z

Trójmiasto

Klasyfikacja drużynowa 2017/2018

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Runnersi S7 Banino I 4 / 16 202.6675
140 Kujawski Łukasz Żukowo 1988 M201211 4 5.0000
1051 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia 1979 K305
7.37
4
6.13
5
6.97
4
6.20
4 26.6675
146 Zyborowicz Bartłomiej Dubeninki 1998 M1620938 4 40.0000
379 Sobkowiak Andrzej Banino 1983 M3027384323 4 131.0000
2 Maja Team I 4 / 16 219.7589
301 Maj-Roksz Maria Wejherowo 1980 K303
4.42
3
4.18
3
4.65
1
1.28
2
3.13
5 13.0113
149 Richert Jarosław Luzino 1980 M3012577 4 31.0000
284 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 1975 K4011
16.21
12
18.39
14
19.51
13
20.15
10
15.63
5 69.7476
173 OSEŃKO Adam Wejherowo 1984 M30312538353218 6 106.0000
3 Bike U Up I 4 / 16 262.0000
2 Czapiński Michał Reda 1982 M3053123 5 9.0000
74 Ruciński Jakub Sopot 1975 M401911611 4 47.0000
354 ŁYŚ Daniel Reda 1985 M3032172626 4 101.0000
1106 Biegała Marek Gdańsk 1984 M3030202530 4 105.0000
4 Mewa Gdynia I 4 / 16 332.5141
168 Sikora Iwona Gdynia 1979 K3010
14.74
9
13.80
8
11.15
8
12.40
12
15.39
8
12.50
6 49.8456
404 Dudek Agnieszka Gdynia 1971 K4011
16.86
10
13.94
11
17.05
10
12.83
4 60.6685
170 SIKORA Roger Gdynia 1979 M30432122362422 6 89.0000
1130 Wróblewski Wiktor Gdynia 1980 M303741663421 5 133.0000
5 42.195 Wejherowo I 4 / 16 455.0000
1024 Wronka Cezary Gdańsk 1986 M30351311242516 6 64.0000
287 Skuza Mateusz Wejherowo 1988 M206523274120 5 111.0000
309 Borski Adam Wejherowo 1973 M406826472614 5 113.0000
199 Cichoń Maciej Reda 1972 M40664046495332 6 167.0000
6 biegamyrazem.pl I 4 / 16 581.6738
1029 Lipko Adrianna Gdynia 1988 K209
13.27
10
15.33
11
15.33
9
13.95
9
11.54
7
10.94
6 49.6984
1045 KAZYAKA Katarzyna Gdynia 1989 K2012
17.69
13
19.93
13
18.12
15
23.25
48
61.56
5 78.9754
56 Bury Paweł Gdynia 1981 M3059593239 4 189.0000
1099 Depka Pradzyński Olgierd Chwaszczyno 1958 M5086567646 4 264.0000
7 Intel Runners I 4 / 16 847.4876
209 Świąder Mirosław Kolbudy 1970 M406749725734 5 207.0000
212 Raulin Izabella Gdansk 1989 K2064
94.34
38
58.25
45
62.71
37
47.46
25
39.08
5 207.4876
217 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia 1984 M308158644937 5 208.0000
210 Neufeld Marcin Gdynia 1978 M3047566260 4 225.0000
8 biegamyrazem.pl II 4 / 16 1281.8162
1019 Pallach Lech Gdynia 1980 M3070867448 4 278.0000
282 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia 1977 M4080838010257 5 300.0000
96 Kruszyńska Magdalena Gdynia 1980 K3063
92.86
64
98.10
62
86.40
59
91.43
62
79.52
47
73.47
6 330.8162
216 Podolski Marek Gdynia 1984 M301211088559 4 373.0000
9 Parówy hmm hmm hmm I 4 / 16 1361.3076
306 Lip Rafał Gdynia 1981 M3075697054 4 268.0000
117 Skiba Łukasz Gdynia 1981 M30655410780 4 306.0000
1075 Kulka Janek Pogórze 1982 M3010410410471139 5 383.0000
1074 Kulka-Dolecka Anna Gdańsk 1978 K3085
125.29
75
114.96
81
112.87
82
127.08
73
93.63
53
82.84
6 404.3076
10 Runnersi S7 Banino II 4 / 16 1604.7649
106 Grodzki Krzysztof Banino 1983 M3038506946 4 203.0000
38 Krzyśko Krzysztof Banino 1981 M309310111662 4 372.0000
1063 Gulcz Katarzyna Banino 1977 K4094
138.56
74
113.43
76
105.91
73
113.13
86
110.30
5 442.7649
63 Półrola Robert Banino 1975 M40147151139150 4 587.0000
11 Bojano Biega I 4 / 16 1754.9529
1082 Paruszewski Robert Gdynia 1980 M302105361795841 6 213.0000
165 Kłudziak Andrzej Gdynia 1983 M3019585669669 5 316.0000
1071 Nawrocki Jacek Koleczkowo 1968 M40167143153140 4 603.0000
163 Górkowska Elżbieta Rumia 1981 K3084
123.82
125
191.60
138
192.30
130
201.46
124
159.04
95
148.49
6 622.9529
12 biegamyrazem.pl III 4 / 16 2225.8514
1048 Zalewska Agnieszka Gdynia 1973 K4076
112.02
67
102.70
80
111.48
86
133.27
4 459.4758
1046 Grzeszczak Adam Gdynia 1971 M4010215014476 4 472.0000
1047 Grzeszczak Małgorzata Gdynia 1975 K4083
122.34
72
110.36
82
114.27
101
156.52
4 503.4903
1053 Wojewska Natalia Gdynia 1994 K20143
210.78
132
202.33
145
202.06
137
175.72
4 790.8853

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
13 LKS Zantyr Sztum 4 / 15 113.5502
205 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 1979 K306
8.84
6
9.20
4
5.57
2
3.10
2
2.57
3
4.69
6 15.9279
327 Tuwalska Elzbieta Gdańsk 1979 K307
10.32
7
10.73
7
9.75
5
7.75
5
6.41
4
6.25
6 30.1684
72 Głombiowska Zuzanna Gdynia 1996 K208
11.79
8
12.26
10
15.50
8
10.26
5
7.82
5 42.1307
389 Szymanowska Agnieszka Sopot 1990 K205
7.66
6
8.36
6
9.30
3 25.3232
14 Maja Team II 4 / 15 1319.7215
192 Raszewski Mateusz Góra 1988 M203929344631 5 133.0000
169 Chyła Agnieszka Gdynia 1984 K3077
113.50
93
129.60
84
130.17
74
94.91
4 468.1807
293 Lange Małgorzata Gościcino 1996 K20102
150.35
94
144.08
112
173.57
72
112.54
4 580.5408
154 Kepka Grzegorz wejherowo 1989 M20464943 3 138.0000
15 CrossCore I 4 / 15 1957.2247
1108 Treder Krzysztof Sopot 1984 M30152136130103 4 521.0000
1103 Krzykowski Tomasz Gdańsk 1980 M30174160149175125 5 608.0000
1113 Koscianski Marcin Gdańsk 1987 M30197177164144132 5 617.0000
283 Witowska Anna Gdynia 1988 K2052
79.71
41
57.13
48
74.39
3 211.2247
16 Bike U Up II 4 / 13 895.1810
419 Safranow Marcin Gdańsk 1978 M3031373936 4 143.0000
191 Czapa Magdalena Gdańsk 1973 K4095
140.03
71
108.83
77
107.30
91
141.02
4 497.1810
138 Śmiełowski Dawid Gdynia 1979 M30956878 3 241.0000
346 dampc karol reda 1986 M30104 2 14.0000
17 Runnersi S7 Banino III 4 / 11 1028.1583
1085 Lorek Maciej Banino 1969 M40178167188141 4 674.0000
114 Liana Jolanta Banino 1977 K4039
57.49
58
89.88
29
45.33
3 192.6985
188 Sieciński Marcin Żukowo 1986 M301133 2 44.0000
609 Budzińska-Kożyczkowska Karolina Banino 1980 K3046
71.29
36
46.17
2 117.4598
18 CrossCore II 4 / 10 936.2214
292 Komorowska Martyna Gdańsk 1999 K1627
39.80
109
151.89
26
40.29
3 231.9817
1111 Treder Magdalena Sopot 1985 K3046
67.80
44
67.44
155
215.99
3 351.2397
1107 Kozieł Michał Gdańsk 1983 M306961 2 130.0000
386 Falba Karol Gdańsk 1982 M30120103 2 223.0000
19 Intel Runners II 4 / 8 499.4924
215 Wisniewski Krzysztof Gdańsk 1968 M40998110267 4 349.0000
255 Miszewski Marcin Gdynia 1988 M2064 2 10.0000
221 Wiśniewska Agnieszka Gdansk 1997 K2035
51.59
1 51.5900
62 Stencel Joanna Żukowo 1991 K2058
88.90
1 88.9024
20 biegamyrazem.pl IV 4 / 6 314.0000
84 Stacherski Łukasz Przedbórz 1989 M202521 2 46.0000
261 Maślak Radosław Gdynia 1968 M408468 2 152.0000
194 Nuszel Paweł Gdynia 1983 M3055 1 55.0000
338 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia 1976 M4061 1 61.0000
21 Grupa DBK Gdańsk 4 / 6 1246.6200
1120 Krajewski Rafał Gdańsk 1969 M40208233174 3 615.0000
132 Krawczyk KAMILA Gdańsk 1978 K30130
191.62
1 191.6200
253 NARKOWICZ MACIEJ Gdynia 1986 M30217 1 217.0000
1093 Prusinowski Kamil Gdańsk 1978 M30223 1 223.0000
22 Pruszcz Biega 3 / 12 2002.7816
272 Walentynowicz Aneta Pruszcz gdański 1977 K4093
137.08
78
108.69
106
164.27
84
107.74
4 517.7816
294 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański 1980 M30182188207159 4 736.0000
251 Schulz Maciej Pruszcz Gdański 1971 M40189187212161 4 749.0000
23 Parówy hmm hmm hmm II 3 / 10 1555.0000
1007 Olszewski Karol Pogorze 1982 M30172185208150 4 715.0000
1073 Zalewski Marcin Gdańsk 1975 M4012789103 3 319.0000
250 Mackowski Piotr Gdańsk 1983 M30153170198 3 521.0000
24 Zorza Gdynia 3 / 10 115.0000
3 Sławiński Damian Gdynia 1987 M308443 4 19.0000
23 Żygenda Krzysztof Gdynia 1997 M20157556 5 23.0000
320 Ziółkowski Jarosław Gdynia 1986 M304924 2 73.0000
25 MORE ACTIVE 3 / 10 1256.8087
134 Pohl Duczmal Elzbieta Pierwoszyno 1973 K4065
95.81
64
89.18
66
102.28
60
76.96
44
68.78
5 330.7264
127 Pawlikowska Elżbieta Rumia 1955 K60122
179.83
103
157.88
104
144.92
101
129.54
83
129.74
5 562.0823
151 WISNIEWSKI JERZY Rumia 1950 M60184180 2 364.0000
26 Barcelona Team 3 / 9 634.0000
104 Jachimowicz Bartosz Gdańsk 1984 M3077907158 4 296.0000
102 Piotrowski Sławek gdansk 1978 M3072519282 4 297.0000
109 Szymański Piotr Rumia 1977 M4041 1 41.0000
27 Pełszyńscy 3 / 9 1655.0000
1095 Pełszyński Jacek Gdańsk 1979 M30225189200167130 5 686.0000
1094 Pełszyński Marek Gdańsk 1984 M30227204210175154 5 743.0000
1096 Pełszyński Bogusław Gdańsk 1956 M60226 1 226.0000
28 Maja Team III 3 / 6 462.4335
147 Mrówka Michał Gdańsk 1984 M303731 2 68.0000
443 Rybaczek Marta Wejherowo 1985 K3077
118.03
44
68.19
2 186.2124
239 Marczyńska Iwona Wejherowo 1977 K4054
79.60
83
128.63
2 208.2211
29 Tri Freak 2 / 8 736.2119
263 Szymborski Adam Niestępowo 1979 M3012128507729 5 184.0000
264 Szymborska Agnieszka Nistępowo 1976 K40107
149.10
103
159.62
96
123.13
77
120.36
4 552.2119
30 BAJERY 2 / 8 1139.7343
298 Bajerski Marcin Gdansk 1969 M401039598126124 5 420.0000
299 Bajerska Sylwia Gdansk 1970 K40137
201.94
119
182.40
133
185.34
96
150.06
4 719.7343
31 Zabiegane Dwie 2 / 7 994.7833
1066 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K4097
135.17
123
190.61
108
138.52
64
100.04
4 564.3418
1069 Dalke Jowita Gdańsk 1983 K30124
192.16
109
139.80
63
98.48
3 430.4415
32 #kaszanienamoka 2 / 6 647.0000
1052 orłowski radosław Gdynia 1978 M301118712453 4 375.0000
259 Fikier Wiktor Gdynia 1980 M30145127 2 272.0000
33 Bike U Up III 2 / 4 310.4224
451 Kraszkiewicz Olgierd Gdańsk 1978 M303017 2 47.0000
307 Kubik Agnieszka Gdańsk 1986 K30108
159.19
68
104.23
2 263.4224
34 biegamyrazem.pl V 2 / 2 249.1060
360 kabała marzena gdynia 1971 K4069
101.71
1 101.7060
260 Maślak Anna Gdynia 1971 K40100
147.40
1 147.4000
35 Runeda 1 / 4 557.0000
202 Bałdyga Sławomir Reda 1974 M40173137170130120 5 557.0000
36 NEODENTAL 1 / 4 609.0000
1064 Lebiedź Artur Gdańsk 1982 M30176165157149138 5 609.0000
37 Bojano Biega II 1 / 4 706.3897
155 Paruszewska Katarzyna Gdynia 1981 K30112
165.09
124
190.07
137
190.91
131
203.01
125
160.33
5 706.3897
38 42.195 Wejherowo II 1 / 4 274.0000
153 Ficht Witold Wejherowo 1981 M3096577051 4 274.0000
39 Mewa Gdynia II 1 / 2 70.3952
34 Beyer Monika Gdynia 1975 K4028
41.27
19
29.12
2 70.3952
40 Runnersi S7 Banino IV 1 / 1 52.1152
450 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K4034
52.12
1 52.1152
41 Knut 1 / 1 184.2500
279 Knut Iwona Sycewice 1980 K30125
184.25
1 184.2500
42 SOSW PUCK 1 / 1 190.1460
232 Rycio Natalia Puck 1985 K30129
190.15
1 190.1460
43 Rezerwowe Psy 1 / 1 221.0000
95 Domka Krzysztof Iława 1983 M30221 1 221.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni