z

Trójmiasto

Klasyfikacja drużynowa 2015/2016

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Maja Team I 4 / 4 203.4974
2 ROLBIECKI Michał Wejherowo 1986 M202221 4 7.0000
251 Dobrowolska Joanna Lębork 1982 K305
8.49
10
16.99
10
16.45
5
8.53
4 50.4600
231 Konkel Katarzyna Gniewowo 1994 K2010
16.98
6
10.93
24
39.48
8
13.18
9
15.35
5 56.4451
272 Rybaczek Marta Wejherowo 1985 K3012
20.38
15
27.33
18
29.61
13
21.42
12
20.47
5 89.5923
2 LKS Zantyr Sztum 4 / 4 397.6242
12 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 1979 K306
10.19
8
14.57
4
6.80
4
6.58
3
4.94
4
6.82
6 25.1424
13 Tuwalska Elzbieta Gdańsk 1979 K308
13.58
9
16.40
7
11.89
14
23.03
6
9.89
3
5.12
6 40.4818
26 Chronowski Waldemar Gdańsk 1964 M5032363227 4 127.0000
227 Kozłów Wojciech Gdańsk 1960 M50416845795267 6 205.0000
3 biegamyrazem.pl I 4 / 5 431.0000
95 KESLINKE Łukasz Gdynia 1983 M30121413128 5 45.0000
475 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA 1974 M403528222224 5 96.0000
72 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia 1976 M30354842743630 6 143.0000
19 Drozdowski Daniel Gdynia 1988 M204547552926 5 147.0000
4 Pomorze Biega i Pomaga 4 / 4 462.4790
151 Wilbik Joanna Gdańsk 1983 K3015
25.47
17
28.88
20
32.90
9
14.83
16
27.29
5 96.4790
161 Grzebin Piotr Gdańsk 1983 M30283024463823 6 105.0000
233 Gajewski Grzegorz Gdańsk 1982 M304027293121 5 108.0000
372 Łowicki Bartosz Pruszcz Gdański 1989 M2042314931 4 153.0000
5 BPH Runners Team I 4 / 4 837.5493
209 Błażuk Jarek Gdynia 1979 M303344465737 5 160.0000
214 Irczuk Anna Gdynia 1973 K4036
61.13
27
49.19
24
40.78
29
47.70
31
52.88
5 190.5493
211 Orzoł Kamil Gdynia 1983 M30558564764649 6 214.0000
210 Kur Daniel Gdynia 1985 M3042638286 4 273.0000
6 Parówydżoany I 4 / 4 858.4149
45 Skiba Łukasz Gdynia 1981 M30536659453732 6 167.0000
195 Lip Rafał Gdynia 1981 M3039643939 4 181.0000
31 Kulka Janek Pogórze 1982 M3058844810153 5 243.0000
32 Cyprusewicz Joanna Gdańsk 1984 K3037
62.83
48
87.44
40
67.96
48
78.96
35
57.67
51
87.00
6 267.4149
7 ZSP nr 4 Wejherowo I 4 / 4 938.1344
369 Kołodziejski Marcin GOŚCICINO 1997 M1622262415 4 87.0000
285 Popiołek Joanna Strzebielino 1998 K1623
39.06
31
56.47
28
47.57
44
72.38
29
49.47
5 192.5749
280 Grubba Kasia Szemud 1997 K1633
60.12
36
61.17
70
115.14
28
46.13
4 282.5595
281 Mielewczyk MIchał Luzino 1998 M161061311001078585 6 376.0000
8 biegamyrazem.pl II 4 / 4 1041.0000
375 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia 1977 M3045475448 4 194.0000
40 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia 1984 M307558498378 5 260.0000
487 Maślak Radosław Gdynia 1968 M407974866459 5 276.0000
107 Podolski Marek Gdynia 1984 M309512893806870 6 311.0000
9 Maja Team II 4 / 4 1097.2044
348 Kepka Grzegorz wejherowo 1989 M2026343824 4 122.0000
507 Borowiak Ewa Rumia 1986 K2029
52.83
33
56.07
46
75.67
22
36.25
19
32.41
5 177.5589
495 Marczyńska Iwona Wejherowo 1977 K3040
72.87
47
77.31
36
59.31
38
64.82
4 274.3161
284 Lange Małgorzata Gościcino 1996 K1677
130.75
82
149.38
86
146.12
100
164.49
74
121.92
73
124.53
6 523.3294
10 SGS POLAND TEAM I 4 / 4 1229.7867
176 Konecko Izabela Sopot 1967 K4020
33.96
20
36.43
28
46.06
20
32.95
17
29.00
5 132.3483
407 Szymańska Monika Gdańsk 1979 K3051
86.65
56
92.11
41
67.55
37
63.12
4 309.4384
175 Pieńkowski Tomasz Gdańsk 1979 M3086961248166 5 329.0000
308 Wądołowski Rafał Gdańsk 1988 M2011612513583 4 459.0000
11 Gemini Sopot Team I 4 / 4 1248.4444
35 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk 1979 K3029
49.24
39
71.05
34
57.77
42
69.09
33
54.37
27
46.06
6 207.4444
66 Hinc Janusz Gdynia 1978 M3060757261 4 268.0000
169 Wojcieszek Andrzej Sopot 1980 M301111168362 4 372.0000
76 Kuptz Marcin Rumia 1978 M309010915111290 5 401.0000
12 OPEC Gdynia I 4 / 4 1310.0000
105 Felon Michał Gdynia 1977 M3040304225 4 137.0000
94 Renachowski Mirosław Reda 1974 M40506050845946 6 205.0000
610 Puła Krzysztof Gdynia 1976 M3085996674 4 324.0000
283 Mac Łukasz Gdynia 1983 M30164178180122 4 644.0000
13 Akademia Biegania I 4 / 4 1343.5591
368 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Chwaszczyno 1988 K2023
41.90
21
35.68
32
52.64
18
29.66
4 159.8738
241 Sywanycz Ireneusz Gdańsk 1978 M3085335793 4 268.0000
246 Polinceusz Małgorzata Gdansk 1953 K6049
83.21
58
105.66
54
91.75
58
95.40
53
87.32
5 357.6853
184 Bąkowski Zbigniew GDAŃSK 1951 M60151209152179116139 6 558.0000
14 Parówydżoany II 4 / 4 1489.0280
301 Połeć Izabela Gdynia 1984 K3045
76.41
42
71.36
37
60.86
37
60.96
4 269.5992
33 Kulka-Dolecka Anna Gdańsk 1978 K3041
69.62
54
98.37
41
69.66
52
85.53
38
62.61
52
88.71
6 287.4288
166 Zalewski Marcin Gdańsk 1975 M40941179187 4 389.0000
108 Olszewski Karol Pogorze 1982 M30122151134136 4 543.0000
15 BPH Runners Team II 4 / 4 2157.7697
218 Dunikowska Agnieszka Gdańsk 1982 K3065
110.38
77
140.27
57
96.85
78
128.30
45
74.14
50
85.30
6 366.6622
217 Honczaruk Magdalena Gdańsk 1985 K3095
173.06
83
136.53
66
108.74
66
112.59
4 530.9192
203 Morawiecka Magdalena Gdańsk 1981 K3083
140.94
93
169.42
71
120.64
104
171.35
4 602.3469
213 Pawłowska-Walczak Katarzyna Gdynia 1985 K3082
139.24
94
171.24
106
174.36
105
173.00
4 657.8414

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
16 biegamyrazem.pl III 4 / 3 1573.9617
43 Grzeszczak Małgorzata Gdynia 1975 K4046
83.80
75
123.37
56
92.27
56
95.53
4 394.9617
452 Grzechnik Roman Gdynia 1949 M60109114117138 4 478.0000
457 Pallach Lech Gdynia 1980 M3015613010596 4 487.0000
364 Habaj Piotr Gdynia 1981 M30697669 3 214.0000
17 BPH Runners Team III 4 / 3 2553.1829
206 Jankowiak Anna Koleczkowo 1974 K4090
152.83
110
200.39
95
161.41
118
194.10
94
160.35
5 668.6963
208 Baranowski Adam Gdańsk 1984 M30180235173173 4 761.0000
215 Brzoza Mateusz Żnin 1986 M20202187212162 4 763.0000
207 Buczma Dorota Gdynia 1973 K4068
123.88
56
95.15
86
141.46
3 360.4866
18 Team Trójmiasto I 4 / 2 1164.4835
192 Tomaszewska Agnieszka Gdańsk 1976 K3016
27.17
16
27.19
19
31.30
21
35.82
4 121.4835
124 Jakubek Zbigniew zibi Gdańsk 1971 M4084979310673 5 347.0000
137 KRÓL Arkadiusz Gdańsk 1977 M30132173108136 4 549.0000
480 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk 1967 M407572 2 147.0000
19 Akademia Biegania II 4 / 2 1777.5342
321 Siedlecki Marcin Gdańsk 1978 M30147191145126 4 609.0000
156 Głębocki Radek Gdańsk 1970 M40159184155155 4 653.0000
370 Przykłota Ewa Gdańsk 1977 K3072
131.16
62
105.34
51
84.03
3 320.5342
119 Kulewicz Arkadiusz Gdansk 1982 M309699 2 195.0000
20 DBK Gdańsk - Team I 4 / 2 2022.7643
525 Krajewski Rafał Gdańsk 1969 M40224221171171 4 787.0000
524 Krawczyk KAMILA Gdańsk 1978 K30118
214.96
107
181.80
2 396.7643
526 Adamiak Przemysław Juszkowo 1990 M20227192 2 419.0000
527 Dzwonkowski Jakub Gdańsk 1990 M20230190 2 420.0000
21 MKS SAMBOR Tczew 4 / 1 926.0000
474 Gdaniec Sławomir Tczew 1966 M4071537350 4 247.0000
417 Walkowiak Marcin Subkowy 1975 M4069567056 4 251.0000
476 Baltrukas Sebastian Rokitki 1998 M161249810987 4 418.0000
416 Walkowiak Miłosz Subkowy 1999 M1610 1 10.0000
22 SGS POLAND TEAM II 4 / 1 1492.3385
194 Starczewski Michal Gdansk 1984 M3013316194100 4 488.0000
408 Szymański Marek Gdynia 1979 M30170189132149 4 640.0000
322 Bednarski Piotr Gdańsk 1987 M2014080 2 220.0000
323 Cechowska Patrycja Gdańsk 1988 K2085
144.34
1 144.3385
23 OPEC Gdynia II 4 / 1 1575.4040
518 Chrapkowski Jacek Gdynia 1977 M30183157178134 4 652.0000
472 Pawłowska Dorota Gdynia 1978 K30105
178.41
122
200.68
83
136.75
92
156.94
4 672.7769
440 Czechowski Dawid Gdynia 1977 M30113 1 113.0000
104 Witkowska Beata Gdynia 1969 K4081
137.63
1 137.6271
24 biegamyrazem.pl IV 3 / 1 428.0000
343 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA 1977 M303747 2 84.0000
464 Szlegier Dariusz Gdynia 1976 M308181 2 162.0000
465 Ligęza Krzysztof Gdynia 1965 M50182 1 182.0000
25 DBK Gdańsk - Team II 3 / 1 679.0000
492 Godlewski Waldemar Gdańsk 1977 M30220 1 220.0000
493 DZIEMIDOWICZ MARCIN Gdańsk 1977 M30225 1 225.0000
538 Koprowicz Artur Gdańsk 1984 M30234 1 234.0000
26 BPH Runners Team IV 3 / 1 755.0000
205 Wasilewski Arkadiusz Gdańsk 1977 M3011397 2 210.0000
216 Dylański Leszek Gdańsk 1983 M30171214 2 385.0000
212 Kłoskowski Paweł Gdańsk 1983 M30160 1 160.0000
27 ZSP nr 4 Wejherowo II 3 / 1 1303.5442
287 Bużan Kamila Szemud 1998 K1666
112.07
88
160.31
76
129.13
110
180.94
97
165.47
5 566.9881
288 Drawc Magdalena Bolszewo 1998 K16102
173.21
121
220.43
90
152.92
79
130.16
81
138.18
5 594.4635
282 Okroy Agata gościcino 1997 K1678
142.09
1 142.0926
28 CityRunner 2 / 2 165.0000
248 Gurfinkiel Łukasz Gdańsk 1980 M30344322 6 10.0000
523 KOBIEROWSKI ALEKSANDER Gdańsk 1983 M306194 2 155.0000
29 Maja Team III 2 / 1 169.1709
199 Maj-Roksz Maria Wejherowo 1980 K302
3.40
2
3.64
2 7.0396
494 Eremus Anna Gościcino 1982 K3089
162.13
1 162.1313
30 Team Trójmiasto II 2 / 1 416.0000
254 Kolczyński Jerzy Gdańsk 1970 M40140141 2 281.0000
133 Lulewicz Dariusz Gdańsk 1979 M30135 1 135.0000
31 Gemini Sopot Team II 1 / 6 438.0000
44 Wiśniewski Michał Gdańsk 1977 M3012616511413693105 6 438.0000
32 Akademia Biegania III 1 / 1 89.0000
504 Kołecki Marek Gdańsk 1972 M4089 1 89.0000
33 Parówydżoany III 1 / 1 142.6404
267 Kulka Urszula Gdynia 1992 K2084
142.64
1 142.6404

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni