z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

14.11.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 SERKOWSKI WOJCIECH Dzierzazno JAZDA Z KURAMI 1997 M20 00:16:05 00:16:05
2 2 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 M30 00:16:30 00:16:31
3 5 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia JAZDA Z KURAMI 1997 M20 00:16:31 00:16:32
4 1339 OLIWA MICHAŁ Szczecin 1997 M20 00:16:56 00:16:57
5 1074 KUJAWSKI GRZEGORZ Puck KUJAWSCY RUNNERS 1978 M40 00:17:03 00:17:04
6 1274 KULIK KAMIL Gdynia CTS/TRI-TEAM RUMIA 2003 M16 00:17:05 00:17:05
7 4 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk JAZDA Z KURAMI 1999 M20 00:17:29 00:17:29
8 99 KUROPATWA ŁUKASZ Rumia BAŻANT TEAM / PROJEKT1000UP 1986 M30 00:18:11 00:18:12
9 1135 WĄSOWSKI RAFAŁ Gdańsk BIKE U UP 1990 M30 00:18:21 00:18:21
10 94 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk TRI TALENT TEAM 1984 M30 00:18:27 00:18:28
11 1338
1169*
SAMSONOV SERGEY Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1983 M30 00:18:33 00:18:35
12 1131 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/JAZDA Z KURAMI 1998 M20 00:18:47 00:18:47
13 176 DUBIELLA MONIKA Lubichowo LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 2000 K20 00:18:47 00:18:47
14 187 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BOGDZIEWICZ.COM 1984 M30 00:18:48 00:18:48
15 1047 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze PROJEKT1000UP 1985 M30 00:18:55 00:18:56
16 1341 WOŹNIAK JOANNA Szczecin CTS/RAZ SZCZECIN 2001 K20 00:19:02 00:19:02
17 1241 BIELSKI SEBASTIAN Rumia PROJEKT1000UP/ZA LINIĄ METY 1993 M20 00:19:09 00:19:12
18 1068 LIDZBARSKI JANUSZ Chwaszczyno MOTYWATORNIA TEAM 1982 M30 00:19:12 00:19:13
19 137 WITKOWSKI BARTOSZ Kielno 1991 M30 00:19:16 00:19:17
20 55 KRÓL DOMINIK Gdańsk 2005 M16 00:19:15 00:19:18
21 28 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1989 M30 00:19:18 00:19:19
22 69 TUSZYŃSKI JAROSŁAW Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1981 M40 00:19:26 00:19:27
23 1287 BOGUSZ TOMASZ Gdynia DRUŻYNA CLAUDII / BIEGAJĄCA GDYNIA / ARTURKOZŁOWSKITEAM 1981 M40 00:19:29 00:19:30
24 1332 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ Gdańsk SZALONY GDAŃSK BIEGA 1989 M30 00:19:32 00:19:34
25 1342 JĘDRZEJEWSKA ALEKSANDRA Wrocław CTS 1991 K30 00:19:39 00:19:39
26 1057 MIERZWA KRZYSZTOF Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1983 M30 00:19:44 00:19:46
27 1017 SZYMANEK MICHAŁ Gdynia 1989 M30 00:19:45 00:19:49
28 32 FLUKS SZYMON Gdańsk 1983 M30 00:19:48 00:19:51
29 1330 HORBACZEWSKI GRZEGORZ Gdańsk 2005 M16 00:19:57 00:19:57
30 1308 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1979 K40 00:20:01 00:20:03
31 1043 BOGDAŃSKI PIOTR Elbląg 1988 M30 00:20:01 00:20:05
32 1262 WOJTOWICZ MARCIN Gdynia BBL 1976 M40 00:20:03 00:20:05
33 70 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M40 00:20:03 00:20:06
34 1343 LESISZ ŁUKASZ Borkowo ADVA/ MAJA TEAM 1984 M30 00:20:07 00:20:09
35 1356 MROZOWSKI DARIUSZ Rumia 1974 M40 00:20:14 00:20:16
36 1250 MARSZAŁEK SEBASTIAN Gdynia PROJEKT1000UP 1992 M20 00:20:18 00:20:19
37 18 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia PROJEKT1000UP 1985 M30 00:20:18 00:20:21
38 1293 SUCHENIA PIOTR Reda RUNPASSION.PL TEAM 1980 M40 00:20:19 00:20:23
39 1071 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M40 00:20:28 00:20:29
40 1069 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:20:30 00:20:31
41 1113 ZALEWSKI KONRAD Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1987 M30 00:20:31 00:20:34
42 123 HEWELT MACIEJ Gdynia INTEL RUNNERS / PKO HARPAGAN GDAŃSK 1990 M30 00:20:34 00:20:36
43 1258 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:35 00:20:38
44 1272 KRAWCZYK ANDRZEJ Wejherowo MAJA-TEAM 1972 M40 00:20:36 00:20:39
45 1177 GALIŃSKI MACIEJ Rumia LEROY MERLIN RUMIA 1984 M30 00:20:35 00:20:40
46 179 BUGIERA JACEK Gdynia PWC FCU RUN TEAM 1988 M30 00:20:39 00:20:40
47 120 PACZKOWSKI MACIEJ Reda 1992 M20 00:20:42 00:20:43
48 109 KAMIŃSKI JACEK Żukowo MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:20:44 00:20:44
49 15 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1979 K40 00:20:48 00:20:49
50 1280 JELINSKI MATEUSZ Kartuzy XRUNNERS 1985 M30 00:20:52 00:20:55
51 79 WIŚNIEWSKA MARTYNA Warszawa ADIDAS RUNNERS TRICITY 1988 K30 00:20:53 00:20:55
52 1194 KUŚKA ADAM Gdańsk INVICTUS 3CITY/ YNOTRENER 1992 M20 00:21:03 00:21:03
53 1173 SUŁEK GRZEGORZ Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1981 M40 00:21:10 00:21:13
54 1276 STAROSCIC JACEK Zielona Gora 2004 M16 00:21:13 00:21:15
55 1311 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M30 00:21:13 00:21:14
56 1268 DOBRZYŃSKI TOMASZ Gdynia XRUNNERS 1980 M40 00:21:14 00:21:17
57 100 KUR DANIEL Gdynia TRICITY_TRI / DRUŻYNA CLAUDII 1985 M30 00:21:19 00:21:23
58 1335 KULESZA MARIUSZ Gdańsk CTS/LIBERO BIUROSERWIS 1977 M40 00:21:22 00:21:30
59 1036 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia FIGHTING RUNNERS 1996 K20 00:21:24 00:21:26
60 1228 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M30 00:21:29 00:21:32
61 1075 PĘDZISZEWSKI PIOTR Gdańsk VAI ALTO 1984 M30 00:21:31 00:21:35
62 136 DĄBEK ADRIAN Gdynia CHYLOŃSKIE DZIKI 1980 M40 00:21:32 00:21:36
63 1154 KOCIEMSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1990 M30 00:21:32 00:21:38
64 183 SZEMIEL MIŁOSZ Sopot SKLA-SOPOT 2004 M16 00:21:39 00:21:41
65 45 SCHOK LUKASZ Gdynia 1994 M20 00:21:42 00:21:46
66 113 BŁAŻUK JAREK Gdynia 1979 M40 00:21:45 00:21:50
67 1080 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty 1971 M50 00:21:47 00:21:50
68 1354 LISIECKI TOMASZ Gdynia 1967 M50 00:21:51 00:21:54
69 1350 PARASZKA ŁUKASZ Warszawa MINIONSSPEED TEAM 1987 M30 00:21:51 00:22:02
70 1346 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo MAJA TEAM 1977 M40 00:21:52 00:21:54
71 13 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:21:55 00:22:00
72 68 ŁATAS PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1990 M30 00:21:55 00:22:10
73 14 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K20 00:21:57 00:21:58
74 168 SALEWSKI JAN Gdynia KUJAWSCY RUNNERS / ALIOR BANK 1980 M40 00:22:06 00:22:09
75 25 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:22:09 00:22:16
76 1309 KIEŁBASA PRZEMYSŁAW Gdynia BIEGAMY 1986 M30 00:22:11 00:22:20
77 1364 SZULC KRZYSZTOF Gdańsk 1980 M40 00:22:12 00:22:15
78 1152 BEHRENDT PAWEŁ Toruń OIRP WROCŁAW 1987 M30 00:22:13 00:22:15
79 80 PRĄTNICKI MARIUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1980 M40 00:22:15 00:22:19
80 44 GALICKI KAMIL Gdańsk DECATHLON PRZYMORZE 1998 M20 00:22:20 00:22:29
81 1213 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino RUN-PASSION.PL 1981 M40 00:22:25 00:22:32
82 12 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K40 00:22:25 00:22:29
83 1368 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo 1984 M30 00:22:34 00:24:05
84 1108 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1974 M40 00:22:35 00:22:36
85 1254 WAWRZONOWSKI TOMASZ Pogórze FLOTA GDYNIA 1989 M30 00:22:36 00:24:21
86 1155 KUCHTA DAMIAN Gdynia 1997 M20 00:22:37 00:22:48
87 1324 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:39 00:22:46
88 91 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:22:41 00:22:46
89 1376 LEWANDOWSKI MICHAŁ GDYNIA DRUŻYNA CLAUDII 1987 M30 00:22:47 00:22:56
90 1331 HORBACZEWSKI MARIUSZ Gdańsk 1975 M40 00:22:52 00:22:57
91 1366 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M40 00:22:52 00:22:58
92 1327 GRABAN EMILIA Gdańsk BIKE U UP 1991 K30 00:22:52 00:22:59
93 90 CIESIELSKI MACIEJ Gdynia #1512WINGEDHEARTS 1994 M20 00:22:54 00:22:57
94 122 CICHOCKI MARIUSZ Gdańsk ***** *** 1974 M40 00:22:56 00:23:07
95 1313 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:22:59 00:23:11
96 1249 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:59 00:23:11
97 1129 MĄKA MARCIN Gdynia 1977 M40 00:22:59 00:23:08
98 1058 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:02 00:23:11
99 59 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL/TRIDEA TEAM 1976 K40 00:23:04 00:23:17
100 1305 MOCARSKI WOJCIECH Gdynia 1980 M40 00:23:05 00:23:14
101 78 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M40 00:23:07 00:23:12
102 1237 SYGUŁA MATEUSZ Warszawa KOLARSKI.EU TEAM 1979 M40 00:23:16 00:23:16
103 1056 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:23:16 00:23:25
104 1242 SMOLAK MAGDALENA Pruszcz Gdański STAJNIA ANICETKI 1991 K30 00:23:17 00:23:31
105 132 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:23:18 00:23:21
106 135 BRZESKI MARCIN Gdynia 1982 M30 00:23:19 00:23:35
107 1013 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:23:21 00:23:35
108 1385 MILBROB DARIUSZ GDYNIA 1981 M40 00:23:22 00:23:27
109 154 OSIELSKI MACIEJ Banino KUJAWSCY RUNNERS 1972 M40 00:23:23 00:23:36
110 1337 SZTANDAR JACEK Gdynia MAJA TEAM 1972 M40 00:23:24 00:23:28
111 1200 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:23:25 00:23:39
112 84 POLAŃSKI PAWEŁ Gdańsk #KASZANIENAMOKA 1983 M30 00:23:28 00:23:53
113 152 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:23:33 00:23:38
114 186 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K30 00:23:34 00:23:41
115 1045 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:23:35 00:23:46
116 1086 WIWATOWSKI WIESŁAW Gdynia 1971 M50 00:23:37 00:25:36
117 1326 JASIŃSKI PIOTR Gdynia 1983 M30 00:23:38 00:25:08
118 37 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:23:38 00:23:45
119 1310 BOGUCKI ARKADIUSZ Gdansk 1978 M40 00:23:39 00:23:52
120 1221 JAGODZIŃSKI TOMASZ Czaple MAKURAT INVEST 1982 M30 00:23:40 00:24:00
121 1126 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLSKA 1987 M30 00:23:44 00:23:52
122 101 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:23:45 00:23:55
123 1273 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino 1977 K40 00:23:45 00:24:02
124 1142 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn STRASZYN BIEGA 1984 M30 00:23:46 00:25:27
125 1399 STASZICIEWICZ PIOTR GDYNIA 1972 M40 00:23:48 00:25:47
126 156 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:49 00:23:55
127 1348 ZAWADZKI PIOTR Reda 1981 M40 00:23:52 00:24:10
128 1317 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:54 00:23:58
129 1029 NECEL MAREK Władysławowo BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1968 M50 00:23:55 00:24:08
130 1185 SANNER MARCIN Gdynia WTEIWEWTE 1982 M30 00:23:56 00:24:11
131 110 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:23:58 00:23:58
132 1027 FRACZAK RADOSŁAW Gdynia RAGE 1982 M30 00:24:01 00:24:10
133 85 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:24:10 00:24:35
134 1084 BONISŁAWSKA ANITA Gdańsk REAAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 1974 K40 00:24:16 00:24:28
135 1224 MULARCZYK JACEK BORKOWO RUN-PASSION.PL TEAM 1970 M50 00:24:17 00:24:22
136 1093 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:19 00:24:26
137 140 ANDREARCZYK PATRYK Gdynia 1992 M20 00:24:19 00:24:35
138 77 STENCEL JOANNA Żukowo KUJAWSCY RUNNERS / INTEL RUNNERS 1991 K30 00:24:20 00:24:38
139 1288 PACUCHA PRZEMYSLAW Goscicino 1979 M40 00:24:20 00:24:32
140 1230 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia CARFAX EU/RUN-PASSION.PL TEAM 1976 M40 00:24:29 00:24:46
141 127 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:24:30 00:24:40
142 141 WOLNY MARCIN Juszkowo KLUB DZIADKA RYNIA 1982 M30 00:24:30 00:24:47
143 1360 BRANDT PAWEŁ SOPOT 1984 M30 00:24:31 00:24:44
144 1321 SAWICKI CEZARY Gdańsk 1985 M30 00:24:31 00:26:31
145 1271 SOWA KRZYSZTOF Gdynia 1975 M40 00:24:33 00:24:49
146 1398
161*
IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot CENTAUR 1979 M40 00:24:35 00:26:45
147 1263 BRZEZICKI MACIEJ Bolszewo TREC TEAM 1978 M40 00:24:37 00:24:37
148 1025 FILIPKOWSKI WOJCIECH Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1989 M30 00:24:42 00:26:27
149 1352 NOWAK MATEUSZ Gdańsk 1989 M30 00:24:47 00:24:57
150 1374 PAWŁOWSKI JACEK Nisko STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 1998 M20 00:24:52 00:25:04
151 1340 FILIPEK ALICJA Gdansk FIGHTING RUNNERS 1989 K30 00:25:00 00:25:24
152 1008 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1986 K30 00:25:07 00:25:40
153 1307 TOPOREK JOANNA Gdynia BIEGAMY 1976 K40 00:25:08 00:25:27
154 86 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M40 00:25:09 00:25:31
155 1160 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK REFINITIV 1988 M30 00:25:14 00:25:33
156 185 DORENDA MARTA Gdańsk 1985 K30 00:25:22 00:25:38
157 130 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M50 00:25:23 00:25:41
158 1227 ANOLIK MONIKA Gdansk 1973 K40 00:25:23 00:25:34
159 1369
1401*
ZYDOK BARTOSZ Gdańsk LAMUSY 1979 M40 00:25:24 00:27:00
160 1038 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K30 00:25:27 00:25:33
161 1042 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:25:28 00:25:44
162 1344 LESICKI WALDEMAR GDYNIA GROMIL 1962 M50 00:25:29 00:25:45
163 1118 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLSKA 1988 M30 00:25:32 00:25:40
164 1015 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia RUNEDA/PROJEKT1000UP 1978 K40 00:25:33 00:27:04
165 74 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M50 00:25:33 00:27:06
166 1063 DZIDZIUL TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:25:34 00:27:22
167 50 JUSZKO ARTUR Gdańsk 1974 M40 00:25:34 00:25:48
168 138 BUCIORA ŁUKASZ Gdańsk 1993 M20 00:25:36 00:25:42
169 1283 BRZOZOWICZ ANNA Mosty MAJA TEAM 1981 K40 00:25:37 00:27:11
170 65 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:25:39 00:27:11
171 116 MARZEJON KRZYSZTOF Mrzezino 1986 M30 00:25:40 00:27:11
172 1094 KLOPOTEK CLAUDIA Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1994 K20 00:25:42 00:25:51
173 1137 PRYŚKO-GROBELNA MAŁGORZATA Gdańsk IRON ACADEMY 1985 K30 00:25:42 00:27:13
174 167 JANYGA-KULIK KAROLINA Gdynia BIKE U UP 1976 K40 00:25:43 00:25:52
175 1090 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K40 00:25:45 00:27:17
176 1121 PILACHOWSKA ANNA Gdynia 1977 K40 00:25:50 00:26:09
177 184 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 1980 M40 00:25:50 00:27:26
178 153 ROKITA MAJA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2005 K16 00:25:55 00:26:02
179 1085 BONDARENKO DOROTA Gdynia 1987 K30 00:26:00 00:27:35
180 129 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:26:02 00:26:20
181 1277 SADOWSKI PIOTR Rumia RUNEDA MŁODE DZIKI 1977 M40 00:26:03 00:26:24
182 1124 ADAMOWICZ AGNIESZKA Sopot 1971 K50 00:26:04 00:26:19
183 1395 ANDRYSZAK WOJCIECH Gdańsk 1972 M40 00:26:05 00:26:20
184 177 GLISZCZYNSKI SYLWESTER Lipnica 1994 M20 00:26:05 00:27:49
185 1247 JANISZEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:26:07 00:27:40
186 1026 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA 1974 M40 00:26:08 00:27:51
187 1150 PAWLAK DEZYDERIA Gdynia CTS 1980 K40 00:26:08 00:26:22
188 83 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:26:10 00:26:34
189 1203 ROZMUS EWELINA Sopot 1978 K40 00:26:20 00:27:50
190 52 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM/CTS 1970 K50 00:26:24 00:27:57
191 1170 TUSZYŃSKA BARBARA Sopot BIEGAMY 1985 K30 00:26:25 00:26:33
192 1091 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M50 00:26:29 00:28:08
193 1318 STEFANIAK LESZEK Gdańsk DREAM TRI TEAM 1973 M40 00:26:32 00:28:07
194 125 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M40 00:26:32 00:28:11
195 33 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1985 K30 00:26:34 00:28:06
196 1156 SZYNSZECKI SŁAWOMIR Goszczyno 2004 M16 00:26:43 00:26:58
197 39 SKWIOT STANISŁAW Gdańsk TAKA RYBA 1969 M50 00:26:43 00:28:14
198 1298 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K60 00:26:44 00:26:52
199 1351
1386*
FLEJSZAR MARCIN Gdynia 1985 M30 00:26:44 00:28:20
200 1087 GRODZKI KRZYSZTOF Banino 1983 M30 00:26:47 00:28:28
201 159 HORSTEN PETER Gdańsk TRI TALENT TEAM GDAŃSK 1969 M50 00:26:57 00:27:09
202 34 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:26:59 00:28:31
203 1202 PROKOPOWICZ WERONIKA Sopot 1988 K30 00:27:00 00:28:30
204 1260 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 1984 K30 00:27:03 00:28:39
205 1165 BEGINSKI SŁAWOMIR Kowale SPEEEEEEED 1978 M40 00:27:07 00:28:40
206 1133 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1970 K50 00:27:11 00:27:26
207 1383 STEPKO KATARZYNA Gdynia JEPPESEN 1987 K30 00:27:14 00:28:56
208 175 RUDNICKI MACIEJ Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1985 M30 00:27:17 00:29:02
209 1296 PICH ANIA Gdynia 1981 K40 00:27:18 00:27:39
210 1329 WENCKA KAMILA GDYNIA 1988 K30 00:27:21 00:28:58
211 1373 TOBOREK PRZEMYSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:27:30 00:27:37
212 1285 STARCZEWSKA MILENA Gdynia REFINITIV RUNNING TEAM 1988 K30 00:27:31 00:27:46
213 1371 PAWŁOWSKI PIOTR Gdynia 1980 M40 00:27:35 00:27:59
214 172 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda RUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:27:44 00:29:17
215 1178 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M50 00:27:44 00:29:16
216 114 SZOPA MAREK Gdynia RUNEDA 1973 M40 00:27:47 00:29:24
217 60 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA/ CTS 1975 K40 00:27:47 00:28:02
218 1358 MIERSKA ELŻBIETA Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 K30 00:27:48 00:29:31
219 1022 ADAMUSIAK MARLENA Rumia PARKRUN RUMIA 1983 K30 00:28:08 00:29:42
220 57 ANOLIK ROBERT Gdańsk 1970 M50 00:28:10 00:28:23
221 1316 CYMAN IZA Rumia 1982 K30 00:28:14 00:29:51
222 1028 STELMACH ŁUKASZ Luzino 1980 M40 00:28:18 00:28:18
223 1362 JACHOWICZ ADAM GDYNIA 2000 M20 00:28:19 00:30:10
224 1066 JABŁONOWSKI PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1989 M30 00:28:26 00:30:00
225 1141 PARCHEM ŁUKASZ Starzyno 2003 M16 00:28:29 00:28:44
226 1024 RYCIO NATALIA Puck 1985 K30 00:28:29 00:28:45
227 1117 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:28:30 00:30:02
228 107 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M50 00:28:31 00:30:12
229 1037 WAWRZYNIAK MICHAŁ Chojnice GCH BIEGA 1980 M40 00:28:35 00:28:55
230 108 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:37 00:30:17
231 1349 LEŚNIEWICZ-PARASZKA DANUTA Warszawa MINIONSSPEED TEAM 1985 K30 00:28:40 00:28:53
232 1153 KRASIŃSKA-MITURA EWA Rumia RUNEDA 1980 K40 00:28:42 00:29:03
233 1252 FRONC WALDEMAR Gdynia KARWINY 1950 M60 00:28:54 00:30:27
234 1270 JEDLEWSKI KRZYSZTOF Lublin 1978 M40 00:29:00 00:30:42
235 102 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:29:02 00:30:34
236 81 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:29:06 00:29:30
237 143 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo KLUB DZIADKA RYNIA 1953 M60 00:29:06 00:30:39
238 1281 SIKORSKA-DETLAFF ALEKSANDRA Wejherowo MAJA TEAM 1978 K40 00:29:08 00:30:43
239 1102 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:29:09 00:31:02
240 1106 BRZEZICKA MAGDALENA Reda RUNEDA 1978 K40 00:29:10 00:29:31
241 1211 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M50 00:29:12 00:30:52
242 38 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia GROMIK GDYNIA 1975 K40 00:29:13 00:29:32
243 151 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K30 00:29:14 00:31:35
244 1400 KUBERA PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:29:15 00:31:36
245 61 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia SZPRYCHY 1954 M60 00:29:17 00:30:51
246 89 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:29:18 00:31:20
247 1294 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ Gdańsk 1964 M50 00:29:23 00:30:59
248 1396 INCZEWSKI ROBERT Gdańsk SGS POLSKA 2001 M20 00:29:31 00:29:39
249 1157 WOLAŃSKA JOLANTA Rumia 1986 K30 00:29:33 00:31:18
250 1092 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K50 00:29:35 00:31:13
251 1259 OGRODOWSKA MAŁGORZATA Gdynia 3 LIFE TEAM 1982 K30 00:29:38 00:31:29
252 155 BOROWIK KRZYSZTOF Rumia 1993 M20 00:29:56 00:31:35
253 1162 WYSIECKI ARKADIUSZ LUBAŃ 1977 M40 00:29:56 00:31:33
254 1359 FAFREK AGNIESZKA GDAŃSK 1984 K30 00:29:57 00:31:30
255 1306 PICH PAWEŁ Gdynia GOLDENTEAM 1988 M30 00:29:57 00:30:22
256 72 LASKOWSKI ADAM Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1981 M40 00:30:01 00:31:39
257 1197 KWIECIEŃ MAŁGORZATA Gdańsk INVICTUS 3CITY / YNOTRENER 1988 K30 00:30:05 00:31:38
258 1375 BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA MONIKA Gdynia 1972 K40 00:30:06 00:30:23
259 71 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:30:06 00:31:53
260 1302 SZESTAKOWSKI ALAN Gdynia TREC TEAM 1988 M30 00:30:06 00:31:37
261 1243 KWAŚNIEWSKA JOANNA Gdynia 1994 K20 00:30:06 00:30:20
262 1127 KOWALIK LUCYNA Gdynia 1982 K30 00:30:06 00:31:49
263 1151 GRABOWSKA AGNIESZKA Reda RUNEDA 1980 K40 00:30:12 00:30:35
264 1139 BEMOWSKA DOROTA Reda RUNEDA 1980 K40 00:30:18 00:30:39
265 146 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia WYMIATACZE 1966 M50 00:30:20 00:30:37
266 1005 RESZCZYŃSKA MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:30:22 00:32:11
267 93 SEROKA JERZY Gdańsk 1977 M40 00:30:23 00:32:17
268 1267 KURPIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk FITNESSFITBACK 1972 M40 00:30:25 00:32:18
269 1347 ZAWADZKA MONIKA Reda 1982 K30 00:30:39 00:32:31
270 1251 SULIMA MARCIN gdansk 1982 M30 00:30:40 00:30:50
271 1266 HECHLIŃSKI TOMASZ Gdansk FITNESSFITBACK 1969 M50 00:30:41 00:32:35
272 111 SZYCA DARIUSZ Gdańsk 1985 M30 00:30:42 00:32:27
273 1184 HINC IWONA Żukowo-Borkowo KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:30:43 00:32:25
274 1073 WEJDA DOMINIK Gdynia JSHP DREAM TEAM 1998 M20 00:30:45 00:32:35
275 1016 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:30:46 00:32:49
276 158 JUCHNIEWICZ-KOŻUCHOWSKA MARTA Dąbrowa KUJAWSCY RUNNERS 1992 K20 00:30:47 00:32:30
277 1377 WENTOWSKA ALEKSANDRA Dąbrowa 1979 K40 00:30:47 00:32:30
278 1300 MAŚLAK ANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 K50 00:30:50 00:31:08
279 157 KOŃCZAL ARTUR Kosakowo 1972 M40 00:30:50 00:32:27
280 1301 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M50 00:30:52 00:31:09
281 1031 SKOCKA ANIA Bojano PARKRUN RUMIA 1971 K50 00:30:54 00:31:16
282 1064 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:30:56 00:32:30
283 1107 SZYCA ELŻBIETA Gdańsk SZYCA TEAM 1962 K50 00:31:00 00:32:45
284 1004 GRAUL TOMEK Gdynia 1990 M30 00:31:00 00:32:46
285 1378 MAZGAJCZYK JAKUB GDAŃSK 1962 M50 00:31:02 00:33:06
286 1353 MAZGAJCZYK ALICJA GDYNIA 1986 K30 00:31:02 00:33:05
287 1222 DOBRZYŃSKA JOANNA Gdynia 1981 K40 00:31:03 00:32:45
288 124 ROMANOWSKA BEATA Rumia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:08 00:32:40
289 1148 BABEROWSKA JOLANTA Gdańsk TREC TEAM 1971 K50 00:31:15 00:32:46
290 54 JABŁOŃSKI RYSZARD Gdynia FITNESSFITBACK 1 1964 M50 00:31:31 00:33:25
291 66 BORUSZEWSKA KATARZYNA MORĄG JSHP DREAM TEAM 1992 K20 00:31:35 00:33:23
292 1144 MANIA JOANNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1978 K40 00:31:36 00:33:14
293 1379 RACHWALSKI WOJCIECH Gdańsk 1979 M40 00:31:37 00:33:14
294 1384
1219*
KARBOWSKA JOANNA GRUDZIĄDZ 1984 K30 00:31:37 00:33:17
295 1020 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:31:38 00:33:23
296 1367
1099*
BEJNAR AGNIESZKA Gdynia JSHP DREAM TEAM 1984 K30 00:31:39 00:33:29
297 134 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:31:52 00:33:47
298 1334 ŚWITONSKA ALEKSANDRA Gdynia 1970 K50 00:31:53 00:33:29
299 36 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:31:54 00:33:43
300 1381
1179*
GOŁOS MICHAŁ Gdynia TRIGO 1971 M50 00:31:57 00:33:44
301 1003 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE 1981 K40 00:31:58 00:33:37
302 43 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:31:59 00:33:47
303 29 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:32:07 00:34:11
304 1361 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:32:08 00:33:59
305 1046 POKOJSKA JOANNA Gdańsk MEWO TEAM 1986 K30 00:32:08 00:34:14
306 62 PRZYTARSKA DOMINIKA Gdynia BIEGAMY 1994 K20 00:32:10 00:33:59
307 1054 BLADOWSKA KATARZYNA Reda RUNEDA 1976 K40 00:32:12 00:33:50
308 165 KARULSKI KAMIL Gdańsk ASPIRE POWERCLUB 1990 M30 00:32:19 00:34:04
309 1175 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M50 00:32:19 00:33:59
310 1009 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:32:20 00:34:22
311 142 WOLNY MAŁGORZATA Juszkowo MEWO TEAM 1982 K30 00:32:25 00:34:14
312 1176 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1981 K40 00:32:26 00:34:08
313 1325 CICHY MARCIN Gdańsk AMS 1976 M40 00:32:34 00:34:24
314 1303 WYSIECKA MAGDA Lubań 1981 K40 00:32:43 00:34:20
315 145 WOŹNICKA-KLOTZKE ANITA Wejherowo MAJA TEAM 1974 K40 00:32:48 00:34:23
316 1290 ADAMEK PATRYCJA Rumia 1998 K20 00:32:50 00:34:28
317 1006 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo 1974 K40 00:32:54 00:33:14
318 1032 SIKORA ANNA Bojano BOJANO BIEGA 1980 K40 00:32:54 00:33:14
319 1297 JĘDRZEJCZAK MACIEJ Warszawa NEON TEAM 1953 M60 00:33:01 00:34:46
320 1320 PEPLINSKA AGNIESZKA Banino 1990 K30 00:33:04 00:34:35
321 128 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:33:05 00:34:44
322 1112 RYBACKA JOANNA Gdynia MORSKIE SZOGUNY 1980 K40 00:33:10 00:34:56
323 162 ŁUCZAK MAGDALENA LIPNO ASPIRE POWERCLUB 1991 K30 00:33:17 00:35:02
324 1088 POZNACHOWSKA MILENA Gdańsk 1978 K40 00:33:21 00:35:08
325 1314 FUSZARA MAGDALENA Gdańsk JAGUAR FIT 1985 K30 00:33:24 00:35:11
326 117 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:33:24 00:35:06
327 1380 BOJARUNIEC MONIKA Olsztyn 1985 K30 00:33:26 00:35:14
328 1168 TOBOREK MAŁGORZATA Gdansk 1981 K40 00:33:30 00:35:06
329 1312 MICHALAK KAROLINA Gdańsk RYSIE 1983 K30 00:33:37 00:35:17
330 22 ZAKRZEWSKI ADAM Kartuzy 1995 M20 00:33:46 00:35:33
331 20 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:33:47 00:35:31
332 1355 KLUCZNIK JAROSŁAW GDAŃSK 1983 M30 00:33:47 00:35:31
333 1397 PILARCZYK ŁUKASZ GDAŃSK WKS CHOJNICE 1988 M30 00:33:51 00:34:13
334 35 KAWCZAK KATARZYNA Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1990 K30 00:33:53 00:35:42
335 1082 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K40 00:33:59 00:35:42
336 87 WOŁODKIEWICZ MARCIN Gdynia 1982 M30 00:33:59 00:36:03
337 1204 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:24 00:36:11
338 1115 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg 1979 M40 00:34:31 00:34:57
339 1081 DAMASZKE ORIANA Gdynia MORSKIE SZOGUNY 1981 K40 00:34:45 00:36:31
340 51 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:34:50 00:36:32
341 1357 MROZOWSKA MAGDALENA Rumia PARKRUN RUMIA 1974 K40 00:34:50 00:36:32
342 133 ZAJDA IWONA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:34:51 00:36:33
343 1394 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA WYMIATACZE 1974 K40 00:34:53 00:36:49
344 1035 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:34:55 00:36:47
345 1018 GROMADZKA NATALIA GDYNIA WYMIATACZE 1980 K40 00:34:55 00:36:50
346 1182 ADAMOWSKA MARTA Elbląg 1979 K40 00:35:00 00:35:25
347 1365 BUCIORA NATALIA Gdańsk 1989 K30 00:35:06 00:36:48
348 1363 TUROWER MAGDALENA GDAŃSK 1988 K30 00:35:06 00:36:48
349 1122 MLECZEK ALEKSANDRA Gdańsk 1984 K30 00:35:08 00:36:52
350 1192 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:35:16 00:37:06
351 1370 MOIS ALEKSANDRA GDYNIA ADVA 1978 K40 00:35:18 00:36:59
352 1333 ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA Gdańsk SZALONY GDAŃSK BIEGA 1988 K30 00:35:22 00:37:26
353 1231 MIELEWCZYK AGNIESZKA Borkowo ASPIRE POWER CLUB 1982 K30 00:35:42 00:37:27
354 1286 LENARTOWSKI GIZEM Gdynia 1990 K30 00:35:52 00:37:40
355 23 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:35:53 00:37:26
356 64 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo RUNEDA 1977 K40 00:36:01 00:37:38
357 1101 CZECHLEWSKA IWONA Gdańsk 1983 K30 00:36:06 00:37:52
358 115 SZOPA MAŁGORZATA Gdynia RUNEDA 1975 K40 00:36:06 00:37:43
359 1390 KRUS KAMILA GDYNIA WYMIATACZE 1983 K30 00:36:09 00:38:11
360 147 ZAJDA BARTOSZ Rumia PARKRUN RUMIA 1974 M40 00:36:11 00:37:52
361 169 DĄBROWSKA MARTA Warszawa DZIEWCZYNY_MINISTRY 1987 K30 00:36:13 00:38:12
362 97 BOGUCKI MARCIN Sopot 1983 M30 00:36:16 00:36:25
363 1097 GOŁOS MAGDALENA Gdynia TRIGO GDYNIA 1974 K40 00:36:23 00:38:09
364 67 KONIECZNA MONIKA Gdańsk 1988 K30 00:36:31 00:38:19
365 160 KOMOSIŃSKA KAROLINA Wejherowo JSHP DREAM TEAM 1999 K20 00:36:31 00:38:20
366 1076 KIKLICA AGATA Gdańsk 1989 K30 00:36:36 00:38:16
367 46 ARENDT AGNIESZKA GDANSK ŻARTA WATAHA 1975 K40 00:36:47 00:38:20
368 1051 MALGADEY MARIOLA BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA 1973 K40 00:36:55 00:38:30
369 1189 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:36:55 00:38:46
370 1103 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:37:03 00:38:57
371 1011 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:37:25 00:39:28
372 1039 ZAWALSKA MARTA Dębogórze WYMIATACZE 1984 K30 00:37:26 00:39:28
373 16 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K40 00:37:29 00:39:21
374 1119 TADEUSIAK- WĄDOŁOWSKA KATARZYNA Gdańsk 1989 K30 00:37:31 00:37:42
375 121 KOZA DANIEL Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1993 M20 00:37:47 00:39:26
376 1382 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:38:14 00:40:14
377 1372 KRUSZYŃSKI MARCIN Gdynia 1979 M40 00:38:14 00:40:14
378 1278 KURAJK MARIAN GDANSK FIGHTING RUNNERS 1954 M60 00:38:16 00:40:04
379 1014 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K40 00:39:28 00:41:19
380 1012 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K40 00:39:28 00:41:19
381 1212 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk Wrzeszcz KOCIEWIE TCZEW 1962 K50 00:39:49 00:41:29
382 1319 OSSOWSKA MONIKA Rumia RUNEDA 1980 K40 00:40:15 00:41:55
383 1062 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K40 00:40:15 00:41:54
384 1065 GUMKOWSKA LILIANA Gdańsk 1976 K40 00:40:20 00:41:54
385 1336
1214*
VRUBEL IEVGENIIA GDAŃSK 1980 K40 00:40:21 00:42:01
386 63 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo RUNEDA 1982 K30 00:41:45 00:43:21
387 88 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk ZOŚKA RUNNING TEAM 1984 M30 00:42:51 00:44:51
388 106 ANSZPERGER ANNA Gdynia SZPRYCHY 1954 K60 00:43:00 00:44:35
389 1174 JURKIEWICZ ANNA Gdynia FUNDACJA JEPPESENA 1993 K20 00:44:02 00:46:08
390 17 TUZIMEK MAJKA Gdynia KOPYTKA NIOSĄ MNIE 1985 K30 00:44:45 00:46:31
391 1279 KURAJK EWA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1956 K60 00:46:35 00:48:08
392 73 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:54:50 00:54:50
393 40 TARAPATA-SKWIOT EDYTA Gdańsk TAKA RYBA 1977 K40 00:57:19 00:59:24
394 181 CHOJNICKA ZOFIA Gdansk 1936 K60 00:59:36 01:01:28

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni