00:39:34
00:39:02
248
00:40:59
00:40:23


203
00:42:20
00:41:51
181
00:38:00
00:37:29
4 843

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 536 Kujawski Łukasz Żukowo KUJAWSCY Runners 1988 M20

2
00:16:24
00:16:24
1
00:17:10
00:17:10
1
00:16:47
00:16:47




3 4
2 196 Formela Grzegorz Sopot Ambitious Runners Team 1988 M20 16
00:20:06
00:20:03
13
00:19:37
00:19:36
21
00:20:16
00:20:13






3 50
3 169 Wąsicki Sebastian Reda Motywatornia Team 1988 M20 5
00:17:59
00:17:58
6
00:17:46
00:17:46






72
00:23:18
00:23:16
3 83
4 578 Murawski Maciej Gdańsk Miki Team 1977 M30



33
00:21:08
00:21:05
32
00:21:45
00:21:42


18
00:19:50
00:19:48
3 83
5 483 Cichoń Maciej Reda 42.195 Wejherowo 1972 M40

23
00:20:31
00:20:31
30
00:21:00
00:20:56
40
00:22:03
00:22:01




3 93
6 397 Skowroński Dawid Gdańsk 1990 M20 24
00:20:59
00:20:55


44
00:21:47
00:21:42
29
00:21:35
00:21:34




3 97
7 586 Kukałowicz Michał Podągi Podągi FC 1997 M16



14
00:19:46
00:19:45
65
00:23:28
00:23:28
27
00:21:35
00:21:33


3 106
8 244 Wojciechowski Łukasz Rumia 1986 M30 25
00:21:20
00:21:16
32
00:21:14
00:21:11
50
00:21:56
00:21:53






3 107
9 301 Gruszecki Damian Gdansk Dream Tri Team 1986 M30 42
00:22:08
00:22:04
43
00:21:27
00:21:19






29
00:20:40
00:20:36
3 114
10 617 SIKORA Roger Gdynia Kujawscy Runners 1979 M30



59
00:22:22
00:22:19
42
00:22:06
00:22:06


24
00:20:21
00:20:20
3 125
11 472 Figel Michał Gdańsk Miki Team 1977 M30

50
00:22:07
00:22:00
42
00:21:42
00:21:39
50
00:22:40
00:22:36




3 142
12 699 Dydymski Krzysztof Rumia 1974 M40





70
00:23:46
00:23:39
50
00:23:32
00:23:26
45
00:21:35
00:21:33
3 165
13 195 Neufeld Marcin Gdynia Intel Runners / run-passion.pl team 1978 M30 49
00:22:28
00:22:23
52
00:22:06
00:22:03
75
00:23:01
00:22:53






3 176
14 382 Miszka Artur Gościcino Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie 1998 M16 63
00:23:23
00:23:18
51
00:22:04
00:22:02
71
00:22:44
00:22:42






3 185
15 421 Albecki Witold Wejherowo AKKUS 1972 M40



54
00:22:09
00:22:05
49
00:22:30
00:22:28
93
00:26:04
00:25:52


3 196
16 273 Nowakowski Lukasz Gdynia LOTOS Running Team 1978 M30 97
00:25:13
00:24:55
65
00:22:45
00:22:40
62
00:22:35
00:22:29






3 224
17 684 Maślak Radosław Gdynia biegamyrazem.pl 1968 M40



99
00:24:06
00:23:57
69
00:23:43
00:23:38
64
00:24:19
00:24:12


3 232
18 154 Dedo Mateusz GDAŃSK Dzikie Stachy 1989 M20 87
00:24:46
00:24:40
66
00:23:04
00:23:02
85
00:23:32
00:23:23






3 238
19 378 Szymaniuk Maciej Łosice CrossCore 1990 M20 71
00:23:56
00:23:44




106
00:26:01
00:25:45
79
00:25:20
00:25:09


3 256
20 384 Pałyska Dariusz Morąg MON 1990 M20 90
00:24:55
00:24:30
86
00:23:41
00:23:37






82
00:23:57
00:23:51
3 258
21 224 Dejnarowicz Piotr Pogórze biegamyrazem.pl 1979 M30



117
00:25:20
00:25:12


66
00:24:20
00:24:13
81
00:24:00
00:23:50
3 264
22 153 Semmerling Przemyslaw Gdynia Gorskie pedziwiatry 1980 M30 83
00:24:31
00:24:26
82
00:23:33
00:23:30
114
00:25:17
00:25:08






3 279
23 707 Kwiatkowski Michał Wejherowo 1983 M30





108
00:26:02
00:25:46
87
00:25:47
00:25:41
100
00:24:40
00:24:37
3 295
24 408 Skrzypkowski Szymon Strzepcz Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie 1999 M16

85
00:23:38
00:23:36
127
00:25:43
00:25:40
92
00:25:01
00:25:00




3 304
25 210 Wądołowski Rafał Gdańsk SGS Poland Team 1988 M20



116
00:25:15
00:25:12
112
00:26:04
00:25:58
80
00:25:18
00:25:13


3 308
26 100 jankowski marek gdańsk 1978 M30 72
00:24:00
00:23:47
128
00:26:12
00:25:45
111
00:25:06
00:24:49






3 311
27 372 Mielewczyk MIchał Luzino zsp4 Wejherowo 1998 M16 115
00:26:04
00:25:58
107
00:25:03
00:24:52






93
00:24:23
00:24:14
3 315
28 680 Małek Rafał Gdańsk Invictus 3City 1994 M20



137
00:26:18
00:25:58


110
00:26:59
00:26:49
77
00:23:35
00:23:30
3 324
29 667 Górecki Rafał Gdańsk 1975 M40



104
00:24:26
00:24:20


142
00:28:56
00:28:45
83
00:24:28
00:23:51
3 329
30 282 Czarnogórski Dominik Gdynia 1973 M40 112
00:25:50
00:25:30
110
00:25:16
00:25:04


143
00:27:41
00:27:08




3 365
31 34 Kłosowski Damian Gdynia Biegacze Północy 1981 M30

124
00:25:56
00:25:36
146
00:26:30
00:26:24
114
00:26:10
00:26:05




3 384
32 148 Majewski Paweł Gdynia 1986 M30

78
00:23:40
00:23:25


183
00:31:49
00:30:58
152
00:30:20
00:29:48


3 413
33 206 Grzeszczak Adam Gdynia biegamyrazem.pl 1971 M40



157
00:27:00
00:26:41
147
00:28:13
00:27:41


113
00:25:54
00:25:32
3 417
34 462 Gałka Grzegorz Gdańsk 1971 M40

147
00:27:04
00:26:53
178
00:28:54
00:28:35


158
00:30:33
00:30:20


3 483
35 710 Neumann Marcin Gdańsk Kuba i Mati Team 1980 M30



204
00:30:19
00:29:40
154
00:28:44
00:28:16
126
00:27:58
00:27:46


3 484
36 81 muszyński andrzej gdynia 1980 M30 152
00:29:46
00:29:25
181
00:30:13
00:29:37




165
00:30:58
00:30:38


3 498
37 96 Retzlaff Brunon Gdynia KRT 1974 M40

175
00:29:50
00:29:16
205
00:30:26
00:29:50


125
00:28:01
00:27:36


3 505
38 728 Janik Dawid Strzebielino ZSP 4 WEJHEROWO 1997 M16





204
00:34:42
00:34:21
169
00:31:28
00:31:19
133
00:27:20
00:27:04
3 506
39 92 Miłczak Maciej Gdańsk 1985 M30 138
00:28:40
00:28:25


229
00:32:03
00:31:51


159
00:30:38
00:30:20


3 526
40 314 Kawecki Wojtek Banino RunForFun Trójmiasto 1975 M40

180
00:29:57
00:29:31




183
00:33:39
00:33:08
165
00:30:00
00:29:36
3 528
41 564 Kuriata Marcin Rumia VRC 1971 M40

120
00:25:40
00:25:28
239
00:34:36
00:33:58
170
00:30:03
00:29:45




3 529
42 368 Lachiewicz Sylwester Gdańsk 1978 M30

193
00:30:32
00:30:18


196
00:33:35
00:33:00
198
00:47:15
00:37:15


3 587
43 727 Romanowicz Maciej Pogórze BeHaPy 1987 M20





215
00:39:42
00:39:05
199
00:39:59
00:39:30
180
00:37:10
00:36:43
3 594
44 575 Jankowiak Tomasz Gdańsk DUDYCZ run 1996 M20



10
00:19:10
00:19:09


13
00:19:35
00:19:34


2 23
45 687 Galiński Maciej Rumia MAJA TEAM/AUCHAN RUMIA 1984 M30





22
00:21:13
00:21:12


16
00:19:44
00:19:43
2 38
46 774 Ziółkowski Jarosław Gdynia Zorza Gdynia 1986 M30







22
00:21:05
00:21:04
21
00:20:10
00:20:10
2 43
47 621 Ficht Witold Wejherowo 42.195 Wejherowo 1981 M30



34
00:21:12
00:21:08
30
00:21:40
00:21:38




2 64
48 576 Makowski Paweł Gdańsk Awet Gdańsk, Bike U UP 1984 M30



41
00:21:41
00:21:38
24
00:21:22
00:21:22




2 65
49 387 KONKOL KAZIMIERZ SOMONINO 1974 M40 23
00:20:58
00:20:51


52
00:21:58
00:21:56






2 75
50 735 Sierocin Jakub Sopot KDATP 1982 M30







47
00:23:27
00:23:19
44
00:21:39
00:21:32
2 91
51 171 Horbaczewski Mariusz Gdańsk 1975 M40 54
00:22:48
00:22:41


64
00:22:36
00:22:31






2 118
52 692 Barejko Mirosław Bąkowo Runnersi S7 Banino 1979 M30





71
00:23:45
00:23:41
49
00:23:31
00:23:25


2 120
53 389 Czechowski Dawid Gdynia OPEC Gdynia 1977 M30 59
00:23:01
00:22:52
68
00:23:05
00:23:04








2 127
54 706 WOJCIESZAK KAROL Reda Vegerunners Team 1997 M16





91
00:24:59
00:24:59


43
00:21:29
00:21:29
2 134
55 241 Wojcieszek Andrzej Sopot Gemini Sopot Team 1980 M30



88
00:23:40
00:23:33
57
00:23:18
00:23:12




2 145
56 715 Lesisz Łukasz Borkowo ADVA 1984 M30





89
00:25:10
00:24:48


59
00:22:31
00:22:22
2 148
57 405 Siwiela Mateusz Reda RUNEDA/ciagniewilkadolasu.pl 1990 M20

72
00:23:13
00:23:10
77
00:23:09
00:23:01






2 149
58 485 Świąder Mirosław Kolbudy Intel Runners/runpassion.pl 1970 M40



68
00:22:44
00:22:37
86
00:24:32
00:24:32




2 154
59 201 Zubkiewicz Juliusz Gdańsk Jaćwing Płaska 1977 M30 58
00:22:57
00:22:52


107
00:24:42
00:24:26






2 165
60 635 Zalewski Karol Rumia MORE ACTIVE / JAtrenuje 1979 M30



22
00:20:23
00:20:22
149
00:28:10
00:27:46




2 171
61 708 Koczorowski Paweł Ustka Polni Wojownicy Ustka 1977 M30





87
00:25:03
00:24:41
86
00:25:46
00:25:40


2 173
62 365 Budnik Maciej Gdańsk 1988 M20 68
00:23:48
00:23:44


129
00:25:57
00:25:48






2 197
63 694 Wojnowski Wiesław Gdańsk DCT Drużyna Biegowa 1980 M30





85
00:24:45
00:24:29
113
00:27:15
00:26:56


2 198
64 481 Dąbrowski Mariusz Gdańsk 1974 M40

100
00:24:43
00:24:37




118
00:27:19
00:27:11


2 218
65 709 Mikołajczyk Robert Gdynia 1971 M40





120
00:26:40
00:26:18


101
00:24:49
00:24:39
2 221
66 705 Niklas Grzegorz Gdańsk 1993 M20





121
00:26:35
00:26:19
101
00:26:20
00:26:08


2 222
67 565 Żyndul Michał Pozezdrze fantastik fajf 1987 M20

105
00:25:09
00:24:48
130
00:26:12
00:25:49






2 235
68 476 Owerczuk Lukasz Gdansk NOVEO Interactive 1982 M30

115
00:25:36
00:25:21
128
00:25:52
00:25:41






2 243
69 600 Hebanowski Łukasz Gdynia 1978 M30



131
00:26:02
00:25:49


119
00:27:52
00:27:19


2 250
70 491 Dołasiński Adam Gdańsk Intel Runners 1980 M30

130
00:25:56
00:25:49
139
00:26:10
00:26:01






2 269
71 167 Szymański Maciej Sopot KDATP 1982 M30 125
00:26:59
00:26:42






149
00:29:32
00:29:23


2 274
72 254 Kubik Marcin Gdańsk 1987 M20 80
00:24:21
00:24:13
200
00:32:30
00:32:12








2 280
73 593 Fikier Wiktor Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30



158
00:27:34
00:27:03
133
00:27:08
00:26:47




2 291
74 686 Skoczke Andrzej Władysławowo NEUROSANA 1991 M20





163
00:29:23
00:29:05
140
00:29:11
00:28:44


2 303
75 126 Krzysztofiak Marek Steblewo Grupa Trójmiasto 1958 M50 129
00:27:19
00:27:05


176
00:28:55
00:28:27






2 305
76 589 Witfer Jacek Gdansk BigYellowFoot Adventure Team 1977 M30



198
00:29:47
00:29:21




112
00:25:38
00:25:29
2 310
77 262 Paluch Rafał Gdańsk 1990 M20 121
00:26:35
00:26:22


191
00:29:45
00:29:12






2 312
78 429 Horsten Peter Gdańsk Aspire Power Club 1969 M40

139
00:26:19
00:26:13
194
00:29:25
00:29:17






2 333
79 456 Kaszuba Sławomir Gdynia MORSY GDYŃSKIE 1960 M50

165
00:28:37
00:28:15
170
00:28:18
00:28:00






2 335
80 45 Zwoliński Łukasz Gdańsk Grupa Biegowa 65 1982 M30





194
00:33:53
00:32:57


142
00:28:02
00:27:29
2 336
81 654 Szymański Janusz Strzebielino ACTIV MORE|JAtrenuje 1963 M50



177
00:28:47
00:28:33
161
00:29:15
00:28:50




2 338
82 50 Zieliński Krzysztof Gdynia 1984 M30 143
00:29:10
00:28:49


195
00:29:45
00:29:18






2 338
83 144 Szymański Marek Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30

166
00:28:41
00:28:18
182
00:29:05
00:28:44






2 348
84 342 Dermont Grzegorz Gdynia Latam bo muszę 1955 M60 163
00:31:19
00:30:59






188
00:34:52
00:34:31


2 351
85 134 Kaniewski Michał Gdynia Dziki Dzik Team 1993 M20 179
00:35:49
00:35:24
179
00:30:04
00:29:28








2 358
86 449 Fraczak Radosław Gdynia RAGE 1982 M30

172
00:29:20
00:28:55
190
00:29:29
00:29:07






2 362
87 28 Galiński Marcin Suchy Dwór WYMIATACZE 1975 M40

202
00:33:26
00:32:48






170
00:31:03
00:30:27
2 372
88 121 Filbrandt Jacek Gdańsk AIC TEAM 1978 M30



183
00:28:57
00:28:48
205
00:35:37
00:34:58




2 388
89 461 Pachulski Michał Gdańsk 1979 M30



207
00:30:35
00:30:11


182
00:32:58
00:32:58


2 389
90 683 Duczmal Wojciech Gdynia 1994 M20



235
00:32:58
00:32:49
155
00:29:00
00:28:22




2 390
91 321 Kaczmar Przemysław Pogórze AWLNPD Team 1979 M30 185
00:39:27
00:39:13
210
00:38:42
00:38:03








2 395
92 559 Biel Marcin Pogórze NAVIGIUM RUNNERS 1977 M30

185
00:29:55
00:29:49


213
00:38:26
00:37:48




2 398
93 376 Zborowski Pawel Gdansk 1988 M20 170
00:32:55
00:32:48


246
00:37:12
00:37:06






2 416
94 587 Kubik Mateusz Kowale 1994 M20



230
00:32:23
00:31:51


193
00:36:23
00:35:58


2 423
95 643 Waszkiewicz Artur Elbląg 1982 M30



236
00:33:37
00:33:15
192
00:33:26
00:32:43




2 428
96 659 Duchliński Arkadiusz Gdańsk 1974 M40



240
00:34:54
00:34:14
189
00:33:04
00:32:27




2 429
97 545 Formela Daniel Gdynia CTS Nanovo 1986 M30

1
00:16:18
00:16:18








1 1
98 813 dampc karol reda Bike U Up 1986 M30









3
00:18:02
00:18:02
1 3
99 77 Janowski Filip Szczecin MKL Szczecin 1991 M20

5
00:17:45
00:17:45








1 5
100 3 Gurfinkiel Łukasz Gdańsk BiegajzGłową 1980 M30 6
00:18:33
00:18:30










1 6
101 759 SPUSTEK Marcin Elbląg MKS"Truso"Elbląg 1997 M16







6
00:18:33
00:18:33


1 6
102 484 Frydrychowski Piotr Kleczew Różowe Misie 1994 M20

7
00:17:48
00:17:48








1 7
103 243 Labudda Andrzej Władysławowo LKS Ziemi Puckiej 1985 M30 7
00:18:43
00:18:42










1 7
104 395 Kałużny Jakub Sopot Team Palestra / OTK Rzeźnik 1991 M20 10
00:19:07
00:19:06










1 10
105 776 KURSZEWSKI DAWID SEMLIN 1995 M20







11
00:19:31
00:19:29


1 11
106 689 Książek Grzegorz Rumia 1991 M20





11
00:20:20
00:20:19




1 11
107 799 Grzybowski Maksym Gdynia LKS Zorza Gdynia 2000 M16









12
00:19:21
00:19:20
1 12
108 722 Hewelt Maciej Gdynia UKS Azymut 45 Gdynia 1990 M20





12
00:20:22
00:20:22




1 12
109 286 Jedynak Paweł Gdańsk AZS UG 1994 M20 15
00:19:46
00:19:43










1 15
110 602 Sieciński Marcin Żukowo Kujawscy KTB 1986 M30



15
00:19:59
00:19:57






1 15
111 695 Szczykutowicz Tomasz Gdańsk Gdański Biegacz/Szalony Gdańsk Biega 1989 M20





16
00:20:31
00:20:30




1 16
112 267 Paprocki krzysztof nowa wieś lęborska 1986 M30 20
00:20:51
00:20:49










1 20
113 479 Zieliński Bartosz Gdynia EcoForLife24 1988 M20

21
00:20:27
00:20:25








1 21
114 770 Filipowicz Tomasz Chorzele 1986 M30







21
00:20:59
00:20:56


1 21
115 503 Grzelak Michał Gdynia 3City Trail Running Team 1979 M30

26
00:20:40
00:20:40








1 26
116 781 Ossowski Mateusz Gdynia Kujawscy Runners 1991 M20









27
00:20:38
00:20:35
1 27
117 652 Skuza Mateusz Wejherowo 42.195 Wejherowo 1988 M20



27
00:20:50
00:20:47






1 27
118 495 KALINOWSKI ARKADIUSZ GDAŃSK Tygrysy Pomorskie 1971 M40

29
00:21:01
00:21:01








1 29
119 414 Grygorowicz Marcin Rumia Ambitious Runners Team 1982 M30

31
00:21:12
00:21:11








1 31
120 283 Szulgo Radosław Gdańsk Dynatrace Runners 1986 M30 31
00:21:40
00:21:36










1 31
121 563 Radczuk Marcin Tuchom Studio S7 Banino 1981 M30

33
00:21:16
00:21:13








1 33
122 319 Stankiewicz Piotr Gdańsk 1979 M30 33
00:21:49
00:21:44










1 33
123 180 Kołecki Robert Gdynia 1975 M40 36
00:21:54
00:21:51










1 36
124 458 Jakubczak Karol Wejherowo Runeda/Maja Team 1988 M20

38
00:21:23
00:21:23








1 38
125 696 Rekita Krystian Gdynia 1991 M20





46
00:22:28
00:22:20




1 46
126 76 Penk Daniel Gdańsk Biegaj z Głową 1981 M30 51
00:22:33
00:22:27










1 51
127 465 Orzech Wojciech Gdańsk 1970 M40

54
00:22:22
00:22:13








1 54
128 555 Jaroń Andrzej Olsztyn Lufa Team 1991 M20

57
00:22:22
00:22:17








1 57
129 400 Nieścier Adam Gizycko 1991 M20 57
00:22:54
00:22:42










1 57
130 812 Jokiel Radosław Gdańsk Team Verge Polska 1985 M30









58
00:22:28
00:22:20
1 58
131 608 Badziong Mateusz Lębork 1991 M20



60
00:22:30
00:22:23






1 60
132 544 SZAPIEL ANDRZEJ PODGÓRZE TRIATHLON TRÓJMIASTO 1990 M20

62
00:22:36
00:22:36








1 62
133 782 Szuliński Dawid Kwidzyn 1986 M30









63
00:22:32
00:22:25
1 63
134 738 SZPAK KRZYSZTOF KOSAKOWO 1989 M20





68
00:23:37
00:23:34




1 68
135 343 WALDOWSKI roman gdansk 1986 M30



73
00:22:49
00:22:46






1 73
136 767 Cieślik Adrian Warzenko 1987 M20







73
00:24:56
00:24:41


1 73
137 436 GBUR Krzysztof Białystok 1988 M20

74
00:23:22
00:23:13








1 74
138 401 Gornowicz Kuba Gdańsk SPORTEVO 1979 M30 74
00:24:05
00:23:57










1 74
139 542 GRZYBOWSKI ADAM WILCZYN 1983 M30

75
00:23:25
00:23:23








1 75
140 594 Roksz Daniel Wejherowo Maja Team 1979 M30









76
00:23:27
00:23:24
1 76
141 497 Konkel Piotr Gdynia Sailors Team 1988 M20

77
00:23:37
00:23:24








1 77
142 317 Aslanov Adil Gdańsk 1991 M20 77
00:24:14
00:23:55










1 77
143 734 Trevor Arron Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1971 M40







77
00:25:06
00:25:02


1 77
144 328 Pracki Marcin Gdynia 1983 M30 78
00:24:14
00:24:05










1 78
145 399 GUNKER MAREK GDYNIA CROSSCORE 1986 M30 79
00:24:18
00:24:07










1 79
146 647 Ciesielski Witold Gdańsk 1973 M40



81
00:23:20
00:23:15






1 81
147 714 Konieczny Damian Gdynia www.kkkancelaria.pl 1985 M30





81
00:24:28
00:24:15




1 81
148 320 Limanowski Piotr Gdańsk 1986 M30 82
00:24:29
00:24:23










1 82
149 745 Bieńkowski Wojciech Chwaszczyno 1990 M20







83
00:25:41
00:25:27


1 83
150 742 Reszczyński Paweł Kościerzyna 1985 M30







84
00:25:36
00:25:28


1 84
151 391 OZIMIŃSKI TOMASZ GDYNIA 1981 M30

87
00:23:53
00:23:39








1 87
152 562 Butny Rafał Gdynia CTS 1978 M30

88
00:23:51
00:23:43








1 88
153 744 Lis Krystian Wiśniewo 1991 M20







90
00:26:01
00:25:47


1 90
154 800 Dębicki Jan Gdańsk 1984 M30









92
00:24:24
00:24:10
1 92
155 554 Kotasiński Filip Gdynia 1985 M30

93
00:24:13
00:23:59








1 93
156 618 Hinc Janusz Gdynia Gemini Sopot Team 1978 M30



94
00:23:58
00:23:51






1 94
157 509 Roszczynialski Michał Gdynia 1984 M30

96
00:24:29
00:24:22








1 96
158 778 Kawalec Bartłomiej LUBLIN wedki.pl 1976 M40









98
00:24:42
00:24:31
1 98
159 792 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M40









99
00:24:41
00:24:33
1 99
160 253 Bronk Rafał Rumia 1987 M20 99
00:25:17
00:25:07










1 99
161 403 Kuncewicz Marek Suchy Dwór 1976 M40 100
00:25:19
00:25:09










1 100
162 550 Szczepański Patryk Rumia 1987 M20

102
00:24:43
00:24:43








1 102
163 331 Frohwerk Łukasz gdynia Jerzyna ze Szczecina 1983 M30 104
00:25:28
00:25:21










1 104
164 649 LICA Marcin Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1996 M20



105
00:24:37
00:24:25






1 105
165 766 Kociuga Grzegorz Gdańsk 1981 M30







105
00:26:38
00:26:23


1 105
166 702 ŁAZOR Rafał Gdynia 1981 M30





110
00:26:00
00:25:55




1 110
167 369 Skrzypkowski Daniel Gdynia SPORTFAZA.pl 1972 M40

111
00:25:23
00:25:10








1 111
168 796 Dadacz Mariusz Gdynia 1976 M40









111
00:25:26
00:25:26
1 111
169 191 Miller Bartosz Gdańsk Acxiom 1980 M30 113
00:25:57
00:25:37










1 113
170 205 gresik daniel gdańsk 1976 M40 116
00:26:08
00:25:58










1 116
171 512 Szweda Axel Gdańsk 1992 M20

118
00:25:38
00:25:26








1 118
172 761 Woźniak Michał Brodnica Górna 1982 M30









119
00:25:59
00:25:46
1 119
173 720 Pęśko Michał Gdańsk 1976 M40





119
00:26:23
00:26:15




1 119
174 798 Dawidowski Ireneusz Stężyca 1979 M30









120
00:26:08
00:25:46
1 120
175 423 zielonka ADAM gdynia Amicus AR 1965 M50

122
00:25:44
00:25:35








1 122
176 1065 ANONIM ANONIMOWY GDAŃSK 1990 M20



124
00:25:37
00:25:27






1 124
177 379 Banaszak Paweł Gdańsk 1979 M30 124
00:26:56
00:26:49










1 124
178 794 Fiebig Marcus Norymberga 1978 M30









126
00:26:34
00:26:09
1 126
179 653 Bąkowski Marek WEJHEROWO JAtrenuje 1978 M30





126
00:26:54
00:26:31




1 126
180 700 Perucki Maciej Gdynia biegamyrazem.pl 1985 M30





128
00:26:46
00:26:33




1 128
181 660 Klawikowski Jacek Rumia 1984 M30





129
00:26:57
00:26:34




1 129
182 63 Wojciechowki Adam Gdynia 1990 M20 132
00:27:45
00:27:30










1 132
183 764 Konkel Michał Władysławowo Orzełki 1992 M20







132
00:28:27
00:28:00


1 132
184 505 Lemke Leszek Gdynia Grube Truskawy 1977 M30

134
00:26:34
00:26:04








1 134
185 791 Pawłowski Piotr Gdynia 1980 M30









134
00:27:35
00:27:08
1 134
186 532 Lach Andrzej Gdynia 1977 M30

135
00:26:14
00:26:05








1 135
187 811 JANICKI MARCIN GDAŃSK 1982 M30









135
00:27:28
00:27:10
1 135
188 777 CHROBOCZEK MACIEJ GDAŃSK BRANIEWO CACHOWICZ TEAM 1990 M20







135
00:28:43
00:28:18


1 135
189 634 Rybaczek Rafał Gościcino Runeda 1982 M30



136
00:26:10
00:25:55






1 136
190 746 Bieńkowski Tomasz Chwaszczyno 1982 M30







136
00:28:33
00:28:18


1 136
191 599 Wełna Sławomir Gdynia 1990 M20





138
00:27:23
00:26:59




1 138
192 723 Wisniewski Andreas Rodgau 1991 M20





139
00:27:23
00:26:59




1 139
193 762 Lachowiczkas Szymzik Braniewo Gmina Braniewo 1990 M20







139
00:29:03
00:28:39


1 139
194 561 BRZEZIŃSKI MACIEJ SOPOT WITC 1986 M30

141
00:26:54
00:26:34








1 141
195 703 Ekman Zdzisław Gdynia 1978 M30





141
00:27:08
00:27:02




1 141
196 732 Kawalec Kaleb Klodawa 1996 M20









144
00:28:08
00:27:41
1 144
197 763 Yarashchuk Artsiom gdynia 1990 M20







144
00:29:17
00:28:50


1 144
198 305 Pilecki Piotr Borkowo 1978 M30 144
00:29:14
00:29:08










1 144
199 546 Kubiczak Jan Toruń Parum Canis DELTA 1983 M30





145
00:27:21
00:27:21




1 145
200 329 Wenta Michał Gdynia Wielbłąd 1974 M40 145
00:29:25
00:29:07










1 145
201 567 Gazarkiewicz Michał Rumia TRI BIEGOWE GAZARY 1977 M30



147
00:26:40
00:26:25






1 147
202 451 Kołodziejski Sławomir Gdynia AP Tiki Taka 1982 M30

148
00:27:19
00:26:55








1 148
203 639 Smentoch Radek Żukowo 1996 M20



150
00:26:54
00:26:32






1 150
204 690 GRZECHULSKI Piotr Nowy Dwór Wejherowski JW3411 Grójec 1975 M40





150
00:28:04
00:27:56




1 150
205 75 Stasiński Henryk Gdańsk 1959 M50 150
00:29:41
00:29:29










1 150
206 275 Tomaszunas Waldek GDYNIA CHWNO 1981 M30 151
00:29:46
00:29:18










1 151
207 560 Włoch Michał Gdynia 1977 M30

153
00:27:49
00:27:09








1 153
208 769 KOLWICZ DAMIAN GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1984 M30







155
00:30:09
00:29:57


1 155
209 264 Studziński Mariusz Gdańsk 1974 M40 156
00:30:18
00:29:59










1 156
210 731 Blew Wojciech Gdańsk LOTOS Running Team 1963 M50





158
00:29:16
00:28:33




1 158
211 577 Przypek Marcin Sztum 1988 M20



159
00:27:34
00:27:11






1 159
212 580 Lorenzoni Emanuele Gdańsk 1985 M30



161
00:27:48
00:27:30






1 161
213 177 Śliwiński Sebastian Gdynia SLIVA 1979 M30 161
00:31:09
00:30:58










1 161
214 97 KRÓL Arkadiusz Gdańsk I-Sport Team 1977 M30



164
00:28:03
00:27:40






1 164
215 747 Biały Szymon Bydgoszcz 1982 M30







167
00:31:12
00:30:46


1 167
216 468 Lepa Michał Gdańsk 1978 M30

168
00:29:16
00:28:34








1 168
217 492 Boczula Bartosz Bielawa Intel Runners 1986 M30

171
00:29:32
00:28:53








1 171
218 664 MARTIN GUILLAUME FRANCJA 1979 M30



172
00:28:26
00:28:08






1 172
219 490 Skalik Jakub Gdansk Intel Runners 1987 M20

173
00:29:24
00:29:07








1 173
220 790 kawalec nathan Kłodawa 1993 M20









174
00:33:16
00:32:50
1 174
221 131 Kranich Sylwester Gdańsk 1969 M40 174
00:33:26
00:33:11










1 174
222 396 SKWIERZ MIROSŁAW GDAŃSK 1969 M40 175
00:33:48
00:33:33










1 175
223 524 Dąbrowski Arkadiusz Gdynia 1978 M30

177
00:29:58
00:29:23








1 177
224 730 Kerr Alasdair Gdańsk 1981 M30





177
00:31:12
00:30:04




1 177
225 751 Cybulski MIchał Police 1986 M30







177
00:33:21
00:32:51


1 177
226 789 Wysocki Michał Gdynia Dziady OCR 1977 M30









177
00:34:06
00:33:52
1 177
227 426 Motyka Wiktor Gdańsk INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA 1979 M30 178
00:35:37
00:31:38










1 178
228 743 Harner Jacek Police 1986 M30







178
00:33:21
00:32:51


1 178
229 788 Chlebowski Adrian Kąty Rybackie 1993 M20









178
00:34:57
00:34:22
1 178
230 668 WKAZŁO MARCIN GDYNIA GODLEWSKI RUN 1994 M20



179
00:28:57
00:28:36






1 179
231 797 kawalec jacek kłodawa 1963 M50









182
00:38:26
00:37:48
1 182
232 551 BOŻEŃSKI DARIUSZ RUMIA 1971 M40

183
00:30:06
00:29:40








1 183
233 308 Siuda Łukasz BORKOWO ekstra fan 1981 M30 183
00:36:21
00:35:59










1 183
234 736 Szczuka Pawel Gdynia Padl Na Ryj 1986 M30





185
00:31:52
00:31:07




1 185
235 487 Pelpliński Piotr Gdynia 1986 M30

186
00:30:19
00:29:49








1 186
236 548 ŁOPUSZYŃSKI MICHAŁ GDAŃSK 1982 M30

190
00:30:28
00:30:04








1 190
237 662 Świetliński Krzysztof Gdańsk 1974 M40







191
00:36:08
00:35:34


1 191
238 625 Kowalkowski Mateusz Gdańsk INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA 1989 M20



192
00:29:33
00:29:14






1 192
239 753 Brągiel Jakub Bydgoszcz Vege Runners 1983 M30







192
00:36:29
00:35:52


1 192
240 636 Mach Dawid Wejherowo One Person Team 1986 M30



193
00:29:40
00:29:16






1 193
241 338 Gosz Adam Gdynia Complexsports Triathlon Team 1973 M40

194
00:31:02
00:30:42








1 194
242 765 Ahsan Habib Ahsan Gdynia 1989 M20







195
00:36:57
00:36:25


1 195
243 424 zielonka jan gdynia 2000 M16

197
00:31:21
00:31:11








1 197
244 719 Campbell Andrew Sopot 1975 M40





209
00:36:22
00:35:14




1 209
245 601 Konitz Marek Gdańsk Powel Active 1979 M30



212
00:31:01
00:30:29






1 212
246 610 Urbanek Jerzy GDAŃSK 1970 M40



213
00:31:00
00:30:30






1 213
247 688 Pełszyński Marek Gdańsk LPP Team 1984 M30





217
00:41:01
00:40:08




1 217
248 682 WIŚNIEWSKI WOJCIECH RUMIA 1950 M60



227
00:32:21
00:31:48






1 227
249 642 Wilczyński Konrad Gdańsk - 1989 M20



228
00:32:11
00:31:50






1 228
250 675 Jachowicz Dariusz Gdynia 1962 M50



241
00:35:43
00:35:14






1 241
251 616 Wieczorek Andrzej BANINO 1965 M50



244
00:36:35
00:36:05






1 244
252 676 Baranowski Adam Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1984 M30



249
00:43:07
00:42:34






1 249

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni