Trójmiasto

Klasyfikacja drużynowa 2021/2022

Pobierz wyniki PDF:

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Jazda z kurami I 4 / 12 55.0000
3 Serkowski Wojciech Dzierzazno 1997 M20111 3 3.0000
5 Żygenda Krzysztof Gdynia 1997 M20334 3 10.0000
4 Gumkowski Szymon Gdańsk 1999 M2057518 4 17.0000
1131 Jeremicz Kamil Środa Wielkopolska 1998 M2018121467 5 25.0000
2 Kujawscy Runners I 4 / 12 84.0102
1074 Kujawski Grzegorz Puck 1978 M404532 4 9.0000
2 Kujawski Łukasz Żukowo 1988 M30622 3 10.0000
1308 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia 1979 K404
5.11
7
9.22
3
3.68
3 18.0102
1007 Ossowski Mateusz Gdynia 1991 M30221411 3 47.0000
3 Fighting Runners I 4 / 12 116.8193
15 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 1979 K403
4.08
5
6.39
10
13.17
1
1.23
5
6.44
5 11.6968
1036 Głombiowska Zuzanna Gdynia 1996 K207
9.53
7
8.94
12
15.81
2
2.45
6
7.73
5 19.1225
1169 Samsonov Sergey Gdańsk 1983 M301711812 4 31.0000
69 Tuszyński Jarosław Gdańsk 1981 M4021201619 4 55.0000
4 Projekt1000UP I 4 / 12 183.0000
99 Kuropatwa Łukasz Rumia 1986 M30138210 4 20.0000
1047 Rudnicki Dariusz Pogórze 1985 M303914125175 5 31.0000
1241 Bielski Sebastian Rumia 1993 M20151810 3 43.0000
18 Kuźniar Wojciech Rumia 1985 M304133402630 5 89.0000
5 Bike U Up 4 / 12 203.6336
1196 Czapiński Michał Reda 1982 M307815 4 13.0000
1135 Wąsowski Rafał Gdańsk 1990 M3015914338 5 20.0000
1327 Graban Emilia Gdansk 1991 K3011
14.05
19
25.03
10
12.27
14
18.03
4 44.3477
167 Janyga-Kulik Karolina Gdynia 1976 K4032
43.55
35
44.71
47
61.91
31
38.02
4 126.2859
6 biegamyrazem.pl I 4 / 12 232.6206
13 Lipko Adrianna Gdynia 1988 K309
12.25
8
10.22
9
11.85
4
4.91
7
9.01
5 24.1410
59 Truskolawska Ola Gdynia 1976 K4017
23.14
12
15.33
16
21.08
9
11.04
16
20.60
5 46.9742
186 KAZYAKA Katarzyna Gdynia 1989 K3018
23.00
22
28.98
20
24.53
23
29.62
4 76.5054
1071 Bury Paweł Gdynia 1981 M4035352327 4 85.0000
7 Drużyna Claudii I 4 / 12 255.8047
1220 Chyb Radosław Gdynia 1979 M401411414 4 29.0000
1094 Klopotek Claudia Gdynia 1994 K2011
14.97
33
42.16
35
46.10
18
22.08
20
25.76
5 62.8047
1287 Bogusz Tomasz Gdynia 1981 M40212417 3 62.0000
1149 Stacherski Łukasz Przedbórz 1989 M30223941 3 102.0000
8 Motywatornia Team I I 4 / 12 354.2801
1068 Lidzbarski Janusz Chwaszczyno 1982 M30201615 3 51.0000
1060 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Chwaszczyno 1988 K3016
21.77
26
34.25
24
30.91
3 86.9288
109 Kamiński Jacek Żukowo 1972 M4033443234 4 99.0000
129 Richert Danuta Tuchom 1977 K4029
39.47
40
51.10
55
72.45
32
39.25
30
38.63
5 117.3513
9 Kujawscy Runners II 4 / 12 431.8418
1010 Pasierbska Ewa Gdańsk 1995 K2010
13.61
17
22.39
12
14.72
21
27.04
4 50.7206
1057 Mierzwa Krzysztof Gdańsk 1983 M303023302422 5 69.0000
77 Stencel Joanna Gdańsk 1991 K3019
25.86
23
29.38
28
36.88
3 92.1212
154 Osielski Maciej Banino 1972 M408493806872 5 220.0000
10 Fighting Runners II 4 / 12 483.2833
28 Kwaśnik Jan Gdańsk 1989 M302319263933 5 68.0000
1340 Filipek Alicja Gdansk 1989 K3024
30.66
31
40.83
13
15.95
3 87.4390
1133 Lewandowska Justyna Gdańsk 1970 K5035
47.63
51
65.15
59
77.71
39
47.84
43
55.38
5 150.8443
1108 Szuca Zbigniew Gdańsk 1974 M4074855251 4 177.0000
11 Fundacja Jeppesena I 4 / 12 584.3062
1008 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk 1986 K3025
34.02
25
31.94
33
43.47
29
37.35
4 103.3062
1173 Sułek Grzegorz Gdańsk 1981 M4050474437 4 128.0000
1154 Kociemski Przemysław Gdańsk 1990 M3054563644 4 134.0000
1208 Witkowski Jakub Gdańsk 1982 M30608970 3 219.0000
12 MKrawczyńska TEAM I 4 / 12 592.9842
1043 Bogdański Piotr Elbląg 1988 M30262719 3 72.0000
1084 Bonisławska Anita Gdańsk 1974 K4020
27.22
22
28.11
21
27.66
3 82.9842
122 Cichocki Mariusz Gdańsk 1974 M4078837060 4 208.0000
1171 Drawc Mieczysław Gdańsk 1962 M5079937774 4 230.0000
13 Motywatornia Team I II 4 / 12 699.7296
34 Armatyńska Małgorzata Gdynia 1974 K4034
46.27
48
61.32
37
45.38
37
47.65
4 139.3034
33 Dokrzewska Katarzyna Gdynia 1985 K3046
58.77
49
64.54
41
50.29
42
54.09
4 163.1432
1100 HILLER GABRIELA Gdańsk 1971 K5038
51.71
58
76.40
50
61.33
46
59.24
4 172.2830
1055 kaminski Dawid Żukowo 1996 M20599175 3 225.0000
14 Runeda I 4 / 12 809.7948
1015 Kaliczyńska Wioletta Rumia 1978 K4031
42.19
31
39.60
34
43.79
3 125.5756
1106 Brzezicka Magdalena Reda 1978 K4041
55.80
65
83.04
64
84.30
59
75.98
4 214.8146
1153 Krasińska-Mitura Ewa Rumia 1980 K4062
79.21
62
81.67
46
56.42
3 217.2950
1139 Bemowska Dorota Reda 1980 K4052
70.77
78
99.65
67
82.18
77
99.16
4 252.1096
15 biegamyrazem.pl II 4 / 12 946.7227
1090 Kruszyńska Magdalena Gdynia 1980 K4036
45.99
45
59.27
39
50.22
3 155.4882
1058 Podolski Marek Gdynia 1984 M3082876656 4 204.0000
110 Depka Pradzyński Olgierd Chwaszczyno 1958 M6093111978676 5 255.0000
128 Zalewska Agnieszka Gdynia 1973 K4081
110.23
113
144.36
99
130.40
76
93.22
100
128.78
5 332.2345
16 Motywatornia Team I III 4 / 12 1142.3383
1092 Zajk Alicja Gdynia 1970 K5070
89.43
68
89.57
56
68.69
61
78.56
4 236.6704
130 Richert Henryk Tuchom 1971 M50981301189282 5 272.0000
1144 Mania Joanna Gdynia 1978 K4066
89.82
93
118.81
78
102.74
3 311.3685
1033 Żuchowska Alicja Gdynia 1979 K4060
81.65
87
106.71
104
133.93
3 322.2994
17 Runeda II 4 / 12 1184.3848
1151 Grabowska Agnieszka Reda 1980 K4054
73.49
77
98.37
69
90.89
73
94.01
4 258.3848
1128 Komorkiewicz Karol Reda 1987 M301041068594 4 283.0000
1061 Littwin Marek Reda 1966 M5010311411393 4 309.0000
1277 Sadowski Piotr Rumia 1977 M40141126107101 4 334.0000
18 SGS POLSKA 4 / 12 1236.4404
1289 Konecko Izabela Sopot 1967 K5029
38.20
24
29.44
26
33.48
3 101.1200
1126 Bednarski Piotr Gdańsk 1987 M301037365 3 241.0000
1118 Wądołowski Rafał Gdańsk 1988 M3013312089 3 342.0000
1119 Tadeusiak- Wądołowska Katarzyna Gdańsk 1989 K30158
201.85
138
181.77
131
168.70
3 552.3204
19 JSHP Dream Team I 4 / 12 1465.0499
1078 Stramowska Anna Gdynia 1994 K2091
119.87
91
111.62
67
86.28
3 317.7684
1099 Bejnar Agnieszka Gdynia 1984 K3077
104.79
96
122.64
90
118.55
90
110.39
83
106.89
5 322.0707
66 Boruszewska Katarzyna MORĄG 1992 K2061
83.01
92
117.53
110
141.66
3 342.2029
160 Komosińska Karolina Wejherowo 1999 K20107
145.62
149
190.35
131
172.55
128
164.84
4 483.0079
20 Fighting Runners III 4 / 12 1543.0000
68 Łatas Paweł Gdańsk 1990 M3075646862102 5 194.0000
1191 Klewek Andrzej Gdansk 1977 M408910577 3 271.0000
121 Koza Daniel Gdańsk 1993 M20178217191155 4 524.0000
1278 KURAJk MARIAN GDANSK 1954 M60219187148 3 554.0000
21 Runeda III 4 / 12 1633.6457
1054 BLADOWSKA KATARZYNA Reda 1976 K40103
131.58
85
111.96
96
117.75
3 361.2981
115 Szopa Małgorzata Gdynia 1975 K40144
183.96
112
147.53
104
127.57
108
139.08
4 414.1752
114 Szopa Marek Gdynia 1973 M40138161147146137 5 421.0000
64 Mardzińska Sylwia Wejherowo 1977 K40142
181.41
135
177.82
97
118.98
109
140.37
4 437.1724

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
22 Big Yellow Foot Adventure Team 4 / 11 870.2498
1203 Rozmus Ewelina Sopot 1978 K4042
57.16
43
54.93
50
65.86
3 177.9503
1348 Zawadzki Piotr Reda 1981 M401088290165 4 280.0000
1020 Bartsch Aleksandra Gdynia 1988 K3076
103.43
95
121.36
74
97.47
70
85.86
76
97.87
5 281.2076
1202 Prokopowicz Weronika Sopot 1988 K3049
62.60
52
68.49
2 131.0919
23 Morskie szoguny 4 / 11 1266.6190
1127 Kowalik Lucyna Gdynia 1982 K3065
88.46
76
97.09
84
110.64
80
98.13
78
100.45
5 283.6765
1112 Rybacka Joanna Gdynia 1980 K4095
129.29
114
145.64
95
125.13
58
71.14
94
121.05
5 317.3300
1081 Damaszke Oriana Gdynia 1981 K4091
123.84
126
160.97
118
155.43
95
122.34
4 401.6125
1083 Semmerling Przemyslaw Gdynia 1980 M40132132 2 264.0000
24 #kaszaNienamoka 4 / 10 947.5005
85 witkowska beata Pajęczno 1982 K3021
26.83
53
65.01
44
56.66
3 148.5005
86 Fikier Wiktor Gdynia 1980 M4011412811591 4 320.0000
84 Polański Paweł Gdańsk 1983 M309596 2 191.0000
83 orłowski radosław Gdynia 1978 M40146142 2 288.0000
25 Motywatornia Team I IV 4 / 10 1220.0000
1091 Zajk Piotr Gdynia 1970 M50120147125103117 5 340.0000
1034 Żuchowski Marcin Gdynia 1979 M40135117127 3 379.0000
72 Laskowski Adam Gdynia 1981 M40152184146 3 482.0000
21 Wenzerski Mateusz Żukowo 2001 M2019 1 19.0000
26 Aspire Powerclub I 4 / 10 1245.8011
162 Łuczak Magdalena LIPNO 1991 K30101
137.45
115
146.91
82
108.01
52
66.97
4 312.4269
1140 Ignerowicz Sylwia Gdynia 1988 K30102
138.81
117
154.11
98
120.21
102
131.36
4 390.3742
165 Karulski Kamil Gdańsk 1990 M30176205172124135 5 431.0000
1388 Kocjan Karol Gdańsk 1984 M30112 1 112.0000
27 Kujawscy Runners III 4 / 9 470.3726
158 Juchniewicz-Kożuchowska Marta Dąbrowa 1992 K2064
87.10
83
106.03
43
56.64
69
84.64
4 228.3726
1426 Zyborowicz Bartłomiej Gdańsk 1998 M2074 2 11.0000
80 Prątnicki Mariusz Gdynia 1980 M404570 2 115.0000
168 Salewski Jan Gdynia 1980 M406551 2 116.0000
28 CTS I 4 / 9 370.0710
1150 Pawlak Dezyderia Gdynia 1980 K4030
40.83
42
53.66
37
48.74
30
36.80
31
39.92
5 117.5468
52 Jarmołowicz Beata Gdańsk 1970 K5044
56.21
42
55.32
34
41.70
33
42.50
4 139.5242
1335 Kulesza Mariusz Gdańsk 1977 M405255 2 107.0000
1274 Kulik Kamil Gdynia 2003 M166 1 6.0000
29 Fundacja Jeppesena II 4 / 9 774.6957
1142 Biczkowski Konrad Straszyn 1984 M30102105847671 5 231.0000
1174 Jurkiewicz Anna Gdynia 1993 K2085
115.68
169
215.90
84
103.03
96
123.63
4 342.3397
1383 Stepko Katarzyna Gdynia 1987 K3052
66.43
42
51.52
2 117.9472
27 Golyszny Marta Gdynia 1981 K4068
83.41
1 83.4088
30 MKrawczyńska TEAM II 4 / 7 307.4436
1136 Iwan Paweł Gdańsk 1982 M302821 2 49.0000
1002 Chronowski Waldemar Gdańsk 1964 M506261 2 123.0000
1210 Puła Krzysztof Gdynia 1976 M407456 2 130.0000
1134 Krawczyńska Marta Gdansk 1988 K304
5.44
1 5.4436
31 biegamyrazem.pl III 3 / 9 1150.9657
42 Grzeszczak Adam Gdynia 1971 M50118139105113 4 336.0000
43 Grzeszczak Małgorzata Gdynia 1975 K4083
112.95
100
127.75
85
104.26
105
135.22
4 344.9657
1117 Grzechnik Roman Gdynia 1949 M60153167150 3 470.0000
32 Fighting Runners IV 3 / 7 1178.5181
1279 Kurajk Ewa Gdańsk 1956 K60171
218.45
143
188.36
125
153.33
3 560.1371
103 Koza Magdalena Gdańsk 1994 K2094
127.92
137
180.46
2 308.3810
1066 Jabłonowski Paweł Gdańsk 1989 M30145165 2 310.0000
33 Ustaw się na bieganie w Gdańsku 3 / 7 824.4959
139 Grabowska Marzena Gdańsk 1969 K5022
29.94
51
62.56
115
148.10
3 240.5934
39 Skwiot Stanisław Gdańsk 1969 M50124151138129 4 391.0000
46 ARENDT AGNIESZKA GDANSK 1975 K40151
192.90
1 192.9025
34 CTS II 3 / 3 216.1034
6 Formela Daniel Gdynia 1986 M308 1 8.0000
1449 Fąferek Agnieszka Gdańsk 1984 K3049
60.10
1 60.1034
1318 Stefaniak Leszek Gdańsk 1973 M40148 1 148.0000
35 Drużyna Claudii II 2 / 6 233.0000
100 Kur Daniel Gdynia 1985 M3037514630 4 113.0000
1113 Zalewski Konrad Gdynia 1987 M3036374847 4 120.0000
36 JSHP Dream Team II 2 / 6 1056.6394
67 Konieczna Monika Gdańsk 1988 K30110
149.70
148
189.07
132
173.87
3 512.6394
1073 Wejda Dominik Gdynia 1998 M20175193176 3 544.0000
37 Runeda IV 2 / 5 598.8451
1319 Ossowska Monika Rumia 1980 K40163
208.23
133
175.19
121
148.42
3 531.8387
1145 Hinc-Żardecka Natalia Reda 1986 K3024
32.66
28
34.34
2 67.0064
38 Aspire Powerclub II 2 / 2 333.5725
175 Rudnicki Maciej Gdynia 1985 M30156 1 156.0000
1231 Mielewczyk Agnieszka Borkowo 1982 K30139
177.57
1 177.5725
39 SOSW PUCK 1 / 3 230.4048
1024 Rycio Natalia Puck 1985 K3058
78.93
60
76.65
60
79.03
61
74.82
70
90.15
5 230.4048
40 Szyca team 1 / 3 450.0000
111 Szyca Dariusz Gdańsk 1985 M30165192171132153 5 450.0000
41 Projekt1000UP II 1 / 3 100.0000
1250 Marszałek Sebastian Gdynia 1992 M20324325 3 100.0000
42 Kujawscy Runners IV 1 / 2 144.6871
1184 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 1975 K4081
103.48
32
41.21
2 144.6871
43 Jazda z kurami II 1 / 1 2.0000
173 Kryzel Daniel Kołczygłowy 2000 M202 1 2.0000
44 Kujawscy 1 / 1 153.0000
1087 Grodzki Krzysztof Banino 1983 M30153 1 153.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni