z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

29.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 341 KACZMAREK MATEUSZ Gdańsk FLOTA GDYNIA 1996 M20 00:16:44 00:16:45
2 140 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo RUNNERSI S7 BANINO 1988 M20 00:16:52 00:16:53
3 2 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP-H4B 1982 M30 00:17:29 00:17:29
4 3 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M30 00:17:45 00:17:46
5 234 KOWALSKI MARCIN Gdynia GKS ŻUKOWO 2001 M16 00:17:54 00:17:54
6 1070 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:55 00:17:56
7 23 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:18:26 00:18:26
8 123 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 1987 M30 00:18:50 00:18:51
9 146 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki RUNNERSI S7 BANINO 1998 M16 00:18:54 00:18:55
10 122 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk DUDYCZ TEAM / T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:19:07 00:19:09
11 74 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP 1975 M40 00:19:19 00:19:19
12 458 STANGLEWICZ MARCIN Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA 2001 M16 00:19:32 00:19:32
13 1024 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT / 42.195 WEJHEROWO 1986 M30 00:19:31 00:19:33
14 26 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska 1987 K30 00:19:59 00:19:59
15 53 GALIŃSKI MACIEJ Rumia 1984 M30 00:20:12 00:20:13
16 64 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:20:17 00:20:20
17 1115 BAGINSKI TOMASZ Gdansk 1980 M30 00:20:21 00:20:22
18 354 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA-BIKE U UP 1985 M30 00:20:24 00:20:26
19 93 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:20:32 00:20:32
20 233 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:20:32 00:20:33
21 13 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K16 00:20:33 00:20:35
22 214 RADULSKI RADOSŁAW Gdańsk 1983 M30 00:20:44 00:20:45
23 351 ŁAGOWNIK MARTA Gdańsk SMARUJ NA TRENING/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK 1995 K20 00:20:47 00:20:47
24 170 SIKORA ROGER Gdynia MEWA GDYNIA 1979 M30 00:20:49 00:20:49
25 296 BARANOWSKI MIKOŁAJ Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 M16 00:20:57 00:21:00
26 287 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M20 00:21:01 00:21:05
27 320 ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW Gdynia ZORZA GDYNIA 1986 M30 00:21:07 00:21:09
28 173 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:11 00:21:12
29 444 JANKOWSKI ADAM Przodkowo FKP 1985 M30 00:21:11 00:21:14
30 1051 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia RUNNERSI S7 BANINO 1979 K30 00:21:15 00:21:16
31 379 SOBKOWIAK ANDRZEJ Banino RUNNERSI S7 BANINO 1983 M30 00:21:13 00:21:16
32 452 MAGUN KRZYSZTOF GDAŃSK 1989 M20 00:21:16 00:21:18
33 192 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M20 00:21:20 00:21:22
34 451 KRASZKIEWICZ OLGIERD Gdańsk BIKE U UP 1978 M30 00:21:22 00:21:23
35 419 SAFRANOW MARCIN Gdańsk OPTIMA BIKE U UP 1978 M30 00:21:21 00:21:23
36 389 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot LKS ZANTYR SZTUM 1990 K20 00:21:31 00:21:33
37 372 SKWERES PIOTR Gdynia 1991 M20 00:21:34 00:21:37
38 171 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI 1997 M20 00:21:39 00:21:40
39 1089 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska POLONIA ŚRODA 1998 M16 00:21:39 00:21:41
40 416 JOKIEL RADOSŁAW Gdańsk TEAM VERGE POLSKA 1985 M30 00:21:40 00:21:45
41 274 KRAJEWSKI MACIEJ Ciechocinek SKLEP BIEGACZA 1991 M20 00:21:36 00:21:46
42 1130 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:44 00:21:47
43 205 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:46 00:21:48
44 106 GRODZKI KRZYSZTOF Banino RUNNERSI S7 1983 M30 00:21:48 00:21:53
45 39 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:21:55 00:21:59
46 199 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:02 00:22:06
47 336 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo 1973 M40 00:22:07 00:22:10
48 1003 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:08 00:22:11
49 327 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:12 00:22:14
50 1092 JEREMICZ MARCIN Gdansk SZTAFETA NADZIEI 1979 M30 00:22:07 00:22:15
51 1020 ZYDLEWSKI SZYMON Gdańsk 1980 M30 00:22:11 00:22:16
52 44 SKRZYPKOWSKI DANIEL Gdynia SPORTFAZA.PL 1972 M40 00:22:15 00:22:18
53 456 SADOWSKI TOMASZ GDYNIA 1975 M40 00:22:17 00:22:20
54 210 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:22:18 00:22:25
55 50 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN 1981 M30 00:22:19 00:22:24
56 154 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:22:22 00:22:23
57 247 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:23 00:22:26
58 102 PIOTROWSKI SŁAWEK gdansk BARCELONA TEAM 1978 M30 00:22:23 00:22:28
59 352 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:22:23 00:22:58
60 1082 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BOJANO BIEGA 1980 M30 00:22:24 00:22:29
61 426 SYDOR TOMASZ Gdansk CTS 1984 M30 00:22:25 00:22:28
62 46 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:27 00:22:31
63 1099 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M50 00:22:28 00:22:37
64 72 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:31 00:22:32
65 1027 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:42 00:22:47
66 58 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:22:42 00:22:51
67 56 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:22:43 00:22:52
68 168 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:22:49 00:22:50
69 1079 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:54 00:23:00
70 1107 KOZIEŁ MICHAŁ Gdańsk CROSSCORE 1983 M30 00:22:56 00:23:09
71 399 DEDO MATEUSZ GDAŃSK DZIKIE STACHY 1989 M20 00:22:59 00:23:03
72 367 STOSZEK OLGIERD Gdynia TREFL BIEGA 1990 M20 00:23:03 00:23:10
73 29 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:23:05 00:23:44
74 117 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:23:07 00:23:12
75 174 HORBACZEWSKI MARIUSZ Gdańsk 1975 M40 00:23:07 00:23:13
76 391 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:08 00:23:16
77 138 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia BIKE U UP 1979 M30 00:23:10 00:23:15
78 306 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:23:13 00:23:17
79 1029 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K20 00:23:14 00:23:19
80 1019 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:23:17 00:23:26
81 404 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:23:18 00:23:20
82 324 KOLASA LUKASZ Gdynia 1984 M30 00:23:29 00:24:18
83 285 MAŁEK RAFAŁ Gdańsk INVICTUS 3CITY 1994 M20 00:23:30 00:23:34
84 24 KLAJNA JAKUB Gdańsk 1990 M20 00:23:32 00:23:46
85 245 KUŹBA JAKUB Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:23:38 00:24:09
86 370 ANDROSZ KRZYSZTOF Gdynia CTS- CZAJA TRAINING SYSTEM 1989 M20 00:23:38 00:23:44
87 457 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:23:39 00:23:49
88 104 JACHIMOWICZ BARTOSZ Gdańsk BARCELONA TEAM 1984 M30 00:23:41 00:23:46
89 284 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:41 00:23:44
90 418 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M40 00:23:42 00:23:48
91 368 BOLEWSKI ADAM GDAŃSK FOTO WEB TEAM 1979 M30 00:23:42 00:23:53
92 1045 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K20 00:23:46 00:23:48
93 1065 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:23:47 00:24:06
94 217 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:23:56 00:24:07
95 295 GIBAS JACEK PAWEŁ Czarlin 1999 M16 00:23:57 00:24:10
96 421 ROGALSKI PIOTR Gdynia 1972 M40 00:24:01 00:24:11
97 1091 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M40 00:24:07 00:24:12
98 165 KŁUDZIAK ANDRZEJ Gdynia BOJANO BIEGA 1983 M30 00:24:08 00:24:26
99 1016 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:24:10 00:24:28
100 410 MISZEWSKI MATEUSZ Gdańsk CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM 1989 M20 00:24:14 00:24:38
101 415 GRUCHALA PIOTR Gdynia POINT 1977 M40 00:24:17 00:24:26
102 442 ZALESKI MARIUSZ Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 M40 00:24:18 00:24:24
103 166 FORNALSKA JOANNA Gdańsk DUDYCZ TEAM 1985 K30 00:24:20 00:24:50
104 238 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:24:21 00:24:30
105 1086 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:24:29 00:24:32
106 185 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 K16 00:24:34 00:24:47
107 330 HOŚCIŁO TOMASZ Gdynia INTEL RUNNERS 1991 M20 00:24:36 00:24:36
108 38 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino RUNNERSI S7 BANINO 1981 M30 00:24:37 00:24:42
109 1034 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo ORO 1977 M40 00:24:37 00:25:03
110 298 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:24:42 00:25:06
111 1017 PYTEL MARCIN Gdańsk COMMANDO PYTLE 1984 M30 00:24:43 00:24:48
112 432 BRZEZINSKI KAMIL Łódź NIEDOWYJECIA 1984 M30 00:24:45 00:25:08
113 1118 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1989 M20 00:24:48 00:25:32
114 1054 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:55 00:24:57
115 269 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:25:01 00:25:11
116 310 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:25:04 00:25:12
117 460 DUDZIK MAREK Gdynia KS PIRAMIDA GDYNIA 1971 M40 00:25:07 00:25:19
118 1046 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:09 00:25:22
119 1031 KLEBAN PAWEŁ Gdańsk SZYBKIE ZIOMKI 1989 M20 00:25:09 00:25:15
120 218 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn 1981 K30 00:25:11 00:25:21
121 1075 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:25:14 00:25:35
122 1088 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:25:14 00:25:33
123 1097 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:25:17 00:25:23
124 75 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA CAPITAL MARKETS 1977 M40 00:25:17 00:25:27
125 216 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:25:22 00:25:35
126 462 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K30 00:25:24 00:25:51
127 197 CHYŁA MATEUSZ Gdańsk M&M 1984 M30 00:25:26 00:25:38
128 34 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA 1975 K40 00:25:27 00:25:34
129 436 KOPCZYŃSKI MAREK Gdynia 1989 M20 00:25:28 00:25:34
130 291 WRÓBEL SEBASTIAN Gdynia 1978 M30 00:25:28 00:25:57
131 288 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M30 00:25:29 00:25:46
132 1033 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:25:29 00:25:36
133 1001 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:31 00:25:34
134 275 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:25:34 00:25:53
135 195 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:25:35 00:25:47
136 59 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:25:38 00:25:47
137 438 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:25:41 00:25:48
138 244 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:25:41 00:25:54
139 181 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia 1984 M30 00:25:44 00:26:07
140 386 FALBA KAROL Gdańsk LATIS 1982 M30 00:25:45 00:25:58
141 263 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:25:48 00:25:48
142 380 SOŁTYS KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:25:48 00:25:56
143 461 MAKARSKI JAROSŁAW Gdynia KS PIRAMIDA GDYNIA 1970 M40 00:25:50 00:26:03
144 1080 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:25:51 00:26:25
145 57 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:25:51 00:25:56
146 77 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:25:53 00:26:21
147 411 BOGDAŃSKI ŁUKASZ Gdynia 1981 M30 00:25:53 00:26:15
148 455 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:25:55 00:26:41
149 448 DAMPS JACEK Skrzeszewo RUNNERSI S 7 BANINO 1976 M40 00:25:56 00:26:10
150 375 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:25:57 00:26:09
151 1009 SZEMBERSKI SZYMON Gdańsk 1981 M30 00:26:01 00:26:12
152 268 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:26:01 00:26:09
153 417 KRÓL ROBERT Gdańsk 1976 M40 00:26:09 00:26:30
154 69 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:26:09 00:26:36
155 315 DĄBROWSKI ALAN GDAŃSK 1990 M20 00:26:13 00:26:26
156 1081 MAHIAT THIBAULT Gdansk 1984 M30 00:26:13 00:26:40
157 40 URBANIAK DANIEL Rumia 1979 M30 00:26:16 00:26:51
158 68 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M20 00:26:19 00:26:36
159 1108 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:26:20 00:26:35
160 202 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:26:20 00:26:37
161 1112 JANKOWSKI MAREK gdańsk 1978 M30 00:26:23 00:26:49
162 392 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:26:30 00:26:35
163 387 SERRANO ÁNGEL Alcolea de Calatrava 1989 M20 00:26:31 00:26:50
164 371 PRYŚKO MAŁGORZATA Gdańsk PRZYTULNA TEAM / LABOSPORT TEAM 1985 K30 00:26:31 00:26:57
165 454 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF Bojano BOJANO BIEGA ULTRA 1969 M40 00:26:32 00:27:02
166 390 KNAUBER MARIUSZ Siemirowice MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA 1977 M40 00:26:33 00:26:58
167 47 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M20 00:26:33 00:26:48
168 1109 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL 1976 M40 00:26:35 00:26:42
169 1123 PRZYBYSZ PIOTR Rumia 1982 M30 00:26:36 00:27:04
170 424 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:26:37 00:26:55
171 54 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:26:40 00:27:06
172 1114 ZAGÓRSKI ZBIGNIEW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1963 M50 00:26:45 00:27:18
173 425 SOBKÓW ADAM Gdynia BHMW_GDYNIA 1966 M50 00:26:47 00:27:29
174 1004 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:26:48 00:27:03
175 356 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:26:50 00:27:08
176 1036 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1969 K40 00:26:52 00:27:10
177 449 DAMPS MARTYNA Skrzeszewo 2001 K16 00:26:53 00:27:11
178 1006 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:54 00:27:02
179 395 MICHEWICZ PIOTR Gdansk 1984 M30 00:26:59 00:26:59
180 1013 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:27:02 00:27:30
181 51 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1986 K30 00:27:09 00:27:30
182 63 PÓŁROLA ROBERT Banino RUNNERSI S7 BANINO 1975 M40 00:27:16 00:27:22
183 402 STASIAK ALEKSANDER Poznań 1983 M30 00:27:22 00:27:45
184 312 FLISIK KAROL Gdańsk 1988 M20 00:27:24 00:27:34
185 401 MĘCZYŃSKA KAMILA Pogórze 1981 K30 00:27:24 00:27:47
186 99 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:24 00:27:35
187 450 DAMPS KATARZYNA Skrzeszewo RUNNERSI S 7 BANINO 1976 K40 00:27:27 00:27:43
188 353 LASZCZYK NADJA Reda RUNEDA 1983 K30 00:27:34 00:28:03
189 139 LABUDDA MIROSŁAW RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1960 M50 00:27:34 00:27:58
190 118 SOSNOWSKI WOJCIECH Gdańsk 1989 M20 00:27:38 00:28:00
191 428 KOCIOŁEK MICHAŁ Blizne Jasińskiego 1978 M30 00:27:40 00:27:57
192 1044 GADAMSKA-KABATA PAULINA Gdańsk GAŁGANY 1982 K30 00:27:42 00:27:59
193 403 GALIŃSKA NATALIA Rumia 1993 K20 00:27:43 00:28:09
194 212 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:27:47 00:28:52
195 1037 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:27:49 00:28:07
196 88 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:27:51 00:28:19
197 67 BECZEK SŁAWOMIR Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1977 M40 00:27:51 00:28:03
198 290 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:27:53 00:28:27
199 328 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:27:54 00:28:15
200 1103 KRZYKOWSKI TOMASZ Gdańsk CC1715 1980 M30 00:27:56 00:28:26
201 453 MOKWA PRZEMYSŁAW Gdańsk 1978 M30 00:27:57 00:28:28
202 126 REDZIMSKI ADAM Gdynia SATURN GDYNIA 1968 M40 00:27:57 00:28:24
203 91 ZIELIŃSKI ŁUKASZ Gdynia PAN Z APARATEM 1991 M20 00:27:57 00:28:25
204 1058 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:27:58 00:28:23
205 1064 LEBIEDŹ ARTUR Gdańsk NEODENTAL 1982 M30 00:28:00 00:28:24
206 1050 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:28:01 00:28:22
207 1071 NAWROCKI JACEK Koleczkowo BOJANO BIEGA 1968 M40 00:28:02 00:28:33
208 1078 SOWIŃSKA OLGA Gdańsk BBL GDAŃSK AWFIS 1978 K30 00:28:09 00:28:42
209 276 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:28:10 00:28:24
210 78 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY 1974 M40 00:28:11 00:29:09
211 89 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:11 00:28:36
212 1119 ENGELBERG ŁUKASZ Gdańsk INVICTA POWER TEAM 1984 M30 00:28:12 00:28:41
213 1007 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:28:13 00:28:53
214 207 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:28:16 00:28:25
215 1062 RICHERT DANUTA Tuchom KOBIETA W BIEGU 1977 K40 00:28:22 00:28:55
216 1028 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:28:22 00:28:33
217 1111 TREDER MAGDALENA Sopot CROSSCORE 1985 K30 00:28:22 00:28:51
218 332 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:28:25 00:29:09
219 1084 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Braniewo 1974 K40 00:28:28 00:29:11
220 83 SERTEL ULA Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1984 K30 00:28:28 00:29:02
221 337 OSTROWSKA KATARZYNA Rumia 1988 K20 00:28:36 00:29:06
222 1129 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:28:41 00:29:30
223 385 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:28:49 00:29:02
224 440 BRAUER MAGDALENA Gdańsk 1982 K30 00:28:49 00:29:24
225 101 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:50 00:29:27
226 1072 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:28:53 00:29:26
227 283 WITOWSKA ANNA Gdynia CROSSCORE 1988 K20 00:29:01 00:29:15
228 37 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:29:02 00:29:17
229 189 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:09 00:29:33
230 329 STUDNIAK ALEKSANDRA Gdynia INTEL RUNNERS 1990 K20 00:29:09 00:30:13
231 65 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:29:12 00:29:46
232 1113 KOSCIANSKI MARCIN Gdańsk 1987 M30 00:29:12 00:29:44
233 431 DRANKA EWELINA Gdynia MOL 1986 K30 00:29:20 00:29:47
234 229 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:29:29 00:29:56
235 1085 LOREK MACIEJ Banino RUNERSI S7 BANINO 1969 M40 00:29:30 00:29:52
236 62 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:29:32 00:30:00
237 381 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud BOJANO BIEGA ULTRA 1969 K40 00:29:34 00:30:05
238 133 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:29:35 00:30:07
239 445 SIEMION ADAM Gdynia NAUTIQUS 1989 M20 00:29:36 00:30:25
240 119 PAPPE AGNIESZKA Gdańsk 1998 K16 00:29:37 00:30:15
241 151 WISNIEWSKI JERZY Rumia STWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1950 M60 00:29:45 00:30:37
242 1126 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:29:49 00:30:23
243 226 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:29:55 00:30:48
244 1039 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk WD. 1983 M30 00:30:07 00:30:23
245 96 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:30:08 00:30:35
246 407 SCIEPURO KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:30:12 00:30:55
247 90 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:30:15 00:30:49
248 1048 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:30:17 00:30:34
249 307 KUBIK AGNIESZKA Gdańsk BIKE U UP 1986 K30 00:30:19 00:31:02
250 1035 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:30:20 00:30:45
251 52 WRÓBEL PIOTR Gdansk JEPPESEN 1979 M30 00:30:27 00:30:48
252 43 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:30:28 00:31:35
253 369 KAFARSKI WOJTEK Gdynia 1979 M30 00:30:29 00:31:04
254 191 CZAPA MAGDALENA Gdańsk BIKEUUP 1973 K40 00:30:29 00:31:11
255 1047 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:30:37 00:30:53
256 16 RYMARKIEWICZ KAROL Gdansk CZAJA TRENING SYSTEM 1980 M30 00:30:39 00:31:18
257 374 JOKIEL JOANNA Gdańsk WKURW_TEAM 1985 K30 00:30:40 00:31:17
258 1063 GULCZ KATARZYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:30:44 00:31:17
259 87 WILKUS NORBERT Gdańsk 1976 M40 00:30:50 00:31:46
260 1132 MICHTA BARTŁOMIEJ Gdańsk 1986 M30 00:31:02 00:31:57
261 19 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:31:09 00:32:16
262 1074 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K30 00:31:12 00:32:00
263 1015 SZULC ANDŻELIKA Gdańsk 1976 K40 00:31:14 00:31:51
264 412 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:31:16 00:32:01
265 443 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K30 00:31:17 00:31:32
266 273 KUCZYŃSKA KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:31:20 00:32:00
267 271 GÓRSKI TOMASZ GDYNIA 1975 M40 00:31:26 00:32:15
268 1131 KAMIŃSKA MARZENA Gdynia 1983 K30 00:31:27 00:32:18
269 363 POKORSKA JUSTYNA Gdynia 1979 K30 00:31:27 00:31:51
270 33 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:31:36 00:32:23
271 1010 DRAGAN DOROTA Gdynia 1978 K30 00:31:38 00:31:45
272 248 KISIEL JOANNA Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1969 K40 00:31:41 00:31:52
273 116 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:31:41 00:32:13
274 252 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1990 M20 00:31:43 00:32:19
275 1102 PAWEŁCZAK KAROLINA Gdynia 1991 K20 00:31:49 00:32:29
276 441 KOWALEWSKA DARIA Gdynia 1984 K30 00:31:50 00:32:10
277 28 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia KOBIETA W BIEGU GDYNIA 1974 K40 00:31:51 00:32:46
278 1125 LEMAŃSKA KAMILA Gdynia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1975 K40 00:31:51 00:32:32
279 1076 FIBICH DOROTA Kościerzyna 1981 K30 00:31:54 00:32:33
280 1077 MYSZK KATARZYNA Kościerzyna 1982 K30 00:31:54 00:32:33
281 81 SŁABIŃSKA MAGDALENA Gdańsk 1977 K40 00:31:55 00:32:28
282 430 WOJNIUSZ JOANNA Gdynia 1986 K30 00:31:55 00:32:28
283 439 KACPERCZYK KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:31:57 00:32:49
284 86 KMIECIK AGNIESZKA Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1976 K40 00:32:00 00:32:44
285 293 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K20 00:32:01 00:32:42
286 1022 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:32:01 00:32:30
287 1038 MACIEJEWSKI ŁUKASZ Gdańsk THE LOST 1981 M30 00:32:14 00:32:34
288 427 SZCZEPANIUK PIOTR Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1971 M40 00:32:15 00:32:27
289 115 GOLEC IWONA Gdańsk 1977 K40 00:32:16 00:32:48
290 186 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:32:17 00:32:42
291 1124 NOWICKA GRAZYNA Gdansk 1980 K30 00:32:24 00:32:40
292 303 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN 1977 K40 00:32:24 00:32:44
293 131 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:32:30 00:33:08
294 92 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia 1976 M40 00:32:49 00:33:34
295 1068 JABŁOŃSKI RYSZARD Gdynia 1964 M50 00:32:51 00:33:21
296 383 KORPUSIK TOMASZ Gdansk 1978 M30 00:32:56 00:33:44
297 1101 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN POLAND 1981 K30 00:32:56 00:33:17
298 98 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:33:00 00:33:47
299 398 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA 28a 1975 K40 00:33:04 00:33:20
300 1128 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:33:08 00:33:58
301 459 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:33:15 00:33:59
302 127 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:33:20 00:34:07
303 230 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:33:22 00:33:56
304 325 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:33:34 00:34:09
305 393 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:33:43 00:34:30
306 355 LIPCZYŃSKI MACIEJ GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! 1975 M40 00:33:44 00:34:40
307 1056 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:33:45 00:34:22
308 225 KAPCZYŃSKA JOANNA GDANSK 1992 K20 00:33:51 00:34:33
309 150 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:33:52 00:34:49
310 1087 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:33:54 00:34:30
311 397 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk ZDECHŁA SARNA 1977 K40 00:33:59 00:34:50
312 237 KRYSTYNA JAKUBOWSKA Kolbudy 1956 K60 00:34:11 00:34:31
313 414 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia BBL GDYNIA 1969 K40 00:34:18 00:34:53
314 143 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:34:20 00:35:17
315 142 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:34:20 00:35:17
316 1094 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk ZOŚKA RUNNING TEAM 1984 M30 00:34:32 00:35:29
317 157 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:34:42 00:35:43
318 156 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:34:43 00:35:43
319 257 KOWALIK WIOLETTA Gdynia WYMIATACZE 1978 K30 00:34:49 00:35:13
320 409 TYPIŃSKA KASIA Rawicz 1989 K20 00:34:58 00:35:51
321 331 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg 1979 M30 00:35:08 00:35:45
322 405 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia K.F.M. UDO 1978 K30 00:35:15 00:35:50
323 211 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1952 K60 00:35:37 00:36:22
324 161 TYPIŃSKI PAWEŁ Gdynia PNB 1992 M20 00:35:54 00:35:57
325 280 PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:36:14 00:36:54
326 299 BAJERSKA SYLWIA Gdansk BAJERY 1970 K40 00:36:14 00:37:00
327 1120 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:36:27 00:37:17
328 1008 NIECHOĆKO AGATA Gdańsk RBM TEAM 1979 K30 00:36:43 00:37:19
329 333 KORDALSKA KATARZYNA Gdynia 1992 K20 00:37:01 00:37:09
330 423 DOBRZENIECKA AGNIESZKA Gdańsk 1978 K30 00:37:16 00:38:28
331 1025 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:37:28 00:37:57
332 1018 WYSOCKI MICHAŁ Gdynia 1977 M40 00:37:31 00:38:24
333 155 PARUSZEWSKA KATARZYNA Gdynia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:37:40 00:38:13
334 163 GÓRKOWSKA ELŻBIETA Rumia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:37:41 00:38:13
335 159 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:37:42 00:38:26
336 1133 CZARNOWSKA NATALIA Gdańsk 1986 K30 00:37:53 00:38:48
337 435 NAGÓRSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:38:03 00:38:56
338 429 MUDLAFF JUSTYNA Toruń 1985 K30 00:38:24 00:39:12
339 262 SZYCHOWSKA MAŁGORZATA Gdynia INTEL RUNNERS 1977 K40 00:38:48 00:39:54
340 1122 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo BRAK 1982 K30 00:39:11 00:39:49
341 1053 WOJEWSKA NATALIA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1994 K20 00:39:17 00:39:48
342 422 JĘDRZEJEWSKA MARIETA GDAŃSK 1988 K20 00:39:28 00:40:37
343 286 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:39:52 00:40:33
344 1026 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:39:58 00:40:37
345 289 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:40:06 00:40:47
346 241 BAMBROWICZ KOLAKOWSKA ALEKSANDRA Reda INTEL RUNNERSA 1976 K40 00:41:18 00:42:22
347 240 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ Reda INTEL RUNNERS 1971 M40 00:41:22 00:42:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni