z

Trójmiasto

Klasyfikacja drużynowa 2016/2017

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Zorza Gdynia 4 / 4 103.9963
390 Sławiński Damian Gdynia 1987 M202434 4 13.0000
13 Dias Julia Gdynia 1999 K162
3.36
3
4.30
3
4.24
3
4.58
4 16.4841
327 Żygenda Krzysztof Gdynia 1997 M16131077 4 37.0000
12 Święcka Magdalena Gdańsk 1999 K163
5.05
4
5.73
6
8.49
12
18.25
4 37.5122
2 Maja Team I 4 / 4 138.7030
605 Rolbiecka Monika Wejherowo 1988 K204
5.66
2
3.56
2
3.05
2
3.04
4 15.3106
386 Richert Jarosław Luzino 1980 M30898596 6 27.0000
434 Maj-Roksz Maria Wejherowo 1980 K3013
18.39
6
10.67
5
7.63
4
6.08
4 42.7789
304 Konkel Katarzyna Gniewowo 1994 K207
11.77
9
12.89
11
15.56
10
15.26
9
13.69
5 53.6135
3 LKS Zantyr Sztum I 4 / 4 240.6686
377 Szymanowska Agnieszka Sopot 1990 K206
8.59
7
9.90
4
7.11
6
9.16
5
7.60
5 32.4705
185 Tuwalska Elzbieta Gdańsk 1979 K304
6.73
5
7.16
8
11.32
5
8.89
8
12.21
7
10.64
6 33.4276
182 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 1979 K305
8.41
8
11.46
10
14.15
9
13.74
8
12.17
5 45.7705
89 Chronowski Waldemar Gdańsk 1964 M5022423728 4 129.0000
4 Studio S7 Banino I 4 / 4 351.3179
530 Kujawska Monika Żukowo 1994 K202
2.86
1
1.41
1
1.78
1
1.53
1
1.52
5 6.2405
609 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia 1979 K305
7.07
3
5.34
4
6.11
3
4.56
4 23.0774
528 Drewa Przemysław Borkowo 1989 M2037402132 4 130.0000
527 Grodzki Krzysztof Banino 1983 M307166453942 5 192.0000
5 Maja Team II 4 / 4 417.5212
348 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 1975 K4010
16.82
13
18.62
18
25.47
12
21.34
15
22.89
5 79.6781
501 OSEŃKO Adam Wejherowo 1984 M301924202526 5 88.0000
534 Kepka Grzegorz wejherowo 1989 M202838382817 5 111.0000
364 Borowiak Ewa Rumia 1986 K3021
35.32
23
32.95
26
36.78
19
33.80
4 138.8431
6 UKS Siódemka Rumia I 4 / 4 418.0000
612 Żurek Grzegorz Rumia 2000 M16178127 4 44.0000
392 Ogdowski Bartłomiej Rumia 2000 M1612932151611 5 74.0000
459 Niewiedziała Robert Rumia 1993 M2012462655 4 139.0000
499 Zamojski Rafał Rumia 2000 M1617515340 4 161.0000
7 biegamyrazem.pl I 4 / 4 533.0000
516 Trzebiatowski Jerzy Gdynia 1979 M3018192719 4 83.0000
289 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia 1976 M40324047553830 6 140.0000
261 Nuszel Paweł Gdynia 1983 M3037453933 4 154.0000
665 Habaj Piotr Gdynia 1981 M3049413234 4 156.0000
8 biegamyrazem.pl II 4 / 4 838.1118
234 martyka jolanta gdynia 1977 K3020
33.64
28
40.11
43
60.84
32
56.92
30
45.79
28
42.58
6 162.1118
257 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia 1984 M304859443638 5 166.0000
255 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia 1977 M3039359734 4 205.0000
30 Podolski Marek Gdynia 1984 M308469839069 5 305.0000
9 Parówydżoany I 4 / 4 1000.4219
55 Skiba Łukasz Gdynia 1981 M302830353739 5 130.0000
344 Lip Rafał Gdynia 1981 M30353653434247 6 156.0000
38 Kulka Janek Pogórze 1982 M3082736265 4 282.0000
40 Cyprusewicz Joanna Gdańsk 1984 K3084
120.32
79
111.77
62
110.28
59
90.05
4 432.4219
10 Wymiatacze. I 4 / 4 1174.3957
204 Domżalska Wioletta Rumia 1975 K4015
25.23
25
35.81
30
42.44
14
24.90
26
39.68
20
30.41
6 116.3528
22 Hinz Anna RUMIA 1981 K3032
53.82
48
68.76
61
86.30
132
201.47
59
89.72
5 298.5969
124 Grzenkowicz Jacek Gdynia 1966 M50868193789478 6 323.0000
69 bieszke Izabela mosty 1983 K3031
44.40
44
62.25
73
129.85
131
199.95
4 436.4460
11 Studio S7 Banino II 4 / 4 1305.0000
523 Czapliński Przemek Banino 1980 M306779604652 5 225.0000
537 Radosław Szlas TUCHOM 1977 M30911061037079 5 343.0000
572 Dobrzański Piotr Gdańsk 1983 M30109887288 4 357.0000
526 Krzyśko Krzysztof Banino 1981 M30979113656 4 380.0000
12 BiegajzGłową I 4 / 4 1308.6630
229 Strzelczyk Michał Gdańsk 1985 M303467645262 5 212.0000
18 Zielińska Iwona Gdańsk 1975 K4038
63.91
43
61.59
39
55.18
29
44.26
4 224.9415
240 Strzelczyk Paweł Gdańsk 1984 M306710896839280 6 322.0000
53 Konkel Aneta Gdańsk 1971 K4098
164.82
108
154.70
117
165.53
85
151.19
93
141.95
67
101.89
6 549.7215
13 CrossCore I 4 / 5 1426.3605
246 Witowska Anna Gdynia 1988 K2022
37.00
36
51.57
46
65.08
51
90.71
80
122.10
5 244.3605
306 Kozieł Michał Gdańsk 1983 M30628492996961 6 276.0000
39 Falba Karol Gdańsk 1982 M3096104123113116 5 429.0000
307 Treder Krzysztof Sopot 1984 M30109123143135122123 6 477.0000
14 biegamyrazem.pl III 4 / 4 1680.2579
32 Zieliński Jacek Reda 1969 M4066907778 4 311.0000
351 Pallach Lech Gdynia 1980 M308912711997102 5 407.0000
209 Grzeszczak Małgorzata Gdynia 1975 K4077
110.29
94
132.99
64
113.84
82
125.16
71
107.97
5 457.2579
223 Grzechnik Roman Gdynia 1949 M60118126137130131 5 505.0000
15 Gemini Sopot Team I 4 / 4 1759.0242
31 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk 1979 K3023
38.68
34
48.70
29
51.58
27
41.06
4 180.0242
66 Wiśniewski Michał Gdańsk 1977 M309313810491 4 426.0000
265 Kuptz Marcin Rumia 1978 M30120145160131132 5 528.0000
355 Wróbel Sebastian Gdynia 1978 M30147196144138 4 625.0000
16 Wymiatacze. II 4 / 4 2260.7922
36 Serema Klaudia pierwoszyno 1987 K2063
105.95
82
117.46
87
123.09
71
126.29
130
198.42
114
173.36
6 472.7855
68 Bieszke Rafał Gdynia 1980 M30114116133111 4 474.0000
155 Filipska Ewa Gdynia 1975 K4086
144.63
95
136.08
166
234.86
129
196.89
116
176.40
5 654.0067
156 Filipski Aleksander Gdynia 1975 M40154169199199200138 6 660.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
17 MEWA Gdynia 4 / 3 408.6960
525 Sikora Iwona Gdynia 1979 K3014
20.05
9
16.01
11
16.79
13
19.77
4 72.6203
79 Wróblewski Wiktor Gdynia 1980 M3019222028 4 89.0000
35 Beyer Monika Gdynia 1975 K4012
20.18
24
34.38
23
32.54
31
47.32
23
34.98
5 122.0757
617 SIKORA Roger Gdynia 1979 M30594224 3 125.0000
18 Intel Runners I 4 / 3 476.2281
247 Miszewski Marcin Gdynia 1988 M2038652 5 16.0000
184 Wronka Cezary Gdańsk 1986 M301411131015 5 48.0000
489 Stencel Joanna Żukowo 1991 K2038
54.43
52
73.57
46
70.21
25
38.02
4 236.2281
195 Neufeld Marcin Gdynia 1978 M30495275 3 176.0000
19 Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie 4 / 3 665.0000
2 ROLBIECKI Michał Wejherowo 1986 M301511 4 8.0000
381 Gruba Adam Luzino 1999 M1646414536 4 168.0000
382 Miszka Artur Gościcino 1998 M16635171 3 185.0000
408 Skrzypkowski Szymon Strzepcz 1999 M168512792 3 304.0000
20 RUNEDA I 4 / 3 816.1120
260 Wojnarowska Weronika Gdynia 1985 K3026
43.73
27
38.67
28
39.61
15
26.68
4 148.6965
298 Bałdyga Anna Reda 1978 K3042
70.64
26
37.24
35
49.52
27
41.21
22
33.46
5 161.4259
236 Komorkiewicz Karol Reda 1987 M2099126116128 4 469.0000
360 Macijewska Bożena Gniewowo 1984 K307
10.03
9
12.73
8
14.23
3 36.9896
21 UKS Siódemka Rumia II 4 / 3 1014.8630
199 Bielecki Tadeusz Rumia 1974 M40738980666066 6 265.0000
498 DEPTULSKA Agnieszka Tczew 1971 K4078
111.73
92
130.16
77
117.53
63
95.80
4 455.2180
418 Dawidowska Natalia Rumia 1999 K1644
63.03
23
40.91
22
33.58
3 137.5143
607 DEPTULSKA Maria Tczew 2000 K1654
76.40
24
36.63
29
44.10
3 157.1307
22 SGS POLAND TEAM I 4 / 3 1107.0785
74 Konecko Izabela Sopot 1967 K4022
31.51
24
33.96
17
30.24
23
35.10
18
27.37
5 123.0785
208 Bednarski Piotr Gdańsk 1987 M207583957663 5 297.0000
117 Pieńkowski Tomasz Gdańsk 1979 M30859511485 4 379.0000
210 Wądołowski Rafał Gdańsk 1988 M2011611280 3 308.0000
23 biegamyrazem.pl IV 4 / 3 1566.0283
232 Zalewska Agnieszka Gdynia 1973 K4074
106.00
112
199.21
71
108.37
70
106.45
4 520.0283
224 Dejnarowicz Piotr Pogórze 1979 M301176681 3 264.0000
282 Czarnogórski Dominik Gdynia 1973 M40112110143 3 365.0000
206 Grzeszczak Adam Gdynia 1971 M40157147113 3 417.0000
24 Wymiatacze. III 4 / 3 2704.6446
37 Serema Marcin pierwoszyno 1979 M30184215198201168 5 751.0000
65 Michalowska Barbara Pierwoszyno 1980 K30141
201.97
115
204.55
128
195.37
115
174.88
4 776.7658
442 Janusz Iwona Hel 1985 K30134
191.94
155
219.29
114
202.77
127
193.84
4 807.8475
514 WYSOCKA MARIA Mosty 1985 K30113
161.86
78
138.74
45
68.43
3 369.0313
25 fantastik fajf 4 / 2 1413.6783
25 Grębosz-Stopa Joanna Swarożyn/Gdynia 1982 K3043
72.32
50
71.62
69
97.62
59
104.94
49
74.79
46
69.95
6 288.6783
21 Stopa Krzysztof Swarożyn 1972 M4064618610982106 6 293.0000
56 Stopa Maciej Gdańsk 1970 M40128142167160 4 597.0000
565 Żyndul Michał Pozezdrze 1987 M20105130 2 235.0000
26 Ambitious Runners Team I 4 / 1 246.2728
475 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Chwaszczyno 1988 K2016
22.92
13
23.12
16
24.42
15
22.81
4 93.2728
196 Formela Grzegorz Sopot 1988 M20161321 3 50.0000
169 Wąsicki Sebastian Reda 1988 M205672 3 83.0000
267 Paprocki krzysztof nowa wieś lęborska 1986 M3020 1 20.0000
27 42.195 Wejherowo 4 / 1 269.0000
606 Leśniewski Adam Wejherowo 1971 M4028142320 4 85.0000
483 Cichoń Maciej Reda 1972 M40233040 3 93.0000
621 Ficht Witold Wejherowo 1981 M303430 2 64.0000
652 Skuza Mateusz Wejherowo 1988 M2027 1 27.0000
28 RUNEDA II 4 / 1 493.3055
278 Wojnarowska Marcelina Gdynia 1985 K3041
68.95
47
67.32
39
59.31
3 195.5839
673 Rembacz Agnieszka Rumia 1980 K3033
46.69
36
64.03
2 110.7216
405 Siwiela Mateusz Reda 1990 M207277 2 149.0000
458 Jakubczak Karol Wejherowo 1988 M2038 1 38.0000
29 Studio S7 Banino III 4 / 1 567.0000
522 Półrola Robert Banino 1975 M40132148131104 4 515.0000
536 Kujawski Łukasz Żukowo 1988 M20211 3 4.0000
602 Sieciński Marcin Żukowo 1986 M3015 1 15.0000
563 Radczuk Marcin Tuchom 1981 M3033 1 33.0000
30 Intel Runners II 4 / 1 689.4264
485 Świąder Mirosław Kolbudy 1970 M406886 2 154.0000
491 Dołasiński Adam Gdańsk 1980 M30130139 2 269.0000
488 SIudzińska Marta Sopot 1989 K2081
116.02
1 116.0244
486 Luczko Milena Torun 1987 K20105
150.40
1 150.4020
31 Maja Team III 4 / 1 773.7117
357 Okroy Agata gościcino 1997 K1657
81.65
40
71.15
40
61.05
48
72.99
4 286.8404
354 Lange Małgorzata Gościcino 1996 K2071
101.70
83
117.43
55
83.95
56
85.16
4 388.2345
633 Rybaczek Marta Wejherowo 1985 K3016
22.64
1 22.6368
594 Roksz Daniel Wejherowo 1979 M3076 1 76.0000
32 BiegajzGłową II 4 / 1 1347.1512
604 Trojanowska Bogumiła Gdańsk 1963 K50151
213.63
103
183.21
116
177.05
85
129.26
4 703.1512
368 Lachiewicz Sylwester Gdańsk 1978 M30193196198 3 587.0000
3 Gurfinkiel Łukasz Gdańsk 1980 M306 1 6.0000
76 Penk Daniel Gdańsk 1981 M3051 1 51.0000
33 Parówydżoany II 3 / 4 1648.0219
539 Cieślak Marcin Gdynia 1983 M301501411239989 5 452.0000
556 Kulka-Dolecka Anna Gdańsk 1978 K3083
118.89
82
116.01
67
119.17
74
112.95
4 467.0219
416 Olszewski Karol Pogorze 1982 M30188220188133 4 729.0000
34 Friends Team 3 / 4 1690.0504
33 Zaszczyryńska Lidia Gdynia 1984 K3034
57.18
59
84.51
95
134.41
68
120.95
4 397.0504
93 Strażewicz Witold Gdynia 1984 M30133167171180148 5 619.0000
285 Korpalski Tomasz Gdańsk 1981 M30137163209165 4 674.0000
35 Górskie Pędziwiatry 3 / 3 824.9487
58 Chmielowski Michał Pruszcz Gdański 1980 M305078514553 5 199.0000
59 Okapiec Dagmara Pruszcz Gdański 1981 K3056
94.18
69
98.84
71
100.45
66
117.39
61
93.10
40
60.83
6 346.9487
153 Semmerling Przemyslaw Gdynia 1980 M308382114 3 279.0000
36 DCT DRUŻYNA BIEGOWA 3 / 3 1503.1831
101 Gajdus Wiktor Gdańsk 1982 M309811212184147 5 415.0000
57 Brokos Tomasz Gdańsk 1986 M30148237190147 4 722.0000
91 Duda- Miłczak Karolina Gdańsk 1981 K3062
104.27
115
162.70
65
99.21
3 366.1831
37 UKS Siódemka Rumia III 3 / 1 437.0682
435 Kreft Oliwia Rumia 1999 K1697
137.24
26
46.25
21
32.05
3 215.5341
469 Konkol-Klimczak Wioletta Wejherowo 1980 K3011
15.76
11
19.57
2 35.3221
269 Bielecka Kornelia Rumia 1974 K40130
186.21
1 186.2120
38 Intel Runners III 3 / 1 530.0000
492 Boczula Bartosz Bielawa 1986 M30171 1 171.0000
490 Skalik Jakub Gdansk 1987 M20173 1 173.0000
487 Pelpliński Piotr Gdynia 1986 M30186 1 186.0000
39 CrossCore II 3 / 1 556.0000
378 Szymaniuk Maciej Łosice 1990 M207110679 3 256.0000
476 Owerczuk Lukasz Gdansk 1982 M30115128 2 243.0000
400 Nieścier Adam Gizycko 1991 M2057 1 57.0000
40 Bajery 2 / 4 1238.4415
225 Bajerski Marcin Gdansk 1969 M4017714021411290 5 519.0000
226 Bajerska Sylwia Gdansk 1970 K4094
158.09
116
206.33
125
190.79
108
164.24
4 719.4415
41 OPEC Gdynia 2 / 2 275.0000
540 Felon Michał Gdynia 1977 M3046373431 4 148.0000
389 Czechowski Dawid Gdynia 1977 M305968 2 127.0000
42 Bojano Biega 1 / 4 240.0000
86 Paruszewski Robert Gdynia 1980 M3063616848 4 240.0000
43 Tri Freak 1 / 4 300.0000
110 Szymborski Adam Niestępowo 1979 M30296948154 4 300.0000
44 LKS Zantyr Sztum II 1 / 4 315.0000
557 Kozłów Wojciech Gdańsk 1960 M50741008160 4 315.0000
45 HOSSA TEAM 1 / 4 450.0000
538 orłowski radosław Gdynia 1978 M3014011875117 4 450.0000
46 Pruszcz Biega 1 / 4 563.1286
215 Walentynowicz Aneta Pruszcz gdański 1977 K30100
168.18
109
154.21
83
126.68
75
114.05
4 563.1286
47 Sklep Biegacza Running Team 1 / 3 182.7056
214 Zasońska Agnieszka Gdańsk 1992 K2024
40.36
49
70.19
51
72.15
3 182.7056
48 Gemini Sopot Team II 1 / 2 145.0000
241 Wojcieszek Andrzej Sopot 1980 M308857 2 145.0000
49 SGS POLAND TEAM II 1 / 2 348.0000
144 Szymański Marek Gdynia 1979 M30166182 2 348.0000
50 RAGE 1 / 2 362.0000
449 Fraczak Radosław Gdynia 1982 M30172190 2 362.0000
51 Wymiatacze. IV 1 / 2 372.0000
28 Galiński Marcin Suchy Dwór 1975 M40202170 2 372.0000
52 Ambitious Runners Team II 1 / 1 31.0000
414 Grygorowicz Marcin Rumia 1982 M3031 1 31.0000
53 Waszka Gdynia Team 1 / 1 91.6736
464 Konieczka Alina Gdynia 1972 K4064
91.67
1 91.6736
54 biegamyrazem.pl V 1 / 1 93.3768
679 Cupryś-Smolak Aleksandra Gdynia 1986 K3066
93.38
1 93.3768
55 RUNEDA III 1 / 1 102.0000
550 Szczepański Patryk Rumia 1987 M20102 1 102.0000
56 Intersport galeria bałtycka 1 / 1 106.1100
628 Stamm Agata Gdańsk 1991 K2075
106.11
1 106.1100
57 Igor Janik Team 1 / 1 113.1840
595 Rogalska Magdalena Gdańsk 1985 K3080
113.18
1 113.1840
58 Powel 1 / 1 141.4800
535 Michalowska Kasia Gdansk 1983 K30100
141.48
1 141.4800
59 Team More Active 1 / 1 186.7536
624 Kampa Aleksandra Gdańsk 1972 K40132
186.75
1 186.7536
60 Swistaki 1 / 1 206.2656
518 OLejniczak Malgorzata Tczew 1990 K20144
206.27
1 206.2656

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni